כיצד להפעיל בלוג מאפס

החל בלוג משלך היא הדרך הטובה והקלה ביותר לחלוק את העולם עם הרעיונות והמומחיות שלך. אם אתה חושב שיצירת בלוג מאפס נשמעת כל כך קשה וטכנית, לא תוכל לטעות יותר. כי הפיכת בלוג זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. זה באמת!


הנה הדרכה “צפה מעבר לכתפי” שלב אחר שלב כיצד להפעיל בלוג מאפס באמצעות WordPress, עם סרטונים שקל לעקוב ולהבין אותם..

אבל אם אתה נתקע, אל תהסס לשלוח לי דוא”ל ואעשה כמיטב יכולתי לעזור לך.

ואם תרצו, תוכלו אפילו להשתמש בבלוג שלכם לקידום העסק הקטן או החנות המקוונת שלכם, או אפילו להרוויח מזה כסף על ידי בלוגים.

 1. מה תלמדו כאן?
 2. תלמד כיצד ליצור בלוג וורדפרס מאפס (כלומר כיצד להתקין, להגדיר ולהתאים אישית את וורדפרס).

 1. מה אתה צריך כדי לפתוח בלוג?
 2. תזדקק לחיבור מחשב ואינטרנט (דה!), ותצטרך לפחות כמה שעות כדי להתחיל.

 1. כמה יעלה ליצור בלוג WP?
 2. לא הרבה, תצטרך רק להוציא כ 10 $ לחודש על שם תחום ואירוח אתרים, זהו.

כיצד להפעיל בלוג WordPress מאפס - -

האם אתה מוכן? אז בואו נגלה כיצד להקים בלוג וורדפרס בשנת 2020 מאפס:

כיצד להפעיל בלוג מאפס באמצעות וורדפרס

 • 1. קבל שם תחום & אירוח אתרים

  קודם כל הדברים הראשונים, לפני שתוכל ליצור את הבלוג שלך אתה זקוק לשני דברים; שם תחום ואירוח אתרים. אלה אבני הבניין של הבלוג שלך.

  אני ממליץ להשתמש ב- Bluehost.com או ב- SiteGround.com כמארח האינטרנט בבלוג שלך, הנה הסיבה לכך:

  שניהם מציעים תמחור דומה

  שניהם המומלצת על ידי WordPress.org. Bluehost ו- WordPress עבדו יחד מאז 2005

  לשניהם יש התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת הדואג באופן אוטומטי להגדרה ולתצורה טכנית.

  שניהם מציעים תמיכה 24/7 כלומר תמיד יש מישהו שיענה על השאלות שלך ובנוסף מרכז התמיכה המקוון שלהם כולל מדריכי וורדפרס, הדרכות וידיאו ועוד.

  שניהם מציעים ערבות 30 יום הכסף בחזרה כך שתוכל לקבל החזר אם תחליט שלא תרצה לעשות בלוג אחרי הכל.

  Bluehost מעניק לך שם דומיין בחינם כשאתה נרשם אליהם.

  SiteGround מעניק לך תכונות מצטיינות בכל מה שקשור למהירות ואבטחה (FYI אני משתמש בתוכנית GrowBig של Siteground לאתר זה).

  לקבלת מידע מפורט יותר על חברות אלה עיין בסקירת האתר שלי ובסקירת Bluehost, ואם אתה עדיין לא יכול להחליט עליך לבדוק את ההשוואה שלי ב- SiteGround לעומת Bluehost..

 • 2. סקירת וורדפרס & התקנה

  בסרטון זה תוכלו ללמוד כיצד להתקין את WordPress בחשבון האירוח שלכם באמצעות מתקין ה- WordPress “הפשוט והמתחיל למתחילים” שלהם..

  אם אתה זקוק לעזרה בהתקנת וורדפרס, עיין במדריך ההתקנה ודרך ההליכה.

 • 3. כניסה ל- WordPress & אזור מנהל

  מזל טוב על התקנת וורדפרס! כאן בסרטון זה תוכלו ללמוד כיצד להתחבר לאזור הניהול של וורדפרס שלכם ולהשתמש בכלים החשובים שנמצאים שם.

 • 4. יצירת דפים בוורדפרס

  בסרטון זה אתה לומד כיצד ליצור דפים (כגון דף הבית שלך, דף קשר וכו ‘) לבלוג הוורדפרס שלך.

 • 5. יצירת פוסטים בוורדפרס

  כאן בסרטון זה תלמדו כיצד ליצור פוסטים לבלוג הוורדפרס שלכם. פוסטים שונים במקצת מדפים שכן הם מופיעים בסדר כרונולוגי הפוך באתר שלך והם אידיאליים לתוכן מסוג יומן, כמו פוסטים בבלוג.

  הפסק

  מה ההבדל בין דפים לפוסטים בוורדפרס?

  פוסטים ודפים בוורדפרס עשויים להיראות דומים מאוד על פני השטח, שניהם כוללים כותרת וגם אזור התוכן הראשי משתמש באותו עורך תוכן, אך ישנם כמה הבדלי מפתח:

  לפוסטים חותמת תאריך ושעה גלויים לעין ואילו הדפים אינם

  ההודעות מוצגות בסדר כרונולוגי הפוך באתר האינטרנט שלך, מהחדשים ביותר ועד הישנים ביותר

  הדפים נותרים מחוץ לציר הזמן הראשי של הבלוג שלך

  ניתן לארגן פוסטים באמצעות קטגוריות ותגים

  ניתן לארגן דפים במבנה היררכי

  פוסט מסונכרן עם עדכוני RSS, ומודיע למנויים בעת פרסום פרסומים חדשים

  ככלל אצבע, כל תוכן שהוא “נצחי” ולא חלק מהבלוג שלך מתאים ביותר לפרסום כדף. תוכן שהוא חלק מהבלוג או היומן שלך, והוא רגיש יותר זמן, מתאים יותר לפוסט.

  בסדר, בוא נעבור.

 • 6. קטגוריות & תגיות בוורדפרס

  בסרטון זה תלמדו כיצד ליצור קטגוריות ותגים (לפוסטים) לבלוג הוורדפרס שלכם.

 • 7. שימוש בתוספי וורדפרס

  כאן בסרטון זה תלמדו כיצד להשתמש בתוספים באתר וורדפרס שלכם. תוסף מרחיב את הפונקציונליות או מוסיף תכונה חדשה (למשל טופס יצירת קשר) לבלוג הוורדפרס שלך.

  הפסק

  מהם תוספי הוורדפרס החובה עליכם להתקין?

  תוספים עוזרים להרחיב ולהרחיב את הפונקציונליות של הבלוג שלך ב- WordPress. ישנם כמעט 50,000 תוספי וורדפרס בחינם שבהם תוכלו להשתמש לבלוג שלכם. אך אל תשתגע והתקינו את כולם כיוון שיש להתקין יותר מדי תוספים, יביא לעומס הבלוג שלכם. אז אתה צריך להיות בררן, ולהתקין רק את התוספים שהבלוג שלך באמת צריך.

  אקסימט הוא תוסף נגד דואר זבל שמגן על הבלוג שלך מפני תוכן זדוני (זהו תוסף וורדפרס רשמי והוא מותקן מראש).

  יוסט הוא תוסף SEO שעוזר לך במנוע חיפוש לבצע אופטימיזציה של הבלוג שלך ועוזר לך לקבוע את תצורת ה- SEO של הבלוג שלך ב- WordPress, כגון מטא תגים וייצור Sitemap של XML, תצורת קובצי robots.txt, עריכת קובץ htaccess ועוד ועוד.

  רקטת WP הוא תוסף מטמון מובחר שעוזר להעלות את אתר WordPress שלך במהירות. הדבר הנפלא עם WP Rocket הוא שהוא מגיע ללא הגדרות תוסף מורכבות וזה מאיץ את זמן הטעינה של האתר שלך לאחר הפעלת התוסף.

  מלחין חזותי הוא עורך גרירה ושחרור אינטואיטיבי המציע ספריה עשירה של תכונות ונכסים רבי עוצמה ליצירת אתר וורדפרס שלם ומקצועי.

  דמיין הוא תוסף דחיסת תמונות שמייעל את התמונות שאתה מעלה על ידי הקטנת גודל הקבצים מבלי לאבד איכות, כך שהבלוג שלך נטען במהירות

  לוחמה חברתית התוסף עוזר לך להוסיף לחצני סימניות חברתיות מדהימות למראה בבלוג שלך.

  טופס יצירת קשר 7 הוא תוסף טופס יצירת קשר בו תוכלו להשתמש כדי ליצור סוגים שונים של טפסי יצירת קשר.

  Jetpack הוא תוסף של כל אחד באחד שנותן לבלוג שלך תכונות כמו סטטיסטיקות, פוסטים קשורים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, שיתוף חברתי, הגנה, גיבויים, מהירות וניהול רשימת דוא”ל..

  בוא נמשיך הלאה.

 • 8. התאמה אישית של נושאי וורדפרס

  ערכת נושא של וורדפרס (נקראת גם תבנית) היא קבוצה של קבצים הקובעים את המראה והתחושה של הבלוג שלך המופעל על ידי וורדפרס. בסרטון זה תלמדו כיצד להשתמש בערכות נושא של וורדפרס בכדי ליצור רושם ראשוני נהדר לבלוג הוורדפרס שלכם.

 • 9. תפריטי וורדפרס & ווידג’טים

  בסרטון זה תלמדו כיצד לשנות את מראה תוכן הבלוג שלכם באמצעות תפריט וורדפרס & תכונות יישומון.

 • 10. יצירה & ניהול משתמשים

  בסרטון זה תלמדו כיצד ליצור ולנהל חשבונות משתמשים בבלוג הוורדפרס שלכם.

 • בונוס: קידום בלוגים & טיפים לאבטחה

  כאן תוכלו ללמוד כיצד לקדם, לתחזק ולהגן על הבלוג שלכם ב- WordPress בעזרת מספר טיפים מועילים.

  הפסק

  מה אתה יכול לעשות כדי לאבטח את וורדפרס?

  וורדפרס מאובטחת מחוץ לתיבה ויש אמצעי זהירות שאתה יכול לנקוט כדי להקשיח את הבלוג שלך בוורדפרס. להלן מספר טיפים בסיסיים לאבטחת וורדפרס:

  אל תשתמש ב”ניהול “כשם המשתמש / ה כמנהל / ה שלך

  השתמש בסיסמאות חזקות (ארוכות, עם מספרים, אותיות גדולות וסמלים)

  הורד רק תוספים ועיצובים ממקורות ידועים

  השלם תמיד עדכוני וורדפרס ליבה ברגע שהם יוצאים (כל התוכניות של SiteGround מגיעות עם אירוח וורדפרס מנוהל, כלומר הם יעשו עבורך עדכוני ליבה ותיקונים – באופן אוטומטי)

5 דרכים לייצור רווחים מהבלוג שלך

מהניסיון שלי, מצאתי שרוב העצות לגבי רווחים מבלוג מבוססות על ההנחה שהבלוג שלך כבר מושך אלפי מבקרים ביום. אבל עד כמה ההנחה הזו נכונה? אם אתה כמוני, סביר להניח שאתה לא מקבל אלפי מבקרים ביום. אבל אל תדאגו, עדיין יש דרכים רבות לייצר רווחים מהבלוג שלך. אלה חמש שיטות שיעבדו עבור כל בלוג.

שיטה 1: חסויות

רוב האנשים יגידו לך שמודעות באתר שלך – מודעות באנר או מודעות טקסט שמופיעות בסוף מאמרים – היא הדרך הטובה ביותר להביא הכנסות. אמנם קל להתקין את תוכניות המודעות הללו, אך לא כדאי להמשיך בהן אלא אם כן יש לך תנועה רבה. אלטרנטיבה קלה לפרסום טהור היא חסויות, בהן חברות מקומיות ישלמו לך ישירות בכדי להכניס את שמותיהן והלוגו לאתר שלך..

שיטה 2: ספרים אלקטרוניים ותכני פרימיום

אם אתה מוכן להתחייב ליצור קטע חדש של תוכן להורדה – מקרה מקרה, נייר לבן או ספר אלקטרוני של Kindle – כל חודש, תוכל להגדיר זרם הכנסות חוזר על בסיס הבלוג שלך. כך זה עובד: צור ספר בן 25 עמודים, הוסף אותו לאמזון וגבה מכל מקום בין $ 1.99 ל- $ 3.99 לספר. והכי חשוב, מדובר בהכנסה פסיבית לחלוטין שעוזרת למעשה לבנות את המוניטין שלך.

שיטה 3: קורסים וייעוץ

וברגע שבניתם את המוניטין שלכם עם ספרים אלקטרוניים ותכני פרימיום אחרים, זה המקום בו תוכלו להתחיל למכור קורסים ושירותי ייעוץ בשווי דולרים. לדוגמא, כתוב שאתה כותב בלוג בנושא בריאות וכושר. בכל יום אתה יכול לתת הצעות לאימון ולפרסם תמונות של עצמך בחדר הכושר. זה עשוי לפתוח את הדלת לאנשים שמעסיקים אותך כמאמן כושר אישי, או לחדר כושר שישכיר אותך כמורה לקורס כושר חדש..

שיטה 4: שיווק שותפים

ראיתי שהרבה אנשים לוקחים את התשוקה שלהם למוצר ספציפי והופכים אותו לעסק שיווקי מאוד של שיווק שותפים. לדוגמה, נניח שאתה נהנה לכתוב על גאדג’טים שונים של טק ויצרת בלוג גאדג’טים פופולרי יחסית שאנשים קראו כדי ללמוד על הצעות המוצרים החדשות האחרונות. אתה כבר מזכיר מוצרים, אז למה לא לקבל תשלום על כך? אם אתה נרשם לתכנית שיווק של שותפים עצמאיים, אתה יכול לקבל תשלום בכל פעם שמישהו לוחץ על קישור מוצר בבלוג שלך וקונה מוצר.

שיטה 5: שיווק תוכן

שמרתי את ההצעה הטובה ביותר שלי אחרונה. הדרך הטובה ביותר לייצר רווחים מהבלוג שלך היא להפוך את זה למרכזה של מאמצי שיווק התוכן שלך. כך זה עובד: אתה מקים בלוג ומעדכן את הבלוג שלך על בסיס קבוע מתוך מחשבה על SEO, זו דרך נהדרת להוציא את הבשורה על כל המוצרים השונים למכירה באתר הראשי שלך..

אם אתה רציני להפיק רווחים מהבלוג שלך, כל אלה שיטות מוכחות שעובדות, לא משנה כמה גדולה או קטנה התנועה שלך בכל יום. זה אולי ידרוש קצת עבודה בתחילת הדרך, אבל ברגע שתראה כמה קל להרוויח כסף כשאתה ישן, תקבל השראה לנסות יותר ויותר מהאסטרטגיות האלה.

הצעדים הבאים לקראת הפעלת בלוג וורדפרס משלך

עכשיו אחרי שהראיתי לך בדיוק איך להתחיל בלוג ואיך אתה יכול לייצר רווחים ממנו, ועכשיו הכל תלוי בך. כי רק אתה יכול לגרום לזה לקרות ולגרום לבלוג שלך לעבוד!

אם אתה רוצה לשתף את הרעיונות או המומחיות שלך עם העולם או להרוויח כסף מבלוג, עליך להתחיל ברגע זה.

בחר נושא וורדפרס שגורם לעיצוב הבלוג שלך להיראות ולהרגיש כמו שאתה רוצה שהוא יהיה. אני ממליץ על ערכות נושא של StudioPress. כדאי גם לשקול להשתמש בערכת נושא וורדפרס טעינה במהירות.

התקן כמה תוספי וורדפרס שמרחיבים את הפונקציונליות של הבלוג שלך.

הוסף כמה דפי “חובה” חשובים כמו דפים ליצירת קשר, אודות פרטיות וכו ‘. מדריך זה כיצד להתחיל בבלוג מראה לך כיצד ליצור דפים מסוג זה.

כנסו לכתוב את הפוסט הבלוג הראשון שלכם.

אם אתה נתקע עם משהו, אל תהסס לשלוח לי דוא”ל ואעשה כמיטב יכולתי לעזור לך. עליכם לבדוק גם את רשימת המשאבים של וורדפרס ולחילופין תוכלו להשתמש גם בונה אתרים אם ברצונכם ליצור אתר בקלות ובמהירות..

הודע לי גם מתי הבלוג שלך פועל, כי אני אשמח לראות את הבלוג שלך “חי” ו”פעולה “. תודה גדולה ולבלוחוסט על הדרכות הווידיאו המועילות שלהם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map