آیا شما اولین سایت وردپرس خود را راه اندازی می کنید و نیاز به یافتن یک حق بیمه مدیریت شده وردپرس دارید؟ یا اینکه آیا شما یک سایت مستقر دارید و به فکر ایجاد تغییر در شرکتی مانند آن هستید کینستا دارای ویژگی های سریعتر ، ایمن تر و پر از مربا است?


به هر صورت ممکن است بدانید که میزبان های زیادی در وردپرس در خارج از کشور وجود دارند که برای تجارت همه صاحبان وب سایت ، از جمله مال شما ، تلاش می کنند..

Kinsta یکی از بهترین میزبان های برتر وردپرس در آنجا است. این یک تعویض بازی در هنگام سرعت و کارایی بالا و میزبانی مدیریت WordPress با امنیت بسیار زیاد است. این بررسی Kinsta همه چیزهایی را که شما باید در مورد این راه حل انقلابی میزبانی وردپرس بدانید به شما می گوید.

من قصد دارم به بررسی دقیق تر کینستا – حق بیمه میزبانی وردپرس را مدیریت کرد ارائه دهنده ای که بسیار محبوب انتخاب در میان صاحبان سایت وردپرس (نتایج P.S. دلیل اصلی مردم ❤️ Kinsta است).

بررسی Kinsta در توییترنظرات بسیار مثبت مردم در توییتر

در این بررسی Kinsta به مهمترین ویژگی های Kinsta خواهم پرداخت ، کارهای خودم را انجام دهم و شما را از طریق جوانب مثبت و منفی بردارم ، تا به شما کمک کنم قبل از ثبت نام با آنها در سایت وردپرس خود تصمیم بگیرید..

فقط ده دقیقه وقت خود را به من بسپار ، و من تمام اطلاعات و حقایق “باید بدانم” را برای شما خواهم داد.

روی این پیوند کلیک کنید و می توانید فقط وب سایت وردپرس خود را میزبانی کنید 30 دلار در هر ماه. سالانه پرداخت می کنید و 2 ماه رایگان دریافت می کنید!

هم اکنون آنها مهاجرت رایگان نامحدودی را از WP Engine ، Flywheel ، Pantheon ، Cloudways و DreamHost ارائه می دهند

Contents

آنچه شما در این بررسی یاد خواهید گرفت

 1. جوانب مثبت

آنها خصوصاً در مورد سه میزبانی وب وب بسیار زیبا هستند. سرعت ، امنیت و پشتیبانی.

 1. منفی

اما آنها کامل نیستند ، تعداد کمی نیز وجود دارد ، در اینجا می توانید بدانید که آنها چه هستند.

 1. برنامه ها & قیمت

Kinsta یک میزبان کاملاً مدیریت شده WordPress است که توسط Google Cloud Platform ساخته شده است. در اینجا من از طریق برنامه های مختلف آنها و آنچه در آن آمده است می گذرد.

 1. آیا Kinsta خوب است?

سرانجام در قسمت آخر موارد را پیچیده و به شما اطلاع می دهم Kinsta a است یا خیر .

خوب ، بنابراین من قبلاً اشاره کردم که صاحبان سایت وردپرس عاشق Kinsta هستند …

آنچه در مورد بعضی از کاربران در وردپرس میزبانی می گویند ، بسته است گروه فیس بوک با بیش از 9000 عضو صرفاً به میزبانی وردپرس اختصاص یافته است.

وب مسترها عاشق kinsta هستندبازخورد بیش از حد مثبت در مورد وردپرس میزبان گروه فیس بوک

جوانب Kinsta

در سال 2013 تأسیس شد ، Kinsta با امید تبدیل شدن به بهترین سیستم عامل میزبان وردپرس در جهان ایجاد شد.

بررسی kinsta

در نتیجه ، آنها یک تیم متشکل از توسعه دهندگان با تجربه وردپرس ایجاد کردند که وظیفه خود را برای تمرکز روی سرعت ، امنیت و ثبات در هنگام میزبانی وب ایجاد کرده اند..

اما آیا آنها واقعاً بهترین ها در جهان هستند?

بیا یک نگاهی بیندازیم.

1. پشتیبانی از Google Cloud Platform (GCP)

Kinsta از سیستم Cloud Platform گوگل پشتیبانی می کند. در اینجا گفته های خودشان مبنی بر اینکه چرا آنها تصمیم گرفتند فقط از GCP استفاده کنند:

چرا Kinsta تصمیم گرفت به طور انحصاری از Google Cloud Platform استفاده کند و مثلاً زیرساختهای AWS و Azure را نیز ارائه ندهد?

چند سال پیش تصمیم گرفتیم از لینود دور شوید. در این زمان ، Google Cloud Platform هنوز در مراحل ابتدایی خود بود ، اما ما عاشق هدایت آنها بودیم. از قیمت گذاری ، تا عملکرد ، همه صندوق ها را هنگام ارزیابی ارایه دهندگان ابر (از جمله AWS و لاجوردی) بررسی می کردند..

گوگل کارهای بسیار جالبی مانند مهاجرت زنده ماشینهای مجازی انجام می داد. به علاوه, Google برندی است که مشتریان می توانند به آن اعتماد کنند. ما آن را به عنوان راهی عالی برای تقویت ارزش خدمات خود دیدیم. در آن زمان ، ما جهشی از ایمان را برداشتیم؟ در بعضی جنبه ها بله ، زیرا ما اولین میزبان وردپرس مدیریت شده بودیم که منحصراً از GCP استفاده کردیم.

اما اکنون ، سالها بعد ، همه رقبای ما در حال حرکت به Google Cloud Platform هستند. بنابراین می دانیم که انتخاب صحیحی انجام داده ایم. ما اکنون این مزیت را داریم تیم ما زیرساخت های Google را بهتر از هر کس می داند.

دلیل اصلی که ما نمی خواهیم چندین ارائه دهنده ارائه دهیم این است که نتیجه آن پشتیبانی از زیر مجموعه در سراسر صفحه است. ما می خواستیم تیم ما روی یک سیستم عامل متمرکز شود و آن را به بهترین تجربه ممکن برای مشتریان تبدیل کند.

آرم Kinsta
برایان جکسون – مدیر ارشد بازاریابی در Kinsta

Kinsta در یکی از مراکز داده چندگانه Google Cloud Platform از ماشینهای مجازی استفاده می کند. و بله ، این بدان معنی است که وب سایت شما بر روی همان سخت افزاری که خود افراد در Google از آن استفاده می کنند ، میزبانی شده است.

هر دستگاه مجازی (VM) دارد 96 پردازنده و صدها گیگابایت رم کار برای شما و اطلاعات وب سایت شما به این منابع به همان میزان مورد نیاز دسترسی پیدا می کنید ، این بدان معناست که مقیاس بندی تجارت شما نه تنها کار ساده ای نیست بلکه حتی بر سرعت و عملکرد وب سایت شما نیز تأثیر نمی گذارد.

Google platform platform

همه چیز با استفاده از هم پیوسته است طبقه برتر Google Cloud Platform, بنابراین مهم نیست که بازدید کنندگان سایت شما در جهان کجا باشند ، سایت شما داده ها سریع رعد و برق تحویل داده می شوند. این مهم است که بدانید زیرا سایر ارائه دهندگان هاست که از Google Cloud Platform استفاده می کنند ، گزینه “ردیف استاندارد” ارزانتر را انتخاب می کنند و این به معنای کندتر تحویل داده ها است.

استفاده از Google Cloud Platform نیز مفید است زیرا:

 • این شبکه بزرگترین شبکه جهان را ارائه می دهد (کابل ترانس اقیانوس آرام 9000 کیلومتری بالاترین ظرفیت کابل زیرساختی تا کنون وجود دارد)
 • می توانید شرط بندی کنید که مراکز داده بیش از امنیت داشته باشند (به یاد داشته باشید ، Google به آن اعتماد دارد)
 • این قیمت ارزان تر را با افزایش سطح دقیقه خود فراهم می کند ، بدین معنی که شما واقعاً فقط هزینه آنچه را استفاده می کنید پرداخت می کنید و هیچ چیز بیشتر
 • Google انتقالهای زنده ماشینها را ارائه می دهد تا در هر زمان تعمیر ، پچ یا به روزرسانی های نرم افزاری نیاز به انجام آن داشته باشد ، این روند تا حد ممکن یکپارچه است

Google Cloud Platform به مشتریان میزبان اطمینان می دهد که اطلاعات سایت آنها ایمن ، ایمن و در سریعترین زمان ممکن است.

سرعت و امنیت

2. سرعت سایت جدی

تضمین سطح بالاترین سرعت یکی دیگر از اهداف اصلی آنهاست.

سرعت بار بار

برای شروع ، آنها ارائه می دهند 22 دیتاسنتر مختلف واقع در سراسر جهان – ایالات متحده ، آسیا و اقیانوسیه ، اروپا و آمریکای جنوبی – و در صورت تمایل می توانید یک مورد جداگانه برای هر یک از وب سایت های وردپرس خود انتخاب کنید.

بعد ، آنها ارائه می دهند مسیر آمازون 53 DNS پریمیوم برای همه مشتریان. به عبارت دیگر ، آنها مسیریابی تاخیری و موقعیت جغرافیایی را کاهش می دهند تا به ثبات ، سرعت و عملکرد آنلاین در هر زمان کمک کنند.

سرانجام ، آنها با آنها همکاری کردند KeyCDN, یک شبکه قدرتمند با محتوا ، که محتوای استاتیک مانند تصاویر ، جاوا اسکریپت و CSS را فوراً بدون توجه به جایی که در جهان بازدید کنندگان سایت شما در آن قرار دارد ، ارائه می دهد. ناگفته نماند ، تمام برنامه های هاستینگ دارای پهنای باند رایگان هستند.

کمی بیشتر احتیاج دارید؟ Kinsta همچنین از شما می خواهد که وردپرس خود را از PHP 7 ، Nginx ، HTTP / 2 و ماریا DB کمک کنید تا سایت شما سریعترین سرعت خود را بارگیری کند..

و حتی لازم نیست کاری انجام دهید.

بنابراین .. Kinsta چقدر سریع است?

بخش مهمی از این بررسی Kinsta ، آزمایش عملکرد آنها با انجام مقایسه این وب سایت (میزبانی شده در SiteGround) و یک نسخه دقیق از آن (اما میزبان در Kinsta) است.

به این معنا که:

 • اول ، من عملکرد این وب سایت را در هاست فعلی من آزمایش می کنم (SiteGround).
 • سپس ، دقیقاً همان وب سایت (یک نسخه کلون شده) را در Kinsta تست خواهم کرد.

با انجام این تست:

 • بدانید چه سایتی واقعاً روی میزبان Kinsta بارگیری می کند
 • اگر تصمیم دارید که به سمت آنها حرکت کنید ، تصمیم بگیرید

این چگونه من است صفحه نخست (در این سایت – میزبان در SiteGround) اجرا می کند پینگدوم:

صفحه اصلی سایت pingdom

بارگیری می کند 1.24 ثانیه. این در مقایسه با بسیاری از میزبان های دیگر واقعاً سریع است – زیرا SiteGround به هیچ وجه موشکی نیست.

سوال اینجاست که آیا Kinsta می تواند این سرعت را کاهش دهد؟ بیایید دریابیم …

صفحه اصلی pingdom

صفحه اصلی دقیقاً همان Kinsta (کل سایت خود را کلون کردم و در Kinsta میزبان آن بودم) بارگیری می شود 0.544 ثانیه.

واقعاً چشمگیر است! صفحه اصلی من در Kinsta تقریباً بارگیری می کند 0.7 ثانیه سریعتر از SiteGround.

حالا این چشمگیر است! (توجه داشته باشید به خود: توجه داشته باشید که این سایت را به Kinsta منتقل کنید)

در مورد GTmetrix, یکی دیگر از ابزارهای معتبر سرعت و عملکرد وب سایت?

در اینجا چگونه است صفحه نخست (این سایت – میزبان در SiteGround) اجرا می کند GTmetrix:

صفحه اصلی سایت gtmetrix

بارگیری می کند 2.2 ثانیه. باز هم ، این در مقایسه با بسیاری از میزبان های دیگر واقعاً سریع است. پس در مورد Kinsta?

صفحه اصلی gtmetrix

صفحه اصلی دقیقاً همان Kinsta (کل سایت خود را کلون کردم و در Kinsta میزبان آن بودم) بارگیری می شود 1.5 ثانیه.

باز هم که پیشرفت سرعت در حدود است نیم ثانیه! Kinsta همچنین از نظر اندازه صفحه کوچکتر و درخواست های کمتری عملکرد بهتری را ارائه می دهد.

پس از همه اینها چه چیزی را می توان ساخت?

درمجموع ، فکر می کنم اگر بتوانید سایت وردپرس خود را در Kinsta میزبانی کنید ، بسیار ایمن است و سریع بارگیری می شود. و بنابراین ، باید ، زیرا شما برای عملکرد و خدمات حق بیمه پرداخت می کنید!

3. امنیت سایت چشمگیر

به این واقعیت اضافه کنید که Google Cloud Platform همیشه خاموش است ، بدانید که امنیت سایت شما را با اجرای چندین ابزار و خط مشی برای محافظت از داده های سایت که میزبان آن هستند ، بسیار جدی می گیرند:

 • نظارت بر سایت زنده هر دقیقه
 • تشخیص حمله DDoS هنگامی که این اتفاق می افتد
 • جلوگیری از فعال شدن کد مخرب از ورود به شبکه
 • پشتیبان گیری روزانه سایت شما
 • فایروال های سخت افزاری داخلی
 • تأیید اعتبار 2 عاملی برای محافظت از ورود به حساب خود
 • ممنوعیت IP پس از 6 بار ورود به سیستم ناموفق است
 • ضمانت بدون هک (در صورت ورود به چیزی رایگان)
 • مجوزهای رمزگذاری شده را بیاموزید با نصب یک کلیک
 • تکه های امنیتی وردپرس خودکار جزئی اعمال می شود

اگر اتفاقی برای وب سایت شما افتاد ، و باید با استفاده از نسخه پشتیبان تهیه آن را بازیابی کنید ، می توانید به دائم بازیابی در داشبورد MyKinsta خود دسترسی پیدا کنید.

پشتیبان گیری از kinsta

همانطور که مشاهده می کنید ، هنگام تأمین امنیت وب سایت و پرونده های آن ، آنها خیلی کم از این استفاده می کنند. و با اینکه هنوز می توانید پس از راه اندازی اقدامات امنیتی اضافی را در سایت وردپرس خود نصب کنید ، همیشه می توانید راحت باشید که Kinsta به شما کمک می کند.

4. داشبورد کاربر پسند

افراد معمولاً آن را دوست ندارند وقتی میزبان ارائه دهندگان از وب داشبورد معمولی cPanel یا Plesk برای مدیریت وب سایت های میزبان خود گریزان هستند.

اما اگر شما یکی از این افراد هستید ، ممکن است بعد از دیدن نظر خود را تغییر دهید داشبورد MyKinsta.

داشبورد mykinsta

این داشبورد نه تنها مورد استفاده قرار می گیرد بلکه همه چیزهایی را که برای مدیریت سایت های خود ، اطلاعات حسابداری و موارد دیگر لازم دارید ، دارد. داشبورد MyKinsta با ….. می آید:

 • دسترسی به تیم پشتیبانی 24/7 از طریق Intercom (به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی ، با زودی تعداد بیشتری زبان!)
 • به راحتی سایت های جدید وردپرس اضافه کنید
 • سایتهای جدید وردپرس را اضافه کنید

 • امکان شروع مهاجرت ، بررسی به روزرسانی های افزونه ، تهیه نسخه پشتیبان و حتی پاک کردن حافظه نهان
 • ناوبری آسان بین محیط های صحنه بندی و سایتهای زنده
 • مدیریت نام دامنه کامل (DNS)
 • نظارت بر افزونه وردپرس ، انکار IP ، داده های CDN و گزارش کاربر
 • ابزارهایی مانند: افزونه حافظه نهان Kinsta ، گواهینامه های SSL ، نظارت بر Relic جدید و سوئیچ های PHP Engine

ابزارهای mykinsta

و از این گذشته ، داشبورد MyKinsta با طراحی کاملاً پاسخگو است ، بنابراین می توانید بدون از دست دادن ضرب و شتم ، از دستگاه تلفن همراه خود به آن دسترسی داشته باشید..

در پایان ، ما از این داشبورد اختصاصی مانند بسیاری دیگر در گذشته غافلگیر خواهید شد.

از آنجا که با تمام صداقت ، استفاده از آن بسیار آسان است ، همه چیز را برای دسترسی به یک مکان در اختیار شما قرار می دهد و بسیار جالب به نظر می رسد.

5. پشتیبانی عالی

اگر مثل من هستید ، هدف این است که هرگز – هرگز – برای تماس با تیم پشتیبانی میزبان وب خود صحبت نکنید.

اما .. همه ما می دانیم که sh&# اتفاق می افتد.

Kinsta به شما خواهد گفت که تیم پشتیبانی آنها فقط از بهترین ها تشکیل شده است.

بنابراین ، این دقیقاً برای شما چه معنی دارد?

این بدان معناست که هرگز زمانی نخواهد بود که یک عضو پشتیبانی شما را در جستجوی شخصی که جواب آن را می داند ، در امتداد متخصصان بگذرانید..

درعوض ، کل تیم پشتیبانی از توسعه دهندگان وردپرس بسیار ماهر و مهندسین لینوکس تشکیل شده اند ، که کاملاً صریح می دانند چه کاری انجام می دهند.

به علاوه ، آنها افتخار می کنند کمتر از 5 دقیقه زمان پاسخ بلیط و دقایقی که متوجه می شوند اشتباه است ، به شما خواهند رسید.

تیم پشتیبانی

شما می توانید با استفاده از Intercom ، در داشبورد MyKinsta 24/7 به گفتگوی زنده دسترسی داشته باشید ، یک ویژگی پیشرفته چت که به شما امکان می دهد داشبورد خود را حرکت دهید بدون اینکه به یک پنجره خاص وصل شوید.

و اگر می خواهید ، همیشه می توانید بلیط پشتیبانی را ارسال کنید تا مشکل شما برطرف شود.

کنجکاو است بدانید چرا آنها پشتیبانی تلفنی زنده ارائه نمی دهند؟ خوب ، آنها یک دلیل خوب دارند:

 • سیستم های بلیط به آنها اطلاع دهید که بلافاصله چه کسی هستید و چه برنامه ای دارید
 • سیستم های پیام رسانی اجازه می دهد تا تصاویر ، پیوندها ، فیلم ها و قطعه کد را برای مشکلات بهتر درمورد نشانه گذاری کنید
 • پیوندهای خودکار به پایگاه دانش می توانند در حین گفتگو اتفاق بیفتند
 • کلیه بلیط ها و چت های پشتیبانی فقط در صورت نیاز شما یا تیم پشتیبانی در آینده ذخیره می شوند

Kinsta می خواهد تمام تلاش خود را روی پشتیبانی آنلاین متمرکز کند. و از آنجا که آنها ادعا می کنند می توانند تقریبا بلافاصله با شما ارتباط برقرار کنند ، و می خواهند اطمینان حاصل کنند که هیچ حواس پرتی دیگری وجود ندارد ، منطقی است که از پشتیبانی تلفنی زندگی نکنید..

6. توسعه دهنده-دوستانه

بله ، شما آن را حدس زده اید.

علاوه بر اینکه برای کسانی که تازه از یک میزبان وب شروع می کنند بسیار کاربر پسند است ، Kinsta همچنین توسعه دهندگان وردپرس را که به دنبال ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد هستند ، جذب می کند..

در حقیقت ، زیرا بسیاری از افراد کینستا هستند خود توسعه دهندگان WordPress هستند, این فقط منطقی بود تا اطمینان حاصل شود که آنها ویژگی های پیشرفته ای را در برنامه هاستینگ خود برای کسانی که به عنوان آنها با تجربه هستند ارائه می دهند.

آنچه در انتظار انتخاب میزبان Kinsta برای نیازهای شما به عنوان یک توسعه دهنده وب است ، می توان انتظار داشت:

 • در پیکربندی وردپرس هیچ قفل وجود ندارد ، بنابراین قابلیت انعطاف پذیری بیشتری در نصب ها وجود دارد
 • دسترسی به SSH و GIT در تمام برنامه های Business 1 و بالاتر
 • WP-CLI از پیش نصب شده (رابط خط فرمان برای وردپرس)
 • امکان اجرای نسخه های مختلف PHP بین سایت ها و محیط های مرحله بندی
 • پشتیبان گیری خودکار در سایت های مرحله بندی نیز بازیابی می شود
 • پشتیبانی از تنظیمات پیچیده پروکسی معکوس

علاوه بر این ، توسعه دهندگان به افزودنیهای پریمیوم مانند Elasticsearch ، Cloudflare Railgun و Redis دسترسی دارند.

شما می توانید انتظار بیشتری داشته باشید ، زیرا آنها به طور مداوم ویژگی های شگفت انگیز جدید را به نمایش می گذارند:

با قابلیت های جدید بسیاری که در دسترس کاربران Kinsta است ، مانند پشتیبان های ساعتی ، پشتیبان گیری های یک بار قابل بارگیری ، دسترسی چند کاربر و سیستم اجازه ، چه چیزی در مرحله بعدی رادار Kinsta وجود دارد.?

در اینجا لیست کوتاهی از مواردی وجود دارد که برای Q4 پایین آورده ایم:

– ادغام تنگ تر با داشبورد MyKinsta و شریک CDN ما.

– گزینه های اضافی برای ساده تر کردن سوئیچینگ / فعال کردن HTTPS در سایت ها.

– مکانهای جدید مرکز داده Google (هنگ کنگ ، زوریخ).

– ساخت PHP 7.3 پس از انتشار آن در دسترس است.

– پیشرفت در سیستم صورتحساب ما برای آسانتر کردن حساب شما و همچنین اداره بهتر ارزهای اضافی برای مشتریان بین المللی.

– انتقال از یک دامنه توسعه به یک دامنه زنده آسانتر از همیشه خواهد بود.

– در پشت صحنه پیشرفت در سیستم پشتیبانی ما وجود دارد که به مهندسان ما کمک می کند تا در هنگام کمک به مشتری سریعتر از همیشه باشند.

– پیشرفت در UI ویرایشگر DNS ما.

لوگو
برایان جکسون – مدیر ارشد بازاریابی در Kinsta

7. Kinsta برای وردپرس بهینه شده است

Kinsta قصد دارد سایت وردپرس شما را بهتر از آنچه میزبان دیگر وردپرس انجام می دهد ، بهینه کند. آنها می خواهند وب سایت شما به درستی ارائه کند ، سریع بارگذاری شود و کاربران شما بی سیم ترین تجربه ممکن را داشته باشند.

نگاهی به آنچه آنها برای تحقق این امر دارند:

 • حافظه پنهان سطح سرور. از ذخیره کامل صفحه در سطح سرور لذت ببرید تا داده ها فوراً به بازدید کنندگان سایت تحویل داده شود. این مورد را با راه حل انحصاری ذخیره سازی Kinsta ترکیب کرده و حافظه نهان خود را طبق شرایط خود پاک کنید.
 • ساخته شده در ذخیره سازی سرور

 • قابلیت تجارت الکترونیکی. آنها درک می کنند که سایت های تجارت الکترونیک منابع زیادی را می طلبند و از داده های زیادی برای اجرا استفاده می کنند. به همین دلیل است که آنها بسیار سخت تلاش کرده اند تا عملکرد و عملکرد را متعادل کنند ، بنابراین مشتریان به آنچه نیاز دارند ، می پردازند و شما نیز چنین می کنند.
 • نظارت بر آثار جدید. هر سایتی که در Kinsta میزبان باشد ، به لطف ابزار نظارت جدید عملکرد عملکرد جدید ، روزانه 288 مورد چک را در اختیار شما قرار می دهد. این به تیم پشتیبانی زمان می دهد تا هر زمان که مشکوک تشخیص داده شود ، به شما واکنش نشان دهد و به شما اطلاع دهد. همچنین کمک می کند تا لحظه های دقیق همه چیز اشتباه شود ، بنابراین پشتیبانی می تواند بلافاصله مسائل را حل کند.

اگر وب سایت وردپرس دارید و سایت خود را با آنها میزبانی می کنید ، می توانید شرط بندی کنید که کار با سیستم مدیریت محتوای خاص خود بهینه خواهد شد.

8- مهاجرت سایت نامحدود

برای مدت زمان محدود Kinsta به مشتریان جدید مهاجرت رایگان نامحدود را برای همه ارائه می دهد Cloudways ، WP Engine ، Flywheel ، Pantheon و DreamHost مشتریانی که مایل به حرکت به Kinsta هستند.

نکته جالب این پیشنهاد این است که فرقی نمی کند که یک سایت وردپرس داشته باشید یا پنجاه, زیرا تیم مهاجرت متخصص Kinsta برای کمک به شما در مهاجرت سایت یا سایت های وردپرس به آنها کمک می کند.

چگونه می توان از پیشنهاد مهاجرت سایت رایگان آنها استفاده کرد:

 1. برای میزبانی با Kinsta ثبت نام کنید. مهاجرت رایگان برای همه برنامه های Kinsta ، از Starter تا Enterprise ، صرف نظر از تعداد سایت های شما ، در دسترس است.
 2. بعد از اینکه ثبت نام کردید تا به تیم پشتیبانی آنها دسترسی پیدا کنید و آنها با شما همکاری می کنند تا اطلاعات لازم را برای شروع روند مهاجرت سایت جمع آوری کنید..

9. نسخه رایگان MyKinsta نسخه ی نمایشی

MyKinsta Demo یک حساب 100٪ رایگان است که در دسترس هر کسی است که سعی در امتحان کاربر سفارشی و کنترل کنترل داشته باشد.

kinsta.com/mykinsta و برای ایجاد حساب نمایشی رایگان خود ثبت نام کنید.

با نسخه ی نمایشی MyKinsta می توانید ویژگی هایی از قبیل:

 • ایجاد سایت وردپرس.
 • مدیریت SSL.
 • نظارت بر عملکرد.
 • با یک کلیک صحنه مرحله.
 • جستجو و جایگزینی.
 • سوئیچ نسخه PHP.
 • ادغام CDN.
 • مدیریت پشتیبان وب سایت.

منفی Kinsta

اگر تاکنون به این مسئله نرسیده اید ، احتمالاً فکر می کنید که Kinsta فقط بهترین جهان است. خوب ، ممکن است هنوز هم باشد ، اما باید بدانید که اشکالات قابل توجهی وجود دارد که ممکن است باعث شود نظرتان تغییر کند.

1. بدون ثبت نام دامنه

در حال حاضر ، آنها ثبت نام دامنه را ارائه ندهید مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان میزبانی وب محبوب.

این بدان معناست که نه تنها باید نام دامنه خود را در یک شرکت شخص ثالث ثبت کنید و به آنها اشاره کنید (که می تواند برای صاحبان وب سایت های تازه کار مشکل باشد) ، بلکه از “ثبت نام دامنه رایگان” نیز بهره مند نمی شوید. ارائه دهندگان میزبانی وب برای سال اول به مشتریان خود می دهند.

2. بدون میزبانی ایمیل

همیشه راحت است که ارائه دهنده میزبان شما میزبان حساب های ایمیل شما نیز باشد. به این ترتیب می توانید با استفاده از دامنه خود ایمیل (که برای برندسازی حرفه ای و فوق العاده است) ایجاد کنید ، همچنین ایمیل ارسال یا دریافت کنید و حساب های خود را از حساب میزبان خود مدیریت کنید.

متأسفانه ، آنها میزبانی ایمیل را ارائه ندهید یا و در حالی که برخی از افراد ادعا می کنند که میزبانی ایمیل شما بر روی سرور مشابه وب سایت شما مشکلی است (پس از همه ، اگر سرور شما پایین بیاید ، ایمیل شما را هم می کند ، و سپس شما هیچ راهی برای تماس با کسی از جمله مشتریان خود ندارید) ، برخی مردم ترجیح می دهند همه چیز را از یک نقطه مدیریت کنند.

G مجموعه (قبلاً Google Apps) از 5 دلار در هر ماه برای هر آدرس ایمیل ، و Rackspace از 2 دلار در هر ماه برای هر آدرس ایمیل ، دو گزینه خوب میزبانی از طریق ایمیل است.

3. محدودیت های افزونه WordPress

از آنجا که Kinsta از راه خود برای ارائه خدمات میزبانی استثنایی به مشتریان خود ، آنها را ترک می کند استفاده از برخی افزونه ها را محدود کنید زیرا آنها با خدماتشان مغایرت دارند.

برخی از افزونه های معروف که نمی توانید از آنها به عنوان مشتری استفاده کنید عبارتند از:

 • Wordfence و دیوار ورود
 • WP Fast Cache and Cache Enabler (نسخه WP Rocket نسخه 3.0 و بالاتر پشتیبانی می شود)
 • همه افزونه های پشتیبان غیر افزایش یافته مانند WP DB Backup ، All-One One WP migration ، Backup Buddy ، BackWPup و Updraft
 • EWWW بهینه ساز تصویر (مگر اینکه از نسخه Cloud Optimizer EWWW Image Cloud استفاده کنید)
 • افزونه های عملکردی مانند Better WordPress Minify ، WP-Optimize و P3 Profiler
 • و برخی دیگر از افزونه های متفرقه

رقبا مانند Liquid Web به انواع پلاگین ها اجازه می دهد. اگرچه این یک مسئله واقعی نیست ، از آنجا که Kinsta عملکردی را که این افزونه ها ارائه می دهند را پوشش می دهد ، برخی از افراد ترجیح می دهند کنترل چیزهایی مانند پشتیبان گیری ، امنیت سایت و بهینه سازی تصویر را کنترل کنند..

برنامه های وردپرس Kinsta

Kinsta میزبان وردپرس کاملاً مدیریت شده را برای هر کسی که دارای وب سایت وردپرس باشد ارائه می دهد.

برنامه ها از 30 دلار در ماه به 900 دلار در ماه, با افزایش قیمت ماهانه اندازه و ویژگی های خود را افزایش می دهد.

برنامه میزبانی kinsta

برای اینکه تصوری از نحوه مقیاس هر طرح ارائه دهیم ، نگاهی خواهیم انداخت به سه برنامه میزبانی اول موجود:

 • پيش غذا: این طرح شامل یک نصب وردپرس ، بازدیدکنندهی ماهانه 20K ، 3 گیگابایت حافظه SSD ، 50 گیگابایت CDN ، پشتیبان گیری روزانه ، پشتیبانی 24/7 ، یک منطقه صحنه دار ، مجوزهای SSL رایگان و افزونه ذخیره سازی برای 30 دلار در ماه.
 • حرفه ای: این طرح شامل 2 نصب وردپرس ، بازدید ماهانه 40K ، ذخیره سازی SSD 6 گیگابایت ، 100 گیگابایت CDN ، 1 مهاجرت رایگان سایت ، پشتیبانی چندرسانه ای ، پشتیبان گیری روزانه ، پشتیبانی 24/7 ، یک منطقه صحنه دار ، گواهینامه های رایگان SSL ، کلونینگ سایت و افزونه ذخیره سازی برای 60 دلار در ماه.
 • تجارت 1. این طرح شامل 3 نصب وردپرس ، 100K بازدید کننده ماهانه ، 10 گیگابایت حافظه SSD ، 200 گیگابایت CDN ، 1 مهاجرت رایگان سایت ، پشتیبانی چندرسانه ای ، پشتیبان گیری روزانه ، پشتیبانی 24/7 ، یک منطقه صحنه دار ، مجوزهای SSL رایگان ، کلون سازی سایت ، دسترسی به SSH و موارد دیگر افزونه ذخیره سازی برای 100 دلار در ماه.
 • تجارت 2. این طرح شامل 10 نصب وردپرس ، بازدید کنندگان ماهانه 250K ، ذخیره سازی SSD 20 گیگابایتی ، 300 گیگابایت CDN ، 1 مهاجرت سایت رایگان ، پشتیبانی چندرسانه ای ، پشتیبان گیری روزانه ، پشتیبانی 24/7 ، یک منطقه صحنه دار ، گواهینامه های رایگان SSL ، کلون سازی سایت ، دسترسی به SSH و موارد دیگر افزونه ذخیره سازی برای 100 دلار در ماه.
 • برنامه های دیگر آنها: تجارت 3 (300 دلار در ماه), تجارت 4 (400 دلار در ماه), تصدی 1 (600 دلار در ماه) و تصدی 2 (900 دلار در ماه).

تمام برنامه ها ، مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، به شما امکان می دهد یکی از 22 مرکز داده را در Google Cloud Platform انتخاب کرده و از پشتیبانی تخصصی ، یک شبکه بسیار ایمن با نظارت روزانه و اقدامات امنیتی و ویژگی های همه سرعته برای ارائه محتوای سایت استفاده کنید بلافاصله. مستقیما.

اگر تصمیم دارید زود پرداخت کنید ، می گیرید 2 ماه به صورت رایگان! همچنین ، تمام برنامه ها (به جز طرح استارت) با یک همراه هستند مهاجرت سایت دستکش سفید رایگان. اما اگر هم اکنون با آنها هستید موتور WP و می خواهند به Kinsta حرکت کنند آنها سایت شما را به صورت رایگان حرکت می دهند (حتی در طرح استارت).

به خاطر داشته باشید که آنها شارژ بیش از حد اگر سایت شما بیش از بازدیدهای ماهانه اختصاص داده شده و گیگابایت CDN:

قیمت های بیش از حدبازدیدهای بیش از حد سایت 1 هزار دلار بازدید می کند و بیش از حد استفاده از CDN 0.10 دلار / گیگابایت است

در آخر ، خوب است بدانید که Kinsta میزبان WooCommerce نیز ارائه می دهد. این عالی است برای کسانی که دارای سایت های وردپرس هستند و با استفاده از پلت فرم محبوب WooCommerce فروشگاه های آنلاین را اداره می کنند.

سوالات متداول

 1. کینستا چیست? Kinsta یک شرکت میزبانی وردپرس با مدیریت عالی است. پشته فنی آنها توسط Google Cloud تأمین شده است – بزرگترین و سریعترین و پرمصرف ترین شبکه ابری در جهان. Kinsta در سال 2013 توسط مارک گاوالدا ، مدیرعامل فعلی این شرکت تأسیس شد. آنها با شرکت هایی مانند Intuit ، TripAdvisor ، ASOS ، Drift و FreshBooks همکاری می کنند.
 2. چه نوع برنامه هاستینگ با Kinsta در دسترس است? آنها فقط با پشتیبانی WooCommerce و Enterprise میزبان مدیریت شده WordPress را ارائه می دهند.
 3. از چه نوع کنترل پنلی استفاده می شود? داشبورد MyKinsta سفارشی Kinsta تمام ویژگی های cPanel و Plesk و موارد دیگر را دارد. درباره ابزار مدیریت سایت MyKinsta اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 4. آیا گواهی SSL دریافت می کنم? بله ، همه مشتریان گواهی نامه رمزگذاری SSL را برای سایتهای خود دریافت می کنند. همه برنامه ها با یک کلیک ادغام SSL رایگان است
 5. آیا می توانم یک حساب ایمیل میزبان داشته باشم? خیر ، Kinsta میزبان حساب های ایمیل برای مشتریان خود نیست.
 6. آیا Kinsta ثبت نام دامنه را ارائه می دهد؟? نه ، باید یک نام دامنه را با یک شرکت شخص ثالث ایمن کنید و هنگام ثبت نام در یکی از برنامه های میزبانی آنها ، آن را به Kinsta وصل کنید..
 7. آیا Kinsta یک سازنده وب سایت ارائه می دهد؟? نه ، آنها یک سازنده وب سایت داخلی ندارند. گفته می شود ، از آنجا که میزبان وردپرس است ، هر سازنده سایت مانند Elementor ، Divi ، Beaver Builder یا Visual Composer با وب سایت شما همکاری خواهد کرد.
 8. چه نوع پشتیبانی از مشتری را می توان با Kinsta انتظار داشت? با Kinsta ، می توانید از طریق داشبورد MyKinsta 24/7 به پشتیبانی چت زنده دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید درخواست بلیط را ارسال کنید ، که به طور معمول در مدت 5 دقیقه پس از ارسال توسط تیم متخصص وردپرس پاسخ داده شده است که به شما کمک می کند تا از وردپرس و پشتیبانی میزبانی Kinsta برتر برخوردار شوید..
 9. آیا آنها تضمین به موقع و بازپرداخت برای خرابی ارائه می دهند? ضمانت به موقع 99.9٪ آنها توسط توافق نامه سطح خدمات (SLA) پشتیبانی می شود که در صورت عدم اطمینان از دسترسی به خدمات 24 ساعته ، 7 روز در هفته ، 5٪ اعتبار از کل صورتحساب شما را تضمین می کند. آنها همچنین برای اولین بار 30 دقیقه پاسخ اضطراری دارند.
 10. ضمانت برگشت پول آنها چیست? اگر حساب میزبانی خود را در طول 30 روز اول خدمت لغو کنید ، بازپرداخت کامل آنها را صادر می کنند.
 11. چه گزینه های پرداختی ارائه می دهند? آنها کلیه کارتهای اعتباری اصلی را می پذیرند. Visa ، MasterCard ، Discover ، American Express (بدون پی پال)

آیا Kinsta را توصیه می کنم؟?

Kinsta است راه حل میزبانی وردپرس استثنایی مدیریت شده است همه چیز شما را برای اجرای سریع بارگیری و ایمن سازی وب سایت وردپرس در اختیار شما قرار می دهد.

به قول خودشان:

چه چیزی Kinsta را از رقابت جدا می کند وقتی می توان از سه S میزبانی ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی استفاده کرد?

حتی در حال حاضر ارائه دهندگان دیگر در حال شروع به استفاده هستند Google Cloud Platform, ما هنوز هم این مزیت را برای Kinsta در نظر می گیریم. چرا؟ از آنجا که ما می توانیم مرکز اطلاعات جدید را بلافاصله در دسترس قرار دهیم. الان داریم 22 مرکز داده و شمردن.

ما همچنین از Google استفاده می کنیم شبکه طبقه برتر (نه ردیف استاندارد) در تمام برنامه ها. اگر ارائه دهنده ای از کدام شبکه استفاده نمی کند ، به احتمال زیاد آنها با رفتن به گزینه کندتر سعی در پس انداز خود دارند. شبکه ممتاز ردیف برای همه مشتریان ما تأخیر صاعقه را تضمین می کند.

Kinsta استفاده می کند ظرف جدا شده لینوکس فن آوری ، یعنی هر سایت وردپرس کاملاً جدا شده است. این کار از طریق طراحی عملکرد و امنیت را تضمین می کند. هیچ منبعی مشترک نیست و هر سایتی در اختیار دارد PHP ، Nginx ، MySQL ، MariaDB خود را دارد, غیره این همچنین امکان مقیاس خودکار را برای افزایش ناگهانی ترافیک فراهم می کند زیرا پردازنده و حافظه به طور خودکار توسط ماشین های مجازی ما در صورت نیاز تخصیص می یابد.

ما با آن همکاری کردیم KeyCDN, یکی از سریعترین ارائه دهنده های HTTP / 2 CDN در صنعت برای سرمایه گذاری دارایی مشتری (رسانه ، JS ، CSS) در سراسر جهان. اگرچه Cloudflare عالی است ، و بسیاری از مشتریان ما از آن استفاده می کنند ، این یک CDN واقعی نیست بلکه یک سرویس پراکسی + WAF است (با روشی مشابه کار می کند). به همین دلیل ، Cloudflare به دلیل اینکه در سایت و میزبان قرار دارد ، مقداری سربار (TTFB اضافی) دارد. برای مشتری های ما ، ما سریعترین زمان تاخیر و سرعت شبکه را می خواهیم از هر چیزی که بین هم باشد ، جدا نگه داریم.

ما از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کنیم, مسدود کردن GeoIP, بطور خودکار ممنوعیت تکرار IP ها (بیش از یک آستانه مشخص) ، و گذرواژه‌های قوی را در تمام نصبهای جدید اعمال کنید. ما حتی یک ابزار انکار IP در داشبورد ما که به مشتریان ما امکان می دهد در صورت لزوم IP های دستی را مسدود کنند. ما برای جلوگیری از دسترسی به داده ها ، فایروال سخت افزاری ، امنیت فعال و غیرفعال و سایر ویژگی های پیشرفته داریم. و برای کلیه مشتریان Kinsta ، ما پیشنهاد می کنیم رفع هک رایگان اگر به احتمال زیاد سایتشان به خطر بیفتد.

ما هستیم سریعترین هاست مدیریت شده WordPress برای از بین بردن آخرین نسخه های PHP در صورت دسترسی. این نه تنها به دلایل امنیتی بلکه عملکرد نیز لازم است. ما یک مدیر عامل (توسعه دهنده تجارت) داریم که وسواس عملکرد دارد ، بنابراین اطمینان از اجرای آخرین نرم افزار چیزی است که تیم ما آن را بسیار جدی می گیرد..

Kinsta کمی متفاوت از بقیه پشتیبانی می کند و واقعاً همان چیزی است که ما را از هم جدا می کند. ما پیشنهاد می دهیم پشتیبانی 7 24 24 از طریق Intercom. اما ما هیچ تکراری در سطح پشتیبانی نداریم. همه اعضای تیم پشتیبانی ما مهندسین لینوکس و توسعه دهنده وردپرس بسیار ماهر هستند. این تضمین می کند که مشتری های ما در حال تعقیب نیستند و مشکل آنها به سرعت برطرف می شود.

ما میانگین زمان پاسخگویی بلیط کمتر از پنج دقیقه است, معمولاً کمتر از دو. ما همچنین بر روی همه سایت های مشتری 24 24 24 نظارت می کنیم و از اینکه طرفدار هستیم ، افتخار می کنیم. اگر سایتی به هر دلیلی کاهش یابد ، خواه مربوط به سرور باشد یا حتی به پلاگین مربوط باشد ، ما فوراً به آن خواهیم رسید. بارها قبل از اینکه حتی بدانید چیزی اشتباه است.

لوگو
برایان جکسون – مدیر ارشد بازاریابی در Kinsta

به علاوه ، با پشتیبانی مشتری ستاره ای ، داشبورد کنترل پنل کاربرپسند و ابزارهای سازگار با توسعه دهنده ، صاحب وب سایت وردپرس تأسیس شده از استفاده از هاست Kinsta سود بیشتری دارد..

در حقیقت ، ممکن است کسی که به دنبال آن ویژگیها است ، فقط اعتقاد داشته باشد Kinsta بهترین راه حل میزبانی وردپرس Google Cloud است در جهان.

گفته می شود ، این نوع میزبانی ممکن است کمی برای صاحبان وب سایت های مبتدی پیشرفته باشد. و در قیمت اولیه 30 دلار در ماه برای ابتدایی ترین خدمات هاستینگ ، ممکن است کسانی که دارای بودجه سختی هستند ، هر چقدر هم که به نظر برسد ، مایل به تعجب خود نباشند..

بنابراین ، اگر در جستجوی میزبانی کاملاً مدیریت شده با WordPress هستید و به فکر ارتقا به یک ارائه دهنده هاستینگ دیگر هستید ، Kinsta را بررسی کنید و ببینید که چگونه آن را دوست دارید. شما هرگز نمی دانید ، ویژگی ها ، سرعت ، امنیت و پشتیبانی مشتری ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

روی این لینک کلیک کنید و سایت خود را فقط با Kinsta میزبانی کنید 30 دلار در هر ماه. سالانه پرداخت می کنید و 2 ماه به صورت رایگان دریافت می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me