7 найкращих альтернатив Google Drive

Хмарні веб-сайти, такі як Google Drive, дозволяють легко створювати резервні копії та доступ до файлів з будь-якого місця, а також створювати та керувати документами, електронними таблицями, презентаціями, опитуваннями. Диск Google відмінний і безкоштовний, але якщо хочеш краща синхронізація та конфіденційність тоді є кращі там.


Хмарне сховище змінив способи, якими світ фіксує дані. Він перейнявся як основний метод зберігання даних: забудьте про кімнати, наповнені шафами для подачі, просто сидіти там, зайнявши місце, час та робочу силу, щоб просіяти його.

Найкращі альтернативи Google Диска в 2020 році:

 • Кращий в цілому:. Це мій улюблений постачальник хмарних сховищ, оскільки Sync.com доступний, простий у використанні, забезпечений високою безпекою та можливостями. Синхронізована зашифрована платформа зберігання та додатки забезпечують, що лише ви можете отримувати доступ до своїх даних у хмарі.
 • Підбіг, Найкращий в цілому:. Завдання другого є pCloud завдяки його дешевій ціні, і я люблю одноразові витрати на довічну підписку. Крипто pCloud забезпечує клієнтське шифрування, яке шифрує ваші файли на будь-якому пристрої та робить їх непомітними для інших.
 • Найкраща безкоштовна альтернатива Google Диску: поставляється з 2 Гб пам’яті і завжди безкоштовний. Dropbox використовує SSL / TLS для захисту даних у дорозі. SSL / TSL створює захищений тунель, захищений 128-бітовим або вище розширеним стандартом шифрування розширеного стандарту (AES)..

Що таке хмарне зберігання?

Якщо зберігання “у хмарі” або файли, документи, зображення тощо зберігаються віддалено на серверах, наданих хмарними компаніями, зберігання величезної кількості інформації більше не займає стільки енергії та місця, скільки раніше за хмару.

Хмарне зберігання також вважається більш безпечним, ніж більшість альтернативних варіантів зберігання. Він пропонує миттєвий доступ до всього необхідного, захищений від усіх, хто захоче занурити пальці у ваші дані.

Більшість компаній (і деякі уряди) зберігають свої дані в хмарі. Хмарні платформи – це також місця для зберігання інших даних, включаючи особисті спогади або фотографії.

Само собою зрозуміло, що ви хочете вибрати найкращого можливого хмарного постачальника, і такі фактори, як безпека та конфіденційність, важливі для визначення того, який найкращий.

Переваги хмарного зберігання

Хмарне зберігання просто: завантажувати файли легко, а файли легко завантажувати або ділитися ними. Все, що вам потрібно, це доступ до Інтернету.

Більшість постачальників хмарних послуг пропонують безкоштовну опцію з певним обсягом даних ГБ безкоштовно: Більше потреб у сховищі означає, що за це доведеться платити..

Хмарне зберігання гарантує просте, безпечне зберігання файлів (і всього іншого, що може бути поміщено в необроблені Інтернет-дані).

Просто тому хмарне сховище краще.

Але чи є ваш поточний постачальник хмар правильним для ваших потреб?

Що таке Google Drive?

Google Диск – це варіант зберігання у хмарі, який ви отримуєте разом зі своїм обліковим записом Google або Gmail. Це безкоштовно, якщо ви не виберете один із платних планів оновити обсяг пам’яті.

google drive

 • Перші 15 Гб пам’яті повністю безкоштовні
 • Пропонує офлайн-перегляд та редагування за допомогою інструментів Office Office (Документи, Таблиці, Слайди тощо).
 • Дуже зручна та кросплатформна підтримка
 • Двофакторна аутентифікація та версія файлів

Оскільки він постачається разом із обліковим записом Google, він став надзвичайно популярним варіантом, який багато людей віддають перевагу саме тому, що саме там.

Ви чи ваша компанія використовуєте Google Диск?

Якщо відповідь “так”, можливо, настав час розглянути деякі варіанти. Хоча Диск Google безкоштовний, зручний і постачається з Google Документами, Листами, Слайдами та іншими зручними інструментами для редагування, є деякі мінуси, які змушують людей вважати перемикач.

Чому потрібно змінювати з Диска Google?

Побоювання щодо конфіденційності та неможлива ситуація “мене назавжди заблоковано з облікового запису Google”, багато людей змінили хмарні альтернативи, такі як Sync.com, Dropbox або Box.

Яка з них – найкраща альтернатива Google Диска?

Sync.com досить чудовий. Звичайно, вам доведеться це вирішити для себе.

Ось найкращі альтернативи хмарного сховища для Google Диска.

1. Sync.com

sync.com

Що таке Sync.com?

Sync.com зростає як один із найсильніших конкурентів хмарних платформ зберігання даних, таких як Google Drive або Dropbox. Це вже кілька років, і він виявився одним із найшвидших та найбезпечніших місць для зберігання даних в Інтернеті: Поєднання цих функцій та чудового обслуговування клієнтів зробило Sync.com потужною платформою хмарного сховища, яке чудово для ділових чи особистих цілей.

Ключові особливості

 • Більша кількість місця для зберігання, ніж будь-який інший постачальник хмарних послуг. Дешевші плани дозволяють отримати до 2 ТБ загального обсягу пам’яті, тоді як плани, спрямовані на бізнес, пропонують 10 ТБ – і це на кожного користувача, який підписався на вашу основну хмару.
 • Дані завантажуються та отримують доступ до них за допомогою завантажуваного клієнта даних або у браузері, хоча клієнт даних рекомендується для швидшого завантаження.
 • Можливість автоматичної синхронізації даних для забезпечення резервного копіювання ваших пристроїв.
 • Синхронізована зашифрована платформа зберігання та додатки забезпечують, що лише ви можете отримувати доступ до своїх даних у хмарі.

Плюси

 • Швидкість завантаження одночасно і швидка: це один з найважливіших факторів, особливо для хмарної платформи, заснованої на бізнесі.
 • Доступ легко отримати з будь-якого місця, без затримок.
 • Служба підтримки клієнтів відповідає на запити швидко: Міжнародне зберігання даних вимагає, щоб підтримка клієнтів завжди була там, і вони завжди швидко повертаються, якщо є якісь проблеми або запитання від користувача.

Мінуси

 • Користувачам, які звикли до Dropbox або Google Drive, можливо, доведеться взяти підручник для вперше навігації по інтерфейсу Sync.com.
 • Немає підтримки клієнта для LInux.

Навіщо використовувати Sync.com замість Google Drive

Хоча Диск Google можна назвати за замовчуванням, Sync.com відрізняється між собою за обсягом пам’яті, функціональними можливостями та технічною підтримкою. Ви коли-небудь намагалися отримати швидку відповідь від більшості інших хмарних компаній? Більшість з них змушує вас зачекати, а Sync.com взаємодіє з клієнтами у пристойний час – особливо якщо у вас є проблеми.

Немає жодних причин дотримуватися обмежених функціональних можливостей, які пропонує Диск Google, коли замість Sync.com ви можете мати найкращі функціональні можливості та місця.

2. Dropbox

дропбокс

Що таке Dropbox?

Dropbox, як правило, є однією з перших альтернативних користувачів, і люди приходять до розгляду, шукаючи потужного хмарного постачальника. Вони існують давно, і більшість людей вже будуть знайомі зі своїм обмеженим «безкоштовним» планом зберігання: Деякі, можливо, замість цього перейшли на один із своїх платних планів. Dropbox.com особливо потужний, якщо ви хочете завантажувати в ході і синхронізувати всі свої пристрої разом.

Ключові особливості

 • Безкоштовні, особисті та бізнес-плани залежно від того, скільки даних ви хочете зберігати.
 • Завантаження та доступ до даних через додаток, завантажуваний настільний клієнт або в браузері.
 • Простота редагування та перегляду найпоширеніших типів документів та медіа-файлів.

Плюси

 • Працює швидко і працює добре, незалежно від того, чи використовуєте ви свій ПК або смартфон для більшості завантажень.
 • Файли легко впорядковувати, здійснювати пошук та переміщення по хмарі за допомогою лише декількох клацань миші.
 • Безкоштовний план є типовим варіантом для багатьох людей, і він є чудовою альтернативою для тих, хто ще не має багато даних, щоб наклеїтись на хмару.

Мінуси

 • Посилання для спільного доступу можуть залишати всю папку вашої хмари вразливою для всіх, хто має посилання, коли ви хотіли поділитися лише одним файлом.
 • З будь-якими проблемами з підключенням забудьте про безперебійне завантаження або завантаження в хмару.
 • Немає доступу в режимі офлайн до більшості вашої хмари для надзвичайних ситуацій.

Навіщо використовувати Dropbox замість Google Drive

Якщо ви звикли до Google Диска, то Dropbox відчує, що мрія збувається для більшості користувачів. Функціональність краща, і хоча Dropbox не вистачає вигадливого редактора “Документів Google”, який ви знайдете на Диску, його здатність переглядати файли у веб-переглядачі, програмі чи настільному клієнті доповнює це.

3. pCloud

pcloud

Що таке pCloud?

pCloud – один із нових хмарних провайдерів, який набув чинності лише протягом останніх 10 років. Швидке зростання користувачів pCloud повинно бути чіткою ознакою того, що функціональність виявилася кращою за допомогою pCloud – і кожен, хто її перевіряє, повинен бути вражений простішим у користуванні інтерфейсом..

Ключові особливості

 • Вбудовані медіаплеєри та переглядачі документів дозволяють вам відкривати, переглядати та передавати файли безпосередньо із своєї хмари, незалежно від того, де ви знаходитесь. Для людей, які хочуть, щоб їх улюблені фільми та спогади були під рукою, це чудово.
 • Автоматичне завантаження файлів між пристроями та прямо до хмари.
 • Селективна синхронізація дозволяє вибрати конкретну папку ПК та синхронізувати лише те, що там є. Чудово підходить для тих, хто не хоче всієї своєї інформації в хмарі автоматично.
 • pCloud піднімає безпеку на більш високий рівень за допомогою криптовалюти pCloud. Це дозволяє вам зашифрувати свій файл на комп’ютері або мобільному телефоні, перш ніж надсилати його на зберігання. Щоб розблокувати його, вам потрібно буде використовувати згенерований ключ під назвою CryptoPass.

Плюси

 • Їх безкоштовний план пропонує 10 Гб пам’яті безкоштовно, а інші, більш важкі плани доступні для всіх, кому потрібно більше.
 • Вони пропонують план життя, який пропонує одноразову оплату та доступ до всеосяжної хмари на все життя.
 • Завантаження та автоматична синхронізація – це досить простий процес для всіх, хто бажає повного контролю (та миттєвого доступу) до своїх онлайн-речей.

Мінуси

 • Параметри хмарного зберігання pCloud можуть бути відсутніми для великого бізнесу: багатьом потрібно набагато більше 2 ТБ, максимальна сума, яку вони пропонують.
 • Їх ціноутворення може бути дорогим, якщо ви не вибрали довічні плани, що може бути ціновим разовим, якщо ви просто особистий користувач.

Навіщо використовувати pCloud замість Google Drive?

Google Drive поки що піддався значній пожежі за хмарне зберігання. Питання безпеки та конфіденційності є одними з найважливіших скарг: Інші стосуються відсутності підтримки клієнтів, ймовірності заблокувати себе з Диска, якщо ви втратите доступ до своїх пристроїв та браку реального місця для зберігання даних навіть за рахунок платних планів. pCloud вирішує більшість проблем, які можуть виникнути у користувачів щодо Диска Google, і забезпечує кращу зручнішу платформу.

4. Коробка

box.com

Що таке коробка?

Багато користувачів, можливо, раніше не чули про Box.com, але це чудовий варіант зберігання у хмарі для будь-яких особистих користувачів, які могли б використовувати безпечний Інтернет-сховище. Вони пропонують безкоштовні плани та платні альтернативи, при цьому вони є достатньо потужними для забезпечення безпеки даних про бізнес чи людину – і досить простий спосіб завантажувати та отримувати доступ до цієї інформації.

Ключові особливості

 • Безкоштовні плани, які пропонують вам інтернет-сховище вартістю декількох ГБ, і платні плани, що збільшують цю ставку в достатній кількості для меншого бізнесу.
 • Можливість завантаження та завантаження файлів одним клацанням із хмари в браузері.
 • Обмежені параметри доступу до файлів, які дозволяють переглядати певні файли та коли.

Плюси

 • Box.com пропонує захищену хмару, яка гарантує стійкість до хакерської гарантії, і одну з небагатьох хмар.
 • Швидке завантаження з більшості місць по всьому світу.
 • Можливість обмеження того, як люди бачать файли.
 • Кожен файл шифрується за допомогою 256-бітного шифрування AES у різних місцях.

Мінуси

 • Немає розумного інструмента редагування або функції попереднього перегляду файлів. Існують лише імена файлів і можливість натискати на них, щоб завантажити: Це не розумно для будь-якого постачальника послуг хмари.
 • Існує автоматична обмеження для завантаження файлів розміром понад 250 Мб, якщо ви перебуваєте в одному з безкоштовних планів. У чому сенс цього?
 • Box відчуває себе набагато просунутішим, ніж потрібно, навіть користувачам, які називають себе просунутими.

Навіщо використовувати Box замість Google Диска?

Якщо ви засмучені Google Диском, і все, що ви шукаєте, – це особиста хмара або місце для обміну фотографіями та відео з членами сім’ї, Box – це чудовий варіант для перегляду – хоча є і кращі (наприклад, Sync.com ), що може запропонувати вам більше.

Проблеми з функціональністю, пов’язані з Box (наприклад, відсутність попереднього перегляду файлів), означають, що на цьому Sync.com є вагомі причини..

5. Заднє світло

заднім світлом

Що таке Backblaze?

Backblaze – ще один із нових хмарних постачальників, який існував лише протягом останніх десяти років. Їм вдалося стати одним із найсильніших конкурентів на Диску Google лише за обсяг пам’яті, який вони пропонують (і їх порівняльну ставку на ГБ, якщо ви захопили калькулятор і з’ясували, хто насправді дає вам більше цінності).

Ключові особливості

 • Миттєве завантаження з мобільного, веб-переглядача або їх завантажуваного додатка.
 • Варіант декількох планів, при цьому платні плани дають кілька ТБ наявного сховища (і більше, ніж інші хмарні постачальники за ціною). Для необмеженого обсягу пам’яті доступний той, хто не впевнений, скільки даних потрібно передавати.
 • Параметр відновлення файлів для тих речей, які ви можете випадково видалити та повернути до хмари на пізньому етапі.

Плюси

 • Можливість необмеженого зберігання файлів для користувачів, які цього потребують.
 • Швидкий і простий процес завантаження за допомогою інтерфейсу, який легко проходить.
 • Безпека: Вони гарантують, що ваші дані не будуть викрадені, продані чи перевірені тим, хто не має права власника хмари робити це.

Мінуси

 • Відновлення файлів може зайняти деякий час.
 • Функція автоматичного стиску .zip для стиснення даних означає, що ви можете зазнати втрати якості з аудіофайлами.
 • Важко орієнтуватися для користувачів, які не мають трохи більше досвіду роботи з ПК.

Навіщо використовувати Backblaze замість Google Drive?

З додаванням необмеженого обсягу пам’яті кожен, кому потрібно зберігати величезну кількість даних за один раз, віддасть перевагу Backblaze перед звичайним Google Drive – особливо якщо ви перевищили обсяг того, що може запропонувати Google, але у нього буде більше файлів, щоб отримати до своєї хмари.

6. SpiderOak

spideroak

Що таке SpiderOak?

SpiderOak – менш відомий постачальник хмарних технологій, але це не означає, що вони роблять компроміс у швидкості, просторі чи безпеці – і це може стати чудовою альтернативою для тих, хто хоче вийти з Диска Google у безпечніший простір.

Ключові особливості

 • Безкоштовний план з цілком 2 Гб місця для зберігання.
 • Пряма підтримка Linux для їх настільного клієнта та інші параметри для користувачів Windows або Mac.
 • Завантаження безпосередньо через додаток, з можливістю попереднього перегляду файлів.

Плюси

 • Постійно великі швидкості, коли справа доходить до завантаження або доступу до вашої онлайн-бібліотеки.
 • Легкий у використанні навіть для тих, хто не звик до хмарних платформ для завантаження.
 • Кілька платформ для завантаження, зручних для Mac, ПК, Linux або мобільних пристроїв.

Мінуси

 • Серйозно бракує того, що він пропонує для безкоштовного місця для зберігання.
 • Оплачені варіанти коштують дорожче, ніж потрібно. Інші постачальники, як Sync.com, пропонують кращу порівняльну угоду.

Навіщо використовувати SpiderOak замість Google Drive?

Якщо ваші розчарування в Google Диску включають відсутність підтримки клієнтів та завантаження чи завантаження затримок, SpiderOak може стати чудовим вибором – але лише за умови, що у вас не так багато даних для зберігання, і не заважайте на відсутність. належного “перегляду” додатків у програмі. Додавання параметра відновлення компенсує це.

7. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

Що таке Microsoft OneDrive?

Якщо ви використовуєте ПК під управлінням Windows, ви раніше бачили опцію для OneDrive десь на своєму комп’ютері; ви, можливо, навіть чули, що він створює резервну копію файлів в OneDrive і знайшов свій шлях до хмари, цікавившись чому.

OneDrive – це відповідь Microsoft на хмару, і вона виявляється досить потужним інструментом як для бізнесу, так і для особистих користувачів.

Ключові особливості

 • Безкоштовне та швидке завантаження файлів із програми, клієнта чи безпосередньо із вашого браузера.
 • Автоматичний захист від вірусів і шпигунське програмне забезпечення перевіряють усі завантажені та спільні файли.
 • Безкоштовні та платні плани, які пропонують користувачам 10 ГБ можливого хмарного сховища та більше.

Плюси

 • Швидкість завантаження та завантаження за допомогою OneDrive більш ніж достатньо для особистого та ділового характеру.
 • Автоматична синхронізація ваших файлів (або лише певних папок) робить це легким.
 • OneDrive обіцяє гідну безпеку, і саме це ви отримаєте.

Мінуси

 • Компанія OneDrive, створена Microsoft, повністю відрізана від будь-якої форми підтримки Linux.
 • Безкоштовні варіанти дуже обмежують, і досвідчені користувачі чи компанії можуть не знайти OneDrive достатньо задовольняючою альтернативою.
 • Розчарувати нових користувачів познайомитись, і більшість людей відмовляться від часу, коли вони це зрозуміють.

Навіщо використовувати OneDrive замість Google Drive?

OneDrive робить потужною та чудовою альтернативою Диску Google у будь-який обраний день. Він простий у використанні, безпечний і швидкий – і це все те, що Google Drive перестав бути десять років тому. Навіть користувачі Dropbox замість цього можуть розглянути OneDrive – але найкраще з точки зору функціональності Sync.com все одно, здається, виграє.

Часті запитання

Які плюси Google Диска?

Диск Google безкоштовний, синхронізація, обмін та співпраця проста у використанні, вона постачається з Документами Google, Таблицями, Слайдами, Малюнками, Оглядами, Формами та ін..

Які мінуси Диска Google?

Повільна синхронізація та повільна швидкість завантаження та завантаження. Конфіденційність викликає занепокоєння, оскільки Google Drive був підключений до проекту PRISM США.

Які найкращі варіанти Google Диска?

Найкраще оплачувані альтернативи Google Диску – Sync.com та pCloud.com. Найкраща безкоштовна альтернатива – Dropbox.

Найкращі альтернативи Диска Google: Підсумок: Отже, що найкраще?

найкращі альтернативи диска Google

Можна з упевненістю сказати, що є достатньо варіантів для хмарного постачальника, який може змусити вас крутитися, коли настав час вибрати для вас чи вашої компанії. Хмарне зберігання стало дешевшим, швидшим та кращим – і зараз є більше компаній, ніж лише три хмари мегаліти, які раніше домінували в галузі.

З більшості інших перевірених хмарних провайдерів Sync.com також є одним із найбезпечніших: поки що їх ніколи не зламали і не вважали, що їхні користувацькі дані порушені – і це те, що багато інших хмарних провайдерів (навіть найбільших) не можу претендувати на.

Sync.com також посіла найвищі позиції за функціональністю, швидкістю та простотою у використанні як для просунутих, так і для початківців користувачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map