میزبانی InMotion در مقابل SiteGround

هر دو SiteGround و InMotion Hosting گزینه های عالی برای میزبانی وب سایت شما هستند ، اما چگونه SiteGround در برابر میزبانی InMotion مقاومت می کند؟ بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از ویژگی های ضروری و مهم بیندازیم:


میزبانی در مقابل میزبانی سایت

SiteGroundدر حرکت
نام دامنه رایگاننهبله ، به مدت 1 سال
تضمین بازگشت پولبازپرداخت 30 روزهبازپرداخت 90 روزه
درایوهای حالت جامد (SSD)بله به صورت رایگان گنجانده شده استبله به صورت رایگان گنجانده شده است
گواهی SSLبله به صورت رایگانبله به صورت رایگان
تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگانبله ، یک روزبله ، یک بار در هفته
انتقال سایت / مهاجرترایگان (انتقال حرفه ای 1 سایت)رایگان (3 حساب cPanel تا 5 گیگابایت)
میزبانی وردپرس مدیریت شدهبله در تمام برنامه هابله در تمام برنامه ها
WordPress از پیش نصب شده است?بله با استفاده از جادوگر سفارشی آنهابله می توان هنگام ثبت نام انجام داد
قیمت گذاریاز 3.95 دلار در ماهاز 3.49 دلار در ماه

جوانب حرکتی InMotion

اینها موارد زیادی از موارد برجسته است که ارزش برجسته بودن را دارند ، اما در اینجا مزایای اصلی سرویس های میزبانی وب مشترک InMotion Hosting ذکر شده است:

 • بسیاری از ویژگی ها هستند گنجانده شده است (سایر رقبا به عنوان به روزرسانی های پرداخت شده ارائه می دهند). InMotion انتقال رایگان وب سایت ، پشتیبان گیری رایگان روزانه اتوماتیک ، درایوهای SSD رایگان با کلیه برنامه های میزبانی را در اختیار شما قرار می دهد و یک نام دامنه رایگان برای یک سال با تمام برنامه ها درج شده است.
 • شما به لطف میزبانی سریع و مطمئن میزبانی می کنید مناطق حداکثر سرعت, یک ویژگی سطح شبکه مبتنی بر همگرایی با قابلیت استفاده در سطح CDN که باعث می شود سایت شما به سرعت در معرض دید همه بازدید کنندگان در هر مکان مختلف باشد. شما همچنین می توانید از میان 2 انتخاب کنید مکانهای مختلف سرور؛ ساحل شرقی ایالات متحده (که اتصال سریعتر به ایالات متحده شرقی ، اروپا ، آفریقا و آمریکای جنوبی) و دیگری در ساحل غربی (آمریکای غربی ، آسیا ، استرالیا ، نیوزیلند و اقیانوس آرام جنوبی).

ویژگی های میزبانی ورودی

 • برای وردپرس بهینه شده است. می توانید پیش فرض نصب وردپرس توسط یک متخصص فنی را انتخاب کنید و به روزرسانی خودکار وردپرس های اصلی و بسته های امنیتی ، پشتیبان گیری رایگان و ادغام WP-CLI را دریافت خواهید کرد. شما همچنین می توانید SSD های رایگان تا حداکثر 20 برابر سرعت بار سریعتر و عملکرد و پایداری را در سیستم عامل CloudLinux خود با OptimumCache ، PHP 7 و پیشرفتهای داخلی سفارشی دریافت کنید.
 • 90 روز ضمانت برگشت پول (صنعت پیشرو است) به همراه ضمانت برگشت پول برای همه سفارشات جدید (نه برای تمدید). این ضمانت در مورد افزودنیهایی مانند گواهی SSL یا نام دامنه اعمال نمی شود.

میزبانی وب InMotion یک راه حل تقریباً عالی را در هنگام میزبانی ارائه می دهد. اما ، این مسئله با چند معایب نیز همراه است.

نکته اصلی این است که ثبت نام در یک حساب کاربری دشوار است زیرا ابتدا باید مراحل تأیید تلفن فیزیکی را طی کنید. این بدین ترتیب است که آنها می توانند کاربران جعلی را اخراج کنند.

منفی میزبانی وب InMotion

دلایل اصلی عدم استفاده از InMotion Hosting عبارتند از:

 • تنظیم حساب فوری وجود ندارد. InMotion به کلیه مشتریان جدید نیاز دارد تا به منظور دستیابی به اهداف امنیتی (که خوب است) تأیید شوند و این بدان معناست که می تواند کمی از زمان خود را بپذیرد (که بد است) قبل از فعال کردن حساب میزبانی شما ، تنظیم و آماده استفاده شود..
 • در حالی که InMotion اتوماتیک رایگان ارائه می دهد پشتیبان گیری وب سایت, از سایتی که بیش از 10 گیگابایت باشد ، نسخه پشتیبان تهیه نمی شود و شما فقط می توانید هر چهار ماه یک بار فایلهایی را برای سایتهایی که از آنها پشتیبان تهیه می شود بازیابی کنید. اگر سایت شما از اندازه 10 گیگابایت فراتر رفته باشد ، برای تهیه خدمات پشتیبان با هزینه اضافی ، باید با آنها تماس بگیرید

جوانب مثبت سایت

SiteGround به عنوان یکی از ارزانترین میزبان وب در اطراف (به موازات Bluehost) قرار دارد ، با این حال ، این تنها چیزی است که SiteGround با Bluehost در آن مشترک است..

صفحه اصلی سایت

از آنجا که SiteGround واقعاً بهترین (و من استدلال می کنم ، تنها) شرکت میزبانی وب مشترک در حال حاضر در بازار است که باید استفاده از آن را در نظر بگیرید.

SiteGround مناسب برای کسانی است که می خواهند و انتظار دارند پشتیبانی از مشتری درجه یک باشد و روی امنیت متمرکز شود ، اما قربانی این قابلیت را در زمان های چشمگیر ، ویژگی های با کیفیت یا سرعت سریع سرور قربانی ندارد. به علاوه برنامه های میزبانی وردپرس آنها (به نظر من) بهترین کلاس هستند.

آنها سه بسته مختلف میزبانی مشترک دارند که کمترین برنامه آن تقریباً بیش از یک قهوه در استارباکس هزینه دارد.

بنابراین علاوه بر قیمت ارزان ، چرا باید انتخاب SiteGround را به عنوان میزبان مورد نظر خود در نظر بگیرید?

 • امنیت فقط یک شیک بازاریابی نیست. SiteGround امنیت را جدی می گیرد زیرا آنها برنامه امنیتی امنیتی فعال را در سطح سرور انجام می دهند و نصب وردپرس را برای شما به روز می کنند. برنامه ها با SpamAssassin و SpamExperts ، لیست های لیست آدرس IP ، Leech Protect و محافظت از لینک دهنده همراه هستند. برنامه های سطح غیر ورود همراه با SSL رایگان برای امنیت بیشتر ، و نظارت بر HackAlert گزینه ای است. روی هم رفته ، SiteGround آخرین فن آوری برش را به جدول می آورد تا مطمئن شوید سایت شما در برابر هرزنامه ها و حملات مخرب در امان است.

امنیت سایت سایت

 • باور نکردنی زمان به روز سطوح SiteGround دارای یک نرم افزار منحصر به فرد پیشگیری از خرابی است که وضعیت سرور را در زمان واقعی کنترل می کند و 90٪ از مشکلات عملکرد بلافاصله شناسایی و به صورت خودکار برطرف می شود. معنی خرابی برای SiteGround مشکلی ندارد. آنها دارای حداکثر سرعت بالای 99٪ هستند که به شما این امکان را می دهد تا همیشه و بدون هیچ مشکلی سایت خود را فعال و فعال کنید..

به موقع سایت

 • سایت شما خواهد شد سریع بارگیری کنید (“سرعت تار ، آقای سولو”). شما به لطف سرورهای فعال شده SSD ، PHP7 و HTTP / 2 ، میزبانی فوق العاده سریع را بدست می آورید ، و به لطف سیستم ذخیره پیشرفته سرعت وب سایت SiteGround به نام “SuperCacher” ، که به منظور بهبود چشمگیر عملکرد و سرعت سایت شما ساخته شده است..

سرعت سایت سایت

 • SiteGround یک است میزبان رسمی وردپرس (بنابراین Bluehost نیز هست) و در حال حاضر یکی از بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای میزبانی وردپرس در حال حاضر است. میزبانی وب وردپرس با مدیریت رایگان همراه با تمام برنامه ها است ، به این معنی که SiteGround با بروزرسانی خودکار سایت وردپرس شما از حفره های امنیتی مشترک مراقبت خواهد کرد ، آنها تعمیر و نگهداری سطح سرور را انجام می دهند و حتی از آنها نسخه پشتیبان تهیه می کنند. همچنین می توانید به WordPress SuperCacher و CDN رایگان آنها دسترسی پیدا کنید که باعث تسریع در سایت وردپرس شما می شود.

سایت-وردپرس

 • SiteGround’s پشتیبانی بهتر از بسیاری از میزبان وب های دیگر در خارج است. آنها شما را منتظر نمی کنند و کارمندان پشتیبانی آنها 24/7 برای پشتیبانی از طریق تلفن ، گپ یا بلیط در دسترس هستند. بر خلاف سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب ، تیم پشتیبانی SiteGround از سوالات ویژه برنامه خودداری نمی کند.

پشتیبانی سایت

این پنج مورد از دلایلی است که SiteGround یکی از محبوب ترین شرکت های میزبانی وب است که امروزه در دسترس شما است.

منفی سایت

مانند هر شرکت میزبانی وب ، تعداد جانبی از سایت SiteGround نیز وجود دارد. در اینجا برخی از دلایلی که ممکن است بخواهید از SiteGround دوری کنید وجود دارد.

 • ارزانترین طرح همراه است استفاده محدود از CPU, به دلیل استفاده بیش از حد از CPU ، وب سایت شما به طور موقت بسته می شود. SiteGround محدودیت هایی دارد (در مورد استفاده روزانه از CPU و اجرای اسکریپت ها) ، و اگر از محدودیت منابع برنامه خود فراتر رفته اید ، وب سایت شما می تواند به طور موقت خاموش شود.
 • فضای محدود دیسک. در مقایسه با سایر میزبان وب ، مانند Bluehost ، فضای ذخیره سازی SiteGround اندکی در اندازه کم است. برنامه ورود به سطح “Startup” آنها به یک وب سایت و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی اجازه می دهد. آنها اگر کمتر از 10،000 بازدیدکننده ماهیانه داشته باشید این طرح را توصیه می کنند.
 • اگر انتخاب کنید ماه به ماه پرداخت کنید سپس “هزینه تنظیم” با این گزینه پرداخت همراه است. این هزینه راه اندازی پنهان گران نیست ، بیشتر از هر چیز دیگر آزار دهنده است.

InMotion Hosting vs SiteGround: خلاصه

SiteGround و InMotion Hosting دو بهترین میزبان وب هستند که می توانید برای میزبانی وب سایت ، وبلاگ یا فروشگاه آنلاین خود از آنها استفاده کنید. آنها هر دو میزبانی وب معتبر ، سریع و ایمن را ارائه می دهند. هردو برای میزبانی سایتهای وردپرس بسیار عالی هستند.

بنابراین کدام یک میزبان وب بهتر ، SiteGround vs InMotion است؟ حقیقت این است که شما نمی توانید با هر یک از آنها اشتباه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map