نقد و بررسی Bluehost

آیا به اندازه کافی از آن همه درخشان برخوردار بوده اید بررسیهای Bluehost, با تمام رتبه های پنج ستاره عالی؟ من هم همینطور. تصور کنید که یک بررسی صادقانه درباره آنها بخوانید. بدون همه نمرات عالی پنج ستاره ، تعصب ، و کرکی غیر ضروری و غیر قابل استفاده.


شما احتمالاً در حال فکر کردن هستید که این در اینجا فقط یکی دیگر از این بررسیهاست. که این یکی دیگر از این موارد است بررسی Bluehost سایت هایی که آنها را به عنوان numero uno رتبه بندی می کند!

نه سیری ، اوه ، شما در مورد آن اشتباه می کنید. این هست نه یکی دیگر از آن. زیرا این در اینجا بررسی شخصی ، بی طرفانه و بی رحمانه من است.

مطمئناً ، آنها هنگام شروع اولین سایت شما یک میزبان وب همه کاره ، ارزان و کلی مناسب هستند ، اما مردم تمایل دارند عاشق یا نفرت باشند..

بررسی در توییتریک کیف ترکیبی از رتبه بندی در توییتر

اگر به فکر ثبت نام با آنها هستید ، ده دقیقه وقت خود را به من بدهید و تمام حقایق لازم را به شما می دهم و به سؤالاتی از قبیل پاسخ می دهم.

 • قیمت آن چند است?
 • آیا آنها خوب هستند یا باید میزبان وب دیگری را انتخاب کنم?
 • اگر با آنها ثبت نام کنم ، اگر ناراضی باشم ، پول خود را پس خواهم گرفت?
 • جوانب و مزایای استفاده از آنها چیست؟?
 • که بهترین برنامه برای به دست آوردن است?
 • آنچه در بسته های میزبان درج شده است (و نیست)?
 • آیا Bluehost دارای SSD است؟ ذخیره سازی نامحدود & پهنای باند?
 • آیا می توانم چندین وب سایت را روی آنها میزبانی کنم?
 • آیا لوازم اضافی وجود دارد که بصورت رایگان درج می شود?

هنگامی که خواندن این بررسی Bluehost (به روزرسانی 2020) را تمام کردید ، می دانید که آنها میزبان وب مناسب (یا اشتباه) برای شما هستند تا بتوانید از سیستم خارج شوید.

با کلیک روی این لینک ، می توانید از این طریق مطلع شوید 65٪ تخفیف از قیمت معمولی استفاده کنید و وب سایت خود را فقط میزبان کنید 2.95 دلار در هر ماه.

Contents

آنچه در این بررسی یاد خواهید گرفت

 1. طرفداران & منفی

آیا Bluehost یک میزبان وب خوب است؟ اینجا هستند مزایا و معایب استفاده از آنها بارهای مثبت وجود دارد اما منفی نیز وجود دارد.

یا پرش به یا

 1. برنامه ها & قیمت

در اینجا می توانم یک برنامه کلی از برنامه های میزبانی آنها را برای شما بیان کنم دریابید که چیست (و آنچه نیست) در برنامه میزبانی مشترک آنها گنجانده شده است.

و

 1. سؤالات متداول

آیا سوال خاصی درباره این میزبان وب دارید؟ سپس احتمالاً در پاسخ من است سؤالات متداول بخش.

 1. آیا آنها را توصیه می کنم?

پیدا کردن اگر فکر می کنم آنها میزبان وب خوبی هستند. باید ثبت نام کنید یا بهتر است با یک رقیب وارد شوید?

برای یافتن این که آیا فکر می کنم Bluehost راهی برای پیشبرد است ، به من مراجعه کنید.

قبل از اینکه به بررسی اینجا بپردازم خلاصه سریع را برای شما بیان می کنم.

درباره Bluehost

 • Bluehost در سال تاسیس شد 2003 توسط مت هیتون و دفتر مرکزی آن در است پروو ، یوتا.
 • بیشتر برنامه ها همراه است فضای ذخیره سازی نامحدود دیسک و پهنای باند.
 • آ نام دامنه رایگان برای یک سال با بیشتر برنامه ها گنجانده شده است.
 • بلووروک جدید و سرعت آنهاست & امنیت) کنترل پنل بهبود یافته (cPanel).
 • رایگان درایوهای SSD در همه برنامه های میزبانی مشترک به اشتراک بگذارید.
 • سرورها توسط آنها تغذیه می شوند ذخیره سازی PHP7 ، HTTP / 2 و NGINX +
 • آنها رایگان ارائه می دهند گواهینامه های SSL (بیایید رمزگذاری کنیم) و CloudFlare CDN.
 • آنها ارائه می دهند با ضمانت برگشت 30 روزه پول.
 • یک شریک رسمی WordPress.org است
 • وب سایت: www.bluehost.com

حالا بیایید به بررسی بپردازیم ..

جوانب مثبت & منفی

بیایید دریابیم که جوانب مثبت و منفی چیست. زیرا هرگز نباید تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد قرار دهید و این موضوع در مورد خرید میزبانی وب نیز صدق می کند.

من به دلیل این واقعیت که تحقیقات اولیه یک هاست وب را انجام نداده ام و تمام واقعیت ها را بررسی نکرده ام ، طی سالها تخم های زیادی را از دست داده ام.

بنابراین هنگامی که میزبان وب هستید ، قبل از خرید مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام می دهید. شما باید جوانب مثبت و منفی استفاده از آنها را وزن کنید و بگذارید واقعیت ها برای خودشان صحبت کنند.

آنچه در مورد این شرکت برجسته است این است که آنها از سال 2003 تا کنون بوده و میزبان بیش از 2 میلیون وب سایت است. آنها یکی از محبوب ترین ، ارزان ، گزینه های میزبانی مشترک هستند که در دسترس هستند.

اما آیا آنها خوب هستند?

بررسی bluehost

در ابتدا آنها فقط برنامه های میزبانی مشترک ارائه می دادند ، اما اکنون خدمات متنوعی از جمله دامنه ها ، هاست ابر و انواع گزینه های میزبانی از جمله میزبانی برای وردپرس و WooCommerce ارائه می دهند..

مانند هر شرکتی ، آنها هم با جوانب مثبت و هم مخالف هستند. و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان میزبانی در جهان ، ثابت می کند که بسیاری به آنها ایمان دارند. با توجه به رتبه بندی مصرف کننده, آنها از 9.7 از 10 در رتبه بندی می شوند توسط کاربران.

برخی از نکات برجسته از بررسی Consumer Rankings این بود که استفاده از آنها آسان است ، ثبت نام آن آسان است و cPanel آنها نصب وردپرس را آسان می کند و بسیار خوب سازمان یافته است.

اما می ترسم همه گل سرخ و آفتاب نباشد. برخی از نقاط ضعف اصلی نیز وجود دارد.

بنابراین در زیر موارد بیشتری وجود دارد خوب ، بد و زشت استفاده از خدمات میزبانی وب آنها.

جوانب مثبت

آنها واقعاً یک زن و شوهر دارند چیزهای خوب رفتن برای آنها.

میزبانی وب واقعا ارزان است

آنها برخی از ارزانترین برنامه هاستینگ در صنعت را دارند. برنامه ها با 2.95 دلار در ماه در زمان این نوشتن شروع می شوند.

این یک میزبان وب واقعا ارزان است. با این حال ، و کمی سایه انداز است ، برای به دست آوردن این قیمت باید 36 ماه پیش پرداخت کنید.

خوب برای سایت های وردپرس

Bluehost به دلیل جدید بودن گزینه خوبی برای وردپرس است بستر Bluerock یک کنترل پنل متمرکز وردپرس است که تجربه ای یکپارچه با وب سایت های وردپرس را ارائه می دهد.

نصب وردپرس نسیم است ، می توانید از طریق آن اقدام کنید نصب خودکار وردپرس 1 کلیک کنید پردازش کنید ، یا می توانید نصب وردپرس را بر روی حساب کاربری نصب کنید هنگام ثبت نام.

Bluerock صفحات وردپرس را 2-3 بار سریعتر از پشته فنی قبلی تحویل می دهد و دارای داخلی است حافظه پنهان در صفحه NGINX.

هر سایت وردپرس از جدیدترین ویژگیهای امنیتی و عملکردی مانند:

 • گواهی SSL رایگان
 • PHP7
 • مرحله وردپرس
 • درایوهای SSD
 • حافظه پنهان NGINX +
 • Cloudflare رایگان CDN
 • HTTP / 2

کنترل پنل Bluehost Bluerock

تایید شده توسط WordPress

یکی از بزرگترین سیستم عامل هاستینگ ، وردپرس ، آنها را توصیه می کند. FYI SiteGround همچنین یک میزبان وب تایید شده توسط WordPress.org است.

البته اینها تأییدیه های پرداخت شده اند (حداقل به طور غیر مستقیم به عنوان Bluehost و SiteGround بسیاری از کنفرانس های WP را در سراسر جهان حمایت می کنند) ، اما با این وجود هنوز یک تایید رسمی است..

تأیید وردپرس

ضمانت برگشت پول سخاوتمندانه

برخلاف بررسی های منفی ، آنها با ارائه یک سیاست بازپرداخت کامل 30 روزه ، محصولات و خدمات خود را پشت سر می گذارند.

حتی بعد از 30 روز ، بازپرداخت نسبت به برنامه خود را دریافت خواهید کرد. اگر تصمیم به ترک کردن گرفتید ، هیچ مجازات مزاحم و هزینه های پنهانی نیز پیدا نخواهید کرد.

زمان خوب

سابقه آهنگ بلوتوث بسیار خوب است. من نظارت بر زمان است 5 وب سایت تصادفی. 4 از 5 وب سایت در طول ماه گذشته قطع خاموشی داشته اند ، یعنی 100٪ به موقع. 1 از 5 تا به حال زمان بروز 99.6٪ (این برابر با قطع 4 ساعت در طول ماه است).

امنیت یک اولویت است

آنها محافظت خوبی برای وب سایت شما دارند. آنها دسترسی ایمن به پوسته (SSH) را فراهم می کنند تا وب سایت ها و سرپرستان بتوانند به صورت ایمن به فایلهای پیکربندی دسترسی پیدا کنند. SpamExperts ، Apache SpamAssassin و Spam Hammer گزینه های ضد اسپم انتخابی آنها هستند.

آنها ویژگی های امنیتی دیگری مانند لیست سیاه آدرس IP ، فهرستهای محافظت شده با رمز عبور ، حساب های ایمیل و فیلترهای حساب کاربری و دسترسی به مدیریت گواهی های دیجیتالی و کلیدهای خصوصی را ارائه می دهند.

پورتال پشتیبانی کاربر مفید

آنها پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می دهند. علاوه بر آن ، آنها دارای یک بانک اطلاعات دانش جایی که کاربران می توانند آموزش های ویدیویی را بررسی کنند ، مستندات حمایتی را بررسی کنند و موارد دیگر.

راستش خیلی ها ازbluehost متنفر هستند. این ناراحت است که آنها تجربه بدی داشتند. ما عالی بود 2+ سال خدمات عالی در برنامه اصلی مشترک آنها. ما حتی در نظر نگرفتیم که شرکت های میزبان را تغییر دهیم تا اینکه در یک ماه 100000 صفحه صفحه را صعود کنیم.

– زوج Savvy (TheSavvyCouple) 25 نوامبر 2018

بانک اطلاعات دانش برای کسانی که نمی خواهند منتظر پشتیبانی تلفنی یا گپ باشند ، کار می کند. همچنین کانال YouTube آنها حاوی هزاران فیلم آموزشی مفید است.

برنامه های وابسته

Bluehost یکی از پرتحرک ترین برنامه های وابسته به میزبانی وب است. 11 میلیون دلار کمیسیون در سال 2018 به شرکت های وابسته پرداخت شد.

برنامه های وابسته

ثبت نام آسان و رایگان است. هیچ الزامی برای برآورده کردن لازم نیست هیچ کمکی در کمیسیون ها وجود ندارد ، و آنها به ازای مراجعه به شما 65 دلار می پردازند.

انواع گزینه های میزبانی

اگر به دنبال رشد کسب و کار خود می خواهید فقط با یک شرکت میزبانی همراه شوید ، Bluehost برای آن پاسخی دارد. آنها چهار برنامه ارائه می دهند ، بنابراین لازم نیست با پیشرفت سایت خود ، ارتقاء سرور را تغییر دهید: میزبانی مشترک ، میزبانی ابری ، میزبان وردپرس VPS ، اختصاصی و میزبان فروش مجدد برنامه ها موجود است.

طرح شروع سریع

برای کسانی که هیچ سرنخی برای شروع کار ندارند ، آنها یک برنامه شروع سریع با قیمت 79.99 دلار دارند. این جلسه 45 دقیقه ای به شما می دهد آموزش 1 به 1 با یک متخصص شرکت.

شما یاد می گیرید که چگونه از تمام ابزارهای موجود در حساب استفاده کنید مانند یک تور با راهنمایی cPanel ، توصیه به سازنده وب ، کمک نصب در زمینه موضوع و افزونه ، نکات ایجاد صفحه ، راهنمایی حساب ایمیل و سایر توصیه های عمومی شما ممکن است.

در حال حاضر بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی آموزش رایگان ارائه می دهند ، بنابراین برخی می توانند پرداخت برنامه سریع شروع را یک ویژگی بد در نظر بگیرند. اما اگر وقت کافی برای صبر کردن ندارید و به همه این آموزشها در یک جلسه نیاز دارید ، می تواند یک مزیت برای شما باشد.

موارد اضافی سخاوتمندانه

به عنوان بخشی از برنامه میزبانی آنها ، یک مورد دریافت می کنید نام دامنه رایگان برای سال اول. همچنین ، برای کسانی که به دنبال تقویت بازاریابی در تجارت خود هستند ، آنها ارائه می دهند اعتبار تبلیغات در AdWords ، Bing و سایر سایتهای پیشرو Google.

Bluehost WordPress Pro

WordPress Pro پلتفرم میزبانی وردپرس تازه مدیریت شده Bluehost است که برای بارگیری سریع و ایمن بودن وب سایت های وردپرس بهینه شده است. WordPress Pro دارای یک مرکز بازاریابی و داشبورد همه در یک است ، که در آن SEO ، بازاریابی ایمیل و ابزارهای رسانه های اجتماعی شامل موارد زیر می شوند..

bluehost wordpress prohttps://static.websitehostingrating.com/wp-content/uploads/bluehost-wordpress-pro.jpg

WordPress Pro از برنامه های دیگر و Bluehost گران تر است قیمت ها از 19.95 دلار در هر ماه شروع می شود. سرعت و امنیت ویژگی های اصلی است ، اما همچنین دارای ویژگی های geeky مانند هسته وردپرس خودکار و بروزرسانی های افزونه و پشتیبان گیری منظم و یک محیط مرحله بندی.

بروید و صفحه WordPress Pro را بررسی کنید تا ببینید چه مواردی موجود است. شایان ذکر است که شما با Grow و Scale از پشتیبانی زنده دریافت می کنید ، و این برنامه ها همچنین به شما در زمینه طراحی ، کارایی یا سؤالات کلی از کارشناسان واقعی وردپرس 24/7 کمک می کند..

منفی Bluehost

آنها بارهای مثبت داشتند ، اما آنها اشکالاتی دارند همچنین.

قیمت گذاری گیج کننده است

هرچه ممکن است 2.95 دلار ارزان به نظر برسد ، کاربران اغلب چاپ خوب را نمی خوانند تا متوجه شوند این یک است قیمت مقدماتی بر اساس مدت 36 ماه شما گزینه هایی برای انتخاب برنامه های 12 یا 24 ماهه دارید ، اما این قیمت های ماهانه بیشتر هستند.

به عنوان مثال ، می توانید محبوب ترین طرح پلاس را با قیمت 4.45 دلار به مدت 36 ماه انتخاب کنید. با این حال ، به مدت 24 ماه یا 12 ماه ، قیمت به ترتیب به 5.45 دلار و 6.45 دلار افزایش می یابد. هیچ معاملات سه و شش ماهه برای انتخاب وجود ندارد.

بدون نسخه پشتیبان تهیه خودکار

در حالی که آنها نسخه پشتیبان تهیه می کنند ، نسخه پشتیبان تهیه می شود حسن نیت. این بدان معناست که شما نمی توانید به داده هایتان که روزانه از آنها پشتیبان تهیه می شود ، وابسته باشید – بنابراین هیچ تضمینی در اینجا وجود ندارد. شما باید از طریق cPanel و دستگاه محلی خود ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

یکی دیگر از ویژگی های بد اینجاست که هر داده ای که در طی 30 روز گذشته از آنها نسخه پشتیبان تهیه شود ، رونویسی می شود. شرایط آنها به وضوح بیان می کند که هیچ مسئولیتی در قبال این امر نخواهد داشت.

به عبارت دیگر ، شما فقط می توانید به جدیدترین نسخه پشتیبان تهیه شده خود دسترسی داشته باشید ، حتی اگر این یکی نیست که برای بازیابی سایت خود نیاز داشته باشید.

Site Backup Pro یک افزونه پرداخت شده است. این نرم افزار از بک آپ های منظم و خودکار سایت شما ایجاد می کند. اما ، این یک ویژگی برتر است که باید روی آن سرمایه گذاری کنید.

‘نامحدود” واقعاً به معنای محدود است “

برنامه های Plus ، Prime و Business Pro با تعداد نامحدودی از وب سایت های خود و فضای ذخیره نشده «حساب نشده» ، «حساب های ایمیل» ، «ذخیره ایمیل» و زیر دامنه هایی که به مشتریان ارائه می شود ، افتخار می کنند..

با این حال ، توافق نامه کاربر ، بند 7 سیاست های استفاده و تعریف دیگر توضیح می دهد. فقط تا حد معینی نامحدود است.

برنامه نامحدود آنها قابل مقایسه با اکثر ارائه دهندگان است (یعنی. Bluehost تنها میزبان وب نیست که نوید میزبان وب “نامحدود” را می دهد).

دراوردن / محافظت از پردازنده دراکونیایی

آنها این کار را در سال 2009 از بین بردند و تعداد کمی مشتری را بهم ریخت. شاید پیش از این نیز از پرتاب CPU نشنیده باشید. وقتی وارد cPanel می شوید ، می توانید CPU خود را پرتاب کنید.

به عبارت ساده تر ، اگر آنها فکر می کنند وب سایت شما منابع زیادی را جذب می کند ، ممکن است تصمیم بگیرند منابع سرور را با انجماد مصرف CPU خود حفظ کنید.

با این حال ، این فقط مختص این میزبان وب نیست. در حقیقت همه میزبان های وب مشترک استفاده بیش از حد از منابع را محدود می کنند.

میزبانی ویندوز وجود ندارد

آنها فقط سرورهای مبتنی بر لینوکس را ارائه دهید. به عبارت دیگر ، شما نمی توانید میزبان ویندوز باشید. این یک نگرانی بزرگ نیست زیرا لینوکس پرکاربردترین و محبوب ترین سیستم عامل سرورهای وب است.

اما برای کسانی که میزبانی ویندوز را ترجیح می دهند ، این یک مشکل است.

بدون ضمانت به موقع

آنها ضمانت به موقع ارائه نمی دهند. هنگام انتخاب ارائه دهنده هاستینگ ، می خواهید حداکثر سرعت ممکن حداکثر 100٪ باشد. آنها ضمانتی به شما نمی دهم, اما توافقنامه سرور شبکه و سرور آنها بیان می کند که “بیشتر مسائل در حدود 15 دقیقه برطرف می شوند”.

به طور متوسط ​​حدود 99.94٪ زمان به روز دارند. این قطع 05/0٪ به این معنی است که طی یک سال کامل سایت شما برای 4.4 ساعت کاهش می یابد. در کل ، به روز بودن آنها قابل اعتماد است ، اما باز هم ، هیچ تضمینی در مورد اینکه سایت شما اکثر اوقات به روز خواهد بود ، ندارد.

بار بار می تواند کند باشد

بار بار آنها همیشه سریع نیست. طبق یک تحقیق Kissmetrics ، 47٪ از مصرف کنندگان معتقدند یک سایت باید در کمتر از 2 ثانیه بارگیری شود. و 40٪ از مصرف کنندگان در صورت لزوم بارگیری بیشتر از 3 ثانیه از سایت خارج می شوند.

اگر میزبان وب شما نمی تواند بارهای سریع بارگذاری را برای شما فراهم کند ، و به سرعت و کارایی وب سایت خود را بهینه نمی کنید ، خطر از دست رفتن ترافیک سایت را به خطر می اندازید.

فروش بالا یک مدل تجاری است

آنها شیوه های فروش بالا طراحی شده اند تا بتوانید آنها را خریداری کنید. به عبارت دیگر ، پاپ ها و هشدارهایی آزار دهنده ظاهر خواهند شد که سعی در متقاعد کردن شما برای خرید بیشتر دارند.

به عنوان مثال ، آنها قبل از اتمام انتخاب و فروش خود را به پایان رسانده اند تا فروش بیشتری داشته باشند. همچنین ، افزودنیهای نصب وجود دارد که باید خریداری کنید که معمولاً با سایر ارائه دهندگان میزبان به عنوان ویژگی داخلی ساخته شده است.

زمان پاسخ پشتیبانی کند

اگرچه آنها پشتیبانی فنی 24/7 دارند ، اما همیشه به راحتی در دسترس نیستند. زمان پاسخ می تواند از ده دقیقه تا یک ساعت متفاوت است. پاسخ اولیه به صورت خودکار در برخی موارد تولید می شود.

پشتیبانی آهسته

خبر خوب این است که آنها با تأکید بر تجربه و موفقیت مشتری ، در کانال پشتیبانی خود سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام داده اند. کانال پشتیبانی صوتی تیم پشتیبانی امتیازات رضایت مشتری را به بالاترین سطح تاریخی با نرخ 4.86 (از 5) در سال 2018 افزایش داده است.

نرخ تجدید گران است

مانند سایر شرکت های میزبان ، قیمت های مقدماتی آنها برای جلب مشتریان است. این نیز بسیار گمراه کننده است. بنابراین ، هنگامی که زمان تجدید آن فرا رسیده است ، از کشف قیمتهای نزدیک به 90٪ شوکه می شوید!

اگر تصمیم دارید ثبت نام کنید شما بهتر است برای یک دوره 24/36 ماه با قیمت تخفیف مقدماتی ثبت نام کنید.

مهاجرت سایت رایگان گنجانده نشده است

اگر می خواهید میزبان ها را تغییر دهید ، در خاطر داشته باشید آنها مهاجرت سایت را ارائه می دهند, با این حال برای هزینه.

آنها با قیمت 149.99 دلار به 5 سایت و 20 حساب ایمیل منتقل می کنند. با مقایسه این وب سایت با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب ، این یک جابجایی است زیرا اکثر آنها به هیچ وجه برای مهاجرت سایت شما هزینه ای ندارند..

بسته های میزبانی Bluehost

اکنون من کمی از آنچه انتظار دارید در هر یک از برنامه های میزبانی مشترک آنها انتظار داشته باشید را توضیح خواهم داد. وجود دارد چهار برنامه: Basic (یا برنامه شروع کننده آنها) ، Plus ، Prime و Business Pro.

بسیاری از بررسی ها حتی از Bluehost به عنوان چهار برنامه یاد نمی کنند. آنها معمولاً فقط سه مورد را پوشش می دهند.

(اگر تصمیم دارید که به آنها فرصت دهید) من به شما توصیه می کنم با برنامه اولیه شروع کنید, از آنجا که ارزان ترین و ساده ترین کار برای شروع است. همیشه می توانید بعداً ارتقا دهید اگر می خواهید قدرت و ویژگی های بیشتری داشته باشید.

اگر فقط قصد ایجاد یک وب سایت تجاری کوچک یا وب سایت شخصی را دارید ، در واقع نیازی به بسته بندی گران تر ندارید.

برنامه ها و بسته ها

طرح اولیه

همانطور که اکنون می ایستد ، طرح اولیه 2.95 دلار در ماه است و هست ایده آل برای مبتدیان. برای یک وب سایت خود یک دامنه خواهید داشت. این گزینه مخصوصاً برای وبلاگ نویسان محبوب است.

این طرح شامل موارد زیر است 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 100 مگابایت ذخیره سازی ایمیل ، پنج حساب ایمیل ، 25 زیر دامنه و یک نسخه پشتیبان تهیه سایت اصلی.

نرخ تجدید آنها در مدت 24 ماه (در عوض مدت 36 ماهه اولیه) 7/99 دلار در ماه است..

طرح اولیه

این طرح استفاده بیشتر از منابع و در ماه 6.95 دلار قیمت دارد. این طرح به دلیل محبوبیت مشتریان نمی باشد زیرا معاملات میزبانی بهتری در آنجا انجام می شود.

شما همان ویژگی های برنامه Plus را خواهید داشت (به تصویر زیر مراجعه کنید) و همچنین اضافی 80 دلار در سال, حریم خصوصی دامنه و پشتیبان گیری سایت. قیمت تمدید آنها 14.99 دلار در ماه است.

برنامه به علاوه

برنامه Plus محبوب ترین طرح آنها با قیمت 45/4 دلار در ماه است.

این طرح شامل می شود وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی ، حساب های ایمیل ، ذخیره سازی ایمیل ، دامنه های افزودنی و دامنه های فرعی.

البته شرایط نامحدود آنها را در خاطر داشته باشید. شما همچنین 24 دلار در سال در مبالغ اضافی و متخصصان هرزنامه در یک دامنه.

پیشنهادات بازاریابی حداکثر 200 دلار وجود دارد. نرخ تمدید آنها 10.99 دلار / ماه پس از آن است.

برنامه حرفه ای تجارت

برنامه Business Pro 13.95 دلار هزینه دارد و به شما می دهد همه چیز نخست وزیر ارائه می دهد, با این حال ، با این طرح شما نیز دارید شامل IP اختصاصی ، حداکثر 300000 inode و Spam Experts برای دو دامنه.

همچنین یک گواهینامه SSL ، اشتراک رایگان در سرویس پشتیبان گیری سایت آنها و سایر سرویس ها نیز وجود دارد. قیمت تجدید آنها 23/99 دلار در ماه است.

از این چهار برنامه, اکثر مردم می دانند که برنامه اصلی مناسب ترین آنها است. اکثر مردم قصد میزبانی وب سایت های متعدد را ندارند ، بنابراین باید نیازهای شما با این طرح برآورده شود.

اگر خود را در حال رشد (یا اگر قصد میزبانی چندین وب سایت) دارید ، پس برنامه نخست یا Pro بهترین شرط بندی شما خواهد بود..

مقایسه قیمت گذاری Bluehost

طرحمدت، اصطلاحقیمت عادیقیمت ویژه
طرح اولیه12 ماه$ 8.99 / ماه5.45 دلار در ماه (39٪ تخفیف)
طرح اولیه24 ماه$ 8.49 / ماه4.95 دلار در ماه (41٪ تخفیف)
طرح اولیه36 ماه7.99 دلار در ماه2.95 دلار در ماه (50٪ تخفیف)
برنامه به علاوه12 ماه12.99 دلار در ماه$ 8.95 / ماه (31٪ تخفیف)
برنامه به علاوه24 ماه11.99 دلار در ماه7.45 دلار در ماه (37٪ تخفیف)
برنامه به علاوه36 ماه10.99 دلار در ماه5.95 دلار در ماه (45٪ تخفیف)
طرح اولیه12 ماه16.99 دلار در ماه8.95 دلار در ماه (47٪ تخفیف)
طرح اولیه24 ماه15.99 دلار در ماه7.45 دلار در ماه (53٪ تخفیف)
طرح اولیه36 ماه$ 14.99 / ماه5.95 دلار در ماه (60٪ تخفیف)
برنامه کسب و کار حرفه ای12 ماه25.99 دلار در ماه18.95 دلار در ماه (27٪ تخفیف)
برنامه کسب و کار حرفه ای24 ماه24.99 دلار در ماه15.95 دلار در ماه (36٪ تخفیف)
برنامه کسب و کار حرفه ای36 ماه23/99 دلار در ماه13.95 دلار در ماه (41٪ تخفیف)

قیمت افزودنی Bluehost

افزودنیقیمت
نام دامنه اضافی:15.99 دلار در هر سال ثبت نام
آدرس IP اختصاصی:5.99 دلار در هر ماه
گواهینامه های SSL:49.99 دلار در سال
فیلتر ایمیل SpamExperts:در هر نام دامنه 2.99 دلار در ماه
حریم خصوصی دامنه Whois:11.88 دلار حریم خصوصی دامنه در هر سال
SiteLock:1.99 دلار در هر ماه (سالانه مبلغ 23.88 دلار در سال)
تهیه نسخه پشتیبان سایت و بازیابی نرم افزار:2.99 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه 35.88 دلار در سال)
فعال سازی حساب منقضی شده:30.00 دلار
موتور جستجوی Jumpstart:2.99 دلار در هر ماه (صورتحساب سالانه 35.88 دلار در سال)

مقایسه برنامه میزبانی Bluehost

کدام طرح را باید بگیرم? این همان چیزی است که این بخش برای کمک به شما در یافتن …

بنابراین چه تفاوتی بین بسته های میزبانی Basic ، Plus ، Prime و Pro وجود دارد؟ در اینجا مقایسه ای وجود دارد اساسی در مقابل پلاس طرح, به علاوه در مقابل نخست برنامه ریزی ، و نخست در مقابل طرفدار طرح.

Bluehost Basic در مقابل بررسی

برنامه اصلی آنها ارزانترین برنامه آنها است ، بنابراین با کمترین منابع و ویژگی ها تفاوت اصلی بین طرح اصلی و پلاس در این است که با برنامه اساسی شما هستید فقط مجاز به میزبانی یک وب سایت است, اما با برنامه Plus می توانید میزبان وب سایت های نامحدود. اگر قصد اجرای چندین وب سایت دارید ، باید برنامه Plus را انتخاب کنید.

تفاوت اصلی دیگر بین این دو برنامه میزان فضای وب است که شما اجازه ذخیره در سرور را دارید. طرح اولیه فقط همراه است 50 گیگابایت فضای دیسک, در حالی که طرح Plus همراه با فضای نامحدود است. 50 گیگابایت فضای زیادی دارد و در بیشتر موارد باید کافی باشد اما اگر تصاویر و فیلم های زیادی را ذخیره می کنید ، می توانید به سرعت اضافه کنید.

سرانجام تعداد حساب های ایمیل و میزان ذخیره ایمیل در طرح اولیه کاملاً محدود است. شاید به این تعداد ایمیل نباشد زیرا اکثر کاربران هرگز از بیش از 5 آدرس ایمیل استفاده نمی کنند ، اما داشتن تنها 100 مگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل بسیار کم است و می توانید به سرعت از فضای خارج شوید.

اگر گزینه زیر را انتخاب کنید باید در نظر بگیرید:
 • شما می خواهید میزبان وب سایت های نامحدود در حساب میزبانی خود باشید
 • شما می خواهید فضای نامحدود دیسک به جای 50 گیگابایتی که با برنامه Basic همراه است
 • به حساب نامحدود ایمیل با فضای نامحدود ذخیره سازی ایمیل نیاز دارید
 • شما SpamExperts را می خواهید که ابزار محافظت در برابر هرزنامه ها است

Bluehost Plus در مقابل Prime Review

تفاوتهای بسیار کمی بین بسته های میزبانی Plus و Prime وجود دارد. در واقع فقط مواردی وجود دارد که این برنامه ها را از هم جدا می کند. این با برنامه نخست شما بدست می آید حریم خصوصی دامنه (همچنین به عنوان حریم خصوصی Whois شناخته می شود) برای نام دامنه شما ، و برنامه Prime نیز به دست می آید SiteBackup Pro نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی وب سایت آنها است.

اگر بین این دو طرح اختلاف نظر دارید ، بهتر است طرح نخست را انتخاب کنید.

شما باید انتخاب طرح نخست را در نظر بگیرید:
 • شما می خواهید نام دامنه رایگان ، حریم خصوصی Whois
 • شما می خواهید SiteBackup Pro که پشتیبان گیری و بازیابی وب سایت آنها است

Bluehost Prime در مقابل بررسی حرفه ای

بین برنامه میزبانی Prime و Pro که تفاوت ارزش آگاهی از آنها وجود دارد ، اختلافات زیادی وجود دارد. مورد اول و نکته مهم در صورتی که قصد دارید یک تجارت الکترونیکی یا یک سایت وردپرس پرمخاطب تر را اجرا کنید این است که سایت هایی با برنامه Pro در وب میزبانی شوند سرورهای با کارایی بالا.

سرورهای با کارایی بالا در برنامه Pro دارای 80٪ حساب کمتر در هر سرور هستند که امکان استفاده از منابع بیشتر برای هر حساب (استفاده بیشتر از CPU ، استفاده از دیسک ، پهنای باند) را فراهم می آورد. این سرعت بیشتر ، قدرت بیشتری را در اختیار کاربران کمتری قرار می دهد.

برنامه Pro همچنین به شما می دهد آدرس IP اختصاصی و یک گواهی SSL خصوصی (غیر مشترک).

برنامه طرفدار bluehost

اگر انتخاب کنید:
 • شما می خواهید سرورهای با کارایی بالا (به عنوان مثال یک وب سایت در حال بارگیری سریع) و کمتر کاربرانی که منابع سرور را به اشتراک می گذارند
 • شما می خواهید یک آدرس IP اختصاصی رایگان و یک گواهینامه خصوصی SSL (غیر مشترک) داشته باشید

کدام برنامه میزبانی برای شما مناسب است?

سکوی جدید Bluerock یک پنل کنترلی متمرکز وردپرس است که تجربه ای یکپارچه با وب سایت های وردپرس را ارائه می دهد. Bluerock صفحات وردپرس را 2-3 بار سریعتر از پشته فنی قبلی تحویل می دهد. هر سایتی که در Bluehost.com میزبان است از آخرین ویژگیهای امنیتی و عملکردی مانند:

 • اجازه دهید مجوز SSL را رمزگذاری کنیم
 • ذخیره سازی PHP7 ، HTTP / 2 و NGINX +
 • محیط صحنه بندی وردپرس
 • درایوهای SSD
 • Cloudflare رایگان CDN
 • نام دامنه رایگان برای سال اول

اکنون می دانید چه برنامه هایی برای ارائه دارند و شما در موقعیت بهتری برای انتخاب بهترین برنامه میزبانی مشترک برای نیازهای خود قرار دارید. به یاد داشته باشید اگر به منابع و ویژگی های بیشتری نیاز دارید همیشه می توانید به یک برنامه بالاتر ارتقا دهید.

بر اساس تجربه من ، توصیه من برای شما:

 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای یک پایه را دارید ، با برنامه Basic ثبت نام کنید وب سایت واحد.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای برنامه را دارید ، با برنامه Plus ثبت نام کنید بیش از فقط یک سایت یا یک سایت وردپرس.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای برنامه را دارید ، با برنامه Prime ثبت نام کنید وردپرس یا سایت CMS دیگر, و می خواهم امنیت و جلوگیری از هرزنامه امکانات.
 • توصیه می کنم اگر قصد اجرای یک برنامه را دارید با Pro Pro وارد شوید سایت تجارت الکترونیکی یا یک سایت وردپرس, و می خواهم اختصاصی آدرس IP به علاوه امنیت و جلوگیری از هرزنامه امکانات.

سوالات متداول

در اینجا جواب برخی از متداول ترین سؤالات پرسیده شده را خواهید یافت. به عنوان سؤالات متداول غیر رسمی فکر کنید.

Bluehost چیست؟?

Bluehost یک شرکت میزبانی وب است که طیف وسیعی از خدمات میزبانی را ارائه می دهد. از میزبانی مشترک ، میزبانی ابری ، میزبانی وردپرس ، میزبانی WooCommerce ، میزبان VPS و سرورهای اختصاصی گرفته تا ثبت نام دامنه و خدمات بازاریابی مشاغل کوچک.

ورود Bluehost برای ورود به سیستم چیست …?

ورود به حساب Bluehost https://www.bluehost.com/cgi-bin/cplogin است. ورود به وب سایت Bluehost https://login.bluehost.com/cgi/webmail است. ورود به سیستم وابسته Bluehost https://www.bluehost.com/cgi/partner است.

چه زمانی Bluehost تأسیس شد و دفتر مرکزی آنها کجاست?

Bluehost در سال تاسیس شد 2003 توسط مت هیتون. او متوجه شد که خدمات میزبانی وب ارائه شده در آن زمان ناکافی است ، بنابراین وی با ایجاد سرویس میزبانی وب خود این مشکل را برطرف کرد. دفتر مرکزی این شرکت را می توانید در اینجا پیدا کنید پروو ، یوتا ، ایالات متحده. وب سایت رسمی آنها www.bluehost.com است. در صفحه ویکی پدیا آنها بیشتر بخوانید.

آیا Bluehost و HostGator یک شرکت مشابه هستند?

نه ، Bluehost و Hostgator مارک ها و شرکت های جداگانه ای هستند. اما آنها هر دو شرکت تابعه هستند گروه بین المللی استقامت (EIG). EIG همچنین صاحب شرکت های میزبان مانند iPage ، FatCow ، HostMonster ، JustHost ، Arvixe ، یک نارنجی کوچک ، Site5 ، eHost و مجموعه ای از میزبان وب کوچکتر است.

آیا می توانم دامنه های مختلف را در Bluehost میزبانی کنم?

این بستگی به این دارد که آیا شما یک حساب کاربری اصلی ، بعلاوه اصلی یا تجاری حرفه ای دارید یا خیر. می توانید چندین دامنه اضافه کنید و چندین وب سایت را در آن هاست کنید به علاوه ، نخست وزیر و تجارت حرفه ای برنامه ها شما فقط مجاز به میزبانی یک دامنه / وب سایت افزودنی در سایت هستید پایه ای طرح. همچنین درک انواع مختلف دامنه ها مفید است.

دامنه اولیه: این نام دامنه است که به عنوان دامنه اصلی حساب شما در نظر گرفته می شود. دامنه ای است که شما برای ورود به حساب کاربری خود و دامنه مورد استفاده هنگام برخورد با نمایندگان استفاده می کنید. در هر حساب فقط یک دامنه اصلی وجود دارد.

دامنه پارک شده: دامنه های پارک شده دامنه هایی هستند که به محتوا و وب سایتی که دامنه اصلی شما انجام می دهد هدایت می شوند. بنابراین ، اگر دامنه اصلی شما bakingstore.com است ، ممکن است بخواهید نامهای مشابهی مانند bakingstore.net ، bakingstore.org و غیره را نیز به عنوان دامنه های پارک شده داشته باشید ، زیرا آنها بسیار مشابه هستند. 5 مورد از این بسته ها را با یک بسته اصلی و نامحدود با بسته های Plus ، Prime یا Business Pro نامحدود دریافت می کنید.

زیر دامنه: این دامنه هایی هستند که با افزودن پیشوند به دامنه اصلی شما ایجاد می شوند. بنابراین ، اگر وب سایت شما دارای بخش انجمن است ، و شما آن را ایجاد کرده اید تا افراد بتوانند با تایپ کردن mywebsite.forum.com به انجمن ها دسترسی پیدا کنند ، آنگاه به عنوان “زیر دامنه” شناخته می شود. شما 25 مورد از اینها را تحت یک بسته اصلی دریافت می کنید ، و بسته های نامعقول به علاوه ، Prime و Business Pro نامحدود را دریافت خواهید کرد.

دامنه افزودنی: این دامنه هایی هستند که به یک وب سایت کاملاً مجزا از دامنه اصلی شما پیوند دارند. وب سایت های جداگانه با نام دامنه خود دامنه های اضافی در نظر گرفته می شوند. شما مقدار نامحدودی از اینها را بدون در نظر گرفتن بسته دریافت می کنید.

چه حمایتی ارائه می دهند?

بله ، آنها ارائه می دهند پشتیبانی تماس 24/7 ، پشتیبانی از ایمیل و چت زنده. بنابراین شما می توانید بدون توجه به زمان مورد نیاز ، از متخصصین کمک بگیرید.

Bluehost از چه زبانی پشتیبانی می کند?

پشتیبانی فنی ارائه شده است انگلیسی و فقط انگلیسی.

چگونه می دانم Bluehost پایین است?

اگر می خواهید وضعیت وب سایت های میزبانی شده بر روی آنها را بررسی کنید ، می توانید به bluehost.com/hosting/serverstatus بروید و نام دامنه یا نام حساب خود را تایپ کنید ، آنها سپس به روزرسانی در مورد اینکه آیا سایت ها به درستی کار می کنند یا برای شما ارسال می کنند. نه همچنین می توانید از این ابزار رایگان استفاده کنید تا بررسی کنید وب سایت شما (یا هر وب سایتی برای آن موضوع) خراب است یا خیر.

آیا Bluehost یک سازنده وب سایت دارد?

نه ، آنها یک سازنده وب سایت داخلی ندارند. درعوض ، کاربران خود را تشویق می کند از Weebly یا WordPress استفاده کنند ، که می توانند خیلی راحت نصب شوند. هر دو Weebly و WordPress سازندگان وب سایت بسیار خوبی هستند و به ویژه برای مبتدیان مفید هستند.

راهنمای نصب گام به گام وردپرس ما را بررسی کنید

آیا Bluehost دارای گواهینامه های SSL است?

بله ، خرید یا تمدید گواهینامه های SSL بسیار آسان است. این مراحل ساده را دنبال کنید:

 • وارد حساب کاربری خود شوید و به صفحه کنترل خود بروید
 • روی سربرگ افزودنیها کلیک کنید ، سپس در جعبه جستجو “SSL” را جستجو کنید
 • روی “افزودن به سبد خرید” روی گواهی SSL که متناسب با نیاز وب سایت شما باشد ، کلیک کنید
 • به شما یک ایمیل تأیید به آدرس ایمیل انتخاب شده در فهرست کشویی ارسال می شود ، به سادگی دستورالعمل های موجود در ایمیل را دنبال کنید و گواهینامه SSL شما فعال می شود.
آیا Bluehost دارای شبکه تحویل محتوا (CDN) است؟?

اگر ترافیک زیادی در وب سایت خود داشته باشید ، ممکن است کند شود و خراب شود. این امر بازدید کنندگان بالقوه زیادی را از شما دور می کند و به شانس موفقیت شما آسیب می رساند. یک راه حل این امر استفاده از شبکه تحویل محتوا است که باعث می شود محتوای وب سایت شما روی سرورهای مختلف در مناطق مختلف جغرافیایی میزبانی شود. کاربران محتوا را از نزدیکترین سرور جغرافیایی بارگیری می کنند. Bluehost همراه با Cloudflare است به طور مستقیم درون آن ساخته شده است Cloudflare یکی از شبکه های تحویل محتوای خط است. شما می توانید آن را در هر سایت خود ، کاملا رایگان فعال کنید.

“Business On Tapp” چیست؟?

Business on Tapp یک برنامه تلفن همراه است که توسط شرکت مادر آنها ، گروه استقامتی بین المللی راه اندازی شده است. برنامه رایگان به مشاغل کوچک و متوسط ​​امکان ارتباط مستقیم با مشتریان بالقوه و کارآفرینان هم فکر را می دهد. برخی از ویژگی های موجود در برنامه عبارتند از:

تعویض کارت ویزیت: کارت ویزیت شخصی خود را ایجاد کرده و از آن برای تعامل با مشاغل محلی استفاده کنید.

کارشناس Q&آ: سوالی بپرسید و آیا آن را توسط جامعه متخصصانی که از برنامه استفاده می کنند نیز پاسخ داده اید.

نظرسنجی ها و تحقیقات بازار: نظرسنجی های نمونه سریع را با استفاده از Business برای کاربران Tapp انجام دهید. درباره آخرین روندهای مربوط به مشاغل اطلاعاتی کسب کنید.

محتوای سرمقاله آموزنده را تجربه کنید: قطعات منحصر به فرد و جالب که توسط کارشناسان جامعه Business on Tapp نوشته شده را بخوانید که در هیچ جای دیگر در دسترس نیست.

Bluehost “موتور جستجوی پرش” چیست؟?

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) بخش مهمی از اجرای یک وب سایت است ، زیرا برای هدایت ترافیک به وب سایت شما ضروری است. بسته جستجوی موتور جستجوی یک موتور جستجو است افزونه بسته SEO که کاربران می توانند برای آن دریافت کنند 1.99 دلار اضافی در ماه. این امر به وب سایتهای آنها امکان می دهد خیلی سریعتر از حد معمول در گوگل ، بینگ و یاهو ظاهر شوند.

آیا آنها حریم خصوصی دامنه WHOIS را ارائه می دهند؟?

اطلاعات Whois برای هر نام دامنه در اینترنت برای همه در دسترس است. وقتی اضافه می کنید حریم خصوصی دامنه به ثبت نام خود ، (11.88 دلار در هر دامنه در سال) اطلاعات مخاطب ذکر شده در پایگاه داده whois میزبان Blue خواهد بود. شما هنوز هم صاحب نام دامنه خواهید بود ، اما اطلاعات تماس شما از طریق اطلاعات مربوط به افراد موجود قابل دسترسی نخواهد بود.

Bluehost چیست؟ “SiteLock”?

این یک افزودنی است که کاربران می توانند از آن استفاده کنند 1.99 دلار در ماه, استاندارد ارائه می دهد محافظت از وب سایت, مانند:

 • محافظت در برابر حملات DDoS
 • اسکن بدافزار
 • حذف بدافزار
 • محافظت در برابر هرزنامه
Bluehost “Postini” ، این چیست?

برای هزینه 1 دلار در ماه, کاربران می توانند Postini را دریافت کنند محافظت از ایمیل. Postini است طراحی شده توسط Google و به عنوان بهترین فیلتر اسپم قدرت صنعتی توصیف می شود. این نامه تمام ایمیل های شما را از طریق فیلترهای ضد اسپم پیشرفته فیلتر می کند ، تا صندوق پستی شما هرگز با ایمیل های ناخواسته پر نشود.

Bluehost “سایت پشتیبان گیری Pro” چیست؟?

سایت پشتیبان گیری Pro است افزودنی اختیاری. به طور منظم ایجاد می کند پشتیبان گیری از سایت شما, به طوری که اگر اشتباهی پیش آمد ، می توانید سایت خود را با کلیک یک دکمه به نسخه قبلی بازگردانید. این سرویس همچنین به شما امکان می دهد نسخه فشرده شده ای از منابع وب سایت خود را بارگیری کنید. برای ترمیم آسان.

آیا Bluehost می تواند از ترافیک بالایی برخوردار باشد?

آنها قادر به ترافیک زیاد هستند ، با این حال ، برنامه هاست مشترک آنها برای وب سایت های پر ترافیک مناسب نیست. بهتر است با برنامه های VPS یا سرورهای اختصاصی آنها پیش بروید. هر کاربر به Cloudflare دسترسی دارد, یک شبکه تحویل محتوا که به سایتهای با ترافیک بالا کمک می کند تا سرورهای خود را عملکرد و سرعت عمل کنند وب سایت خود را نگه می دارند. فعال کردن Cloudflare آسان است:

 • وارد پنل کنترل خود شوید
 • به بخش دامنه ها بروید و نماد Cloudflare را پیدا کنید
 • روی فعال کردن کلیک کنید
نحوه اضافه کردن ایمیل Bluehost به آیفون و اندروید?

راه اندازی ایمیل در iOS یا Android شما آسان است.

iOS

 • به “نامه ، مخاطبین و تقویم” بروید که با کلیک بر روی دکمه “تنظیمات” خواهید دید.
 • بر روی دکمه “افزودن حساب ایمیل” کلیک کنید.
 • بر روی “دیگر” کلیک کرده و سپس “افزودن حساب ایمیل” را کلیک کنید.
 • اطلاعات مربوطه را اضافه کرده و روی “بعدی” کلیک کنید.

اندروید

 • برنامه Gmail را باز کنید و سپس به قسمت تنظیمات بروید.
 • بر روی دکمه “افزودن حساب ایمیل” کلیک کنید.
 • آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، و سپس مشخص کنید که چه نوع آدرس ایمیل را می خواهید استفاده کنید (یا POP3 یا IMAP).
 • گذرواژه آدرس ایمیل خود را وارد کرده و سپس “بعدی” را بزنید.
ضمانت به موقع Bluehost چیست؟?

در شرایط ایده آل ، آنها قول می دهند که بیشتر مسائل را ظرف 15 دقیقه حل کنند. بنابراین به روز می شود اطراف 99٪. اما ، با توجه به مسائلی که ممکن است پیش بیاید ، این اعداد می توانند تغییر کنند. آنها به دلیل عدم پذیرش به موقع زمان توافق میزبانی خود ، کاربران را مجازات نمی کنند.

محافظت از قدرت و عملکرد CPU Bluehost چیست؟?

آنها توجه بسیار نزدیکی به منابع سرور مانند CPU و حافظه دارند. به همین دلیل ، آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که هر کاربر با استفاده از سرور سهم مساوی از منابع سرور کسب می کند. منبع وب سایت های فشرده ، وب سایت های بهینه نشده و حملات DDoS هنوز هم می توانند باعث بروز مشکل در سرورها شوند. اگر فکر می کنند کاربر با سرور مشکلی ایجاد می کند ، اخطار داده می شود ، ممکن است آن کاربر به حالت تعلیق درآید.

ضمانت برگشت پول Bluehost چیست؟?

ضمانت برگشت پول آنها فقط برای اولین دوره توافق میزبانی اعمال می شود. ضمانت به شرح زیر است.

 • کاربرانی که ظرف 30 روز کنسل می شوند بازپرداخت کامل دریافت می کنند.
 • کاربرانی که بعد از مدت سی روز کنسل می شوند بازپرداخت جزئی دریافت می کنند.
 • ضمانت برگشت پول فقط برای برنامه های میزبانی اعمال می شود ، پول صرف شده در دامنه ها یا افزودنی ها برگشت ناپذیر است.
 • اگر تصمیم به لغو موافقت نامه میزبانی خود را در اوایل خود بگیرید ، هزینه ای دریافت نمی شود.
چه گزینه های پرداختی ارائه می دهند?

از لحاظ پرداخت آنها قبول می کنند کلیه کارتهای اعتباری اصلی (Visa ، Mastercard ، American Express ، و Discover), پی پال مبلغ پرداختی, خرید سفارشات ، چک ها (فقط ساکنان ایالات متحده می توانند از این طریق پرداخت کنند) ، و حواله (فقط به دلار آمریکا).

کارت های اعتباری: هنگام ایجاد حساب خود ، پرداخت کارت اعتباری گزینه پرداخت پیش فرض است. شما فقط باید اطلاعات کارت استاندارد خود را (تاریخ انقضا ، نام دارنده کارت و غیره) پر کنید و برای پرداخت های آینده ذخیره می شود.

پی پال: PayPal یکی از گزینه های پرداخت پذیرفته شده است. اما ، فقط پرداخت های فوری پذیرفته می شوند. این بدان معنی است که برای داشتن یک فرم پرداخت پذیرفته شده ، باید یک حساب بانکی یا کارت اعتباری مرتبط با حساب پی پال خود داشته باشید. پس از تنظیم PayPal به عنوان روش اصلی پرداخت ، تمام تمدیدهای خودکار از حساب PayPal شما گرفته می شوند.

سفارشات پول یا چک: سفارشات و چک های پول پذیرفته می شوند ، اما فقط به پول آمریکا. مدت میزبانی نیز باید 12 ماه یا بیشتر باشد. قبل از ارسال چک یا سفارش پول لازم است فاکتور ایجاد شود ، این برای اطمینان از صحت مبلغ پرداخت شده است. خدمات نیاز به تمدید ماهانه را نمی توان با چک یا سفارش پول پرداخت کرد. آنها به یک کارت اعتباری فعال یا یک حساب پی پال نیاز دارند. چک و سفارشات پول به آدرس زیر قابل ارسال است:

Bluehost ، شرکت.
ATTN: صورتحساب
560 Timpanogos Pkwy.
اورم ، UT 84097
سفارشات خرید

آنها همچنین سفارشات خرید را می پذیرند که می تواند با چک یا سفارش پول پرداخت شود. اما ، پس از پرداخت سفارش خرید ، باید همیشه با استفاده از سفارشات خرید پرداخت کنید یا یک حساب جدید ایجاد کنید.

چگونه می توانم برنامه Bluehost خود را لغو کنم?

می توانید حساب خود را لغو کنید هروقت برای بازپرداخت جزئی قبل از بازپرداخت ، مطمئن شوید که می دانید:

 • آخرین 4 رقم رمز عبور شما
 • آدرس ایمیل ذکر شده در نمایه شما هنوز در حال استفاده است.

پس از گذرواژه رمز ورود خود ، تأیید کردید که ایمیل موجود در نمایه شما هنوز در حال استفاده است ، با بخش تجدید تماس بگیرید: 844-853-6296. این بخش برای شما ایمیل ارسال می کند که پیوند شما را به کنترل خود منتقل می کند ، از شما خواسته می شود موارد زیر را تأیید کنید:

 • این که از کلیه داده های مهم ، از جمله پرونده های مهم ، ایمیل و پایگاه های داده پشتیبان تهیه کرده اید
 • با درک این موضوع که لغو حساب کاربری شما ، کلیه وب سایت ها و پرونده ها را برای هر دامنه مرتبط با حساب شما حذف می کند
 • تنظیمات تجدید شما برای نام دامنه و افزودنیهای دامنه
 • اطلاعات شخصی شما.
 • دلیل ترک.

پس از اتمام این کار ، “تأیید” را بزنید و اگر تلاش برای لغو موفقیت آمیز بود ، مطلع می شوید. هر بازپرداخت از طریق کارت اعتباری یا پی پال صادر می شود.

چگونه می توانم یک نام دامنه را به (یا از) Bluehost منتقل کنم?

در اینجا نحوه انتقال a آورده شده است نام دامنه به Bluehost.

 • به صفحه کنترل دامنه خود وارد شوید (جایی که دامنه شما در حال حاضر ثبت شده است ، مانند GoDaddy ، Namecheap).
 • سرورهای نام را به آنها نشان دهید (با استفاده از: ns1.bluehost.com و ns2.bluehost.com).
 • دامنه را باز کنید و حریم خصوصی را خاموش کنید (در صورت فعال بودن).
 • کد EPP خود را بدست آورید (همچنین به آن کد auth یا کلید انتقال نیز گفته می شود).
 • در اینجا ویدئویی وجود دارد که تمام مراحل را برای شما نشان می دهد.

انتقال خود نام دامنه از Blue Host یک رویکرد بسیار مشابه را دنبال می کند در اینجا ویدئویی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از خارج خارج شوید.

سرویس دهنده های Bluehost چیست؟?

سرورهای نامگذاری سرورهای تخصصی هستند که درخواست های رایانه ها را در مورد مکان دقیق خدمات نام دامنه انجام می دهند. به تعبیر افراد غیرمستقیم ، آن را مانند یک دفترچه تلفن فکر کنید. قبل از تماس با کسی ، اگر مطمئن نبودید ، شماره آنها را در دفترچه تلفن جستجو می کنید. این منطقی است که با سرورهای نام استفاده می شود.

  سرورهای پیش فرض نام آنها:
 • ns1.bluehost.com (آدرس IP 74.220.195.31)
 • ns2.bluehost.com (آدرس IP 69.89.16.4)
سرورهای Bluehost از چه نرم افزاری استفاده می کند?

نرم افزار سرور آنها عبارتند از: CentOS 6 ، Linux Kernel 2.6.32 ، Apache Web Server، cPanel 11.42.x.

آنها از چه زبان های برنامه نویسی پشتیبانی می کنند?

زبانهای برنامه نویسی پشتیبانی شده عبارتند از: PHP 5.4 ، Perl 5.10 ، Python 2.6.6 ، Ruby + Ruby on Rails ، MySQL 5.5 ، PostgreSQL 8 و موارد دیگر.

در اینجا ویدئویی وجود دارد که مروری بر پشته فناوری آنها دارد:

آیا Bluehost دارای درایوهای حالت جامد (SSD) است؟?

بله ، آنها درایوهای SSD ارائه دهید در تمام برنامه های میزبانی مشترک و cloud. با میزبانی SSD از سرعتی سریعتر ، امنیت بهتر داده و عملکرد مطمئن تری برخوردار خواهید شد.

تنظیمات ایمیل Bluehost چیست؟?تنظیمات SSL / TLS امن پیشنهادی آنها برای IMAP و POP3 عبارتند از:
 • نام کاربری: آدرس ایمیل شما: به عنوان مثال [ایمیل محافظت شده]
 • کلمه عبور: رمز عبور برای حساب ایمیل شما.
 • سرور ورودی: mail.domain.com (جایی که domain.com نام دامنه شماست).
 • بندر ورودی: 993 (IMAP) یا 995 (POP3).
 • سرور خروجی: mail.domain.com (جایی که domain.com نام دامنه شماست).
 • بندر خروجی: 465 (SMTP).
 • احراز هویت: کلمه عبور.
ورود من به cpanel در Bluehost چیست؟?

جزئیات ورود به سیستم cPanel را در “ایمیل خوش آمدید” که هنگام ورود به سیستم دریافت کرده اید ، پیدا خواهید کرد. هنگامی که سرورهای نام را تنظیم کردید (یعنی نام دامنه خود را به سرورهای آنها اشاره کردید) می توانید با وارد کردن این آدرس اینترنتی در مرورگر وب خود وارد صفحه کنترل خود شوید: http://example.com/cpanel/. اگر ترجیح می دهید از ورود به سیستم مطمئن شوید ، URL ورود به سیستم این است: https://example.com/securecontrolpanel. (FYI “shembull.com” را با نام دامنه واقعی خود جایگزین کنید).

آیا آنها دسترسی SSH / Shell را فراهم می کنند?

بله اما دسترسی SSH / Shell به طور پیش فرض فعال نمی شود. برای فعال کردن دسترسی SSH در cPanel ، باید حساب میزبانی خود را تأیید کنید (در زیر مشاهده کنید).

چگونه حساب خود را تأیید کنم?

اگر در ایالات متحده یا کانادا زندگی می کنید می توانید با بخش تأیید تماس بگیرید 844-460-5819 (بین 6 AM-9PM – MST). اگر خارج از ایالات متحده یا کانادا زندگی می کنید ، یا اگر ایمیل را ترجیح می دهید ، می توانید برای آن ایمیل ارسال کنید [ایمیل محافظت شده] (برای اطلاعاتی که باید در ایمیل ارائه دهید اینجا را ببینید).

آیا آنها به من اجازه می دهند پرونده های پیکربندی را ویرایش کنم?

بله ، شما به پرونده های پیکربندی دسترسی دارید. به عنوان مثال ، می توانید پیش فرض را نادیده گرفته و ویرایش کنید .htaccess پرونده ، اضافه کردن یک سفارشی php.ini به پرونده دسترسی پیدا کنید پرونده ها را وارد کنید و سفارشی سازی کنید صفحات خطا.

آیا Bluehost برای وب سایت های تجارت الکترونیک مناسب است?

آنها میزبان Woocommerce را ارائه می دهند. WooCommerce افزونه ای برای وردپرس است که سایت شما را به یک سایت تجارت الکترونیک کاملاً کامل تبدیل می کند. در اینجا فقط چند ویژگی از افزونه Woocommerce ارائه شده است:

 • فروش محصولات و پذیرش پرداخت.
 • مدیریت سفارشات و حمل و نقل.
 • با رسانه های اجتماعی ادغام شوید و به بررسی مشتری اجازه دهید.
 • با استفاده از افزونه های رایگان و باکیفیت ، ظاهر و فروشگاه اینترنتی آنلاین خود را گسترش دهید.

سه برنامه Woocommerce مختلف برای انتخاب وجود دارد:

  پایه ای
 • 1 دامنه پارک شده و 5 دامنه فرعی.
 • 100 گیگابایت فضای وب سایت.
 • 100 اکانت ایمیل با 500 مگابایت فضای ذخیره سازی برای هر یک.
 • هیچ مورد اضافی گنجانده نشده است.
  به علاوه
 • فضای نامحدود وب سایت ، ایمیل ، ذخیره سازی ایمیل.
 • دامنه های پارک شده نامحدود و دامنه های نامحدود.
 • 200 دلار ارزش بازاریابی دارد.
  نخستین
 • فضای نامحدود وب سایت ، ایمیل ، ذخیره سازی ایمیل.
 • دامنه های پارک شده نامحدود و دامنه های نامحدود.
 • 200 دلار ارزش بازاریابی دارد.
 • شامل حریم خصوصی دامنه و تهیه پشتیبان سایت است
  تجارت حرفه ای
 • فضای نامحدود وب سایت.
 • ایمیل نامحدود و فضای ذخیره سازی ایمیل.
 • دامنه های پارک شده نامحدود و دامنه های نامحدود.
 • 200 دلار ارزش بازاریابی دارد.
 • موارد اضافی مانند Site Backup Pro ، محافظت در برابر هرزنامه ، آدرس IP اختصاصی ، گواهی SSL و موارد دیگر.
آیا سایتهای دیگری وجود دارد که بتوانم بررسیهای Bluehost را پیدا کنم ، مانند Reddit?

خرید میزبانی وب یک تصمیم مهم است و باید تحقیقات خود را انجام دهید. یک دسته از وب سایت های دیگر وجود دارد که می توانید نظرات اصلی و بی طرفانه را پیدا کنید. به عنوان مثال می توانید نظرات در Reddit و Quora را بیابید. در سایت هایی مانند Yelp و TrustPilot نیز بررسی های مشتری وجود دارد.

بازار موجو چیست؟?

Mojo Marketplace یک بازار آنلاین است که می توانید برنامه های رایگان را که با ساخت وب سایت ها سر و کار دارند نصب کنید. به عنوان مثال ، می توانید سازندگان اصلی وب سایت مانند WordPress و Drupal را بارگیری کنید. همچنین می توانید تم های وب سایت ، افزونه های تجارت الکترونیک و موارد دیگر را بارگیری کنید. اکثر برنامه های ارائه شده در Mojo Marketplace در جاهای دیگر رایگان هستند ، اما آنچه Mojo Marketplace را آنقدر خاص جلوه می دهد این واقعیت است که کاربران می توانند با کلیک یک دکمه برنامه ها را بارگیری و نصب کنند..

با نحوه نصب وردپرس با استفاده از Mojo آشنا شوید

آیا Bluehost یک برنامه وابسته دارد?

بله ، آنها یک برنامه وابسته دارند. می توانید با رفتن به وب سایت آنها ، پیمایش به پایین ، و کلیک روی پیوندی که شما را به صفحه برنامه های وابسته وارد می کند ، ثبت نام کنید. به سادگی بر روی دکمه “شروع” کلیک کنید ، سپس پر کردن اطلاعات خود را شروع کنید ، و شما هیچ وقت وابسته نمی شوید.

از کجا می توانم کدهای کوپن Bluehost را پیدا کنم?

شما نمی توانید آنها به ندرت کدهای تبلیغی ارائه می دهند زیرا همیشه قیمت آنها پایین است. آنها یک کار عالی برای متعادل کردن قیمت و ویژگی ها انجام می دهند و شما باید برای معاملات فعلی و قیمت گذاری تخفیف به وب سایت رسمی آنها مراجعه کنید.

بهترین گزینه Bluehost چیست؟?

این بدون شک یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین شرکت های میزبانی وب در جهان است. اما اگر شما در حال تحقیق در ارائه دهندگان هستید و به دنبال گزینه های خوب Bluehost هستید ، توصیه های من در اینجا آمده است. گزینه های ارزان تر برای Bluehost برنامه های ارزان قیمت Hostinger و HostGator است (با این حال این شرکت نیز متعلق به EIG است). بهترین جایگزین غیر EIG ، SiteGround است (بررسی سایت من در اینجا را بخوانید)

Bluehost WP Pro چیست؟?

WP Pro راه حل میزبانی کامل وردپرس Bluehost برای وب سایتهای دارای وردپرس است که برای سرعت و کارایی بهینه شده است. WP Pro با ابزار داخلی برای امنیت ، بازاریابی و قابلیت اطمینان در دسترس است. تمام برنامه های WP Pro با Sitelock Fix ، CodeGuard Basic و Domain Privacy شامل می شوند. برای یادگیری به اینجا بروید

Bluehost Bluerock چیست؟?

بلووروک آنها است کنترل پنل جدید و بهبود یافته WordPress (cPanel) این امکان را می دهد تا هنگام ثبت نام وردپرس نصب شود. در Bluerock عملکرد سایت شما در زمان واقعی و تحت نظارت قرار می گیرد Bluerock صفحات وردپرس را 2-3 بار سریعتر تحویل می دهد از پشته فنی قدیمی آنها.

Bluerock تجربه ای یکپارچه تر با وب سایت های وردپرس ارائه می دهد. با بهینه سازی نصب و ادغام ، عملکرد وردپرس را افزایش می دهد حافظه نهان صفحه NGINX در تجربه (از جمله پاک کردن حافظه نهان). صفحات ذخیره شده WordPress با پشته فنی سریع Bluerock سریع و سریع بارگذاری می شوند 2-3 بار!

آیا من Bluehost را توصیه می کنم؟?

بله و خیر.

آیا برای میزبانی این سایت با آنها ثبت نام می کنم؟ احتمالا نه. آیا می توانم برای سایتی جدید که ایجاد کردم از آنها میزبانی وب بگیرم؟ شاید.

دلیل اینکه نمی توانم پاسخ مستقیم “بله از آنها استفاده کنید” یا “نه از آنها استفاده نکنید” را به شما پاسخ دهم ، زیرا همه اینها به وضعیت شما ، وب سایت شما و آنچه برای میزبانی نیاز دارید بستگی دارد..

من فکر می کنم بله حتماً باید اگر می خواهید یک وبلاگ شخصی یا یک وب سایت کوچک تجاری راه اندازی کنید ، با Bluehost ثبت نام کنید.

Bluehost ارزان است (واقعا ارزان است), داشتن یک زمان محکم آهنگ رکورد و است برای شروع بسیار آسان است (مخصوصاً برای مبتدیان و سایتهای WordPress).

از طرف تلنگر ، سه دلیل اصلی وجود دارد که من شخصاً قبل از ثبت نام دو بار فکر می کنم.

اولا, اگر وب سایتی دارید که ترافیک سنگین (مانند یک سایت تجاری یا تجارت الکترونیکی) ، پیشنهاد می کنم با گزینه دیگری بروید که بتواند ترافیک سایت زیادی را در خود جای دهد.

ثانیا, اگر لازم است از کسی در آن استفاده کنید پشتیبانی, انتظار برای 10 دقیقه یا بیشتر در شرایط بحرانی ارزش قیمت گذاری ارزان ندارد. اما مجدداً ، میزبانی آنها ارزان است ، بنابراین آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

ثالثاً, این یک کم کاری است مهاجرت وب سایت و پشتیبان گیری خودکار فقط به عنوان ارتقاء / افزونه های پرداخت شده می آیند. من می دانم که اینها موارد صریح و مستقیمی هستند که می توانید خودتان انجام دهید اما فکر می کنم این باید به صورت رایگان گنجانده شود. باز هم ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید.

اگر هنوز روی حصار نشسته اید ، سخاوتمندانه آنها را بدانید با ضمانت برگشت 30 روزه پول به شما امکان می دهد “قبل از خرید” امتحان کنید “و موارد اضافی مانند a نام دامنه رایگان و ویژگی هایی مانند گواهینامه SSL رایگان و Cloudflare CDN همه ویژگی های محکمی هستند که ارزش ثبت نام را دارند.

با کلیک روی این لینک می توانید حدود 65٪ تخفیف از قیمت خرده فروشی توصیه شده را دریافت کرده و وب سایت خود را فقط با 2.95 دلار در ماه میزبانی کنید.

افشای FTC: برای اینکه ارزان ترین قیمت ممکن را برای شما بدست آورم ، در صورت تصمیم به ثبت نام در هاست Bluehost از طریق این لینک ها ، کمیسیون کوچکی کسب می کنم..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map