pCloud – це безпечна та проста у використанні послуга хмарного зберігання, яка дає 10 Гб безкоштовного сховища та пропонує доступні плани життя до 2 ТБ. Не зрозумійте мене неправильно, це відмінна послуга, але там добре.


pCloud є одним із найпопулярніших варіантів хмарного зберігання на ринку. Він пропонує 10 Гб пам’яті безкоштовно під час реєстрації та купу інших чудових функцій.

Найкращі альтернативи pCloud у 2020 році:

  • Кращий в цілому!.
  • Підбіг, Найкращий в цілому: є чудовим вибором для бізнесу та колективних команд, оскільки пропонує набагато більше функцій співпраці та безпеки, ніж pCloud.
  • Найкраща безкоштовна альтернатива pCloud: найкращий безкоштовний варіант, а його інтеграція з Google Документами, Таблицями та сторонніми програмами робить це чудовим варіантом для особистого користувача.

Хмара – це широкий термін, який, як правило, відноситься до доступу та використання віддалених комп’ютерних служб через Інтернет. Він передбачає взаємодію з фізичним обладнанням комп’ютера у віддалених місцях через спеціальне програмне забезпечення через Інтернет.

Коли ви завантажуєте файл у хмарну службу зберігання даних, наприклад pCloud або Sync.com, файл зберігається у фізичному місці в центрі обробки даних десь у світі. Розташування центру обробки даних не має значення, оскільки всі центри обробки даних підключені до Інтернету та доступ до них можна отримати з будь-якої точки світу..

Використання хмарних сервісів позбавляє нас від використання нашого традиційного особистого зберігання, наприклад, жорстких дисків, де наша інформація може бути втрачена через крадіжку, руйнування або несправність жорсткого диска.

Що таке pCloud?

pCloud – хмарний постачальник послуг зберігання даних, який дозволяє зберігати ваші цифрові дані у хмарі.

pcloud

pCloud надає особистий простір для зберігання, де можна зберігати всі ваші файли та папки. До їх послуг можна отримати доступ через їх програмне забезпечення у вигляді настільних та мобільних додатків. pCloud доступний для iOS, Android, Windows, MacOSX та Linux. Місце для зберігання є доступним на всіх пристроях, тобто якщо я завантажую файл на комп’ютері, файл буде доступний на моєму телефоні чи планшеті.

pCloud також забезпечує безпеку завантажених файлів. Вони забезпечують безпеку файлів від хакерів та інших кіберзлочинців. Завдяки останній функції захисту, що називається pCloud Crypto, файли шифруються на вашому комп’ютері ще до їх завантаження. Шифрування здійснюється за допомогою приватного ключа, який генерується та відомий лише вашим комп’ютером. Це означає, що навіть pCloud не знає, який тип файлу ви завантажуєте. Шифрування закінчено до кінця.

Особливості pCloud

pCloud надає користувачам можливість зберігати свої файли у хмарі, гарантуючи, що файли залишаться цілими та безпечними.

Доступ до цих файлів можна отримати з будь-якої точки світу, просто увійшовши в обліковий запис pCloud. Миттєва синхронізація гарантує, що файли, завантажені на одному комп’ютері, миттєво доступні на всіх інших комп’ютерах для використання.

інтерфейс pcloud

pCloud дозволяє обмінюватися файлами та співпрацювати. Обмін файлами може здійснюватися, як правило, трьома способами, спочатку створивши посилання та поділившись з ним усім, хто може використовувати посилання для завантаження файлів. Ще один спосіб спільного використання файлів – запрошення інших користувачів pCloud до папки. Контроль спільної папки знаходиться виключно в руках запрошеного. Запрошувач може надати доступ до редагування, щоб дозволити співпрацю над документом.

плюси і мінуси pCloud

Найбільшою перевагою використання pCloud є те, що ви отримуєте 10 Гб вільного місця для зберігання для реєстрації. Ви також можете збільшити вільний обсяг пам’яті, встановивши мобільний додаток та посилаючись на друзів та родичів. Це один з найдешевших постачальників хмарних сховищ. Його Преміальні плани починаються від $ 3,99 на місяць з 500 Гб.

pCloud пропонує довічні плани доступу на рівні 175 доларів. Він також пропонує інтеграцію з Facebook, Instagram, OneDrive та іншими, так що файли, завантажені там, можна негайно створити резервну копію в pCloud. pCloud також пропонує військове шифрування для безпеки. pCloud також має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

До мінусів pCloud можна віднести відсутність таких функцій редагування в Інтернеті, як Google Docs. Також його Криптовалюта, можливість шифрування в кінці до кінця, доступна лише як платна надбудова. Постійні оновлення можуть стати непосильними та споживатими дані для користувачів. Нижче обговорюються чудові альтернативи pCloud.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com – це постачальник послуг хмарного зберігання даних, який дозволяє легко зберігати, ділитися та отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого місця. Його головною функцією безпеки є шифрування від кінця до кінця, що забезпечує завантаження файлів на 100% безпеку.

Обмін файлами легко за допомогою sync.com. Користувачі можуть ділитися файлами будь-якого розміру та формату, навіть якщо у приймачів немає облікового запису Sync. Користувачі можуть обмінюватися папками та використовувати інші функції, такі як захист паролем, сповіщення, дати закінчення терміну дії та дозволи, щоб зберегти контроль над папками, що поділяються. Правки у файлах записуються, і ви можете вибрати відновлення більш ранньої версії документа. Видалені файли також можна відновити одним натисканням кнопки.

Безкоштовний план Sync пропонує 5 Гб безкоштовного сховища, хоча обсяг передачі даних обмежений. Платні плани теж не дорогі, починаючи з $ 49 на рік, з 500 Гб пам’яті. Плани преміум-класу пропонують необмежену передачу та зберігання даних з 2 ТБ, що повинно вистачити для особистого використання. Пріоритетна підтримка електронної пошти доступна з журналами активності для планів.

Додатки для синхронізації доступні для платформ Windows, Android, iOS та Mac. Синхронізація доступна для будь-якої платформи, яку ви використовуєте. Синхронізація має миттєву синхронізацію файлів, тому ви можете мати свої файли в будь-якому місці. Мобільні додатки Sync мають функцію віддаленого блокування, яка дозволяє користувачам блокувати свій пристрій з будь-якого іншого пристрою, який увійшов у свій обліковий запис Sync.

Плюси і мінуси Sync.com

Плюси використання Sync полягають у тому, що він має систему шифрування від кінця до кінця, яка забезпечує збереження приватних даних та захищеність даних користувачів у будь-який час. Sync також зберігає попередні версії документів, що полегшує користувачам відновлення попередньої версії або видалених файлів.

Мінуси використання Sync в тому, що вона дорожча pCloud. Крім того, кожен отримує 10 ГБ безкоштовного сховища на pCloud, тоді як Sync пропонує лише 5 ГБ.

Чому Sync краще, ніж pCloud

Основна перевага Sync над pCloud полягає в тому, що Sync має стандартне шифрування для всіх користувачів. Синхронізація також має функцію віддаленого блокування для захисту вашого облікового запису, якщо ви підозрюєте про будь-яку незвичну активність на своїх підключених пристроях. Обидві функції роблять Sync чудовою альтернативою для pCloud.

2. Dropbox

дропбокс

Dropbox – також постачальник послуг хмарного зберігання даних, який розширив свої послуги, включаючи співпрацю та постійний доступ до зберігаються матеріалів у будь-якій точці світу. Це перша в світі розумна робоча область. Dropbox дозволяє зосередитись на важливих речах.

Dropbox призначений для того, щоб змусити користувачів залишатися організованими. Зміни, внесені з одного пристрою, будуть синхронізовані на всіх пристроях, усуваючи необхідність переносити пристрої чи файли навколо.

Dropbox пропонує паперові документи Dropbox, які дозволяють користувачам створювати та редагувати документи – Microsoft Office та інші формати прямо у своєму обліковому записі Dropbox. Це скорочує час, який можна було витратити на пошук або переключення між додатками під час роботи. Ця функція також дозволяє велику співпрацю, тобто дві або більше осіб можуть спільно редагувати документ.

Dropbox аналізує активність користувачів, щоб створити ваш розумний досвід на робочому столі, пропонуючи вміст для вас і допомагаючи вам залишатися організованими весь час. Розумна пропозиція також дозволяє вам перейти назад до файлів, які вам, ймовірно, знадобляться, готуючи їх все для вас.

Безкоштовний план Dropbox пропонує 2 ГБ безкоштовного сховища і його можна синхронізувати лише на трьох пристроях. Її професійні плани починаються від 10 доларів на місяць з 2 ТБ місця для зберігання.

Плюси і мінуси Dropbox

Основна проблема використання Dropbox полягає в тому, що він має функцію створення та редагування документів, що дозволяє безперешкодно співпрацювати з документами. Календар календаря Dropbox також інтелектуально пропонує вміст зустрічей із шаблонами для запису приміток, що полегшує процес розміщення зустрічі.

Мінуси використання Dropbox полягають у тому, що він не такий дешевий, як pCloud. Він також менш безпечний, ніж pCloud. Він пропонує лише 2 Гб безкоштовного сховища.

Чому Dropbox кращий за pCloud

Dropbox є чудовою альтернативою pCloud, оскільки дозволяє користувачам створювати та редагувати документи одночасно. Крім того, незважаючи на безліч функцій, Dropbox залишається дуже простим у використанні, що чудово підходить для учнів, які віддадуть перевагу чомусь легкому для навчання.

3. Box.com

box.com

Box.com – це хмарне управління вмістом та обміном файлами для бізнесу. Box пропонує єдине місце для захисту, управління та обміну вмістом. Він має захист даних від кінця до кінця, з 2FA та водяним маркуванням для запобігання витоку даних.

Box також підтримує співпрацю. За допомогою Box ви можете створити центральну робочу область, де зберігаються файли, і команди можуть легко редагувати, коментувати, ділитися файлами, а також призначати завдання.

Робочий процес Box дає можливість користувачам автоматизувати повторювані завдання за лічені хвилини. Це звільняє користувача витрачати більше часу на те, що найбільше важливо. Box також пропонує широкий спектр інтеграцій для більш ніж 1400 додатків.

Його безкоштовний план постачається з 10 Гб безкоштовного сховища, тоді як преміальний план пропонує 100 ГБ за 10 доларів на місяць.

Плюси і мінуси Box.com

Найбільший фактор використання Box – це широкий спектр інтеграцій. Це означає, що незалежно від джерела вашого документа, ви можете легко інтегрувати його в поле. Основним недоліком використання Box є те, що він дорогий, оскільки був розроблений для бізнесу.

Чому Box.com краще pCloud

Box.com – чудова альтернатива pCloud, оскільки пропонує широкий спектр інтеграцій, яких не можна знайти на pCloud. Якщо ви будете працювати з широким спектром документів, то Box – куди подітись.

4. Google Drive

google drive

Google Drive – це хмарне зберігання, яке надає Google. Кожен з обліковим записом Gmail автоматично володіє Диском Google з 15 Гб місця для зберігання. Більше того, Google безкоштовно зберігатиме ваші фотографії, хоча якість буде не найкращою.

Google Drive також пропонує онлайн-редагування документів через Документи Google для прямої співпраці. Він також пропонує інтеграцію з Microsoft Office для безперебійного поєднання офісних та google-документів.

План премій Google починається від $ 1,95 на місяць із 100 Гб пам’яті.

Плюси і мінуси Диска Google

Найбільша проблема використання Google Диска полягає в тому, що ви отримуєте безкоштовно 15 Гб безкоштовного сховища. Диск Google також дозволяє отримати офлайн-доступ. Крім того, використання Google Диска надає чудові інструменти для спільного використання та спільної роботи.

Основними мінусами використання Google Диска є обмеження розміру файлу. Вбудовані зображення в інші документи не повинні перевищувати 2 Мб, а символів у текстовому документі обмежено 1024 000.

Чому Google Drive краще, ніж pCloud

Google Drive є чудовою альтернативою pCloud, оскільки забезпечує більшу співпрацю через Google Docs, ніж pCloud. Google Drive також дешевший за pCloud.

5. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

OneDrive належить та управляється Microsoft. Його хмарні послуги чудові, а їхній безкоштовний рахунок постачається з 5 Гб безкоштовного сховища. Плани OneDrive Premium також надають вам безкоштовну підписку на офіс Microsoft.

OneDrive також пропонує велику інтеграцію в різних додатках. Його додатки також доступні на всіх платформах, Android, iOS та Mac. Їх преміальні плани починаються від 1,99 долара на місяць із 100 ГБ безкоштовного сховища.

Плюси і мінуси OneDrive

Основним профі OneDrive є те, що це дешево. Крім того, преміальні плани дають безкоштовну підписку на офіс Microsoft. Недоліком використання OneDrive є те, що він не пропонує шифрування з кінця до кінця.

Чому OneDrive краще, ніж pCloud

OneDrive кращий за pCloud, оскільки він дешевший. Він також пропонує безперешкодну інтеграцію з MS Office.

6. Мега

мега

Хмарні сервіси Меги закінчують шифрування в кінці, використовуючи AES 128 для всіх файлів. Вони забезпечують хмарне зберігання, організацію вмісту, співпрацю та обмін. Їх програми доступні на платформах Android, iOS, Windows та Linux. Безкоштовні акаунти Меги постачаються з 15 Гб безкоштовного сховища, але з обмеженою квотою переказу на місяць.

Мега плюси і мінуси

Мега забезпечує шифрування в кінці для передачі файлів. Основним мінусом є те, що існує обмеження на трансферти на місяць.

Чому Мега краща за pCloud

Мега – чудова альтернатива pCloud, оскільки вона пропонує шифрування в кінці, тоді як криптовалюта pCloud доступна лише як платна добавка.

7. iDrive

Я їду

Хмарні сервіси iDrive зосереджені на підприємствах, професіоналах та бізнесі. Їх безкоштовний план постачається з 5 Гб безкоштовного сховища, тоді як платні плани починаються від $ 59.12 на рік із 2 ТБ пам’яті. Вони пропонують спільні інструменти та варіанти відновлення для ваших файлів. Їх програми доступні на всіх платформах.

Плюси і мінуси iDrive

iDrive коштує дешево, враховуючи великий простір у 2 ТБ за $ 59,12 на рік. Основним недоліком iDrive є те, що вони не мають необмеженого обсягу пам’яті.

Чому iDrive краще, ніж pCloud

iDrive – відмінна альтернатива pCloud, оскільки він дешевший, враховуючи велике сховище 2 Тб місця, доступне за $ 50,12.

Часті запитання

Що таке pCloud?

pCloud – це безпечний і простий у використанні постачальник послуг хмарного зберігання даних, який дає 10 Гб безкоштовного хмарного сховища, і пропонує доступні плани життя до 2 ТБ.

Які плюси і мінуси pCloud?

pCloud пропонує простий у користуванні інтерфейс, цілодобову підтримку, доступні плани доступу до життя та велику кількість 10 Гб вільного місця для зберігання. Основним недоліком pCloud є те, що шифрування в кінці відбувається лише як платний додаток.

Які найкращі альтернативи pCloud?

Найкраще оплачувані альтернативи pCloud – це Sync.com та Box.com. Найкраща безкоштовна альтернатива – Google Drive.

Найкращі альтернативи pCloud – Підсумок

кращі альтернативи pcloud

pCloud.com пропонує чудові послуги хмарного зберігання, однак інші постачальники хмарних сховищ конкурують з ними. Якщо ви шукаєте вільний і простий простір для зберігання, тоді займіться Google Диск, з їх безкоштовним сховищем 15 Гб.

Якщо ви новачок і хочете використовувати щось дуже просте, продовжуйте працювати Dropbox з їх спрощеним інтерфейсом користувача. Для безпечного зашифрованого хмарного сховища для роботи та бізнесу я наполегливо рекомендую Sync.com для його широких функцій та простоти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me