7 найкращих альтернатив Hootsuite

Якщо ви хочете розширити свою присутність у соціальних медіа як бізнес або вплив, вам потрібно створити та розмістити багато вмісту. Тут є інструмент управління соціальними медіа Hootsuite заходить. Але є чудові там.


На якій би платформі ви не хотіли розвивати свою роботу, найважливіша частина – регулярно публікувати новий вміст, щоб підтримувати своїх підписників. Хоча створення вмісту – це те, що ви не можете автоматизувати, ви можете легко автоматизувати розміщення його в соціальних мережах за допомогою таких інструментів, як Hootsuite.

Найкращі альтернативи Hootsuite 2020 року:

 • Кращий в цілому: на мій погляд, найкращий інструмент управління соціальними мережами “все в одному” для планування та керування вмістом для всіх ваших облікових записів соціальних медіа.
 • Підбіг, Найкращий в цілому: не постачайте безкоштовний план, але у нього є більш дешевий преміальний план, який підключає до п’яти облікових записів соціальних медіа. Я також люблю можливості курації вмісту SocialPilot.
 • Краща безкоштовна альтернатива Hootsuite: найкращий безкоштовний сайт управління соціальними медіа, як Hootsuite там, безкоштовний план, давайте вам підключите до трьох, будь-яку комбінацію, Facebook, Instagram, Twitter та LinkedIn.

Що таке Hootsuite?

найкращі альтернативи hootsuite

Hootsuite дозволяє вам керуйте всіма своїми профілями соціальних медіа з однієї інформаційної панелі. Але це не найкраща частина. The найкраща частина щодо використання Hootsuite – це те, що він дозволяє вам створити календар просування вмісту.

Замість того, щоб створювати та публікувати новий вміст кожен день, ви створюєте тонну контенту заздалегідь і автоматизувати публікацію за допомогою Hootsuite.

Планування публікацій у соціальних мережах є лише однією частиною того, що може запропонувати Hootsuite. Це також дозволяє вам автоматизувати повторне розміщення вмісту. Без такого інструменту, як Hootsuite, ви не можете знати, як працюють ваші публікації в соціальних мережах.
Hootsuite пропонує інформаційну панель, на якій ви можете перевірити, як працює ваш контент на таких соціальних мережах, як Facebook, Twitter, Pinterest та Instagram.

Особливості та плани Hootsuite

Hootsuite – це не просто інструмент планування публікацій у соціальних мережах. Це дозволяє вам керуйте всіма своїми профілями соціальних мереж з однієї інформаційної панелі і пропонує вигляд пташиного польоту про ефективність вашого бізнесу в соціальних мережах.

плани плаття

Hootsuite дозволяє керувати ними 35 соціальних мереж, включаючи Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest та багато іншого. Це дозволяє планувати необмежену кількість публікацій на всіх цих платформах. Він також пропонує інструменти для куріння вмісту, які допоможуть вам створити більше вмісту за менший час.

План старту Hootsuite дозволяє керувати до 10 профілями соціальних медіа. План старту пропонується за адресою $ 29 на місяць при сплаті щорічно.

Плюси і мінуси Hootsuite

Hootsuite може вам допомогти автоматизувати управління соціальними мережами і економить години щомісяця, що ви можете витратити на створення більше вмісту. Він також пропонує аналітика для всіх ваших облікових записів соціальних медіа що може давати вам уявлення про пташиний погляд на ефективність ваших публікацій у соціальних мережах та де ви могли б краще зробити.

Якщо ви займаєтесь бізнесом, Hootsuite може заощадити вам багато клопотів та зробити контент-маркетинг ще більш ефективним для вас, дозволяючи вам спланувати рекламу вмісту.
Hootsuite пропонує сотні функцій і може стати кардинальним покращенням в управлінні наявністю ваших соціальних медіа.

Але в той же час це може бути трохи дорогим якщо ви тільки починаєте. Він створений для бізнесу, а не для приватних осіб або впливових, які тільки починають свою діяльність.

Найкращі альтернативи ботфорту в 2020 році

Незалежно від вашої причини, ось деякі з найкращі альтернативи Hootsuite ви можете знайти в Інтернеті:

1. Відправний

послабельний

 • Плани від 29 доларів на місяць або 24 доларів США на місяць при нарахуванні рахунків щорічно (30-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://www.sendible.com/

Відправний це інструмент управління соціальними медіа, який використовується понад 10 000 підприємств у всьому світі. Він підтримує планування публікацій для Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest та багатьох інших сайтів соціальних медіа. Він також пропонує планувати публікації на платформах для ведення блогів, включаючи WordPress, Medium, Blogger та Tumblr.

За допомогою Sendible ви отримуєте доступ до таких функцій, як вбудована аналітика для всіх підтримуваних платформ соціальних медіа та автоматична переробка вічнозеленого вмісту. Завдяки Sendible ви можете легко автоматизувати свою присутність у соціальних мережах.

Sendible дозволяє створювати та керувати своїми календар просування вмісту для всіх соціальних медіа та блог-платформ в одному місці. Ви можете легко запланувати повідомлення на місяці наперед.

Платні плани:
Sendible пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію, на яку ви можете зареєструватися, не вводячи дані своєї кредитної картки. На їх початковому плані ви маєте необмежений графік роботи лише до 12 служб (облікових записів соціальних мереж) $ 29 на місяць.

Чому Sendible є хорошою альтернативою Hootsuite:
Hootsuite дозволяє лише підключати до 10 облікових записів соціальних медіа у своєму стартовому плані, який коштує 29 доларів на місяць; З іншого боку, Sendible дозволяє використовувати до 12 облікових записів соціальних медіа.

2. AgoraPulse

агорапульс

 • Плани від 99 доларів США на місяць або 89 доларів США на місяць при оплаті щорічно (28-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://agorapulse.com/

AgoraPulse використовується понад 17 000 маркетологів соціальних медіа у всьому світі. Це інструмент управління соціальними медіа, створений для власників серйозних підприємств та агентств, які обслуговують десятки клієнтів.

Це не тільки робить це легко вміст розкладу для платформ соціальних медіа, але це також допомагає вам керувати та відповідати на коментарі через просту папку “Вхідні”, до якої можуть отримати доступ усі ваші колеги.

Найкраща частина AgoraPulse – це те, що він пропонує вбудований CRM щоб допомогти вам керувати всіма клієнтами на платформах соціальних медіа. Ви можете підключати свої акаунти Facebook, Twitter, Instagram, YouTube та LinkedIn та керувати ними за допомогою AgoraPulse з однієї інформаційної панелі.

Хоча AgoraPulse пропонує десятки дивовижних функцій, які можуть змінити спосіб управління соціальними мережами, я не рекомендую цей інструмент, якщо ви тільки починаєте, оскільки це може бути трохи дорогим для початківців.

Плани AgoraPulse:
Плани AgoraPulse починаються о 99 доларів на місяць і дозволяти підключати до 10 облікових записів соціальних медіа до 2 облікових записів користувачів (для управління).

Чому AgoraPulse є хорошою альтернативою Hootsuite:
AgoraPulse більше підходить для підприємств з великою кількістю клієнтів. Він пропонує простий CRM, який можна використовувати для управління та відстеження своїх клієнтів на підтримуваних платформах соціальних медіа.

3. Проросток соц

паросток соціальний

 • Плани від $ 99 / місяць (30-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://sproutsocial.com/

Паросток соц використовується деякими великими гравцями в інтернет-маркетингу, таких як Glassdoor, Grubhub та Vice. Він пропонує простий спосіб керувати наявністю ваших соціальних медіа на платформах та планувати регулярний контент.

Це дає вам інструменти, необхідні для створення та керування розкладом просування вмісту в соціальних мережах. З програмою Sprout Social ви також можете стежити за соціальними медіа для ключових слів, профілів та місцеположень.

Це також дає вам можливість керуйте коментарями з усіх ваших профілів соціальних медіа прямо з однієї папки вхідних повідомлень, до якої може отримати доступ вся ваша команда. Це дозволяє неймовірно легко відповідати на коментарі і залишатися в циклі того, про що говорять ваші послідовники.

Як і AgoraPulse, Sprout Social не підходить для початківців або підприємств, які тільки починаються з маркетингу соціальних медіа. Витрати на стартовий план Sprout Social 99 доларів на місяць на користувача та дозволяє лише керувати 5 профілями. Але Sprout Social надзвичайно корисний, якщо у вас є багато підписників у соціальних мережах.

Sprout Соціальні плани:
Стартовий план Sprout Social дозволяє керувати до 5 профілів соціальних медіа та коштує 99 доларів на користувача на місяць.

Чому Sprout Social є хорошою альтернативою Hootsuite:
Sprout Social створений для команд, які хочуть керувати тисячами підписників з однієї папки вхідних. Sprout Social пропонує набагато кращу функціональність управління клієнтами та управління клієнтами, ніж Hootsuite.

4. SocialPilot

соціальний пілот

 • Плани від 30 доларів на місяць або 25 доларів на місяць при щомісячному рахунку (14-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://socialpilot.co/

SocialPilot це все-в-одному інструмент управління маркетингом соціальних медіа, який використовується подобається гуру маркетингу Нілу Пателу. Це дозволяє планувати публікації для всіх основних соціальних платформ, таких як Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram тощо.

Це також дозволяє вам планувати публікації візуально, використовуючи подання календаря. На відміну від інших інструментів у цьому списку, SocialPilot створений для малого бізнесу, блогерів та тих, хто тільки починає. Їх початковий план пропонує підключити до 25 профілів, 3 облікових записів користувачів та необмежене планування всього за 30 доларів на місяць.

Плани SocialPilot:
Стартовий план SocialPilot дозволяє керувати та планувати публікації до 25 профілів просто 30 доларів на місяць або 25 доларів на місяць, якщо ви платите щорічно.

Чому SocialPilot є хорошою альтернативою Hootsuite:
SocialPilot коштує втричі дешевше Hootsuite, оскільки він дозволяє підключати 25 профілів соціальних медіа та три облікові записи користувачів всього за 30 доларів на місяць, тоді як Hootsuite дозволяє лише 10 профілів та один обліковий запис користувача – 29 доларів на місяць.

5. eClincher

eClincher

 • Плани від $ 59 / місяць та 15% знижки при оплаті щорічно (14-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://eclincher.com/

eClincher це потужний інструмент планування соціальних медіа, який працює з Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn та іншими основними платформами соціальних медіа. Він постачається з усім необхідним для управління та збільшення вашої присутності в соціальних мережах.

Ви отримуєте календар вмісту до розклад повідомлень тижні або місяці наперед. Ви також отримаєте соціальна папка керувати всіма коментарями та розмовами зі своїми клієнтами та підписниками в одному місці.

Одна річ, яка мені не подобається в цьому інструменті, – це те, що потрібно, щоб ви підписалися на надбудову, яка коштує 50 доларів на місяць за профіль, якщо ви хочете, щоб функції CRM Twitter. Деякі інші інструменти у цьому списку пропонують його безкоштовно.

eClincher планує:
Основний план eClincher дозволяє підключати до 10 профілів, а також дозволяє планувати необмежену кількість повідомлень просто $ 59 на місяць.

Чому eClincher є хорошою альтернативою Hootsuite:
eClincher – це вдосконалений інструмент управління соціальними медіа, створений для досвідчених користувачів. Якщо ви хочете отримати більше інформації та вдосконалених функцій, eClincher – це чудовий вибір.

6. Буфер

Буфер

 • Безкоштовний (обмежений) план та преміальні плани від 15 доларів на місяць (14-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://buffer.com/

Буфер є одним із найстаріших та найпопулярніших інструментів планування соціальних медіа. Вони існують дуже давно і пропонують десятки функцій для спрощення планування соціальних медіа та створення контенту.

Якщо ви тільки починаєте, настійно рекомендую перейти з Buffer як їх плани дуже доступні а інструмент – один із найпростіших у вивченні / використанні.

Крім простого планування соціальних медіа, ви також отримуєте доступ до буфера розширення для браузера що дозволяє запланувати публікацію в соціальних мережах, не виходячи зі сторінки, яку ви читаєте.

Наприклад, якщо ви хочете відредагувати цікаву статтю, яку ви читаєте, ви можете запланувати твіт, лише натиснувши на значок розширення браузера Buffer..

Одне, що мені не подобається в Buffer, – це те, що він дозволяє лише планувати до 100 публікацій одночасно на стартовому плані. Більшість інших інструментів у цьому списку дозволяють планувати необмежену кількість публікацій у будь-який час.

Плани буфера:
План старту Buffer дозволяє планувати до 100 публікацій в будь-який час для до 8 профілів у соціальних мережах просто $ 15 на місяць.

Чому буфер є хорошою альтернативою Hootsuite:
Якщо ви тільки починаєте, Buffer – це набагато краща альтернатива Hootsuite, оскільки за 15 доларів на місяць ви маєте запланувати до 100 повідомлень для до 8 профілів соціальних медіа.

7. Соціальний звіт

Соціальний звіт

 • Плани від $ 49 / місяць (30-денна безкоштовна пробна версія)
 • Веб-сайт: https://www.socialreport.com/

Соціальний звіт це простий інструмент управління соціальними мережами та взаємодіями, який складають тисячі підприємств у всьому світі. Це дозволяє планувати публікації для всіх основних платформ соціальних медіа, включаючи Facebook, Twitter, Instagram, YouTube та LinkedIn.

Соціальний звіт також дає вам та вашій команді можливість це зробити керуйте всіма своїми розмовами (коментарями та повідомленнями) зі своїми підписниками в одному місці. Він також пропонує десятки показників та функцій аналітики, щоб дати уявлення про ефективність вашого контенту на сайтах соціальних мереж.

Плани соціального звіту:
Витрати на стартовий план соціального звіту $ 49 на місяць і дозволяє планувати необмежену кількість публікацій до 25 профілів.

Чому соціальний звіт є хорошою альтернативою Hootsuite:
Соціальний звіт пропонує безліч передових функцій аналітики та управління, яких не вистачає Hootsuite. Це також дає можливість розділяти профілі на основі просторів імен проекту.

Альтернативи hootsuite: Підсумок

То які найкращі сайти для конкурентів на зразок Hootsuite?

Якщо ви тільки починаєте і хочете заощадити гроші, рекомендую перейти з будь-яким Буфер або SocialPilot. Буфер дозволяє планувати 100 публікацій до 8 профілів лише за 15 доларів на місяць.

З іншого боку, SocialPilot коштує 30 доларів на місяць і дозволяє керувати 25 профілями і дозволяє планувати необмежену кількість публікацій. Якщо ви прив’язані до грошей, то буфер – найкращий варіант.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map