21 התוספים הטובים ביותר ל- Chrome לתלמידים (ולמורים)

להלן אוסף אצר של 21 הטובים והחינמיים ביותר תוספי Google Chrome לסטודנטים כדי לעזור לך לרתום את כוחו של הדפדפן שלך להפוך לתלמיד טוב ויעיל יותר.


מרבית עבודות הסטודנטים המודרניות נעשות בתוך דפדפן אינטרנט. אם אתה במכללה או באוניברסיטה, רוב הסיכויים שרוב עבודתך והלימודים נעשים גם בדפדפן.

במאמר זה, אדריך אותך בכמה מהפרטים התוספים הטובים ביותר של Chrome לכל סטודנט שחייב. חלקם יעזרו לכם להיות יותר פרודוקטיביים; חלקם יעזרו לכם למנוע טעויות בכתיבה שלכם.

כל התוספים האלה של Google Chrome ניתנים להתקנה בחינם, והאפליקציות סופר קלות לשימוש.

התוספים הטובים ביותר ל- Google Chrome עבור תלמידים ומורים

דקדוק & כלי איות

בדקדוק

סיומת כרום דקדוקי

בדקדוק הוא כלי לבדיקת דקדוק מתקדמת הבודק את הכתיבה שלך מול מאות טעויות דקדוקיות.

ה גרסה חינמית – – של יישום זה יעזור לך למנוע טעויות דקדוקיות ברוב הכתיבה שלך. החלק הטוב ביותר בתוסף זה הוא שהוא עובד כמעט בכל האתרים כולל Gmail, Google Docs וכו ‘. בניגוד לרוב כלי הדקדוק האחרים, הוא נותן לך אפשרות לבחור באיזו אנגלית אתה כותב – בריטי או אמריקאי..

ה גרסת פרימיום של יישום זה לא רק יעזור לך לבדוק טעויות דקדוק, אלא גם יעזור לך לבדוק את הטקסט שלך פלגיאט. זה גם עוזר לך לקבוע טון לכתיבה שלך ומציע שינויים בהתאם.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

לימודי שפה

סיומת כרום languagetool

למרות שבודק האיות המובנה של Chrome יכול לעזור לך לתקן כמה שגיאות כתיב, הוא אינו מצויד כדי לעזור לך לתקן שגיאות דקדוקיות. לימודי שפה עוזר לך לתקן טעויות דקדוק בלמעלה מ 20 שפות שונות.

זה עובד כמעט בכל האתרים כולל מדיה חברתית ותיבות דואר אלקטרוני. LanguageTool מדגיש טקסט שזקוק לתיקון ומאפשר לתקן טעויות דקדוקיות בלחיצה אחת בלבד. זה מסמן בטקסט הן טעויות כתיב והן שגיאות דקדוקיות.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

סיומת כרום לדקדוק

GrammarBase הוא כלי לבדיקת דקדוק בחינם הבודק כל דבר מפיסוק לסגנון. זה יכול לעזור לך לתקן שגיאות דקדוקיות בכתיבה שלך בלחיצה אחת בלבד. זה גם בודק את הטקסט שלך נגד פלגיאט.

החלק הטוב ביותר בבודק הדקדוק הזה הוא שהוא לגמרי חופשי ואינו דורש שדרוגים בכדי לבטל את הנעילה של תכונות נוספות. זה עובד כמעט בכל האתרים כולל Gmail ופייסבוק.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

בדיקת הדקדוק שלי

סיומת הדקדוק שלי לכרום

בדיקת הדקדוק שלי הוא כלי לבדיקת דקדוק בחינם שיכול לעזור לך לתקן שגיאות דקדוק בסיסיות. זה עובד כמעט בכל האתרים ומאפשר לתקן טעויות דקדוק בלחיצת כפתור או שתיים.

זה גם בדיקות לאיות טעויות ומציע תיקונים שתוכלו ליישם בלחיצה אחת.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

ג’ינג’ר

סיומת כרום זנגביל

ג’ינג’ר הוא אחד מכלי בדיקת הדקדוק הפופולריים ביותר באינטרנט. זה מאפשר לך תקן טעויות דקדוק בלחיצה אחת. זה גם עוזר לך לקבל הצעות לבהירות ולביטוי מחדש של משפטים.

זה גם מאפשר לך לתרגם הטקסט בלחיצה אחת בלבד. הגרסה החינמית של ג’ינג’ר מאפשרת לתקן כמעט את כל טעויות הדקדוק הבסיסיות בכתיבה שלך ברחבי האינטרנט. זה עובד עם Gmail, Google Docs, Facebook, Reddit וכמעט כל האתרים האחרים.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

בודקי פלגיאט

ProWritingAid

סיומת כרום תומך בכתיבה פרו

ProWritingAid הוא כלי חינמי ש בודק את הכתיבה שלך בדקדוק טעויות ומציע הצעות לשיפור סגנון הכתיבה שלך. זה יכול לעזור לך למנוע טעויות ולהעצים את הכתיבה שלך. זה מגיע גם עם א בודק פלגיאט.

זה עובד כמעט בכל האתרים ברחבי האינטרנט כולל תיבות דואר נכנס, טוויטר ואתרים פופולריים אחרים. זה בא עם מוזיאון מובנה המציע הצעות לשיפור הכתיבה שלך.

ניתן ליישם את כל ההצעות בלחיצה אחת ימינה מהטקסט שכן סיומת זו תדגיש את הטקסט באופן אוטומטי שצריך תיקון או שיפור.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

במכות

סיומת כרום מגושמת

במכות הוא בודק דקדוק ובודק פלגיאט. זה בודק את הטקסט שלך אלפי דפים מקוונים ומדווח על קטעים מגניבים בטקסט שלך. הוא מציע גם הצעות לתיקון שגיאות דקדוק בכתיבתך.

למרות שהפעולות הראשונות הן בחינם, עליכם לשלם אגרה חודשית סבירה כדי לקבל גישה מלאה לכלי ובדיקת פלגיאט בלתי מוגבלת.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

בודק פלגיאט

סיומת כרום לבדיקת פלגיאט

בודק פלגיאט הוא סיומת כרום בחינם ש בודק טקסט עבור פלגיאט. אתה יכול לבחור כל פסקה ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הבחירה כדי לבדוק אותה אם מדובר בפלגיאט.

זה לגמרי חופשי ולא דורש ממך לשלם כדי לקבל גישה מלאה. למרות שזה לא הכלי המושלם לבדוק איתו פלגיאט, הוא בחינם לחלוטין ומציע בדיקת פלגיאט בסיסית.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

מחוללי ציטוט

MyBib

סיומת כרום של mybib

MyBib הוא מחולל ציטוטים בחינם תוסף ל- Google Chrome. תוסף כרום זה מייעץ לך אם מקור אמין או לא. זה גם עוזר לך ליצור ציטוטים המבוססים על מעל 9000 סגנונות ציטוט נתמכים מוגדרים מראש כולל שיקגו, MLA, APA, AMA, והרווארד.

גם אתה יכול העתק את הביבליוגרפיה שלך ללוח או הורד אותה כמסמך Word. זה יכול לעשות את מה ש- EasyBib ו- Cite This For Me עושים ולעשות את זה טוב יותר. אני ממליץ על סיומת זו על שתי האפשרויות האחרות.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

ציטט את זה בשבילי

ציין את זה בשבילי סיומת כרום

ציטט את זה בשבילי יוצר באופן אוטומטי ציטוטים באתר והפניות למסמכים עם סגנונות רבים ושונים לבחירה. הסגנונות כוללים שיקגו, APA, MLA והרווארד.

הכל נעשה רק בלחיצת כפתור. זה מאפשר לך ליצור ציטוטים יפים שנראים טוב ומקובלים לשימוש אקדמי.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

סיומת כרום של קל

EasyBib הוא תוסף Chrome חינם בחינם מצטט אתרים בלחיצה אחת וזה גם מייעץ לך באמינות מהאתרים שאתה מציין. עדיף הרבה יותר להסתמך על EasyBib מאשר לנחש לבד.

זה יכול לומר לך אילו ציטוטים אמינים וניתן להשתמש בהם ואילו עליך להימנע כמו המגיפה.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

מילון & תזאורוס

מילון גוגל

סיומת Chrome מילון גוגל - -

מילון גוגל היא סיומת Chrome הרשמית של גוגל המאפשרת לך לראות הגדרות ישירות מ המילון הרשמי של גוגל. לא עוד חיפוש מילים בגוגל כדי לבדוק את משמעותן או איותן.

אתה יכול ללחוץ על סמל התוסף chrome ולהקלד / להדביק את המילה שאתה רוצה ש- Google תגדיר. לחלופין, תוכלו פשוט ללחוץ פעמיים על מילה בכל מקום בדף והתוסף הזה יראה לכם את המשמעות בתיבה מוקפצת בשורה קטנה.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-diction-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

תזאורוס כוח

כוח תוסף שורש כרום

תזאורוס כוח הוא תוסף Chrome חינם שיכול להראות לך את אנטונימיות ומילים נרדפות מבלי לצאת מדף האינטרנט שמצאת בו את המילה. זה יכול לעזור לך לשפר את הכתיבה שלך על ידי הפיכתה לקלילה במיוחד למצוא מילים דומות וחזקות יותר להחליף את מילותיך החלשות.

אתה יכול לבדוק את התזאורוס באמצעות סיומת זו על ידי בחירת מילה ולחיצה ימנית על הבחירה. לחלופין, תוכלו ללחוץ על סמל התוסף בשורת התפריטים כדי להקליד את המילה ידנית ולחפש בתזאורוס.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdbfhkndjk

קוויבוט

סיומת כרום קווילט

קוויבוט הוא סיומת כרום בחינם שעוזרת לך להחליף מילים בחלופות שלהן מתוך התזאורוס בלחיצה אחת בלבד. במקום למצוא אלטרנטיבות לכל מילה בודדת לבד, אתה יכול פשוט להכניס פיסקה או משפט בכלי זה ולחץ על כפתור הרחק אותה כדי ליצור פסקה חדשה עם מילים חלופיות..

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

כלי פריון

השאר ממוקד

הישאר סיומת כרום ממוקדת

אם אתה שונא להרגיש אשמה אחרי מבזבזים שעות על מדיה חברתית או יוטיוב, לאחר מכן השאר ממוקד הוא התוסף שחיפשת. זה עוזר למזער צ’ק-אין של מדיה חברתית של חמש דקות שהופכות לשעות על ידי חסימת אתרים מסיחים דעת.

תוסף זה מאפשר לך קבעו מגבלת קצבאות יומית עבור “מדיה חברתית ואתרי הסחת דעת”.. ברירת המחדל היא 10 דקות בלבד. הקצבה היומית שלך היא מספר הדקות שמותר לך לגלוש באתרים ברשימת ההסחות שלך.

אם אתה חנון פרודוקטיביות הארדקור, אתה יכול לאפשר את האפשרות הגרעינית מההגדרות החוסמות את כל אתרי האינטרנט לחלוטין. ה אפשרות גרעינית יכולה לחסום את כל אתרי האינטרנט אם אתה רוצה לבלות זמן לא מקוון בעבודה על דברים קשים כשאתה לא יכול להרשות לעצמך הסחות דעת.

אם ברצונך לגלוש באינטרנט בחופשיות בסופי שבוע או לאחר העבודה, באפשרותך להתאים אישית את האפשרויות שעות פעילות וימים פעילים. אתה יכול להזין את כל האתרים שברצונך לחסום ברשימת הסחות הדעת מתפריט האפשרויות, או שאתה יכול ללחוץ על סמל התוסף בשורת התפריטים ולהוסיף את האתר הנוכחי לרשימה משם..

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

גוזז האינטרנט Evernote

סיומת כרום evernote

Evernote זה הכי אפליקציה פופולרית לרישום הערות המשמשת מיליוני אנשים מסביב לעולם. זה לא יכול רק להפוך אותך לפרודוקטיבי יותר, אלא גם יכול לעזור לך לזכור את כל מה שאתה לומד. החלק הטוב ביותר בשימוש באוורנוטה הוא יכולת ללכוד הערות מתוכן מקוון כמו דפי אינטרנט, אימיילים ותכנים אחרים בלחיצה אחת בלבד.

תהליך הערת הערות של Evernote יכול להאיץ את זרימת העבודה שלך ולהציע דרך קלה לאחסן את כל מה שאתה לומד.
קליפר האינטרנט Evernote מאפשר לך לתפוס כמעט כל מה באינטרנט. מחומר מחקר ועד memes, אתה יכולהעבר הכל לחשבון Evernote שלך עם כמה לחיצות בלבד.

הרחבה זו מאפשרת לך לעשות זאת צלם צילומי מסך. החלק הטוב ביותר בתוסף זה הוא שהוא מאפשר לתפוס רק חלקים מדף. יתר על כן, הוא יכול לבחור בקלות את התוכן של דפי אינטרנט כגון Reddit Posts, Tweets, Blog Blogs וכו ‘.

החלק הטוב ביותר בנושא שמירת תוכן באמצעות קליפר אינטרנט הוא שיש לך עותק שמור ב- Evernote שלך ​​גם אם / אחרי שדף האינטרנט לא מקוון.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

טודואיסט

סיומת כרום טודואיסט

טודואיסט הוא אחד היותר אפליקציות רשימת todo פופולריות. הוא מציע אפליקציות לכל המכשירים, כולל אנדרואיד, iOS וכו ‘. שמירת רשימת טודו בראשך רק תכה את הפריון שלך. תוסף Chrome Todoist מאפשר לך להישאר פרודוקטיבי כל היום בלי לשכוח אף אחת מהמשימות שלך. הממשק הנקי מקל על העין על כל המשימות שלך ביום.

טודואיסט נוצר מתוך מחשבה על שיתוף פעולה. אתה יכול בקלות לשתף פעולה עם אנשים אחרים המשתמשים בטודואיסט במשימות ובפרויקטים. אתה יכול להשאיר הערות למשימות עבור חברי כיתתך.

מה שאני הכי אוהבת בטודואיסט זה שזה מציע לך אוטומטית זמן ותאריך למשימות בהתבסס על לוח הזמנים שלך. כשאתה יוצר משימה, הוא יציע תאריך אם תלחץ על סמל לוח השנה שליד שם המשימה.

כדי לשפר את זרימת העבודה שלך, Todoist מאפשר לך לחלק את המשימות שלך בפרויקטים ותוויות. אתה יכול גם ליצור פילטרים ל לסנן משימות על פי סדרי עדיפויות, פרויקטים ולמי הם מוקצים. טודואיסט יכול להיות רשימת טודו מינימלית או מכונת פרודוקטיביות מן המניין עם עשרות תכונות כמו תזכורות, משימות חוזרות, מסננים, תוויות, ועוד הרבה.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

דוכסות

סיומת כרום דו-קרב

דוכסות עוזר לך עבדו עם שני חלונות פתוחים זה לצד זה. עבודה על צג אחד בלבד יכולה להיות מעייפת בגלל כל המעברים בין חלונות מרובים. אם אינך יכול להרשות לעצמך שני צגים, אתה יכול להשתמש ב- Dualless כדי לסדר שני חלונות זה לצד זה עם כמה לחיצות בלבד.

אתה יכול גרור ושחרר חלונות זה לצד זה בעצמך אבל סיומת זו עוזרת לך לעשות זאת עם כמה לחיצות בלבד. Dualless מציעה מגוון וריאציות שונות של פריסה לבחירה. כל שעליכם לעשות הוא לבחור שתי כרטיסיות שתרצו לפצל ולחץ על סמל התוסף כדי לבחור במערך הפיצול של החלון.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

הדגש אוטומטי

הדגשה אוטומטית של סיומת Chrome

הדגש אוטומטי עוזר לך לקרוא תכנים מקוונים הרבה יותר מהר על ידי תוך הדגשה אוטומטית של החלקים החשובים ביותר בדף. זה מדויק עד כדי גיחוך עם הדגשים רוב הזמן. זה יכול לעזור לך לקצץ את זמן הקריאה שלך לחצי.

במקום לקרוא את המאמר כולו, אתה יכול ללחוץ על סמל ההדגשה האוטומטית בשורת התפריטים לאחר התקנת התוסף וזה יהיה הדגש קטעים בתוכן שהם החשובים ביותר. הרחבה מדגישה קטעים עם רקע צהוב. ניתן לערוך את ערכת הצבעים של הטקסט המודגש מדף אפשרויות התוסף.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

הארכת קמי

סיומת כרום לקאמי

קאמי היא הרחבה בחינם המאפשרת לך ערוך והערת מסמכי PDF ישירות בדפדפן שלך. זה מאפשר לך להוסיף טקסט למסמכים או אפילו לצייר עליהם. זה עובד באופן לא מקוון ומגיע עם עשרות תכונות בחינם.

אתה יכול לערוך מסמכים מ- Google Drive, או מ- Google Classroom. קמי מיועד לשימוש בשיתוף פעולה בין תלמידים ומורים. זה עוזר לך לשתף פעולה עם המורים שלך ותלמידים אחרים בקלות.

בין אם ברצונך להעיר את ההערות שלך בכדי להפוך אותם לקריאים יותר ובין אם ברצונך לקבל את סקירת המורה שלך על מטלה, קאמי יכולה לעזור לך בזה. הוא מציע זרימת עבודה חלקה לשניהם ביאור מסמכי PDF ושיתוף פעולה עליהם.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

נימבוס

סיומת כרום של נימבוס

נימבוס עוזר לך ללכוד צילומי מסך ולהקליט שידורי מסך של הדפדפן שלך. זה מאפשר לך ללכוד צילומי מסך של עמוד מלא כמו גם ללכוד אזורים נבחרים בלבד של הדף. זה גם מאפשר לך להעיר ולערוך את צילומי המסך שלך ישירות בדפדפן שלך. אתה יכול גם להוסיף את מיתוג סימן המים שלך לכל תצלומי המסך שלך באמצעות לחיצות בודדות.

זה יכול לעזור לך ערוך את צילומי המסך שלך מבלי לעזוב את הדפדפן שלך. זה מאפשר לך הוסף סימני מים, טקסט ותמונות על גבי תמונות המסך שלך. אתה יכול גם לטשטש חלקים מהתמונות בכמה לחיצות. נימבוס יכול לעזור לך ללכוד מידע חשוב בדיוק כפי שהוא מוצג בדף.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

מעבר אחרון

סיומת כרום מעבר אחרון

LastPass הוא אחד מאלה מנהלי הסיסמאות הטובים ביותר המאחסנים את הסיסמאות שלך בצורה מאובטחת בענן ומאפשרים לך גישה מאובטחת לכל אתר אליו אתה מתחבר מכל מחשב ומכשיר נייד.

מעבר אחרון זוכר עבורך את כל הסיסמאות שלך, כך שלא תצטרך לבחור סיסמאות חלשות או קלות לזכור. זה יותר מסתם מנהל סיסמאות. זה יכול לאחסן לא רק סיסמאות, אלא גם מידע חשוב אחר כמו פרטי כרטיס האשראי שלך, פרטי חשבון הבנק שלך.

LastPass מגיע עם תוכנית בחינם או שתוכלו לשדרג לתוכניות פרימיום החל מ -3 דולר בלבד לחודש.

קישור: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

כאן תוכלו לגלוש באפליקציות נוספות המכוונות לתלמידים ומורים, כולל משחקים חינוכיים, אפליקציות ללימוד שפה זרה, מחשבונים והמון המון.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map