بررسی DreamHost

DreamHost به دلیل سخاوتمندانه و صنعت پیشرو 97 روز ضمانت پس انداز پول مشهور شده است و آنها قول می دهند که وب سایت شما سریع ، ایمن باشد & همیشه بالا.


به عنوان یکی از طولانی ترین ارائه دهندگان میزبانی وب در بازار امروز, DreamHost از ویژگی ها ، قیمت مناسب و پشتیبانی مشتری اطلاع دارد. اگر این میزبان وب انتخاب خوبی برای شما باشد ، این بررسی DreamHost به شما اطلاع می دهد.

با این حال ، ما می خواهیم همه مواردی را که ارائه می دهند شما را راهنمایی کنیم ، بنابراین اگر در لیست شما قرار گرفتند ، “شما بهتر می توانید تعیین کنید که آیا DreamHost میزبان وب است که می خواهید به داده های سایت خود اعتماد کنید یا خیر..

این همان چیزی است که شما از این بررسی DreamHost یاد خواهید گرفت

 1. لیست جوانب مثبت

در اینجا نگاهی دقیق تر به استفاده از DreamHost می اندازم. زیرا بسیاری از موارد خوب در مورد این میزبان وب وجود دارد.

 1. لیست منفی

اما چند نکته جانبی در DreamHost نیز وجود دارد. در اینجا ، من یک نگاه دقیق تر به آنچه که هستند.

 1. برنامه های DreamHost & قیمت

در اینجا در این بخش جزئیات بیشتری راجع به آنها توضیح خواهم داد.

 1. آیا DreamHost.com را پیشنهاد می کنم؟?

در اینجا من به شما می گویم که آیا فکر می کنید شما بهتر از گزینه DreamHost هستید یا نه.

بنابراین ، بیایید وارد این بررسی DreamHost شویم …

DreamHost جوانب مثبت

DreamHost یک میزبان مستقل و متعلق به میزبان است که آزمایش زمان را حفظ کرده است ، علی رغم اینکه استقامت بین الملل به نظر می رسد برخی از بزرگترین نام ها را در تاریخ میزبانی (به عنوان مثال iPage ، Hostgator و Bluehost) در اختیار دارد..

برای اینکه DreamHost بتواند این کار را انجام داده و موفق بماند ، باید برای جلب رضایت مشتریانی که به دنبال میزبانی قابل اعتماد هستند و همه چیز مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت سودآور است ، سخت تلاش کرد..

بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم که چه چیزهایی برای ارائه بسیار عالی هستند.

1. سرعت

سرورهای سریع عامل بسیار مهمی در هنگام انتخاب میزبان وب هستند. زیرا تحقیقات نشان داده است که بیشتر بازدید کنندگان سایت در صورت عدم موفقیت وب سایت شما (و هرگز برنخواهند گشت) را ترک می کنند در مدت زمان 2 ثانیه یا کمتر بارگیری کنید.

هر چه سرعت وب سایت شما بهتر شود بهتر می شود!

صاحبان سایت به سایتهای بارگیری سریع احتیاج دارند ، “پشته” سرعت DreamHosts چیست؟?

این بستگی به خدمات شما با ما دارد ، اما ما زمان زیادی را صرف ساختن وردپرس مدیریت شده خود ، DreamPress ، صرف کردیم تا یکی از پاسخگوترین تجربه های وردپرس را در وب تحویل دهیم!

با سطح PHP OPcache و Memcached در سطح سرور ذخیره می شود ، بالای PHP7 سریع چشمگیر اجرا می شود ، و در سرور وب Nginx و یک سرور پایگاه داده MySQL بهینه سازی شده با WordPress توزیع می شود. ما به DreamPress بسیار افتخار می کنیم و بسیار تلاش کرده ایم تا آن را به یکی از قدرتمندترین گزینه های میزبانی وردپرس وب تبدیل کنیم.

آرم dreamhost
برت دانست – DreamHost VP ارتباطات شرکت

DreamHost برخی از جدیدترین فناوریهای سرعت را برای اطمینان از بارگیری سریع سایت شما ارائه می دهد:

 • درایوهای حالت جامد. پرونده ها و پایگاه داده های سایت شما در SSD ذخیره می شوند ، که بسیار سریعتر از HDD (درایوهای دیسک سخت).
 • فشرده سازی Gzip. به طور پیش فرض در تمام برنامه های میزبانی فعال می شود
 • حافظه پنهان. OPcache یک موتور ذخیره سازی است که به زبان PHP ساخته شده است و همچنین بصورت پیش فرض فعال می شود.
 • شبکه تحویل محتوا. Cloudflare یک سرویس CDN است که محافظت و شتاب وب سایت را فراهم می کند. DreamHost یک “شریک میزبانی بهینه” Cloudflare است.
 • PHP7. این آخرین نسخه PHP است و عملکرد سریعتر و منابع کمتری را تضمین می کند.

تست سرعت – DreamHost چقدر سریع است?

تصمیم گرفتم زمان بار را تست کنم. وب سایت آزمایشی را به میزبانی (در برنامه Shared Starter) ایجاد کردم و سپس وردپرس را نصب کردم (با استفاده از مضمون آرژانتینی و محتوای dummy lorem ipsum).

صفحه کنترل

خارج از جعبه سایت تست خیلی سریع بارگیری شد, 1.1 ثانیه ، اندازه صفحه 210 کیلوبایت و 15 درخواست.

سرعت خواب

اصلاً بد نیست .. اما بهتر می شود.

DreamHost در حال حاضر همراه است فشرده سازی داخلی و فشرده سازی gzip که به طور پیش فرض فعال هستند ، بنابراین هیچ تنظیماتی برای بهینه سازی در اینجا وجود ندارد.

اما برای سرعت بخشیدن به مسائل حتی بیشتر ، من جلو رفتم و نصب کردم افزونه وردپرس رایگان به نام Autoptimize و من به راحتی تنظیمات پیش فرض را فعال کردم.

افزونه به صورت خودکار

این باعث می شود عملکرد حتی بیشتر شود ، زیرا آن را خاموش کرده است ۰.۱ ثانیه, و اندازه کل صفحه را فقط کاهش می دهد 199 کیلوبایت و تعداد درخواست ها را کاهش داد 11.

سرعت بارگذاری dreamhost

سایت های وردپرس میزبان در DreamHost بسیار سریع بارگیری می شوند ، و در اینجا من به شما روش ساده ای را ارائه می دهم که می توانید برای سرعت بخشیدن به موارد حتی بیشتر استفاده کنید.

2. سازنده وب سایت DIY Remixer

تیم DreamHost می داند ساخت وب سایت از ابتدا چقدر سخت است ، به خصوص وقتی که هیچ کد نمی دانید.

ریمیکسر

به همین دلیل آنها سازنده وب سایت Remixer را برای ساختن وب سایتهایی که از پیش تعیین شده برای هدایت ترافیک و تبدیل بازدید کنندگان به مشتری استفاده می کنند ، به همه مشتریان ارائه می دهند.

در اینجا برخی از ویژگی های همراه با سازنده وب سایت داخلی شما آمده است:

 • ایجاد وب سایت نامحدود تحت یک برنامه میزبانی
 • محدودیتی در صفحه وجود ندارد
 • تم های سازگار با موبایل
 • رنگ ها و قلم های سفارشی
 • انتساب نام دامنه به وب سایت Remixer (رایگان)
 • دسترسی به عکاسی سهام آزاد و حرفه ای
 • ساخته شده در بهینه سازی سئو
 • کتابخانه رسانه ای مجزا ، بنابراین می توانید عکس ، ویدئو و صدا را در سایت خود منتشر کنید

تم های ریمیکسر

وقتی از سازنده وب سایت اختصاصی آنها استفاده می کنید ، ساختن یک وب سایت از پایین به بالا بسیار ساده است.

3. نام دامنه و موارد دیگر

DreamHost نه تنها نامهای دامنه رایگان را با برنامه های میزبانی خود ارائه می دهد (صرفه جویی در برنامه میزبانی مشترک مبتدی) ، آنها شامل یک سری از ویژگی های اضافی نیز می شوند ، و این معامله را کمی شیرین تر می کنند..

برای شروع ، از نوار جستجوی نام دامنه مناسب آنها استفاده کنید تا URL مناسب برای وب سایت در حال رشد خود را پیدا کنید.

نام دامنه

بعد ، از موارد زیر لذت ببرید:

 • تمدید خودکار. شما باید دامنه خود را تمدید کنید تا به طور خودکار هر سال اطمینان حاصل کنید که نام دامنه شما در اختیار شما قرار می گیرد و هیچ کس از تلاش سخت شما استفاده نمی کند.
 • مدیریت DNS. رایانه های مرجع را با نام به جای آدرس های IP.
 • به همان تعداد زیر دامنه مورد نیاز خود ، به صورت رایگان دریافت کنید.
 • نام های کاربری سفارشی. برای پاسخ دادن به درخواست DNS برای دامنه خود ، سرورهای نام تجاری Vanity را با نام دامنه خود ایجاد کنید.
 • ارسال دامنه. برای مدیریت آسانتر محتوا ، بازدید کنندگان سایت خود را به آدرس اینترنتی یا نام دامنه دیگر هدایت کنید.
 • قفل دامنه اختیاری. نام دامنه خود را به صورت رایگان برای امنیت بیشتر قفل کنید تا هیچگونه تغییر غیرمجاز امکان پذیر نباشد.

ثبت نام دامنه خود با DreamHost ساده ترین راه حل هنگام استفاده از آنها به عنوان ارائه دهنده میزبان خود نیز می باشد.

به این ترتیب ، اگر با یک شرکت دیگر نام دامنه دارید ، می توانید به راحتی در صورت آماده بودن آن را به DreamHost منتقل کنید.

4- تقدیم به محیط زیست

DreamHost می فهمد که اداره کردن یک شرکت میزبان هزینه های خود را بر محیط زیست می کشد. به عنوان مثال ، برق برای نگه داشتن سرورها ، کاغذ برای اداره دفاتر و حتی گاز مورد نیاز برای ورود کارمندان به کار و کار از هر روز ، بر محیطی که همه ما مشترک آن هستیم تأثیر می گذارد..

همچنین این درک وجود دارد که با گذشت سالها و طولانی شدن به آینده ، DreamHost رشد پیدا کرده و به یک تجارت بزرگتر تبدیل می شود که بیشتر از منابع گرانبهای زمین استفاده می کند.

در پاسخ ، DreamHost موارد زیر را برای کاهش رد کربن خود انجام می دهد:

 • دفاتر آنها با وسایل کارآمد و روشنایی کار می کنند و از لامپ های لوله کشی با جریان کم کنترل استفاده می کنند
 • دیتاسنترها شامل زیرساخت های خنک کننده با راندمان بالا ، استفاده از آب شهری و بازپس گیری شده ، پردازنده های دارای انرژی و نیرو از منابع تجدید پذیر مانند مزارع بادی ، پنل های خورشیدی و نیروگاه های برق آبی هستند.
 • کارمندان سطل های بازیافت مجانی را در دفاتر خود دریافت می کنند ، مشوق های مالی برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ، فرصت های کار از خانه و دسترسی به پرونده های الکترونیکی و ویدئو کنفرانس

اگر انجام وظیفه خود برای صرفه جویی در محیط زیست مهم است ، می توانید مطمئن باشید DreamHost در سمت شماست و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات میزبانی با مسئولیت محیطی انجام می دهد.

5. 100٪ Uptime

این یک نادر است که یک شرکت میزبان را پیدا کنید که 100٪ ضمانت به موقع را ارائه دهد. و با این حال ، DreamHost این کار را به نوعی انجام می دهد.

با استفاده از چندین مکان مرکز داده برای رسیدگی به بار و هرگونه تهدید از خرابی ، سرمازدگی زائد ، ژنراتورهای اضطراری و نظارت مداوم بر سرور ، DreamHost وب سایت شما را همیشه و به روز نگه می دارد.

اگر در هر زمان سایت شما خرابی را تجربه کند (که مطابق آن توسط DreamHost نخواهد بود) ، اما فقط در صورت انجام این کار ، شما نیز جبران می شوید.

زمان تضمین شده

و اگر می خواهید وضعیت فعلی مشکلات مهم ، خرابی و بروزرسانی های سیستم را بررسی کنید ، وب سایت وضعیت DreamHost را در هر زمان که می خواهید بررسی کنید..

وضعیت فعلی dreamhost

و برای رفع آن ، اگر می خواهید تاریخچه مشکلات مربوط به سرورهایی که با DreamHost اتفاق افتاده است ، بررسی کنید ، می توانید این کار را انجام دهید:

به روزرسانی های سرور

این شفافیت یک ویژگی عالی است که مشتریان از آن استقبال می کنند. جهان کامل نیست ، و هیچ ارائه دهنده میزبانی وب در بازار وجود ندارد.

پنهان کردن این واقعیت که اتفاقات رخ می دهد تمایل زیادی به پرداخت مشتری ندارد ، بنابراین DreamHost تلاش می کند تا هنگام وقوع اتفاقات و نحوه برخورد با آنها را به شما نشان دهد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که ارزش پول خود را بدست می آورید و وب سایت شماست. حفاظت شده.

6. تضمین بازگشت پول چشمگیر

مجدداً DreamHost وقتی خود را تضمین می کند که دارای خدمات میزبانی مورد نیاز برای اجرای یک وب سایت موفق است ، از بیرون خارج می شود.

همه برنامه های میزبانی مشترک به همراه است ضمانت برگشت پول 97 روزه و تمام برنامه های DreamPress دارای 30 روز ضمانت برگشت پول می باشند.

این یک خارق العاده است زیرا حتی تضمین برگشت پول 90 روزه InMotion حتی نمی تواند رقابت کند. و بیشتر ارائه دهندگان میزبانی فقط 30 یا 45 روز به شما می دهند که در صورت عدم رضایت ، فسخ شوند.

DreamHost از شما می خواهد اطمینان حاصل کنید که آنها (یا نیستند) مواردی برای شما هستند. و با داشتن چنین سیاست بازپرداخت سخاوتمندانه ، همه مشتریان DreamHost از ابتدا شروع به ایجاد اعتماد با آنها می کنند ، که می تواند در مسیر کسب و کار پیش برود.

از این گذشته ، بسیاری از مغازه های تجارت الکترونیک ادعا می کنند که وقتی مدت زمان بازپرداخت را طولانی تر می کنند ، در واقع شاهد کاهش بازپرداخت و افزایش فروش هستند.

7. پشتیبانی عالی مشتری

احتمالاً مواقعی وجود خواهد داشت که شما نیاز به تماس با کسی را برای پشتیبانی داشته باشید. به همین دلیل دانستن اینکه یک عضو تیم آگاه برای کمک به شما در هر زمان وجود دارد بسیار مهم است.

DreamHost دارای انسانهای واقعی در حالت آماده به کار است تا به شما در حل همه مشکلات خود کمک کند. آنها در زمینه هاستینگ و وردپرس با تجربه هستند (اگر برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را انتخاب می کنید) و می توانند به شما کمک کنند تا هر مشکلی را که حل کرده اید حل کنید.

علاوه بر این ، می توانید:

 • با پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده 24/7/365 در تماس باشید
 • برای پاسخ به سوالات خود به کارمندان پشتیبانی ، پشتیبانی فنی یا تیم خدمات از طریق ایمیل دسترسی پیدا کنید
 • یک نخ در انجمن انجمن شروع کنید تا ببینید مشتریان دیگر DreamHost چه فکر می کنند
 • با استفاده از پایگاه دانش گسترده که دارای مقاله های مربوط به مدیریت حساب / صورتحساب ، گواهینامه های SSL ، پشتیبانی از محصول و موارد دیگر است ، خود را برطرف کنید.

DreamHost منفی

به طور خلاصه ، DreamHost یک ارائه دهنده میزبانی ساده است که ویژگی های لازم برای اجرای یک وب سایت موفق را به مشتریان خود ارائه می دهد.

با این حال ، مواردی وجود دارد که چندان عالی نیستند که باید قبل از تصمیم گیری در مورد DreamHost از آنها آگاه باشید.

1. بدون cPanel

به طور سنتی ، ارائه دهندگان میزبانی به مشتریان خود امکان دسترسی به مواردی از قبیل مدیریت حساب و صورتحساب ، حساب های ایمیل ، اطلاعات FTP و موارد دیگر در cPanel یا Plesk را می دهند که هر دو پنل کنترل بصری با استفاده از داشبورد آسان است..

DreamHost چنین کاری نمی کند ، که می تواند منحنی یادگیری را برای کسانی که تازه در هاست یا کسانی که با cPanel آشنا هستند کمی سخت باشد.

کنترل پنل dreamhost

مشکلی که در کنترل پنل اختصاصی DreamHost وجود دارد این است که یافتن مواردی که شما به دنبال آن هستید می تواند دشوار باشد ، ممکن است داشبورد محدود کننده به نظر برسد و درخواست پشتیبانی مشتری افزایش می یابد زیرا افراد در انجام کارهای ساده حتی با ساده ترین کارها دچار مشکلات زیادی می شوند.

2. بدون پشتیبانی تلفن

مطمئناً می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده به پشتیبانی DreamHost دسترسی پیدا کنید. اما وقتی می خواهید با یک شخص زنده واقعی صحبت کنید ، هیچ شماره تلفنی وجود ندارد.

اگرچه می توانید از پشتیبانی فنی درخواست تماس بگیرید ، این هزینه اضافی را برای شما به همراه خواهد داشت زیرا این سرویس پشتیبانی همراه با برنامه میزبانی شما نمی باشد..

درعوض ، می توانید با پرداخت هزینه ماهانه سه تماس تلفنی به حساب خود اضافه کنید ، یا برای یک مبلغ تعیین شده نیز در یک تماس تلفنی یک بار سرمایه گذاری کنید.

این امر برای بسیاری از مشتریان خوب نخواهد بود ، زیرا معتبرترین ارائه دهنده هاستینگ دارای ایمیل ، سیستم بلیط پشتیبانی ، چت زنده و خدمات تلفنی هستند که بصورت رایگان برای همه مشتریان در دسترس است..

علاوه بر این ، پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس نیست ، مانند پشتیبانی ایمیل. درعوض ، شما فقط می توانید هر روز از ساعت 5:30 صبح – 9:30 دقیقه زمان اقیانوس آرام به آنها دسترسی داشته باشید.

در حالی که این مسئله معمولاً مشکلی نیست ، همه ما می توانیم به زمانی فکر کنیم که در نیمه شب به کمک فوری نیاز داشتیم. همچنین به نظر می رسد که تنها راه دسترسی به پشتیبانی چت زنده از طریق صفحه کنترل شما است که اگر سؤالهای پیش فروش را دارید می خواهید بلافاصله به شما کمک نکنند. در عوض ، شما باید از فرم تماس آنلاین استفاده کنید.

برنامه های میزبانی DreamHost

DreamHost برنامه هاستینگ زیادی در دسترس دارد از جمله میزبانی مشترک ، سرورهای اختصاصی ، سرورهای خصوصی مجازی (VPS) و میزبانی وردپرس,

با این حال ، ما فقط می خواهیم به برنامه های میزبانی مشترک و وردپرس نگاهی بیندازیم.

میزبانی مشترک

میزبانی مشترک اشتیاق DreamHost بسیار ساده است.

برنامه هاست مشترک

فقط دو برنامه برای انتخاب وجود دارد:

 1. اشتراك استارت. این عالی است برای کسانی که تازه شروع می کنند. این شامل یک وب سایت ، نام دامنه .com برای قیمت پایین ، ترافیک نامحدود ، ذخیره سریع SSD ، گواهی SSL و گزینه ارتقاء برای اضافه کردن یک حساب ایمیل است. این طرح از آغاز می شود 2.95 دلار در ماه.
 2. نامحدود به اشتراک گذاشته شده است. این طرح برای افرادی که دارای چندین وب سایت هستند بسیار عالی است. از وب سایت های نامحدود ، نام دامنه رایگان ، ترافیک نامحدود و ذخیره سازی SSD ، چندین گواهی SSL و هاستینگ ایمیل استفاده کنید. این طرح از آغاز می شود 7.95 دلار در ماه.

با هاست اشتراکی ، به کنترل پنل اختصاصی ، 100٪ ضمانت به موقع ، پشتیبانی 24/7 و ضمانت برگشت پول چشمگیر 97 روزه دسترسی دارید..

سایر ویژگی های این برنامه در DreamHost Shared Unlimited شامل موارد زیر است:

 • پایگاه داده های نامحدود MySQL
 • سرور شامل (SSI)
 • پشتیبانی IPv6
 • پوسته یونیکس کامل
 • پشتیبانی از PHP 7.1
 • پشتیبانی ریل ، پایتون و پرل
 • دسترسی به پرونده های log log
 • دسترسی Crontab
 • دسترسی کامل به CGI
 • برنامه های CGI کنسرو شده

توجه داشته باشید که DreamHost مهم است ویندوز ارائه نمی دهد سیستم عامل هایی از جمله ASP.NET یا Windows Server. در عوض ، آنها فقط پشتیبانی لینوکس را ارائه می دهند.

میزبانی وردپرس

چرا DreamHost و DreamPress شما متعهد به وردپرس هستند?

به عنوان شرکتی که برای توانمندسازی سازندگان محتوا از طریق کمک به آنها برای دستیابی به موفقیت آنلاین تلاش می کند ، دیوانه می شویم که از وردپرس عصبانی نشویم – این قدرت بیش از یک سوم وب را دارد.!

وردپرس خلاقیت افراد و قدرت رایانه ها را به گونه ای جمع می کند که چند سیستم عامل وب قادر به دستیابی به آن بودند. انجمن وردپرس باورنکردنی است و هرگز متوقف کننده ما نیست!

این پر از هزاران انسان مفید است ، همه به همان اندازه بر بهبود بستر اصلی متمرکز شده اند زیرا این اطمینان را می دهد که هرکسی که می خواهد صدای آنها به صورت آنلاین شنیده شود از آن شانس برخوردار شود.

در حقیقت ، بیانیه های ویژن و ماموریت ما بسیار نزدیک با یک وب باز و انتشار دموکراتیک شده است:

“مردم آزادی انتخاب چگونگی به اشتراک گذاشتن محتوای دیجیتالی خود را دارند” جمله ما ویژن است. “موفقیت ناموفق با فراهم کردن بستر وب انتخابی باز” عبارت Mission ما است.

آرم dreamhost
برت دانست – DreamHost VP ارتباطات شرکت

DreamHost میزبانی وردپرس همچنین بسیار ساده است.

برنامه میزبانی وردپرس

فقط دو برنامه برای انتخاب وجود دارد:

 1. اشتراك استارت. این خوب است برای وب سایت های کوچک وردپرس ، کسانی که تازه شروع به کار می کنند ، و هرکسی که بودجه دقیق دارد. این سرویس با یک سرور میزبان مشترک همراه است ، از یک وب سایت پشتیبانی می کند و دارای ترافیک نامحدود ، ذخیره سازی سریع SSD ، یک گواهینامه SSL با 1 کلیک ، پشتیبانی 24/7 و امکان بروزرسانی برای اضافه کردن یک حساب ایمیل است. این طرح از آغاز می شود 2.59 دلار در ماه.
 2. DreamPress. این میزبان قدرتمند وردپرس برای وب سایت ها و مشاغل بزرگی است که می خواهند در سایت های بسیار قاچاق خود عملکرد بی نظیری داشته باشند. این سیستم برای وردپرس و با ابزارهای داخلی بهینه شده است. این سرویس با یک سرور سریع ابری همراه است ، شامل یک وب سایت ، بازدید کنندگان ماهانه 10K سایت ، ذخیره سازی SSD 30 گیگابایت ، گواهینامه SSL با 1 کلیک ، میزبانی ایمیل ، پشتیبانی 24/7 و پیش نصب Jetpack رایگان است. این طرح از آغاز می شود 16.95 دلار در ماه.

با میزبانی وب WordPress در DreamHost ، سرعت نورپردازی ، ویژگی های امنیتی داخلی و متخصصان وردپرس را آموزش می دهید تا در رابطه با سوالات و نگرانی های خود به شما کمک کنند.

علاوه بر این ، تمام برنامه های میزبانی وردپرس با:

 • به روزرسانی های خودکار وردپرس (هسته وردپرس و به روزرسانی های امنیتی)
 • افزونه ها و مضامین نصب وردپرس و محبوب برای شروع کار
 • حریم خصوصی دامنه
 • آدرس های نامحدود ایمیل
 • کنترل پنل DreamHost سفارشی
 • دیوار آتش داخلی برنامه داخلی (WAF)
 • مدیریت کامل دامنه
 • دسترسی به SFTP و SSH
 • WP-CLI

اگر برنامه میزبانی DreamPress را انتخاب کنید ، می توانید حافظه پنهان در سطح سرور ، حافظه پنهان اشیاء ، راه اندازی سایت فوری ، ذخیره لاک ، فشرده سازی Brotli ، به روزرسانی های فوری ، وضعیت HTTP پیش فرض و NGINX را با HTTP2 فعال کنید..

سوالات متداول

در اینجا جواب برخی از سوالات متداول:

 1. DreamHost چیست؟? DreamHost یک شرکت میزبانی وب مستقر در لس آنجلس است. در سال 1996 توسط دالاس بتون ، جاش جونز ، مایکل رودریگز و سیج ویل تاسیس شد. وب سایت رسمی آنها www.dreamhost.com است. در صفحه ویکی پدیا آنها بیشتر بخوانید.
 2. چه نوع برنامه های میزبانی با DreamHost در دسترس است? به اشتراک گذاشته شده ، VPS ، میزبان وردپرس را اختصاص داده و مدیریت کرده است.
 3. از چه نوع کنترل پنلی استفاده می شود? صفحه کنترل سفارشی ساخته شده DreamHost.
 4. آیا گواهی SSL دریافت می کنم? بله ، همه دامنه هایی که توسط DreamHost به میزبانی شده اند مجوز رایگان رمزگذاری رمزگذاری SSL را دریافت می کنند و از نصب 1 کلیک انجام شده در کنترل پنل بهره مند می شوند.
 5. آیا می توانم یک اکانت ایمیل بزنم? مگر اینکه در برنامه میزبانی مشترک Shared Started سرمایه گذاری کنید ، میزبان ایمیل با آدرس های نامحدود ایمیل دریافت خواهید کرد.
 6. آیا DreamHost سازنده وب سایت ارائه می دهد? بله ، تمام برنامه هاستینگ با Remixer همراه است ، که سازنده وب سایت کلیک روی ویرایش DreamHost است. علاوه بر این ، تم های از پیش طراحی شده را برای انتخاب ، تصاویر سهام داخلی ، و طرح های رنگی انتخاب می کنید. همچنین می توانید همانطور که می خواهید صفحات وب ایجاد کنید – همه بدون نیاز به دانستن کد.
 7. چه نوع پشتیبانی از مشتری را می توان با DreamHost انتظار داشت? می توانید 7 ساعت در هفته در ساعات طولانی کار ، پشتیبانی ایمیل 24/7 به پشتیبانی چت زنده دسترسی داشته باشید و هزینه حق بیمه تماس تلفنی را پرداخت کنید. همچنین یک انجمن اجتماع در دسترس است و یک پایگاه دانش گسترده با تعداد زیادی مقاله در مورد چندین موضوع وجود دارد.
 8. چه تضمینی وجود دارد? DreamHost یک ضمانت 100٪ به موقع (کامل با جبران خسارت سایت شما را خراب می کند) ، و همچنین ضمانت برگشت پول 97 روزه را ارائه می دهد.

آیا DreamHost را توصیه می کنم؟?

با انتخاب بسیار زیاد میزبانی وب در خارج ، آنچه DreamHost را از استراحت جدا می کند?

ما واقعاً به یک وب باز اعتقاد داریم که به حقوق مالکیت همه کاربران احترام می گذارد. سازندگان محتوا نباید محدود به یک شرایط خدمات باشند که برخی از مالکیت رسانه های دیجیتالی خود را از بین می برد.

آنها نباید به دنبال شرکت های فناوری باشند تا به آنها بگویند چه می توانند و نمی توانند بصورت آنلاین منتشر کنند. DreamHost قابلیت حمل و احترام داده های واقعی را برای کاربران و محتوای آنها فراهم می کند ، و ما این کار را با قدرت نرم افزار منبع باز انجام می دهیم.

آرم dreamhost
برت دانست – DreamHost VP ارتباطات شرکت

در پایان ، یک دلیل خوب وجود دارد که چرا DreamHost به مدت طولانی در این مرکز بوده و موفقیت خود را ادامه داده است. ارائه می دهد درک آسان برنامه های میزبانی ، قیمت گذاری مناسب و بیش از ویژگی های کافی برای ایجاد یک وب سایت با اندازه مناسب و بدون هیچ مشکلی.

گفت, نداشتن cPanel یا Plesk کنترل پنل برای مدیریت اطلاعات حساب می تواند عاملی برای کسانی باشد که عاشق ماهیت بصری تابلوهای کنترل سنتی هستند. لازم به ذکر نیست ، نیاز به پرداخت هزینه پشتیبانی از تلفن به خوبی با مشتریان بالقوه مناسب نخواهد بود.

برای وبلاگ نویسان ، مشاغل کوچک و کسانی که وب سایت های وردپرس دارند ، DreamHost یک ارائه دهنده میزبانی مناسب است. اگرچه مهم است که اطمینان حاصل کنید که سادگی آنها از طریق ویژگی هایی برای شما و سایت رو به رشد خود به اندازه کافی ارائه می دهد.

به گفته این ، اگر تصمیم دارید با میزبانی DreamHost بروید ، حداقل می توانید به این واقعیت که استراحت دارید استراحت کنید 97 روز تصمیم بگیرید که آیا آنها انتخاب مناسبی برای شما هستند یا نه.

بنابراین ، DreamHost را بررسی کنید و خودتان را ببینید. سازنده وب سایت ریمیکسر ، محدودیت های غیرقابل تردد در ترافیک ، فداکاری به محیط زیست و پشتیبانی ایمیل 24/7 ممکن است فقط کاری باشد که برای راه اندازی یک وب سایت موفق نیاز دارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map