شما و من هر دو می دانیم که امروز هیچ کمبود ارائه دهندگان میزبانی وب در بازار وجود ندارد. میزبانی وب یکی از مهمترین جنبه های اجرای یک وب سایت موفق است. اینجاست GreenGeeks بفرمایید تو، بیا تو.


اما با وجود تمام گزینه های موجود ، کامل با ویژگی های مختلف و امتیاز قیمت ، انتخاب میزبان وب مناسب برای نیازهای شما می تواند کمترین گفتن دشوار باشد.

GreenGeeks موارد بسیار خوبی دارد که از نظر سرعت ، بروزرسانی ، پشتیبانی مشتری و قیمت گذاری مناسب برای آنها اتفاق می افتد. این بررسی GreenGeeks نگاهی دقیق به این میزبان وب با محیط زیست می دهد.

متأسفانه ، من نمی توانم هیچ گزینه میزبانی وب را از آنجا خارج کنم که ارزش وقت و هزینه شما را نداشته باشد.

اما آنچه من می توانم انجام دهم این است که همه چیز را با شما در میان بگذارم تا در مورد یکی از بی نظیرترین ارائه دهندگان میزبانی وب در آنجا بدانید: GreenGeeks.

این همان چیزی است که شما از این بررسی GreenGeeks یاد خواهید گرفت

 1. جوانب مثبت

در اینجا نگاهی دقیق تر به استفاده از GreenGeeks می اندازم. زیرا بسیاری از موارد خوب در مورد این میزبان وب وجود دارد.

 1. منفی

اما چند حرکت جانبی نیز وجود دارد. در اینجا ، من یک نگاه دقیق تر به آنچه که هستند.

 1. برنامه ها & قیمت

در اینجا در این بخش جزئیات بیشتری راجع به آنها توضیح خواهم داد.

 1. آیا GreenGeeks.com را توصیه می کنم؟?

در اینجا من به شما می گویم که آیا فکر می کنید شما بهتر از گزینه های GreenGeeks هستید یا نه.

بررسی greengeeks

GreenGeeks در سال 2008 توسط Trey Gardner (که به نظر می رسد تجربه همکاری با چندین شرکت میزبانی وب در زمینه های مختلف مانند iPage ، Lunarpages و Hostpapa) را دارد ، ایجاد شده است. خدمات میزبانی وب ستاره ای به صاحبان وب سایت مانند خودتان ، اما آن را به صورت یکجا انجام دهید سازگار با محیط زیست همینطور.

اما ما به زودی وارد این کار می شویم.

در حال حاضر ، تمام آنچه شما باید بدانید این است که ما می خواهیم نگاهی به همه چیزهایی که GreenGeeks باید ارائه دهد (خوب و نه چندان خوب) بررسی کنیم ، به طوری که وقتی زمان آن فرا رسد که شما تصمیم بگیرید در مورد میزبانی وب تصمیم بگیرید. شما تمام واقعیت ها را دارید.

بنابراین ، اجازه دهید به این.

GreenGeeks جوانب مثبت

آنها از خدمات کاملی برای ارائه خدمات میزبانی وب استثنایی به صاحبان وب سایت در انواع مختلف برخوردار هستند.

1. سازگار با محیط زیست

یکی از ویژگیهای برجسته GreenGeeks این واقعیت است که آنها یک شرکت میزبان وب سازگار با محیط زیست هستند. آیا می دانید تا سال 2020 ، صنعت میزبانی وب از صنعت هواپیمایی در آلودگی محیط زیست پیشی خواهد گرفت!

لحظه ای که در وب سایت آنها قرار می گیرید ، GreenGeeks به این حقیقت می رسد که شرکت میزبان وب شماست باید سبز باشد.

آنها سپس به توضیح نحوه عملکرد بخش خود برای کاهش اثر کربن خود می پردازند.

آنها به عنوان یک شریک قدرت سبز سبز EPA شناخته می شوند و ادعا می کنند که امروزه دوستانه ترین سازگار با میزبانی وب در دسترس هستند.

مشارکت GreenGeeks EPA

مطمئن نیستم منظور آن چیست?

نگاهی به آنچه GreenGeeks برای کمک به شما در داشتن یک وب سایت سازگار با محیط زیست انجام می دهد ، نگاهی بیندازید:

 • آنها اعتبارات انرژی باد را برای جبران انرژی مورد استفاده سرورهای خود از شبکه برق خریداری می کنند. در واقع ، آنها می خرند 3 برابر مقدار انرژی دیتاسنترهای آنها استفاده می کند. آیا می خواهید درباره اعتبار انرژی تجدیدپذیر اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ به اینجا نگاه کنید و به تمام سوالات خود پاسخ دهید.
 • آنها برای میزبانی از داده های سایت از سخت افزار کارآمد انرژی استفاده می کنند. سرورها در مراکز داده قرار دارند که برای سازگاری با محیط زیست طراحی شده اند
 • آنها جایگزین می شوند 615،000 کیلووات ساعت در سال با تشکر از مشتریان وفادار به سازگار با محیط زیست
 • آنها نشان های سبز صدور گواهینامه را برای اضافه کردن وب مسترها به وب سایت خود ارائه می دهند تا به گسترش آگاهی در مورد تعهد دوستدار محیط زیست خود بپردازند.

نشان های وب سایت سبزنشان های گواهینامه وب سایت سبز

همانطور که می بینید ، عضویت در تیم GreenGeeks بدان معنی است که شما نیز نقش خود را انجام می دهید تا دنیا به مکانی بهتر برای زندگی درآید.

در اینجا آنها چه می گویند در مورد آن …

Green Hosting چیست و چرا اینقدر برای شما مهم است?

مهم است که بتوانیم تا حد ممکن محیط زیست خود را حفظ کنیم. ما باید بهزیستی خود و رفاه نسلهای آینده را در نظر بگیریم. سرورهای میزبانی وب در سراسر جهان از سوخت های فسیلی استفاده می شوند. فقط یک سرور میزبان وب شخصی سالانه 1390 پوند CO2 تولید می کند.

GreenGeeks مفتخر است که میزبان وب را که با انرژی تجدید پذیر طراحی می شود ، به مشتریان خود ارائه دهد. تا 300٪ آنها با ایجاد کار با بنیادهای زیست محیطی سه برابر مقدار انرژی مصرفی ما کمک می کنند & اعتبارات انرژی باد را برای استفاده مجدد در شبکه برق خریداری کنید. هر جنبه ای از پلت فرم هاستینگ و تجارت ما ساخته شده است تا آنجا که ممکن است از نظر انرژی کارآمد باشد.

لوگو
میچ کیلر – روابط شریک GreenGeeks

2. آخرین فن آوری سرعت

هرچه سرعت وب سایت شما برای بازدید کنندگان سایت بیشتر شود ، بهتر می شود. از این گذشته ، بیشتر بازدید کنندگان سایت در صورت عدم بارگیری در مدت زمان 2 ثانیه یا کمتر ، وب سایت شما را رها می کنند. و ، در حالی که کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید برای بهینه سازی سرعت و عملکرد وب سایت خود به تنهایی انجام دهید ، دانستن اینکه میزبان وب شما کمک می کند یک امتیاز اصلی است..

سرعت چنین ویژگی های مهمی است ، بنابراین من از آنها در مورد آن سؤال کردم …

هر صاحب سایت به یک سایت بارگیری سریع احتیاج دارد ، “پشته” سرعت GreenGeeks چیست?

هنگامی که با آنها ثبت نام می کنید ، جدیدترین و مقرون به صرفه ترین راه اندازی انرژی در سرور میزبان در اختیار شما قرار می گیرد.

بسیاری از کارشناسان صنعت هم عملکرد کلی میزبان و هم سرعت ما را به شدت ارزیابی کرده اند. از نظر سخت افزاری ، هر سرور برای استفاده از هارد های SSD پیکربندی شده در یک آرایه ذخیره سازی RAID-10 افزونه تنظیم شده است. ما فن آوری ذخیره سازی داخلی را ارائه می دهیم & اولین کسی بود که PHP 7 را اتخاذ کرد. مشتریان و سرورهای وب و بانکهای اطلاعاتی ما (LiteSpeed ​​و MariaDB) را به ارمغان می آورد. LiteSpeed ​​و MariaDB امکان دسترسی سریع خواندن و نوشتن داده را فراهم می کنند و به ما امکان می دهند تا حداکثر 50 بار سریعتر صفحات را ارائه دهیم.
لوگوی GreenGeeks
میچ کیلر – روابط شریک GreenGeeks

GreenGeeks برای اطمینان از بارگیری صفحات وب شما با سرعت سریع رعد و برق در تمام جدیدترین فناوری سرعت سرمایه گذاری می کند:

 • هارد دیسک های SSD. پرونده ها و پایگاه های داده سایت شما در هارد دیسک های SSD ذخیره می شوند که سریعتر از HDD (درایوهای دیسک سخت).
 • سرورهای سریع. هنگامی که بازدید کننده سایت روی وب سایت شما کلیک می کند ، سرورهای وب و پایگاه داده تا 50 برابر سریعتر محتوا را ارائه می دهند.
 • داخلی ذخیره سازی. آنها از فناوری ذخیره سازی داخلی و سفارشی استفاده می کنند.
 • خدمات CDN. برای ذخیره کردن مطالب خود و ارائه سریع آن به بازدید کنندگان سایت ، از خدمات CDN رایگان ، پشتیبانی شده توسط CloudFlare استفاده کنید.
 • HTTP / 2. برای بارگیری سریعتر صفحه در مرورگر ، از HTTP / 2 استفاده می شود که باعث بهبود ارتباط مشتری-سرور می شود.
 • PHP 7. به عنوان اولین کسانی که از PHP 7 پشتیبانی می کنند ، آنها اطمینان دارند که از جدیدترین فناوری های موجود در وب سایت خود نیز استفاده می کنید.

سرعت و کارایی وب سایت شما بر تجربیات کاربر و توانایی شما در ایجاد خود به عنوان یک مقام در صنعت شما حائز اهمیت است.

بار بارها GreenGeeks

در اینجا آزمون من است زمان بارگذاری GreenGeeks. من یک وب سایت آزمایشی ایجاد شده در GreenGeeks (در برنامه EcoSite Starter) ایجاد کردم و وردپرس را با استفاده از تم بیست و هفده.

حساب

خارج از جعبه سایت نسبتاً سریع بارگیری می شود, 0.9 ثانیه ، اندازه صفحه 253kb و 15 درخواست.

بد نیست .. اما صبر کنید بهتر می شود.

سرعت سرور

GreenGeeks قبلاً از آن استفاده می کند حافظه داخلی بنابراین هیچ تغییری در این مورد وجود ندارد ، اما راهی برای بهینه سازی موارد دیگر با فشرده سازی انواع فایل های MIME خاص وجود دارد.

در cPanel خود ، بخش نرم افزار را پیدا کنید.

نرم افزار cpanel

در بهینه سازی وب سایت با تنظیم کردن نحوه دستیابی Apache به درخواست ها ، می توانید عملکرد وب سایت خود را بهینه کنید. متن / html متن / ساده و متن / xml انواع MIME را فشرده کرده و روی تنظیمات به روزرسانی کلیک کنید.

greengeeks سرعت را بهینه می کند

با انجام این کار زمان بار سایت من به طور قابل توجهی بهبود می یابد ، از 0.9 ثانیه به پایین 0.6 ثانیه. این پیشرفت 0.3 ثانیه است!

بهینه سازی سرعت

برای سرعت بخشیدن به مسائل حتی بیشتر ، من رفتم و یک افزونه وردپرس رایگان به نام نصب کردم به صورت خودکار و من به راحتی تنظیمات پیش فرض را فعال کردم.

افزونه به صورت خودکار

این باعث می شود بار بار حتی بیشتر شود ، زیرا اندازه کل صفحه را به عادلانه کاهش می دهد 242 کیلوبایت و تعداد درخواست ها را کاهش داد 10.

بار بارگذاری صفحه greengeeks

در کل ، نظر من این است که سایت هایی که در GreenGeeks میزبانی می شوند بسیار سریع بارگیری می کنند ، و من به شما دو روش ساده در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به موارد حتی بیشتر به شما نشان داده ام.

3. زیرساخت قابل اعتماد

هنگامی که صحبت از میزبانی وب است ، به قدرت ، سرعت و امنیت نیاز دارید. به همین دلیل GreenGeeks کل سیستم خود را با استفاده از زیرساختهای قابل اعتماد که توسط آن ساخته شده است ، ساخته است 300٪ انرژی تمیز و تجدید پذیر.

آنها دارند 5 دیتاسنتر برای انتخاب شما در شیکاگو (ایالات متحده) ، ققنوس (ایالات متحده) ، تورنتو (CA) ، مونترال (CA) و آمستردام (NL).

مراکز داده

با انتخاب دیتاسنتر خود ، اطمینان حاصل می کنید که مخاطبان هدف شما محتوای سایت شما را در اسرع وقت دریافت می کنند.

علاوه بر این ، می توانید از ویژگی های دیتاسنتر مانند:

 • منبع تغذیه شبکه دو شهر با تهیه نسخه پشتیبان از باتری تغذیه می شود
 • سوئیچ انتقال خودکار و دیزل ژنراتور در محل
 • کنترل خودکار دما و آب و هوا در کل تسهیلات
 • کارمندان 24/7 ، کامل با تکنسین ها و مهندسین مرکز داده
 • سیستم های امنیتی کارت بیومتریک و کلید
 • سیستم های سرکوب آتش ایمنی FM 200 سرور

لازم به ذکر نیست ، GreenGeeks به بیشتر ارائه دهندگان پهنای باند اصلی دسترسی دارد و تجهیزات دنده آنها کاملاً زائد است. و البته سرورها از نظر انرژی کارآمد هستند.

4. امنیت و Uptime

دانستن ایمن بودن اطلاعات سایت یکی از بزرگترین نگرانی هایی است که مردم هنگام انتخاب میزبان وب دارند. این و دانستن اینکه وب سایت آنها همیشه فعال و فعال است.

در پاسخ به این نگرانی ها ، آنها هنگام تلاش و امنیت ، نهایت تلاش خود را می کنند.

 • سخت افزار & افزونگی نیرو
 • فناوری مبتنی بر ظروف
 • جدا سازی حساب میزبانی
 • مانیتورینگ سرور فعال
 • اسکن امنیتی در زمان واقعی
 • به روزرسانی های خودکار برنامه
 • محافظت پیشرفته از SPAM
 • پشتیبان گیری از داده های شبانه

برای شروع ، آنها وقتی از خدمات میزبانی خود استفاده می کنند ، از یک روش مبتنی بر کانتینر استفاده می کنند. به عبارت دیگر ، منابع شما به گونه ای درج شده است که هیچ صاحب وب سایت دیگری نمی تواند با افزایش سن در ترافیک ، افزایش تقاضا برای منابع یا نقض امنیت تأثیر منفی بگذارد..

در مرحله بعد ، برای اطمینان از اینکه سایت شما همیشه به روز است ، GreenGeeks بطور خودکار وردپرس ، جوملا یا سایر هسته های سیستم مدیریت محتوا را به روز می کند تا سایت شما هرگز در معرض تهدیدات امنیتی قرار نگیرد. علاوه بر این ، همه مشتریان از پشتیبان های شبانه وب سایت خود دریافت می کنند.

برای مقابله با بدافزارها و فعالیتهای مشکوک در وب سایت خود ، GreenGeeks به هر مشتری سیستم فایل تجسم امن (vFS) خود را می دهد. از این طریق هیچ حساب دیگری نمی تواند به شما دسترسی پیدا کند و باعث ایجاد مشکلات امنیتی شود. علاوه بر این ، در صورت یافتن مشکوک ، بلافاصله برای جلوگیری از آسیب بیشتر فوراً جدا شده است.

علاوه بر این ، شما این شانس را دارید که از محافظت در برابر هرزنامه داخلی استفاده کنید که GreenGeeks برای کاهش تعداد تلاش های اسپم در وب سایت شما فراهم می کند.

سرانجام ، آنها سرورهای خود را رصد می کنند تا همه مشکلات قبل از اینکه روی مشتریان و وب سایت های آنها تأثیر بگذارد ، شناسایی شوند. این کمک می کند تا 99.9 impressive زمان به روز چشمگیر خود را حفظ کنید.

5. تضمین خدمات و پشتیبانی مشتری

GreenGeeks چندین تضمین را به مشتریان ارائه می دهد.

آن را بررسی کنید:

 • ضمانت حداکثر 99٪
 • رضایت 100٪ (و اگر شما نیستید ، می توانید 30 روز ضمانت برگشت پول آنها را فعال کنید)
 • پشتیبانی ایمیل 24/7
 • تلفن زنده و پشتیبانی چت زنده

در تلاش برای جمع آوری برخی از آمارهای بی موقع برای نشان دادن چقدر جدی بودن آنها در مورد ضمانت به موقع آنها, من به تیم پشتیبانی گفتگوی زنده رسیدم و یک جواب فوری به سوال اولیه من گرفتم.

وقتی نماینده خدمات مشتری نتوانست به من کمک کند ، او بلافاصله مرا به یکی از اعضای تیم دیگر که می تواند هدایت شود ، که پس از آن از طریق ایمیل به من پاسخ داد.

متأسفانه آنها اطلاعاتی را که من خواسته ام ندارند. بنابراین ، در حالی که آنها قول می دهند که وب سایت ها 99.9٪ به موقع داشته باشند ، هیچ راهی وجود ندارد که بدون انجام آزمایش شخصی ، واقعیت این را بدانیم ، مانند این مورد که توسط میزبان حقایق انجام شده است:

در حالی که من پاسخ پشتیبانی سریع دریافت کردم ، من کمی ناامید هستم که GreenGeeks داده ای برای تهیه نسخه پشتیبان از ادعاهای خود ندارد. در عوض ، من قرار است به ایمیل مکتوب آنها اعتماد کنم:

سوال من: من نمی دانم که آیا تاریخ به موقع خود را دارید؟ من در حال نوشتن یک بررسی هستم و می خواهم به ضمانت به موقع 99.9٪ اشاره کنم. من داوران دیگری پیدا کرده ام که تحقیقات خود را انجام داده اند و GreenGeeks را در مورد Pingdom ردیابی کرده اند … اما من نمی دانم که آیا شما لیست خود را از درصد های به روز ماهانه دارید؟.

پاسخ GreenGeeks: GreenGeeks با اطمینان از اینکه ما یک تیم اختصاصی از تکنسین های سرور داریم که 24/7 سیستم های خود را نظارت ، به روزرسانی و حفظ سیستم های خود به صورت 24/7 نگه داشته و ضمانت بهینه سازی سرور خود را حفظ می کند ، برای ارائه چنین تضمینی. متأسفانه ، در این زمان ، ما نمودار مانند نمودار مورد درخواست شما در دسترس نیست.

من حدس می زنم شما باید قاضی این موضوع باشید که آیا این برای شما کافی است یا نه.

دانش محور

GreenGeeks همچنین دارای یک پایگاه دانش گسترده ، دسترسی آسان به ایمیل ، گفتگوی زنده و پشتیبانی از تلفن و آموزش های وب سایت خاص است که برای کمک به شما در مواردی مانند تنظیم حساب های ایمیل ، کار با WordPress و حتی راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک طراحی شده است..

6. قابلیت تجارت الکترونیکی

تمام برنامه های هاستینگ با بسیاری از ویژگی های تجارت الکترونیک همراه هستند که در صورت راه اندازی یک فروشگاه آنلاین عالی است.

برای شروع ، یک مورد دریافت خواهید کرد بیایید گواهی WildCard SSL را رمزگذاری کنیم به مشتریان اطمینان دهید که اطلاعات شخصی و مالی آنها 100٪ امن است. و اگر در مورد گواهینامه های SSL چیزی می دانید ، می دانید که موارد Wildcard عالی هستند زیرا می توان از آنها برای زیر دامنه نامحدود یک نام دامنه استفاده کرد.

در مرحله بعد ، اگر به سایت خرید تجارت الکترونیک خود نیاز به یک سبد خرید دارید ، می توانید با استفاده از نرم افزار نصب یک کلیک یک مورد را نصب کنید.

در آخر ، می توانید مطمئن باشید که سرورهای GreenGeeks سازگار با PCI هستند ، که اطلاعات سایت شما را بیشتر تضمین می کند.

7. سازنده وب سایت اختصاصی

با میزبانی وب آنها ، به سازنده وب سایت داخلی GreenGeeks دسترسی دارید ایجاد سایت نسیم.

سازنده وب سایت GreenGeeks

با استفاده از این ابزار ویژگی های زیر را دریافت می کنید:

 • 100 قالب از پیش طراحی شده برای کمک به شما در شروع کار
 • تم های سازگار با تلفن همراه و پاسخگو
 • بکش & افت تکنولوژی که نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارد
 • بهینه سازی سئو
 • پشتیبانی اختصاصی 24/7

این سازنده وب سایت پس از ثبت نام در میزبانی GreenGeeks ، به راحتی فعال می شود.

GreenGeeks منفی

همیشه همه چیز فراتر از همه وجود دارد ، حتی موارد خوبی مانند میزبانی وب GreenGeeks. و در تلاشیم تا همه چیز را به شما اطلاع دهیم ، ما تعدادی از مضرات استفاده از GreenGeeks را به عنوان میزبان وب خود جمع آوری کرده ایم.

1. نکات غلط قیمت

هیچ انکاری وجود ندارد که میزبانی وب ارزان به راحتی پیدا شود. با این حال ، خدمات میزبانی ارزان قیمت همیشه از شرکت های میزبان با کیفیت بالا در دسترس نیست. به یاد داشته باشید ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

با نگاه اول ، به نظر می رسد که شرکت میزبان معتبر GreenGeeks در واقع میزبانی وب ارزان قیمت ارائه می دهد. و با توجه به مزایای قبلاً ذکر شده در استفاده از GreenGeeks ، درست به نظر می رسد خیلی خوب است.

و از نظر فنی ، اینگونه است.

با بررسی بیشتر ، فهمیدم که تنها راهی که می توانید میزبانی وب به ظاهر شگفت انگیز 3.95 دلار در ماه از GreenGeeks دریافت کنید ، این است که اگر شما موافقت خود را پرداخت می کنید سه سال خدمات با آن قیمت.

اگر می خواهید ارزش یک سال خدمات را بپردازید ، ماهانه 5.95 دلار پرداخت می کنید.

و اگر تازه وارد GreenGeeks هستید و می خواهید ماهیانه بپردازید تا زمانی که مطمئن شوید که آنها میزبان شرکت شما هستند ، در نهایت مبلغ 9.95 دلار در ماه را پرداخت خواهید کرد!

برنامه ها و قیمت های GreenGeeks

لازم به ذکر نیست ، اگر می خواهید برای شروع ماهانه به ماه بپردازید ، شما همچنین مبلغ تنظیم را از دست نخواهید داد ، که برای شما 15 دلار دیگر هزینه خواهد داشت.

2. بازپرداخت شامل تنظیم و هزینه دامنه نیست

طبق سیاست ضمانت برگشت 30 روزه GreenGeeks ، اگر ناراضی باشید ، می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید ، بدون سؤال.

با این حال ، شما هزینه بازپرداخت ، هزینه ثبت نام دامنه (حتی اگر هنگام ثبت نام آن رایگان بودید) ، یا هزینه نقل و انتقالات بازپرداخت نمی شوید..

اگرچه کسر هزینه نام دامنه ممکن است منطقی به نظر برسد (از آنجا که در هنگام خروج از شما می بایست نام دامنه را نگه دارید) ، به نظر نمی رسد اگر در نهایت از خدمات ارائه شده ناراضی باشند ، هزینه های تنظیم و انتقال افراد را شارژ نکنید..

به خصوص اگر GreenGeeks قصد دارد ضمانت برگشت پول را ارائه دهد بدون سؤال.

برنامه های میزبانی GreenGeeks

GreenGeeks بر اساس نیازهای فردی شما چندین برنامه میزبانی ارائه می دهد. با این کار ، ما به برنامه های میزبانی مشترک و وردپرس خواهیم پرداخت ، بنابراین شما می توانید هنگام ثبت نام برای استفاده از خدمات میزبانی آنها ، چه چیزی را انتظار داشته باشید.

برنامه های میزبانی مشترک

منظره میزبانی مشترک به طور قابل توجهی تغییر کرده است. در گذشته بسیاری از افراد فقط می خواستند میزبانی وب را با سرعت ارزان قیمت بی عیب و نقص داشته باشد. شما برنامه های کوچک ، متوسط ​​و بزرگ خود را ، سیلی زدن cPanel بر روی سرور دارید و شما تمام شد. امروزه مشتریان می خواهند گردش کار ، سرعت ، زمان به موقع و مقیاس پذیری همه چیز را در یک بسته زیبا ببندند.

با گذشت زمان – GreenGeeks برنامه میزبانی Ecosite Starter را بهینه کرده است تا تمامی ویژگی هایی را که 99.9٪ مشتری های میزبان می خواهند داشته باشند. به همین دلیل آنها یک مسیر مستقیم برای ثبت نام در وب سایت از طریق وب سایت به مشتریان ارائه می دهند.

میزبانی مشترک GreenGeeks

به جای یک برنامه میزبانی گران با ویژگی های اضافی ، متوسط ​​جو در خیابان چیزی از آن نمی داند – آنها سعی کرده اند چربی را کاهش دهند و مشتری ها را به یک تجربه میزبانی بهینه تر تبدیل کنند.

دیدگاه آنها به عنوان ارائه دهنده هاست این است که به مشتریان خود اجازه دهند بدون ایجاد نگرانی در مورد فناوری زمینه ساز ، روی استقرار ، مدیریت و رشد وب سایتهای خود تمرکز کنند..

بستر میزبانی فقط باید کار کند.

ویژگی میزبانی مقیاس پذیر آنها در اوایل سال جاری معرفی شد و به مشتریان این امکان را می دهد تا به راحتی منابع محاسباتی مانند CPU ، RAM و I / O را به صورت پرداختی اضافه کنند – لزوم بروزرسانی به یک سرور خصوصی مجازی را از بین می برد..

با برنامه های آنها ، ویژگی هایی از قبیل:

 • پایگاه داده MySQL نامحدود
 • دامنه های نامحدود و زیر پارک شده نامحدود
 • داشبورد cPanel برای استفاده آسان
 • Softaculous که شامل نصب های یک کلیک از 250 اسکریپت است
 • منابع مقیاس پذیر
 • امکان انتخاب دیتابیس شما
 • راه حل ذخیره سازی PowerCacher
 • ادغام رایگان CDN
 • ویژگی های تجارت الکترونیکی مانند گواهینامه SSL و نصب سبد خرید
 • SSH رایگان و اکانت های FTP را امن کنید
 • پرول و پایتون پشتیبانی می کنند

علاوه بر این ، شما دریافت خواهید کرد نام دامنه رایگان پس از تنظیم, مهاجرت سایت رایگان, و دسترسی به درگ منحصر به فرد GreenGeeks & قطره ساز سازنده صفحه برای ایجاد سایت آسان.

طرح قیمت گذاری مشترک از 3.95 دلار در ماه شروع می شود (به یاد داشته باشید ، تنها درصورتی که پیش از این سه سال هزینه پرداخت کنید). در غیر این صورت ، این طرح در هر ماه 9/95 دلار هزینه خواهد داشت.

آنها همچنین Ecosite Pro و Ecosite Premium را به عنوان گزینه های ارتقاء برای میزبانی از مشتریانی که به آن نیاز دارند ارائه می دهند. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

میزبانی وردپرس

GreenGeeks همچنین میزبان وردپرس نیز دارد ، اگرچه برای چند ویژگی صرفه جویی می کند ، اما به نظر می رسد همان برنامه میزبانی مشترک است.

میزبان وردپرس GreenGeeks

در حقیقت ، تنها تفاوتی که می توانم متوجه آن باشم این واقعیت است که GreenGeeks آنچه را که می نامند ارائه می دهد “امنیت پیشرفته وردپرس.” با این حال مشخص نیست که این امنیت پیشرفته شامل چه مواردی است ، بنابراین من نمی توانم درباره این فایده اظهار نظر کنم یا نه.

همه موارد دیگر ، از جمله نصب یک کلیک وردپرس ، با برنامه میزبانی مشترک ارائه شده است. علاوه بر این ، نقاط قیمت یکسان هستند و دوباره مشخص نمی کنند تفاوت ها واقعاً چیست.

سوالات متداول

در اینجا جواب برخی از سوالات متداول:

 1. GreenGeeks چیست؟? GreenGeeks یک شرکت میزبانی وب است که در سال 2006 تأسیس شده و دفتر مرکزی آن در آگورا هیلز ، کالیفرنیا است. وب سایت رسمی آنها www.greengeeks.com و رتبه BBB آنها A است.
 2. چه نوع برنامه های میزبانی با GreenGeeks در دسترس است? GreenGeeks میزبان مشترک ، میزبان فروشندگان وردپرس ، میزبان VPS و سرورهای اختصاصی را در اختیار شما قرار می دهد.
 3. از چه نوع کنترل پنلی استفاده می شود? cPanel متداول است.
 4. مهاجرت سایت رایگان چگونه کار می کند? پس از ثبت نام در میزبان GreenGeeks ، کافیست بلیط خود را به تیم مهاجرت ارسال کنید تا آنها بتوانند به شما کمک کنند.
 5. GreenGeeks چه اشکال پرداختی را می پذیرد? کلیه کارتهای اعتباری اصلی (ویزا ، مستر کارت و آمریكا اکسپرس) و پی پال.
 6. آیا افزونه های حق بیمه دیگری نیز موجود هستند? بله ، از جمله چندین مجوز WHMCS (نرم افزار صدور صورتحساب) ، بازیابی پشتیبان ، درخواست پشتیبان گیری دستی و رعایت کامل PCI. لیست افزونه ها را اینجا ببینید.

آیا GreenGeeks را توصیه می کنم؟?

با انتخاب بسیار زیادی که در آنجا وجود دارد ، آنچه GreenGeeks را از رقابت جدا می کند?

از سال 2008 ، GreenGeeks پیشرو در جهان میزبان وب سازگار با محیط زیست است. با این حال ، این تنها ویژگی میزبانی نیست که ما را از دیگر میزبان وب متمایز می کند. بستر میزبانی GreenGeeks سریعتر ، مقیاس پذیر و مهندسی شده است تا تجربه میزبانی بهتری را ارائه دهد.

سیستم عامل میزبانی ما منابع محاسباتی مقیاس پذیر را ارائه می دهد و نیاز به ارتقا به یک سرور خصوصی مجازی را از بین می برد. هر حساب با منابع محاسبات اختصاصی خود و سیستم پرونده مجازی ایمن تهیه می شود. می توانید یک مکان میزبانی را انتخاب کنید که از لحاظ جغرافیایی به شما نزدیک باشد. GreenGeeks می تواند شما را در سرور ایالات متحده ، اروپا یا کانادا راه اندازی کند.

ویژگی های بسیار دیگری برای انتخاب وجود دارد – اما من پیشنهاد می کنم با تیم چت زنده ما صحبت کنید یا با ما تماس بگیرید. متخصص پشتیبانی ما دوست دارد دلایل برجسته تری برای عکسبرداری با ما در میان بگذارد.

لوگو
میچ کیلر – روابط شریک GreenGeeks

به اختصار, GreenGeeks یک راه حل مناسب برای میزبانی وب است. آنها ویژگی های متنوعی را ارائه می دهند ، از مشتری پشتیبانی خوبی دارند و اطمینان حاصل می کنند که اطلاعات وب سایت و بازدید کننده سایت شما ایمن و ایمن است.

ناگفته نماند ، اگر شما فردی هستید که دوستدار محیط زیست هستید ، GreenGeeks این مسئله را به خود اختصاص می دهد تا به شما کمک کند در این دنیای بسیار تکنولوژیک آگاهی بیشتری داشته باشید. که عالی است!

با این حال ، قبل از ثبت نام با آنها ، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که قیمت گذاری آن چیزی نیست که به نظر می رسد ، تأیید اعتبار آنها دشوار است ، و اگر بعد از ثبت نام نظر خود را تغییر دهید ، باز هم مبلغی عادلانه از دست خواهید داد.

بنابراین ، اگر این به نظر می رسد که یک ارائه دهنده میزبانی وب است که می خواهید آن را چک کنید ، حتما وب سایت آنها را بررسی کنید و تمام آنچه را که باید ارائه دهند ، اطمینان حاصل کنید که آنها خدمات میزبانی را که واقعاً به آنها نیاز دارید ارائه می دهند. شما واقعاً می خواهید پرداخت کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me