بررسی وب مایع

وب مایع هنگامی که صحبت از WordPress و مدیریت میزبانی WooCommerce می شود یک رهبر صنعت است. اگرچه برای بودجه های تنگ برای صاحبان وب سایت طراحی نشده است ، این میزبان وب است که قابلیت اطمینان ، سرعت و بروزرسانی تضمین شده را در همه زمان ها ارائه می دهد.


اگر در جستجوی یک راه حل قدرتمند وردپرس یا میزبان WooCommerce با فقط 19 دلار در ماه هستید که هیچگاه از عملکرد ، قابلیت اطمینان یا به روزرسانی کاسته نشود., وب مایع ممکن است فقط میزبان شما باشد.

Liquid Web یک میزبان وب بزرگ برای صاحبان وب سایت هایی است که به صورت تصاعدی و مورد نیاز در حال رشد هستند – همواره – 24/7/365.

برای کمک به شما در تصمیم گیری قبل از شروع سرمایه گذاری در پول نقد سخت درآمد خود ، در این بررسی وب مایع من به همه چیزهایی که برای ارائه وب سایت های وردپرس در مقیاس بزرگ نیاز دارند ، می پردازم..

در عوض ، مایعات وب برای اطمینان از سرعت ، به ذخیره سازی متکی نیستند روی کارگران PHP تمرکز کنید که وظیفه اجرای PHP وب سایت شما را بر عهده دارند. در هر طرح حداقل 10 کارگر اختصاصی PHP وجود دارد و برخی از آنها با 300 کارگر PHP همراه هستند.

تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده دارای افزونه های از پیش نصب شده ، به روزرسانی های خودکار ، مرحله بندی وب سایت ، پشتیبان گیری شبانه ، همگام سازی iThemes ، iThemes Security Pro ، SSL رایگان و همه .

وب مایع باید کاری درست انجام دهد (حول سرعت و پشتیبانی مشتری):

بررسی وب مایع

من به آنها رسیدم و از آنها درباره سه میزبانی ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی پرسیدم:

Contents

چه چیزی میزبان وب ، مایعات ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی از سه مایع را از رقابت جدا می کند?

وی گفت: “وقتی نوبت میزبانی ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی از سه S می رسد ، وب مایع می درخشد. ما برای همه برنامه ها ضمانت پاسخ پشتیبانی 59 ثانیه ای داریم که از خدمات سریع اطمینان می یابد. میزبانی و ارائه برنامه های مدیریت شده همه ما به طور جداگانه با توجه به سرعت وب حرفه ای مدرن در ذهن ایجاد شده است ، و این نشان می دهد: شرکت های کوچک و متوسط ​​بیش از 20 سال است که به تجارت خود اعتماد کرده اند. برای امنیت ، ما Mod Security را ارائه می دهیم ، و چندین داده و گواهینامه امنیتی را نیز که در اینجا ذکر شده است ، نگه می داریم و تعدادی از تنظیمات امنیتی را که بهترین استفاده را دارند ، انجام می دهیم.
آرم وب مایع
کریستی کیرینوس – مدیر محصول WooCommerce در وب مایع

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

این نقد وب سایت مایع را پوشش می دهد

 1. امکانات

در اینجا من به محتوای مایعات وب بپوشانم ، به ویژه هنگامی که صحبت از سه میزبانی وب است. سرعت ، امنیت و پشتیبانی.

 1. مدیریت WordPress

یکی از محصولات ایستاده آنهاست و در اینجا به شما می گویم که چرا.

 1. مدیریت WooCommerce

چیزی است که Liquid Web آن را تخصصی و ممتاز قرار داده است. در اینجا به همین دلیل است.

 1. آیا وب مایع خوب است?

سرانجام در قسمت آخر موارد را پیچیده و به شما اطلاع می دهم که آیا .

درباره وب مایع

وب مایع در سال 1997 تأسیس شد و از آن زمان به یکی از معتبرترین شرکتهای میزبانی وب ارائه داد VPS ، مدیریت ابر ، اختصاصی و مدیریت میزبان وردپرس و WooCommerce راه حل ها.

برنامه هاستینگ

این یک راه حل عالی برای SMB ها با وب سایت ها ، فروشگاه ها ، برنامه ها ، سایت های مهم و مهم ، طراحان ، توسعه دهندگان و حتی آژانس های دیجیتال است.

تیم مستقر در لانسینگ ، میشیگان ، تیم Liquid Web تلاش می کند تا مفیدترین انسانها در هاستینگ باشد. به عبارت دیگر ، “آنها اعتقاد دارند هرچه بیشتر به فن آوری برای ایجاد مشاغل خود احتیاج داشته باشید ، به متخصصان بیشتری احتیاج دارید و افراد دلسوز را برای حضور در آنجا قرار می دهند.”

این شرکت میزبانی وب منحصر به فرد به افتخار می پردازد 30،000 مشتری در 130 کشور جهان و هر سال به رشد خود ادامه می دهد. ناگفته نماند که ادعای شهرت داشتن یکی از بالاترین میزان وفاداری در صنعت است. بنابراین ، اگر به دنبال یک شرکت میزبانی وب هستید که بتوانید به آن اعتماد کنید ، باید Liquid Web را در نظر بگیرید.

در باره

یكی از قابل توجه ترین راههایی كه Liquid Web خود را در صنعت میزبانی از هم جدا كرده است دور كردن از مسابقه بسیار رقابتی میزبانی مشترک است. در عوض ، تصمیم دارد فقط خدمات میزبانی با کیفیت بالا ، پریمیوم (فکر می کند گران تر و با ارزش تر باشد) که مردم مایل به پرداخت آن هستند.

در پایان ، Liquid Web بیش از 250 نفر اشتغال دارد+ مدیران ، مهندسان و تکنسین های اختصاصی و توانمند برای آسان تر کردن زندگی شما ، بنابراین می توانید روی کارهایی که دوست دارید تمرکز کنید (و به آنها اجازه دهید بقیه را انجام دهند). برای وب مایع ، همه چیز در مورد توانمند سازی پتانسیل کسب و کار شما it’s است.

گفته می شود ، Liquid Web واقعاً چه پیشنهادهایی را ارائه می دهد که میزبان وب ارزان تر ، دیگر؟ و آیا قیمت بالاتر ارزش آن را دارد؟ بیایید به درون شیرجه بزنیم بررسی وب مایع و پیدا کردن:

ویژگی های میزبانی

1. میزبانی کاملاً مدیریت شده

ارائه میزبانی وب کاملاً مدیریت شده به معنای وب مایع همه چیز را برای شما انجام می دهد. این شامل کلیه نرم افزارها است به روزرسانی ها و تکه های امنیتی, بنابراین وب سایت شما همیشه سریع اجرا می شود و هرگز به خطر نمی افتد.

میزبانی وب مدیریت شده

به عنوان مثال ، Liquid Web هر افزونه وردپرس را که هر روز در وب سایت خود اجرا می کنید ، به روز می کند. چه بهتر ، این کار در یک محیط آزمایش تخصصی انجام شده است تا وب سایت شما را از آسیب پذیری های افزونه محافظت کند و از خرابی جلوگیری کند. هنگامی که تیم کاملاً واضح شود ، به روزرسانیهای شما به صورت زنده تحت فشار قرار می گیرند.

Liquid Web یک کار عالی نیز انجام می دهد و به صاحبان وب سایت فرصت ایجاد راه حل های میزبانی سفارشی را می دهد که نیازهای رو به رشد آنها را برآورده می کند.

به عنوان مثال ، با رعایت PCI و HIPAA ، میزبانی نمایندگی فروش ، محافظت از سایت تجارت الکترونیکی و موارد دیگر در مورد صاحبان سایت که به دنبال چیز خاصی هستند ، کمک کنید..

و برای رها کردن آن ، هر راه حل میزبانی سفارشی همراه با یک مدیر حساب اختصاصی که همه چیز را در مورد وب سایت شما می داند و با تیم IT خود همکاری می کند تا از یک تجربه میزبانی یکپارچه اطمینان حاصل کند.

2. PageSpeed ​​چشمگیر

اگر می خواهید بازدید کنندگان سایت خود را راضی نگه دارید (و تبدیل کنید) و به صفحه اول Google بروید و در آنجا بمانید ، به وب سایت خود برای بارگیری سریع نیاز دارید..

وقتی نوبت بار سریع می رسد ، مایعات وب ناامید نمی شوند!

در زیر نتیجه حاصل شده است تست سرعت صفحه که انجام دادم.

قبل از:

یک سایت نمایشی وردپرس “خارج از جعبه” در وب مایع میزبان ، با استفاده از محتوای خودکار تولید شده و ذخیره سازی داخلی Liquid Web فعال شد:

بار بار قبل از بهینه سازی

در GTmetrix سایت بارگیری می شود 0.9 ثانیه. اصلاً بد نیست!

بعد از:

فقط با فعال سازی و پیکربندی ساده افزونه های سرعت پیشنهادی مایعات وب (Async JavaScript ، Autoptimize ، BJ Lazy Load ، Compress JPEG & تصاویر PNG & Lazy Load for Comments – قبلاً نصب شده اما فعال نشده است):

افزونه های سرعت وردپرس

نتیجه تأثیر بزرگی بر صفحه صفحات نتیجه داد:

سرعت صفحه بعد از بهینه سازی

در GTmetrix اکنون سایت بارگیری شده است 0.6 ثانیه. این 0.3 ثانیه سریعتر است ، چشمگیر – و سریع!

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

3. عملکرد بالا

وب مایع به طور متوسط ​​کمتر از 1 ثانیه است که بسیار مناسب برای صنعت میزبانی است. اما وقتی همه چیز را در دیتاسنترها تجزیه می کنید (3 مورد از آنها دقیق باشد) ، می فهمید که بر اساس موقعیت جغرافیایی شما ، سرعت وب بسیار بهتر است:

 • منطقه مرکزی ایالات متحده: 615ms
 • منطقه آمریکا-غرب: 330ms
 • منطقه اتحادیه اروپا – مرکزی: 867ms

مایعات وب در اینجا متوقف نمی شوند. از این گذشته ، در مقایسه با سرعت بارگذاری ، یک وب سایت با عملکرد سریع چیزهای بیشتری دارد.

نگاهی بیاندازید:

 • Liquid Web دارای بیش از 25،000 سرور در دیتاسنترهای هسته اصلی اداره شده است
 • مراکز داده دارای خنک کننده های اضافی ، شبکه ها و قدرت برای اطمینان از زمان و سرعت کار هستند
 • اتصال پهنای باند Tier-1 باعث تاخیر و اتصالات سریع به کلیه نقاط اینترنت جهانی می شود
 • کارشناسان عملکرد شبکه 24/7/365 را رصد می کنند
 • یک راه حل بهینه سازی تصویر داخلی با بسته میزبانی خود برای استفاده در سایت خود دریافت خواهید کرد
 • HTTP / 2 در دسترس است که نه تنها سرعت و کارایی سایت را افزایش می دهد بلکه به امنیت سایت کمک می کند

و در آخر اینکه ، Liquid Web از PHP 7. پشتیبانی می کند. همچنین این یک چیز خوب نیز هست زیرا PHP 7.0 دیگر پشتیبانی نمی شود ، PHP 7.1 فقط در یک برنامه تعمیر امنیتی است و PHP 7.2 قرار است در پایان سال 2019 کت و شلوار را دنبال کند..

علاوه بر این ، پیش بینی می شود که PHP 7.4 در نوامبر سال 2019 منتشر شود. بنابراین هر میزبان وب که از PHP 7 پشتیبانی نمی کند ، سرعت و عملکرد سایت شما را در نظر نمی گیرد.

4. سریعترین هاستینگ وردپرس

مایعات وب مهندسی شده اند یکی از بهترین سیستم عامل های میزبان وردپرس در آنجا برای ساده کردن میزبانی ، بنابراین می توانید بر روی رشد سایت خود تمرکز کنید. میزبانی کاملاً مدیریت شده آنها با وردپرس یک راه حل کامل است و بهترین انتخاب برای سایت های مهم وردپرس مهم است.

هر طرحی با افزونه های از پیش نصب شده ، به روزرسانی های خودکار ، مرحله بندی وب سایت ، پشتیبان گیری شبانه ، همگام سازی iThemes ، iThemes Security Pro ، گواهی SSL رایگان و ویژگی های اضافی برای متناسب سازی هر نوع وب سایت ارائه می شود.

فضای میزبانی وردپرس مدیریت شده در چند سال گذشته منفجر شده است ، آنچه باعث می شود سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده شما متفاوت و بهتر شود?

وی ادامه داد: ”پیشنهاد مدیریت WordPress ما با توجه به نیازهای توسعه دهنده WordPress مدرن ایجاد شده است. وردپرس دیگر فقط برای سایت های وبلاگ و محتوا نیست. بسیاری از سایت های وردپرس برنامه هایی کاملاً نیرومند هستند و به همین ترتیب به منابع نیاز دارند. پیشنهاد وردپرس مدیریت شده ما برای اطمینان از سرعتهای بالاتر به حافظه پنهان اعتماد نمی کند ، در عوض ، ما یک پلتفرم کامل ساخته شده است که متمرکز بر درخواست های همزمان است.

دلار به دلار ، Liquid Web بیشترین تعداد کارگران پی اچ پی را با کمترین قیمت در مقایسه با سایر رقابت ها ارائه می دهد. سایت های عضویت ، تابلوهای پیام و فروشگاه های تجارت الکترونیک در هنگام جابجایی به شبکه مایعات ، پیشرفت های چشمگیری خواهند دید.

همه مشتریان وردپرس مدیریت شده دارای ضمانت پاسخ پشتیبانی 59 ثانیه ای برای هر دو درخواست پشتیبانی پشتیبانی مربوط به سرور و وردپرس هستند و از طریق ارتباط مایعات وب با iThemes ، تمام برنامه های مدیریت شده با وردپرس شامل iThemes Security Pro هستند. برای آژانسها ، فریلنسرها و هر کس دیگری که بسیاری از سایت های وردپرس را ایجاد می کند ، پیشنهاد ما با مدیریت وردپرس از نظر ارزش پیشرو است. “
آرم وب مایع
کریستی کیرینوس – مدیر محصول WooCommerce در وب مایع

پلت فرم مدیریت شده وردپرس آنها بوده است ساخته شده از زمین به بالا برای تحویل سرعت و قابلیت اطمینان سکوی آنها برای اطمینان از سرعتهای بالاتر به حافظه پنهان اعتماد نمی کند ، درعوض بر روی آن متمرکز است درخواست های همزمان و تعداد زیادی از کارگران PHP برای اطمینان از داشتن سریعترین ، پایدارترین و امن ترین سرویس برای سایت دارای وردپرس.

میزبانی وب وردپرس کاملاً مدیریت شده

 • هزینه اضافی در استفاده ، محدودیت ترافیک یا بازدید از صفحه اندازه گیری نشده است
 • به روزرسانی خودکار پلاگین با مقایسه تصویری
 • هیچ محدودیتی برای پلاگین های قابل استفاده وجود ندارد (برخلاف WP Engine و Kinsta)
 • افزونه بهینه سازی تصویر رایگان که باعث بهبود سرعت صفحه می شود
 • به روزرسانی های افزونه شبانه که در یک محیط صحنه بندی آزمایش شده اند (چرا میزبان وب بیشتر این کار را نمی کنند؟)
 • همگام سازی iThemes و iThemes Security Pro
 • مهاجرت سایت رایگان که در آن یک تیم کامل به شما کمک می کند تا داده های خود را از میزبان فعلی خود انتقال دهید.
 • تضمین های پیشرو در صنعت با ضمانت 100٪ بدون نگرانی به موقع پشتیبانی می شوند. 100٪ به وقت یا آنها به شما 10 برابر مقدار اعتبار.
 • دسترسی کامل به سرور و ابزارهای توسعه دهنده (SSH ، Git و WP-CLI)
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • سایت های مرحله بندی
 • 24/7/365 تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده

داشبورد WordPress را مدیریت کرد, دارای تمام ویژگی های اساسی و تنظیمات:

داشبورد وردپرس مدیریت شده

میزبانی WP مدیریت همراه است iThemes Security Pro رایگان:

برنامه های امنیتی رایگان ithemes

برنامه های میزبانی وردپرس با هزینه 19 دلار در ماه و بدون هزینه پنهان شروع می شود و شما هرگز به هیچ وجه بسته نمی شوید.

5. میزبانی تخصصی WooCommerce

WooCommerce پرکاربردترین پلتفرم تجارت الکترونیکی و ادعای مایعات وب است که آنها ساخته اند اولین راه حل همه در یک برای WooCommerce, که راه حل های رقابتی مانند Shopify.

مقایسه میزبان woocommerce

این بیش از فقط افزونه وردپرس + افزونه WooCommerce است. میزبان مدیریت شده آنها WooCommerce است بسیار سریع و قابل اعتماد از آنجا که این پلتفرم به منظور بهینه سازی بارهای پرس و جو 95٪ بهینه شده است.

آنچه میزبان مدیریت WooCommerce شما را متفاوت از میزبانی WooCommerce ارائه داده شده توسط این رقابت می کند?

“وب مایعات مفهوم میزبانی وب WooCommerce را اختراع کرد. برخلاف رقابت ، میزبانی وب WooCommerce مدیریت شده Liquid Web بسیار بیشتر از WooCommerce است که در یک برنامه وردپرس نصب شده نصب شده است. ابتدا ، Liquid Web افزونه Custom Order Tables ، افزونه WooSimple و چندین افزونه دیگر را ایجاد کرد که با کاهش 85٪ بار پرس و جو WooCommerce ، سرعت سایت را افزایش می دهد ، صفحات محصول را ساده می کند و ویژگی های غنی را به WooCommerce اضافه می کند و آنها را به هر نقشه اضافه می کند..

علاوه بر این ، ما متخصصان WooCommerce را در مورد کارمندان خود داریم که به فروشگاه های وارد شده WooCommerce روی سکو نگاه می کنند و توصیه های بیشتری را برای افزایش کارایی ارائه می دهند. این بدان معنی است که فروشگاههای WooCommerce هنگام جابجایی به وب مایع ، پیشرفت های چشمگیری خواهند دید. سپس ، مشتری مدیریت WooCommerce می تواند از مشارکتهای محصولاتی که با آنها مذاکره کرده ایم با برخی از محبوب ترین موضوع WooCommerce و نویسندگان افزونه استفاده کند تا از ویژگی هایی مانند پردازش پرداخت بدون هزینه ، بازیابی رها شده سبد خرید ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، بازاریابی وابسته و سایر موارد بهره ببرد. ، بدون هیچ هزینه اضافی 6 6000 دلار در سال.

و البته ، مشتریان WooCommerce مدیریت شده ما دارای این ضمانت پشتیبانی 59 ثانیه ای برای سرور ، وردپرس و درخواست های پشتیبانی مربوط به WooCommerce هستند. این بسیار قابل توجه است. “
آرم وب مایع
کریستی کیرینوس – مدیر محصول WooCommerce در وب مایع

میزبانی وب WooCommerce مدیریت شده با مایعات دارای ویژگی های زیر است:

 • جداول برای ذخیره داده های سفارش برای کاهش بار پرس و جو تا حد 95٪
 • سرویس های ایمیل سبد خرید جیلت رها ، ایمیل ها با یک کلیک پیوند به سبد خرید رها شده و کنترل برنامه ریزی قابل تنظیم هستند.
 • 20+ تست عملکرد شما می توانید برای آمادگی برای افزایش ترافیک اجرا کنید
 • پشتیبانی از فروشگاه های فیزیکی ، دیجیتال ، dropshipping و فروشگاه های بازار
 • مهاجرت سایت “دستکش سفید” رایگان
 • صفحه ساز داخلی (Beaver Builder) برای ایجاد سایت آسان
 • موضوع بسته بندی شده Astra که برای فروشگاه های آنلاین بهینه شده است
 • بهینه سازی موبایل
 • گواهی SSL رایگان & iThemes Security Pro
 • افزونه های اتوماتیک بدون نگرانی با مقایسه تصویری
 • بیش از 150 دلار در ماه در بسته نرم افزاری و ابزار رایگان

WooCommerce مدیریت شده از Liquid Web شامل موارد زیر است بسته های رایگان با تمام برنامه ها:

 • BeaverBuilder – افزونه سازنده صفحه حق بیمه (با ارزش 99 دلار در سال)
 • IconicWP – همه افزونه های برتر WooCommerce آنها (با ارزش 200 دلار + در سال)
 • جیلت – پلاگین حق بیمه رها شده (با 850 دلار در سال)
 • AffiliateWP – افزونه مدیریت حق بیمه وابسته (با ارزش 99 دلار در ماه)
 • GlewAnalytics – تجزیه و تحلیل تجارت الکترونیکی (با ارزش 199 دلار در ماه)

طرح WooCommerce مبتدی فقط با 19 دلار در ماه شروع می شود ، بدون پرداخت هزینه های مخفی و هرگز در یک قرارداد گیر نیاورید. برای متناسب با نیاز خود می توانید در هر زمان به روزرسانی یا لغو کنید.

برنامه های عملکرد بالاتر مایعات وب (استاندارد ، به علاوه ، نرم افزار), & تصدی) با Glew.io گنجانده شده است. Glew.io (با ارزش 199 دلار + در هر ماه) نرم افزار نهایی تجزیه و تحلیل و گزارش دهی برای بازاریابان تجارت الکترونیک است که به شما امکان می دهد همه تجزیه و تحلیل های موجود در سایت خود را مشاهده کنید و مانند یک شرکت بزرگ میلیون دلاری به بازار عرضه شود. به عنوان مثال ، تصور کنید که می توانید مشتریان خود را در گروه هایی مانند “مشتریانی که 500 دلار + هزینه پرداخت کرده اند ، اما در 6 ماه گذشته بازنگشته اند” ، یا “مشتریان VIP که امسال بیش از 1000 دلار خرج می کنند” تقسیم کنید..

6. پشتیبانی حق بیمه ، از جمله انسانهای دوستانه

پشتیبانی وب مایع

یكی از ساده ترین چیزها در مورد Liquid Web همان چیزی است كه من ضمانت پشتیبانی “59” می نامم.

به عنوان راهی برای اثبات این مسئله که شما به عنوان یک مشتری وب مایع اهمیت دارید ، مایعات وب 59 تضمین پشتیبانی زیر را ارائه می دهند:

59 ثانیه / دقیقه ضمانت

 • راهنمای اولیه پاسخگویی به میز: هر زمان که با استفاده از سیستم میز راهنما بلیط مشکل ارسال کردید ، ظرف 30 دقیقه پاسخی را از تکنسین دریافت خواهید کرد. اگر Liquid Web نتواند ظرف 59 دقیقه پاسخ دهد ، به شما 10 برابر بیشتر از زمان تعهد SLA اعتبار داده می شود. به عبارت دیگر ، اگر بلیط شما 1 ساعت فراتر از ضمانت پشتیبانی 59 دقیقه ای باشد ، 10 ساعت اعتبار اعتبار میزبانی دریافت خواهید کرد.
 • زمان پاسخگویی تلفنی: یک مأمور پشتیبانی مستقیم از زمان انتخاب دپارتمی که می خواهید با او صحبت کنید ، در تماس تلفنی شما پاسخ خواهد داد. در غیر این صورت ، اعتبار میزبانی از 10 برابر مدت زمانی که ضمانت می کند دریافت خواهید کرد.
 • زمان پاسخگویی اولیه به گفتگوی زنده: یک نماینده پشتیبانی چت زنده در مدت 59 ثانیه از انتخاب بخش انتخابی شما و پر کردن سؤالات نظر سنجی قبل از چت ، به گپ شما پاسخ خواهد داد. دوباره ، اگر Liquid Web نتواند ضمانت 59 ثانیه ای را انجام دهد ، 10 برابر اعتبار میزبانی به حساب خود دریافت خواهید کرد.

همچنین به یاد داشته باشید ، پشتیبانی مایع 24/7/365 در دسترس است ، بنابراین هرگز نیازی به نگرانی در مورد تماس با کمک در هنگام نیاز به آن ندارید.

Liquid Web همچنین دارای یک وبلاگ ، دانش بنیان ، مرکز منابع WooCommerce ، قطب محتوا (شکستن محتوا در دسته های میزبان نوع) ، یک پادکست فروشگاه تجارت الکترونیک (به نام سازندگان فروشگاه) ، وبینارها (در هر زمان قابل دسترسی) و یک رویداد برای افراد علاقه مند در شرکت در رویدادهای انجمن WordPress.

به کمک بیشتری نیاز دارید؟ با مشاور شخصی یا مدیر حساب مایعات وب تماس بگیرید و از آنها سؤال کنید!

7. 100٪ ضمانت برق و شبکه از طریق شبکه ضمانت کنید

مایعات وب به معدود شرکت های میزبانی وب در خارج از کشور می پردازند که 100٪ ضمانت به موقع را ارائه می دهند. به عبارت دیگر ، قول می دهد تمام دستگاه های مسیریابی اصلی درون شبکه های مایع مایع از اینترنت جهانی در همه زمان ها قابل دسترسی باشد.

100٪ ضمانت شبکه و به روز رسانی

البته برخی موارد مستثنی است:

 • تعمیر و نگهداری شبکه ، سخت افزار یا نرم افزار برنامه ریزی شده
 • حملات مخرب (مانند حملات عمده DDoS)
 • اقدامات قانونی علیه وب سایت یا شرکت شما انجام شده است
 • مسائل مربوط به پروپانل

در حالی که دستیابی به 100٪ به موقع برای همیشه غیرممکن است ، مایعات وب تقریباً به هر حال این کار را انجام می دهند. در حقیقت ، امسال Liquid Web در طول ده ماه حداکثر تا زمان 99،997٪ حداکثر تاخیر را حفظ کرده است.

و فقط در صورت تعجب ، مایعات وب a 10 برابر اعتبار برای میزان خرابی برای کلیه مشتریان میزبان تحت تأثیر خرابی. به عبارت دیگر ، اگر وب سایت شما به مدت 1 ساعت کاهش یابد ، اعتبار میزبانی 10 ساعته به حساب خود دریافت خواهید کرد.

8- مهاجرت سایت رایگان

چه یک حرکت داخلی در مایعات وب یا یک حرکت خارجی از میزبان وب دیگر, مایعات وب سایت شما را به صورت رایگان به سیستم عامل میزبان خود منتقل می کند. و اگر تیم متخصصین آن به هر دلیلی نمی توانند سایت شما را مهاجرت کنند ، مطمئن باشید که در حین کار خود تیمی را که می تواند به شما ارائه دهد دریافت خواهید کرد.

مهاجرت سایت رایگان

اگرچه ممکن است این ویژگی برای ارائه دادن به صاحبان سایت به نظر نرسد و حتی ممکن است در صنعت میزبانی آن را استاندارد تصور کنید ، وقتی بگوییم اینگونه نیست ، به ما اعتماد کنید. بسیاری از شرکت های هاستینگ وب شما را مجبور می کنند تا سایت خود را به خودتان مهاجرت کنید یا هزینه ای سنگین را برای کمک به شما هزینه می کنند.

اگر می خواهید یک سایت وردپرس (یا سایت های) خود را به بستر میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Liquid Web خود تغییر دهید ، می توانید از افزونه Migrate To Liquid Web WordPress رایگان استفاده کنید. این افزونه از همه چیز مراقبت می کند ، از کپی کردن همه داده ها گرفته تا تبدیل پرونده های پیکربندی و وارد کردن آن به سرور وب مایع.

9. حفاظت رایگان DDoS

آخرین موردی که می خواهید با آن مقابله کنید ، حمله DDoS است که سایت شما را به سمت پایین می آورد و باعث از دست رفتن فروش یا منجر به شما می شود.

محافظت ddos ​​رایگان

به همین دلیل Liquid Web گزینه فعال کردن را به همه صاحبان وب سایت ارائه می دهد خدمات CDN Cloudflare رایگان (از جمله حفاظت DDoS) در حساب میزبانی خود خدمات CDN Cloudflare بیشتر از ارائه مطالب سایت در سراسر جهان فوراً با استفاده از سرورهایی که در سراسر جهان پوشانده شده اند ، انجام می دهند.

اما فقط در صورت نیاز به نوسازیگر ، در اینجا بهترین دلایل استفاده از خدمات رایگان CDN CloudFlare ذکر شده است:

 • پرونده های بزرگ ویدیویی یا تصویری شما سایت شما را کاهش می دهد
 • استفاده از پهنای باند بزرگ باعث خدشه دار شدن منابع می شود
 • با تحویل سریعتر محتوا ، میزان ترافیک اما نرخ تبدیل پایین بهبود می یابد
 • تلاشهای SEO خود را با زمان بارگذاری سریع تر و تعامل بیشتر کاربر در سایت بهبود بخشید

اما بیش از آن ، Cloudflare وب سایت شما را عایق بندی می کند و به طور خودکار ترافیک مخرب را رها می کند تا از حمله DDoS جلوگیری کند که وب سایت شما را از بین نبرد..

در حقیقت ، این قابلیت پیشرفته برای حصول اطمینان از ترافیک قانونی ، حتی در هنگام حمله ، به وب سایت شما وارد می شود. و فقط در صورتی که سایت شما درگیر حمله DDoS شود ، اعتماد کنید که مایعات وب فوراً به شما اطلاع دهند.

چیزی قدرتمندتر می خواهید؟ همیشه می توانید خدمات پیشگیری از حمله DDoS Attack Premium Liquid Web را خریداری کنید که موارد زیر را انجام می دهد:

 • نظارت بر تمام ترافیک وب که به سایت شما در زمان واقعی می رسد
 • قبل از وقوع حملات ، هوشمندانه حملات را شناسایی کرده و واکنش نشان دهند
 • قبل از رسیدن به لایه مهم زیرساختهای خود ، تمام ترافیک های مخرب را شسته و جدا کنید

محافظت از حق بیمه DDoS با 99 دلار در ماه شروع می شود.

10. گواهینامه های SSL رایگان

گواهینامه های SSL برای محافظت عالی هستند:

 • بانکها ، اتحادیه های اعتباری یا سایر وب سایتها (مانند مغازه های WooCommerce) که معاملات مالی را اداره می کنند
 • اتصال به سرور وب یا ایمیل
 • انتقال فایل (SFTP) از رایانه به سرور
 • ورود به سیستم برنامه های آنلاین (هر وب سایت محافظت شده با رمز عبور)

یک گواهینامه SSL داده های منتقل شده بین سرور میزبان و مرورگر کاربر را رمزگذاری می کند تا هیچ کس نتواند آن را در فرایند رهگیری کند. به علاوه ، از پرچم گذاری وب سایت شما توسط Chrome به عنوان “امن نیست” جلوگیری می کند.

مجوز ssl رایگان

خوشبختانه, وب مایع به مشتریان میزبان گواهی SSL رایگان ارائه می دهد, خوب است که دیدن بسیاری از میزبان وب برای این سرویس بسیار مورد نیاز ، هزینه اضافی را از شما دریافت می کند.

برنامه های مدیریت شده WooCommerce و مدیریت وردپرس Liquid Web به صورت خودکار همراه است رمزگذاری SSL را بگذارید برای دامنه اصلی شما که هنگام کنترل سایت خود در صفحه کنترل تنظیم کرده اید یا اینکه دامنه اصلی خود را در کنترل پنل تغییر نام دهید.

برنامه های میزبانی

وب مایع با این تفاوت که با بیشتر میزبان وب دارد متفاوت است میزبانی مشترک ارائه نمی دهد (مانند SiteGround و Bluehost). بگذارید تکرار کنم – Liquid Web میزبانی مشترک ارائه نمی دهد.

آنچه ارائه می دهد انواع مختلف میزبانی وب است: سرورهای اختصاصی را مدیریت کرده ، میزبان VPS را مدیریت کرده ، وردپرس را مدیریت کرده و WooCommerce را مدیریت کرده اید.

بنابراین ، بیایید قبل از غرق شدن به ویژگی هایی که می توانید هنگام استفاده از وب مایع به عنوان میزبان وب خود انتظار داشته باشید نگاهی بیندازید.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

میزبانی وب وردپرس با مدیریت مایع

خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده که واقعاً همه آنها را کنترل می کند ، به سختی می توان نتیجه گرفت. اما با استفاده از Web Liquid می توانید صفر هزینه اضافی ، محدودیت ترافیک یا بازدید از صفحه اندازه گیری شده برای شروع. این بدان معنی است که می توانید بدون ترس از قطع شدن به دلیل موفقیت شخصی خود ، به رشد وب سایت وردپرس خود ادامه دهید.

ویژگی های میزبانی وردپرس

علاوه بر این ، با میزبانی وردپرس مدیریت شده وردپرس ، ویژگی های زیر را دریافت خواهید کرد:

 • پشتیبانی از PHP 7
 • سرعت سریع با 10 کارگر PHP
 • نگینکس
 • بهینه سازی تصویر داخلی
 • مهاجرت سایت رایگان با خرابی صفر
 • به روزرسانی های افزونه شبانه که در یک محیط صحنه بندی آزمایش شده اند (چرا میزبان وب بیشتر این کار را نمی کنند؟)
 • همگام سازی iThemes و iThemes Security Pro
 • دسترسی کامل به سرور
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار (به مدت 30 روز در خارج از خانه ذخیره می شود)
 • ابزارهای برنامه نویس (SSH ، Git و WP-CLI)
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • سایت های مرحله بندی
 • 24/7/365 تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده

قیمت میزبانی وردپرس را مدیریت کرد

برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده است از 19 دلار در ماه شروع کنید برای یک سایت

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

میزبانی وب WooCommerce

میزبانی وب WooCommerce تحت مدیریت وب مایع

وب مایع به کسانی که دارای فروشگاه های تخصصی WooCommerce هستند ، خدمات تخصصی میزبانی WooCommerce را ارائه می دهد. برای شروع ، تیم موجود در Liquid Web می فهمند که حتی میزبانی وب با کیفیت بالا وردپرس ممکن است فروشگاه تجارت الکترونیکی شما را به روشی که باید باشد ذخیره نکند. بنابراین ، آنها این امر را به خود اختصاص می دهند تا سایت شما را برای حداکثر کارایی و تجربه کاربری استثنایی مخفی کند.

ویژگی های میزبانی WooCommerce

وب مایع به صاحبان فروشگاه های WooCommerce امکاناتی از قبیل:

 • جداول برای ذخیره داده های سفارش برای کاهش بار پرس و جو تا حد 95٪
 • جیلت خدمات ایمیل سبد خرید را رها کرد
 • 20+ تست عملکرد شما می توانید برای آمادگی برای افزایش ترافیک اجرا کنید
 • پشتیبانی از فروشگاه های فیزیکی ، دیجیتال ، dropshipping و فروشگاه های بازار
 • مهاجرت سایت “دستکش سفید” رایگان
 • صفحه ساز داخلی (Beaver Builder) برای ایجاد سایت آسان
 • موضوع بسته بندی شده Astra که برای فروشگاه های آنلاین بهینه شده است
 • بهینه سازی موبایل
 • گواهی SSL رایگان & iThemes Security Pro
 • افزونه های اتوماتیک بدون نگرانی با مقایسه تصویری
 • بیش از 150 دلار در ماه در بسته نرم افزاری و ابزار رایگان

قیمت میزبانی woocommerce را کنترل کرد

برنامه های میزبانی WooCommerce مدیریت شده است از 19 دلار در ماه شروع کنید

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

سرورهای اختصاصی مدیریت شده

سرورهای اختصاصی مدیریت وب مایع

میزبان سرور اختصاصی مدیریت شده مایعات به این معنی است که داده ها و پرونده های وب سایت شما در یک سرور مستاجر ذخیره می شوند. شما هرگز مجبور نیستید منابع را به اشتراک بگذارید ، بتوانید محیط میزبانیتان را شخصی سازی کنید ، و می توانید راه حل میزبانی خود را با استفاده از لینوکس یا ویندوز (که همه میزبان وب انجام نمی دهد) بسازد..

به علاوه ، از ویژگی هایی مانند:

 • نظارت در زمان واقعی
 • 100٪ ضمانت زمان مصرف برق و شبکه
 • محافظت استاندارد DDoS
 • خدمات CDN CloudFlare
 • درایوهای پشتیبان
 • دسترسی ریشه
 • آدرس IP اختصاصی
 • ذخیره سازی SSD در سطح تجاری برای حداکثر عملکرد

برنامه های میزبانی سرور اختصاصی از 199 دلار در ماه شروع کنید.

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

میزبانی VPS میزبانی شده

میزبانی VPS میزبان وب مایع

میزبان VPS مدیریت شده خود ادعا می کند که این مسئله وجود دارد میزبان VPS مدیریت شده است خدمات سریعتر از AWS یا Rackspace (دو راه حل برتر میزبانی ابر در صنعت) هستند ، Liquid Web قابلیت اطمینان مورد نیاز و ویژگی های امنیتی پیشرفته را در اختیار صاحبان وب سایت قرار می دهد تا هرگز نگران نباشند.

به علاوه ، میزبانی VPS از توان یک سرور اختصاصی و انعطاف پذیری میزبانی ابری برخوردار است. به عبارت دیگر ، برای کسانی که به کنترل سرور اختصاصی نیاز دارند ، بسیار عالی است اما می خواهند هزینه های خود را کاهش دهند.

در اینجا برخی از قابل توجه ترین ویژگی هایی که با میزبانی وب VPS مایع به دست می آورید وجود دارد:

 • پهنای باند گیگابیت
 • سایت های نامحدود
 • خدمات CDN CloudFlare
 • آدرس IP اختصاصی
 • پشتیبان گیری محلی
 • دسترسی ریشه
 • فایروال یکپارچه
 • محافظت DDoS
 • مقیاس گذاری آسان بالا یا پایین
 • cPanel ، Plesk یا Interworx
 • 100٪ ضمانت زمان مصرف برق و شبکه

برنامه های میزبانی VPS از 29 دلار در ماه شروع کنید.

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف را به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت کنید!

جوانب مثبت و منفی وب

در اینجا من جوانب مثبت و منفی خدمات میزبانی شده وردپرس و WooCommerce را ذکر کرده ام.

مدیریت جوانب میزبان وردپرس:

 • عملکرد بالا (PHP Workers ، SSD ، PHP7 ، HTTP / 2 ، Let’s Encrypt SSL و Nginx)
 • هزینه استفاده بیش از حد یا محدودیت در نمای صفحه یا ترافیک محدودیت ندارد
 • همگام سازی رایگان iThemes (مدیریت چندین سایت وردپرس از یک داشبورد) و iThemes Security Pro
 • افزونه بهینه سازی تصویر مناسب
 • بدون ممنوعیت وردپرس یا ممنوعیت افزونه
 • مهاجرت سایت “دستکش سفید” رایگان
 • 100٪ ضمانت به موقع و جبران خسارت زیاد برای خرابی
 • پشتیبانی 24/7/365 با تضمین ستاره 59 دقیقه در ثانیه
 • طرح استارت ارزان از 19 دلار در ماه

مدیریت مزایده میزبان WooCommerce:

 • سرعت و عملکرد بهینه سازی WooCommerce (SSD ، PHP7 ، Let’s Encrypt SSL ، HTTP / 2 ، Nginx ، Varnish) & Redis Caching)
 • 30 تا 300 PHP کارگر برای تضمین سرعت سریع
 • بسته نرم افزاری رایگان شامل: افزونه سازنده صفحه Beaver Builder ، همه افزونه های Iconic WP ، سبد خرید Jilt Abandoned ، Affiliate WP و Glew Analytics
 • برنامه مبتدی مقرون به صرفه از 19 دلار در ماه / ماه که WooCommerce کاملاً برجسته است
 • پی پال رایگان & ادغام خط در تمام برنامه ها
 • مهاجرت سایت “دستکش سفید” رایگان

مدیریت وردپرس و WooCommerce منفی:

 • گران قیمت (بدون میزبانی مشترک ارزان قیمت ؛ برای کسانی که نیاز به عملکرد ، قابلیت اطمینان و پشتیبانی دارند – ارائه می دهد و هزینه آن را می پردازند)
 • میزبانی ایمیل رایگان (افزودنی برتر از 1 دلار در ماه شروع می شود)
 • ایالات متحده & اروپا محور؛ هیچ مرکز داده ای در آسیا و اقیانوس آرام (با این وجود یک CDN به پوشش جغرافیایی در مناطق آسیا و اقیانوس آرام کمک می کند)
 • درپوش بسته بندی مبتدی WooCommerce با 15 محصول با معاملات نامحدود یا 150 سفارش در هر ماه
 • بدون ضمانت برگشت پول – هرچند هیچ قراردادی وجود ندارد و می توانید هر زمان که خواستید فسخ کنید

خلاصه: آیا وب مایع خوب است?

بررسی وب مایع

بنابراین ، آیا مایعات وب خوب است?

بله ، Liquid Web برای صاحبان وب سایتهایی که به صورت تصاعدی و مورد نیاز رشد می کنند فوق العاده است قابلیت اطمینان ، سرعت و زمان به روز تضمین شده است همیشه.

وب مایع با این تفاوت که با بیشتر میزبان وب دارد متفاوت است میزبانی مشترک ارائه نمی دهد. البته این بدان معنی است که قیمت آنها بالاتر خواهد بود.

در واقع ، Liquid Web است در لیگ خودشان وقتی نوعی میزبانی وب ارائه می شود ، به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. در عوض ، یک رویکرد لوکس را در پیش گرفته و در صدد ایستادگی در بین صنعت اشباع است که در تلاش است صاحبان وب سایت ها همان نوع خدمات را ارائه دهد..

مایعات وب کمک می کند تا به مردم در اولویت تبدیل شوید و در واقع وب سایت شما چیزی را مدیریت کند که مشتاقانه منتظر آن باشید. از این گذشته ، با برچسب قیمتی بالاتر از اکثر میزبان وب ، باید تمامی خدمات مورد نیاز خود را برای اجرای یک وب سایت موفق (به علاوه برخی از آنها) به شما ارائه دهد.

آیا علاقه مند به امتحان کردن مایعات وب هستید؟ بررسی کنید که چگونه وب مایع می تواند به وب سایت شما کمک کند تا به پتانسیل خود برسد و به رشد ورای وحشی ترین رویاهای خود ادامه دهد.

استفاده از کد WHR40VIP و 40٪ تخفیف به مدت 2 ماه در کلیه محصولات میزبانی دریافت می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map