Ваш Інтернет-провайдер може бачити ваш інтернет-трафік і, ймовірно, записує історію переглядів. Ось чому вам потрібна така послуга VPN, як ExpressVPN, щоб перебирати ваш трафік у зашифрованому тунелі. Ось моя колекція прямо зараз.


Коли ви щось шукаєте в Google, ваш Інтернет-провайдер точно знає, що ви в Google і в якому місці. Завжди середній чоловік переглядає вашу Інтернет-діяльність. А віртуальна приватна мережа (VPN) шифрує ваш інтернет-трафік і приховує та захищає вашу інтернет-ідентичність.

Найкращі альтернативи ExpressVPN у 2020 році:

 • Кращий в цілому: має все, що потрібно від хорошого VPN, включаючи конфіденційність, безпеку, швидкість та величезну кількість локацій та серверів.
 • Підбіг, Найкращий в цілому: – американська компанія VPN, яка наголошує на швидкості, безпеці та конфіденційності – з великою кількістю підключень за низькою ціною

Contents

Що таке ExpressVPN

альтернативи expressvpn

ExpressVPN постачає майже в кожній області. Їх мережа VPN – це швидка, безпечна та розблокує Netflix та підтримує торрент.

ExpressVPN – це послуга VPN, яка дозволяє анонімно користуватися Інтернетом. Під час використання VPN ніхто не зможе відстежувати ваше місцезнаходження чи вашу активність в Інтернеті. Навіть ваш постачальник послуг чи уряд вашої країни.

Переваги ExpressVPN

ExpressVPN надає просту послугу VPN, яка допоможе вам захистити всі свої пристрої та переглядати Інтернет в анонімному режимі, не знаючи кого. Вони пропонують програми для всіх пристроїв і платформ, включаючи смарт-телевізори, Android, iOS, PlayStation і навіть ваш Інтернет-маршрутизатор.

Основні характеристики включають:

 • Сувора політика “без реєстрації”.
 • 160 локацій VPN-серверів у 94 країнах світу.
 • Вбудована функція тестування швидкості.
 • 256-бітове шифрування AES в класі найкращим класом.
 • Сумісність серверів Anonymous IP, Kill-Switch, Netflix та P2P.
 • Маскування IP-адреси.
 • Використовуйте 3 пристрої з 1 підпискою.

Надійний ExpressVPN? Якщо безпека є однією з ваших головних проблем, ви можете бути впевнені, що ExpressVPN сприймає безпеку серйозно. Більшість користувачів потребуватиме “OpenVPN” лише за замовчуванням (і найбезпечніший), ExpressVPN також підтримує протоколи SSTP, L2Tp / IPsec та PPTP.

Використовуючи послугу VPN, ви можете легко отримати доступ до веб-сайтів, які заблоковані у вашій країні або вашим Інтернет-провайдером.

ExpressVPN – це надзвичайна послуга VPN, але ви повинні знати, що там є сайти конкурентів, як ExpressVPN. Ось список найкращих альтернатив ExpressVPN зараз:

1. NordVPN

nordvpn

 • Офіційний веб-сайт: www.nordvpn.com
 • Понад 5000 VPN-серверів у всьому світі у багатьох різних країнах.
 • Найдешевші ціни ви можете знайти в Інтернеті.

Навіщо використовувати NordVPN замість ExpressVPN

Є у нас’t багато постачальників послуг VPN в Інтернеті, які можуть перемогти NordVPN’s ціноутворення. Більшість VPN-послуг, включаючи ExpressVPN, стягують 100 доларів за свій щорічний план.

Але за допомогою NordVPN ви можете отримати 3 роки служби всього за 100 доларів.

У них тисячі серверів по всьому світу і дозволяють вам вибрати ту, до якої країни ви хочете підключитися. NordVPN, на мій погляд, є найкращою альтернативою ExpressVPN.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість NordVPN

У ExpressVPN можна вибрати більше локацій, ніж у NordVPN. Їх програми охоплюють усі ваші пристрої та платформи, включаючи смарт-телевізори, PlayStation, Android та iOS.

2. ПуляVPN

bulletvpn

 • Офіційний веб-сайт: www.bulletvpn.com
 • Політика нульової реєстрації.
 • Глобальна мережа серверів VPN дозволяє вам вибрати країну, з якої ви бажаєте отримати доступ до Інтернету.

Навіщо використовувати BulletVPN замість ExpressVPN

BulletVPN пропонує політику нульового журналу. Це означає, що вони роблять’t реєструйте будь-яку свою діяльність на своїх серверах. Це покращує вашу конфіденційність і не залишає слідів позаду.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість BulletVPN

Якщо ви використовуєте кілька пристроїв для перегляду Інтернету, то ExpressVPN – найкращий вибір. Вони пропонують додатки для всіх пристроїв та платформ, включаючи PlayStation, Android, iOS, Mac та Smart TV.

3. IPVanish

іпваніш

 • Офіційний веб-сайт: www.ipvanish.com
 • 40 000+ спільних IP-адрес по всьому світу.
 • Нульові журнали трафіку.

Навіщо використовувати IPVanish замість ExpressVPN

IPVanish був представлений на багатьох популярних сайтах, таких як CNN, NBC News, Mashable, TechRadar та PCMag.com.

Якщо ви хочете послугу VPN, яка не зберігає журналів вашого трафіку на жодному з їх серверів, перейдіть за допомогою IPVanish. Завдяки політиці Zero Журнали трафіку ви можете бути впевнені, що жодна ваша онлайн-активність не реєструється.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість IPVanish

ExpressVPN трохи простіше у використанні, ніж IPVanish. Якщо ви використовуєте багато пристроїв і хочете просту програму, то ExpressVPN – найкращий спосіб.

4. ВипрВПН

випрппн

 • Офіційний веб-сайт: www.vyprvpn.com
 • Рекомендовано та використовується системними адміністраторами Reddit.
 • Немає політики щодо журналів.

Навіщо використовувати VyprVPN замість ExpressVPN

Програми VyprVPN доступні практично для всіх платформ і пристроїв, включаючи Linux, Windows, iOS, Android, Mac і навіть ваші маршрутизатори. Їх політика без реєстрації дозволяє переглядати Інтернет, не залишаючи слідів.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість VyprVPN

ExpressVPN трохи простіше в освоєнні, але коштує набагато дорожче, ніж VyprVPN. Вони пропонують вам доступ до мережі з понад 3000 VPN-серверів по всьому світу. Це означає, що ви можете підключитися до Інтернету практично з будь-якої країни, яку ви хочете.

5. CyberGhost

cyberghost vpn

 • Офіційний веб-сайт: www.cyberghost.com
 • Лауреат премії BestVPN.com.
 • Політика нульової реєстрації.

Навіщо використовувати CyberGhost замість ExpressVPN

CyberGhost пропонує дуже простий та простий у користуванні інтерфейс, що спрощує використання послугами навіть початківцям. Вони пропонують додатки для всіх ваших пристроїв, включаючи Android, iPhone, Windows та Mac. Середній бал за їх обслуговування – 9,4 на TrustPilot.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість CyberGhost

ExpressVPN пропонує програми, які можуть охоплювати вашу конфіденційність на всіх пристроях, якими ви користуєтесь. Вони пропонують додатки для понад десятка різних платформ і пристроїв, включаючи Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV та багато інших пристроїв.

6. Маллвад

mullvad

 • Офіційний веб-сайт: www.mullvad.net
 • VPN-сервіс, створений для розробників та програмного забезпечення.
 • Журналів активності взагалі немає.

Навіщо використовувати Mullvad замість ExpressVPN

Mullvad – це вдосконалений сервіс VPN для людей, які знають, що роблять і хочуть стати Привидом в Інтернеті. Mullvad doesn’не запитаю вас електронною поштою або будь-якою особистою інформацією.

Натомість ви отримуєте номер рахунку, а потім використовуєте цей номер рахунку, щоб підключитися до Mullvad і оплатити послугу. Вони заохочують платити у вигляді готівки або біткойна, щоб зберегти вашу особистість.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість Mullvad

Якщо ти ні’t досвідчений користувач, то тримайтеся подалі від Муллвада. Це’створено для користувачів, які знають, що роблять. ExpressVPN – це набагато кращий вибір, якщо ви хочете налаштувати в один клік для всіх своїх пристроїв.

7. Приватний доступ до Інтернету (PIA)

privateinternetaccess (pia)

 • Офіційний веб-сайт: www.privateinternetaccess.com
 • Один з найстаріших і найнадійніших VPN-сервісів.
 • Довіряють великим брендам, таким як MSN Money, Wired, Gizmodo та Yahoo!.

Навіщо використовувати приватний доступ до Інтернету замість ExpressVPN

Приватний доступ до Інтернету був представлений в Інтернет-журналах, таких як PCMag, Tom’s Посібник та Cnet. Вони дозволяють користуватися послугою VPN на 10 пристроях одночасно. Вони також дозволяють вибрати декілька VPN-шлюзів.

Навіщо використовувати ExpressVPN замість приватного доступу до Інтернету

На відміну від приватного доступу до Інтернету, ExpressVPN – корпорація, заснована на Британських Віргінських островах. Це означає, що вони роблять’не маєте дотримуватися будь-яких правил зберігання даних.

Найкращі альтернативи ExpressVPN: Підсумок

Якщо ви хочете більш дешеву альтернативу ExpressVPN, тоді перейдіть з NordVPN. Це найкраща альтернатива ExpressVPN на ринку. Їх 3-річний план коштує менше, ніж ExpressVPN’s 1-річний план.

Якщо ви хочете повного конфіденційності, тоді займіться Маллвад. Обережно, це’s просунута платформа і не підходить для початківців, так що ні’t не підписуйтесь, якщо ви добре не працюєте з комп’ютерами.

Вони роблять’не вимагайте будь-якої особистої інформації, щоб зберегти вас повністю анонімним в Інтернеті та дозволити платежі у вигляді Bitcoin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me