بررسی Servebolt

داشتن یک وب سایت سریع بارگذاری بسیار مهم است. شما و هر کس دیگری این را می دانید. وارد سروولت. یک میزبان وب کاملاً مدیریت شده با تمرکز جدی بر مقیاس پذیری ، امنیت و ارائه دهنده یا میزبانی وب شگفت آور سریع!


سرویس میزبانی وب که برای وب سایت خود استفاده می کنید تنها مهمترین فاکتور است که میزان بارگیری سریع وب سایت شما را تعیین می کند. این بررسی Servebolt همه چیزهایی را که شما باید بدانید قبل از ثبت نام در این میزبان وب مدیریت شده به شما می دهد.

بنابراین اگر می خواهید یک وب سایت بسازید یا وب سایت موجود خود را به یک میزبان وب جدید منتقل کنید ، ممکن است سریع آن را بارگیری کنید ، درست است! زیرا زمان بارگذاری وب سایت شما بر تجربه کاربر ، نرخ تبدیل و سئو تأثیر دارد.

یک مطالعه توسط گوگل نشان داد که با افزایش زمان بارگذاری صفحه به 3 ثانیه ، میزان گزاف گویی 32٪ افزایش می یابد. 90٪ هنگام بارگیری 5 ثانیه طول می کشد. 106٪ به مدت 6 ثانیه؛ و 123٪ به مدت 10 ثانیه. این بدان معناست که شما فقط چند ثانیه فرصت دارید که بازدید کننده سایت خود را متقاعد کنید که در وب سایت خود بماند.

یک راه حل قدرتمند میزبانی وب که سرعت وب سایت را تضمین می کند ، است سروولت. فلسفه این سرویس میزبانی وب را می توان در یک خط خلاصه کرد: “کامیون را به یک مسابقه درگ نکنید”.

سروولت چیست؟?

Servebolt یک ارائه دهنده میزبانی ابر مدیریت شده است.

هر وب سایتی که در Servebolt میزبانی شده است از یک Bolt ™ ️ تهیه می شود که یک ظرف برای وب سایت شما است و شامل همه تنظیمات ، ذخیره سازی و محیط فنی.

Bolt ™ a ظروف مسئول میزبانی وب سایت شما است. Bolt ™ storage فضای ذخیره سازی ، تنظیمات و محیط فنی شما را تعریف می کند. این شرکت همچنین ابزارهای خط فرمان ، پشتیبانی از گواهینامه های SSL ، SSH ، Git و SFTP و یک بانک اطلاعاتی فوق العاده سریع را ارائه می دهد..

چه خدمتی است

شما از پانل سرپرست خود برای مدیریت پیچ و مهره های خود استفاده می کنید که با استفاده از نسخه پشتیبان تهیه شده اند. Servebolt یکی از ارائه دهندگان برتر میزبانی برای سرعت و کارایی است. این شرکت به عنوان Raske Sider توسط ارلند و هانس کریستیان در سال 2014 تاسیس شد. سروولت اکنون با دفاتر در سوئد ، نروژ و هلند جهانی است. اگر یک وب سایت بزرگ با محتوا و ترافیک زیاد دارید ، این گزینه عالی است.

انواع cmsbolbolt

پلتفرم میزبان Servebolt به طور خاص طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که سایت وردپرس شما در دو بخش جلویی و پشتی بسیار سریع اجرا می شود. توسعه دهندگان شما به دلیل وجود جعبه ابزار WP-Developers وقت ارزشمندی را ذخیره می کنند. طیف گسترده ای از سیستم عامل های CMS پشتیبانی می شوند از جمله:

Servebolt پشتیبانی: WordPress، WooCommerce، CraftCommerce and CraftCMS، Pimcore، Magento، Laravel، Prestashop، X-Cart، Drupal، Community Invasion

Servebolt را با آزمایش 100٪ رایگان به آزمایش بگذارید! حرکت آسان است و آنها این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند!

سرعت Servebolt

سکوی ابری Servebolt برای سرعت ایجاد شد. حداکثر شش برابر بیشتر از بسیاری از رقبا Servebolt دریافت خواهید کرد. مشکلات سرعت میزبانی با ترکیبی از سخت افزار ، نرم افزار و شبکه حل شده است. Servebolt Linux سرعت پردازنده را بهینه می کند. هر پردازنده شامل Hyperthreading است. به همین دلیل است که پردازنده ها به شما امکان می دهند سریعتر و همزمان بر روی چندین کار کار کنید. شبکه سریعتر شما شامل Infiniband برای انتقال سریع داده ها بین رایانه های شبکه است.

سرعت خدمت

Servebolt مسئول توسعه و نگهداری توزیع لینوکس خود است. تمام سطوح بهینه شده است تا مطمئن شوید که حداکثر سرعت را در سرور ابر دریافت می کنید. سرعت استثنایی یکی از دلایل اصلی این بررسی عالی Servebolt است. این شرکت علاوه بر این نسخه های خاص PHP و MariaDB خود را برای اطمینان از بهبود عملکرد وب سایت وردپرس شما دارد. پکیج میزبان شما شامل پهنای باند نامحدود است.

پیچ ها چیست

Servebolt یک تیم متخصص برای کمک به شما در مقیاس گذاری و ترافیک وب سایت خود دارد. کارشناسان به شما در تصمیم گیری صحیح کمک می کنند تا از بهترین تجربه ممکن اطمینان حاصل کنید. مکانهای Cloud به صورت استراتژیک قرار داده شده اند تا مطمئن شوند که کمترین تاخیر ممکن دارید. Servebolt Cloud کاملاً موفق شده تیم شما را برای مناطق دیگر آزاد کند. اگر هیچ تجربه ای نداشته باشید Servebolt برای توسعه دهندگان ، استفاده آسان ، کاربرپسند و ایده آل بسیار عالی است.

 • حافظه نهان وردپرس
 • WordPress Multisite
 • ادغام Git
 • تعادل بار
 • فشرده سازی GZIP
 • بهینه سازی تصویر (بدون نیاز به بارگیری افزونه های اضافی برای این!)

وقتی برنامه میزبانی خود را انتخاب می کنید ، می توانید منطقه Cloud را انتخاب کنید تا از سریعترین سرعت ممکن اطمینان حاصل کنید.

Servebolt را با آزمایش 100٪ رایگان به آزمایش بگذارید! حرکت آسان است و آنها این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند!

Servebolt Uptime و Downtime

شما از قبل می دانید که زمان خرابی تأثیر منفی در خط پایین شما دارد. اگر با تبلیغات یا فروش محصولات از طریق وب سایت خود درآمد کسب می کنید ، خرابی بسیار مهم می شود. اگر نرخ به روزرسانی فعلی خود را نمی دانید ، Servebolt یک ابزار رایگان برای بررسی زمان به روز شما ارائه می دهد. نرخ های به موقع سروولت استثنایی است. میانگین برخی ماهها 100 درصد است. میانگین سالانه سال 2019 99.99 درصد بود. برای اطمینان از رسیدن به پتانسیل سود مطلوب خود ، سایت شما به بهترین زمان ممکن امکان پذیر است.

امنیت Servebolt

امنیت توسط Servebolt بسیار جدی گرفته می شود. به همین دلیل است که کل پلتفرم با استفاده از بالاترین سطح امنیت برش ایجاد شده است. شما هرگز نیازی به نگرانی درباره امنیت با سروولت نخواهید داشت. AppArmor برای تأمین امنیت هر سرور استفاده می شود. این شرکت همچنین از اقدامات اضافی متعددی برای اطمینان از امنیت بالا استفاده کرده است. Servebolt مانیتور برای هر شماره 24/7. این شرکت با استفاده از همه به روزرسانی های اخیر برای امنیت ، مرتباً وصله و به روز می کند.

Servebolt و Cloudfare شرکای رسمی هستند. سروولت همچنین با شرکتهای دیگری از جمله ایجاد مشارکت کرده است راه حل های Blix برای نظارت بر تمام ترافیک دریافت شده توسط سرور. قبل از هرگونه خسارت به شرکت شما ، کلیه فعالیت های مخرب مسدود شده است. طیف وسیعی از گواهینامه های SSL به شما ارائه می شود. گواهینامه های واقعی شما به پیچیدگی نیازهای شما بستگی دارد. گواهینامه ها شامل موارد زیر است:

 • همه دامنه ها (از جمله مرحله بندی ، تست) SSL رایگان دریافت می کنند.
 • بیایید گواهینامه های رمزگذاری شده رایگان باشند.
 • گواهینامه های SSL خود امضا شده رایگان هستند.
 • CDN های پروکسی SSL دریافت می کنند.

Servebolt را با آزمایش 100٪ رایگان به آزمایش بگذارید! حرکت آسان است و آنها این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند!

Servebolt جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت

 • میزبانی وب فوق العاده.
 • مهاجرت سایت رایگان (حتی برای حساب های آزمایشی).
 • 99.9٪ ضمانت به موقع.
 • پشته لینوکس سفارشی.
 • نیازی به Memcached یا Redis نیست.
 • نسخه PHP خود را انتخاب می کنید.
 • نسخه پشتیبان تهیه شده شما برای یک دوره 30 روزه ذخیره می شود.
 • پشتیبان گیری از سایت روزانه.
 • ذخیره سازی مبتنی بر سرور.
 • کنترل پنل سفارشی.

Servebolt Cons

 • ارزان نیست بسیار گرانتر از سایر ارائه دهندگان میزبانی مدیریت شده مانند WP Engine و Kinsta.

برنامه های Servebolt

Servebolt طیف گسترده ای از برنامه ها را انتخاب کرده است ، همه شامل یک آزمایش رایگان است. هنگام انتخاب برنامه ، تعیین اندازه وب سایت و نمای صفحه ای که بدست می آید (یا انتظار می رود) مهم است. این می تواند به شما مقدار زیادی پس انداز کند ، به خصوص هنگام انتخاب Servebolt به عنوان میزبان وب خود.

اگر یک سایت کوچک وردپرس را راه اندازی کرده اید که به فضای زیادی احتیاج ندارد ، بهتر است به یکی از برنامه های با کارایی پایین پایین بپیوندید. اگر یک وب سایت بزرگتر را اجرا می کنید که به نیروی انسانی و سرور بیشتری نیاز دارد و نیازهای ترافیکی و خدماتی در حال رشد را تجربه می کنید ، برنامه های Enterprise Servebolt دارای فضای ذخیره بالاتر و حتی برنامه سفارشی با هزینه مناسب برای شما می باشد..

برنامه های قیمت گذاری Servebolt

Servebolt را با آزمایش 100٪ رایگان به آزمایش بگذارید! حرکت آسان است و آنها این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند!

 • ورود: هزینه شما 39 دلار در هر ماه برای 1 وب سایت ، 1 گیگابایت ذخیره سازی و حداکثر 250 صفحه نمایش درج شده است.
 • فوق العاده کوچک: هزینه شما 69 دلار در ماه برای 1 وب سایت ، 2 گیگابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر بازدید صفحه 400K است.
 • شروع کننده: هزینه شما 99 دلار در ماه برای سه وب سایت ، 4 گیگابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر یک میلیون بازدید صفحه است.
 • کوچک: هزینه شما 189 دلار در ماه برای سه وب سایت ، 8 گیگابایت ذخیره سازی و حداکثر یک میلیون بازدید صفحه است.
 • متوسط: هزینه شما برای 5 وب سایت ، در هر ماه 349 دلار ، 16 گیگابایت ذخیره سازی و حداکثر یک میلیون بازدید صفحه است.
 • بزرگ: هزینه شما 549 دلار در ماه برای 7 وب سایت ، 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی و حداکثر یک میلیون بازدید صفحه است.
 • XL: هزینه شما 749 دلار در ماه برای 15 وب سایت ، 64 گیگابایت ذخیره سازی و حداکثر دو میلیون بازدید صفحه است.
 • XXL: هزینه شما برای هر وب سایت 2040 وب سایت ، 128 گیگابایت ذخیره سازی و حداکثر دو میلیون بازدید صفحه در ماه است.

برای تعیین نحوه کار Servebolt می توانید از یک آزمایش رایگان برای ایجاد پیچ ​​و مهره test ™ استفاده کنید. برنامه های راه اندازی اولیه برنامه اولیه راه اندازی ارائه می شود علاوه بر بررسی عملکرد رایگان ، برنامه های میزبانی Servebolt را به مدت یک سال به شما ارائه می دهد..

بررسی Servebolt: خلاصه

بررسی سرویس خدمت

Servebolt در سطح بعدی میزبانی وب مدیریت شده با کارایی بالا قرار دارد. به Servebolt مهاجرت کنید ، یا فقط آن را به صورت رایگان امتحان کنید ، و سرعت بارگیری را که قبلاً ندیده اید تجربه کنید.

Servebolt سرعت عالی ، خدمات عالی مشتری و امنیت عالی را ارائه می دهد. علیرغم هزینه بالاتر (این میزبانی مشترک SiteGround یا Bluehost نیست) ، این سرمایه گذاری ارزش پول دارد زیرا هاستینگ استثنایی است. این بررسی Servebolt حداقل سعی در سرویس را توصیه می کند.

Servebolt را با آزمایش 100٪ رایگان به آزمایش بگذارید! حرکت آسان است و آنها این کار را به صورت رایگان برای شما انجام می دهند!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map