بررسی میزبانی وب InMotion

با وجود هزاران میزبان وب در خارج ، احتمالاً انتظار دارید که افراد جدیدتر ویژگیهای خلاقانه تر و بهتری را ارائه دهند. بنابراین ممکن است تعجب آور باشد که یاد بگیریم که یکی از سریعترین در حال رشد ، قابل احترام ترین و قابل اطمینان ترین هاست وب نیز یکی از قدیمی ترین هاست ، و این عبارت است از: میزبانی InMotion.


InMotion Hosting که در سال 2001 تأسیس شد ، خود را به عنوان یک شرکت میزبانی وب معتبری قرار داد که عملکرد قابل قبولی را برای میزبانی کلاس تجاری ارائه می دهد.. InMotion ترکیبی کامل از قیمت پایین و نوآوری فنی را ارائه می دهد, هنگام ثبت نام و مشتری می توانید از زمان عالی ، سرعت ، عملکرد و ویژگی های فنی عالی انتظار داشته باشید. این بررسی InMotion Hosting قصد دارد به تمام جزئیات بپردازد و تمام جوانب مثبت و منفی را برای شما رقم بزند.

پشتیبانی مشتری از آنها ، فناوری Max Speed ​​Zone و قیمت 3.99 دلار در ماه ، 3 مورد اصلی هستند که مردم بیشتر از آنها دوست دارند.

بررسی در توییتررتبه بندی های خوب و بد در توییتر

در این بررسی InMotion Hosting به شما می گویم که واقعاً اینگونه است.

در اینجا قصد دارم نگاهی دقیق به جوانب مثبت و منفی این سرویس میزبانی بیاندازم تا ببینم که چگونه به اعتبار آن به عنوان یک میزبان وب معتبر عمل می کند که می تواند تمام نیازهای میزبانی وب شما را برای رشد کسب و کار آنلاین شما تحقق بخشد..

10 دقیقه وقت خود را به من اختصاص دهید ، و من تمام اطلاعات ضروری راجع به InMotion به شما می دهم و به سؤالاتی از قبیل پاسخ می دهم.

 • هزینه InMotion Hosting چقدر است?
 • تفاوت بین برنامه های مختلف چیست?
 • آیا می خواهید یک مکان سرور را انتخاب کنید?
 • جوانب و مزایای استفاده از آنها چیست؟?
 • آیا آنها به من پشتیبان گیری خودکار از سایت من می دهند?
 • آیا با درایوهای SSD همراه است?
 • آیا آنها به انتقال وب سایت من به آنها کمک می کنند?
 • که بهترین برنامه میزبانی یک سایت وردپرس است?

پس از اتمام خواندن این ، می دانید که این سرویس میزبانی وب مناسب برای استفاده شماست یا خیر ، اگر باید با آنها ثبت نام کنید یا نه.

با کلیک روی این لینک ، می توانید دریافت کنید 50 درصد تخفیف قیمت خرده فروشی InMotion و فقط می تواند وب سایت شما را میزبانی کند 3.99 دلار در ماه.

Contents

بررسی InMotion Hosting: این همان چیزی است که شما یاد خواهید گرفت

 1. لیست جوانب مثبت و منفی

در اینجا جزئیات بیشتری راجع به (یا پرش مستقیم به یا).

 1. برنامه های میزبانی & قیمت

در اینجا من پوشش و آنچه شما دریافت می کنید و ویژگی های هر طرح چیست.

 1. سؤالات متداول

در اینجا من به بعضی از بیشترین پاسخ ها می دهم .

 1. خلاصه بررسی InMotion

در اینجا من به شما خواهم گفت که آنها خوب هستند یا اگر فکر می کنم بهتر است با یک رقیب ثبت نام کنید.

بسیاری از خدمات میزبانی وب در خارج از کشور وجود دارد ، و می توان از طریق آنها جابجا شوید و یکی از آنها را با یک برنامه و ویژگی هایی پیدا کنید که برای شما بهتر باشد.

بررسی میزبانی ارجاع

میزبانی InMotion گزینه خوبی است زیرا فقط به همه توجه دارد. سرویس میزبانی وب آنها چندین برنامه میزبانی مقرون به صرفه را ارائه می دهد.

آنها همچنین خدمات به موقع و مفید مشتری را ارائه می دهند تا به شما در پاسخ به سؤالی که ممکن است در طول مسیر پاسخ دهید ، کمک کنند.

در زیر ، من برنامه های میزبانی ارائه شده در بررسی InMotion خود را شرح خواهم داد و به آنچه در مورد خدمات آنها مفید و همچنین آنچه فکر می کنم بهتر می تواند باشد ، عمیق تر خواهم پرداخت..

جوانب حرکتی InMotion & منفی

اگر در مورد جوانب مثبت و منفی در حال تعجب هستید ، آنگاه شما را تحت پوشش قرار می دهم.

جوانب حرکتی InMotion

بیایید با نگاهی به آنچه جوانب مثبت است شروع کنیم.

پشتیبانی مشتری

اگر تجربه قبلی با هاست وب داشته اید ، می دانید که در ابتدا نادیده گرفتن فاکتور خدمات مشتری آسان است. اما بدون شک ، شما برخی از مسائل را خواهید داشت ، و هنگامی که آنها برداشت می شوند ، به پشتیبانی قابل اعتماد و سریع نیاز دارید.

پشتیبانی

تجارت شما کاملاً به معنای واقعی کلمه به آن بستگی دارد ، زیرا حتی یک نگاه اجمالی در وب سایت شما می تواند به معنای از دست دادن مشتریان بی شمار باشد. در InMotion ، نقاط قوت زیادی در مورد پشتیبانی مشتری وجود دارد:

پشتیبانی مستقر در ایالات متحده

یکی از بزرگترین قدرت در استفاده از آنها این است که شما تضمین می کنید پشتیبانی که در ایالات متحده مستقر است. این به معنی زمان پاسخگویی سریعتر و همچنین کیفیت بالاتر مشتری است.

از همه شما بابت پیشنهاداتتان ممنونیم. من فقط 4 ساعت گذشته را صرف مرور آنچه که به نظر می رسد گزینه های میزبانی gazillion است. پس از بررسی دقیق (و بخشی از آن به دلیل بودجه مشتری و تأخیر زیاد) ، من با Inmotion Hosting رفتم. انگشتان عبور کرد! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Every Day by the Lake (EverydayLake) 14 دسامبر 2018

علاوه بر این ، تکرارهای مشتری که با آنها صحبت خواهید کرد در واقع آگاهی دارند. کلیه کارمندان پشتیبانی لازم است حداقل 160 ساعت آموزش داخلی قبل از اجازه تعامل با مشتریان.

فهمیدم که آنها در واقع تخصص لازم برای رسیدگی صحیح با موضوعات بی نظیر شما را دارند و فقط به یک اسکریپت عیب یابی تکیه نمی کنند.

روند پردازش عالی

آنها همچنین یک فرایند خارق العاده برای شروع کار با خدمات میزبانی آنها دارند. به خصوص اگر این اولین بار است که وب سایت شخصی خود را راه اندازی و راه اندازی می کنید ، این یک امتیاز بزرگ است.

آنها یک سری مفید را برای شما ارسال می کنند ایمیل های روی صفحه برای کمک به شما در هر مرحله از راه اندازی وب سایت خود در سرور آنها. آنچه بسیار مفید است این است که این ایمیلها متناسب با نوع خاص وب سایت و هدف اصلی آن تنظیم شده است ، بنابراین دستورالعمل های مربوط به راه اندازی را دریافت می کنید.

نتیجه نهایی این است که این روند قبل از تنظیم ، پیش از موعود از بسیاری از مشکلات احتمالی پشتیبانی در جاده جلوگیری می کند ، زیرا در همان ابتدا از آنها مراقبت می کند.

چندین کانال ارتباطی

آنها همچنین راه های متعددی را ارائه می دهند که از طریق آن می توانید مشتری پشتیبانی کنید. شما می توانید انجام دهید چت زنده از طریق وب سایت خود ، پست الکترونیک, از سنتی استفاده کن سیستم بلیط, تماس با استفاده اسکایپ, یا شما می توانید تلفن در تاریخ 888.321.HOST (4678).

من زمان پاسخگویی را برای سریعتر یافتم. شما می توانید انتظار داشته باشید پشتیبانی مورد نیاز خود را به موقع به دست آورید ، که از هر لحظه مهم است.

پشتیبانی 24/7

تیم پشتیبانی آنها مانند هر سرویس میزبانی خوب ، از تمام چالش هایی که با آن روبرو می شوید مراقبت می کنند – هر چقدر هم که دشوار باشد – 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته.

هزار چیز خوب من در مورد InMotion Hosting وجود دارد. به ویژه پشتیبانی مشتری یکی از آنهاست. در طول سالهای من با آنها – پشتیبانی فنی آنها هرگز بر من تأثیر نمی گذارد. کارمندان پشتیبانی که من با آنها صحبت کردم همیشه دوستانه ، حرفه ای و از همه مهم تر دانشمند بودند. اگر ترجیح می دهید وقتی کسی که گهواره به فن برخورد می کند ، از پشت خود مراقبت کند ، IMH همیشه برای شما وجود دارد. جری لاو – راز میزبانی وب آشکار شد

عملکرد میزبانی InMotion & سرعت

پشتیبانی مشتری آنها تنها چیزی نیست که InMotion Hosting از آن برتری دارد. سرعت و کارایی سرورهای آنها نیز بسیار چشمگیر است.

تا به امروز ، آنها هیچ وقت قطع بزرگی نداشته اند و دچار چنین عارضه ای شده اند میانگین زمان بروز 99.97٪, که بسیار مناسب برای خدمات در اندازه آنها خوب است. در حقیقت ، آنها 99.9٪ ضمانت به موقع را دارند.

علاوه بر این ، بر خلاف بسیاری دیگر از سرویس های میزبانی وب مشترک در خارج ، آنها سرورهای خود را تحت الشعاع قرار نمی دهند. به عبارت دیگر ، آنها اجازه نمی دهند بسیاری از سایت ها در همان سرور میزبانی شوند.

درعوض ، آنها هر سرور را محدود به آنچه می توان آن را مشروعیت داد ، نگه دارند ، به این معنی که حتی اگر چندین سایت همزمان با اوج ترافیک برخورد کنند ، سرور می تواند آن را بهتر مدیریت کند.

علاوه بر موارد فوق تعدادی ویژگی منحصر به فرد دیگر که IMH برای اطمینان از به روز بودن ، سرعت و امنیت برای مشتریان میزبان خود به کار می برد وجود دارد:

درایوهای SSD برای همه سرورهای خود

اول از همه ، هر سرور به جای یک درایو HDD سنتی (هارد دیسک) توسط درایوهای SSD (درایو حالت جامد) پشتیبانی می شود..

زیرا درایوهای SSD مبتنی بر تراشه هستند (غیر مکانیکی) ، به جای دیسک مستقر ، در بازیابی اطلاعات ذخیره شده به طور قابل توجهی سریعتر است.

این بدان معناست که بارگذاری سریعتر و بازیابی سریعتر داده ها برای افرادی که از وب سایت شما استفاده می کنند ، بدین معنی است که تعداد افراد کمتری از سایت شما خارج می شوند زیرا خیلی طولانی طول می کشد.

درایوهای ssd

مطابق InMotion و آزمایش داخلی آنها:

 • SSD ها حدود 20 برابر سریعتر از HDD عمل می کنند
 • SSD ها قادر بودند حدود 65٪ داده بیشتری را از سرور بکشند
 • در زمان درخواست زیاد I / O ، این تعداد داده ها در مقایسه با HDD ها تقریباً 95٪ افزایش یافت

چند مرکز داده و مناطق حداکثر سرعت

یکی دیگر از عناصر منحصر به فرد InMotion این است که به جای داشتن یک مرکز داده که به کل کشور خدمت می کنند ، چندین مرکز داده دارند.

هنگام خرید خدمات آنها ، می توانید مکانی را انتخاب کنید که به بهترین وجه در خدمت شما باشد (براساس قسمت عمده مشتری یا بازدید کننده شما در کجا قرار دارد).

برای دیدن اینکه کدام مرکز داده برای مکان شما بهتر کار می کند ، آنها حتی یک تست بارگیری فایل نیز دارند که می توانید در وب سایت خود برای مقایسه اینکه کدام مرکز سریعتر خدمات را ارائه می دهد ، استفاده کنید.!

مناطق حداکثر سرعت

از آنجا که آنها دارای چندین مرکز داده هستند ، آنها نیز آنچه را می نامند ، دارند مناطق حداکثر سرعت که به مکانهای جغرافیایی در محدوده مشخصی از مراکزشان اشاره دارند. اگر در منطقه Max Speed ​​Zone قرار دارید ، آنها قول می دهند که وب سایت و ایمیل شما می توانند تا 6 برابر سریعتر اجرا شوند.

تمرکز شدید بر امنیت

آنها امنیت را هر طور که بخواهند جدی می گیرند نظارت بر امنیت سرور 24/7. وب سایت های شما تحت پوشش هستند محافظت DDoS, سیستم های پیشرفته فایروال مانند ModSecurance و همچنین قوانین فایروال سفارشی.

ویژگی های وردپرس جامد

آنها ارائه می دهند میزبانی وردپرس را مدیریت کرد در تمام برنامه ها ، از نظر به روزرسانی های اصلی نصب خودکار WordPress و وصله سوراخ های امنیتی مشترک.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

 • همه سایت های وردپرس با یک … اجرا می شوند CloudLinux سکو با OptimumCache فعال شده.
 • شما می توانید انتخاب کنید WordPress از قبل نصب شده است هنگام ثبت نام ، یا بعد از آن می توانید درخواست انتقال وب سایت ارسال کنید.
 • همه سایت های وردپرس همراه هستند ادغام WP-CLI (یک ابزار خط فرمان برای مدیریت نصب وردپرس ، به این معنی که می توانید افزونه ها را نصب کنید ، نصب را پیکربندی کنید و موارد دیگر ، بدون استفاده از مرورگر وب).
 • PHP 7 در هاست InMotion WordPress در دسترس است. PHP 7 به سایت های وردپرس کمک می کند تا حداکثر 2 تا 3 برابر سریعتر از نسخه های قبلی PHP عمل کنند.

InMotion Hosting ارائه دهنده گواهینامه های SSL خصوصی رایگان در همه برنامه های میزبانی مشاغل اشتراکی ، میزبانی VPS و سرور اختصاصی. مشتریان IMH اکنون می توانند به راحتی وب سایت های خود را برای مرور ایمن با یک کلیک به راحتی انجام دهند.

امکانات:

 • SSL معتبر دامنه
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • طراحی شده توسط Comodo و cPanel
 • تجدید خودکار SSL رایگان

ارائه مجوزهای SSL رایگان یک حرکت عالی و کاملاً مناسب برای سایتهای تجارت الکترونیک است ، زیرا یک گواهینامه SSL رایگان به شما امکان پذیرش پرداخت و تکمیل معاملات آنلاین را بدون نگرانی می دهد.

پشتیبان گیری رایگان وب سایت

علاوه بر سرویس دهی به مشتری و عملکرد میزبانی با کیفیت بالا ، دریافتم که آنها چند مزیت جدی دیگر را نیز باید در نظر بگیرند.

یکی از این مواردی است که آنها ارائه می دهند پشتیبان گیری رایگان وب سایت. معمول نیست که خدمات میزبانی به طور منظم از پشتیبان گیری ها را انجام دهند ، اما غیر معمول است که آنها بازیابی پشتیبان را به صورت رایگان ارائه می دهند.

پشتیبان گیری رایگان وب سایت

بیشتر خدمات میزبانی در صورت نیاز به تهیه نسخه پشتیبان اضطراری هزینه ای را پرداخت می کنند ، اما InMotion این کار را نمی کند.

چندین محدودیت وجود دارد که در مورد نسخه پشتیبان تهیه شده با حساب شما اعمال می شود. بازیابی حساب کاربری رایگان است اما محدود به هر 4 ماه یکبار. مبلغ 49 دلار برای هر گونه بازگرداندن اضافی اعمال می شود. همچنین اگر سایت شما از 10 گیگابایت بزرگتر باشد ، از آن به صورت خودکار پشتیبان گیری نمی شود.

مهاجرت سایت رایگان

یک طرفدار دیگر این است که اگر وب سایت خود را از یک سرویس میزبانی به سمت خود منتقل می کنید ، آنها a را ارائه می دهند سرویس انتقال وب سایت رایگان. وب سایت آنها همچنین قول می دهد وب سایت شما هنگام انجام این انتقال ، خرابی صفر را تجربه کند.

مهاجرت رایگان وب سایت

یک زن و شوهر از هشدارها وجود دارد که شما باید از آنها آگاه باشید. مهاجرت حسابهای ایمیل فقط با انتقال cPanel درج می شود. برای مهاجرت غیر سی پنل ممکن است نیاز به انتقال ایمیل به ایمیل باشد. هزینه ها ممکن است برای نقل و انتقالات وب سایت متشکل از بیش از 3 سایت و / یا پایگاه داده یا بیشتر از 5 گیگابایت باشد.

انعطاف پذیری

سرانجام ، برای یک سرویس میزبانی وب که کاملاً صریح است ، برای صنعت خود بسیار قدیمی است ، مطمئناً از زمانها عقب نمی ماند. آنها گزینه های زیادی را ارائه می دهند به این معنی که شما انعطاف پذیری کاملی با وب سایت (های) خود دارید.

وقتی از طریق آنها میزبانی می کنید ، عالی می شوید ادغام برنامه Google و به دلیل همکاری های بی شماری که با خدمات تجارت الکترونیکی دارید ، می توانید پشتیبانی و تجارت الکترونیکی زیادی را نیز در اختیار داشته باشید.

آنها همچنین یک سرویس منحصر به فرد برای ارائه می دهند ادغام وردپرس, از جمله پیش نصب وردپرس به عنوان گزینه ای هنگام خرید هاست از طریق آنها.

آنها همچنین در اختیار شما قرار می دهند 250 دلار ارزش تبلیغات رایگان. شما 100 دلار اعتبار Google AdWords ، 75 دلار اعتبار تبلیغاتی بینگ و 75 دلار اعتبار تبلیغاتی یاهو دریافت می کنید ، تا به شما در هدایت ترافیک با کیفیت به وب سایت خود کمک کنید.

سازنده وب سایت قدرتمند

BoldGrid نام آنها است سازنده وب سایت حق بیمه که همراه با هر برنامه میزبانی است. BoldGrid یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن آسان است که به شما امکان می دهد به سرعت وب سایت های بسیار زیبا و خیره کننده ای ایجاد کنید که از وردپرس پشتیبانی می کنند..

سازنده وب سایت boldgrid

با تشکر از ویژگی هایی مانند طراحی کشیدن و رها کردن ، تم های از پیش ساخته شده و پاسخگو ، BoldGrid بصری و ساده برای استفاده است. بعلاوه این دارای ویژگی هایی مانند SEO داخلی و مرحله بندی سایت است.

و برخلاف سایر سازندگان وب سایت ، کاملاً رایگان است و شما 100٪ مالکیت و کنترل کامل سایت خود را دارید.

منفی میزبانی وب InMotion

بنابراین ، اکنون من جوانب مثبت را مرور کرده ام ، اجازه دهید نگاهی به برخی از مضرات استفاده از آنها بیاندازیم.

قیمت اصلی

احتمالاً بزرگترین نتیجه آن است قیمت بالاتر است نسبت به سایر خدمات میزبانی مشترک که ارائه دهنده خدمات مشابه هستند.

با این حال ، آنچه را که می پردازید ، و با گزینه های خدمات به مشتری و تهیه نسخه پشتیبان رایگان دریافت می کنید & بازگرداندن ، خدمات مهاجرت رایگان و تعدادی دیگر از برنامه های رایگان ، من معتقدم که آنها در مناطق دیگر این کار را می کنند.

قرارداد طولانی سال

نکته منفی دیگر این است که وقتی شما خدمات آنها را خریداری می کنید, شما به یک قرارداد طولانی یک ساله بسته اید. این بدان معناست که شما کمی قمار می کنید که از آن راضی خواهید شد و ارزش پول را خواهید داشت.

با این حال ، آنها ضمانت برگشت پول 90 روزه بسیار سخاوتمندانه را ارائه می دهند ، بنابراین در نهایت ، خطر چندان بد نیست. استاندارد صنعت ضمانت 30 روزه برای استرداد پول است.

به خصوص در صورت پیش پرداخت یک سال کل برای دریافت قیمت بهتر ، این تضمین مجدداً اطمینان دارد. با این حال آگاه باشید که ضمانت برگشت پول شامل خریدهای اضافی مانند گواهی SSL یا ثبت نام دامنه نمی شود..

محدودیت تعداد سایتها

منفی دیگری که متوجه شدم این است که مشتریان به طور معمول محدود هستند تعداد وب سایت هایی که آنها می توانند در یک حساب کاربری میزبان باشند. با این حال ، این تنها در مورد بسته های راه اندازی و پاور (این بسته حرفه ای اجازه می دهد تا برای وب سایت های افزونه نامحدود) باشد..

بنابراین ، اگر برنامه شما اجرای تعداد قابل توجهی از وب سایت ها باشد ، ممکن است مجبور باشید میزبان متفاوتی را در نظر بگیرید ، یا فقط آمادگی پرداخت کمی بیشتر برای بسته Pro را داشته باشید. اما اگر فقط به دو سایت نیاز دارید ، این اصلاً نباید روی شما تأثیر بگذارد.

تنظیم حساب آهسته

آنها سیاست های سختگیرانه ای در زمینه پیشگیری از کلاهبرداری دارند (که این یک چیز خوب است) و همه مشتریان جدید باید با طی کردن یک خرید ، میزبانی خود را بررسی کنند. فرآیند تأیید تلفن.

اما حساب میزبان شما در همان روز کاری فعال می شود.

تأیید صحت حساب شما بدون دردسر و نگرانی است ، اما این بدان معنی است که شما قادر نخواهید بود فوراً به حساب میزبان خود دسترسی پیدا کنید ، و می تواند برای برخی از کاربران بخصوص برای ساکنان غیر آمریکایی ناخوشایند باشد..

برنامه های میزبانی InMotion & قیمت

InMotion Hosting خدمات میزبانی وسیعی از VPS و سرورهای اختصاصی گرفته تا میزبانی cloud و WordPress را ارائه می دهد. اما در اینجا من فقط قصد دارم بسته های میزبانی وب مشترک آنها را پوشش دهم.

آنها 3 برنامه میزبانی وب مشترک را ارائه می دهند: راه اندازی ، قدرت و نرم افزار.

برنامه هاست میزبان تحرک

در اینجا ویژگی های اصلی هر برنامه میزبانی ذکر شده است:

برنامه راه اندازی InMotion

 • میزبان حداکثر 2 وب سایت
 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند
 • 2 MySQL & پایگاه داده های PostgreSQL
 • انتقال و راه اندازی وب سایت رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان وب سایت
 • فناوری Max Speed ​​Zone
 • پشتیبانی پایه مستقر در ایالات متحده
 • محافظت در برابر تروجان و ایمیل
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

طرح قدرت InMotion

 • میزبان حداکثر 6 وب سایت
 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند
 • 50 MySQL & پایگاه داده های PostgreSQL
 • انتقال و راه اندازی وب سایت رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان وب سایت
 • تجارت الکترونیکی چرخ دستی های خرید 1 کلیک
 • فناوری Max Speed ​​Zone
 • پشتیبانی پایه مستقر در ایالات متحده
 • گواهینامه SSL مشترک گنجانده شده است
 • محافظت در برابر تروجان و ایمیل
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

برنامه InMotion Pro

 • میزبان وب سایت های نامحدود
 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند
 • نامحدود MySQL & پایگاه داده های PostgreSQL
 • انتقال و راه اندازی وب سایت رایگان
 • پشتیبان گیری روزانه رایگان وب سایت
 • تجارت الکترونیکی چرخ دستی های خرید 1 کلیک
 • فناوری Max Speed ​​Zone
 • پشتیبانی مبتنی بر سطح حرفه ای ایالات متحده
 • گواهینامه SSL مشترک گنجانده شده است
 • محافظت در برابر تروجان و ایمیل
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

مقایسه برنامه میزبانی

کدام برنامه میزبانی را باید تهیه کنم?

در اینجا مقایسه ای از InMotion Hosting’s ارائه شده است در مقابل قدرت راه اندازی کنید, و قدرت در مقابل نرم افزار, در جایی که من شرح می دهم تفاوت های کلیدی بین بسته های میزبانی مشاغل مشترک Launch ، Power و Pro چیست.

راه اندازی میزبان InMotion در مقابل بررسی قدرت

تفاوت آشکار بین طرح راه‌اندازی و پاور البته در قیمت است. برنامه راه اندازی سطح ورودی InMotion است و بنابراین ارزان ترین برنامه میزبانی مشترک آن است.

با برنامه قدرت شما می توانید میزبان حداکثر 6 وب سایت و برنامه می آید تجارت الکترونیکی آماده است با نصب یک چرخه سبد خرید برای WooCommerce ، PrestaShop ، Magento ، OpenCart ، osCommerce و DrupalCommerce. برنامه قدرت همچنین به شما می دهد گواهی SSL مشترک.

اگر باید انتخاب طرح نیرو را در نظر بگیرید:

 • می خواهید به جای 2 وب سایت میزبان 6 باشید
 • شما تجارت الکترونیکی و چرخ دستی های خرید نصب کرده اید
 • شما می خواهید یک گواهی SSL مشترک به اشتراک بگذارید

InMotion Hosting Power در مقابل بررسی حرفه ای

بین برنامه Power و Pro تفاوت های زیادی وجود دارد. برنامه Pro تقریباً ارائه می دهد همه چیز نامحدود (وب سایت ها ، دامنه ها ، پایگاه داده ها و غیره و Pro Plan در مورد شما می گوید 4 برابر منابع بیشتر و همچنین ویژگی های اضافی مانند پشتیبانی از سطح حرفه ای.

اگر به دنبال گسترش و میزبانی وب سایت های بیشتری هستید (بیش از 6 وب سایت که برنامه قدرت اجازه می دهد) ، برنامه Pro گزینه ای بهتر برای شما خواهد بود.

اگر باید انتخاب کنید برنامه Pro را در نظر بگیرید:

 • شما همه چیز “نامحدود” را می خواهید
 • شما یک سرور با منابع بیشتر می خواهید
 • شما پشتیبانی سطح حرفه ای می خواهید

کدام یک از برنامه های میزبانی InMotion برای شما مناسب است?

اکنون امیدوار هستید که در موقعیت بهتری برای انتخاب برنامه میزبانی مشترک مشترک از InMotion استفاده کنید. به یاد داشته باشید اگر به منابع و ویژگی های بیشتری نیاز دارید ، همیشه می توانید از یک سطح بالا رفته و به یک برنامه میزبانی بالاتر ارتقا دهید.

بر اساس تجربه شخصی من ، توصیه من برای شما:

 • توصیه می کنم اگر شروع کردید و قصد اجرای یک برنامه را دارید با برنامه Launch وارد شوید وب سایت اساسی.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای برنامه را دارید ، با برنامه Power وارد شوید وردپرس ، سایر CMS یا تجارت الکترونیک سایت طراحی شده.
 • توصیه می کنم اگر قصد دارید یک وردپرس ، سایر CMS یا سایت تجارت الکترونیکی را اجرا کنید اما نیاز دارید با برنامه Pro ثبت نام کنید. منابع و ویژگی های بیشتر.

سوالات متداول

در اینجا جواب برخی از متداول ترین سؤالات مربوط به IMH را خواهید یافت.

InMotionHosting.com چیست؟?

InMotion Hosting یک شرکت میزبان وب است که در سال 2001 تأسیس شده است. دفاتر آن در لس آنجلس ، کالیفرنیا و ویرجینیا بیچ ، ولتاژ ، ایالات متحده است و این شرکت دارای دو مرکز داده است: یکی در لس آنجلس و دیگری در هرندون ، ویرجینیا. میزبانی Inmotion توسط دفتر Better Business B نمره داده شده است. وب سایت رسمی آنها: https://www.inmotionhosting.com است

چه روش پرداختی InMotion Hosting را می پذیرد?

پرداخت کارت اعتباری (Visa، MasterCard، American Express و Discover) و همچنین پرداخت از طریق چک و سفارش پول را بپذیرید. اما پرداخت از طریق PayPal گزینه ای نیست.

چه پشتیبانی فنی ارائه می دهند?

آنها از طریق تلفن ، ایمیل Skype و چت زنده پشتیبانی ایالات متحده را ارائه می دهند. پشتیبانی در 24/7/365 در دسترس است. همچنین می توانید درinmotioncares صدای جیر جیر کنید. آنها همچنین دارای یک کانال یوتیوب هستند که همراه با آموزش های ویدیویی خوب است.

سرویس دهنده های InMotion Hosting چیست؟?

سرورهای نام آنها: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 و NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

چقدر طول می کشد تا بتوانید حساب میزبانی من را فعال کنید?

در همان روز کاری که سفارش خود را تنظیم می کنید ، حساب شما فعال می شود. اما همه مشتریان جدید باید از طریق فرآیند تأیید تلفن ، خرید میزبان خود را تأیید کنند.

آیا میزبانی InMotion دامنه رایگان ارائه می دهد?

نه ، آنها با برنامه های میزبانی وب خود نام دامنه رایگان ارائه نمی دهند.

آیا آنها ضمانت برگشت پول دارند?

میزبانی خدمات InMotion یک ضمانت برگشت پول 90 روزه (فقط ضمانت 97 روزه DreamHost سخاوتمندانه تر) برای سفارشات جدید (نه تمدید) ارائه می دهد. اگر به هیچ وجه از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها تمام هزینه های میزبانی را بازپرداخت می کنند ، سوالی که پرسیده نمی شود. این ضمانت در مورد خریدهای افزایشی مانند نام دامنه یا گواهینامه های SSL اعمال نمی شود.

آیا InMotion Hosting وب سایت من را از میزبان وب دیگر منتقل خواهد کرد?

بله ، آنها وب سایت شما را به سمت آنها مهاجرت می کنند. هزینه ها ممکن است برای نقل و انتقالات وب سایت متشکل از بیش از 3 سایت و / یا پایگاه داده یا بیشتر از 5 گیگابایت باشد.

آیا InMotion Hosting از پشتیبان گیری خودکار استفاده می کند?

بله ، آنها از تمام وب سایتهای تحت 10 گیگ نسخه پشتیبان تهیه می کنند. گزینه های پشتیبان اضافی برای وب سایت های بیش از 10 گیگابایت وجود دارد ، در صورت درخواست. بازیابی وب سایت شما رایگان است ، اما محدود به هر 4 ماه یکبار. مبلغ 49 دلار برای هر گونه بازگرداندن اضافی اعمال می شود.

آیا InMotion Hosting گواهی SSL رایگان ارائه می دهد?

بله ، همه برنامه هاست مشترک آنها با دسترسی به مجوزهای SSL مشترک دارای مجوزهای SSL رایگان رایگان در کلیه برنامه های میزبانی مشاغل اشتراکی ، میزبانی VPS و سرور اختصاصی (از تاریخ 28 ژوئیه 2017) همراه است..

آیا بررسی های میزبانی InMotion در مورد Reddit و Quora خوب است?

بله در بیشتر موارد Quora و Reddit هر دو مکان مناسبی برای خواندن نظرات افراد واقعی و مشتریان درباره InMotion هستند. می توانید نظرات در مورد Reddit و Quora را بخوانید. همچنین می توانید نظرات مشتری را در Yelp و TrustPilot پیدا کنید.

آیا گزینه های خوبی برای میزبانی InMotion وجود دارد?

بله ، یک زن و شوهر وجود دارد ، اما من معتقدم که InMotion Hosting یک ارائه دهنده میزبانی وب محکم است که می تواند با آن همکاری کند. سپس دوباره ، شما باید تحقیقات خود را انجام داده و به سایر خدمات میزبانی وب در آنجا نیز توجه کنید. دو گزینه مناسب برای InMotion Hosting که A2 Hosting و SiteGround هستند.

کجا می توانم کدهای کوپن InMotion Hosting را پیدا کنم?

InMotion Hosting هیچ کد تخفیف از طریق وب سایت های شخص ثالث ارائه نمی دهد. با این حال آنها به طور مرتب تبلیغات و فروش های مختلفی را انجام می دهند ، و شما بهتر است از سایت www.inmotionhosting.com برای کدهای کوپن و تبلیغاتی قانونی بازدید کنید..

آیا InMotion Hosting را توصیه می کنم؟?

بله من آنها را توصیه می کنم.

بارهایی که من از آنها استفاده کردم متوجه شده ام که میزبان وب محکم است. آنها مراقبت عالی از مشتری ، بروزرسانی جامد و کارایی بالا و دارای ویژگی میزبانی مشترک غنی ، در بخش عمده به دلیل این واقعیت است که مستقر در ایالات متحده است و دارای چندین مرکز داده است که بارگیری سریع وب سایت ها را امکان پذیر می کند..

InMotion Hosting همچنین با برخورداری از خدمات رایگان و ویژگی های اضافه شده خود ، فراتر از حد انتظارات است. سرانجام ، با وجود انواع بسته ها و توانایی های اضافی ، آنها آماده ارائه خدمات گسترده ای به انواع و اهداف وب سایت هستند.

این پایان این بررسی میزبان InMotion است و اگر هنوز هم در مورد ثبت نام در حصار نشسته اید ، به یاد داشته باشید که آنها به هر مشتری سؤالی بدون سؤال ارائه می دهند 90 روز ضمانت برگشت پول.

با کلیک روی این لینک ، می توانید دریافت کنید 50 درصد تخفیف قیمت خرده فروشی توصیه شده InMotion و فقط می توانید سایت خود را میزبانی کنید 3.99 دلار در ماه.

افشای FTC: برای اینکه ارزان ترین قیمت ممکن را برای شما بدست آورم ، اگر تصمیم بگیرید با استفاده از پیوندهای بررسی میزبانی من.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map