Топтальний огляд

Топтал дає змогу компаніям наймати лише найкращих фрілансерів зі своєї глобальної мережі перевірених талантів. Це Топтальний огляд детальніше ознайомтеся з тим, що вони можуть запропонувати, щоб допомогти вам вирішити, чи це правильний ринок позаштатних послуг для вашого бізнесу чи ні..


Підсумок огляду рейтингу (ключові моменти)

інформація значок Про
Топтал дозволяє лише найкращим фрілансерам приєднатися до їх платформи, тому, якщо ви хочете найняти верхній 3% позаштатних фрілансерів у світі, тоді це місце для їх найму.
значок долара Вартість
Вартість найму фрілансера з Toptal залежить від типу ролі, але ви можете розраховувати на оплату від 60 до 200 доларів + на годину ().
happyface значок Плюси
Toptal може похвалитися a 95% успішності пробного прокату, з $ 0 рекрутинговий збір за найкращі 3% світових фрілансерських талантів. Ви отримаєте представлений кандидатам протягом 24 годин після реєстрації, і 90% клієнтів наймають першого кандидата, який представляє Toptal.
піктограма sadface Мінуси
Якщо вам потрібна лише допомога з меншим проектом, або ви працюєте на малий бюджет і може собі дозволити недосвідчені та дешеві фрілансери – то Toptal – це не ринок позаштатних для вас.
вирок значок Вирок
Суворий процес екранування талантів Топтала гарантії, що ви наймете лише найкращих фрілансерів які є перевіреними, надійними та фахівцями з дизайну, розвитку, фінансів та управління проектами та продуктами.

заклик до дії
Перейти до: – – – – – – – –

Наймання штатних працівників – це не завжди найкраще рішення, особливо коли вам потрібно найняти когось для роботи над короткостроковим проектом. Фрілансери найкраще підходять для таких проектів, де вам потрібен експерт, але не потрібно / не потрібно наймати їх на повний робочий день.

Хоча є сотні біржових майданчиків там, більшість фрілансерів на цих платформах не є експертами. Щоб знайти надійного фрілансера, з яким ви можете працювати в декількох і складних проектах, вам потрібно буде найняти декількох фрілансерів, перш ніж знайти той, який ідеально відповідає вашим потребам. Вже тоді ви можете їх втратити, якщо вони вирішать підвищити свою ставку, вийти з бізнесу або просто зникнути.

Сюди заходить Toptal. Їх платформа вам допомагає найняти топ-3-х фрілансерів у світі з понад 100 країн, а більшість з них розташовані в Америці та Європі.

верхній верхній три відсотки

Працюючи з Toptal, ви можете легко знайти експерта-фрілансера для вашого проекту з першої спроби, як і всі фрілансери перевірена та опитана до того, як їх пустять на платформу. І ти в надійних руках тому що Toptal працює з такими компаніями, як Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify та багато інших.

Найміть найкращих 3% фрілансерів для вашого проекту – $ 0 рекрутингового внеску та 2 тижні безкоштовного судового розгляду!

Що таке Toptal.com?

верхній огляд

Toptal – це ринок фрілансерів схожий на подібні Обробка. Що відрізняє Toptal від інших ринків, це те, що він надає вам доступ до найкращий із кращих фрілансерів з усього світу. На відміну від інших фрілансерських мереж / ринків, Toptal ветеринари та інтерв’ю фрілансерів і приймає лише експертів, які можуть довести себе.

Toptal може бути вашим партнером, який допоможе вам закінчити всі свої проекти. Незалежно від того, чи потрібен вам хтось, щоб розробити користувальницький інтерфейс для вашого нового додатка iPhone або доповнення вашого складного веб-сервера, Toptal може допоможе вам знайти експерта, який зможе виконати роботу. Їх мережа включає менеджерів проектів, керівників продуктів, фінансових експертів, дизайнерів та розробників.

верхній талантНаймайте таланти світового класу, такі як розробники iOS, розробники передових розробників, UX-дизайнери, дизайнери інтерфейсу, фінансові експерти, менеджери цифрових проектів, менеджери продуктів

Найміть найкращих 3% фрілансерів для вашого проекту – $ 0 рекрутингового внеску та 2 тижні безкоштовного судового розгляду!

Як працює Топталь

На відміну від інших ринків фрілансерів, Команда Toptal особисто допомагає вам знайти найкращого фрілансера для потреб вашого бізнесу. Toptal дозволяє лише найкращим фрілансерам у світі приєднатися до їх платформи після жорсткого інтерв’ю, який може зайняти тижні. Якість талановитих фрілансерів, доступних на цій платформі, є їх найбільшим диференціатором.

процес найму

Коли ви реєструєтесь, ви повинні заповніть просте опитування, що займає менше двох хвилин. Це допомагає Toptal зрозуміти, що ваш проект краще потребує. Як тільки ти зареєструєшся, ти будеш призначив експерта хто зв’яжеться з вами до кращого розуміти ваші вимоги проекту. Цей крок допомагає команді Toptal зрозуміти, наскільки великим і складним буде ваш проект.

Тоді команда Toptal знайде фрілансера, який відповідає вашим вимогам. Ви отримаєте представлений кандидатам протягом 24 годин після реєстрації, і 90% компаній наймають першого кандидата, який представить Toptal.

Процес скринінгу

Що відрізняє Toptal від інших ринків фрілансерів, це його суворий процес скринінгу котрий приймає лише 3% усіх заявників. Причина їх енергійного обстеження та співбесіди полягає в тому, щоб вилучити низькоякісних фрілансерів, які не мають достатнього досвіду.

Топтал Процес скринінгу має 5 етапів і лише досвідчені та досвідчені фрілансери, які серйозно ставляться до своєї роботи, закінчують її успішно.

процес верхнього скринінгу

The Перший крок цього процесу перевірка комунікативних навичок та особистості. Заявник повинен вміти надзвичайно добре спілкуватися англійською мовою. Вони також перевіряють, чи справді заявник пристрасний і чи повністю зайнятий роботою, яку він виконує.

Лише 26,4% заявників пройшли цей крок.

The другий крок є поглиблений огляд навичок що відсіває будь-яких фрілансерів низької якості, які не є винятковими у своїй роботі. Цей крок тестує здатність та інтелект до вирішення проблем заявника. Заявник повинен виконати різні завдання, щоб довести свою майстерність.

Лише 7,4% заявників пройшли цей крок.

The третій крок проходить трансляцію в реальному часі, де буде заявник перевірена експертом. Цей крок більше схожий на інтерв’ю один на один із експертом у основній галузі заявника.

Лише 3,6% заявників пройшли цей крок.

Це четвертий крок призначає заявника с тестовий проект що імітує реальні сценарії та перевіряє їх здатність вирішувати реальні проблеми. Лише 3,2% заявників проходять цей крок.

The заключний крок є Постійний тест на постійну майстерність. Toptal не сприймає низькоякісну роботу та погану комунікацію. Цей крок гарантує, що в мережі залишаються лише найкращі з кращих фрілансерів.

Лише 3,0% заявників проходять цей крок і їм дозволяється стати фрілансером у мережі Toptal.

Як зареєструватися (як клієнт / роботодавець)

Зареєструватися в Toptal як клієнт / роботодавець дуже просто. Це включає лише відповідь на кілька запитань, щоб дати команді Toptal уявлення про ваші потреби проекту.

Коли ви побачите форму анкети:

процес реєстрації зверху - 1

Перше питання, на яке вам потрібно відповісти, – кого ви хочете найняти. У цьому прикладі давайте попрацюємо з дизайнерами. Вибравши тип таланту, який хочете найняти, натисніть кнопку Почати.

Тепер ви повинні вибрати, для якого типу проекту вам потрібна допомога:

процес реєстрації зверху - 2

У більшості випадків ви працюєте над новим проектом, тому вибирайте “Новий проект” як тип проекту. Натисніть на велику синю кнопку Далі в нижній правій частині форми, щоб продовжити.

Тепер ви повинні вибрати, чи є у вас чіткі специфікації для проекту чи ні. Це в основному повідомляє Toptal, як далеко ви зайшли в процесі ідеї:

процес реєстрації зверху - 3

Більшість ваших проектів можуть отримати користь від експертного дизайнера чи розробника. Якщо ви вже не маєте чітких специфікацій, готових до своїх проектів, виберіть опцію «Я маю грубе уявлення про те, що я хочу побудувати» та натисніть кнопку Далі.

Тепер ви повинні вирішити, скільки часу вам знадобиться дизайнер:

процес реєстрації зверху - 4

Для більшості проектів це буде лише кілька тижнів, тому вибираємо «1 – 4 тижні». Якщо ви ще не впевнені або хочете залишити його відкритим для обговорення, виберіть “Я вирішу пізніше”.

Тепер ви повинні вибрати, скільки дизайнерів вам потрібно:

процес реєстрації зверху - 5

Для більшості проектів вам знадобиться більше, ніж просто дизайнер чи розробник. Вам знадобиться хтось із вашої команди, щоб обробляти інші частини проекту. Тож давайте виберемо «Міжфункціональну команду».

Якщо ви ще не впевнені або хочете залишити його відкритим для обговорення, виберіть “Я вирішу пізніше”. Клацніть Далі, щоб продовжити.

Тепер ви повинні вибрати рівень часу, який вимагає ваш проект:

процес реєстрації зверху - 6

Для серйозних бізнес-проектів це буде повний або принаймні неповний робочий день, тому вибираємо неповний робочий день. Якщо ви ще не впевнені або хочете залишити його відкритим для обговорення, виберіть “Я вирішу пізніше”. Клацніть Далі, щоб продовжити.

Тепер виберіть навички, які матиме ваш ідеальний кандидат для цього проекту:

процес реєстрації зверху - 7

Для проекту веб-дизайну вам знадобиться веб-дизайн, чуйний веб-дизайн та дизайн інтерфейсу користувача. Виберіть відповідні навички та натисніть кнопку Далі.

Тепер виберіть кількість працівників, які працюють у вашій компанії:

процес реєстрації зверху - 8

Виберемо для цього прикладу менше 10. Клацніть Далі, щоб продовжити.

Тепер виберіть, коли потрібно, щоб дизайнер почав працювати з вами:

процес реєстрації зверху - 9

Для більшості проектів це буде не менше 1 тижня. Якщо ви ще не впевнені або хочете залишити його відкритим для обговорення, виберіть “Я вирішу пізніше”. Натисніть кнопку Далі, щоб продовжити.

Тепер вам належить вирішити, чи ви готові працювати з віддаленим талантом:

процес реєстрації зверху - 10

Для більшості типів проектів, навіть складних, це не матиме значення, але якщо ви не впевнені, виберіть “Я не впевнений”. Натисніть кнопку Далі, щоб продовжити.

Тепер виберіть свій бюджет на цю роль:

процес реєстрації зверху - 11

Я рекомендую вибирати “$ 51 – 75 $ / год”, оскільки більшість фрілансерів на платформі стягує мінімум $ 60 / годину. Клацніть Далі, щоб продовжити.

Тепер заповніть свої контактні дані, щоб закінчити реєстрацію:

процес реєстрації зверху - 13

Тепер заповніть свої контактні дані, щоб команда Toptal могла зателефонувати вам для початку процесу:

Це все. Ви завершили процес реєстрації. Тепер ви отримаєте швидкий виклик від Toptal, де експерт відповість на всі ваші запитання та запитає більше деталей щодо вашого проекту, щоб вони могли встановити вас з найбільш підходящим фрілансером для вашого проекту..

Найміть найкращих 3% фрілансерів для вашого проекту – $ 0 рекрутингового внеску та 2 тижні безкоштовного судового розгляду!

Цінові ціни на вершині

Щоб найняти свого першого фрілансера на Toptal, вам потрібно зробити одноразову, повернення депозиту в розмірі 500 доларів. Якщо ви вирішите не брати на роботу на будь-якій стадії процесу, ви отримаєте відшкодування. В іншому випадку 500 доларів пізніше буде додано як кредит на ваш рахунок і буде використовуватися для оплати фрілансерів, з якими ви працюєте. Цей депозит повідомляє Toptal, що ви серйозно ставитесь до найму фрілансера.

На відміну від таких платформ, як Upwork, на цій платформі ви не знайдете жодних дешевих фрілансерів. Кращі з кращих фрілансерів мають дорогий цінник. Більшість фрілансерів у цій мережі стягувати не менше 60 доларів на годину або навіть більше залежно від рівня навичок та досвіду.

Скільки коштує топтал?

Toptal пропонує гнучкі ціни в залежності від потреб клієнта та їх географічного розташування. Нижче наведені показники витрат toptal.com можуть бути використані як орієнтир:

Вартість розробника:

 • Щогодини: $ 60 – $ 95 + / година
 • Неповний робочий день: $ 1000 – 1600 $ + / тиждень
 • Повний робочий день: $ 2000 – 3200 $ + / тиждень

Вартість дизайнера:

 • Щогодини: $ 60 – $ 150 + за годину
 • Неповний робочий день: 1200 доларів США – 2600 доларів США + на тиждень
 • Повний робочий день: 2400 – 5200 доларів + на тиждень

Вартість експерта з фінансів:

 • Щогодини: $ 60 – $ 200 + на годину
 • Неповний робочий день: від 2000 до 3200 доларів + на тиждень
 • Повний робочий день: $ 4000 – $ 6400 + на тиждень

Вартість менеджера проекту:

 • Щогодини: $ 60 – $ 150 + за годину
 • Неповний робочий день: 1300 – 2600 доларів + на тиждень
 • Повний робочий день: 2600 – 5200 доларів + на тиждень

Вартість менеджера продукту:

 • Щогодини: $ 60 – $ 180 + за годину
 • Неповний робочий день: $ 1500 – $ 2800 + на тиждень
 • Повний робочий день: $ 3000 – $ 5600 + на тиждень

Пам’ятайте. Якщо ви не задоволені результатами протягом перших двох тижнів, Toptal зробить повернемо вам як депозит, так і будь-які збори за роботу фрілансера.

Код купона Toptal

Отримати Подарункова картка Amazon на $ 150 безкоштовно, коли ви підписуєтесь як роботодавець / клієнт і починаєте користуватися Toptal.

верхній код купона

Щоб бути придатним для використання, ви повинні скористатися цим посиланням на реєстрацію, і ви повинні продовжити пробний період без ризику.

Після того, як ви здійснили перший успішний прокат на Toptal, напишіть нам нам електронну пошту та попросіть свою подарункову карту Amazon у розмірі 150 доларів.

Плюси і мінуси Toptal

The найбільша вигода найму талантів-фрілансерів від Toptal, це те, що їх суворий процес скринінгу відсіває всіх, хто не є експертом. Коли ви наймаєте когось із Toptal, ви можете бути впевнені, що вони знають, як вирішити вашу проблему або допоможуть вам у проекті.

Але це теж є один з найбільших мінусів роботи з Toptal. Тому що вони пропонують лише доступ до 3% фрілансерів, ставки можуть бути досить дорогими якщо ви тільки починаєте або недостатньо бюджету.

Якщо ви на а низький бюджет або потрібна лише допомога з невеликим проектом, то має сенс набагато більше сенсу йти на ринок фрілансерів, таких як Upwork.

Але перехід на ринок фрілансерів, таких як Upwork, який дозволяє будь-кому приєднатися як фрілансер, зіткнеться з точною проблемою, яку Toptal допомагає вирішити. Наймання ідеального фрілансера знадобиться дещо метод спроб і помилок.

І це, в багатьох випадках, може означати втрата грошей (і часу) щоб знайти найкращого фрілансера для вашого проекту.

Ще одна велика користь від роботи з Toptal це те, що ти не сам. На відміну від інших платформ і ринків, які просто дають вам список фрілансерів, Команда експертів Toptal співпрацює з вами, щоб знайти ідеальний фріланс-талант для вашого проекту на основі ваших вимог.

Найміть найкращих 3% фрілансерів для вашого проекту – $ 0 рекрутингового внеску та 2 тижні безкоштовного судового розгляду!

FAQ

Топтал законний?

Toptal – це відомий світовий ринок талантів для фрілансерів, який працює з відомими брендами, такими як Airbnb, HP, Zendesk та Motorola. Він був заснований у 2010 році Taso Du Val (CEO) та Breanden Beneschott, а його штаб-квартира знаходиться в Силіконовій долині.

Скільки коштує Toptal?

Вартість найму фрілансера на Toptal залежить від типу ролі, але розраховуйте платити від 60 до 200 доларів + за годину для фрілансера. Також є одноразовий повернутий депозит у розмірі 500 доларів. Якщо ви вирішите не брати на роботу на будь-якій стадії процесу, ви отримаєте відшкодування. В іншому випадку 500 доларів буде згодом додано як кредит до вашого рахунку.

Для кого хороший Топтал?

Toptal ідеально підходить для підприємств, які шукають ключового партнера, який може гарантувати талант найкращих фрілансерів, не маючи наймати когось штатного або домашнього приміщення для комплексних проектів дизайну, розробки та фінансових послуг..

Toptal vs Upwork

Там багато конкурентів Toptal, і Upwork є основним. Основні відмінності Toptal від Upwork – це процес перевірки та якість фрілансерів. Якщо ви хочете найняти найкращих фрілансерів, досвід яких перевіряється за короткий термін, тоді вибирайте Toptal. Якщо у вас є час пройти процедуру перевірки та найму, щоб самостійно знайти хороших фрілансерів, тоді вибрали Upwork.

Які способи оплати приймає Toptal?

Toptal приймає платежі з усіх основних кредитних карток (Visa, Mastercard, Amex), банківського банківського переказу та PayPal.

Що таке пробний період Toptal та гарантія повернення грошей?

Toptal надає клієнтам 14 днів для “випробування фрілансера”, абсолютно безкоштовно. Тільки коли ви на 100% задоволені фрілансером, тільки тоді починається взаємодія з Toptal. Якщо ви не на 100% задоволені фрілансерами, з якими ви ознайомилися, вам дозволяється повторити пробний процес із ще до 5 позаштатними фрілансерами..

Кому належить інтелектуальна власність роботи, створеної фрілансерами?

Клієнт робить. Єдиною роллю Toptal є з’єднання експертів-фрілансерів із клієнтами. У всіх контрактах зазначено, що вся робота, створена фрілансером Toptal, є власністю клієнта, а не Toptal – не фрілансера.

Що таке трекер Toptal?

Toptal tracker (TopTracker) – це програмне забезпечення для відстеження вільного часу. З його допомогою можна легко відстежувати хід роботи та звіти. Клієнти / співробітники можуть використовувати його для легкого відстеження прогресу з будь-якого пристрою, включаючи настільні програми для Windows та Mac.

До функцій Toptal Tracker належать:

 • Тимчасові знімки екрана.
 • Відстеження рівня активності – введення клавіатури та миші.
 • Створення проекту та розподіл працівників на основі проекту.
 • Контроль конфіденційності працівників для перегляду або відхилення знімків екрана.
 • Детальні звіти про продуктивність із функцією експорту (csv та pdf).
 • Ручні та автоматичні записи часу.

Топтальний огляд: Підсумок

toptal.com огляд

Toptal – це фантастичний ринок талантів-фрілансерів якщо ви хочете найняти найкращих позаштатних талантів в Інтернеті. Їх суворий процес скринінгу інтерв’ю дозволяє лише 3% заявників через і вилучити всіх заявників низької якості.

Це більше ніж удвічі збільшує шанси знайти ідеальний експерт-фрілансер талантів для своїх проектів з початку роботи. На відміну від інших незалежних ринків, таких як Upwork, вам не потрібно залежати від спроб і помилок, використовуючи їх платформу.

Хоча Toptal дозволяє знайти чудових фрілансерів на прогулянці по парку, фрілансери на платформі коштують набагато дорожче, ніж ваш запуск дешевих фрілансерів. Якщо ви тільки починаєте або маєте низький бюджет, то я не рекомендую використовувати Toptal.

Найміть найкращих 3% фрілансерів для вашого проекту – $ 0 рекрутингового внеску та 2 тижні безкоштовного судового розгляду!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map