Економіка-фріланс, або концертна економіка, швидко зростає і Фіверр стала однією з головних фрілансерських місць на ринку. Не зрозумійте мене неправильно, Фіверр – це чудове місце для пошуку фрілансерів, але є і кращі там


Fiverr.com – це ринок фрілансерів, де ви можете знайти послуги, починаючи від графічного дизайну, редагування музики / відео, закінчуючи маркетингом та копірайтинг. Fiverr – це гарне місце для початку, коли ви шукаєте перехрес між якістю та ціною.

Найкращі альтернативи Fiverr у 2020 році:

 • Кращий в цілому: є одним з найбільших онлайн-фрілансерів, і я люблю простоту Upwork. Ви розповідаєте їм про свій проект, і вони співставлять вас із фрілансерами, потім пройдіть відповідність і виберіть ту, з якою ви хочете працювати..
 • Підбіг, Найкращий в цілому: має майже 30 мільйонів фрілансерів на своєму ринку. Я люблю його прозорість, оскільки ви отримуєте безкоштовні ставки за ваш проект, і ви платите за роботу лише тоді, коли концерт закінчений.
 • Найкраща «преміальна» альтернатива Fiverr: схвалює лише 3% фрілансерів, які зареєструвались і обійдуться вам дорожче, тому якщо ви турбуєтесь більше про свій бюджет, ніж про якість роботи, то TopTal може бути не найкращою платформою для вас.

Хоча деякі постачальники послуг у Fiverr надають винятковий сервіс, більшість продавців платформи просто не варто витрачати гроші на них, якщо ви хочете якісної роботи.

Contents

Що таке Фіверр

Fiverr – платформа / ринок для купівлі та продажу онлайн-послуг, упакованих як “концерти”.

більше альтернативи

Ці послуги варіюються від веб-дизайну, графічного дизайну, відео, передачі голосу, копірайтинг до музики / подкастів / редагування відео. Якщо ви ведете інтернет-бізнес, сервіси на Fiverr можуть допомогти вирішити більшість ваших проблем.

категорій більшеУ Fiverr є понад 150 категорій на вибір

Fiverr стартував як платформа з $ 5 послуг, таким чином, ім’я Fiverr. Хоча вона славиться ціною 5 доларів, платформа переросла первісну ціль і тепер пропонує всі типи послуг від 5 до 1000 доларів..

Переваги Fiverr

Якщо ви володієте бізнесом в Інтернеті, ви вже знаєте, що більшість завдань у вашому списку (наприклад, написання сторінки про ваш сайт) не варті вашого часу. Більшість із цих завдань не потрібно виконувати ідеально; їх просто потрібно зробити.

Було б розумно передавати ці завдання комусь в Інтернеті, щоб заощадити час та зробити це від того, хто це робить цілий день. Сюди заходить Fiverr.

Вони пропонують перехрес між якістю та ціною. Якщо хочете швидко, дешево виконана робота, Fiverr – це куди вам слід їхати.

Але якщо ви серйозний власник бізнесу з деякими серйозними потребами, про які потрібно подбати, Fiverr може бути не найкращою платформою.

Найкращі альтернативи Fiverr

Ось мій список найкращі альтернативи Fiverr зараз такі сайти конкурентів, як Fiverr, потрібно розглянути.

1. Upwork.com

робота

 • Офіційний веб-сайт: www.upwork.com
 • Upwork – одна з найстаріших і найнадійніших платформ фріланс в Інтернеті.
 • Послуги варіюються від графічного дизайну до розробки додатків і всього іншого.
 • На відміну від Fiverr, на Upwork ви розміщуєте роботу, а потім фрілансери надсилають вам пропозиції щодо роботи з пропозицією.

Навіщо використовувати Upwork замість Fiverr

Якщо ви хочете, щоб робота була зроблена експертом, тоді Upwork – це шлях. Ви можете обрати сотні експертів, які звертаються до вашої роботи. Оновлення обійдеться вам трохи більше, ніж Fiverr, якщо ви хочете якісних результатів.

Навіщо використовувати Fiverr замість Upwork

Якщо ви хочете, щоб ваш перший епізод подкастів був відредагований, є сенс зробити це дешево. Ідіть із Fiverr, якщо вашу роботу просто потрібно виконати добре.

2. Freelancer.com

фрілансер

 • Офіційний веб-сайт: www.freelancer.com
 • Freelancer.com дуже довгий час допомагає мільйонам підприємств знаходити фрілансерів.
 • Платформа працює аналогічно Upwork і має понад 32 мільйони зареєстрованих фрілансерів.
 • Ви можете влаштувати конкурс дизайну, де можуть змагатися всі дизайнери на платформі.

Навіщо використовувати фрілансер замість Fiverr

Якщо ви хочете виконати якісну роботу і мати хороший бюджет, тоді вам слід скористатися Freelancer.com. Вони навіть дозволяють конкурси дизайнерів, де ви нагороджуєте призові кошти найкращим конкурсом.

Навіщо використовувати Fiverr замість фрілансера

Хоча у Fiverr є тисячі талановитих фрілансерів, які є експертами в тому, що вони роблять, Fiverr є найбільш підходящим, якщо ви хочете швидко виконати роботу за низьку ціну.

3. PeoplePerHour.com

людипергодини

 • Офіційний веб-сайт: www.peopleperhour.com
 • Хоча не настільки популярний, як деякі інші платформи у цьому списку, PeoplePerHour існує з 2007 року.
 • Усі фрілансери на платформі спочатку опитуються перед тим, як їх додати до платформи.

Навіщо використовувати PeoplePerHour замість Fiverr

Наймання фрілансера – це хитова та пропущена гра, де ви сумуєте більше, ніж потрапляєте. Щоб знайти чудових фрілансерів, зазвичай вам доведеться розкласти кілька тисяч доларів, перш ніж нарешті знайти хороший для роботи.

З PeoplePerHour ви можете бути впевнені, що той, кого ви наймаєте, знає, що вони роблять.

Навіщо використовувати Fiverr замість PeoplePerHour

Якщо ви хочете чудових фрілансерів без здогадок, зайдіть з PeoplePerHour. Якщо ви хочете дешевших фрілансерів, які можуть виконати роботу, найміть когось із Fiverr на основі відгуків.

4. Guru.com

гуру

 • Офіційний веб-сайт: www.guru.com
 • Платформа Гуру надає вам доступ до понад 3 мільйонів фрілансерів з усього світу.
 • Незалежно від того, чи потрібна вам стаття, написана або вам потрібен новий логотип, розроблений для вашого бізнесу з виробництва цегельних та будівельних розчинів, платформа Гуру охопила вас.

Навіщо використовувати Guru замість Fiverr

Гуру пропонує вам доступ до мільйонів досвідчених фрілансерів, яких ви можете найняти. Якщо ви хочете знайти досвідченого фрілансера, з яким ви можете побудувати постійні стосунки, ідіть з Гуру.

Навіщо використовувати Fiverr замість Гуру

Виберіть Fiverr, якщо вартість є основним фактором і якщо ви хочете платити лише за те, що вам потрібно.

5. TopTal.com

верхній

 • Офіційний веб-сайт: www.toptal.com
 • TopTal рекламує себе як платформу, на якій люди переходять до «Наймайте топ-3-х талант-фрілансер».
 • Довіряють гігантам галузі, як Hewlett Packard та Airbnb.
 • Прочитайте мій детальний огляд Toptal тут.

Навіщо використовувати TopTal замість Fiverr

TopTal – це не платформа, на якій ви наймаєте фрілансерів третього світу, які пропонують створити веб-сайти за ціною менше 50 доларів. Якщо ви хочете найняти одну з найкращих 3% талантів у світі, то TopTal – це ваша платформа.

На відміну від інших платформ у цьому списку, таких як Upwork, TopTal пропонує лише фрілансерів у кількох різних наборах навичок. На цій платформі немає найманих письменників чи маркетологів соціальних медіа.

Навіщо використовувати Fiverr замість TopTal

Якщо ви тільки починаєте і більше турбуєтесь про свій бюджет, ніж про якість роботи, то TopTal може бути не найкращою платформою для вас. Їх ціни починаються від 60 доларів за годину.

6. Codeable.io

кодований

 • Офіційний веб-сайт: www.codeable.io
 • Codeable.io – це єдине місце для всіх речей WordPress.
 • На відміну від інших платформ, Codeable’s Team відповідає вам із фрілансером, а не ви обираєте сам.

Навіщо використовувати Codeable.io замість Fiverr

Якщо ви хочете виправити помилку на своєму веб-сайті або вам потрібен спеціальний плагін, Codeable має розробників-фрілансерів..

Вони пропонують повну політику повернення коштів, якщо робота вам не подобається. Ви платите лише в тому випадку, якщо робота відповідає вашому задоволенню. Ви також маєте цілодобовий доступ до команди підтримки клієнтів, до якої можна отримати електронну пошту чи телефон.

Навіщо використовувати Fiverr замість Codeable.io

Якщо ви хочете, щоб щось на вашому веб-сайті було зафіксовано дешево, тоді Fiverr – це шлях. Якщо ваш сайт не працює на WordPress, то Codeable.io вам не принесе користі.

7. Outsourcely.com

аутсорсинг

 • Офіційний веб-сайт: www.outsourcely.com
 • Аутсорсинг пропонує стартапам простий доступ до свого фонду талантів понад 400 тисяч фрілансерів.
 • Без плати за розмітку за послуги, що надаються фрілансерами на платформі.

Навіщо використовувати Outsourcely замість Fiverr

Хоча вони рекламують свою платформу як позаштатну платню найму для стартапів, на платформі Outsourcely ви можете виконати всі види робіт, навіть якщо ви проходите шлях стадії запуску..

Якщо ви хочете легкого та швидкого доступу до справжніх, досвідчених фрілансерів, Outsourcely набагато краще, ніж Fiverr.

Навіщо використовувати Fiverr замість Outsourcely

Fiverr відома своєю ціною за 5 доларів, і як така платформа орієнтована більше на надання дешевих послуг, ніж на надання послуг найвищої якості. Якщо ваш бюджет обмежений, а ви тільки починаєте, перейдіть до Fiverr.

8. Truelancer.com

справжній працівник

 • Офіційний веб-сайт: www.truelancer.com
 • Хоча відносно новачок, Truelancer зробив собі ім’я, забезпечивши якісну роботу за дешевими цінами.
 • В основному пропонують фрілансерів із країн третього світу, таких як Індія, Пакистан тощо.

Навіщо використовувати Truelancer замість Fiverr

Якщо ви хочете швидко виконати якусь роботу і не дуже дбаєте про якість, то ця платформа може стати хорошим варіантом. Truelancer – краща платформа, ніж Fiverr, для роботи на замовлення.

Навіщо використовувати Fiverr замість Truelancer

Якщо ви маєте на увазі роботу, яка не вимагає особливої ​​роботи на замовлення, і вам потрібно зробити її дешево, тоді перейдіть з Fiverr.

Часті запитання

Які плюси Фіверра?

Fiverr – це провідний ринок, що з’єднує фрілансерів (продавців) із замовниками (покупцями). Це дешево, ви можете знайти фрілансерів лише від 5 доларів. Існує величезна кількість фрілансерів, доступних для концертів (робочих місць) майже в будь-якій категорії, про яку ви можете придумати. Корисна підтримка, яка завжди приймає сторону покупця.

Які мінуси Фіверра?

Іноді ви отримуєте те, за що платите, не очікуйте, що якість роботи буде видатною за те, за що ви заплатили 5 доларів (особливо за складні та складні роботи). Деякі продавці встановлюють необґрунтовані терміни, і вам доведеться доплатити, щоб швидше доставити роботу.

Які найкращі альтернативи Fiverr?

Якщо ви хочете швидко та дешево виконати роботу, Fiverr – це куди вам слід піти. Але якщо ви хочете влаштуватися на роботу експертом у галузі, то такі позаштатні ринки, як Upwork та Toptal, є кращою альтернативою Fiverr.com.

Найкращі альтернативи Fiverr – Підсумок

Чи корисний Fiverr для фрілансерів?

Так, Фіверр служить своїм призначенням як місце для пошуку дешевих фрілансерів.

Але є купа хороших сайтів, як Fiverr.

Якщо ви хочете швидко зайняти дешеву роботу, тоді вам слід зайти на платформу типу Truelancer. Їхній фонд талантів складається здебільшого із фрілансерів із країн третього світу.

Якщо ви хочете, щоб ваша робота була виконана за рахунок бюджету, не погіршуючи якість, вам слід зайти на веб-сайт, як Upwork або Freelancer.com. Обидва пропонують доступ до мільйонів фрілансерів з найрізноманітнішими наборами навичок і є найкращими конкурентами Fiverr там.

І якщо гроші не є головною проблемою для вас, ідіть з Toptal. Вони рекламують себе як платформу, яка допомагає вам найняти топ-3% талантів в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me