Більшість наших сучасних робіт робиться і зберігається в Інтернеті. Хмарні постачальники пам’яті, такі як Dropbox дозволяє легко не лише створювати резервні копії нашої роботи та особистих файлів, але й полегшує нам співпрацю з іншими. Не зрозумійте мене неправильно, Dropbox – це добре, справді добре, але є і кращі там.


Маючи понад 500 мільйонів користувачів у всьому світі Dropbox, без сумніву, є одним з найпопулярніших постачальників хмарних сховищ. Але є сайти конкурентів, такі як Dropbox, які забезпечують кращу безпеку, функції та більш доступну ціну.

Найкращі альтернативи Dropbox у 2020 році:

 • Кращий в цілому:. Це мій улюблений постачальник хмарних сховищ, тому що Sync.com простий у використанні, забезпечує високу безпеку та має всі доступні ціни.
 • Підбіг, Найкращий в цілому:. Підготовка є pCloud завдяки своїй дешевій ціні, особливостям безпеки, таким як шифрування на стороні клієнта, і я люблю одноразові витрати на довічну підписку..
 • Краща безкоштовна альтернатива Dropbox: найкращий варіант вільного використання та співвідношення ціни та якості, я люблю інтеграцію з Google Документами, Листами та сторонніми програмами, але безпека та синхронізація можуть бути кращими.

Незалежно від того, чи потрібно вам співпрацювати зі своїм редактором над книгою, яку ви пишете, або вам потрібен хтось, щоб швидко надіслати документ на розгляд вашому начальнику, ці інструменти дозволяють вам зробити це лише за кілька кліків.

Навіть якщо ви велику частину своєї роботи виконуєте в режимі офлайн, вам все одно слід створювати резервну копію вашої роботи на веб-сайті хмарного зберігання даних, як-от Dropbox, щоб не втрачати важливих даних.

Що таке Dropbox?

найкращі альтернативні варіанти

Dropbox запустився як платформа, на яку можна дозволити користувачам резервні копії своїх файлів в Інтернеті і отримувати доступ до них з усіх своїх пристроїв. Але зараз це стало набагато більше, ніж це. Це дозволяє вам співпрацювати з іншими і переконайтесь Ваша робота завжди доступна для вас незалежно від того, куди ви їдете чи який пристрій ви використовуєте.

Їх послугами користується компанія команди, фрілансери та споживачі у всьому світі, яким довіряють багато великих брендів. Їх сервіс доступний на всіх платформах, включаючи настільні та мобільні, що дозволяє отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого місця на будь-якому пристрої.

Особливості та плани Dropbox

Dropbox пропонує різні плани для різних випадків використання. Деякі пропонують більше функцій, ніж інші. Якщо вам хтось просто потребує місця для резервного копіювання своїх файлів, вони пропонують безкоштовний план, що дозволяє до 2 ГБ у сховищі та синхронізується на трьох пристроях.

плани випадання

Якщо ви професіонал, вам захочеться піти з їхнім планом Plus, який пропонує до 2 ТБ (терабайт) пам’яті, синхронізація на необмежених пристроях, 30-денне відновлення файлів та багато іншого всього за 10 доларів на місяць. Вони також пропонують плани для команд, які мають багато додаткових функцій, таких як одноразова реєстрація, інструменти адміністрування та підтримка чату в реальному часі.

Dropbox також пропонує такі інструменти, як папір Dropbox, що допоможе вам легко співпрацювати з іншими людьми в Інтернеті за документами.

Плюси і мінуси Dropbox

The Найкраща частина використання Dropbox – це простота що притаманне всім їх послугам та інструментам. На відміну від більшості інших постачальників хмарних сховищ на ринку, Dropbox вважає покращуючи речі та роблячи все доступним. Навіть якщо вам непогано працювати з комп’ютерами, ви можете легко вивчити мотузки за кілька секунд. Так, це так просто.

Dropbox пропонує додаток для майже всіх пристроїв, включаючи Android, Windows, Mac та iOS, що дозволяє легко отримувати доступ та синхронізувати файли між усіма своїми пристроями.

Хоча Dropbox пропонує безліч функцій, його сервіс не підходить для всіх випадків використання. Наприклад, Dropbox пропонує лише 2 Гб пам’яті за своїм безкоштовним планом тоді як деякі інші сервіси у нашому списку пропонують до 15 ГБ безкоштовно. Більше того, хоча вони пропонують легку співпрацю з Dropbox Paper, вони не мають стільки інструментів та варіантів, як інші у цьому списку для співпраці з іншими.

Незалежно від того, чи хочете ви більше вільного простору, або ви хочете покращити робочий процес, розроблений для співпраці, ось кілька найкращих альтернатив для Dropbox, які слід спробувати:

Найкращі альтернативи Dropbox

1. Sync.com

sync.com

 • Дешевша альтернатива та більше можливостей, ніж Dropbox
 • Безкоштовні та преміальні плани від 49 доларів на рік
 • Веб-сайт: https://www.sync.com/

Sync.com це спільна служба хмарного зберігання даних, що базується в Канаді, яка має на меті здешевити зберігання своїх файлів у хмарі. Його безкоштовний план пропонує 5 Гб безкоштовного сховища та основні варіанти співпраці.

Він пропонує безкоштовні програми для Windows, Mac, iOS та Android, тож ви можете синхронізувати та отримувати доступ до своїх файлів на всіх своїх пристроях. Їх мобільні додатки мають додаток віддалене блокування пристрою функцію, яку ви можете використовувати для блокування свого пристрою з будь-якого іншого пристрою, який увійшов у ваш обліковий запис Sync.com. Це підвищує безпеку та конфіденційність вашого пристрою.

Особливості Sync.com:

 • Дешевше, ніж Dropbox.
 • Пропонує 5 Гб безкоштовного сховища за своїм безкоштовним планом.
 • Резервне копіювання та синхронізація в режимі реального часу для всіх ваших пристроїв.
 • Програми для Windows, Mac, iOS та Android.
 • Віддалене блокування пристрою для підвищення безпеки.

Sync.com планує:
Їх безкоштовний план пропонує 5 Гб безкоштовного сховища але обмежує кількість передачі даних. Їх платні плани починаються від $ 49 на рік і пропонують 500 ГБ пам’яті та необмежену передачу даних серед інших функцій безпеки та конфіденційності.

Чому Sync.com – хороша альтернатива Dropbox:
Sync.com – це набагато дешевший варіант і найкраща альтернатива Dropbox для бізнесу. Навіть у вільному плані вони пропонують 5 ГБ безкоштовного сховища на відміну від Dropbox, який пропонує лише 2 Гб.

2. pCloud

pcloud

 • Найдешевша альтернатива Dropbox
 • Безкоштовні та преміальні плани від 3,99 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://www.pcloud.com/

pCloud є одним із найдешевші варіанти зберігання хмар на ринку. Він пропонує 10 Гб пам’яті безкоштовно під час реєстрації. Мало того, зробивши кілька простих речей, як-от встановити додаток на телефоні та посилатись на друга, але ви також можете додати ще 5 Гб до свого місця на зберігання.

Особливості pCloud:

 • Програми для Windows, Mac, Linux, iOS, Android та Adobe Lightroom.
 • pCloud оснащений десятками функцій для полегшення співпраці.
 • Пропонує 10 Гб місця на диску безкоштовно.
 • Набагато дешевше, ніж більшість хмарних служб зберігання даних.

Плани pCloud:
The безкоштовний план пропонує 10 Гб місця для зберігання. Їх преміальні плани починаються від $ 3,99 на місяць. Він пропонує 500 Гб пам’яті та дозволяє 500 ГБ смуги передачі даних для спільного використання. На відміну від більшості інших хмарних служб зберігання даних, pCloud також пропонує план життя всього за 175 доларів. Це разова вартість, і ви отримуєте 500 Гб протягом усього життя.

Чому pCloud є хорошою альтернативою Dropbox:
pCloud.com – один з найкращих варіантів, якщо ви шукаєте хмарний сервіс для резервного копіювання всіх своїх файлів. Це набагато дешевше і безпечніше, ніж Dropbox і просте у використанні.

3. Диск Google

google drive

 • Краща безкоштовна альтернатива Dropbox
 • Безкоштовні та преміальні плани від 1,99 долара на місяць
 • Веб-сайт: https://www.google.com/drive/

Google Диск це безкоштовна хмарна служба зберігання даних, яка є частиною набору програм Google. Він постачається з 15 ГБ вільного місця для зберігання і дозволяє безкоштовно створювати резервні копії всіх зображень з нижчою якістю, не рахуючи їх з вашими вільними 15 Гб. Диск Google – один із найкращі варіанти для більшості користувачів, які просто хочуть створити резервну копію своїх особистих файлів.

Функції Диска Google:

 • Десятки інструментів і функцій співпраці.
 • Пропонує 15 Гб безкоштовного сховища.
 • Створіть резервні копії всіх своїх зображень безкоштовно.
 • Програми для всіх ваших пристроїв, включаючи Android, iOS, Mac та інші.

Плани Диска Google:
Безкоштовний план, який ви починаєте пропонувати 15 Гб безкоштовного сховища. Крім того, вони не враховують зображення у вашому сховищі, якщо ви створюєте резервну копію версії низької якості. План премій починається з $ 1,99 на місяць і пропонує 100 Гб на зберігання.

Чому Google Drive є хорошою альтернативою Dropbox:
Google Drive – це хороша альтернатива, яка пропонує чудові інструменти для співпраці та надає безкоштовний доступ до набору офісних додатків, таких як Документи Google, Таблиці тощо.

4. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

 • Відмінна безкоштовна альтернатива Dropbox та безкоштовний Microsoft Office
 • Безкоштовні та преміальні плани від 69,99 доларів на рік
 • Веб-сайт: https://onedrive.live.com/

OneDrive є хмарним сервісом зберігання даних, пропонованим Microsoft. Його вільний план поставляється з 5 Гб місця для зберігання. Найкраща частина OneDrive полягає в тому, що якщо ви користуєтеся Microsoft Office, ви можете отримати 1 ТБ місця для зберігання та безкоштовна підписка на Microsoft Office всього за $ 69,99 на рік.

Особливості OneDrive:

 • Пропонує 5 Гб безкоштовного сховища.
 • Отримайте безкоштовну підписку на Microsoft Office на преміум-плани.
 • Програми для всіх ваших пристроїв.

Плани OneDrive:
Премія OneDrive плани починаються від $ 1,99 на місяць. Він пропонує 100 Гб місця для зберігання. Їхні професійні плани пропонують безкоштовну підписку на Microsoft Office.

Чому OneDrive є хорошою альтернативою Dropbox:
OneDrive пропонує 5 Гб безкоштовного сховища на відміну від лише 2 Гб безкоштовного місця для зберігання Dropbox. Плюс преміум-плани постачаються з безкоштовною підпискою на Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook тощо)

5. Тресорит

тресорит

 • Краща альтернатива безпеці та конфіденційності Dropbox
 • Безкоштовні та преміальні плани від 10,42 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://tresorit.com/

Тресорит продати свою послугу як “Ультрабезпечний” місце для зберігання файлів в Інтернеті. Їх цільовими замовниками є бізнес та колективи, що працюють разом. Їх послугою користується компанія SAP, Canon, Emirates, та деякі інші великі бренди у всьому світі.

Особливості Tresorit:

 • Як швейцарська компанія, сервіс пропонує Swiss Privacy.
 • Програми для Linux, Microsoft, Mac, iOS та Android.
 • Відповідність GDPR.
 • Один із найбезпечніших хмарних сервісів зберігання даних.

Плани Tresorit:
Безкоштовний план дозволяє обмінюватися великими файлами до 5 Гб з іншими людьми. Їх преміальні плани починаються з 10,42 доларів на місяць і пропонують 200 ГБ зберігання.

Чому Tresorit є хорошою альтернативою Dropbox Business:
Тресорит – не найкращий варіант для людей. Якщо ви просто хочете зберегти кілька файлів або створити резервну копію ваших сімейних фотографій, Dropbox може бути кращим варіантом. Але якщо ви хочете найкращого, що ви можете отримати в безпеці та конфіденційності, Tresorit – найкращий варіант.

6. Коробка

box.com

 • Кращий постачальник хмарних сховищ для співпраці та команд
 • Безкоштовні та преміальні плани від 10 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://www.box.com/

Коробка це хмарний сервіс зберігання даних, призначений для бізнесу та спільних команд. Він пропонує десятки інструментів і функцій для покращити робочий процес та легко співпрацювати з іншими членами вашої команди. Він створений для співпраці.

Особливості коробки:

 • Пропонує 10 Гб пам’яті у вільному плані.
 • Програми для всіх ваших пристроїв.
 • Інтеграції Microsoft Office 365.
 • Інструменти управління користувачами.

Плани коробки:
The безкоштовний план пропонує 10 Гб місце для зберігання. Box пропонує лише один преміальний план для фізичних осіб, який пропонує 100 Гб пам’яті за 10 доларів на місяць. Їх бізнес-план для початківців вимагає як мінімум 3 користувачів.

Чому Box – хороша альтернатива Dropbox:
Box.com – один з найкращих варіантів хмарного зберігання даних для бізнесу та колективних команд. Вони пропонують набагато більше функцій співпраці та безпеки, ніж Dropbox.

7. SpiderOak

spideroak

 • 21-денна безкоштовна пробна версія, але без вільного плану
 • Преміум-плани від 6 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://spideroak.com/

SpiderOak – це набір хмарних програм для зберігання даних для бізнесу. Хоча їх послуга призначена для бізнесу, вони пропонують сервер резервного зберігання в хмарі під назвою SpiderOak One. Найкраща частина SpiderOak – це те, що вони є побудований з приватністю та безпекою в пам’яті.

Особливості SpiderOak:

 • Побудований з урахуванням конфіденційності.
 • Програми для Linux, Mac, Windows, Android та iOS.
 • Десятки інструментів співпраці.
 • 21-денна безкоштовна пробна версія.

Плани SpiderOak:
На відміну від інших служб у цьому списку, SpiderOak не пропонує безкоштовний план. Але вони пропонують 21-денна безкоштовна пробна версія. Їх стартовий план пропонує 150 Гб місця для зберігання за 6 доларів на місяць.

Чому SpiderOak є хорошою альтернативою Dropbox:
SpiderOak.com пропонує безліч розширених функцій та переваг безпеки, яких не вистачає Dropbox.

8. Іди

Я їду

 • Кращий постачальник хмарних сховищ для підприємств
 • Безкоштовні та преміальні плани від $ 59,12 на рік
 • Веб-сайт: https://www.idrive.com/

Я їду пропонує десятки хмарних рішень для зберігання даних для обслуговування потреби підприємств, торгових посередників, професіоналів та підприємств. Їхній вільний план поставляється разом із 5 Гб вільного місця для зберігання.

Особливості IDrive:

 • Програми для iOS, Mac, Android та Windows.
 • Інструменти та функції спільної роботи.
 • Безпечно створюйте резервні копії або завантажуйте всі свої дані у фізичній формі один раз на рік.
 • Десятки функцій конфіденційності та безпеки.

Плани IDrive:
Безкоштовний план пропонує 5 Гб вільного місця для зберігання. Їх преміальні плани починаються з 59,12 дол на рік за перший рік. Він пропонує 2 ТБ місця для зберігання і коштує майже вдвічі, ніж робить Dropbox.

Чому IDrive – хороша альтернатива Dropbox:
Безкоштовні плани IDrive.com пропонують 5 Гб місця для зберігання, а їх преміальний план пропонує 2 ТБ місця для всього 59,12 долара за перший рік.

Часті запитання

Які плюси Dropbox?

Простота використання та можливість доступу до файлів у будь-який час та в будь-якому місці. Інтегрується з Microsoft Office Online. Швидке та розумне синхронізація файлів. Функція історії, що дозволяє отримати доступ до попередніх версій файлів.

Які мінуси Dropbox?

Pro версія дорога. Це може бути більш орієнтоване на конфіденційність. Безкоштовна версія обмежена (всього 2 Гб пам’яті). Немає завантаження папок і жодної співпраці.

Які найкращі альтернативи Dropbox?

Найкраще оплачувані альтернативи Dropbox – це Sync.com та pCloud.com. Найкраща безкоштовна альтернатива – Google Drive.

Альтернативи Dropbox: Підсумок

Якщо ви просто шукаєте трохи вільного місця для резервного копіювання своїх особистих файлів, рекомендую Google Диск. Він оснащений 15 Гб безкоштовного пам’яті і дозволяє безкоштовно створювати резервні копії версій своїх фотографій нижчої якості, не враховуючи квоти на зберігання..

Для підприємств та робочих файлів, і якщо ви хочете співпрацювати з усією командою, то рекомендую працювати з Sync.com, оскільки їх служба створена для спільної роботи в команді. Це найкраща альтернатива Dropbox Business.

Якщо ви маєте найкращу безпеку, яку може запропонувати ринок, тоді ідіть Тресорит. Це швейцарська компанія і пропонує конфіденційність Швейцарії, про яку країна відома.

Всі ці конкуренти Dropbox постачаються з програмами майже для всіх пристроїв і платформ, включаючи Windows, Mac, iOS та Android, тому ви можете легко синхронізувати та отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого місця на будь-якому пристрої, яким ви володієте..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me