7 найкращих альтернатив LastPass

Слабкі паролі – одна з головних причин, через які інтернет-акаунти стають зламаними. Наступною причиною у списку є використання одного і того ж пароля для кількох веб-сайтів або всіх ваших облікових записів. LastPass є чудовим менеджером паролів, але вони справді хороші там.


Тут заходять менеджери паролів, такі як LastPass. Вони не тільки допомагають вам генерувати більш міцні паролі, але й запам’ятовують їх для вас.

Найкращі альтернативи LastPass у 2020 році:

 • Кращий в цілому:. Це мій улюблений менеджер паролів через його чистий, простий користувальницький інтерфейс, безпеку І постачається з безкоштовним VPN та темним веб-моніторингом.
 • Підбіг, Найкращий в цілому:. Підготовка до зайняття – це 1Password завдяки простоті користування, можливостям та чудовій безпеці.
 • Найкраща безкоштовна альтернатива LastPass: найкращий безкоштовний менеджер паролів на ринку, він оснащений функціями, але він не найпростіший у використанні, а інтерфейс відчувається застарілим.

Що таке LastPass (і як це працює)

кращі альтернативи минулого пасажу

LastPass – це простий інструмент, який управляє вашими паролями та підвищує безпеку всіх ваших онлайн-акаунтів. LastPass зберігає всі ваші паролі у вашому обліковому записі LastPass за основним паролем. Використання інструмента керування паролем, такого як LastPass може 10-кратну вашу безпеку в Інтернеті. Замість того, щоб використовувати однаковий слабкий пароль на всіх сайтах, ви можете використовувати LastPass для створення та зберігання надійних паролів для всіх веб-сайтів, які ви використовуєте.

А тому, що LastPass обробляє частину запам’ятовуючих паролів для вас, не потрібно вибирати слабкі або легкі для запам’ятовування паролі. LastPass – це більше, ніж просто менеджер паролів. Він може зберігати не лише паролі, але й іншу важливу інформацію, таку як дані вашої кредитної картки, реквізити вашого банківського рахунку та навіть дані адміністрації сервера (якщо ви користуєтесь цими речами).

Більше того, це може зберігати особисті дані наприклад, ім’я, адреса, номер телефону тощо. Ця інформація буде заповнена у веб-переглядачі лише одним клацанням, а не все вводиться самостійно. Ви можете отримати доступ до цієї інформації на будь-якому пристрої, на якому встановлено LastPass. LastPass пропонує програми для всіх пристроїв та розширень майже для всіх браузерів.

Особливості та плани LastPass

Навіть незважаючи на те, що LastPass пропонує десятки функцій безпеки, користувальницький інтерфейс для управління всіма вашими паролями та особистими даними настільки ж простий, як це може бути. Окремо від зберігання та запам’ятовування всіх ваших паролів для вас він також пропонує такі функції безпеки, як користувацькі Двофакторна автентифікація система, яку ви можете використовувати для додатків, які ви хочете захистити, наприклад, пов’язаних із банківськими програмами.

lastpass плани

Після включення 2FA (двофакторна автентифікація), додаток, для якого ви ввімкнули його, одноразово запитає пароль, до якого ви можете отримати доступ з LastPass. Але це ще не все, що пропонує LastPass. Він також має просту функцію, яка дозволяє легко та надійно ділитися своїми паролями з іншими (якщо і коли потрібно). 

Плюси і мінуси LastPass

Є багато причин, чому ви можете використовувати LastPass для керування паролями. Перша з них – простота та доступність. Навчання користуватися LastPass займає менше хвилини-двох.

І він пропонує програми для всіх пристроїв і платформ, включаючи Android, iOS, Mac, розширення браузера та Інтернет. Куди б ви не ходили, на якому б пристрої ви не користувалися, ви можете легко отримати доступ до всіх своїх паролів за допомогою декількох клацань чи натисків. Ще одна причина, чому люди люблять LastPass – це те, що він може заповнити всі ваші облікові дані користувачів лише клацанням на всіх пристроях, на яких він доступний..

Замість того, щоб шукати, а потім копіювати та вставляти свій пароль щоразу, коли ви хочете увійти на веб-сайт, LastPass робить це для вас лише одним клацанням або двома клацаннями. Ви також можете ввімкнути Автозаповнення або навіть автоматичний вхід функція для ваших улюблених веб-сайтів. Хоча є багато причин, чому люди люблять LastPass, є кілька причин, чому ви можете розглянути інші програми менеджера паролів.

Однією з таких причин є те, що додаток для настільних комп’ютерів, як повідомляють деякі користувачі, трохи помиляється і доступне лише для Mac, а не для Windows. Більше того, безкоштовна версія не пропонує всіх функцій спільного доступу та обмежує використання аутентифікатора LastPass. Навіть якщо ви вважаєте, що LastPass – це найкращий варіант для вас, ось кілька альтернатив, які слід розглянути, перш ніж входити в систему з менеджером паролів:

Найкращі альтернативи LastPass зараз

1. Дашлан

dashlane менеджер паролів

 • Dashlane – найкраща альтернатива LastPass
 • Безкоштовні та преміальні плани від 3,33 долара на місяць
 • Веб-сайт: https://dashlane.com/

Дашлан є одним з найпопулярніших менеджерів паролів на ринку. Він пропонує чистий, простий користувальницький інтерфейс для зберігання та керування всіма вашими паролями. Він пропонує додатки для всіх пристроїв та платформ, включаючи Windows, Mac, iOS та Android.

Найкраща частина Dashlane – це її преміальний план поставляється з безкоштовним VPN та темним веб-моніторингом. Якщо веб-сайт зламається, вкрадені паролі зазвичай продаються в Темній павутині. Темний веб-моніторинг відстежує ваші облікові записи користувачів за списками зламаних веб-сайтів і попереджає вас, якщо він знайде ваше ім’я користувача у цих списках. Це дає вам можливість змінити паролі, перш ніж хтось зловживає вашими обліковими записами.

Плани Дашлайн:
Хоча вільний план пропонує десятки дивовижних функцій і достатньо для більшості користувачів, це дозволяє лише вам зберігати 50 паролів і може використовуватися лише на одному пристрої. Преміальна версія Dashlane, з іншого боку, дозволяє необмежено паролі та пристрої. Він також пропонує моніторинг темної веб-сторінки та безкоштовний супровідний VPN-сервіс.

Чому Dashlane є хорошою альтернативою LastPass:
Dashlane доступний на більшій кількості пристроїв та платформ, ніж LastPass, а преміум-план постачається з сервісом VPN.

2. 1Завдання

1Завдання

 • Найпростіший у користуванні менеджер паролів на ринку
 • Безкоштовні та преміальні плани від 2,99 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://1password.com/

1Password рекомендують десятки публікацій, такі як Fast Company, The Wirecutter, Wired і TrustPilot. Це один із найпростіші у використанні програми для керування паролями на ринку. Інтерфейс мінімальний і не переповнює вас тисячею варіантів.

Цей додаток пропонує десятки функцій, які допоможуть вам зберегти всі ваші облікові записи в Інтернеті в безпеці та безпеці, наприклад, моніторинг за порушеними входами та веб-сайтами, які підтримують 2FA. Він пропонує окремі програми для Mac, iOS, Windows, Android, Linux та Chrome OS. 

1 Плани слова:
The безкоштовна версія обмежує користувачів лише одним пристроєм. Але преміум-версія дозволяє зберігати необмежені паролі та елементи. Він також пропонує до 1 Гб у зберіганні документів.

Чому 1Password є хорошою альтернативою LastPass:
1Password пропонує більш простий інтерфейс, ніж більшість інших програм управління менеджером паролів.

3. Липкий пароль

ЛипкийPassword

 • Кращий вічно вічний менеджер паролів
 • Безкоштовні та преміальні плани від 29,99 доларів на рік
 • Веб-сайт: https://www.stickypassword.com/

Липкий пароль є одним із кращі безкоштовні менеджери паролів на ринку. Безкоштовна версія дозволяє зберігати стільки паролів і документів, скільки вам подобається, на всіх своїх пристроях. Цей додаток постачається з додатками для всіх пристроїв і платформ, включаючи Mac, iOS, Android та Windows. Це дозволяє зберігати необмежені паролі, нотатки та документи. Він також постачається з двофакторною автентифікацією.

Безкоштовна версія Sticky Password більше нагадує додаток для керування паролями, який зберігає паролі на ваших пристроях. На відміну від інших менеджерів паролів у цьому, безкоштовна версія Sticky Password не пропонує синхронізацію між усіма вашими пристроями. Ваша паролі зберігаються лише на пристроях, на яких ви їх створюєте. Найкраща частина використання преміум-версії цього додатка полягає в тому, що вони вносять частину вашого платежу на збереження зникаючих манатів (так, манате!).

Плани з липким паролем:
Хоча безкоштовна версія пропонує стільки функцій безпеки, як і премійна версія, безкоштовна версія не пропонує хмарну синхронізацію, і тому ваші паролі не синхронізуються між усіма вашими пристроями. Преміум-план синхронізує всі ваші паролі та документи на всіх ваших пристроях та створює резервні копії в хмарі.

Чому липкий пароль є хорошою альтернативою LastPass:
Sticky Password не обмежує використання автентифікації двох паролів навіть у вільному плані, на відміну від LastPass.

4. Обхід

Обхід

 • Кращий менеджер паролів офлайн
 • Безкоштовні та преміальні плани від 11,99 дол. США (разова вартість)
 • Веб-сайт: https://enpass.io/

Обхід пропонує прекрасно мінімальний дизайн інтерфейсу, що дозволяє легко керувати всіма вашими паролями. Її програми доступні для Android, iOS, Mac, Linux та Windows. Безкоштовна версія пропонує майже стільки ж функцій, скільки і преміальні версії цього додатка.

Єдині обмеження – це ви можете зберігайте лише 20 паролів у безкоштовній версії і не можна створити кілька сховищ для поділу даних. Широкі версії цього додатка дозволяють зберігати необмежені паролі та дозволяють створювати різні сховища на основі випадків використання, таких як Робота, Сім’я та ін.

Плани:
Безкоштовна версія цього додатка дозволяє лише зберігати 20 паролів. Найкраща частина цього додатка полягає в тому, що преміум-версії доступні за разову плату. Хоча вам потрібно купувати додаток для кожної платформи, на якій ви хочете використовувати його, ви можете зберігати його протягом усього життя лише 11,99 дол. США за платформу.

Чому Enpass – хороша альтернатива LastPass:
Enpass набагато дешевше, ніж LastPass. За ціною річної підписки LastPass ви можете отримати Enpass на все життя.

5. RoboForm

RoboForm

 • Кращий менеджер паролів Freemium
 • Безкоштовні та преміальні плани від 1,99 долара на місяць
 • Веб-сайт: https://roboform.com/

RoboForm це безкоштовний менеджер паролів, доступний для всіх пристроїв та платформ, включаючи iOS, Android, Mac та Windows. Він також доступний як розширення для всіх веб-переглядачів, включаючи Firefox, Chrome, Opera та Safari. Користувач інтерфейс схожий на LastPass і простий у використанні.

Плани RoboForm:
The безкоштовна версія цього додатка дозволяє зберігати необмежену кількість паролів на всіх своїх пристроях, але не пропонує хмарного резервного копіювання або хмарної синхронізації між вашими пристроями. Преміальна версія пропонує все це та безпечні функції спільного використання.

Чому RoboForm є хорошою альтернативою LastPass:
RoboForm доступний для більшої кількості платформ і пристроїв, ніж LastPass.

6. Хранитель

Безпека зберігача

 • Менеджер паролів, орієнтований на безпеку найкращого класу
 • Безкоштовні та преміальні плани від 2,49 доларів на місяць
 • Веб-сайт: https://keepersecurity.com/

Зберігач це безпечний менеджер паролів продається в бік бізнесу. На відміну від інших програм у цьому списку, Keeper розроблений для підприємств та команд, і як такий пропонує десятки функцій та переваг безпеки. Це одне з найвищого рейтингу програм управління менеджерами паролів майже на всіх платформах, включаючи Google Play, G2Crowd, Apple Store, GetApp та Trustpilot. Він постачається з додатками для всіх пристроїв, включаючи Android, iOS, Mac та Windows.

Плани збереження:
The безкоштовна версія можна використовувати лише на одному пристрої. Преміальна версія дозволяє синхронізувати між необмеженими пристроями та пропонує десятки функцій безпеки.

Чому Keeper – хороша альтернатива LastPass:
Keeper розроблений для підприємств та команд, які хочуть зберігати свої дані максимально безпечно. Keeper пропонує кращу безпеку, ніж LastPass, і створений для команд.

7. Bitwarden

Bitwarden

 • Найкращий менеджер з відкритим кодом та безкоштовним паролем
 • Безкоштовні та преміальні плани від 1 долара на місяць
 • Веб-сайт: https://bitwarden.com/

Bitwarden є вільним менеджер паролів з відкритим кодом. Він пропонує додатки для всіх платформ, включаючи Windows, Mac, Linux, Android та iOS. Він також постачається з розширеннями для всіх сучасних браузерів. Більше того, якщо ви досвідчений або веб-розробник, ви навіть можете отримати доступ до Bitwarden від a інтерфейс командного рядка. Найкраща частина Bitwarden полягає в тому, що, якщо ви хочете, ви можете безкоштовно встановити його на власному власному сервері.

Плани Bitwarden:
Bitwarden є повністю безкоштовно і пропонує всі функції, які вам коли-небудь знадобляться. Безкоштовна версія дозволяє зберігати та синхронізувати необмежені паролі на необмежених пристроях. Він також постачається з двофакторною аутентифікацією. Преміальна версія цього додатка пропонує кілька додаткових розширених функцій безпеки та 1 Гб в зашифрованому файловому сховищі.

Чому Bitwarden є хорошою альтернативою LastPass:
Bitwarden безкоштовно пропонує всі функції, за які платить LastPass.

Альтернативи LastPass: Підсумок

Хоча LastPass чудовий і пропонує сотні функцій безпеки, він не найкращий для всіх.

Якщо ви не можете вирішити, з якою з цих альтернатив LastPass йти, рекомендую перейти з Dashlane. Він постачається з усіма функціями, які вам коли-небудь знадобляться, і трохи простіше у використанні, ніж LastPass.

Найкраще про Dashlane – це те, що його премійна версія пропонує безкоштовну послугу VPN, яка допоможе забезпечити безпеку перегляду..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map