המרת אתרי וורדפרס ל- HTML סטטי (לשיפור המהירות, האבטחה וקידום אתרים)

וורדפרס הפכה לבחירת ה- CMS המתקדמת עבור רוב המשתמשים, אך לא בלי סיבות. זוהי הדרך הקלה והמהירה ביותר להתחבר לאינטרנט לבלוג או עסק, והגיווןיות, ההתאמה האישית והקלות בהגדרה ותפעול אין שני לה.


עם זאת, זה לא משאיר לא מעט רצוי, וזו הסיבה שאנשים מחפשים אלטרנטיבות אחרות, או במקרה זה, פיתרון שלם יותר שמציע את הטוב שבשני העולמות. כן, מדובר המרת אתרי וורדפרס לאתרי HTML סטטיים מבלי לנטרל את CMS WordPress שלך.

במילים אחרות, הגדרה כמו זו שאנחנו מדברים עליה תאפשר לכם קלות שימוש בניהול התוכן והאתר שלכם באמצעות WordPress תוך הימנעות מכמה בעיות עיקריות הקשורות ל- CMS, כולל פגיעויות בפריצות, בעיות מהירות וביצועים, תלות יתר בשירות אירוח וכן הלאה.

אבל בואו ניקח דבר אחד בכל פעם כשאנחנו עוברים אתכם בכל היתרונות והחסרונות של המרת אתרי וורדפרס לאתרי HTML סטטיים וגם את האפשרויות השונות בהן תוכלו להשתמש בכדי לעשות זאת.

וורדפרס והפופולריות הגוברת שלה

וורדפרס הוא CMS הפופולרי ביותר בעולם (מערכת ניהול תוכן). CMS היא בעצם תוכנה המאפשרת למשתמשים ליצור ולנהל את אתרי האינטרנט שלהם ללא שום ידע בקידוד.

וורדפרס מסתבר שהוא די טוב לעשות בדיוק את זה. זה מאוד תכליתי ומציע טונות של תוספים המאפשרים למשתמשים ליישם כל סוג של פונקציונליות שהם רוצים באתר שלהם מבלי שייאלצו אפילו לגעת בקוד.

הרבגוניות של וורדפרס היא גם הסיבה לפופולריות שלה, וזה ניכר היטב בעובדה שהיא כרגע מחזיקה בכ- 33.5% מכל אתרי האינטרנט באינטרנט.

אתרי וורדפרס והגורמים החשובים שעליכם לקחת בחשבון

למרות שרק נתנו לך סקירה כללית של וורדפרס, זה גם כן חשוב לקחת בחשבון את האבטחה, הביצועים וה- SEO של אתרי וורדפרס מכיוון שהם נוטים להיות גורמים מכריעים בכל מה שקשור לחוויית האינטרנט הכוללת של העסק שלך.

ה ביטחון הוא גורם מוערך באופן מפתיע שרוב המשתמשים אינם נותנים חשיבות רבה אליו. ישנם יותר מכמה מקרים של עסקים מצליחים לרדת ולעולם לא הצליחו להתאושש מהפרות אבטחה משמעותיות של אתר האינטרנט והנתונים שלהם.

זה נכון לומר שוורדפרס אינה מציעה את הטוב ביותר מבחינת אבטחה, במיוחד כברירת מחדל. עם זאת, אתה יכול לשכור מומחה או לנקוט אמצעי אבטחה כדי לשפר את הרמה הכוללת של האבטחה באתר WordPress שלך.

פחות או יותר אותו הדבר לגבי ביצועים גם כן. אמנם הביצועים לא ממש גרועים כברירת מחדל, אולם אתר וורדפרס דורש מעט אופטימיזציות כדי להיות פונקציונליים ומהירים יותר.

ה קידום אתרים היבט הוא ללא ספק משהו שיש לוורדפרס יתרון יחסית לאפשרויות אחרות של CMS. קל מאוד לבצע אופטימיזציה לאתרי וורדפרס עבור קידום אתרים, וישנם תוספים רבים המטפלים כמעט בכל צרכי קידום האופטימיזציה של האתר שלך..

אך משתמשים רבים עדיין מוצאים את הצורך לעבור לגירסה סטטית של אתר וורדפרס שלהם. בואו נגלה מדוע.

אתרים דינמיים לעומת סטטיים

כיסינו כבר את מרבית היתרונות החשובים הקשורים ל- אופי דינמי של וורדפרס. יש כמעט אפשרויות אינסופיות לבחירה ככל הנושאים והתוספים מודאגים כך שתוכלו להעניק לאתר שלכם בקלות ובמהירות את סוג המראה והפונקציונליות שאתם רוצים בלי שתצטרכו להתעסק עם הקוד בכלל.

מקור: https://www.pluralsight.com/blog/creative-professional/static-dynamic-websites-theres-differences

אבל טבע דינמי זה בא עם מגבלות משלו, וזה משהו שאנחנו צריכים לדון בו ביתר פירוט.

משמעותו של תוכן דינמי מבחינה טכנית, בכל פעם שמשתמש מבקר באתר האינטרנט שלך, תיעשה בקשה והנתונים הנדרשים יובאו ממסד הנתונים שלך כדי לשרת אותם את מה שהם ביקשו..

תאר לעצמך שזה קורה מיליון פעמים בחודש לאתרים עם תנועה בינונית עד גבוהה וכמו 10 מיליון פעמים בחודש לאתרים עם תנועה גבוהה מאוד.

זה אכן מעורר חששות מסוימים, בעיקר בתחום הביצועים והביטחון. באשר לשני הראשונים, מהירות האתר שלך נוטה להיט, וזה אחד הגורמים החשובים לקידום אתרים בעיני גוגל.

אבל יש בזה יותר. מכיוון שלמסד הנתונים יש מגבלות משלו, קצב עצום בתנועה שלך עשוי לגרום לו להפסיק לפעול מכיוון שהוא אולי לא יצליח להתמודד עם העומס המוגבר, וכתוצאה מכך האתר שלך יורד מדי.

מה שכן, אתר האינטרנט שלך עשוי לרדת גם אם יש עלייה עצומה בתנועה של אחד מהאתרים הרבים האחרים שמתארחים באותו שרת כמו האתר שלך, וזה מה שקורה בשירותי האירוח המשותפים ביותר..

ואז מגיע החלק הביטחוני. מרבית אירועי הפריצה מתרחשים בדרך כלל בצד בסיס הנתונים. יתרה מזאת, פלטפורמות קוד פתוח כמו וורדפרס פגיעות הרבה יותר להתקפות פריצה, שכן כל התוקפים צריכים לעשות זה למצוא פגיעות מסוימת שאפשר יהיה בהמשך לקנה מידה ברמה הרבה יותר גבוהה..

באופן דומה, בדיוק כמו עם הביצועים, אם אתר אחר שמתארח באותו בסיס נתונים בו האתר שלך נפרץ, הסיכוי שהאתר שלך ייפרץ יתר עלול משמעותית.

למותר לציין כי הנושאים הללו דורשים הרבה בחזית התחזוקה. ערכות נושא ותוספים מיושנים יכולים להפוך את האתר שלך לפגיע יותר לאבטחה ובעיות אחרות, ולכן יש לעדכן אותם באופן קבוע.

כל תוסף או נושא שנפרצים או נגועים בקוד זדוני עלולים להוביל גם לניסיונות והתקפות פריצה ברמת המונים, ולכן עליכם להיזהר גם עם סוג הנושאים והתוספים בהם אתם משתמשים ולהסיר את אלה שהפכו לפגיעים..

עם זאת, רוב המשתמשים שמודאגים באמת מהאבטחה של אתר הוורדפרס שלהם צריכים גם ליישם אמצעי אבטחה נוספים, כמו תוספי אבטחה מובחרים..

יתרונות אתרים סטטיים

מכיוון שאתרים סטטיים אינם משתמשים בבסיס נתונים, הם אינם חשופים למרבית הנושאים הפוטנציאליים עליהם דיברנו לעיל. בנוסף, הם מציעים יתרונות ביצועים וביטחון רבים.

הבה נסקור אותם בפירוט בהמשך.

אבטחה

כפי שרק הזכרנו לעיל, אתר סטטי אינו צריך להשתמש בבסיס נתונים. זה אומר אי אפשר לפרוץ אותו על ידי פריצה של מסד נתונים דרך פרקטיקות כמו זריקות SQL (SQLi) וסקריפטים בין אתרים (XSS), הנפוצה באופן מדאיג באתרי וורדפרס תלוי בבסיס נתונים.

באופן דומה, לא ניתן לפרוץ אתר סטטי רק על ידי פריצה לאתר אחר באותו בסיס נתונים כמו האתר שלך. אתר סטטי אינו פגיע גם בכל אפשרויות הפריצה שרוב האתרים המשתמשים בתוכנת קוד פתוח כמו וורדפרס הם.

אתה גם לא מסתכן בפריצה בגלל שימוש בעיצוב עדכני או נגוע או תוספים בחינם. אז פשוט על ידי שימוש באתר סטטי, אתה משפר את האבטחה של האתר שלך באופן משמעותי.

מהירות

דנו לעיל כיצד אתרים דינמיים עשויים להיתקל בבעיות מהירות כיוון שהם צריכים להגיש בקשות למסד הנתונים ולהביא ממנו את התוכן המבוקש. אבל כמו אתר סטטי משתמש בדפים שניתנו מראש ולא בבסיס נתונים, הוא נטען הרבה יותר מהר מכיוון שאין קדימה ואחורה כמו באתרים דינמיים.

מקור: https://www.thecrazyprogrammer.com/2016/11/difference-between-static-and-dynamic-websites.html

שיפור המהירות לא רק יסייע להבטיח חוויית משתמש טובה יותר, אלא גם יביא אותך לספרים הטובים של גוגל בחזית SEO.

תחזוקה

שוב, באתרים סטטיים, אין תוספים או ערכות נושא המשמשים לעדכון שוטף. אין הרבה מה לעשות מבחינת מהירות או מיטוב ביצועים. אין צורך לשכור מומחה לשיפור המהירות או הביצועים של אתר סטטי.

יש הרבה פחות לדאוג כשיש דוקרני תנועה בהשוואה לדוקרני תנועה עבור אתרים דינמיים. כל הדברים האלה בהחלט משמיעים זמן קל בהרבה לתחזק את האתר שלך ולהיות מסוגל להתמקד טוב יותר בחלקים החשובים יותר בעסק המקוון שלך.

חסרונות של אתרים סטטיים

בכל הנוגע לחסרונות של אתר סטטי, הרבה תלוי בדרך שלך המרת אתר וורדפרס דינמי שלך לסטטי. מכיוון ששימוש בתוספים הוא בדרך כלל האפשרות הפופולרית יותר מאשר שימוש בפתרונות אחרים, בואו נדון על החסרונות מבחינה זו.

טכני מדי עבור המשתמש הממוצע

המרת אתר דינמי לאתר סטטי יכולה להיות טכנית מדי עבור משתמש וורדפרס הממוצע. יש הרבה צעדים מורכבים ומעורבים קשה בתקלות במהלך התהליך.

לדוגמה, אם תחליט להשתמש בפופולרי להמרת האתר שלך לסטטי, תחילה עליך ליצור תת-דומיין ולהעביר את התקנת WordPress שלך לשם, תוך כדי שאתה מגדיר את האתר הסטטי בהגדרות התוסף כדי לקבל את קבצי האתר..

יהיה צעד נוסף הכרוך בכך שהתקנת וורדפרס שלך וקבצי האתר שלך נמצאים בשרתים שונים, ותצטרך להוריד את הקבצים הסטטיים כקובץ zip ולהעלות אותם לשרת שלך..

אם לא עשית דבר כזה בעבר, זה יכול להתגבש במהירות ולהשאיר הרבה מקום לטעויות ובלגן, שיכול להיות קשה או יקר לתקן. כמה בעיות פוטנציאליות נפוצות למדי כוללות קבצי תמונות שלא מועברים יחד עם שאר קבצי האתר שלך, או CSS שלך נתקל בבעיות..

אין אפשרות CDN קלה

אם אינך יודע, CDN מתייחס לרשת אספקת תוכן. זה בעצם מקור שמשרת את המשתמשים בקבצים הקבועים הנדרשים של האתר הסטטי שלך, באופן אידיאלי ממקום הקרוב ביותר אליו מגיעים רוב המשתמשים שלך כך שהם יקבלו זמן טעינה מהיר.

כעת, מכיוון ששום תוסף גנרטור אתרים סטטי – כולל פשוט סטטי שאליו התייחסנו לעיל – לא משתמש ב- CDN שיטפל במשימה הזו עבורך, זה משהו שיישאר לך. במילים אחרות, יהיה עליכם להגדיר כאן פתרון משלכם.

מגבלות בפונקציונליות

הגע לצד הפונקציונאלי של הדברים, יצירת אתר סטטי באמצעות תוספים למחולל אתרים סטטיים יש לא מעט מגבלות. אינך יכול להשתמש בטפסי יצירת קשר, יש לך פונקציית חיפוש באתר והערות, או כל דבר אחר לצורך העניין שהוא דינמי בתפקודם. השימוש בפתרונות של צד שלישי הוא אפשרות אך זה יכול להיות גם יקר וקשה להתקנה.

בנוסף, אם יש לך הרבה הפניות מחדש באתר שלך, אתה תאבד חלק גדול מהיתרון שאתה משיג בחזית SEO על ידי מעבר סטטי. הסיבה לכך היא שהתוספים לא יוצרים קובץ .htaccess לאתר שלך, ובמקום זאת משתמשים בתגיות מטא עבור כל ההפניות שלך שאינן טובות לקידום אתרים..

לבסוף, ישנה גם העובדה שאתרים סטטיים שנוצרו באמצעות תוספים מגיעים עם קשיי תחזוקה מסוימים. הדבר הגדול ביותר שיש לציין כאן הוא שכל שינוי שתבצע באתר שלך יביא לפרסום האתר כולו שלך, מה שאולי לא נושא במיוחד באתרים קטנים יותר, אך עשוי להימשך זמן רב לאתרים גדולים יותר..

כיצד להמיר אתר וורדפרס לאתר HTML סטטי?

עכשיו כשאתה מודע ליתרונות והחסרונות של הפיכת אתר הוורדפרס שלך לסטטי, הבה נדון כיצד לבצע יישום שינוי זה, שתי האפשרויות העומדות בפניך וכיצד תוכל לעקוף את רוב החסרונות.

תוספים למחולל אתרים סטטיים

כפי שכבר דנו לעיל, אתה יכול להפוך את אתר וורדפרס שלך לסטטי על ידי שימוש באחד מהתוספים המחולל לאתר הסטטי שם, כאשר האפשרויות הפופולריות ביותר הן Simply Static ו- WP2Static. עם זאת, אם תחליט להשתמש באחד מהתוספים האלה, תצטרך להתמודד עם המגבלות והבעיות שדיברנו עליהם לעיל.

עם זאת, הבה נבדוק במהירות את שתי האפשרויות הפופולריות שלהלן.

פשוט סטטי

פשוט תוסף WordPress סטטי - -

פשוט סטטי הוא התוסף הפופולרי ביותר לגנרטור אתרים סטטי עם מעל 20,000 אתרי וורדפרס המשתמשים בו בעת כתיבת הפוסט הזה. זה עוזר לך ליצור גרסה סטטית של אתר הוורדפרס שלך שתוכל לשמש למבקרים שלך תוך נעילת ההתקנה שלך ב- WordPress במקום מאובטח, לאן שאתה רוצה.

זה עוזר לך להימנע מרוב נושאי האבטחה הפוטנציאליים הקשורים לאתרי וורדפרס, ובמקביל מאפשר לך להגיש תוכן למבקרים שלך מהר יותר בזכות דפים סטטיים שניתנו מראש..

WP2Static

תוסף WP2Static wordpress

WP2Static הוא עוד תוסף גנרטור אתרים סטטי פופולרי שמאפשרת לך להגיש למשתמשים שלך גרסה סטטית של אתר WordPress שלך, ומאפשרת לך להשתמש בוורדפרס לניהול תוכן האתר שלך.

חלק מהתכונות הפופולריות האחרות שלו כוללות הסרת כל הסימנים מהאתר שלך המראים שהוא משתמש בוורדפרס כך שהוא לא יעניין האקרים, אפשרות לארח את האתר שלך בחינם באמצעות אחת מהבחירות שהוא מציע בצורה של דפי GitHub ואפשרויות אחרות , שליחת התראות בשולחן העבודה כשמשימות הייצוא שלך מסתיימות וכן הלאה.

אמנם זה לא עובד עם WooCommerce או אתרי חברות כברירת מחדל, אך באפשרותך להשתמש בכלי של צד שלישי כמו Snipcart בכדי לגרום לו לעבוד באותה מידה גם לאתרים מסוג זה..

יתר על כן, אתה יכול לשפר את הפונקציונליות של האתר הסטטי שלך עוד יותר באמצעות תוספות בתשלום של WP2Static, כולל ממיר טפסים סטטיים (שיהיה קשר וטפסים אחרים באתר הסטטי שלך), מעבד CSS מתקדם (כדי להתאים את מראה האתר שלך טוב יותר ) וסריקה וגילוי מתקדמים, בין היתר.

כל מה שנאמר ונעשה, שימוש באחד מהתוספים הללו עשוי להיות אפשרות טובה במקרים מסוימים, במיוחד כולל הצגת דפי נחיתה ולא אתרי האינטרנט בכללותם, או אתרים קטנים יותר שאין להם אלמנטים דינמיים כמו הערות..

אז מה אפשרות טובה יותר במקרים האלה? בואו נגלה להלן.

פתרונות אירוח וורדפרס סטטיים ללא שרת

ישנם כמה פתרונות של צד ג ‘העובדים כ מארחי אינטרנט וורדפרס סטטיים וחסרי ראש, ומהווים אלטרנטיבה מצוינת לשימוש בתוספים שכן הם עוזרים לך לעקוף את הבעיות הקשורות באחרון. בואו נסקור 3 פתרונות ספציפיים שהם אכן אפשרויות נהדרות מכל הסיבוב להפיכת אתר וורדפרס שלכם לסטטי.

סטרטטי

אירוח סטרטס נטול ראשים סטרטיים

Stattic הוא מארח וורדפרס חסר ראש שמאפשר לך ליצור גרסה סטטית וקלילה של אתר וורדפרס שלך, ומאפשר לך להשתמש בוורדפרס כתומך כרגיל..

בניגוד לאפשרויות אחרות ליצירת גרסה סטטית של אתר וורדפרס שלך, Strattic חורג מהפונקציונליות המוגבלת ומתהדר ברשת גדולה של CDNs הפזורים ברחבי העולם, כלומר לא משנה לאן המבקרים באתר שלך מגיעים, הם תמיד יגיעו למהירות טעינה מהירה. יוגש להם התוכן מהמיקום הקרוב ביותר למיקום שלהם.

לוח מחוונים סטרטטי

סטרטיק מנתק את אתר וורדפרס דינמי מהאינטרנט ומניח אותו בכתובת URL אחרת מאחורי אימות כך שרק בעלי אתרים יכולים לגשת לאתר זה. אתה יכול להמשיך להשתמש בוורדפרס שלך כמו תמיד – אנשי שיווק עדיין יכולים להוסיף תוכן, אתה עדיין יכול להוסיף תוספים וכן הלאה.

באופן דומה, היא מצליחה לעקוף גם את רוב המגבלות של פתרונות יצירת סטטי מסורתיים של אתרים, בזכות הפונקציונליות המובנית עבור אלמנטים דינמיים כמו טופס יצירת קשר, פונקציית חיפוש אתרים ועוד.

Strattic טוען בגאווה כיצד מדובר בפתרון אירוח סטטי וורדפרס נטול שרת עם ארכיטקטורה נטולת שרת משלו, המסלקת אוטומטית את מרבית פגיעויות הפריצה וחששות הביצועים הקשורים לשרתי אירוח..

תוכניות אירוח סטרטטיות

ה תוכנית המתחילים ב- Strattic מתומחרת ב -35 דולר לחודש ומגיע עם כל התכונות של אתר אחד. Strattic יטפל עבורך בתהליך ההגירה בחינם ללא קשר לתוכניות שאתה הולך איתן.

HardyPress

אירוח וורדפרס ללא שרת קשה

HardyPress היא אפשרות אירוח נוספת נטולת שרת עבור משתמשי וורדפרס. זה למעשה הרבה יותר זול מסטראטי, כאשר תוכנית האתר האישית מתומחרת כמעט סביב 5 דולר לחודש (אם אתה משלם מדי שנה), אך לא חסר לך שום דבר מבחינת הפונקציונליות.

תמחור קשיח

הגבירו את הביצועים של אתר וורדפרס שלכם תוך זמן קצר! המבקרים ניגשים לגרסה סטטית לחלוטין של אתר האינטרנט שלך. התקנת הוורדפרס האמיתית שלך חיה על דומיין נפרד והיא פועלת רק כאשר עורך צריך לבצע כמה שינויים בתוכן.

למעשה, זה יותר תכליתי בכך שהוא מאפשר לך להשתמש בכל התוספים של וורדפרס שאין להם רכיבים דינמיים עם חזית. HardyPress תומך גם בטפסים ליצירת קשר 7 פופולריים,
בזמן שהיא מיישמת פונקציית חיפוש משלה באתר האינטרנט שלך.

ממש כמו ה- Strattic, הוא מציב את התקנת וורדפרס שלך לדומיין נפרד שאיש לא יכול לגשת אליו חוץ ממך תוך כדי יצירת גרסה סטטית מלאה של אתר האינטרנט שלך עם 30 מיקומים ברחבי העולם, וזאת לצורך טעינה מהירה עוד יותר..

חלק מהתכונות האחרות שלה כוללות טכנולוגיית SSD, HTTPS, יכולת לכבות את מופע הוורדפרס שלך ועוד.

שיפטר

אירוח וורדפרס סטטי ללא שרת Shifter

Shifter היא אפשרות נהדרת נוספת אם אתה מחפש ללכת סטטי עם אתר הוורדפרס שלך. זה מאפשר לך להשתמש בכל הנושאים והתוספים של וורדפרס שלך (חסום את אלה עם אלמנטים דינמיים) תוך קל מאוד להתקין ולתחזק באופן מפתיע.

השתמש באותם ערכות נושא, תוספים וכלים של וורדפרס שאתה מכיר ואוהב ללא כאבי ראש של אירוח או איומים מצד בוטים והאקרים..

יש אפשרויות בלחיצה אחת עבור כמעט כל מה שאתה צריך לעשות, והקמת אתר חדש או העברת אתר וורדפרס הישן שלך היא רוח עם Shifter.

האבטחה והביצועים יהיו טובים כמו עם שתי האפשרויות האחרות לייצור אתרים סטטיים שסקרנו לעיל, עם כמה תכונות די מסודרות כולל פריסה ל- Netlify והודעות עבור Slack, או אפילו שילוב מותאם אישית לפי הצרכים שלך, שער מאופשר HTTP / 2 , פריסת IPv6 ועוד.

יש לו חלופות לתגובות ולטופס יצירת הקשר שלך והיא עובדת באותה מידה עם אתרי מסחר אלקטרוני מבוססי Shopify.

תמחור מחלף

באשר לתמחור, התוכנית הבסיסית ביותר שלה ללא אפשרות לדומיין מותאם אישית זמינה לשימוש בחינם באתר אינטרנט אחד, בעוד שהתוכנית הזולה ביותר עם תחום מותאם אישית מתומחרת ב 16 דולר לחודש.

המרת אתרי וורדפרס ל- HTML סטטי: סיכום

המרת אתרי WordPress לאתרי HTML סטטיים

מעבר סטטי לאתר WordPress שלך כולל יתרונות רבים, אבל זה לא לכולם. אמנם הרבה תלוי בהעדפות ובצרכים שלך כאן, אבל סוג של כלל אצבע הוא שאם אתה נוטה להתחבר ללוח המחוונים של וורדפרס כל יום או כמה פעמים ביום, אז כנראה שהאתר שלך ב- WordPress יהיה סטטי היה גורם ליותר טרחה תחזוקה. בשבילך ממה שזה יהיה שווה.

עם זאת, גם אם אינכם נוטים לבצע מדי פעם יותר מדי שינויים באתר וורדפרס שלכם, עליכם לשקול באיזו אפשרות עליכם להשתמש בכדי לבצע את המעבר לגרסה סטטית של האתר שלכם..

ואילו אפשרות התוסף עשויה להיראות מפתה עבור משתמשים בתקציב, זה יכול לגרום לבעיות באתרים גדולים שקשה להתמודד איתן. עם זאת, יתברר שזו תהיה אפשרות תקציב נהדרת לדפי נחיתה ואתרים קטנים בלבד.

אם אתה זקוק לפונקציונליות רבה יותר או שיש לך אתר וורדפרס די גדול, ואז השתמש באחד מהאתרים פתרונות אירוח וורדפרס סטטיים חסרי שרת של צד שלישי שסקרנו לעיל זו הדרך ללכת. זה לא רק מבטיח מעבר חלק במיוחד, אלא גם מאפשר לך להשתמש בוורדפרס בדיוק כמו שעשית בעבר, תוך שהוא מציע פונקציונליות מובנית עבור אלמנטים דינמיים חשובים כמו טפסים ליצירת קשר וחיפוש באתר..

לבסוף, זכור זאת המעבר לסטטי בטוח שישפר את המהירות הכוללת, הביצועים והביטחון של אתר WordPress שלך, זה רק אפשרות אם אינך צריך להשתמש יותר מדי באלמנטים דינמיים.

אם כן, אירוח משותף איכותי ואופטימיזציות מהירות וביצועים נכונים הוא מה שאתה צריך ללכת עליו במקום זאת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map