Trello – це популярне та просте у використанні програмне забезпечення для кебану та управління проектами. Але якщо вам потрібно керувати більш складними проектами з кількома зацікавленими сторонами, то ось деякі з них там.


Trello має близько 50 мільйонів зареєстрованих користувачів, 1,1 мільйона активних користувачів щодня. Це робить Trello одним із провідних програм для управління проектами.

Найкращі альтернативи Trello у 2020 році:

  • Кращий в цілому: є найпопулярнішим програмним забезпеченням для управління проектами завдяки своєму простому у використанні, інтуїтивно зрозумілим та потужним функціям, що допомагає командам координувати та керувати своїми проектами.
  • Підбіг, Найкращий в цілому: є потужним інструментом управління проектами, який дає змогу малому та великому бізнесу планувати, координувати та керувати роботою для складних проектів, в яких задіяно кілька зацікавлених сторін.
  • Найкраща альтернатива Trello для особистого використання: персональний план (на 100% безкоштовно) abd розроблений спеціально для фрілансерів, студентів, сімей та для особистих проектів.

Сьогоднішні робочі місця заповнені проектами, які необхідно своєчасно та ефективно виконувати. Зараз управління проектами – це навичка, яка все частіше вимагається робітників. Складність більшості проектів, якими сьогодні займаються робітники, потребуватиме величезних традиційних ресурсів, таких як книги, журнали журналів, аркуші видатків тощо, щоб ефективно керувати та відстежувати.

На щастя, більшість відстеження та організації інформації про проект зараз може здійснюватися багатьма програмами на ринку. Trello – одне з провідних програм, що надає інструменти для управління проектами та Kanban.

Він надає інструменти для звітності, організації, планування та своєчасного виконання проектів. Використання таких інструментів, як Трелло став необхідним для всіх, хто хоче ефективно керувати та реалізовувати проекти.

Trello має близько 50 мільйонів зареєстрованих користувачів із 1,1 мільйонами активних щоденних користувачів. Це ставить Trello одним із провідних програм для управління проектами. Однак Trello – не єдине програмне забезпечення для управління проектами, яке слід використовувати. Існує більше десятка інших інструментів управління проектами, які забезпечують ті ж або більш функціональні можливості, ніж Trello.

Якщо ви шукаєте альтернативи Trello, читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що таке Трелло?

trello

Trello це додаток для створення списку в стилі Kanban, яке було зроблено Fog Creek Software у 2011 році та пізніше продано Atlassian у січні 2017 року.

Це веб-додаток, але також має версії для Android та iOS. Trello доступний на 21 мові, включаючи англійську, фінську, французьку, німецьку, польську, російську, італійську, японську тощо.

Trello – це програмне забезпечення для підвищення продуктивності, яке дозволяє співпрацювати в командах щодо проектів, управління проектами та управління завданнями. За допомогою програми Trello користувачі можуть створювати завдання з декількох стовпців, які містять статуси завдань, як “Зробити”, “Прогресувати” та “Готово”.

Trello ідеально підходить для особистого та трудового використання, наприклад, управління проектами програмного забезпечення, шкільний бюлетень, планування уроків, бухгалтерський облік, веб-дизайн тощо..

Особливості Trello

Trello абсолютно вічно для особистого користування, однак, безкоштовний план поставляється з обмеженнями До яких відносяться 10 Мб файлів за вкладення файлів, 10 командних дощок, 1 включення на дошку, проста автоматизація виконання ваших завдань, команди обмежені однією картою, дошкою та кнопкою. Ви також отримуєте одне правило за Раду. Однак у вас є необмежені персональні дошки, необмежені картки та необмежені списки.

План бізнес-класу Trello коштує $ 9,99 на місяць. Абоненти його бізнес-класу користуються необмеженими персональними дошками, безлімітними картками, необмеженим списком, вкладеним файлом у 250 МБ, пріоритетною підтримкою, спостерігачами, власними фонами та наклейками. Користувачі плану бізнес-класу також мають функції команди з необмеженими колективами та колекціями дощок.

Потужність працює без обмежень за допомогою спеціальних полів, списків, перегляду карти та інтеграції додатків у 100+. Бутлер автоматизації також доступний і постачається з більш ніж 1000 командних команд на команду і понад 200 на користувача. Функції адміністратора та безпеки включають двофакторну автентифікацію, розширені дозволи адміністратора, вхід у програми Google, запрошення з обмеженням домену тощо.

План Trello Enterprise коштує 20,83 долара на користувача на місяць для 100 користувачів, при цьому ціна зменшується, коли кількість користувачів збільшується вище 100. План підприємства включає всі особливості бізнес-класу та багато іншого. Він має загальнодоступні дозволи, обмеження вкладень та адміністрування живлення.

Плюси і мінуси Trello

Трелло, безумовно, має деякі чудові риси. Їх вільного плану достатньо для обробки особистих проектів та інших не надто складних проектів. Оновлення Trello здійснюються в режимі реального часу та швидко. Для кожного проекту є дошка, на якій ви можете побачити всю інформацію на одній сторінці, і легко створювати проблеми та призначати їх людям.

Однак у Trello може бути не все необхідне. Наприклад, у Трелло немає діаграми Ганта. Ви також не можете писати документи або вікі про дошки. І можна писати лише прості описи. Крім того, існує обмеження на чисельність команди, яка може не працювати для більшої компанії. Тож якщо Trello працює недостатньо, ви можете розглянути іншу альтернативу.

Ось сім інших програмних засобів, які пропонують аналогічні функції Trello для управління проектами та Kanban.

1. Асана

асана

Асана – прекрасний варіант для постановки та досягнення ваших цілей. Ви можете легко спланувати та впорядкувати кроки, які потрібні вашій команді, щоб домогтися її строків. У Асані у вас є можливість створити дошки із призначеними завданнями та підзадачами. Існує маса варіантів для легкого сортування цих завдань, у тому числі за їх окремими термінами. Ви можете легко перемістити елементи з незавершеного на завершення. А Асана дозволяє використовувати власні поля та перейменувати параметри стовпців.

завдання асани

Існує часова шкала, яка призначає та відстежує відповідальність, що дозволяє вам ділитися планами та швидко оновлювати свою команду. Ви також можете завантажити електронні таблиці в Асану, щоб створити часові рамки. У них є налаштований календар, який дозволяє переглядати та коригувати термін виконання проекту та підзадачі. Ваша команда може використовувати форми запитів та створювати персоналізовану автоматизацію для спрощення робочого процесу та уникнення зайвих помилок.

Асана надає понад 100 інтеграцій і дозволяє розділяти проекти на різні портфелі. Крім того, ви можете переглянути різні навантаження для членів команди, щоб переконатися, що ніхто не перевантажений.

Плюси і мінуси Асани

Унікальні плюси Asana полягають у тому, що у них є опція для електронних таблиць із можливістю завантаження та можливість збалансувати навантаження вашої команди. Мінуси Asana полягають у тому, що погляди розташовані на окремих платформах, якщо ви хочете більше відчувати свою команду.

Чому Асана краща за Трелло

Асана має налаштований календар та можливість легко призначати завдання та подальші дії після їх завершення. Трелло має групові завдання, але не має майже стільки варіантів спілкування як команда. Програмне забезпечення для управління проектами Trello базується на картках, Asana також робить картки, але набір додаткових функцій робить його більш універсальним та потужним.

2. Monday.com

monday.com

Monday.com пропонує кілька варіантів перегляду. Сюди входять Канбан, часова шкала, календар, перегляд карт та діаграм. Він включає в себе до 50 Гб пам’яті з понад 150 різними автоматизаціями для впорядкування вашого робочого процесу. Поряд з опціями додатків та інтеграцією електронної пошти, Monday.com включає безліч заходів безпеки та підтримки.

На інформаційних панелях цієї програми ви можете вибирати різні типи стовпців із вбудованими формами та унікальними тегами. Ви можете ділитися своїми дошками або мати налаштування приватної дошки. Але один з найцікавіших варіантів, який пропонує Monday.com, – це журнал активності.

Понеділок плюси і мінуси

Плюси полягають у тому, що Monday.com пропонує багато місця для зберігання та спосіб відстеження активності та інформації кожного члена команди за допомогою вбудованих форм. Мінуси полягають у тому, що для багатьох із цих функцій потрібен найдорожчий план, тому вам може знадобитися зробити більше оновлення, щоб отримати потрібні функції.

Чому Monday.com кращий за Trello

На відміну від Trello, Monday.com надає вам налаштування стовпців та перегляди ваших інформаційних панелей. Ви можете ділитися цілими дошками зі своєю командою, а не їх архівами карт.

3. Скрип

скривдити

Wrike – відмінний варіант для проектів, що включають цифрові активи. Їх додаткові функції містять варіанти відстеження та управління вашими цифровими ресурсами. Ви можете їх редагувати, переглядати та публікувати.

Саме програмне забезпечення включає в себе одну єдину платформу, яка допоможе членам вашої команди залишатися більш зв’язаними. Ви навіть можете отримати уявлення про те, як реалізуються проекти. Це може допомогти скоротити непотрібні електронні листи та зустрічі, щоб заощадити час. У Wrike є персоналізовані подання панелі інструментів та потужна безпека із зашифрованими параметрами даних.

wrike приладова панель

Вони мають багато ідей для шаблонів проектів і пропонують календар, графік Ганта та варіанти звітів з аналітикою. Wrike може інтегруватися із сотнями програм. Але найбільше хвилює їх відстеження часу та бюджету. Вони також дозволяють контролювати версії документів, якими ви ділитесь.

Плюси і мінуси Wrike

Плюси полягають у тому, що у Wrike є одна платформа, тому члени команди можуть залишатися тіснішими на зв’язку, а у них є час і бюджет, щоб відстежувати ефективність. Мінуси полягають у тому, що функції управління цифровими активами – це додатки, а не включені до вашої основної підписки на Wrike.

Чому Врік кращий за Трелло

Wrike включає прямі перегляди вашого проекту, щоб керівництво вашої команди могло отримувати відповіді та оновлення в режимі реального часу. Трелло, з іншого боку, більше покладається на обмін файлами.

4. Басекамп

basecamp

Basecamp – все, що стосується вашої команди та керівництва. Він включає списки та графіки завдань, а також підпроекти, щоб бути більш організованими. Ви можете відслідковувати все за термінами проекту, призначаючи членів групи тим, що потрібно зробити.

Щоб всі були на зв’язку, Basecamp пропонує дошки для обміну повідомленнями та функцію групового чату. Він також включає автоматично встановлені реєстрації з вашим менеджером. Таким чином, ви можете залишатися на зв’язку, зберігаючи свою свободу функціонувати та працювати. Basecamp навіть має окремий вигляд управлінських поглядів проти переглядів членів команди.

Це програмне забезпечення включає можливості зберігання файлів і пропонує перегляд Hill Chart. Це також дозволяє вам легко встановити доступні години, щоб не турбуватися цілодобово.

Плюси і мінуси Basecamp

Плюси Basecamp полягають у тому, що керівництво може легше призначати завдання та реєстрацію послідовно та автоматично з членами команди. Мінуси Basecamp полягають у тому, що вони не мають стільки налаштованих функцій, як деякі інші програми.

Чому Basecamp кращий за Trello

Basecamp включає діаграму Хілла, а не діаграму Ганта. Basecamp стверджує, що перегляд діаграми Хілл насправді кращий, оскільки це чіткіша картина прогресування вашого проекту. Замість того, щоб побачити ряд решти завдань, ви можете зрозуміти, де речі можуть бути вузькими.

5. ZenHub

zenhub

Якщо ви фанат GitHub, то ви збираєтеся полюбити ZenHub. У ньому багато спільної роботи GitHub. Ви можете створювати дорожні карти для своїх проектів, які по суті є строками, які можуть переглядати всі члени вашої команди. У цих представленнях ви можете налаштувати завдання відповідно до ваших пріоритетів, а також вибір міток та можливостей фільтрації. Ви також можете встановити основні етапи, щоб відстежувати хід вашого проекту.

ZenHub надає більш підключений віртуальний робочий простір, де ви можете призначити різних членів команди для своїх завдань. Ця програма є особливо чудовим варіантом, якщо ви керуєте продуктами та товарними запасами. ZenHub буде відслідковувати ваші проекти та допоможе вам стежити за порушеннями та вирішувати проблеми, перш ніж вони трапляться. Ви також можете уважно відстежувати будь-які тенденції чи проблеми з темпом для своїх релізів.

Плюси і мінуси ZenHub

Плюси ZenHub полягають у тому, що вони дозволяють вам більше керувати випуском продуктів, допомагаючи підвищити свою продуктивність та запобігти помилкам. Мінуси ZenHub полягають у тому, що вони не мають додаткових функцій для планування, як-от перегляди календаря або аналітика звітів.

Чому ZenHub кращий за Trello

У той час як Trello використовує картки для відстеження приміток і завдань, ZenHub створює повні дорожні карти для того, щоб побачити терміни вашого продукту та відповідати своїм цілям.

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask – це, мабуть, один із найбільш настроюваних варіантів, щоб допомогти вашій команді насолоджуватися своїм робочим часом та підвищити їх ефективність. Він включає в себе власні піктограми та фон для вашої віртуальної робочої області.

Ця програма має безліч варіантів автоматизації та дозволяє підключати різні завдання, тому ви можете легко переглянути, як вони впливають один на одного. Ви можете створити необмежену кількість завдань і підзадач, і MeisterTask надає можливість відстежувати час, який ви витрачаєте на них. Якщо у вас є речі, які ви робите знову і знову, ця програма дозволяє створювати повторювані завдання із спеціальними полями. Це допоможе вам уникнути помилок і змусити вашу роботу переміщатися на більш швидку сторінку.

MeisterTask надає чудові варіанти обміну між групами або в межах проектів. Це також дозволяє мати декілька адміністраторів для вашої команди та груп. Ще одна чудова особливість полягає в тому, що вона включає в себе безліч звітів для аналізу та відстеження. До них відносяться статистичні дані щодо вашого проекту та звіти щодо відповідності. Ви також можете експортувати дані. Одна унікальна особливість полягає в тому, що MeisterTask має рішення для інтеграції з іншим програмним забезпеченням для управління, включаючи Trello.

Плюси і мінуси MeisterTask

Плюси MeisterTask полягають у тому, що вони дають вам можливість відстежувати час та автоматизувати ефективність. Мінуси MeisterTask полягають у тому, що багато їхніх функцій налаштування більше стосуються зовнішнього вигляду, ніж для робочих рішень.

Чому MeisterTask кращий за Trello

MeisterTask може фактично інтегруватися з Trello, що дозволяє витягувати інформацію з їх платформи, щоб ви могли використовувати всі додаткові функції цього програмного забезпечення.

7. ClickUp

кліп

Ключовим приводом для ClickUp є варіанти керування для вашої команди. Вони пропонують вам декілька різних поглядів, щоб вибрати вашу віртуальну робочу область для вас. Ви можете переглянути список, поле, дошку, календар, файл або перегляд форми. Ви також можете вибрати подання Ганта.

Залежно від цілей для вашої команди, ви також можете вибрати складність свого перегляду, а також вибір фільтру. Коли ви керуєте своєю командою, вона дозволяє переглядати різні профілі та легко створювати та редагувати завдання для них. Потім ці завдання відображаються на панелі завдань, що дозволяє швидко перемикатися між ними вперед і назад.

ClickUp включає функцію блокнота та хмарне сховище. Якщо ви залишаєте коментарі до командних документів, ви можете фактично призначати дії чи ролі у своєму коментарі, і є також варіант чату в прямому ефірі.

Плюси і мінуси ClickUp

Плюси ClickUp полягають у тому, що ви можете налаштувати свої цілі, включаючи редагування проектів та перемикання між завданнями. Мінуси ClickUp полягають у тому, що може бути важко не подвоїти завдання, оскільки ви можете призначити їх у багатьох місцях.

Чому ClickUp кращий за Trello

ClickUp має більше варіантів організації, ніж Trello, особливо там, де їхні списки та перегляди. У них більше спеціальних варіантів, а також кращі функції звітування, такі як електронні таблиці, файли та відстеження часу.

Кращі альтернативи Trello: Підсумок

альтернативи trello

Якщо ви шукаєте просте, інтуїтивно зрозуміле, просте у використанні програмне забезпечення для управління проектами, тоді Trello – це хороший вибір, але якщо ви хочете більш потужну альтернативу Trello, тоді Асана не є головним вибором.

Хоча Trello – це простий у використанні та візуально привабливий інструмент у стилі Kanban, який ідеально підходить для менших команд, але для великих складних проектів, де задіяно більше зацікавлених сторін, зокрема, якщо мова йде про делегування завдань та управління кількома проектами, то Asana та її складне та потужне програмне забезпечення – очевидний вибір.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me