7 кращих граматичних альтернатив

Граматично є одним із найпопулярніші інструменти аналізу граматики та письма в інтернеті. Це величезне оновлення від перевіряючих орфографії, вбудованих до Microsoft Word та веб-браузерів, таких як Google Chrome. Але є купа справді хорошого. Ось збірка найкращих.


Хоча Grammarly може допомогти вам виправити граматичні помилки та покращити стиль письма, можливо, це не найкращий варіант для вас. Існують і інші інструменти, які вам потрібно перевірити, перш ніж входити в «Граматичний».

Щоб заощадити години на дослідження, ми склали деякі з них кращі альтернативи Grammarly є на ринку.

Найкращі альтернативи граматики у 2020 році:

 • Кращий в цілому: набагато більше, ніж просто перевірка граматики. Це наставник з письма, який аналізує ваш стиль письма та пропонує пропозиції щодо його вдосконалення.
 • Підбіг, Найкращий в цілому: це простий у використанні інструмент перевірки граматики, пунктуації та орфографії, який автоматично виявляє та виправляє неправильно використані слова та граматичні помилки.
 • Найкраща SEO альтернатива Grammarly: є письмовим помічником для SEO, маркетологів та копірайтерів. Він робить те, що робить Grammarly, але також дає вам аналіз тексту та оптимізацію вмісту для виявлення проблем SEO, щоб ви могли їх виправити та отримати кращі рейтинги.

Що таке граматика?

найкращі граматичні варіанти

Граматика – це безкоштовний інструмент що перевіряє вашу письмовість граматичні помилки, орфографічна помилкаs, та пропозиції пропозиції щодо вдосконалення вашого стилю письма. Це допоможе вам уникнути помилок, перш ніж натиснути кнопку відправки на наступному електронному листі.

Немає більше коректування електронних листів сто разів, перш ніж натиснути кнопку надсилання. Граматично це робить для вас і робить це набагато краще, ніж перевіряючі орфографії за замовчуванням, запропоновані вашою операційною системою та браузером.

Граматичні особливості

Граматично доступний для всіх платформ, на яких ви можете писати. Він доступний як розширення для веб-браузерів, таких як Google Chrome та Firefox. Він також доступний як окремий додаток для настільних ПК для Mac та Windows. Мало того, але він також поставляється з додатком для Android та iOS, який може замінити вашу клавіатуру за замовчуванням на Grammarly.

граматичні програми

Граматично перевіряє наявність понад 200 граматичних помилок у вашому тексті. Він також пропонує пропозиції щодо вдосконалення стилю письма відповідно до тону голосу, який ви хочете передати.

З версією Premium ви отримуєте ще 250 перевірок граматики, вдосконалене виявлення плагіату та пропозиції щодо вдосконалення словника.

граматичні особливості

Граматичні плюси і мінуси

Граматично доступна безкоштовно для всіх ваших пристроїв, і ви можете легко вловлювати прості граматичні помилки. Але якщо ви хочете найкращого, що може запропонувати цей інструмент, вам потрібно вийняти свій гаманець.

The Про версія Grammarly перевіряє ваш текст на багато більше граматичних помилок і навіть перевіряє ваш текст на плагіатство.

Незважаючи на те, що версія Pro може допомогти вам в коректуванні своїх текстів, це коштує 139 доларів на рік або 59 доларів за квартал або ви можете піти з найдорожчим з усіх планів, місячним планом, який коштує $ 29 на місяць.

Якщо ви тільки починаєте або недостатньо бюджету, версія Grammarly pro – не найкраще рішення для вас.

Кращі граматичні альтернативи

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid використовується тисячами професійних письменників, редакторів та студентів у всьому світі. Це набагато більше, ніж просто перевірка граматики. Це аналізує ваш стиль письма і пропозиції пропозиції щоб покращити його.

Він також діє як наставник з письма допомагаючи вдосконалювати письмовий вигляд кожного разу, коли ви його використовуєте. Він працює у всіх улюблених програмах для написання та на веб-сайтах, включаючи документи Google, Microsoft Outlook, Open Office тощо.

Особливості

 • Програми та розширення доступні для всіх ваших веб-переглядачів, включаючи Google Chrome та Firefox.
 • Працює з такими програмами, як Microsoft Outlook, Microsoft Word, Google Docs, Scrivener та Open Office.
 • Граматична перевірка, редактор стилів та наставник з написання упаковані в один інструмент.

Навіщо використовувати ProWritingAid замість Grammarly

Якщо ви хочете більше, ніж просто перевірка граматики, вам варто спробувати ProWritingAid. Він аналізує ваше письмо та пропонує ваші пропозиції щодо вдосконалення письма та виступає в ролі наставника з письма, щоб допомогти вам покращити стиль письма.

Програмне забезпечення імбиру

програмне забезпечення імбиру

Програмне забезпечення імбиру є одним із краща перевірка граматики інструменти в Інтернеті. Він доступний для Chrome, Firefox та Safari як розширення для браузера. Він також доступний для iOS та Android, тому ви можете писати помилки на всіх пристроях, якими ви користуєтесь.

Імбир розширення для браузера працює майже на всіх веб-сайтах, включаючи ті, якими ви користуєтесь найчастіше, наприклад, Twitter і Facebook, Slack і Zendesk, якщо ви ведете бізнес

Особливості

 • Додатки доступні для пристроїв Android та iOS.
 • Розширення браузера працюють на всіх веб-сайтах, включаючи популярні, такі як Facebook та Twitter.
 • Аналізує ваше написання та пропонує пропозиції щодо вдосконалення стилю письма.

Навіщо використовувати Ginger замість Grammarly

Ginger працює на більшій кількості веб-сайтів, ніж у Grammarly. Він дуже добре працює з бізнес-програмами, такими як Zendesk, Slack та інші.

Перепишіть

Перепишіть

На відміну від інших інструментів у цьому списку, Перепишіть створена з єдиною метою створення контенту, оптимізованого SEO. Він аналізує ваш вміст і пропонує пропозиції щодо його вдосконалення як для людей, так і для пошукових систем. Він перевіряє ваш текст як на граматичні помилки, так і на орфографічні помилки. Він також пропонує пропозиції щодо вдосконалення стилю письма.

Його використовують тисячі копірайтерів, маркетологів та редакторів, які хочуть створити найкращий вміст для своєї аудиторії.

Найкраща частина цього інструменту – це те, що він аналізує вміст вашого конкурента та пропонує пропозиції про покращення оптимізації роботи ваших пошукових систем. Він також постачається з десятками вбудованих шаблонів завдань, які допоможуть вам легко передавати свої записи незалежним копірайтерам. Він також перевіряє ваш текст на плагіат.

Мало того, але він також аналізує ваш вміст на предмет щільності ключових слів, щоб допомогти вам уникайте алгоритмічних покарань від Google. Це дозволяє виявити начинку ключових слів і покращити співвідношення націлювання на ключові слова. Він також дає вашому вмісту показник читабельності та пропонує пропозиції щодо його покращення.

Особливості

 • Він допомагає створювати вміст, який люблять і люди, і пошукові системи.
 • Один з найпростіших способів оптимізувати ваш вміст для пошукових систем, не втрачаючи його якості.
 • Він пропонує пропозиції виправити граматичні та орфографічні помилки. Він також пропонує пропозиції щодо вдосконалення стилю письма.

Навіщо використовувати Copywritely замість Grammarly

Copywritely створений для SEO та маркетологів контенту, які хочуть створювати вміст найкращої якості, який може зайняти високі позиції в пошукових системах і його люблять читачі.

Редактор Хемінгуея (настільний додаток)

Редактор Хемінгуея

Редактор Хемінгуея, На відміну від інших інструментів цього списку, це інструмент аналізу письма, який допомагає вдосконалити письмове письмо. Хоча він не пропонує перевірку граматики, він аналізує ваш текст і пропонує вам сотні пропозицій щодо його вдосконалення.

Hemingway Editor – це настільний додаток для Windows та Mac OSX, і коштує він 19,99 дол.

Писати в Хемінгуеї буде не тільки зробіть ваш текст більш читабельним але також буде покращити стиль письма кожного разу, коли ви його використовуєте. Він повідомляє вам, коли ваше письмо важко читати або коли вам слід замінити слова на кращу альтернативу. Найкраща частина цього інструменту – це те, що дає вашому вмісту рейтинг читабельності.

Особливості

 • Інструмент для написання, який використовують багато професійних блогерів та письменників.
 • Це допомагає вам проаналізувати свою письмову форму та пропонує пропозиції зробити її набагато легшою для читання.
 • Використовуйте цей інструмент разом з іншими інструментами перевірки граматики, такими як Grammarly, щоб отримати максимальну користь від нього.

Навіщо використовувати редактор Hemingway замість Grammarly

Хемінгуей редактор – це не граматика або перевірка орфографії. Це інструмент для письма, який допомагає вдосконалити стиль письма та зробити його більш зрозумілим та доступним для всіх. Якщо використовується разом із граматичним інструментом чи іншим інструментом перевірки граматики, це може допомогти вам покращити стиль письма та зробити його більш читабельним.

WhiteSmoke

WhiteSmoke

WhiteSmoke є одним із найдавніших і найбільш популярна перевірка граматики інструменти в Інтернеті. WhiteSmoke – це набагато більше, ніж просто перевірка орфографії. Це коректор що допоможе вам виправити все, від простих граматичних помилок до помилок стилю. WhiteSmoke використовується популярними брендами, такими як Dictionary.com, Pearson, McGill та Університетом Торонто.

Особливості

 • Один з найстаріших і найнадійніших перевірок граматики в Інтернеті.
 • Це допомагає виправляти граматичні помилки та пропонує пропозиції щодо вдосконалення стилю письма.
 • Доступний як для настільних, так і для мобільних пристроїв, тому ви можете писати помилки на всіх своїх пристроях.

Навіщо використовувати WhiteSmoke замість Grammarly

WhiteSmoke – це преміальний інструмент для коректування, який використовує найновіші технології природних мов, щоб допомогти вам краще писати та навіть покращувати свою письмовість.

PaperRater

PaperRater

PaperRater це інтернет-інструмент, на якому перевіряється ваша письмовість Граматичні та орфографічні помилки, і плагіат. Він доступний лише як онлайн-інструмент, тому не потрібно завантажувати настільний додаток або встановлювати розширення для браузера. Безкоштовна версія програми дозволяє перевірити до 5 сторінок за кожне подання.

Однак передплатна підписка дозволяє перевірити до 20 сторінок за кожне подання.

Особливості

 • Безкоштовний інструмент, який перевіряє ваше письмо на наявність граматичних помилок та орфографічних помилок.
 • Дозволяє перевірити текст на наявність плагіату.
 • Він пропонує пропозиції, які допоможуть вам вдосконалити письмову форму та дають ваші оцінки.

Навіщо використовувати PaperRater замість Grammarly

PaperRater безкоштовний до 50 публікацій на місяць. Він аналізує ваше написання та дає йому оцінку. Він також пропонує пропозиції, які допоможуть вам покращити стиль письма.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool – це програмне забезпечення для коректури, яке пропонує пропозиції виправити граматичні помилки та орфографічні помилки у вашому тексті. Він доступний як розширення для браузера як для Google Chrome, так і для Firefox.

Це один із кращі інструменти, коли справа стосується коректури. Це може допомогти вам виправити граматичні помилки та покращити стиль письма. Преміальна версія цього інструменту перевіряє ваш текст на рівні 2500 різних помилок та пропонує пропозиції щодо покращення написання тексту.

Найкраща частина цього інструменту – це те, з чим він працює багато різних мов включаючи англійську, німецьку, французьку, голландську тощо. Він перевіряє вашу письмовість на наявність помилок у всіх підтримуваних мовах.

Особливості

 • Працює з багатьма іншими мовами, крім просто англійської.
 • Перевіряє текст на наявність 2500 помилок.
 • Це допомагає виправляти граматичні та орфографічні помилки, але також допомагає вдосконалити стиль письма.

Навіщо використовувати LanguageTool замість Grammarly

Граматично підтримує лише англійську мову. LanguageTool пропонує підтримку багатьох мов, крім англійської, включаючи німецьку, французьку, румунську та голландську.

Висновок

Отже, чи граматика корисна? Ти бетча! Grammarl y – один з найкращих передових і простих у використанні помічників з письма для усунення помилок граматики, написання та пунктуації..

Усі інструменти в цьому списку пропонуємо безкоштовну версію для вашого тесту, перш ніж купувати його. Я рекомендую протестувати принаймні одну або дві альтернативи в цьому списку, перш ніж визначитися з тією, яка вам подобається. Більшість із цих інструментів запропонують пропозиції, які допоможуть вам покращити стиль письма.

Якщо ваш фокус покращує ваш стиль письма, то рекомендую продовжувати Редактор Хемінгуея. Він доступний як для веб-сайтів, так і як окремий додаток для настільних ПК. Він не пропонує перевірку граматики, тому радимо використовувати його разом із інструментом перевірки граматики, таким як Grammarly або Ginger.

Якщо ви хочете скористатися інструментом, який може допомогти вам покращити стиль письма та перевірити текст на предмет помилок, рекомендую перейти ProWritingAid. Це допоможе вам покращити письмовість та перевірятиме вашу письмовість на наявність помилок.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map