Namecheap EasyWP بررسی

آیا به دنبال راهی آسان برای ثبت نام ، میزبانی و مدیریت وب سایت وردپرس خود هستید ، اما مطمئن نیستید که همه این موارد را از یک ارائه دهنده خدمات آسان برای استفاده دریافت کنید؟ سپس میزبان EasyWP وردپرس Namecheap ممکن است گزینه ای برای شما باشد.


EasyWP.com را بررسی کنید

اگر حفر کردن در اطراف را انجام داده اید (که باید همیشه قبل از تصمیم گیری نهایی انجام دهید) ، ممکن است با مشکل روبرو شوید Namecheap.

Namecheap بهترین نام برای ثبت نام مستقل دامنه معتبر ICANN که در سال 2000 تاسیس شد ، شناخته شده است و بیش از 10 میلیون نام دامنه مدیر افتخار است. اما بیش از آن ، Namecheap ادعا می کند که یکی از این موارد است ساده ترین استفاده و ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس مدیریت شده در جهان (ما در بررسی EasyWP من در زیر در مورد آن خواهیم دید).

با کلیک بر روی این لینک ، می توانید وب سایت خود را فقط میزبانی کنید 1 دلار برای ماه اول (نصب وب سایت وردپرس 1x نصب شده و آماده رفتن).

بررسی اجمالی Namecheap و EasyWP

 1. بررسی Namecheap EasyWP

در اینجا با مروری بر قیمت ها و برنامه های مختلف برای انتخاب شما آورده شده است.

 1. جوانب مثبت و منفی EasyWP

در اینجا نگاهی دقیق تر به و. زیرا چیزهای خوبی وجود دارد ، اما منفی ها نیز وجود دارد.

 1. ویژگی های اصلی Namecheap

در اینجا در این بخش من Namecheap و سایر محصولات و خدمات آنها را ارائه می دهم.

 1. آیا EasyWP.com را توصیه می کنم؟?

در اینجا خلاصه به شما می گویم که آیا گزینه های بهتر EasyWP در آنجا وجود دارد یا خیر.

easywp میزبان وردپرس را مدیریت کرد

مایل به ارائه جدیدترین کیفیت و کیفیت بالا به صاحبان وب سایت هستیم دامنه و میزبانی محصولات با قیمت های بسیار رقابتی, Namecheap می کوشد تا خدمات ، امنیت و پشتیبانی ستاره ای را ارائه دهد.

اما سؤال باقی است: Namecheap نوع ارائه دهنده هاستینگ است که می خواهید وب سایت وردپرس خود را مدیریت کنید?

از این گذشته ، فقط به این دلیل که خدمات نام دامنه قابل اطمینان ارائه می دهند به این معنی نیست که وقتی میزبان وب و میزبانی وردپرس مدیریت شده با آنها مطابقت دارند.

بیا یک نگاهی بیندازیم.

میزبان Namecheap EasyWP WordPress (و برنامه ها)

Namecheap برنامه های میزبانی متنوعی را برای پاسخگویی به نیاز همه دارندگان وب سایت ، بدون توجه به صنعت و اندازه آن ، ارائه می دهد.

هر طرح با ابزارهای قدرتمندی برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود ، و همچنین از امنیت جامد برای محافظت از داده ها و اطلاعات بازدید کنندگان سایت شما ارائه می شود.

بررسی namecheap easywp - میزبانی وردپرس مدیریت شده

در اینجا مجموعه ای از برنامه های میزبانی چندگانه Namecheap وجود دارد ، که بهترین تجربه را شروع می کند: میزبانی وردپرس را مدیریت کرد.

با میزبانی وردپرس مدیریت شده Namecheap ، می توانید چند ثانیه میزبان وب برای وب سایت وردپرس خود باشید. تماس گرفت EasyWP, این سرویس میزبانی بیشترین موارد لازم را برای ساخت و نگهداری وب سایت وردپرس خود را به شما می دهد.

به این ترتیب می توانید روی موارد مهمتری مانند بازاریابی برند خود ، ساختن یک پیروی بزرگتر و تضمین فروش بیشتر تمرکز کنید.

وقتی از EasyWP استفاده می کنید بررسی کنید:

 • ضمانت حداکثر 99٪
 • نصب فوری وردپرس
 • طراحی شده توسط Namecheap Cloud
 • SFTP و دسترسی به بانک اطلاعاتی
 • دامنه رایگان موقت EasyWP (برای استفاده تا زمانی که دامنه ثبت شده خود را بدست آورید)
 • قابلیت نگهداری حالت داخلی
 • تهیه نسخه پشتیبان آسان و گزینه های بازیابی
 • پشتیبانی از دامنه های Namecheap
 • پشتیبانی 24/7 Namecheap
 • گواهینامه های SSL
 • داشبورد اختصاصی

در حال حاضر سه برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده وجود دارد:

 1. EasyWP Starter: این طرح همراه است 10 GB ذخیره سازی SSD ، بازدید کنندگان 50K در ماه, و با 3.88 دلار در ماه شروع می شود (ماه اول فقط 1 دلار است ، پس از آن 28.88 دلار تمدید می شود).
 2. EasyWP توربو: این طرح همراه است 50 GB ذخیره سازی SSD ، 200K بازدید کننده در ماه, و با 7.88 دلار در ماه شروع می شود (ماه اول فقط 2 دلار است ، پس از آن 68.88 دلار تمدید می شود).
 3. EasyWP Supersonic: این طرح همراه است 100 گیگابایت حافظه SSD ، 500K بازدیدکننده در ماه, و با 11.88 دلار در ماه شروع می شود (ماه اول فقط $ 800 است ، پس از آن 98.88 دلار تمدید می شود).

مقایسه قیمت easywp

شکی نیست که هستند قیمت های خوب. اگرچه هنوز راهی برای گفتن این قیمت فروش دوام نیافته است ، همانطور که روز دیگر قیمت تمام برنامه های میزبانی متفاوت بود.

جوانب Namecheap EasyWP

Namecheap نزدیک به دو دهه است که برای خدمات نام دامنه خود بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. اما آیا این بدان معنی است که خدمات میزبانی شده ارائه شده ، هر چیزی را با ارزش ارائه می دهند?

توییت

EasyWP نه تنها یکی از ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس در اطراف بلکه همچنین یکی از سریعترین آنهاست:

میزبانی سریع easywp

در اینجا به برخی از بهترین دلایل در نظر گرفتن استفاده از میزبانی وب Namecheap می پردازیم.

1. ارزش عالی برای پول

ماندن در بودجه هنگام راه اندازی وب سایت جدید ، حتی در مورد میزبانی وب می تواند دشوار باشد. و در حالی که برخی از ارائه دهندگان میزبانی واقعاً عالی در آنجا وجود دارند ، برخی از آنها بسیار گران قیمت هستند.

easywp برنامه های میزبانی wp (سالانه) را مدیریت کرد

با نام Namecheap ، تمام موارد اساسی را که باید در اختیار یک ارائه دهنده هاستینگ و با قیمت بسیار پایین قرار دهید ، دریافت می کنید.

تعداد زیادی از میزبانان مدیریت شده در وردپرس وجود ندارند که مایل به تهیه مواردی مانند پشتیبان گیری روتین ، گواهینامه های رایگان SSL و پشتیبانی 24/7 باشند. به همان اندازه Namecheap کم می کند.

به علاوه ، قیمت تمدید میزبانی وب Namecheap هنوز هم بسیار ارزان است. بدون شک بهترین قیمت در مورد EasyWP بهترین قیمت است!

2. آسان برای استفاده از داشبورد

بسیاری از افراد ممکن است این واقعیت را دوست ندارند که برنامه هاست میزبانی شده Namecheap با یک داشبورد اختصاصی برخلاف cPanel استاندارد همراه باشد.

اما واقعیت این است که EasyWP داشبورد مجموعه ساده ای دارد که قابل استفاده است.

داشبورد آسان برای استفاده

به گفته این ، اگر تصمیم دارید از هر برنامه میزبانی نامی Namecheap استفاده کنید ، برای مدیریت وب سایت خود به cPanel محبوب دسترسی خواهید داشت ، که همیشه در بین افرادی که از این پنل مدیریت استاندارد استفاده می کنند ، استقبال می شود..

شروع کار با EasyWP نمی تواند ساده تر باشد.

3. راه اندازی فوری وردپرس

این واقعیت که Namecheap بلافاصله وردپرس را در سایت شما نصب می کند (با یک کلیک ساده) فوق العاده است.

setup وردپرس easywp

این فرآیند آسان از ایجاد اشتباه در صاحبان سایت های تازه کار جلوگیری می کند ، روند ساخت سایت را سرعت می بخشد و پایه و اساس خوبی را از ابتدا ایجاد می کند.

4. پشتیبان گیری آسان و به روز رسانی های امنیتی

تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما در همه زمانها ، اتفاقاتی را می تواند خرابی را کاهش دهد. همچنین باعث می شود بازیابی همه کار سخت و آسان زندگی شما از استرس کمتری برخوردار باشد (که هرکسی می تواند از آن بهره ببرد!).

پشتیبان گیری آسان وردپرس

این که آیا می خواهید به پشتیبان های روزمره Namecheap تکیه کنید ، یا به صورت دستی آنها را انجام دهید ، Namecheap باعث می شود که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، چه در داشبورد cPanel یا EasyWP (بسته به نوع برنامه میزبانی استفاده کنید)..

5. ساخته شده در ذخیره سازی راه حل

Namecheap می خواهد اطمینان حاصل کند که سرعت و عملکرد وب سایت شما بهترین چیزی است که می تواند باشد. به همین دلیل تمام برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده با افزونه EasyWP از پیش نصب شده همراه هستند.

easywp ساخته شده در ذخیره سازی

حافظه داخلی صفحه ، اشیاء ، و ذخیره داده های پایگاه داده ، روی دسته می کند ، بنابراین لازم نیست.

6. خدمات رایگان CDN

CDN برای ارائه محتوای سایت فوری به بازدید کننده هایی که به سایت شما می آیند بسیار مفید است. با استفاده از شبکه سرورهای واقع در سرتاسر جهان ، وقتی شخصی روی وب سایت شما کلیک کند ، سروری که نزدیکترین موقعیت جغرافیایی دارد محتوا را تحویل می دهد.

با CDN رایگان EasyWP سرویس ، فرایند مقیاس گذاری و تسریع در وب سایت شما هرگز ساده تر و شهودی تر نبوده است. می توانید CDN را در کمتر از پنج دقیقه به دامنه خود اضافه کنید. EasyWP است مافوق صوت CDN شامل می شود

 • تجزیه و تحلیل در زمان واقعی.
 • پشتیبانی از HTTP / 2 نسل بعدی.
 • 45 مکان سرور با کارایی بالا.
 • نظارت بر عملکرد وب سایت جهانی.
 • فایروال های برنامه وب برای محافظت از حمله قبل.
 • اختصاصی SSL رایگان برای برنامه های پرداخت شده.

7. 30 روز ضمانت برگشت پول

همیشه اطمینان حاصل می شود که ارائه دهنده میزبانی که شما انتخاب می کنید با آن تضمین بازگشت پول داشته باشید.

از این گذشته ، اگر یک شرکت به اندازه کافی اطمینان داشته باشد که شما برنامه میزبانی که انتخاب می کنید را دوست دارید ، اگر به هر دلیلی خوشحال باشید ، بازپرداخت باید وجود داشته باشد..

Namecheap 30 روز ضمانت برگشت پول در تمام برنامه های مدیریت شده WordPress را ارائه می دهد.

با کلیک بر روی این لینک ، می توانید وب سایت خود را فقط میزبانی کنید 1 دلار برای ماه اول (نصب وب سایت وردپرس 1x نصب شده و آماده رفتن).

منفی Namecheap EasyWP

اگرچه به نظر می رسد Namecheap هر آنچه را که می خواهید در یک میزبان وب جستجو کنید وجود دارد ، اما اجازه دهید نگاهی به برخی از مشکلات جانبی داشته باشیم:

1. تضمین های Uptime نامشخص است

وقتی می شنوید که برنامه های میزبانی مشترک Namecheap دارای 100٪ ضمانت در زمان یا حتی برنامه های میزبانی وردپرس دارای ضمانت حداکثر 99.9٪ هستند ، انتظار دارید که زمان های بالایی با ضمانت ها مطابقت داشته باشد..

زمان کار EasyWP مناسب و معقول است ، اما کامل نیست. Namecheap قول 100٪ به موقع را می دهد ، اما این امر در مورد بروزرسانی سرورهای آنها صدق می کند ، نه اینکه سایت شما دارای 100٪ به موقع باشد. در اینجا میانگین زمانهای میانگین برای 6 ماه گذشته ذکر شده است:

 • آوریل 2019: 99.86٪
 • مارس 2019: 99.87٪
 • فوریه 2019: 99.91٪
 • ژانویه 2019: 99.89٪
 • دسامبر 2018: 99.91٪
 • نوامبر 2018: 99.57٪

همانطور که مشاهده می کنید ، زمان بروز رسانی حتی به 100٪ نزدیک نیست. و این جایی است که گرفتن Namecheap قول می دهد که سرورهای آن 100٪ از زمان کار خود را فعال می کنند – نه وب سایت شما ، همانطور که خیلی ها معتقدند.

این مفهوم مشابه می تواند برای هر برنامه میزبانی وب که استفاده می کنید ، اعم از مشترک ، VPS یا حتی میزبانی وردپرس مدیریت شده اعمال شود.

2. افزونه های مسدود شده

از آنجا که افزونه EasyWP در تمام وب سایت های EasyWP WordPress به صورت خودکار نصب شده است و دارای سه سطح حافظه پنهانی پیشرفته است ، Namecheap یک لیست افزونه هایی که مجاز به استفاده از آنها نیستید.

تصور می شود این لیست از افزونه های ممنوع بر سرعت و کارایی سایت شما تأثیر منفی بگذارد و شامل بسیاری از افزونه های حافظه پنهان محبوب WordPress مانند WP Rocket و W3 Total Cache باشد..

پلاگین های ممنوعه

این لیست افزونه مسدود شده شامل سایر افزونه های محبوب:

 • دکمه های اشتراک گذاری آسان اجتماعی
 • بهینه ساز تصویر EWWW
 • پست های مشابه
 • موشک WP
 • WP Super Cache

می توانید لیست کاملی از افزونه های ممنوعه و دلایل آنها را مشاهده کنید’اینجا مجاز نیست.

فقط به یاد داشته باشید ، اگر از هاست Namecheap EasyWP استفاده می کنید ، مهم نیست که چقدر آنها را دوست دارید از هیچ افزونه ممنوعه استفاده کنید.

3. محدودیت وب سایت

از هم اکنون ، افرادی که مایل به استفاده از میزبانی وردپرس مدیریت شده Namecheap هستند ، هستند محدود به 1 نصب وردپرس. اگر می خواهید بیش از یک وب سایت WordPress را با Namecheap میزبانی کنید ، باید اشتراک های EasyWP دیگری را خریداری کنید..

اگر افزونه های وب سایت جدید شما را به 29.99 دلار بازگرداند ، که می تواند به سرعت میزبان وردپرس ارزان را به میزبانی گران وردپرس تبدیل کند در صورت داشتن چندین سایت که به خدمات میزبانی نیاز دارند.

این واقعاً چیز بدی نیست ، اما اگر هدف شما میزبانی چندین سایت وردپرس با EasyWP باشد ، هشدار داده می شود ، بنابراین باید هزینه های اضافه شده وب سایت را پرداخت کنید.

4. عدم پشتیبانی از تلفن

اگرچه ممکن است برای بعضی از افراد مهم نباشد ، شایان ذکر است که Namecheap پشتیبانی تلفن را به مشتریان ارائه نمی دهد.

این بدان معناست که وقتی مشکلی پیش می آید ، نمی توانید در مورد آن با شخصی صحبت کنید ، و مورد لطف بلیط های میز کار و ساعات گفتگوی زنده قرار گرفته اید.

علاوه بر این ، من از پشتیبانی چت زنده نیز تحت تأثیر قرار نمی گیرم. من یک سؤال ساده پرسیدم: آیا وب سایت سازنده را با میزبانی EasyWP WP Hosted یا فقط برای برنامه های میزبانی مشترک به دست می آورم؟?

چت زنده

بلافاصله ، پاسخ این بود لطفا 3-5 دقیقه به من بدهید تا درخواست شما را بررسی کنم. در مقایسه با سایر سیستمهای پشتیبانی چت زنده که من با آنها تعامل داشته ام ، این نشانه خوبی نیست.

هیچ کس نباید منتظر جواب یک سؤال ساده باشد ، به خصوص وقتی بسیاری از رقبا در آنجا سریعاً همه چیز را پاسخ می دهند.

در حین مکالمه ، سؤال ساده دیگری را در مورد دامنه موقتی EasyWP که با هاست مدیریت شده وردپرس همراه است دنبال کردم.

زمان پاسخگویی به گفتگوی زنده

باز هم ، من “مهار شدم” (دو دقیقه کامل بعد از پرسیدن سوال) که برای من به معنای شخصی است که با او گپ می زدم ، تصوری ندارد که چگونه به سؤالاتم پاسخ دهد. اگر سوالی زیادی دارید می توانید به سرعت ناامید کننده شوید.

ویژگی های اصلی Namecheap

Namecheap یک شرکت چند وجهی است که انواع و اقسام ابزار و خدمات مختلف را به مشتریان خود ارائه می دهد.

سایر برنامه های میزبانی Namecheap

Namecheap برای کسانی که نیازهای مختلفی دارند برنامه های میزبانی دیگری نیز دارد. بیایید نگاهی گذرا داشته باشیم.

میزبانی مشترک

با داشتن 100٪ ضمانت به موقع ، cPanel به روز شده و یک وب سایت سازنده جدید ، ایجاد یک وب سایت ایستاده از سطح زیر و مدیریت آن هرگز ساده تر نبوده است. همچنین می توانید از ویژگی هایی مانند مجوز SSL رایگان ، پشتیبان گیری معمول سایت و بیش از 100 برنامه داخلی با نصب یک کلیک انتظار داشته باشید.

در نظر داشته باشید که سازنده وب سایت یک سیستم مدیریت محتوا محسوب می شود, نه یک ابزار داخلی. این بدان معناست که شما نمی توانید از وب سایت سازنده در سایت وردپرس استفاده کنید ، همانطور که در یک جلسه چت زنده برای من توضیح داده شد. این موضوع در وب سایت مشخص نیست و می تواند باعث سردرگمی شود.

برنامه های میزبانی مشترک به مبلغ 2.88 دلار به مدت یک ماه شروع می شود (9.88 دلار برای سال).

میزبان نمایندگی فروش

چندین وب سایت شخصی خود را میزبان کنید یا به یک نماینده فروش تبدیل شوید و با برنامه میزبانی نمایندگی فروش Namecheap به فروش برند خود بپردازید. از ویژگی هایی از قبیل پهنای باند D + GB بی رقیب ، cPanel رایگان و WHM ، ابزار فروشندگان (بستر صدور صورتحساب WHMCS ، برنامه فروشندگان SSL ، ابزارهای بازاریابی برچسب سفید) و سرورهای نام ناشناس لذت ببرید تا مشتریان هرگز در مورد خدمات میزبانی که از آنها استفاده می کنید بیاموزند. میزبان سایتهای آنها.

سه برنامه میزبانی نمایندگی فروش وجود دارد: سحابی (16.88 دلار در ماه) ، Galaxy Expert (26.88 دلار در ماه) و Universe Pro (36.88 دلار در ماه).

میزبانی VPS

میزبانی VPS با Namecheap به شما امکان می دهد سایت خود را با سهولت و بدون ایجاد اختلال در تجربه کاربر ، استفاده از منابع بسیار زیاد ، مقیاس بندی کنید یا باعث خراب شدن سایت شما شود. در اینجا برخی از بهترین ویژگی هایی که با هاست VPS به دست آورده اید وجود دارد: ذخیره سازی SSD ، دسترسی کامل به ریشه ، 99.9٪ ضمانت به موقع ، قابلیت آسان و پایین آوردن و پشتیبان گیری معمول..

بین دو برنامه میزبانی VPS انتخاب کنید – نبض (14.88 دلار در ماه) یا کوازار (24.88 دلار در ماه) – و وب سایت رو به رشد خود را به چرخ دنده های بالا بکشید.

اختصاصی میزبانی وب

برای وب سایتهای در مقیاس بزرگ که نیاز به سرورهای اختصاصی دارند ، می توانید از ویژگی های درجه یک مانند یک مرکز داده اختصاصی برخوردار شوید که همه سرورها ، پردازنده های قدرتمند Intel و شبکه های پایدار را برای اتصال برتر و امکان رفع سریع مشکلات در اختیار شما قرار می دهد.

هنگامی که از یک سرور اختصاصی Namecheap استفاده می کنید ، به مواردی مانند مشاوره در مورد پشتیبانی مشتری ، بازیابی خرابی سرور ، تغییرات نرم افزاری اصلی و رفع خرابی سرور ، به خدمات مدیریت سرور نیز دسترسی دارید..

قیمت گذاری برای سرورهای اختصاصی Namecheap رقابتی است و از آن متفاوت است 39.44 دلار در ماه – 188.88 دلار در ماه بسته به نیازهای فردی شما.

خدمات نام دامنه

نام دامنه namecheap

Namecheap وقتی به نام دامنه وب سایت شما می آید همه چیز مورد نیاز شما را دارد:

 • ثبت نام: با استفاده از عملکرد جستجوی نام دامنه Namecheap ، نام دامنه کامل را پیدا کنید و بلافاصله آن را ثبت کنید.
 • انتقال: با انتقال دامنه خود به Namecheap در مورد تمدیدها صرفه جویی کنید و یک سال اضافی برای ثبت نام رایگان دریافت کنید.
 • بازار: دامنه های موجود را مرور کنید ، یک مورد جدید بخرید ، یا یکی از آنها را که در نام دامنه Namecheap در اختیار دارید بفروشید.
 • دامنه های شخصی: با استفاده از نام بسیار شخصی خود و پس از آن .com یا .me دامنه شخصی ایجاد کنید و در این چشم انداز اینترنتی رقابتی خود را نام تجاری کنید.

Namecheap همچنین خدمات رایگان FreeDNS را به همه ارائه می دهد ، حتی آنهایی که برای نام دامنه خود از هاست یا ثبت کننده های دیگری استفاده می کنند. این سرویس رایگان با یک کنسول مدیریت بصری و پشتیبانی فنی 24/7 ارائه می شود.

بهترین چیز در مورد نام دامنه Namecheap ، WhoisGuard برای همیشه رایگان است ، این ویژگی جزئیات Whois شما را از همان لحظه ای که می خواهید دامنه های خود را از Namecheap خریداری کنید نامرئی می کند..

امنیت آنلاین

محافظت از حضور شما در اینترنت و اطلاعات شخصی مشتریان آنلاین برای اعتبار شما به عنوان یک برند و موفقیت کلی شما بسیار مهم است. خوشبختانه ، Namecheap این موضوع را می فهمد و به خودی خود می گیرد تا سه روش مشخص برای محافظت از خود ارائه دهد:

حفاظت از حریم خصوصی WhoisGuard: اطلاعات مخاطب خود را (مانند نام ، ایمیل ، آدرس و شماره تلفن) از پایگاه داده عمومی Whois نگه ندارید تا اسپم ها ، بنگاه های بازاریابی و کلاهبرداران آنلاین نتوانند شما را پیدا کنند. این سرویس رایگان همچنین از ربودن نام دامنه جلوگیری می کند ، این اتفاق می افتد وقتی شخصی از اطلاعات شخصی شما برای انتقال دامنه شما به یک ثبت کننده دیگر استفاده می کند.

گواهی SSL: از داده های مشتریان خود با یک گواهی SSL محافظت کنید. این امر به القاء اعتماد به برند شما كمك می كند و خود را به عنوان یك شركت معتبری كه مردم می خواهید با آن تجارت كنید ، برقرار می كنید.

Premium DNS: اگر نگران زمان DNS هستید ، از خدمات DNS مطمئن Namecheap در سطح جهان استفاده کنید. همچنین با توافق 100٪ سطح خدمات ارائه می شود ، بنابراین شما دیگر مجبور نیستید دیگر نگران خرابی DNS باشید.

سرویس VPN: Namecheap به تازگی سرویس جدید VPN را راه اندازی کرده است که راه حل های سریع ، ایمن ، نامحدود و قابل اعتماد VPN را ارائه می دهد. شبکه VPN آنها در بیش از 40 کشور جهان فعالیت می کند. محصول VPN آنها محصول جدیدی در بازار است و واقعاً ، نه حداقل حداقل ، نمی تواند با امثال NordVPN و ExpressVPN رقابت کند..

اطلاعات بیشتر در مورد SSL

Namecheap گواهینامه های SSL را بسیار جدی می گیرد. به همین دلیل می خواهیم با گواهینامه Namecheap SSL که در وب سایت شما نصب شده است ، به آنچه می توانید نگاهی دقیق تر داشته باشیم:

 • سایت رسمی SSL
 • پشتیبانی از سطح برتر که 24/7 در دسترس است
 • سازگاری متقابل مرورگر
 • رمزگذاری 256 بیتی یا 128 بیتی

میزبانی ایمیل خصوصی

Namecheap یک راه حل ابری خصوصی ، امن و قابل اعتماد برای همه نیازهای ایمیل شما به وب دارد. تمام برنامه های ایمیل خصوصی با یک رابط کاربری سبک پست الکترونیکی ارائه شده است که مدیریت ایمیل ، مخاطبین و تقویم شما را تبدیل به یک راه حل می کند.

همچنین ویژگی های قابل توجهی مانند:

 • POP / IMAP / Webmail
 • مقدار زیادی گیگابایت ایمیل و ذخیره سازی فایل
 • محافظت ضد اسپم
 • پشتیبانی موبایل
 • مدیریت حساب کاربری ایمیل یکپارچه
 • ابزارهای همکاری برای تعیین نقش کاربر ، مشاهده سریع و به اشتراک گذاری داده ها

سازنده وب سایت

سازنده وب سایت

به لطف وب سایت سازنده Namecheap ، ساخت وب سایت شما هرگز آسان تر نبوده است. این رابط با کشیدن و رها کردن است. و اگر به کمی الهام نیاز دارید ، می توانید بیش از 200 قالب از پیش طراحی شده را برای شروع کار انتخاب کنید ، مهم نیست که در کدام صنعت هستید.

این سازنده وب سایت بصری همچنین با:

 • پشتیبانی چند زبانه (45 زبان)
 • رسانه های اجتماعی ، گزینه های پرداخت و پشتیبانی از محتوای ویدیویی
 • طراحی تعاملی
 • بهینه سازی سئو
 • صفحه فرود و گزینه های طرح شبکه

به یاد داشته باشید ، این یک است سیستم مدیریت محتوا, ابزاری نیست که بتوان از آن در وب سایتهای وردپرس استفاده کرد.

ابزارهای داخلی داخلی

برنامه های namecheap

Namecheap با برنامه های رایگان و پریمیوم همراه است که یکپارچه با وب سایت تازه ایجاد شده شما ادغام شده و ساخت ، مدیریت و حفظ سایت شما را آسان می کند.

برخی از بهترین برنامه هایی که می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید شامل G Suite ، Weebly ، Namecheap Uptime Monitoring و Canvas.

آیا EasyWP را توصیه می کنم؟ خلاصه

Namecheap بسیار عالی است. آنها از شهرت بالایی برای عالی بودن در صنعت نام دامنه برخوردار هستند و ادعا می کنند که می دانند در صنعت میزبانی وب چه کاری انجام می دهند.

اگر می خواهید یک راه حل میزبانی وردپرس با مدیریت فوق العاده ارزان قیمت که تنظیم وردپرس را بسیار آسان می کند ؛ سپس EasyWP یک انتخاب عالی است.

با کلیک بر روی این لینک ، می توانید وب سایت خود را فقط میزبانی کنید 1 دلار برای ماه اول (وب سایت 1x وردپرس نصب شده و آماده رفتن است).

اما اگر قیمت ارزان را نادیده بگیرید ، Namecheap در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وردپرس در خارج مطابقت ندارد..

نکته مهم برای من این است که برای استفاده از EasyWP فقط می توانید از نامهای دامنه ثبت شده در Namecheap استفاده کنید.

اگر این بررسی EasyWP شما را قانع نکرد و شما از میزبان وردپرس مدیریت شده بیشتری می خواهید ، بسیاری از راه حل های قابل اعتماد میزبانی دیگر وجود دارد که می توانید انتخاب کنید..

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بررسی های میزبان ما را بررسی کنید و تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map