بررسی SiteGround

SiteGround به عنوان یکی از بهترین شرکت های میزبانی وب در خارج از کشور در نظر گرفته می شود. اما واقعاً می توانند؟ که خوب؟ به طور جدی! این دقیقاً همان چیزی است که این است بررسی SiteGround هدف از پیدا کردن.


به SiteGround.com بروید

اعتراف خواهم کرد که در ابتدا کمی تردید آمیز بودم اما به سرعت تغییر کرد. در واقع آنقدر که من این سایت را با برنامه GrowBig GoGeek به آنها منتقل کردم.

TL ؛ DR: SiteGround وقتی نوبت به میزبانی وب با کارایی بالا و خدمات میزبانی وردپرس می پردازد ، یک استاندارد جدید صنعت تعیین کرده است. در حالی که آنها توسط رقبا مانند Bluehost از قیمت و جایزه اضافی ضرب و شتم می شوند ، SiteGround در مورد عملکرد و ویژگی های اصلی میزبانی بسیار بهتر عمل می کند. اگر سرعت سایت و امنیت سایت برای شما اهمیت بیشتری دارد ، پس باید کمی بیشتر بپردازید و از SiteGround استفاده کنید.

به دلیل فداکاری آنها به بروزرسانی ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی – این در حال حاضر میزبان وب برتر است! و من تنها کسی نیستم که آنها هستم.

SiteGround است میزبانی وب شماره 1 مورد علاقه در بسیاری از نظرسنجی ها / نظرسنجی ها در مورد فیس بوک:

نظرسنجی های فیس بوکنظرسنجی ها را در فیس بوک بررسی کنید:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook/ wphosting / permalink / 1327545844043799 /

فناوری سرعت آنها اصلی ترین چیزی است که مردم بیشتر دوست دارند. آنها همچنین بازخورد و رتبه بندی های مثبت را دریافت می کنند توییتر:

رتبه بندی سایت در توییترنظرات مثبت در توییتر

در این بررسی SiteGround ، من به مهمترین ویژگی های SiteGround ، برنامه های قیمت گذاری آنها چه می گویم ، و از طریق جوانب مثبت و منفی (چون آنها 100٪ ایده آل نیستند) قدم می زنم تا به شما کمک کنم قبل از ثبت نام ، ذهن خود را بسازید. با SiteGround برای وب سایت ، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین خود همراه شوید.

این سایت توسط SiteGround میزبانی می شود و طی دو ماه گذشته ، من نظارت و تحلیل کردم زمان ، سرعت و عملکرد کلی تا ببینم سایت من با آنها چقدر خوب عمل می کند. من حتی یک سایت آزمایشی را با استفاده از تم پیش فرض وردپرس راه اندازی کرده ام. شما می توانید مستقیم به پرش .

فقط ده دقیقه از وقت خود را به من بسپار ، و من تمام حقایق “باید بدانم” را به شما خواهم گفت و به سؤالاتی مانند پاسخ خواهم داد.

 • هزینه میزبانی چقدر است?
 • تفاوت بین StartUp ، GrowBig چیست & GoGeek?
 • آیا می توانم یک مکان سرور را انتخاب کنم?
 • جوانب و مزایای استفاده از آنها چیست؟?
 • که بهترین برنامه برای سایت های وردپرس است?
 • آیا آنها از پشتیبان گیری خودکار از سایت من استفاده می کنند?
 • آنها برای سرعت بخشیدن به وب سایت من چه می کنند?
 • آیا با SSD همراه است؟ چه در مورد CDN & SSL?
 • آیا آنها به انتقال وب سایت من به آنها کمک می کنند?
 • افزونه SuperCacher آنها برای وردپرس چیست?

پس از اتمام خواندن این مطلب ، می دانید که آیا این سرویس صحیح (یا اشتباه) میزبانی وب برای استفاده شما است.

SiteGround میزبان فوق العاده ای را ارائه می دهد که دارای ویژگی های اضافی است و معمولاً ارزان ترین هاست وب نیستند.

با این وجود ، قیمت های آنها در حال حاضر مطابق با ارزان ترین مشاغل است (از 3.95 دلار در هر ماه ، از 11.95 دلار در ماه پایین).

با کلیک بر روی این لینک ، می توانید وب سایت خود را فقط میزبانی کنید 3.95 دلار در هر ماه (از پایین 11.95 دلار در ماه).

Contents

این بررسی SiteGround شامل موارد زیر است:

1. ویژگی های اصلی

در اینجا من و آنچه خدمات میزبانی وب SG با آنها آمده است را پوشش می دهم.

2. لیست جوانب مثبت & منفی

در اینجا من به جزئیات بیشتری خواهم پرداخت و آنچه را (یا پرش مستقیم به یا).

3. برنامه های میزبانی & قیمت

در اینجا من پوشش می دهم و ویژگی های هر طرح چیست.

4- آیا SiteGround را توصیه می کنم؟?

اینجا جایی است که من اگر به آنها توصیه می کنم ، یا اگر بهتر است با یک رقیب وارد شوید ، به شما می گویم.

هنگامی که یک وب سایت راه اندازی می کنید ، به ویژه وب سایت که به عنوان منبع درآمد خواهد بود ، باید بدانید که می توانید برای ارائه خدمات و پشتیبانی عالی ، به میزبان خود اعتماد کنید..

اگر وب سایت شما خراب است یا اشکالات فنی دارد که بر تجربه کاربران تأثیر می گذارد ، در نهایت از دست دادن پول خواهید بود. که هیچ Bueno نیست!

بنابراین اجازه دهید در مورد SiteGround صحبت کنیم. چه چیزی آنها را خاص می کند؟ چرا بسیاری از مردم درباره آنها هوس می کنند?

#حقیقت جالب

وردپرس هاستینگ یک گروه بسته در فیس بوک است و تقریباً 7000 عضو صرفاً به میزبانی وردپرس اختصاص داده شده است.

هر ساله از اعضا خواسته می شود برای میزبان وب مورد علاقه خود رای دهند. آیا می توانید حدس بزنید که میزبان وب وردپرس بیشترین آرا را کسب کرده است?

درست است. SiteGround به میزبان شماره یک وردپرس رای داده شده است به مدت دو سال پشت سر هم اکنون (# 1 در نظرسنجی 2017 و # 1 نظرسنجی در سال 2016)

نظرسنجی در فیس بوکWPhosting Group Facebook

این بررسی SiteGround (به روز رسانی 2020) در مورد ویژگی های اصلی SG بحث خواهد کرد و در مورد اینکه چرا باید برای نیازهای میزبانی خود استفاده از آن را در نظر بگیرید ، صحبت خواهد کرد..

قبل از اینکه به بررسی اینجا بپردازم خلاصه ای راجع به اینکه SiteGround چیست و آنچه ارائه می دهند ، برای شما بیان می کنم.

درباره SiteGround

 • SiteGround در سال تاسیس شد 2004 و دفتر مرکزی آن در واقع است صوفیه ، بلغارستان.
 • آنها طیف وسیعی از خدمات میزبانی را ارائه می دهند. از جانب میزبانی مشترک ، میزبانی ابری ، میزبانی وردپرس ، VPS ، نمایندگی میزبان, به سرورهای اختصاصی و میزبانی سازمانی.
 • همه برنامه ها همراه است میزبانی وردپرس را مدیریت کرد.
 • یک شریک رسمی WordPress.org است
 • رایگان درایوهای SSD در همه برنامه های میزبانی مشترک به اشتراک بگذارید.
 • سرورها توسط آنها تغذیه می شوند ذخیره سازی Google Cloud ، PHP7 ، HTTP / 2 و NGINX +
 • همه مشتریان رایگان دریافت می کنند گواهی SSL (بیایید رمزگذاری کنیم) و CloudFlare CDN.
 • وجود دارد با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
 • وب سایت رسمی: www.siteground.com

حالا بیایید به بررسی بپردازیم ..

ویژگی های اصلی

آنها دارای یک تن از ویژگی های عالی هستند ، اما چهار ویژگی اصلی وجود دارد که واقعاً آنها را از دیگر میزبان وب در خارج جدا می کند.

این به توضیح دلیل کمک می کند SiteGround توسط وردپرس ، جوملا و دروپال توصیه می شود, و چرا این چنین پشتیبانی کاربر مشتاقانه و بررسی های عالی مشتری را بدست می آورد.

توصیه شده توسط وردپرس ، جوملا و دروپالمیزبان وب توصیه شده توسط وردپرس ، جوملا و دروپال

سرعت سرور

وقتی صحبت از یک وب سایت کاربر پسند می شود ، یکی از مهمترین مسائل سرعت است.

وقتی این سایت را برای آنها جابجا کردم بلافاصله وب سایت بارگیری خیلی سریع تری داشتم.

برای آزمایش این ، من از بایت چک ، ابزاری استفاده کردم که زمان بایت اول (TTFB) را اندازه گیری می کند. به عبارت دیگر ، پاسخگویی یک وب سرور را اندازه گیری می کند.

نتایج حیرت انگیز نبود. در واقع ، زمان صفحه اصلی من برای اولین بایت است از 2.3 ثانیه به 0.2 ثانیه کاهش می یابد یک بار سوئیچ کردم.

تست bytecheck قبل و بعد

با استفاده از GTmetrix ، زمان بارگذاری صفحه اصلی من گذشت از 6.9 ثانیه به 1.6 ثانیه رسیده است بعد از اینکه سایتم را جابجا کردم این زمان بار 5.3 ثانیه است!

gtmetrix قبل و بعد

سرعت بارگیری صفحه اصلی من با استفاده از Pingdom پیش رفت از 4.96 ثانیه به 581 میلی ثانیه رسیده است بعد از اینکه همه جا حرکت کردم این بسیار شگفت انگیز است!

pingdom قبل و بعد

سایت هایی که به آرامی بارگیری می شوند به هیچ وجه احتمالاً به بالای صفحه نمی روند.

سرعت سرور

چرا؟ زیرا کاربران وب بسیار بی تاب هستند. در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد که اگر یک صفحه در سه ثانیه بارگیری نشود ، احتمالاً کاربران به جستجوی چیزی سریعتر می روند – و هرچه انتظار طولانی تر باشد ، افراد بیشتری را از دست خواهید داد..

در نتیجه ، SiteGround سرعت سایت را جدی می گیرد. و توسعه دهندگان خبره آنها همواره در حال کار بر روی فناوری جدید برای بهبود بار بار سایت هستند – و این نشان می دهد.

فناوری سرعت

در اینجا برخی از فن آوری های خاص آنها استفاده می شود تا زمان بارگذاری سریع را برای مشتریان خود تضمین کند:

 • زیرساخت SiteGround از طریق آن پشتیبانی می شود Google Cloud دارای حافظه پایدار SSD و شبکه فوق سریع.
 • درایوهای حالت جامد (SSD) تا هزار برابر سریعتر از درایوهای معمولی هستند. تمام دیتابیس ها و سایت های میزبانی شده توسط SiteGround از SSD ها برای ذخیره سازی استفاده می کنند.
 • فناوری سرور وب NGINX کمک می کند تا زمان بارگذاری محتوای استاتیک در وب سایت شما سرعت بیشتری یابد. همه سایت های مشتری SG از فناوری سرور وب NGINX بهره می برند.
 • حافظه پنهان در وب نقش مهمی در بارگذاری محتوای پویا از وب سایت شما دارد. آنها مکانیسم حافظه خود را ایجاد کرده اند, SuperCacher, که به پروکسی معکوس NGINX متکی است. نتیجه بارگذاری سریعتر محتوای پویا و بهینه سازی سرعت وب سایت است.
 • رایگان شبکه تحویل محتوا (CDN) و HTTP / 2 و PHP7 سرورهای فعال شده با دستیابی بیشتر محتوای شما به سرعت بارگذاری در سراسر جهان کمک می کنند.
 • اولین میزبان وب بود که منتشر شد PHP 7.3 (24 اکتبر 2018)

علاوه بر همه موارد فوق ، آنها به روزرسانی های منظم در مورد فناوری خود را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که سایت هایی که میزبان آنها هستند از بین نمی روند زیرا آنها از تغییرات فناوری همگام نشده اند. نتیجه سریعترین بار بارگیری موجود است.

امنیت

به نظر می رسد که به سختی یک روز می گذرد بدون اینکه خبری از نقض امنیتی جدید بصورت آنلاین باشد. افراد ، شرکتها و حتی نهادهای دولتی قربانی شده اند.

حقیقت این است که امنیت برای هر کسی که یک وب سایت دارد نگرانی اصلی است.

ویژگی های امنیتی

SiteGround برخی از قابل اطمینان ترین امنیت موجود را ارائه می دهد. شما هنوز هم باید در حفظ امنیت سایت خود نقش خود را انجام دهید ، اما در اینجا مواردی از این موارد وجود دارد ویژگی های امنیتی که آنها را منحصر به فرد می کند.

 • جداسازی سایت اطمینان حاصل کنید که در صورت نقض امنیت یکی از سایتهای دیگر در سرور شما ، سایت شما تحت تأثیر منفی قرار نخواهد گرفت. مانند یک فایروال میزبانی که از سایت شما در برابر هکرها محافظت می کند ، به آن فکر کنید.
 • همه سرورهای آنها پشتیبانی می کنند فناوری HTTP / 2, که امن ترین گزینه در دسترس است بسیاری از میزبان وب در این زمینه عقب هستند ، اما SG نیست.
 • همه مشتری هایشان از مزایای خود بهره مند می شوند فایروال برنامه وب (WAF), که در برابر نقض امنیت محافظت می کند و مرتباً به روز می شود.
 • تکه های فعال هنگام بروز تهدیدهای جدید به کلیه مشتریان ارسال می شود.

آنها همچنین به طور منظم اجرا می شوند اسکن ویروس و بدافزار در سایت خود قرار داده و گزارشاتی را برای اطلاع شما از نتایج ارسال کنید ، بنابراین همیشه می دانید که با وب سایت خود چه می گذرد. این یکی از مواردی است که کاربران در مورد خدمات میزبانی وب خود دوست دارند.

در سال 2018 ، SiteGround در حفظ امنیت سایتهای مشتری بسیار موفق بود. آنها نسبت به سال گذشته به 3 برابر تهدید بیشتر پاسخ دادند. از نظر آماری ، آنها:

 • 250 قانون جدید فایروال سفارشی را نوشت
 • اضافه شده 125 ماژول هسته livepatch
 • حملات 186 DDOS را کاهش داد
 • 7 میلیون حمله وحشیانه متوقف شد
 • 160M درخواست ربات بد را به سمت سایتهای مشتری متوقف کرد
 • هر روز با راه حل ضد bot ضد AI خود را

پشتیبانی مشتری

یک سرویس میزبانی می تواند از پیشرفته ترین فناوری و امنیت خوب برخوردار باشد ، اما برای بیشتر افراد ، این اتفاق می افتد که وقتی همه چیز پیش می رود ، مهمترین آنها را انجام می دهد.

صدای جیر جیر مشتری

SG شرکتی است که به پشتیبانی مشتری مفتخر است. آنها خدمات مشتری را در اولویت قرار می دهند و این در بررسی های خود و از طریق وفاداری به مشتریان خود نشان می دهد.

پشتیبانی مشتری

واقعیت این است که زمان پاسخگویی آنها رقبا را در گرد و غبار رها می کند.

نزدیکترین رقیب آنها میانگین زمان پاسخ برای بلیط پشتیبانی 44 دقیقه را دارد – اما زمان پاسخ سایت SiteGround فقط هشت دقیقه است.

آنها برای دریافت پشتیبانی سه روش ارائه می دهند:

 • سیستم چت زنده پاسخی فوری به شما می دهد و 24 ساعت شبانه روز در دسترس است
 • به همین ترتیب ، پشتیبانی تلفنی بصورت شبانه روزی کارمند بوده و یک پاسخ فوری برای شما دریافت می کند
 • ارسال بلیط در کمتر از 10 دقیقه به شما پاسخ می دهد – و اگر هزینه یکی از خدمات اولویت آنها را پرداخت کرده باشید ، این زمان پاسخ حتی کمتر خواهد بود.

به جای ساعت انتظار (یا حتی روزها) برای کمک به سایت خود ، می توانید روی این میزبان وب حساب کنید تا یک پاسخ به موقع به شما بدهد. البته این بدان معنی است که شما می توانید همان خدمات عالی را به کاربران سایت خود منتقل کنید.

میزبانی سایت وردپرس SiteGround

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. علاوه بر تأمین انرژی کمتر از 30٪ 33٪ از کل سایتهای اینترنتی ، مسئولیت ارائه 60٪ از محتوای وب در سراسر جهان را نیز بر عهده دارد.

نصب خودکار وردپرس

به همین دلیل با SiteGround نتیجه می گیرید میزبانی وردپرس را مدیریت کرد با تمام برنامه های میزبانی ، به همراه یک تن از ویژگی های عالی:

سایت ابزارهای میزبانی وردپرس را مدیریت کرد

در اینجا برخی از بهترین ویژگیهای مرتبط با وردپرس آورده شده است:

 • همه برنامه ها با هاست کاملاً مدیریت شده WordPress همراه است.
 • به روزرسانی های منظم ، خودکار وردپرس اطمینان می دهد که همیشه آخرین نسخه WordPress را خواهید داشت. این گزینه در کلیه برنامه ها درج شده است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

 • به روزرسانی خودکار افزونه های نصب شده WordPress نیز در کلیه برنامه ها موجود است.
 • این تیم مراقب آسیب پذیری های WordPress هستند و به روزرسانی های WAF فایروال را برای محافظت از شما در برابر آنها می نویسند.
 • فن آوری های سرعت آنها ، که در بالا توضیح داده شد ، به طور خاص برای کمک به بارگذاری سریع سایتهای وردپرس طراحی شده اند.

شما همچنین می توانید از افزونه منحصر به فرد SuperCacher خود ، که یک افزونه داخلی ذخیره سازی است ، استفاده کنید که تعداد بازدیدهایی را که سایت شما قادر به انجام آن است ، افزایش می دهد. این بدان معنی است که سایت شما سریعتر بارگیری می شود ، حتی اگر هجومی از ترافیک غیر منتظره سایت را تجربه کنید.

ابرخودرو سایت

به خاطر داشته باشید که طرح StartUp فقط با حافظه پنهان استاتیک همراه است و این همراه با حافظه پنهان استاتیک ، پویا و Memcache است.

در اینجا توضیحاتی در مورد تفاوتها آورده شده است.

در حالی که وردپرس تمرکز اصلی آنها – که منطقی است با توجه به تسلط وردپرس بر بازار – منطقی است ، آنها همچنین یک سیستم پیشنهادی برای هر دو سیستم مدیریت محتوای جوملا و دروپال هستند.

ویژگی های ذکر شده در بالا ، آنها را به عنوان مورد علاقه افراد و شرکت هایی که می خواهند اطمینان 99.99٪ به روز ، بارگیری سریع سایت ، امنیت پیشرفته و خدمات به مشتریان درجه یک را تضمین کنند ، مورد علاقه خود قرار داده است..

زمان بار & تست Uptime

طی دو ماه گذشته ، من دارم نظارت و تحلیل زمان بروز ، سرعت و عملکرد کلی از سایت آزمون من در SG میزبانی شده است.

سایت آزمون من میانگین آپدیت 99.99٪ داشته است که 0.2٪ بهتر از استاندارد 99.79٪ صنعت است ، این همان چیزی است که آنها به مشتریان خود قول می دهند و میانگین بارگیری صفحه از چاه زیر 1 ثانیه.

 • ژانویه 2018 به موقع متوسط: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 750 میلی ثانیه
 • فوریه 2018 میانگین زمان: 99.99٪ – مدت زمان بار صفحه: 730 ms
 • مارس 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 760 ms
 • آوریل 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 720 ms
 • ممکن است زمان بروز رسانی ماه مه 2018: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 700 میلی ثانیه
 • ژوئن 2018 میانگین زمان: 99.99٪ – مدت زمان بار صفحه: 790 ms
 • ژوئیه 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 705 ms
 • اوت 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 815 ms
 • سپتامبر 2018 میانگین زمان: 99٪ – مدت زمان بار صفحه: 700 میلی ثانیه
 • اکتبر 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 780 ms
 • نوامبر 2018 میانگین زمان: 99.95٪ – مدت زمان بار صفحه: 830 ms
 • دسامبر 2018 میانگین زمان: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 790 ms
 • ژانویه 2019 زمان متوسط: 100٪ – مدت زمان بار صفحه: 720 ms

SiteGround جوانب مثبت و منفی

ویژگی هایی که آنها به مشتریان میزبان وب خود ارائه می دهند چشمگیر است ، اما پوشش دادن جنبه های فنی خدمات آنها واقعاً به شما ایده نمی دهد که انتخاب SiteGround می تواند برای شما در یک سطح عملی انجام دهد.

با این حساب ، اجازه دهید نگاهی به برخی از جوانب مثبت و منافع در استفاده از این شرکت میزبان بپردازیم. همانطور که خواهید دید ، تعداد مثبت بیشتری نسبت به منفی دارند – که با توجه به تعهد آنها به تعالی تعجب آور نیست.

مزایای SiteGround

مزایای استفاده از SiteGround برای میزبانی وب سایت شما غیرقابل انکار است. این یک شرکت است که به خدمات عالی خود افتخار می کند – و نشان می دهد.

SiteGround Uptime گارانتی

اگر هر زمان را در تمام خریدهای میزبان وب سپری کرده اید ، با اهمیت به روز بودن آشنا هستید. درصد به روز یک شرکت میزبان به شما می گوید چند بار ، به طور متوسط ​​، می توانید انتظار داشته باشید که وب سایت شما “پایین” یا در دسترس نباشد.

زمان به روز

برای هر سرویس میزبانی امکان پذیر نیست که 100٪ به وقت خود ادعا کند زیرا متغیرهای زیادی در بازی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که هرگز خرابی وجود نخواهد داشت. با این حال ، آنها انجام می دهند زمان حداکثر 99.99٪ را تضمین کنید.

هر استانداردی چشمگیر است ، و مطابق با آن زندگی می کنند. آنها از نرم افزاری مانیتورینگ استفاده می کنند که در هنگام خاموشی فوراً به آنها اطلاع می دهد و به سرعت برای رفع هرگونه مشکل کار می کند.

برای پرسپولیسی این ، 99.99٪ به موقع به این معنی است که ممکن است سایت شما در هر دوره شش ماهه برای مدت زمان کمی کاهش یابد.

درصد به روز آنها بسیار چشمگیر است. میانگین کلی آنها 99.99 درصد به روز است و نگاهی به وب سایت آنها در آوریل 2017 نشان داد:

 • میانگین زمان متوسط ​​ماهانه برای 30 روز گذشته 99.999٪
 • میانگین زمان متوسط ​​سالانه برای 365 روز گذشته 99.996٪

از نظر عملی ، مشتریان آنها به سختی هرگز نگران عدم دسترسی وب سایت های خود هستند.

بار بارگذاری SiteGround

قبلاً در مورد فناوری سرعتی که از آنها استفاده می شود برای به حداقل رساندن زمان بارگذاری برای سایت های وردپرس صحبت کرده ام ، اما از نظر عملی به چه معنی است?

توییت

پیش از این ، من ذکر کردم که بیشتر کاربران اینترنت سه ثانیه برای بارگیری به سایت می دهند تا اینکه در نظر بگیرند از آن استفاده کنند. این زمان زیادی نیست ، بنابراین اگر می خواهید بازدید کنندگان سایت خود را نگه دارید ، زمان بار شما باید بسیار سریع باشد.

زمان بارگیری و عملکرد سرور

سایت هایی که در SiteGround میزبان هستند ، میانگین بار بار 1.3 ثانیه در هر صفحه دارند. این بسیار سریع است و صحبت می کند به بهره وری از فن آوری سرعت شرکت استفاده می کند.

بار پاسخگویی سرور SiteGround

یک طرفدار واضح دیگر این است که بسیار زیاد است زمان پاسخ سریع سرور. زمان پاسخگویی سرور معیار اندازه گیری مدت زمان لازم برای سرور است تا تمام عناصر وب سایت شما به مرورگر کاربر منتقل شود.

SiteGround بار پاسخ سریع سرور به طور متوسط ​​حدود 190 میلی ثانیه در یک دوره شش ماهه دارد. این بدان معناست که صرفنظر از مکان ذخیره اطلاعات شما ، اطلاعات موجود در سایت شما – داده های استاتیک و داده های پویا – تقریباً بلافاصله می توانند به مرورگر کاربر منتقل شوند.

چرا این مهم است؟ باز هم ، این مربوط به تجربه کاربر است. شما می خواهید افرادی که از سایت شما بازدید می کنند ، در کمترین زمان ممکن برای تفکر ناوبری داشته باشند. هنگامی که سرور شما خیلی سریع پاسخ می دهد ، همانطور که سرورهای آنها انجام می دهند ، کاربران شما احتمالاً در سایت شما خواهند ماند.

چند مرکز داده

بخشی از دلیلی که سرعت پاسخگویی سرورهای آنها بسیار سریع است این است که آنها به مشتریان خود دسترسی می دهند چند مرکز داده واقع در نقاط استراتژیک در سراسر جهان.

هنگام ثبت نام ، گزینه ای برای انتخاب مکان سرور مورد نظر خود انتخاب می کنید.

مراکز داده

در حالی که سرعت تحویل داده ها به طور کلی طی سالها به طور چشمگیری افزایش یافته است ، فاصله فیزیکی بین کاربر و سرور می تواند بار بارگذاری را تحت تأثیر قرار دهد..

برای حل این مسئله ، آنها دارای مراکز داده در موارد زیر هستند:

 • آمستردام
 • شیکاگو
 • لندن
 • میلان
 • سنگاپور

هنگامی که برای خدمات میزبانی ثبت نام می کنید ، می توانید مکانی را که می خواهید داده های شما ذخیره شود انتخاب کنید.

پشتیبان گیری روزانه رایگان

می دانید چقدر اهمیت دارد از داده های موجود در وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر اینکار را نکنید ، خطر از دست دادن داده های استاتیک و داده های پویا را دارید که برخی از آنها غیر قابل تعویض هستند.

امنیت

اگر سایت خود را با SG تنظیم کرده اید ، لازم است که اطمینان حاصل کنید که یک سیستم تهیه نسخه پشتیبان مرتب داشته باشید ، فقط در صورت بروز اتفاقی برای سایت شما. اما در صورت عدم موفقیت نسخه پشتیبان شما, آنها شما را پوشانده است.

آنها اجرا می کنند پشتیبان گیری روزانه از کلیه وب سایتهای مشتریان خود به گونه ای که در صورت عدم موفقیت نسخه پشتیبان شما یا نیاز به بازپس گیری داده های خود به دلایلی ، می توانید با خدمات مشتری تماس بگیرید و آنچه نیاز دارید را بدست آورید.

شما دریافت می کنید نسخه پشتیبان روزانه رایگان (فقط یک نسخه پشتیبان در روز در وب سایت) و همچنین پشتیبان گیری و ترمیم وب سایت سرویس (اگر ثبت نام کرده اید).

ویژگی های پشتیبان

پشتیبان گیری از میزبان مانند بیمه وب سایت است. خطاهای کاربر ، هک ها ، پرونده های حذف شده یا به روزرسانی های وب سایت اشتباه انجام شده است و همه آنها می توانند بلافاصله با بازیابی پشتیبان حل شوند.

 • تهیه نسخه پشتیبان تهیه به راحتی و با استفاده از ابزار پشتیبان گیری 1-کلیک ساده آنها
 • تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت به سرعت و به راحتی با یک کلیک
 • به دلیل اشتباهات وب سایت از از دست دادن داده ها خودداری کنید
 • با به روزرسانی های وب سایت آزمایش کنید که می توانید به سرعت آن را خنثیسازی کنید

با کلیک بر روی ابزار بازیابی پشتیبان گیری در cpanel

می توانید با استفاده از ابزار بازگردانی پشتیبان گیری 1 کلیک در کاربری آسان cPanel ، بکاپ ها را فوراً بسازید و بازیابی کنید..

شفافیت

طبیعی است که بخواهید شرکتی که خریداری می کنید نسبت به آنچه انجام می دهند و نحوه انجام آن شفاف باشند. این مهم است که وقتی می خواهید به یک شرکت با تمام محتوای وب سایت خود اعتماد کنید.

آنها در بیشتر موارد سابقه شفاف و شفافیت دارند. وقتی از سایت آنها بازدید می کنید ، خواهید دید که هر دو صفحه خود را نشان می دهند درصد به روز رسانی ماهانه و درصد زمان بروز سالیانه آنها بنابراین می توانید نحوه عملکرد سایتهای آنها را مشاهده کنید.

آنها همچنین – رایگان – ارائه می دهند آدرسهای IP همه مراکز داده آنها. چرا این مهم است؟ از آنجا که به شما امکان می دهد سرعت بارگذاری سایت خود را از هر یک از مراکز داده آزمایش کنید ، بنابراین می توانید یکی از بهترین های کاربر را برای بازدید کنندگان سایت خود انتخاب کنید.

برنامه ها و قیمت ها

آنها همچنین درباره آنچه در هر یک از برنامه هایشان گنجانیده شده بسیار صادق هستند. برخی از سرورهای با حجم پایین برای برنامه های با قیمت بالاتر برای اطمینان از بار سریعتر بار برنامه ریزی می کنند. با SiteGround ، شما همیشه می دانید که در ازای دریافت پول خود چه می کنید.

رسیدن به جهانی

به طور کلی ، صنعت میزبان بسیار محور ایالات متحده است و این مسئله می تواند برای افرادی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند مشکل ایجاد کند.

SiteGround است مستقر در بلغارستان اما آنها یک چشم انداز جهانی دارند که آنها را برای شرکت ها و افراد مختلف در سراسر جهان بسیار قابل دسترسی می کند.

برای شروع ، آنها چندین ارز را قبول می کنند ، از جمله:

 • دلار آمریکا
 • پوند انگلیس
 • یورو
 • دلار استرالیا

آنها همچنین دارای یک صفحه اختصاصی به زبان اسپانیایی و شماره تلفن رایگان در مکان های مختلف. آنها نام دامنه مخصوص کشور را نیز ارائه می دهند ، این امر باعث می شود شرکت های محلی انتخاب یک نام دامنه خاص برای کشورشان را آسان کنند. (FYI آنها دیگر هنگام ثبت نام نام دامنه رایگان ارائه نمی دهند.)

امنیت پیشرفته

ما قبلاً در مورد امنیت سایت صحبت کردیم و یکی از بزرگترین مزایای انتخاب آنها برای میزبانی سایت شما این است که شما می توانید از دانستن اینکه سایت شما توسط شما محافظت می شود آرامش داشته باشید. برخی از بهترین ابزارهای امنیتی موجود.

امنیت

علاوه بر ویژگی های امنیتی داخلی که قبلاً به آنها اشاره کردیم ، می توانید از دیگر ویژگیهای امنیتی که می تواند به محافظت از داده های شما کمک کند ، استفاده کنید – و کاربران خود.

 • ابزارهای ضد اسپم ، از جمله SpamAssassin و SpamExperts ، برای محافظت از سایت شما در برابر اسپم ها
 • امکان مسدود کردن آدرسهای IP خاص (اگر مورد حمله قرار گرفتید بسیار مفید است)
 • یک گواهی SSL رایگان (با برنامه های خاص موجود است)
 • HackAlert ، یک افزونه 1 دلار در هر ماه که در صورت حمله سایت شما ، به شما اطلاع می دهد
 • Leech Protect ، ویژگی ای که به سرپرستان سایت شما امکان می دهد تا از ارسال یا ارسال گذرواژه یا اطلاعات ورود به سیستم کاربران جلوگیری کنند
 • ابزار رایگان سایت SiteCheck به شما امکان می دهد تا به سرعت و به راحتی سایت خود را برای بدافزار بررسی کنید تا از محافظت بازدید کنندگان خود اطمینان حاصل کنید

آنها امنیت را جدی می گیرند ، و این یک طرفدار بزرگ است ، به ویژه اگر سایت شما دارای یک فروشگاه تجارت الکترونیکی باشد یا اطلاعات خصوصی کاربران را جمع کند.

خدمات مشتری

اگر یک توسعه دهنده وب باتجربه هستید ، ممکن است متوجه شوید که به حمایت مشتری نیاز کمی دارید. برای بقیه ما ، مهم است بدانیم که می توانیم در صورت نیاز به کمک مورد نیاز خود کمک کنیم.

پشتیبانی سریع است

پشتیبانی مسئله شما را حل می کند

پشتیبانی مشتری SiteGround واقعاً بی نظیر است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، می توانید به صورت زنده و پشتیبانی تلفنی 24/7 دسترسی داشته باشید. بلافاصله به شما اطلاع داده می شود که چه تعداد مشتری از شما جلوتر هستند ، و در بیشتر موارد زمان انتظار حداقل است.

در مورد قرار دادن بلیط پشتیبانی از طریق وب سایت آنها نیز همین موضوع صادق است. تکرار خدمات مشتری آنها دوستانه ، مفید و صبور است ، و آنها را برای افراد خاص و مشاغل کوچک که نیاز به دستی دارند ، انتخابی مناسب و مناسب می دانند..

مهاجرت سایت رایگان

مهاجرت وب سایت در هنگام تغییر میزبان وب دردسر بزرگی است. یکی از موارد بسیار خوب در مورد SiteGround سرویس انتقال وب سایت رایگان آنها است.

این سرویس نه تنها برای سایت های وردپرس بلکه برای سایر سیستم عامل های CMS مانند جوملا و دروپال و البته وب سایت های مجرد و وب سایت های HTML استاتیک نیز اعمال می شود..

سرویس انتقال آنها شامل انتقال رایگان یک وب سایت (صرف نظر از اندازه) و همچنین انتقال ایمیل ، حساب های FTP ، دامنه های افزونه برای (برای حساب های مدیریت شده با cPanel).

سرویس انتقال سایت رایگان

 1. برای میزبانی سایت SiteGround ثبت نام کنید
 2. وارد منطقه مشتری خود شوید
 3. روی سربرگ پشتیبانی کلیک کنید

سرویس انتقال وب سایت

کمی به بخش “دستیار راه اندازی وب سایت” بروید.

فرم مهاجرت وب سایت را پر کنید و صبر کنید تا آنها به شما برگردند. شما شگفت زده خواهید شد که می دانید روند انتقال سایت وردپرس خود به SiteGround تنها در 24-48 ساعت انجام می شود.

FYI …

آنها به تازگی ابزار جدیدی را منتشر کرده اند که به شما امکان می دهد به راحتی یک سایت وردپرس را از هر ارائه دهنده هاستینگ دیگر به آنها منتقل کنید. آنها آن را SiteGround Migrator.

افزونه مهاجر سایت

شما به سادگی افزونه جدید Migrator آنها را در سایت WordPress خود نصب می کنید. پس از انجام این کار ، آنها به طور خودکار کل سایت وردپرس شما را به دامنه مقصد و پوشه ای که قبلاً مشخص کرده اید ، منتقل می کنند. در مورد این ابزار بیشتر بدانید.

Cloudflare CDN با یک کلیک فعال سازی کنید

CDN Cloudflare با تمام برنامه ها به صورت رایگان درج شده است ، و در cPanel می توانید Cloudflare را فقط با 1 کلیک فعال کنید.

WordPress استفاده از CDN مانند Cloudflare را در راهنمای بهینه سازی سرعت خود توصیه می کند.

فقط با یک کلیک بر روی دکمه “فعال کردن” ، شبکه تحویل محتوای Cloudflare (CDN) محتوای وب سایت شما را ذخیره کرده و آن را در مراکز مختلف داده در سراسر جهان توزیع می کند..

Cloudflare در cPanel

در مرحله بعد ، به سمت حرکت می کنید برگه تنظیمات و تنظیمات Cloudflare را روی حافظه پنهانی, به حداقل رساندن منابع استاتیک, و فعال کنید ریلیگون برای سرعت بخشیدن به اتصال بین Cloudflare و سرور. انجام همه این موارد باعث می شود سایت شما بار سریعتر داشته باشد.

منفی سایت SiteGround

هیچ شرکت میزبانی وب کامل نیست ، و چند نکته جانبی وجود دارد که باید قبل از تصمیم گیری برای استفاده از SiteGround به عنوان میزبان وب خود در نظر بگیرید..

محدودیتهای ذخیره داده

اولین نکته منفی این است که آنها نسبت به مقدار داده ای که می توانید در سایت خود ذخیره کنید ، کلاه های نسبتاً کمی دارند.

بدون شک دلایل خوبی برای این محدودیت ها وجود دارد. هرچه مشتری اطلاعات بیشتری روی سرورهای میزبان مشترک خود ذخیره کند ، احتمال اینکه بار کمتری داشته باشند و زمان پاسخگویی سرور را تجربه کنند ، احتمال بیشتری دارد..

با این حال ، افرادی که سایتهای دارای تصویر / ویدیو سنگین دارند ممکن است با محدودیتهای ذخیره خود مشکلی ایجاد کنند. آنها از 10 گیگابایت در انتهای پایین تا 30 گیگابایت در انتهای بالا هستند. این ممکن است برای اکثر سایتهای مبتنی بر متن بسیار باشد.

تنها راه حل برای این موضوع خاص این است که بهترین حدس را بزنید که در مورد چقدر فضای ذخیره سازی لازم برای ادامه سایت خود استفاده کنید و سپس ببینید که آیا یکی از برنامه ها می تواند نیازهای شما را ذخیره کند یا خیر..

 • استارت آپ: فضای ذخیره سازی 10 گیگابایتی (اشکالی ندارد برای بیشتر سایتهای غیر CMS / غیر WordPress)
 • GrowBig: فضای ذخیره سازی 20 گیگابایتی (اشکال ندارد برای سایت های وردپرس / جوملا / دروپال)
 • GoGeek: 30 گیگابایت ذخیره سازی (برای تجارت الکترونیکی و همچنین سایتهای محور WordPress / Joomla / دروپال خوب است)

استفاده بیش از حد از منابع

آنها چیزی را دارند که به آنها کمک هزینه ماهانه “ثانیه پردازنده در هر حساب” می دهند. اساساً این میزان استفاده از منابع سایت شما برای استفاده در ماه را محدود می کند. مشکل احتمالی در اینجا این است که اگر مرتباً از این حد فراتر بروید ، ممکن است آنها سایت شما را تا ماه بعد وقتی مجدداً هزینه ماهانه شما بازنشسته شود ، سایت خود را نگه دارید..

استفاده از منابع

آنها محدودیت منابع ماهیانه را در جزئیات برنامه خود بیان می کنند:

 • StartUp: مناسب برای ،000 10،000 بازدید در هر ماه
 • GrowBig: مناسب برای 25000 پوند در هر ماه
 • GoGeek: مناسب برای ~ 100،000 بازدید در هر ماه

با این حال باید توجه داشته باشید که یخ زدایی بیش از حد در برنامه GoGeek می تواند خیلی کمتر از حد بازدید 100 کیلومتری اتفاق بیفتد. بنابراین اگر وب سایت شما ترافیک قابل توجهی را جذب می کند ، بیش از 3000 بازدید کننده در روز بگویید ، حتی ممکن است برنامه GoGeek برای شما مفید نباشد.

من استدلال می كنم كه اگر روزانه هزاران بازدید كننده به سایت خود داشته باشید ، باید از برنامه های میزبانی مشترک به طور كلی خودداری كنید ، زیرا بهتر است با هاست ابری یا برنامه VPS (آنها دارای منابع بسیار بیشتری هستند).

برنامه ها & قیمت

آنها سه سرویس مختلف برای خدمات میزبانی مشترک ارائه می دهند. راه اندازی ، GrowBig و GoGeek.

برنامه StartUp SiteGround

بررسی طرح راه اندازی سایت سایت

طرح StartUp فقط با 3.95 دلار در ماه شروع می شود.

 • میزبان 1 وب سایت فقط
 • ،000 10،000 بازدیدکننده ماهانه
 • فضای وب 10 گیگابایتی
 • ویژگی های ضروری:
 • حافظه SSD
 • راه اندازی رایگان & انتقال سایت
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • 99.9 درصد ضمانت به موقع
 • پشتیبانی فنی 24/7
 • پهنای باند نامحدود ، ایمیل ، بانک اطلاعاتی
 • SSL رایگان & HTTP / 2
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان
 • رایگان CloudFlare CDN
 • فقط حافظه پنهان استاتیک SuperCacher
 • PHP7 + OpCache
 • وردپرس & ابزارهای جوملا
 • cPanel & دسترسی به SSH

StartUp یک برنامه بسیار جذاب در سطح ورودی برای مبتدیان است اما شما با این طرح فقط می توانید یک وب سایت میزبان کنید.

برنامه SiteGround GrowBig

طرح سایت رشد طرح رشد

علاوه بر ویژگی های استانداردی که در برنامه StartUp به دست می آورید ، برنامه GrowBig به شما می دهد حافظه پنهانی وردپرس ، پشتیبانی عالی ، پشتیبان روزانه و دسترسی به یک نسخه پشتیبان تهیه سایت و خدمات بازیابی را بدست آورید. سال اول گواهینامه Wildcard SSL شما نیز به صورت رایگان درج می شود.

برنامه GrowBig با 5.95 دلار در ماه شروع می شود.

 • میزبان وب سایت های نامحدود
 • 25000 پوند بازدید ماهانه
 • فضای وب 20 گیگابایتی
 • همه ضروری است + ویژگی های حق بیمه:
 • SuperCacher پویا & حافظه پنهان
 • 30 نسخه پشتیبان تهیه روزانه
 • پشتیبانی از اولویت
 • حافظه SSD
 • گواهینامه SSC Wildcard
 • پشتیبان گیری & خدمات ترمیم
 • منابع سرور 2 برابر
 • منابع پایگاه داده 2 برابر
 • منابع ایمیل 2 برابر

GrowBig طرحی است که به شما توصیه می کنم از آن استفاده کنید. شما می توانید چندین وب سایت میزبان باشید و بیش از 2 برابر منابع (در نتیجه بارگیری سریعتر وب سایت) از برنامه StartUp دریافت می کنید.

برنامه SiteGround GoGeek

بررسی نقشه سایت gogeek

با برنامه GoGeek ، شما تمام مزایای برنامه های StartUp و GrowBig ، به علاوه ویژگی های geeky و 4 برابر منابع بیشتر را در مقایسه با برنامه StartUp دریافت می کنید..

برنامه GoGeek با 11.95 دلار در ماه شروع می شود.

 • میزبان وب سایت های نامحدود
 • ،000 100،000 بازدید ماهانه
 • فضای وب 30 گیگابایتی
 • همه ضروری است & حق بیمه + ویژگی های geeky:
 • SuperCacher پویا & حافظه پنهان
 • مرحله اول روی WordPress 1 کلیک کنید
 • SG-Git برای ایجاد مخزن
 • Git از قبل نصب شده
 • انطباق PCI رایگان
 • نسخه پشتیبان تهیه حق بیمه & خدمات ترمیم
 • منابع سرور 4 برابر
 • منابع پایگاه داده 4 برابر
 • منابع ایمیل 4 برابر

برنامه GoGeek برای وب سایت های قاچاق زیاد یا منابع فشرده است. این سرور 4 برابر سریعتر از برنامه های میزبانی StartUp است.

قیمت میزبانی

مقایسه برنامه میزبانی

کدام طرح را باید بگیرم? این همان چیزی است که این بخش برای کمک به شما در یافتن …

تفاوت اصلی بین برنامه ها در این است که با استارت آپ شما فقط می توانید 1 وب سایت میزبان. GrowBig با منابع سرور بیشتری (= بارگیری سریعتر وب سایت) ، همچنین از اولویت پشتیبانی ، 30 نسخه پشتیبان تهیه روزانه (به جای فقط 1 با StartUp) و ذخیره سازی پویا (به جای ذخیره سازی استاتیک فقط با StartUp) استفاده می کنید..

GoGeek برنامه با 4 برابر بیشتر منابع سرور همراه است و می توانید یک سایت مرحله بندی ایجاد کنید. شما همچنین از نسخه پشتیبان وب سایت حق بیمه و بازیابی خدمات و همچنین رعایت رایگان PCI دریافت می کنید.

می خواهید بدانید تفاوت های کلیدی بین بسته های StartUp ، GrowBig و GoGeek چیست?

در اینجا مقایسه ای وجود دارد StartUp در مقابل برنامه GrowBig, و GrowBig در مقابل برنامه GoGeek.

برنامه های StartUp ، GrowBig و GoGeek از SiteGround همه قیمت مناسب دارند ، اما برنامه های گران تر منابع سرور بیشتری را شامل می شوند.

SiteGround StartUp در مقابل بررسی GrowBig

تمام برنامه های میزبانی سایت SiteGround با قیمت مناسب ، اما طرح StartUp ارزانترین برنامه ارائه شده است. این برنامه ورود به سطح است و همراه با آن است کمترین منابع و ویژگی ها. به نظر من طرح StartUp برای کسانی که باید فقط یک وب سایت داشته باشند ، مانند یک وب سایت شخصی یا کوچک تجاری یا وبلاگ ، مناسب است.

یک تفاوت اساسی بین طرح StartUp و GrowBig در این است که با نقشه قبلی که هستید فقط مجاز به میزبانی یک وب سایت است (با برنامه GrowBig می توانید میزبان وب سایت های نامحدود باشید). اگر قصد اجرای چندین وب سایت در یک حساب میزبانی خود را دارید ، برنامه StartUp باید بدون وجه باشد.

در مقابل ، برنامه GrowBig برای صاحبان مشاغل کوچک و وبلاگ نویسان که از وردپرس استفاده می کنند ، مناسب تر است زیرا دریافت می کنید 2 برابر منابع سرور دیگر و ویژگی های خیلی بیشتر در مقایسه با برنامه StartUp.

GrowBig به شما امکان می دهد میزبان وب سایت های متعدد, استفاده از ابرخودرو فن آوری ذخیره سازی استاتیک ، پویا و حافظه پنهان (StartUp فقط استاتیک ارائه می دهد) ، و شما یک گواهینامه SSL کارت ویزیت رایگان. ویژگی دیگر برنامه StartUp فاقد پشتیبان گیری و بازیابی عملکرد است. برنامه GrowBig همراه است پشتیبان گیری اساسی و بازیابی خدمات.

تفاوت مهم دیگر این است که با برنامه StartUp ، در مقایسه با برنامه GrowBig ، فقط پشتیبانی استاندارد می کنید پشتیبانی حق بیمه. بنابراین اگر فکر می کنید از تیم پشتیبانی دوستانه ، سریع و آگاه آنها به کمی دستی نیاز خواهید داشت ، پس باید برنامه GrowBig را انتخاب کنید.

طرح سایت رشد طرح رشد

اگر باید انتخاب کنید برنامه GrowBig را در نظر بگیرید:
 • شما می خواهید بیش از یک وب سایت را در حساب میزبانی خود میزبانی کنید
 • شما می خواهید 2 برابر منابع سرور دیگر (یعنی وب سایت بارگیری سریعتر)
 • شما می خواهید به جای یک نسخه پشتیبان روزانه که با StartUp دریافت می کنید ، 30 نسخه پشتیبان روزانه بخواهید
 • شما می خواهید به جای پشتیبانی استاندارد که با StartUp همراه است ، از حق بیمه پشتیبانی پشتیبانی کنید
 • شما به جای 10 گیگابایت با StartUp می خواهید 20 گیگابایت حافظه وب داشته باشید
 • شما می خواهید به نسخه اصلی نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی آنها دسترسی داشته باشید
 • شما می خواهید به جای فقط حافظه پستی استاتیک که همراه با StartUp باشد ، حافظه نهان استاتیک ، پویا و حافظه پنهان را ذخیره کنید
 • شما برای سال اول یک گواهینامه SSL کارت ویزیت رایگان می خواهید

SiteGround GrowBig در مقابل GoGeek Review

یک تفاوت اساسی بین برنامه GrowBig vs GoGeek منابع اضافی سرور است که فقط با دومی همراه است. GoGeek همراه است 4 برابر منابع سرور دیگر و تعداد کاربرانی که منابع سرور را به اشتراک بگذارند کمتر است. این بدان معناست که هنگام انتخاب برنامه GoGeek یک وب سایت سریع بارگیری می کنید.

تفاوت دیگر بین برنامه ها ، ویژگی های اضافی “geeky” است که فقط با برنامه GoGeek به دست می آورید. یکی از این ویژگی هاست محیط های صحنه سازی سایت, که به شما امکان می دهد سایت زنده خود را کپی کنید یا کد جدید و طرح های جدید را قبل از انتشار تغییرات در سایت زنده خود آزمایش کنید. ویژگی دیگر این است Git ، که از قبل نصب شده است که به شما امکان می دهد مخازن وب سایت خود را ایجاد کنید.

سرانجام GoGeek همراه با آنها است نسخه پشتیبان تهیه وب سایت حق بیمه و بازیابی خدمات, و انطباق PCI رایگان برای کمک به محافظت از سایت تجارت الکترونیکی خود.

بررسی نقشه سایت gogeek

اگر باید انتخاب کنید برنامه GoGeek را در نظر بگیرید:
 • شما می خواهید 4 برابر منابع سرور دیگر (یعنی وب سایت بارگیری سریع) و تعداد کمتری کاربرانی که منابع سرور را به اشتراک می گذارند ، داشته باشید
 • شما می خواهید محیط های صحنه سازی را تهیه کنید ، بنابراین قبل از انتشار تغییرات در سایت زنده خود ، سایت زنده خود را کپی کنید یا کد و طراحی جدید را آزمایش کنید
 • شما به جای 20 گیگابایتی که با GrowBig همراه است ، 30 گیگابایت حافظه وب می خواهید
 • شما می خواهید PCI را به صورت رایگان رعایت کنید تا سایت تجارت الکترونیک شما کاملاً PCI سازگار باشد
 • شما می خواهید از قبل نصب شده Git ، بنابراین می توانید مخازن وب سایت خود ایجاد کنید
 • شما می خواهید بجای سرویس اصلی که همراه با GrowBig است ، از نسخه پشتیبان تهیه شده و بازیابی مجدد آنها استفاده کنید

کدام برنامه میزبانی برای شما مناسب است?

اکنون می دانید چه برنامه هایی را ارائه می دهند و اکنون امیدوار هستید که در موقعیت بهتری برای انتخاب بهترین برنامه میزبانی مشترک برای نیازهای خود داشته باشید. به یاد داشته باشید که همیشه می توانید بعداً به یک برنامه بالاتر ارتقا دهید.

بر اساس تجربه شخصی که دارم ، توصیه من برای شما است:

 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای ساده را دارید ، با برنامه StartUp ثبت نام کنید سایت استاتیک یا HTML.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای برنامه را دارید ، با برنامه GrowBig (این طرحی که من استفاده می کنم) ثبت نام کنید وردپرس ، جوملا یا هر سایت دارای CMS.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای برنامه را دارید با برنامه GoGeek عضو شوید سایت تجارت الکترونیک یا در صورت نیاز به مرحله بندی و Git وردپرس / جوملا امکانات.

سؤالات متداول درباره SiteGround

در اینجا پاسخ برخی از متداول ترین سؤالات را خواهید یافت.

SiteGround.com چیست؟?

SiteGround یک شرکت میزبانی وب است که خدمات مختلفی را ارائه می دهد ، از میزبانی مشترک ، میزبانی ابر ، میزبانی وب وردپرس ، VPS و میزبان نمایندگی گرفته تا سرورهای اختصاصی و میزبانی شرکت. SiteGround در سال 2004 تاسیس شد و میزبان بیش از 800،000 نام دامنه در سراسر جهان است. این شرکت به طور مستقل متعلق است (SiteGround متعلق به EIG نیست) و دفتر مرکزی آن در صوفیا ، بلغارستان واقع شده است و دارای مراکز داده در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور است. آنها از BBB امتیاز A دارند. وب سایت رسمی www.siteground.com است. در صفحه ویکی پدیا آنها بیشتر بخوانید.

آیا SiteGround دارای ضمانت برگشت پول است?

آره. آنها 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. شما می توانید خدمات خود را ظرف 30 روز اول کنسل کنید و بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. ضمانت برگشت پول شامل نام دامنه ، ابر یا میزبان سرور اختصاصی نمی شود.

SiteGround چه روشهای پرداختی را می پذیرد?

آنها پرداخت از طریق کارتهای اعتباری مانند ویزا و مستر کارت را می پذیرند ، و شما حتی می توانید از طریق پی پال پرداخت کنید (با این حال برای به دست آوردن لینک پرداخت پی پال باید به پشتیبانی برسید). پرداخت ها را می توان برای یک ، دو یا سه سال قبل انجام داد. شما همچنین می توانید ماهانه پرداخت کنید ، با این حال پرداخت ماهانه به هزینه تنظیمات آن می پردازید.

آیا می توانم یک مکان دیتاسنتر را انتخاب کنم?

بله ، پس از ثبت نام شما می توانید مکان مرکز داده مورد نظر خود را انتخاب کنید. آنها دارای مراکز داده در شیکاگو ، لندن ، آمستردام و سنگاپور هستند.

آیا SiteGround مهاجرت وب سایت رایگان ارائه می دهد?

بله ، آنها فارغ از اینکه سایت شما کوچک یا بزرگ باشد ، یک وب سایت موجود را برای شما به صورت رایگان مهاجرت می کنند. و آنها بدون هیچ گونه خرابی انجام می دهند. سرویس مهاجرت سایت آنها شامل انواع وب سایت ها از جمله وب سایت های وردپرس و جوملا می باشد. شما درخواست مهاجرت سایت خود را در منطقه مشتری خود ارسال می کنید. در صورت نیاز به راهنمایی اضافی ، آنها پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهند تا سایت شما به سرعت فعال شود.

آیا SiteGround از وب سایت من پشتیبان گیری می کند?

بله ، طرح StartUp شامل یک نسخه پشتیبان سایت در هر روز و برنامه های GrowBig و GoGeek 30 بک آپ در روز وب سایت شما را انجام می دهند. GrowBig و GoGeek همچنین دارای یک سرویس ترمیم سایت با 1 کلیک هستند. همچنین می توانید در هر زمان پشتیبان گیری دستی از طریق cPanel ایجاد کنید.

ضمانت زمانی سایت SiteGround چیست؟?

SiteGround زمان حداکثر 99.99٪ را تضمین می کند. اگر آنها نتوانند این را تأمین کنند ، اعتبار حساب را به شما ارائه می دهند. شما می توانید از زمان در محدوده مشتری خود نظارت بر زمان.

چگونه می توانم با پشتیبانی Siteground تماس بگیرم?

اگر با وب سایت خود مشکلی ایجاد کردید یا به صورتحساب یا کمک حساب نیاز دارید ، می توانید 24/7 با آنها تماس بگیرید. آنها برای کمک به حساب کاربری در حساب کاربری جدید ، انتقال رایگان وب سایت و کمک مداوم در هر زمان از طریق ایمیل / بلیط (10 دقیقه زمان پاسخ) ، چت زنده (زمان پاسخ سریع) یا تلفن (زمان پاسخ سریع) ارائه می دهند. شماره تلفنهای آنها 1.866.605.2484 (ایالات متحده) ، 44.800.8620379 (انگلیس) ، 61.1800.357221 (AU) ، 34.900.838.543 (اسپانیا) یا 1.800.828.9231 (بقیه جهان) است.

آیا SiteGround SSL و CDN را ارائه می دهد?

آره. تمام برنامه ها با یک گواهی SSL رایگان ارائه می شوند. طرح StartUp شامل یک Letry Encrypt SSL رایگان است ، در حالی که برنامه های GrowBig و GoGeek دارای یک گواهینامه رایگان Wildcard SSL هستند. CDN رایگان از CloudFlare نیز با تمام برنامه ها درج شده است.

آیا SiteGround برای میزبانی وردپرس مفید است?

آره. همه برنامه ها با هاست کاملاً مدیریت شده وردپرس همراه است که به معنای به روزرسانی خودکار و وردپرس هسته اصلی وردپرس ، نصب خودکار وردپرس در تنظیم حساب ، امکاناتی مانند افزونه حافظه پنهانی SuperCacher ، مرحله بندی سایت و 100٪ سرویس انتقال سایت رایگان است..

علاوه بر آن. آنها بوده اند به مدت دو سال پشت سر هم میزبان شماره یک وردپرس را رأی داد اکنون (نظرسنجی شماره 1 در نظرسنجی 2017 و نظرسنجی شماره 1 در سال 2016 توسط WPhosting Facebook Group). و برای استفاده در کشورهای مختلف بصورت محلی مانند استرالیا و انگلستان به خوبی شناخته شده است.

آیا SiteGround دارای درایوهای حالت جامد (SSD) است؟?

آره. همه برنامه ها با SSD ارائه می شود. SSD علاوه بر NGINX ، PHP7 و HTTP / 2 اطمینان حاصل خواهد کرد که سایت شما خیلی سریع بارگیری می شود.

آیا به اسکنر سایت SG نیاز دارم؟?

اگر می خواهید حفاظت بیشتری داشته باشید. اسکنر سایت SG (که قبلاً HackAlert نامیده می شد) توسط Sucuri ساخته شده است و یک سیستم تشخیص خطر بدافزار و هشدار سریع برای کمک به محافظت از سایت شما است و هزینه ای معادل 19/80 دلار در سال دارد..

آیا بررسی SiteGround در مورد Reddit و Quora قابل اعتماد است?

بله ، Quora و Reddit هر دو مکان خوبی برای خواندن نظرات افراد واقعی و مشتریان در مورد آنها هستند. می توانید نظرات سایت SiteGround را در Reddit و Quora پیدا کنید. همچنین می توانید نظرات را در مورد Yelp و TrustPilot مطالعه کنید.

بهترین گزینه سایت SiteGround چیست؟?

SiteGround میزبان وب است که من برای این سایت استفاده می کنم و آن شرکت میزبانی وب است که من توصیه می کنم. اما اگر شما در حال تحقیق در میزبان وب هستید (که من توصیه می کنم انجام دهید) و به دنبال گزینه های خوبی برای SiteGround هستید ، در اینجا لیست من از رقبا قرار دارد. من معتقدم که بهترین گزینه های SiteGround ، میزبانی A2 (ویژگیهای تقریباً یکسان اما ارائه دهنده فناوریهای سرعتی کمی بهتر / بهتر سرور) و InMotion Hosting (باز هم تقریباً همان ویژگیهای مشابه اما با نام دامنه رایگان و سیاست بازپرداخت 90 روزه است) ) Bluehost همچنین یک گزینه جایگزین آشکار برای SiteGround و بررسی Bluehost در اینجا است

از کجا می توانم کد کوپن SiteGround را پیدا کنم?

شما یکی از آنها را پیدا نمی کنید زیرا آنها گزینه ای برای وارد کردن کد تبلیغی ندارند. بنابراین اگر کد کوپن SiteGround را بصورت آنلاین پیدا کردید ، یک جعلی است. با این حال آنها تبلیغات مختلفی را انجام می دهند (معمولاً در تعطیلات عمده مانند جمعه سیاه) زیرا این تنها زمان ارائه پیشنهادات و قیمت های تخفیف است.

هزینه میزبانی سایت SiteGround چقدر است?

SiteGround سه برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد, ارزان ترین طرح استارت آپ 3.95 دلار است, GrowBig 5.95 دلار در هر ماه و GoGeek ماهانه 11.95 دلار است. آنها همچنین 4 برنامه میزبانی ابر دارند. ورود برنامه 80 دلار در هر ماه است, کسب و کار 120 دلار در هر ماه است, Business Plus 160 دلار در هر ماه و قدرت فوق العاده ماهانه 240 دلار است برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها و ویژگی های آنها به اینجا بروید.

آیا SiteGround یک شرکت میزبان خوب است?

آنها میزبان مشترک ، میزبان وردپرس ، میزبانی WooCommerce ، هاست ابر ، سرورهای اختصاصی و برنامه های میزبانی سازمانی را ارائه می دهند. میزبانی وب سایت SiteGround برای اطمینان از سرعت بالای سرور ، امنیت بی بدیل و پشتیبانی سریع و متخصص 24/7 شبانه روزی با دقت طراحی شده است. در اینجا دلایل اصلی دلایل میزبانی وب سایت خوب برای ورود به سیستم وجود دارد.

سرعت و به موقع

تمام برنامه های میزبانی وب آنها با جدیدترین فناوریهای سرعتی نظیر درایوهای SSD ، NGINX ، HTTP / 2 ، PHP7 و CDN Cloudflare رایگان. به عبارت دیگر ، اگر وب سایت خود را با آنها میزبانی کنید ، خیلی سریع بارگیری می شود!

امنیت میزبانی

آنها امنیت را جدی می گیرند و راه حل های امنیتی بی نظیری نظیر پشتیبان گیری روزانه سایت و بازیابی ، اسکن بدافزارها و گواهینامه های محافظت از DDOS و SSL. با استفاده از راه حل های داخلی آنها بهترین خدمات امنیتی و پشتیبان را دریافت کنید!

وردپرس

آنها سهولت استفاده را ارائه می دهند میزبانی وردپرس را مدیریت کرد در تمام برنامه های آنها ، که بدان معنی است به روزرسانی های اصلی وردپرس و پچ کردن, نصب خودکار وردپرس در تنظیم حساب ، به علاوه ویژگی هایی مانند افزونه ذخیره سازی SuperCacher ، مرحله بندی سایت و 100٪ سرویس انتقال سایت رایگان. آنها همچنین میزبان مدیریت WooCommerce را روی سرورهای سازگار با PCI ارائه می دهند. جای تعجبی نیست که WordPress.org آنها را تأیید می کند!

پشتیبانی

آنها پیشرو در صنعت هستند کمک جدید در شبانه روزی حساب جدید ، انتقال رایگان وب سایت و کمک و پشتیبانی مداوم در هر زمان از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل. جای تعجب نیست که آنها به طور مداوم نزدیک به 100٪ نرخ رضایت مشتری را کسب می کنند!

بنابراین .. آیا من SiteGround را توصیه می کنم؟?

بله – من SiteGround را به شدت توصیه می کنم.

به خصوص اکنون که اکنون از SiteGround استفاده می کنم (من در برنامه GrowBig هستم). از آنجا که به یاد داشته باشید ، چندی پیش تصمیم نگرفتم این سایت را به سمت آنها منتقل کنم.

آنها یک سرویس میزبانی وب بسیار مقرون به صرفه و مطمئن را برای وب سایت شما ارائه می دهند.

آنها دارند سطح به روز و برجسته صنعت برجسته ، سرورهای سریع ، ویژگی های امنیتی قوی و خدمات عالی مشتری که رقابت را در آینه نمای عقب می گذارند.

از نظر من ، چند نکته منفی در انتخاب آنها به عنوان میزبان وب شما ، بسیار فراتر از آن است.

به شرط اینکه سایت شما از محدودیت منابع فراتر نرود ، می توانید مطمئن باشید که سایت شما به سرعت بارگیری می شود ، در صورت لزوم در دسترس خواهد بود و برای محافظت از داده ها و حریم خصوصی بازدید کنندگان خود ایمن خواهید بود.

اگر هنوز در مورد SiteGround در حصار نشسته اید ، از مزایای آنها استفاده کنید با ضمانت برگشت 30 روزه پول, به این معنی که می توانید آنها را امتحان کنید و اگر خوشحال نیستید ، پول خود را پس می گیرید.

SiteGround میزبان فوق العاده ای را ارائه می دهد با ویژگی های اضافی بسته بندی شده است و آنها معمولاً ارزانترین میزبان وب در آنجا نیستند.

با این وجود ، قیمت آنها در حال حاضر مطابق با ارزانترین رقبای میزبانی در تجارت است (فقط از 3.95 دلار در هر ماه ، از 11.95 دلار در ماه کاهش می یابد).

به روز رسانی نوامبر 2018: من دیگر از SiteGround برای میزبانی این وب سایت استفاده نمی کنم. من الان با Cloudways هستم. من از SiteGround یا هر چیزی ناراضی نبودم ، فقط این است که Cloudways می تواند عملکرد بهتری داشته باشد زیرا این وب سایت در حال رشد است.

افشای FTC: برای اینکه ارزان ترین قیمت ممکن را برای شما بدست آورم ، در صورت تصمیم به خرید از طریق لینک های بررسی SiteGround من ، کمیسیون کسب می کنم..

با کلیک بر روی این لینک ، می توانید وب سایت خود را فقط میزبانی کنید 3.95 دلار در هر ماه (از پایین 11.95 دلار در هر ماه).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map