7 найкращих альтернатив WooCommerce

Програмне забезпечення для електронної комерції, як WooCommerce полегшує запуск інтернет-магазину. Не зрозумійте мене неправильно, WooCommerce – чудовий вибір, оскільки він безкоштовний, з відкритим кодом та дуже розширюваний, але є чудові там вам слід розглянути можливість використання замість цього.


З тих пір, як Amazon почав продавати більше, ніж просто книги, світ електронної комерції вибухнув – і більшість купівлі та продажу, що відбувається у світі, відбуватиметься через інтернет-платформи та програмне забезпечення електронної комерції, як WooCommerce.

Найкращі альтернативи WooCommerce у 2020 році:

 • Кращий в цілому: є найкращою веб-платформою електронної комерції, яка все-в-одному постачається з усіма необхідними функціями, необхідними для запуску успішного інтернет-магазину.
 • Підбіг, Найкращий в цілому: – це таке програмне забезпечення для електронної комерції, як Shopify. Що мені подобається в Bigcommerce, це інтеграція WordPress, де ви можете мати WordPress передовою, а Bigcommerce – бекенд.
 • Краща безкоштовна альтернатива WooCommerce: – кошик для електронної комерції, який інтегрується з WordPress. Вічно вільний план відмінно підходить для продавців, що продають обмежену кількість товарів.

Програмне забезпечення електронної комерції дозволяє кожному створити магазин і почати продавати: Тисячі підприємств розпочали цей шлях, і багато успішних і утверджених брендів підвищили свій рівень успішності, використовуючи електронну комерцію поряд із (або навіть замість цього) цегельно-будівельним бізнесом підприємства.

WooCommerce щодня використовують сотні тисяч продавців. Зараз це найпопулярніша програмна платформа для електронної комерції. За даними Builtwith.com, WooCommerce надає колосальні 26% усіх інтернет-магазинів у всьому Інтернеті.

статистика використання woocommerceДжерело: https://trends.builtwith.com/shop

Але правда про WooCommerce полягає в тому, що хоча багато людей продовжують користуватися нею, багато користувачів вважають, що функцій не вистачає – і вважають, що WooCommerce забирає занадто велику частину грошових коштів за те, що вони пропонують.

Що таке WooCommerce?

WooCommerce – комерційний родич WordPress.

WooCommerce – плагін для WordPress, який легко інтегрує можливості електронної комерції з вашим існуючим веб-сайтом WordPress, він безкоштовний, з відкритим кодом та розширюється.

такі сайти, як woocommerce

Він працює в бізнесі з 2011 року, і він пропонується як простий у використанні плагін для веб-сайтів, що дозволяє налаштувати магазин за кілька хвилин. Як уявляти, наскільки популярною є WooCommerce, статистика з 2020 року говорить, що аж 26% усіх сайтів електронної комерції в Інтернеті управляє WooCommerce.

Плюси і мінуси WooCommerce

Переваги WooCommerce полягають у тому, що підписатися на них легко, легко у використанні і дешево почати з цього – але коли ви користуєтеся WooCommerce протягом декількох тижнів, швидше за все, ви почнете шукати альтернативи для Екосистема WooCommerce.

До плюсів WooCommerce належать:

 • Сама WooCommerce – це безкоштовний плагін (але вам потрібно платити за послугу веб-хостингу, як правило, також преміальну тему та розширення).
 • Це відкритий код, що означає можливості налаштування безмежні. Не дивно, що WooCommerce називає себе “найбільш налаштованою платформою електронної комерції у світі”.
 • Для WooCommerce існують тисячі чудових тем WordPress, готових до електронної комерції та мобільних технологій..
 • WooCommerce – це чудовий варіант для власників технічно кваліфікованих магазинів, які хочуть практичного підходу.

Мінусами WooCommerce є:

 • Відсутність підтримки клієнтів для клієнтів та клієнтів, які потребують негайної чи невідкладної допомоги.
 • WooCommerce дорожчає за платні варіанти, а безкоштовні опції виявилися занадто обмежуючими для користувачів.
 • Система WooCommerce проста у використанні та налагодженні, але стає важче орієнтуватися, чим більше стає вашим комерційним підприємством чи магазином..
 • Побоювання в галузі безпеки спонукали ще більше користувачів перейти на інші платформи.
 • Це власне розміщення означає, що вам потрібно доглядати за «кодом», на відміну від Shopify, який піклується про технічне обслуговування роботи магазину для вас.
 • Витрати на доставку коливаються в середньому від 0 до 108 доларів на рік. Витрати на шлюз платежів в середньому становлять 2,9% + 0,30 копійок за продаж плюс щомісячна плата від 0 до 30 доларів США на місяць.

Найкращі альтернативи WooCommerce?

Якщо ви користуєтесь WooCommerce протягом декількох тижнів чи місяців (або ви щойно зареєструвались), можливо, ви вже виявили, що більшість згаданих вище мінусів справжні.

Хороша новина полягає в тому, що там є безліч альтернативних та конкурентних сайтів, таких як WooCommerce.

Shopify – це одна з найкращих альтернатив WooCommerce, яку ви можете знайти. Це простіше і дешевше у використанні, ніж багато інших програм для електронної комерції (включаючи саму WooCommerce).

Інші альтернативи включають Wix, Bigcommerce та Ecwid.

1. Шопіруйте

шопіфікувати

Що таке Shopify?

Shopify була запущена в 2004 році. Це одна з провідних платформ електронної комерції саме зараз, і одна з перших життєздатних альтернатив, яку користувачі розглядають під час переходу з WooCommerce. Якщо ви хочете простоти у використанні як для вас, так і для своїх клієнтів, Shopify – це чудовий вибір.

Чи знаєте ви, що понад 1 мільйон підприємств у 175 країнах здійснили понад 155 мільярдів доларів продажів на Shopify

Shopify дозволяє створити сайт електронної комерції без написання єдиного рядка коду. Вони допомагають керувати всім для вас, включаючи обробку платежів, генерування рахунків-фактур, керування каталогом та всім іншим, що потрібно для запуску успішного інтернет-магазину

Ключові особливості:

 • Прийняття 70 платіжних шлюзів, у тому числі кредитної картки та PayPal.
 • Професійна система продажу, яка функціонує повністю в Інтернеті.
 • Автоматичний аналіз шахрайства.
 • Прочитайте мій відгук Shopify для отримання додаткових функцій.

Плюси:

 • Shopify – це один із найпростіших способів побудови інтернет-магазину для вашого бізнесу.
 • Shopify піклується про технічне обслуговування запущеного магазину для вас.
 • Автоматичний аналіз шахрайства для транзакцій, які потрапляють під прапор.
 • 100+ професійних тем (як безкоштовних, так і платних).
 • Можливість перелічити необмежену кількість продуктів та необмежену пропускну здатність.

Мінуси:

 • Плани не безкоштовні, але за них варто заплатити.
 • Shopify Lite (для мобільних пристроїв) може бракувати функцій на відміну від повної версії.

Навіщо використовувати Shopify замість WooCommerce?

Просто, Shopify дешевше, ніж WooCommerce у довгостроковій перспективі – але це не повинно бути вашою єдиною причиною перемикання платформ. Shopify також простіший у використанні та пропонує кращу підтримку клієнтів, яка доступна, коли вам це потрібно – і пропонує більше рішень для оплати, ніж його конкуренти з електронної комерції, щоб зробити продаж в Інтернеті простішим процесом.

2. Вікс

Вікс

Що таке Wix?

Як і WordPress, Wix – це платформа, яка найбільш відома тим, що допомагає людям створювати безкоштовні веб-сайти та блоги для своїх брендів та підприємств. Це не просто допомагає вам створювати веб-сайти, але також є хорошим способом створення веб-сайту електронної комерції.

Тисячі людей обирають Wix, і це стало однією з найсильніших альтернатив поряд з WooCommerce та Shopify, що на даний момент працює мільйонами веб-сайтів по всьому Інтернету.

Ключові особливості:

 • У Wix є безкоштовний план і платні альтернативи для людей, які хочуть створити веб-сайт електронної комерції.
 • Конструктор веб-сайтів Wix простий у використанні, хоча може стати обмеженням для великих веб-сайтів або більш досвідчених користувачів.
 • Wix дозволяє створювати веб-сайти відповідно до шаблонів, що чудово підходить для користувачів, які все ще знаходять ноги навколо створення веб-сайту.

Плюси:

 • Wix дуже простий у використанні, якщо ви ніколи раніше не створювали веб-сайт або магазин електронної комерції.
 • 100 шаблонів і конструкторів веб-сайтів із перетягуванням та перетягуванням, що зроблено з урахуванням початківців.
 • Веб-сайти Wix легко скласти разом, але бракує можливості кодування для більш просунутих користувачів, які вже знають, що хочуть створити.
 • Купувати та продавати через платформу електронної комерції Wix дуже просто.

Мінуси:

 • Одним з перших мінусів платформи Wix є той факт, що всі веб-сайти, побудовані за безкоштовним планом, є, очевидно, «сайтом Wix» з доменом Wix – якщо не оплачено.
 • Оплата за Wix є дешевою протягом перших кількох місяців, але, швидше за все, дорого коштує.
 • Wix в основному не побудований з урахуванням електронної комерції, трохи обмежений у цьому просторі.

Навіщо використовувати Wix замість WooCommerce?

WooCommerce є партнером у галузі електронної комерції для WordPress: Якщо ваш веб-сайт розміщений разом із WordPress, можливо, ви захочете скористатися WooCommerce – але якщо у вас є сайт Wix, ви можете замість цього вибрати Wix для веб-сайту електронної комерції..

3. Велика комерція

велика комерція

Що таке Bigcommerce?

Bigcommerce – це рішення для електронної комерції, про яке багато користувачів, можливо, ще не чули, але це не робить його відсутнім ні в функціях, ні в функціональності. Bigcommerce стоїть сама по собі, і вона настільки ж потужна, як і еквіваленти, такі як Shopify – і Bigcommerce чудово підходить для підприємств електронної комерції, які не хочуть, щоб їх платформа продажів суперечила їй.

Ключові особливості:

 • Bigcommerce інтегрується з WordPress, підтримує інтерфейс, що працює на WordPress, і бекенд від Bigcommerce.
 • Можливість інтеграції вашої платформи продажу електронної комерції з декількома різними варіантами веб-сайтів, незалежно від того, чи базується ваш основний сайт у WordPress, Wix чи будь-якому іншому варіанті.
 • Програмне забезпечення для електронної комерції, яке масштабується і підходить для великих і малих підприємств.
 • Bigcommerce має підтримку декількох варіантів оплати, де деякі варіанти електронної комерції є обмежуючими (особливо для міжнародних клієнтів або клієнтів).

Плюси:

 • Bigcommerce пропонує навчальну програму для всіх, хто не є новим у бізнесі електронної комерції та продажів.
 • Платформа Bigcommerce дозволяє продавати свої товари прямо з платформи, а не потребувати будь-яких інших додатків.
 • Налаштування магазину та дизайн досить прості, навіть для новачків.

Мінуси:

 • Дорога, особливо для великих магазинів та довгострокових користувачів.
 • Його критикують за те, що він важко використовувати, коли мова йде про конкретні функції, такі як управління запасами.
 • Bigcommerce віддає перевагу ексклюзивності: або користуйтеся ними, або перемикайтеся повністю!

Навіщо використовувати Bigcommerce замість WooCommerce?

Якщо ви зараз використовуєте WooCommerce, швидше за все, ви захочете перейти на Bigcommerce лише тому, що це простіше: Хоча Bigcommerce отримує критику за важке переміщення, те саме можна сказати і для WooCommerce.

Якщо ви хочете просту у користуванні платформу, яка не є кошмаром для навігації, не може бути найкращим: Виберіть Shopify!

4. Ecwid

ecwid

Що таке Еквід?

Ecwid – один з найбільш неясних варіантів електронної комерції (і він може бути не таким відомим, як Shopify або WooCommerce), але він став варіантом, який може утримувати свою вагу в порівнянні з рештою.

Ключові особливості:

 • Автоматизований процес продажу від початку до кінця з дуже малою потребою перешкоджати встановленню ваших специфікацій.
 • Зручність для мобільних пристроїв, що багато платформ електронної комерції не можуть сказати для своєї платформи продажу.
 • Легкий товарний запас незалежно від того, скільки предметів ви продаєте через нього.
 • Ви можете легко синхронізувати та продавати на своєму веб-сайті, соціальних мережах, таких ринках, як Etsy та Amazon.

Плюси:

 • Їхній план «Вільний назавжди» корисний для всіх, хто хотів би запустити інтернет-магазин.
 • Їх інструменти продажу прості у використанні, але лише після того, як ви отримаєте деталь.
 • Управління запасами простіше через Ecwid, ніж через порівняльні платформи електронної комерції, такі як WooCommerce.

Мінуси:

 • Незважаючи на те, що Ecwid є сильним конкурентом за основні варіанти продажу, він все ще отримав багато критики за те, що їх важче використовувати, ніж платформи типу Shopify.
 • У Ecwid є план «Безкоштовно назавжди», але це дуже обмежує досвідчених користувачів, які хочуть контролювати кожен аспект процесу продажу.
 • Підписка на Ecwid – це дешево, але як тільки ви захочете отримати більше, ви заплатите і більше.

Навіщо використовувати Ecwid замість WooCommerce?

Якщо ви зараз використовуєте WooCommerce, то навіть безкоштовний план Ecwid є кращим варіантом, ніж платні варіанти для WooCommerce. Що стосується контролю та функціональності, такі параметри, як Ecwid та Shopify, є світами кращими, ніж те, до чого ви звикли, якщо ви традиційний користувач WooCommerce.

5. Електронна комерція WP

Електронна комерція WP

Що таке WP електронна комерція?

Електронна комерція WP – це один з найкращих варіантів електронної комерції, який ви можете зареєструвати, якщо ви новачок у бізнесі (або хочете переключити свій варіант комерції з того, що у вас є зараз). Він добре працює як для досвідчених користувачів, так і для новачків, але може дорого коштувати, якщо ви хочете отримати більше функціональних можливостей.

Ключові особливості:

 • Електронна комерція WP проста у використанні, коли справа стосується налаштування вашої платформи та продажу.
 • Додані функції електронної комерції WP включають в себе можливість додати купонні коди та інші корисні речі для своїх користувачів.
 • Користувачі мобільних пристроїв можуть знаходитись навколо платформи, не маючи кількості функцій, до яких це впливає.

Плюси:

 • Однією з найкращих речей щодо електронної комерції WP є той факт, що її легко налаштувати та простий у використанні, будь то маленький магазин чи великий.
 • Додавання корисних функцій, таких як купони для клієнтів, робить електронну комерцію WP чудовою.
 • Клієнтська підтримка, яку пропонує WP eCommerce, є гідною, але, на жаль, “пристойною” є все, що вони можуть сказати.

Мінуси:

 • Якщо ви думаєте про перехід від WooCommerce, то електронна комерція набагато схожа, щоб бути вартістю.
 • Електронна комерція WP проста у використанні, але стає складніше використовувати більше, ніж ви хочете зробити з нею: Більші магазини означають більше зусиль.
 • Електронна комерція WP – це варіант, який стає дорогим, якщо ви вирішите вирівняти його за межі свого вільного плану.
 • Дизайн відчуває себе досить застарілим і виглядає так, що він не оновлювався вже давно.

Навіщо використовувати WP eCommerce замість WooCommerce?

Електронна комерція WP може запропонувати простішу в навігації альтернативу WooCommerce, але реальність така, що вона все ще працює та належить WordPress. Це прикрий факт, який означає, що ви застрягли з тими ж мінусами, які ви ненавиділи, якщо ви були користувачем WooCommerce!

6. Площа електронної комерції

Що таке площа?

Square найбільш відомий своїм POS-терміналом, але вони також роблять програмне забезпечення для електронної комерції. Квадрат – це чудова платформа електронної комерції для будь-яких новачків в онлайн-просторі продажу. Їх просту в навігаційній платформі можна інтегрувати в будь-який головний веб-сайт протягом декількох хвилин – і легко продавати речі за допомогою основної платформи, як тільки ви перейдете на роботу.

Ключові особливості:

 • Безкоштовний план, що постачається з 500 МБ пам’яті, а виплати здійснюються виключно через Square.
 • Безкоштовні або платні плани електронної комерції, які підходять для великих або малих магазинів.
 • Можливі варіанти продажу та купівлі мобільних пристроїв роблять це вартим.
 • Оновлені плани доступні для користувачів, які хочуть розширити сферу охоплення, мережі та доступних функцій.

Плюси:

 • Площа проста у використанні, оснащена безкоштовним планом і ідеально підходить для малооб’ємних магазинів електронної комерції.
 • Одним з головних плюсів використання Square є той факт, що платформа проводить вас через перші кроки налаштування, коли багато інших комерційних платформ залишають вас у темряві.
 • Для клієнтів можна додати безліч корисних функцій, включаючи знижки, спеціальні пропозиції та коди купонів лише одним клацанням миші.
 • Через Квадрат підтримується кілька варіантів оплати, включаючи PayPal.

Мінуси:

 • Просто, Square не найдешевший, і вам краще з такими альтернативами, як Shopify, якщо ви бюджет.
 • Іноді Квадрат може бути важким для навігації.
 • Обмежені можливості, налаштування та варіанти оплати.
 • Технічна підтримка не завжди є такою корисною, як повинна бути.

Навіщо використовувати Square замість WooCommerce?

Якщо ви зараз використовуєте WooCommerce, подумайте про перехід на Square: Якщо порівнювати з безкоштовними опціями, ви все-таки зможете скористатись функціоналом WooCommerce лише тому, що ви отримуєте більше від нього, але як тільки ви почнете говорити про платні варіанти, Square стає світами кращими за гроші.

7. Веб-потік

Електронна комерція Webflow

Що таке Webflow?

Webflow вже не існує, як і інші варіанти, такі як WooCommerce та Shopify, але це вже захопило досить великий шматок загальної частки ринку. За допомогою електронної комерції Webflow ви можете створювати та проектувати свій інтернет-магазин, налаштовувати кожну дрібницю вашого веб-сайту, кошик для покупок та оформляти замовлення.

Ключові особливості:

 • Візуальний конструктор “без кодування” Webflow дозволяє налаштувати кожну дрібницю вашого веб-сайту, кошик для покупок і замовлення.
 • Можливість перелічити необмежену кількість предметів для продажу через інвентар.
 • Коди купонів та спеціальні пропозиції чи знижки для клієнтів, які ви можете додати лише кількома клацаннями.
 • Безкоштовні плани або платні плани залежно від того, що ви шукаєте.

Плюси:

 • Webflow дає вам повну свободу дизайну, це повністю настроювана платформа електронної комерції.
 • Продажна платформа для Webflow проста у використанні.
 • Інтеграція проста і безпроблемна, незалежно від того, знаєте ви HTML чи ні – і звикли ви продавати торгові платформи чи ні.
 • Webflow підтримує ще кілька способів оплати, ніж інші форми продажу платформи.

Мінуси:

 • Веб-потік в основному створений для веб-дизайнерів, які запускають веб-сайти, можливості електронної комерції були додані пізніше.
 • Вам краще самостійно розбирати варіанти, а не покладатися на службу підтримки або лінію допомоги Webflow, яка допоможе вам.
 • Webflow має серйозний брак функцій щодо грошей, які ви платите, коли переходите до їх платних варіантів.
 • Зараз ви можете використовувати лише Stripe або PayPal як постачальника платежів, а POS-адреси немає.

Навіщо використовувати Webflow замість WooCommerce?

Порівнюючи Webflow з WooCommerce, ви, ймовірно, порівнюєте їх як поточного користувача WooCommerce. Проста п’ятихвилинна пробна версія програмного забезпечення для електронної комерції Webflow для її тестування повинна бути достатньою, щоб повідомити, чому Webflow краще та простіше у використанні.

Часті запитання

Які плюси WooCommerce?

WooCommerce – це плагін WordPress, який є безкоштовним, відкритим кодом та розширюється. WooCommerce можна розширити і налаштувати, тобто код і вміст можна змінити так, щоб повністю змінити і налаштувати ваш сайт електронної комерції..

Які мінуси WooCommerce?

Якщо вам здається, що WordPress важкий у використанні, WooCommerce – це не найкраща платформа електронної комерції для вас. Оскільки за допомогою WooCommerce ви керуєте бекендом та кодом, тобто керуєте веб-хостингом, темою WordPress та плагінами.

Які найкращі альтернативи WooCommerce?

Найкращими альтернативами WooCommerce є Shopify та Bigcommerce. (Shopify – це найкращий і найпростіший у використанні інструмент для створення вашого інтернет-магазину. Bigcommerce – це найближча секунда, плюс вона інтегрується в WordPress.) Найкращими безкоштовними альтернативами є Ecwid і Square.

Кращі альтернативи WooCommerce: Підсумок

найкращі варіанти торгівлі

WooCommerce – це фантастична платформа електронної комерції, вона є найпопулярнішим програмним забезпеченням електронної комерції там WooCommerce користується величезними 26% усіх інтернет-магазинів у всьому Інтернеті.

Але є хороші альтернативи WooCommerce. Вибір WooCommerce порівняно з іншим програмним забезпеченням електронної комерції дійсно залежатиме від двох речей; якщо у вас вже є веб-сайт, або ще належить запустити його тощо скільки товарів ви маєте намір продати.

 • Якщо ви ще не запустили свій інтернет-магазин, то Shopify – це ваш абсолютний найкращий варіант. Shopify – це провідна всесвітня платформа електронної комерції, яка постачається з усіма необхідними функціями, необхідними для запуску успішного інтернет-магазину.
 • Якщо у вас немає веб-сайту і ви хочете продати лише кілька товарів в Інтернеті, то Wix – це найрозумніший варіант. Wix – це простий у використанні розробник веб-сайтів із перетягуванням, який також має чудові можливості електронної комерції.
 • Якщо у вас вже є сайт WordPress і ви хочете запустити інтернет-магазин, то Bigcommerce є найкращою альтернативою WooCommerce, оскільки вона повністю інтегрується з WordPress (тобто ви можете використовувати WordPress як передній, як Bigcommerce як бекенд).
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map