بررسی میزبان

با 15000 کاربر جدید هر روز برای میزبانی وب خود ثبت نام می کنند و بیش از 29 میلیون کاربر با آنها میزبان هستند. هاستینجر باید درست کار کند! درست? خوب این همان چیزی است که این است بررسی میزبان هدف از پیدا کردن.


قول Hostinger ایجاد سرویس آسان و قابل استفاده ، قابل اعتماد و مناسب برای میزبانی وب است که ارائه می دهد ویژگی های ستاره ای ، امنیت ، سرعت سریع, خدمات عالی مشتری با قیمتی که در دسترس همگان است.

اما آیا آنها می توانند وعده های خود را حفظ کنند و آیا می توانند با سایر بازیکنان بزرگ در بازی میزبانی وب همراه باشند?

TL ؛ DR: Hostinger یکی از ارزانترین ارائه دهنده هاستینگ در خارج از کشور است (فقط با 0.80 دلار در ماه) ، ارائه میزبانی مشترک ، میزبانی وردپرس و خدمات میزبانی ابری با قیمت های عالی و بدون به خطر انداختن در ویژگی های فوق العاده ، قابلیت اطمینان در زمان و سرعت بارگیری صفحه که سریعتر از آن است میانگین صنعت.

با کلیک روی این لینک ، می توانید دریافت کنید 82٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی است و می تواند وب سایت شما را فقط میزبانی کند 0.80 دلار در هر ماه.

این بررسی میزبان شامل موارد زیر است:

 1. میزبان جوانب مثبت

چیزهای خوبی درباره این میزبان وب وجود دارد. در اینجا نگاهی دقیق به استفاده از این میزبان وب خواهم انداخت.

 1. منفی

اما چند منفی نیز وجود دارد. در اینجا نگاهی دقیق خواهم داشت که باید نسبت به آن آگاهی داشته باشید.

 1. برنامه ها & قیمت

در اینجا من شما را از طریق متفاوت خواهد گرفت. من همچنین به طرحی که بیشتر از همه توصیه می کنم نگاهی دقیق خواهم داشت .

 1. خلاصه مرور میزبان

در اینجا جایی است که من به شما پیشنهاد می کنم اگر آنها را توصیه کنم یا اگر فکر می کنم بهتر است با یک گزینه جایگزین پیش بروید.

بررسی میزبان

بیایید نگاهی به جوانب مثبت و منفی استفاده از خدمات ارزان میزبانی وب میزبان داشته باشیم.

میزبان جوانب مثبت

آنها چیزهای خوبی برایشان پیش می رود و در اینجا می خواهم نگاهی به مواردی بینم که درباره آنها دوست دارم.

سرورهای سریع & سرعت

ضروری است که وب سایت شما به سرعت بارگیری شود. هر صفحه وب بیش از چند ثانیه برای بارگیری بیشتر منجر به ناامیدی مشتری و در نهایت مشتریانی می شود که از سایت شما خارج می شوند.

اگر صفحه وب شما برای بارگیری بیش از 5 ثانیه طول بکشد ، می توانید بازدید وی را از صفحه وب خود فراموش نکنید.

آنها سرورهایی در ایالات متحده ، آسیا و اروپا (بریتانیا) دارند. سرورهای آنها از اتصال 1000 Mbps استفاده می کنند و داشتن اتصال سریع مانند آن بر سرعت شما تأثیر می گذارد.

اما دقیقاً چقدر سریع هستند؟ خیلی خسته کننده سریع و دقیق.

من با استفاده از موضوع بیست و هفده وردپرس یک سایت آزمایشی در هاستینجر ایجاد کردم.

تست سرعت میزبانی

سایت آزمایش فقط در آن بارگیری شده است 1 ثانیه. بد نیست اما صبر کنید که بهتر شود.

هاستینجر اخیراً سرویس میزبانی ابری را راه اندازی کرده است که دارای حافظه داخلی است.

ساخته شده در ذخیره سازی

با فعال کردن گزینه “حافظه پنهان خودکار” در تنظیمات حافظه نهان ، من توانستم 0.2 ثانیه دیگر از زمان بار را خاموش کنم..

سرورهای سریع بارگیری

این منجر به بارگیری سایت آزمایشی فقط شد 0.8 ثانیه. به سادگی با جابجایی “سوئیچ” از خاموش به روشن. اکنون این بسیار چشمگیر است!

توصیه می کنم برنامه های جدید میزبانی ابر آنها را بررسی کنید.

می توانید قیمت ها و جزئیات بیشتر در مورد آنها را بررسی کنید .

چگونه سرعت سرور Hostinger در مقایسه با برخی از رقبای اصلی آنها مقایسه می شود. مانند SiteGround و Bluehost?

سلب مسئولیت: این تست توسط خود Hostinger.com انجام شده است

در کل ، کاملاً بی خطر است که بگوییم یکی از تمرکز آنها سرعت است و این چیزی است که آنها را از بسیاری از گزینه های میزبانی وب دیگر در دسترس مشتریان قرار می دهد..

Hostinger بسیار آسان برای استفاده است

احتمالاً قبلاً هرگز با یک سرویس میزبانی وب با کاربرد آسان روبرو نشده اید ، اما به شما نشان می دهم که در واقع ممکن است.

در اینجا ترجیح کمی وجود دارد ، اما به طور عمده کنترل پنل از همان مفهوم کاشی های مایکروسافت استفاده می کند. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام می دهد ، می توانید به راحتی دسته یا گزینه را مشاهده کنید و همچنین تصویری که کمی بینش را در اختیار شما قرار می دهد.

کنترل پنل hpanel

با استفاده از این دکمه های بزرگ ، می توانید هر زمان که بخواهید ، هر آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. آنها در تلاش نیستند ویژگی ها یا تنظیمات را مخفی نگه دارند تا فضای شما تمیز تر به نظر برسد. در عوض ، آنها همه چیز را در آنجا به نمایش می گذارند ، بنابراین هر آنچه شما نیاز دارید درست در نوک انگشتان شماست.

کنترل پنل آسان برای استفاده

اگر قبلاً از سرویس میزبانی وب دیگری استفاده کرده اید ، ممکن است cPanel را از دست دهید. به نظر می رسد cPanel تنها ویژگی مداوم در بین خدمات میزبانی وب است ، اما بسیاری از کاربران جدید در مرور آن و پیدا کردن آنچه مورد نیاز هستند مشکل دارند.

نحوه نصب وردپرس در هاستینجر

نصب وردپرس نمی تواند ساده تر باشد. در اینجا در زیر به شما نشان خواهم داد که چگونه.

1. ابتدا URL را که باید در آن وردپرس نصب شود انتخاب می کنید.

نحوه نصب وردپرس بر روی هاستینجر

2. در مرحله بعد ، شما می توانید حساب کاربری وردپرس را ایجاد کنید.

مدیر وردپرس ایجاد کنید

3. سپس کمی اطلاعات اضافی درباره وب سایت خود اضافه کنید.

اطلاعات اضافی

سرانجام سایت وردپرس شما نصب می شود.

وردپرس نصب شده است

به اطلاعات و جزئیات ورود به سیستم دسترسی پیدا کنید

ورود به وردپرس

WordPress را فقط در سه کلیک ساده نصب کرده و آماده کرده اید!

امنیت عالی و حفظ حریم خصوصی

اکثر مردم فکر می کنند که همه آنها به گواهینامه SSL احتیاج دارند و خوب خواهند بود. این در حالی نیست که شما برای محافظت از سایت خود به اقدامات امنیتی بیشتری نیاز دارید ، و این چیزی است که هاستینجر آن را درک کرده و به کاربران خود پیشنهاد می دهد.

امنیت هوشمند bitninja

بیتنینجا می آید در تمام برنامه ها. این یک مجموعه محافظت در زمان واقعی است که از XSS ، DDoS ، بدافزار ، تزریق اسکریپت ، نیروی بی رحمانه و سایر حملات خودکار جلوگیری می کند.

هر طرحی هم پیش می آید SpamAssassin, این یک فیلتر اسپم ایمیل است که به صورت خودکار هرزنامه ایمیل را اسکن و حذف می کند.

تمام برنامه ها شامل موارد زیر است:

 • گواهی SSL
 • Cloudflare Protection
 • پشتیبان گیری از داده های روزانه و هفتگی
 • حفاظت از امنیت هوشمند BitNinja
 • محافظت از SpamAssassin

به دلیل جدی گرفتن امنیت ، با توجه به برنامه های میزبانی وب در حال حاضر ارزان ، از هاستینجر سر می زنند و هنوز قادر به ارائه اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت هستند.

نام دامنه رایگان & سازنده وب سایت رایگان

هاستینجر با نام های بزرگی در بازار ایجاد وب سایت در حال حرکت است زیرا این سرویس میزبانی وب به شما کمک می کند تا وب سایت خود را از بالا به بالا بسازید.

آنچه Hostinger ارائه می دهد ، فرصتی برای ایجاد یک وب سایت بی نظیر است. آنها از مضامین کوکی برش دوری می کنند که باعث می شود هر سایت یکسان باشد.

صرف نظر از این که با چه برنامه ای بروید ، می توانید الگویی را پیدا کنید که به بهترین وجهی مناسب به نظر برسد و از آن متناسب باشد.

سازنده وب سایت

هر قسمت از صفحه کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین دلیلی وجود ندارد که نتوانید وب سایت رویاهای خود را طراحی کنید. قالب های آنها زیبا هستند ، و طراحی وب سایت سفارشی به راحتی قابل جابجایی است.

وقتی آماده هستید سایت خود را در اینترنت قرار دهید تا همه بتوانند آن را ببینند ، اگر از بسته حق بیمه یا Cloud استفاده می کنید ، نام دامنه رایگان را انتخاب می کنید.

نام دامنه می تواند کمی مشکل باشد زیرا در ابتدا بسیار ارزان به نظر می رسد. اما ، نام دامنه می تواند بسیار گران تمام شود.

اگر اکنون می توانید مقداری پول در نام دامنه صرفه جویی کنید ، ارزش استفاده از یک سرویس میزبانی وب را دارد.

مهمتر از همه ، ایجاد یک وب سایت با هاستینجر نیاز به رمزگذاری صفر درصد یا دانش فنی دارد.

پایگاه دانش عالی

پایگاه دانش میزبان

درست است ، هاستینگر می خواهد دانش خود را با شما به اشتراک بگذارد ، بنابراین آنها یک پایه دانش کامل را ارائه می دهند از جمله:

 • اطلاعات کلی
 • راهنماها
 • آموزشها
 • پیشرفت های ویدیویی

این ابزارهای مفید برای هر کسی که در کار با یک بستر میزبانی مفید باشد مفید است. شما می توانید یاد بگیرید که مشکل خود را حل کنید در حالی که منتظر بازگشت کارمندان خدمات مشتری هستید.

بر خلاف اکثر سایت های میزبان وردپرس ، لازم نیست که برای یافتن یک ویژگی بین صفحه وب Hostinger و یک فیلم YouTube جابجا شوید. پلتفرم تجاری مبتنی بر یادگیری آنها همچنین با برقراری ارتباط با کارکنان پشتیبانی ، کاربران را به یادگیری سوق می دهد.

همه کارکنان پشتیبانی خدمات مشتری مکالمات چت خود را با ذهنیت معلم نزدیک می کنند.

این هدف از آموزش ، تفاوت زیادی در همکاری با مشتری ایجاد کرده است. خطاهای گزارش شده بیشتر وجود دارد ، و کاربران بلافاصله متوجه می شوند که چیزی در وب سایت آنها کاملاً درست نیست.

من از تیم پشتیبانی کننده ، فوق العاده ارزان و عالی استفاده می کنم!

– Ky ♡ (lovekyrax) 22 مارس 2019

قیمت ارزان Hostinger

اگرچه هاستینگر همان تاکتیک هایی را که هر وب سایت میزبانی وب دیگر انجام می دهد ، می دهد ، اما قیمت های بالایی دارند.

در حقیقت, هاستینجر یکی از ارزانترین هاست های موجود در بازار است, و شامل ثبت نام 1 دامنه به صورت رایگان می باشد. بله ، شما باید برای دیگران بپردازید ، اما آنها هنوز هم قیمت های مناسبی دارند.

قیمت میزبانی ارزان

در مورد قیمت های آنها حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد ، اما بیشتر تمرکز این است که شما با پول بسیار کمی ویژگی های زیادی کسب می کنید.

با کلیک روی این لینک ، می توانید دریافت کنید 82٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی است و می تواند وب سایت شما را فقط میزبانی کند 0.80 دلار در هر ماه.

ابزارهای عالی ایمیل

بنابراین بسیاری از مردم فواید ابزارهای ایمیل را فراموش می کنند. هنگامی که مشتری برای Hostinger ثبت نام می کند ، با استفاده از 2 برنامه ردیف برتر ، آنها بدون هیچ گونه هزینه ای به حساب های ایمیل نامحدود دسترسی دارند. به طور معمول ، دارندگان سایت با حساب های ایمیل خود بسیار گیرا هستند زیرا به سرعت گران می شوند.

اما ، با هاستینجر صاحب سایت از دسترسی به پست الکترونیکی از هرجایی و مدیریت حساب ها استفاده کنید. سایر کاربران همچنین می توانند هر زمان که برای آنها مناسب باشد به نامه های خود دسترسی پیدا کنند.

ابزارهای ایمیل

ابزارهای ایمیل شامل موارد زیر است:

 • ارسال ایمیل
 • پاسخگوهای خودکار
 • محافظت از SpamAssassin

این ویژگی ها از جمله برخی از بهترین ویژگی های موجود در هر سرویس میزبانی وب هستند. ارسال نامه الکترونیکی می تواند ارسال اسناد ، فیلم ها یا کتابهای الکترونیکی را برای شما نسیم کند. همچنین این بدان معنی است که شما مجبور نیستید آدرس ایمیل شخصی خود را صادر کنید یا حتی وب سایت میزبان وب خود را ترک نکنید.

هاستینگر از ابزارهای ایمیل باکیفیت خود برای تبدیل شدن به مرکز اصلی ارتباط با کارمندان ، تیم و مشتریان خود استفاده می کند. هاستینجر آنچه را که صاحبان وب سایت به نتایج برجسته مورد نیاز و تحویل داده است ، پیدا کرده است.

Hostinger همچنین با Flock همکاری کرده تا گزینه های ایمیل بهتری را به مشتریان خود ارائه دهد. Flock یک ابزار تولیدی ، پیام رسانی و همکاری است که برای ویندوز ، macOS ، Android ، iOS و دسک تاپ در دسترس است. اکنون گله در دسترس همه کاربران میزبان است.

خدمات مشتری آگاه

یک مقدار چیز وجود دارد که می تواند برای یک تیم پشتیبانی مشتری اشتباه پیش برود. متأسفانه ، پشتیبانی مشتری از هاستینجر تیم خوبی نیست که باید باشد. درعوض ، شما بعد از مدتها انتظار خدمات برجسته ای دریافت می کنید.

پشتیبانی میزبان

گذشته از انتظار طولانی ، خدمات به مشتری برجسته است. کادر پشتیبانی آنها بسیار آگاه هستند و آنها را برای حل مشکل شما توضیح می دهند.

با این حال ، هاستینجر دارد زمان پاسخگویی یک تیم موفقیت در مشتری به طور قابل توجهی بهبود یافته است. زمان متوسط ​​وانت چت اکنون کمتر از 2 دقیقه طول می کشد.

این فقط رویای شخص پشتیبانی فناوری مخفی نیست که شما یک روز بتوانید آنرا برطرف کنید ، آنها واقعاً می خواهند آنچه را که انجام می دهند به اشتراک بگذارند.

چت زنده

بسیاری از افراد از تحویل مسئولیتهای نگهداری در سرویس میزبانی وب خود لذت می برند و روزانه با آن تماس می گیرند ، اما تیم خدمات مشتری راهی برای جذب شما و درگیر شدن شما دارند.

هنگامی که ما شروع به بررسی جوانب مثبت و منفی هاستینجر کردیم ، یک نشانه واضح وجود داشت که خدمات به مشتریان در هر دو بخش قرار می گیرد.

ضبط سریع Uptime

هاستینجر آنچه را که هر بستر میزبانی وب باید انجام دهد انجام می دهد: سایت خود را آنلاین نگه دارید!

اگرچه هر میزبان وب گاهی اوقات دچار خرابی می شود ، امیدوارم فقط برای منظم برنامه ریزی برای نگهداری یا به روزرسانی ها ، اما شما نمی خواهید که سایت شما بیش از چند ساعت کاهش یابد.

زمان به روز

در حالت ایده آل ، شما می توانید زمان قطع زمان برنامه ریزی بدون اینکه سایت خود را بیش از 3 تا 5 ساعت در طول ماه بصورت آفلاین نگه دارید. شما به دنبال حدود 99.40٪ به موقع هستید.

میزبان منفی

هر گزینه میزبانی وب سایت دارای نقاط ضعف آن است ، اما این سؤال پیش می آید که شما مایل به ایجاد چه چیزی هستید و چه چیزی نیستید. هاستینگر یک استثنا نیست. آنها برخی از منفی ها را نشان می دهند ، اما مثبت آنها بسیار قانع کننده است ، و این باعث می شود که بتوانید این سرویس میزبانی را دشوار کنید.

پشتیبانی مشتری آهسته

بزرگترین نکته منفی این است که شما باید وارد سیستم شوید (یعنی باید یک حساب کاربری ایجاد کنید) تا بتوانید به چت زنده دسترسی داشته باشید. این بزرگترین چیز در جهان نیست اما می تواند برای بعضی ها یک عامل منفی باشد.

پشتیبانی مشتری شمشیر دو لبه است. تیم های پشتیبانی آنها برجسته و بسیار آگاه هستند. اما نگه داشتن آنها می تواند کمی درد باشد.

مسائل مربوط به پشتیبانی

توانایی میزبان چت در چت زنده مفید است و آنها از Intercom استفاده می کنند ، جایی که همه چت ها در آن ذخیره می شود و خواه مایل به بازگشت هستید و مکالمات 5 ماهه را می خوانید ، همه این موارد در دسترس شما خواهد بود.

سپس ممکن است شخص خدمات مشتری شما نیاز به یافتن منبع دیگری برای اطمینان از اطلاعات صحیح به شما داشته باشد. وقتی زمان صبر کردن پایین می آید ، احتمالاً ناامید خواهید شد.

این مشکل وجود دارد که تا زمانی که وارد حساب کاربری خود نشده باشید ، نمی توانید با یک مشتری خدمات تماس بگیرید. این محدودیت به این معنی است که شما نمی توانید قبل از طی مراحل ثبت نام از سؤال بپرسید. می توانید یک استعلام کلی ارسال کنید که نوعی بلیط ایجاد می کند ، اما پاسخ تأخیری نیز خواهد داشت.

سادگی cPanel را کشت

cPanel یکی از ویژگی های ثابت در تقریباً هر سرویس میزبانی وب برای یک دهه اخیر بود. اکنون ، هاستینجر آن را از دست داده است. برای صاحبان وب سایت های جدید ، این معامله مهم نیست که آنها نتوانند آنچه را که هرگز انجام داده اند از دست ندهند.

با این حال ، هنگامی که شما صاحبان وب سایت باتجربه را در نظر می گیرید ، و توسعه دهندگان که روزانه ساعتهای زیادی را صرف کار کردن در سرویس میزبانی وب خود می کنند ، این یک افت بزرگ است.

تنظیم ساده پانل کنترل سفارشی آنها خوب است ، اما بسیاری از دارندگان و توسعه دهندگان وب سایت با تجربه آشنایی را با سادگی ترجیح می دهند.

کاربران پیشرفته بسیار از گزینه cPanel روی کنترل پنل Hostinger تشکر می کنند. باز هم ، این مسئله برای اکثر کاربران مسئله ای نیست ، اما برخی از ما ol ‘cPanel خوب را ترجیح می دهیم.

قیمت گذاری Hostinger (به اندازه بنظر می رسد ارزان نیست)

اگرچه این برنامه فقط چند دلار در ماه است ، اما قیمت گذاری یک نقص در این بررسی میزبان وب میزبان است. مسئله خود قیمت نیست؛ این قیمتی است که پس از آن می آید و این واقعیت است که شما باید سالانه پرداخت کنید.

از طریق تجربه و تحقیق ، خدمات میزبانی وب در صورت وجود تعداد بسیار کمی وجود دارد که به شما امکان می دهد ماه به ماه پرداخت کنید. اما ، همه آنها دوست دارند تبلیغ کنند که این سرویس فقط 3.99 دلار در ماه است!

این عالی است ، اما هنگامی که روی امنیت (که به آن احتیاج دارید) و مالیات می دهید ، نزدیک به 200 دلار پرداخت می کنید زیرا به محض اینکه سعی کنید فقط 12 ماه بپردازید ، ناگهان 6.99 دلار در ماه به جای 3.99 دلار هزینه می کنید..

این تاکتیک های ناخوشایند به هیچ وجه به هاستینگر محدود نمی شوند زیرا بسیاری از میزبان وب دیگر از همان تاکتیک استفاده می کنند. اما ناامیدکننده از دیدن آنها در حال فرو ریختن و استفاده از این ترفندهای آزار دهنده است.

Hostinger برای سال اول شما گزینه “On Sale” مداوم دارد و پس از آن ، اگر برای مدت طولانی تری ثبت نام کنید ، هزینه های کلی را پس انداز می کنید.

با هاستینجر شما باید به 48 ماه خدمت متعهد شوید. اگر تصمیم بگیرید که آنها بهترین تصمیم شما پس از 30 روز ضمانت برگشت پول نیست ، مجبور خواهید بود کوهها را صعود کنید تا پول خود را پس بگیرید..

با این حال ، اگر می خواهید یک سطح بالاتر بروید ، مشکلی برای ارتقاء شما ندارند. آنچه که پایین می آید ناراحتی از استفاده از قیمت پایین برای جلب مردم و در نتیجه شوکه کردن آنها در زیرمجموعه ها است!

اطلاعات بیشتر درباره پرداختهای آنها (ادامه)

گذشته از تنظیم قیمت اولیه ، 2 مورد در پرداخت وجود دارد. مورد اول مربوط به ضمانت 30 روز بازگشت پول بدون دردسر است. در طی 30 روز چند استثنا وجود دارد که واجد شرایط بازپرداخت نیستند و آنها عبارتند از:

 • انتقال دامنه
 • هرگونه پرداخت میزبانی انجام شده پس از آزمایش رایگان
 • برخی از ثبت های ccTLD
 • گواهینامه های SSL

ثبت های ccTLD رایج نیستند ، اما شامل موارد زیر است:

 • .یو
 • .es
 • .nl
 • .سه
 • .حدود
 • .br
 • خیلی بیشتر

این محدودیت ها در مورد ضمانت برگشت پول شما بیش از هر چیز ناامیدی است. به نظر می رسد احتمالاً ارتباطی با انتقال پول است که منجر به هزینه می شود.

سرانجام ، آخرین نتیجه در مورد پرداخت این است که فارغ از برنامه ای که در آن قرار دارید ، Hostinger فقط 1 وب سایت ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما باید برای هر دامنه اضافی هزینه بپردازید. این دامنه ها بسته به نوع افزودنی که شما انتخاب می کنید ، از 0.99 دلار تا بیش از 17.00 دلار متغیر است.

قیمت هاستینجر & برنامه ها

این میزبان وب بسیار مقرون به صرفه در مقایسه با سایر خدمات میزبانی وب مشترک در خارج است.

در اینجا سه ​​برنامه و ویژگی های میزبانی مشترک آنها ذکر شده است:

تنهاحق بیمهکسب و کار
قیمت:0.80 دلار در ماه2.15 دلار در ماه3.45 دلار در ماه
وب سایت ها:فقط 1نامحدودنامحدود
فضای دیسک:10 گیگابایتنامحدودنامحدود
پهنای باند:100 گیگابایتنامحدودنامحدود
پست الکترونیک:1نامحدودنامحدود
بانکهای اطلاعاتی:1 MySQLنامحدودنامحدود
سازنده وب سایت:آرهآرهآره
سرعت:n / a3x بهینه سازی شده است5 برابر بهینه سازی شده است
پشتیبان گیری از داده ها:هفتگیهفتگیروزانه
گواهی SSLبیایید رمزگذاری کنیمبیایید SSL را رمزگذاری کنیمSSL خصوصی
تضمین بازگشت پول30 روز30 روز30 روز

مهمترین چیزی که باید با قیمت گذاری به یاد داشته باشید ، “فروش” دائمی آنها برای اولین بار در پرداخت 48 ماهه شما است.

ارزان ترین گزینه ، میزبانی مشترک منفرد تنها از 0.80 دلار در ماه است در حالی که بسته کسب و کار ماهانه 3.45 دلار است.

این قیمت ها تقریبا بی نظیر هستند و حتی بدون فروش دائمی که هاستینجر در جریان است ، قیمت های خوبی خواهند بود.

برنامه های میزبانی ابر ابر میزگرد

آنها اخیراً جدیدی را راه‌اندازی کردند سرویس میزبانی ابری, و بسیار عالی است این میزبان وب است من توصیه می کنم و چه چیزی باعث شده سایت تست من فقط 0.8 ثانیه بارگیری شود.

در اصل آنها ترکیبی قدرتمند از دو سرویس (میزبانی وب مشترک و VPS) ایجاد کرده اند و آن را میزبانی تجارت می نامند. این سرویس قدرت یک سرور اختصاصی را با استفاده آسان از hPanel ترکیب می کند.

بنابراین اساساً ، بدون نیاز به مراقبت از همه موارد با کیفیت ، روی VPS کار می کند.

استارت آپحرفه ایشرکت، پروژه
قیمت:7.45 دلار در ماه14،95 دلار در ماه27.45 دلار در ماه
دامنه رایگان:آرهآرهآره
فضای دیسک:40 گیگابایت80 گیگابایت160 گیگابایت
رم:3 گیگابایت6 گیگابایت12 گیگابایت
هسته CPU:246
افزایش سرعت:n / a2X3X
مدیر کش:آرهآرهآره
منابع جدا شده:آرهآرهآره
مانیتورینگ Uptime:آرهآرهآره
نصب کننده 1-کلیک:آرهآرهآره
پشتیبان گیری روزانه:آرهآرهآره
پشتیبانی 24/7 زنده:آرهآرهآره
SSL رایگان:آرهآرهآره
تضمین بازگشت پول30 روز30 روز30 روز

برنامه های میزبانی ابری Hostinger به شما قدرت یک سرور اختصاصی بدون تلاش فنی برای موفقیت آنلاین ، سرعت و قابلیت اطمینان را می دهد.

در کل ، این یک نوع میزبانی بسیار قدرتمند و بدون مهارت فنی است زیرا کاملاً با پشتیبانی اختصاصی 24/7 مدیریت می شود که در هر مرحله از راه به شما کمک می کند.

حقایق میزبان & سوالات متداول

احتمالاً متداول ترین سوال در مورد بازپرداخت پول آنها است. آنها ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول و بر خلاف سایر خدمات میزبانی که باعث می شود هرگونه بازپرداخت دردناک شود ، می توانید با آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید که تصمیم گرفتید که مناسب شما نباشد.

البته ، آنها از شما سؤال می کنند ، اما شما کسی را پیدا نمی کنید که سعی کند شما را ارتقا بخشد یا شما را به یک قرارداد قفل کند.

30 روز پول برگشت بدون دردسر تضمین می شود. این باعث می شود گزینه ای عالی برای وبلاگ نویسان یا افراد تجاری باشد که مطمئن نیستند از عهده طرف فنی برآیند.

در اینجا چند سؤال متداول وجود دارد:

سؤال: هاستینجر چیست؟?
پاسخ: هاستینجر یک شرکت میزبانی وب است که از خارج از لیتوانی در اروپا مستقر است و میزبان مشترک ، میزبانی Cloud ، میزبانی VPS ، ویندوز VPS ، هاستینگ ایمیل ، میزبانی وردپرس ، میزبانی Minecraft (با اطلاعات بیشتر در زمینه هایی مانند GTA ، CS GO) و دامنه ارائه می دهد. نامها Hostinger یک شرکت اصلی 000Webhost ، Niagahoster و Weblink است. می توانید وب سایت رسمی آنها را در اینجا پیدا کنید.

سؤال: آیا با هاستینجر دامنه رایگان دریافت می کنید?
پاسخ: اگر در برنامه سالانه مشاغل مشترک یا حق بیمه میزبانی مشترک آنها ، عضو شوید ، یک ثبت نام دامنه به صورت رایگان ارائه می شود.

سؤال: چه روشهای پرداختی را می پذیرند?
پاسخ: آنها اکثر کارتهای اعتباری و همچنین PayPal ، Bitcoin و سایر ارزهای رمزپایه را می پذیرند.

سؤال: آیا میزبانی خوبی برای تجارت الکترونیک است؟ آیا آنها SSL ، چرخ دستی های خرید و پردازش پرداخت را ارائه می دهند?
پاسخ: بله ، این یک میزبان وب خوب برای فروشگاه های آنلاین است زیرا آنها یک گواهینامه SSL رایگان ارائه می دهند ، همچنین سرورهای سریع و ویژگی های امنیتی را برای اطمینان از سریع بارگیری و امن بودن فروشگاه اینترنتی شما فراهم می کنند..

سؤال: آیا آنها ضمانت به موقع ارائه می دهند و شما را برای خرابی خرج می کنند?
پاسخ: آنها تضمین به موقع خدمات 99.9٪ استاندارد صنعت را ارائه می دهند. اگر این سطح از خدمات را برآورده نمی کنند ، می توانید اعتبار 5٪ هزینه میزبانی ماهانه خود را بخواهید.

سؤال: آیا این یک سرویس میزبانی خوب برای وردپرس است?
پاسخ: بله ، آنها وبلاگ ها و سایت های وردپرس را کاملاً پشتیبانی می کنند. آنها نصب وردپرس 1 كلیكی را از طریق كنترل ارائه می دهند.

چه ویژگی هایی با حق بیمه آنها وجود دارد & برنامه های تجاری?

همه آنها! درست است ، هر ویژگی که Hostinger باید ارائه دهد در دسترس شما است. اگر راه اندازی یک تجارت یا به دنبال ایجاد سایتی هستید که ترافیک زیادی را ببینید ، 2 برنامه برتر به ارزش سرمایه گذاری دارد..

به تعداد نامحدودی حساب ایمیل بدون هزینه برای شما دسترسی پیدا خواهید کرد. این ویژگی های عالی را نیز خواهید داشت:

 • پاسخگو به ایمیل
 • فعال و غیرفعال کردن حسابها
 • ایمیل های ارسال شده را به مشتریان ارائه دهید
 • فیلتر اسپم ایمیل

بسیاری از ویژگی های بسیار عالی دیگر وجود دارد ، اما ویژگی های ذکر شده در اینجا ویژگی هایی هستند که به نفع همه کاربران است. اگر به دنبال مجموعه ای از ویژگی های عالی هستید ، برنامه های Premium یا Cloud بهترین شرط بندی شما هستند.

همچنین می توانید در هر نقشه از جمله برنامه ورود به سطح 0.80 دلار در هر ماه این ویژگی ها را پیدا کنید

 • پشتیبانی SSL
 • سرورهای SSD
 • محافظت ضد DDoS
 • محافظت از ضد بدافزار
 • حسابهای ایمیل
 • سازنده وب سایت رایگان و نام دامنه رایگان
 • حساب های FTP
 • انتقال وب سایت
 • بیش از 200 قالب وب سایت
 • نصب کننده خودکار اسکریپت
 • انتخاب محل سرور

این ویژگی ها باعث می شود آنها از سایر خدمات میزبانی وب متمایز باشند زیرا ویژگی های بیشتری را برای قیمت های پایین تر درج می کنند.

چگونه می توانم به یک میزبان وب اعتماد کنم که قبلاً هرگز نشنیده ام?

خوب ، بنابراین شما ممکن است قبلاً از آنها نشنیده باشید. آنها از سال 2004 شروع به کار كردند و از آن زمان به سرعت در حال رشد بوده اند.

در سال 2007 ، آنها شد 000webhost.com, یک سرویس میزبانی وب تبلیغاتی رایگان و بدون تبلیغات. سپس ، در سال 2011 آنها به شرکت میزبانی وب که امروزه در آن حضور دارند محور بودند.

آنها بیش از 29 میلیون کاربر در 178 کشور جهان در سرتاسر جهان ، و هر روز به طور متوسط ​​15000 ثبت نام جدید دریافت می کنند. این یکی از مشتری های جدید است که هر 5 ثانیه ثبت نام می کند!

آیا استفاده از Hostinger خوب و بی خطر است؟ خوب ، موارد بالا باید برای خود صحبت کنند ، و من فکر می کنم پلت فرم میزبانی مشترک آنها از برخی ویژگی های بسیار شگفت انگیز با برخی از کمترین قیمت ها در صنعت میزبانی ساخته شده است.

آیا من میزبان را توصیه می کنم؟?

بله ، فکر می کنم این میزبان وب عالی است.

هم برای مبتدیان کامل و هم برای “مدیر وب” های فصلی.

بسیاری از ویژگی های بسیار عالی با قیمت های عالی وجود دارد ، صرف نظر از این که تصمیم دارید کدام برنامه را خریداری کنید.

برنامه میزبانی وب مشترکی که من توصیه می کنم آنهاست بسته حق بیمه, زیرا این مهمترین ارزش را ارائه می دهد. تقریباً تمام مزایای بسته میزبانی ابری را با هزینه بسیار کمتری دریافت می کنید. مراقب قیمت های زیرکانه آنها باشید!

وقتی می خواهید حساب میزبانی وب خود را تنظیم کنید ، تعیین کنید آیا به برآورد سرعت 5 برابر نیاز دارید. اگر چنین است ، برنامه ابر برای شما مناسب است.

اما طرحی که من واقعاً توصیه می کنم ، اگر بتوانید از پس آن برآیید ، آنها است میزبانی ابر. این میزبان وب مشترک و سرویس میزبانی وب VPS “ترکیبی” آنها است. این یکی دا بمب است!

احتمالاً بیشترین ویژگی از دست رفته در هاستینجر که تقریباً در هر وب سایت میزبانی وب دیگر وجود دارد پشتیبانی تلفن است. بسیاری از افراد با استفاده از Hostinger کاربران جدیدی هستند که به کمک نیاز دارند ، اما برای بیشتر کاربران چت زنده و ایمیل / بلیط باید کافی باشد.

اما ، هاستینجر با پیروی از آموزش های ویدیویی و پیاده روی ها ، این کار را برای شما انجام می دهد. خدمات گپ عالی آنها فوق العاده است و همچنین کارکنان آنها بسیار آگاه هستند.

در طول این بررسی Hostinger من بارها و بارها به راحتی ، سهولت استفاده ، رابط کاربری ساده و البته قیمت ارزان اشاره کرده ام. این ویژگی هایی که به تجربه کاربر ارائه می دهد ، این انتخاب را برای هر صاحب وب سایت ، جدید یا با تجربه ، انتخاب برتر می کند.

با کلیک روی این لینک ، می توانید دریافت کنید 82٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی و سایت خود را فقط میزبانی کنید 0.80 دلار در هر ماه.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map