Wix vs Squarespace (порівняння голова до голови)

Ця голова дає вам усі ключові відмінності між двома найпопулярнішими розробниками веб-сайтів, які зараз є.


Я думаю, ти погодишся, коли я скажу:

Створити веб-сайт як початківець важко важко!

З чого ви навіть починаєте? Вам потрібні знання з кодування? Чи знаєте ви, як налаштувати веб-хостинг, сертифікати SSL або встановити CMS? Які витрати? Як багато часу це займе?

Це, мабуть, деякі складні питання, що відводять вас від веб-сайту мрії.

Хороша новина, що є рішення.

Створити ідеальний веб-сайт для вашого бізнесу неймовірно просто з розробниками веб-сайтів наприклад, Wix та Squarespace.

Непоміченим, що створює веб-сайт, це інструмент (програма, програмне забезпечення тощо), який допомагає створювати веб-сайти візуально без написання коду або потрібно щось завантажувати / встановлювати.

У цьому Порівняння Wix проти Squarespace повідомлення, я опинив двох кращих розробників веб-сайтів один проти одного.

ВіксКвадратний простір
проведіть праворучВіксквадратний простір
ПідсумокЯ особисто рекомендую Squarespace через Wix, але ви не розчаруєтеся ні в одному, тому що обидва – чудові розробники веб-сайтів. Найбільша різниця – це редактор, і якщо ви віддаєте перевагу структурованому чи неструктурованому редактору перетягування.
Основні рисиЦіна: $ 13 – $ 49 на місяць
Редактор: Неструктуроване перетягування. Елементи можна перетягувати та скидати будь-де на сторінці.
Теми / шаблони: 500+
Безкоштовний домен & SSL: Так
Безкоштовний план: Так
Ціна: $ 12- $ 46 на місяць
Редактор: Структуроване перетягування. Елементи перетягуються та опускаються на сторінку в межах фіксованої структури.
Теми / шаблони: 80+
Безкоштовний домен & SSL: Так
Безкоштовний план: Ні (лише безкоштовна пробна версія)
Простота використання⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Дизайн & Макети⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Програми & Додатки⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐
SEO & Маркетинг⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Електронна комерція⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Ведення блогів⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Співвідношення ціни та якості⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��

Але перш ніж перейти до порівняння Wix vs Squarespace, спочатку кілька фактів:

За словами BuiltWith, Wix – найпопулярніший розробник веб-сайтів, який контролює 38% частки ринку.

статистика використання веб-сайту будівельника

Квадратний простір – другий за популярністю, харчування 19% веб-сайтів, які використовують простий конструктор веб-сайтів. Разом Wix та Squarespace контролюють 57% частки ринку.

Якщо ви знайдете дані з BuiltWith, Statista.com або будь-якого іншого веб-сайту, то Wix завжди виходить у верхній частині, за ним слідує Squarespace з Weebly та іншими, що піднімають тил.

Тим не менш, інтерес до розробників веб-сайтів постійно зростає з 2004 року, згідно з даними Google Trends, як видно з приємного графіку нижче.

тенденції порівняння віксу проти квадратного простору

Зрозуміло, що розробники веб-сайтів нікуди не збираються. Насправді вони стають основою для початківців, так і досвідчених користувачів. Але я відволікаюсь.

Моя мета – допомогти вам вибрати ідеального конструктора веб-сайтів для вашого веб-сайту. Незалежно від того, вибираєте ви Wix чи Squarespace, це повністю залежить від вас.

Без зайвих прихильностей, почнемо, оскільки є багато для висвітлення.

Що таке Wix та Squarespace?

wix vs squarespace огляд

Wix і Squarespace – два найпопулярніших розробників веб-сайтів. Обидва інструменти допоможуть вам створити веб-сайт без кодування знань.

Як?

Вони відправляють с конструктори візуальних сторінок перетягування та перетягування які роблять веб-сайт таким простим, як A, B, C.

Крім того, розробники веб-сайтів видаляють технічні аспекти створення веб-сайту. 

Іншими словами, розробник веб-сайтів пропонує вам зручний для початківців спосіб створення ефективних веб-сайтів, не турбуючись про важкі технічні речі.

Наприклад, якщо ви вирішили використовувати WordPress, вам потрібно налаштувати веб-хостинг, встановити CMS, SSL сертифікати та подбати про багато адміністративних завдань.

Усі ці завдання є складними, особливо якщо ви не підковані в техніці. Хлопці з Wix та Squarespace піклуються про технічні речі, тому ви можете зосередитись на тому, що має значення; будуючи свій бізнес.

За платний план ви отримуєте в одному пакеті розробник веб-сайтів, веб-хостинг, сертифікати SSL, домени, підтримку тощо. Таким чином, розробники веб-сайтів є ідеальним інструментом для швидкого розгортання веб-сайтів.

І вони також універсальні, оскільки ви можете швидко створювати прості блоги, магазини та багато інших веб-сайтів.

Тепер, коли ми знаємо, з чим працюємо, перейдемо до наступної частини.

У наступних розділах я порівнюю Squarespace vs Wix щодо простоти використання, варіантів дизайну, маркетингу, електронної комерції, сторонніх інтеграцій, можливостей ведення блогів та цін.

Простота використання

Само собою зрозуміло, що розробник веб-сайтів, який ви нарешті обрали, повинен бути простим у використанні. Існує крива навчання, звичайно, але і Wix, і Squarespace надзвичайно прості у використанні, ви будете працювати і працювати в найкоротші терміни.

Для початку реєстрація на будь-яку послугу проста. Все, що вам потрібно зробити – це створити обліковий запис і почати створювати свій веб-сайт. Вони обидва дуже зрозумілі від слова go.

Щоб допомогти вам створити веб-сайт, не порушуючи потужність, Wix та Squarespace оснащені інтуїтивно зрозумілими конструкторами візуальних сторінок із перетягуванням. Так, в комплекті з Скасувати кнопка на випадок, якщо ви зіпсуєте.

Ваш робочий процес – це питання вибору, перетягування та скидання елементів на місце, і у вас є веб-сайт. Це не може бути легшим за це.

Однак між ними є велика різниця. The редактори сторінок!

Почнемо з редактора Wix.

Редактор сторінок Wix

Wix – це більше порожнє полотно, тобто ви можете перетягувати елементи куди завгодно. Ви маєте повну свободу дизайну для створення веб-сайту своєї мрії.

Єдиним обмеженням для Wix є ваша фантазія. Така творча свобода робить Wix ідеальною для творчих дизайнерів, які легко можуть сказати, коли вони помилилися.

У той же час, це може бути приголомшливим для ідеального greenhorn, який ніколи раніше не створював веб-сайт.

Щоб вирішити проблему, Wix зробив Wix ADI (Artificial Design Intelligence) – чудовий інструмент, який приймає для вас основні дизайнерські рішення..

Просто дайте відповідь на пару питань, і Wix ADI створить веб-сайт, який ви зможете потім заповнити своїм вмістом.

Редактор сторінок квадрата

конструктор сторінок квадрата

Простір квадрата, з іншого боку, не дозволяє розміщувати елементи куди завгодно. Ви працюєте з заздалегідь розробленими макетами, які не дозволять перетягувати елементи куди завгодно. Іншими словами, є фіксований регіон для кожного елемента.

Такий підхід тримає під контролем конструкції та схеми, оскільки у вас немає свободи вчиняти всілякі грубі помилки. У вас заздалегідь зроблений макет, який ви можете наповнити своїм вмістом, не псуючи загальний дизайн.

Саме тому Squarespace ідеально підходить для новачків, які хочуть професійно виглядати веб-сайт без клопоту виправляти помилки, такі як вирівнювання поля та ін..

Просто налаштуйте шаблон зі своїм вмістом, і ви готові йти. Це також означає, що Squarespace пропонує вам чудовий спосіб швидко створити веб-сайт.

Переможець:

Квадратний простір

Для зручності використання я рекомендую перейти з Squarespace. Не зрозумійте мене неправильно, обидва дуже зручні у використанні, але Squarespace інтуїтивно зрозумілий і не виходить з вашої дороги.

Wix, з іншого боку, має мільйон і одну функцію, що ідеально підходить для креативних дизайнерів, але не обов’язково вітається для новачків.

Квадратний простір не матиме жодної безладу; просто відредагуйте шаблон, і ви готові йти. Конструктор сторінок Wix пропонує вам більше гнучкості дизайну, але це не означає, що його легше використовувати для новачків.

Дизайн, макет & Шаблони

Ви, очевидно, не хочете, щоб ваш веб-сайт виглядав як будь-який інший веб-сайт. Ви хочете виділитися, і ви хочете це зараз.

Мені подобається різноманітність, як і ви, що означає – для цього розділу ми підбираємо розробник веб-сайтів, який пропонує більше варіантів дизайну та верстки..

І Wix, і Squarespace пропонують вам широкий перелік варіантів дизайну та компонування. Іншими словами, вам ніколи не вистачає варіантів, необхідних для створення чудового веб-сайту.

Вікс пропонує вам понад 500 готових та високонастроюваних шаблонів, які ідеально підходять для будь-якого бізнесу. На жаль, не всі шаблони зручні для мобільних пристроїв або чуйні.

Шаблони Wix

Однак Wix пропонує вам окремий редактор для створення мобільної версії вашого веб-сайту. Я не знаю про тебе, але це справді твоя згода.

Крім того, щойно ви вибираєте шаблон у Wix, ви зациклюєтесь на ньому. Якщо ви зміните шаблон, вам доведеться будувати свій сайт з нуля. Який облом.

Тим не менш, Wix пропонує вам безліч різних варіантів дизайну та компонування. Вони пропонують вам кілька текстових варіантів, векторну ілюстрацію, галереї, меню, зображення, кнопки, сітки, списки, соціальні медіа та багато іншого. По суті є варіант для всього, що вам знадобиться.

Ви можете легко додати кожен елемент на свій веб-сайт і широко налаштувати його в редакторі Wix. Оскільки Wix має редактор у вільній формі, ви можете розмістити кожен елемент у будь-якому місці.

Шаблони квадратних просторів

Квадратний простір, з іншого боку, дизайн поводиться по-різному. Конструктор веб-сайтів пропонує вам понад 60 шаблонів та широкий спектр елементів, відомих як Блоки вмісту.

Усі шаблони повністю реагують на початок роботи, це означає, що вам не потрібно робити перетворення самостійно. Крім того, блоки вмісту продумані та повнофункціональні, що дозволяє будувати свій веб-сайт блок за блоком.

Кожен блок вмісту пропонує вам безліч варіантів кольорів, стилів, стилів та іншого. Ви можете легко змінювати кожен блок вмісту, щоб створити абсолютно новий дизайн.

Якщо Wix дозволяє взяти шаблон і повністю його налаштувати, Squarespace дозволяє вносити глибокі модульні зміни на основі кожного елемента.

Іншими словами, Wix є досить гнучким, що дозволяє створювати нову тему з нуля, що не можна зробити з Squarespace.

У той же час, Squarespace дозволяє вам налаштувати свій веб-сайт за кілька кліків завдяки своєму підходу до веб-дизайну в стилі рамки..

Переможець:

Квадратний простір

Squarespace – це безпомилковий переможець, коли мова йде про варіанти дизайну та компонування. У Wix може бути більше шаблонів, але в класичному випадку якості над кількістю, Squarespace забирає трофей додому.

Wix пропонує вам велику гнучкість дизайну, щоб налаштувати будь-який шаблон, поки ви не відмовитеся. Однак вам доведеться створити свій веб-сайт з нуля, якщо ви зміните шаблон.

Squarespace не пропонує вам багато функцій перетягування, але ви можете легко змінити шаблони, не будуючи веб-сайт з нуля. Шаблони повністю реагують на біт, що є додатковим плюсом.

Програми третьої партії & Додатки

Чудовий веб-сайт – це не просто чудова естетика. Вам потрібні всі інструменти, які ви можете знайти для запуску успішного веб-сайту. Більшість розробників веб-сайтів пропонують вам безліч основних функцій за замовчуванням.

Коли ви вичерпали основні та потребуєте більшої потужності, ви переходите до сторонніх додатків.

Ринок додатків WixРинок додатків Wix

Тепер я не брешу; У Wix є більший ринок додатків, ніж у Squarespace. Як у 17 разів більший.

Ви отримуєте всілякі безкоштовні та преміальні програми, щоб розширити свій веб-сайт багатьма способами. Наприклад, ви можете легко додавати Facebook чат, збільшувати трафік, створювати події, збирати електронні листи та багато іншого.

Правильно, ринок додатків Wix пропонує вам понад 235 програм.

З іншого боку, ринок Squarespace пропонує вам десяток розширень на момент написання.

Ринок додатків Squarespace

У вас є кілька додатків для доставки, податків, друку на вимогу, управління запасами та відстеження замовлень.

Якщо вам потрібні додаткові додатки Squarespace, для швидкого пошуку в Google достатньо. Завжди звертайтесь за додатками відомих розробників.

Однак у Squarespace є кілька чудових вбудованих варіантів, які компенсують відсутність сторонніх додатків. Наприклад, Squarespace поставляється з вбудованими галереями Instagram, для яких потрібен додаток у Wix.

Інші вбудовані інтеграції включають аудіо / відео вбудовування, карти, Google AMP, коментарі Disqus та шрифти Google серед інших.

Переможець:

Вікс

Wix перевершує Квадратний простір у відділі надбудов, що з величезним списком програм. Тим не менш, сторонні додатки та додатки, які ви в кінцевому підсумку використовуєте, повністю залежать від ваших потреб та уподобань.

Wix пропонує вам більше додатків, ніж Squarespace, але останній має вбудовані інтеграції, які майже компенсують відсутність сторонніх додатків.

SEO & Маркетинг

Власники веб-сайтів та маркетологи витрачають багато часу і грошей, генеруючи відповідний трафік, оскільки це життєва сила будь-якого веб-сайту. Без трафіку ваш веб-сайт так само добре, як і мертвий.

Якщо говорити, що пропонують Wix та Squarespace з точки зору SEO та маркетингу? Що ж, обидва розробники веб-сайтів пропонують вам усі основні інструменти маркетингу, які вам потрібні.

Незалежно від того, вибираєте ви Wix чи Squarespace, ви отримуєте маркетинг електронною поштою, Google Ads, Google Analytics, інтеграцію MailChimp, виробник логотипів, рекламу в Facebook та соціальний обмін..

Крім того, у вас є безліч сторонніх програм для маркетингу. Наприклад, кожен розробник веб-сайтів дозволяє інтегруватися з такими постачальниками маркетингу електронної пошти, як MailChimp.

Крім того, кожна платформа пропонує вам адекватні варіанти SEO для оптимізації вашого веб-сайту для пошукових систем. Ви можете додавати мета-описи, SEO-заголовки тощо.

Що стосується SEO та маркетингу, у вас є достатньо варіантів, щоб не зайняти вас. Обидва розробники веб-сайтів є оптимізованими для SEO, що дозволяє заохочувати більш органічний трафік на ваш веб-сайт.

Переможець:

Зв’язали

З огляду на успіх ваших SEO та маркетингових кампаній прямо пропорційний роботі, яку ви вкладаєте, важко визначити переможця. Крім того, і Wix, і Squarespace пропонують вам усі інструменти, необхідні для запуску успішних маркетингових кампаній.

Якщо ми будемо відповідати великій кількості маркетингових програм, доступних у кожному інструменті, Wix здійснює день. Квадратний простір нічого не має на Wix за кількістю. Тим не менш, маркетинг стосується не всіх ваших інструментів, а того, як ви використовуєте інструменти, доступні вам.

Ви не згодні?

Особливості електронної комерції

Якщо вам цікаво, чи можна продавати або на Wix, або на Squarespace, цей розділ вам сподобається. Кожен виробник веб-сайтів прямо з вікна пропонує вам безліч функцій електронної комерції.

Незалежно від того, чи хочете ви користуватися Wix чи Squarespace, у вас є всі можливості створити всілякі веб-магазини – маленькі та великі.

Обидва пропонують вам надійні варіанти електронної комерції, такі як багаторічні шлюзи, автоматичні податки, списки розсилки, продаж цифрових & фізичні продукти, доставка, управління запасами та передплати серед інших.

Крім того, у вас є багато сторонніх додатків, щоб розширити свій інтернет-магазин унікальними способами. Наприклад, ви можете продавати в соціальних мережах і відновлювати занедбані візки, як бос.

Налаштування вашого інтернет-магазину за допомогою Wix або Squarespace – це справа четвертокласників. Навички кодування вам зовсім не потрібні. Виберіть макет, налаштуйте свої стилі та імпортуйте свої продукти.
Зауважте, однак, ви повинні мати бізнес-план, щоб продавати з Wix та Squarespace.

Переможець:

Зв’язали

Що стосується особливостей електронної комерції, ми маємо краватку. Обидва розробники веб-сайтів пропонують вам усі функції, необхідні для запуску веб-сайту електронної комерції, як професіонал. У вас є всі можливості запропонувати спрощений досвід покупок – від замовлення до доставки і далі.

Можливості ведення блогів

Я люблю вести блоги, тому постійно шукаю інструменти, які полегшують публікацію та керування вмістом. Якщо інструмент ускладнює ведення блогу, я його не торкаюся 10-футовим полюсом.

Для творців контенту вам сподобається те, що Wix та Squarespace надходять з блискучими можливостями ведення блогів.

Створення публікацій у Wix та Squarespace просте, я не очікую, що у вас виникнуть проблеми. Обидва розробники веб-сайтів мають інтуїтивно зрозумілі редактори пошт, які мають типові варіанти.

Ви можете легко зберігати чернетки, планувати публікації, додавати категорії, призначати декількох авторів, вставляти зображення та загалом підсилювати свої публікації.

Обидва інструменти допомагають створювати та редагувати свої публікації, добре розуміючи, як публікація видається читачам. Якщо вам є що сказати, Wix та Squarespace забезпечать почуття вашого голосу.

Переможець:

Квадратний простір

Squarespace пропонує вам кращі можливості ведення блогів порівняно з Wix. Хоча обидві мають чудові системи ведення блогів, Squarespace пропонує вам більш досконалі функції, ніж Wix.

Крім того, вбудовані функції блогу Squarespace вбудовані, але блог Wix залежить від програми для дійсно потужних функцій блогу.

Плани & Ціноутворення

З усією гамою функцій, напевно, вам цікаво, скільки коштуватиме створення веб-сайту за допомогою Wix або Squarespace. Кожен інструмент пропонує вам різні пакети цін для різних бюджетів та потреб.

Для початку Wix пропонує вам безкоштовний план, який дозволяє випробувати води. З іншого боку, Squarespace має безкоштовну пробну версію, яка закінчується через два тижні.

Однак для продажу на вашому веб-сайті вам знадобиться преміальний план, незалежно від того, чи користуєтесь ви Wix або Squarespace.

Вікс пропонує вам чотири особисті плани, ідеальні для портфелів та інших простих веб-сайтів.

Ціни на Викс

The Необмежений План, який коштує 12,50 доларів на місяць, є найдосконалішим пакетом для фрілансерів та підприємців. Ви можете пройти через двері всього за 4,50 доларів на місяць, але ви отримаєте основні функції та рекламу Wix для показу своїх зусиль.

Якщо вам потрібно більше енергії для повноцінного сайту електронної комерції, Wix пропонує вам три бізнес-плани.

Вікс веб-сайт із ціноутворенням

Вибраний тут план повністю залежить від вашого бюджету та потреб. Я завжди рекомендую вибрати план, який підходить для ваших потреб бізнесу.

Якщо у вас важкий вибір, проте, ви можете весна Бізнес необмежений, найпопулярніший план із трьох, всього за 25 доларів на місяць.

Квадратний простір, з іншого боку, пропонує вам чотири цінові плани, як показано нижче.

У вас є $ 16 / місяць Особисті план, який підходить для простих веб-сайтів. Щоб запустити магазин електронної комерції та прийняти платежі, вам потрібен один з трьох інших планів.

Ви можете вибрати Бізнес план, який поверне вам 26 доларів на місяць, Основна комерція план на рівні 30 дол. США / місяць, або Розширена комерція, що коштує $ 46 / місяць. Знову ж таки, розробіть план, який відповідає вашому бюджету та потребам бізнесу.

Найкраще співвідношення ціни і якості:

Квадратний простір

Квадратний простір виграє завдяки більш спрощеній структурі цін, ідеально підходить для будь-якого бюджету. Wix, з іншого боку, пропонує вам до семи планів ціноутворення, що є складним, тим більше, що користувачі Wix потребують оновлення частіше, ніж Squarespace.

Плюси & Мінуси

Я висвітлював майже все в нашій публікації порівняння Wix vs Squarespace. Тепер давайте розкриємо плюси та мінуси кожної платформи, щоб ви могли нарешті вирішити, з якою створити веб-сайт.

Плюси Wix

 • Створювач візуальних сторінок у вільній формі, який пропонує вам повний контроль дизайну
 • У вас є вільний план, який ідеально підходить для тестування вод
 • Величезний ринок додатків
 • Багато варіантів дизайну
 • Спробуйте Wix безкоштовно

Мінуси Wix

 • Складна структура ціноутворення
 • Основний план преміум-класу постачається з рекламою
 • Занадто багато варіантів дизайну може бути приголомшливим для новачків
 • Існує крива навчання, щоб отримати звисання речей
 • Зміна шаблону означає відновити веб-сайт з нуля

Плюси квадратного простору

 • Рамковий підхід до дизайну робить його простим у використанні
 • Проста структура ціноутворення
 • Заздалегідь розроблені макети ідеально підходять для початківців, які хочуть запустити веб-сайт за кілька кліків
 • Відмінні можливості ведення блогів
 • Жодних оголошень у жодному плані преміювання
 • спробуйте Squarespace безкоштовно

Мінуси площі

 • Обмежена кількість шаблонів
 • Невелика кількість сторонніх додатків
 • Ви повинні заплатити за публікацію свого веб-сайту

Часті запитання

Що таке Wix та Squarespace?

Wix і Squarespace – це хмарні інструменти для створення веб-сайтів, орієнтовані на людей, які хочуть візуально створити веб-сайт за допомогою перетягування без написання коду.

Що краще, Wix або Squarespace?

Квадратний простір кращий за Wix, але ви не розчаруєтесь ні в одному, тому що обидва – це чудові розробники веб-сайтів. Найбільша різниця полягає в редакторі, і якщо ви віддаєте перевагу структурованому (обмеженому) чи неструктурованому (порожнє полотно) редактору перетягування.

У Wix і Squarespace є безкоштовний план?

Wix пропонує безкоштовний план, але він має обмеження та рекламу. Платні плани Wix починаються лише з 13 доларів на місяць. Квадратний простір не пропонує безкоштовного плану, лише двотижневу безкоштовну пробну версію. Плани квадрату починаються всього з 12 доларів на місяць.

Wix vs Squarespace: Підсумок

Вікс проти квадратного простору

Я рекомендую Squarespace через Wix але ви не можете помилитися ні з одним із розробників веб-сайтів. Обидва розробники сайтів мають трохи кривої навчання та, зрештою, різниця між двома йдеться про особисті переваги який редактор ви відчуваєте найбільш комфортно.

Wix поставляється з набором варіантів налаштуванняs та високий ступінь контролю, майже до того моменту, коли ви навіть можете створити власну тему з нуля.

Квадратний простір, з іншого боку, багато більше ступеня контролю (і менше вибору). Вони пропонують кураторські та добре розроблені параметри за замовчуванням, які ви можете впевнено використовувати, не вносячи змін.

Безкоштовні випробування доступні як для Wix, так і для Squarespace. Спробуйте Wix безкоштовно та спробуйте Squarespace безкоштовно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map