אם מישהו עוזב את האתר שלך בלי לקנות שום דבר, אתה מפסיד כסף. גם אם אתה מביא תנועה לבלוג שלך באמצעות תנועת קידום אתרים בחינם, אתה מאבד את הזמן והמשאבים שבילית בניסיון להשיג תנועה חופשית זו. אבל זה לא חייב להיות ככה.


מכיוון שיש דרך לסחוט יותר ROI מכל אדם שמבקר באתר שלך.

נקראת שיטה קסומה זו להשגת החזר ROI גבוה יותר מיקוד מחדש.

מדריך למתחילים למיקוד מחדש

מה זה מחדש?

כאשר אדם מבקר באתר שלך ועוזב מבלי להירשם לרשימת הדוא”ל שלך או לקנות משהו, רוב הסיכויים שהאדם לא יחזור לאתר שלך לעולם..

אם 1,000 אנשים עוזבים את האתר שלך מדי חודש בלי לנקוט בפעולה כלשהי, אתה מפסיד לפחות 1,000 $ אם זה יעלה לך $ 1 למבקר כדי לרכוש את המבקרים האלה..

מיקוד מחדש קיים הרבה מאוד זמן, אך רוב העסקים אינם משתמשים בו. זה יכול לעזור לך להכפיל את בסיס המנויים שלך, לבצע יותר מכירות ולמכור דברים נוספים ללקוחות הקיימים שלך.

זו הדרך הטובה ביותר לעשות זאת סחט מהמבקרים שלך את מירב ההחזר על ההשקעה. זה מאפשר לך לשים את המותג שלך מול לקוחות פוטנציאליים שלך שוב ושוב.

הגרפיקה הזו של Retarger מסבירה זאת בצורה הטובה ביותר:

מה מחדש מחדש

למרות שהגרפיקה מדברת רק על המרת לקוחות פוטנציאליים ללקוחות, אתה יכול להשתמש במיקוד מחדש לדברים רבים:

 • למכור ללקוח או למכור אותו באופן צולב.
 • הפוך לקוחות חד פעמיים לקונים חוזרים.
 • הגע ללקוחות שלא מגיבים להודעות דוא”ל.
 • וודא שהמותג שלך יישאר על ראש הלקוחות שלך על ידי קידום התוכן שלך.
 • הגע ללקוחות במכשירים אחרים שבבעלותם.

המטרה של מסע הפרסום שלך מחדש יכולה להשתנות. אתה יכול להריץ קמפיינים רבים ומגוונים מחדש בו זמנית עם יעדים שונים. אבל ה המטרה העיקרית תמיד תהיה הגדלת ההחזר על ההשקעה אתה מקבל על כל דולר שאתה מוציא ברכישת מבקר.

שיווק מחדש לעומת מיקוד מחדש?

עכשיו אולי שמעת בעבר את המונח שיווק מחדש, אז מה העניין ההבדל בין שיווק מחדש לבין מיקוד מחדש?

שיווק מחדש לעומת מיקוד מחדש

לרוב משתמשים בשני המונחים זה בזה, אך שיווק מחדש הוא אסטרטגיה שמטרתה ליצור מעורבות מחדש של לקוחות באמצעות שיווק בדוא”ל, מדיה חברתית ופעילויות לא מקוונות..

מיקוד מחדש הוא “טקטיקה” של שיווק מחדש ומתמקד בדרך כלל במודעות טקסט ותצוגה בתשלום.

איך עובד מחדש של מיקוד

מיקוד מחדש אולי נשמע כמו תהליך מורכב באמת אם אתה חדש בזה. אבל אין מה לדאוג. זה לא דורש תקציב של מיליון דולר או תוכנות וכלים מורכבים. ולא ייקח לך שנים ללמוד כיצד להשתמש במיקוד מחדש כדי להשיג יותר מכירות.

זהו תהליך פשוט של הצגת מודעות בתשלום בפני אנשים שכבר ביקרו באתר שלך או שקנו מכם בעבר משהו.

ישנן שתי דרכים לכוון מחדש אנשים:

1. אסוף נתונים עם פיקסל ממקד מחדש

כל פלטפורמת פרסום שמגיעה עם יכולת למקד מחדש משתמשים מציעה דרך לאסוף נתונים בטכנולוגיה פשוטה הנקראת פיקסל שמגודל מחדש..

פיקסל שמכוון מחדש הוא פשוט קוד JavaScript של שורה אחת או שתיים שאתה מציב בדפי האתר שלך, המסייע לפלטפורמת הפרסום לזהות משתמש. ברגע שמשתמש מזהה על ידי הפלטפורמה, הוא שומר את פרטיו ברשימת המיקוד מחדש של חשבונך.

נשמע מבלבל?

פייסבוק פיקסל

להלן דוגמה לאופן שבו פייסבוק פיקסל עובדת:

אתה מציב קוד דפי JavaScript קטן בדפי האתר שלך. סקריפט זה נטען בכל פעם שמישהו מבקר באתר שלך. סקריפט זה מתחבר אפוא לשרתי הפייסבוק. השרתים מנסים לזהות את המשתמש באמצעות כתובת IP ועוגיות.

אם לאדם שביקר באתר שלך יש חשבון פייסבוק ומחובר לפייסבוק באותה עת, פייסבוק תוסיף את המשתמש לרשימת המיקוד מחדש. בהמשך תוכל למקד מחדש למשתמש זה דרך פלטפורמת המודעות בפייסבוק. ככל שאנשים מבקרים יותר כך רשימת השיווק מחדש גדולה יותר.

מבקרים אלה כוללים את האנשים המבקרים באתר שלך גם מפלטפורמות מודעות אחרות. זה מאפשר לך למקד מחדש למשתמשים שראו או לחצו על המודעות שלך דרך פלטפורמות מודעות אחרות.

אם עדיין לא מותקן באתרך פיקסל שמכוון מחדש, התקן אותו ברגע זה.

2. מקד את הלקוחות שלך בפלטפורמה באמצעות רשימת הלקוחות שלך

אם כבר יש לך רשימת לקוחות, אתה יכול להעלות לרשימת רשימת כתובות הדואר האלקטרוני שלהם לפייסבוק. לאחר שתעשה זאת, פייסבוק תנסה להתאים חשבונות פייסבוק לכתובות הדוא”ל הללו כדי למצוא את הלקוחות שלך שנמצאים בפייסבוק.

קהלים מותאמים אישית בפייסבוק

זוהי דרך נהדרת למכור מחדש או למכור את הלקוחות שלך. לא רק זה, בניית רשימת מיקומים מחדש של אנשים שכבר קנו ממך עוזרת לך למכור מוצרים ושירותים נוספים לאותם אנשים.

תמיד קל יותר למכור יותר דברים לאותם אנשים מאשר למצוא יותר לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם ללקוחות.

בעזרת מודעות שניתנות למיקוד מחדש, אתה יכול לקדם יותר מהמוצרים שלך ללקוחות הקיימים שלך.

להלן דוגמה נהדרת למודעות שמגדירות מחדש פייסבוק על בסיס רשימת לקוחות:

דוגמה מחדש של פייסבוק - -

האמור לעיל הוא מודעה שמגישה מחדש מחדש מאת DigitalMarketer. הם מכוונים לאנשים שנכחו בתנועה & פסגת הגיור 2014. ההודעות שלהם מבקשות בבירור מהלקוחות הקיימים שלהם שהגיעו בעבר לכנס להשתתף בכנס שוב.

DigitalMarketer מחזרת מחדש את הנוכחים הישנים בכל שנה.

הפלטפורמות הטובות ביותר למיקוד מחדש

להלן סקירה של שלושת פלטפורמות המיקוד מחדש הפופולריות ביותר בשוק: גוגל אדוורדס, AdRoll ופייסבוק.

מיקוד מחדש של Google AdWords

גוגל מגיש מיליארדי דפי תוצאות חיפוש מדי יום. אתה יכול להציג את המודעות שלך מעל לתוצאות חיפוש אלה. אך האם אתה יודע ש- AdWords גם מאפשרת לך להציג מודעות במיליוני אתרי צד שלישי המהווים חלק מהרשת שלהם?

שיווק מחדש של גוגל אדוורדס - -

באמצעות Google AdWords אתה יכול למקד מחדש למבקרים, לקוחות פוטנציאליים ולקוחות קיימים ברחבי האינטרנט שלך. רוב האתרים שמקבלים מיליוני מבקרים הם חלק מרשת הפרסום של גוגל. אתה יכול למקד לאנשים שמבקרים בכל מיליוני האתרים האלה.

גם אם שוק היעד שלך הוא יותר מדי ירך או מבוגר מכדי להשתמש בפייסבוק, אתה יכול למקד אותם ברחבי האינטרנט באתרים שהם קוראים או מבקרים בהם באופן קבוע.

לא רק זה, אלא שאתה יכול גם למקד מחדש לקוחות המחפשים את המתחרים שלך לאחר ביקור באתר שלך כפי ש- SendinBlue עושה:

דוגמה מחדש של גוגל אדוורדס

על פי הדיווחים, רשת המודעות של גוגל יכולה להגיע ליותר מ- 90% ממשתמשי האינטרנט ברחבי העולם. זה כמעט כל מי שמשתמש באינטרנט.

נסה את רשת המודעות של גוגל אם אתה רוצה להיות מסוגל למקד מחדש את המבקרים והלקוחות באתר שלך ולא רק בפלטפורמה אחת כמו פייסבוק..

מיקוד מחדש של AdRoll

AdRoll מאפשר לך למקד טוב יותר ללקוחות פוטנציאליים באמצעות השימוש ב- AI. הם מאפשרים לך להציג את המסר הנכון לאדם הנכון בזמן הנכון בעזרת בינה מלאכותית. ה- AI שלהם מסייע לייעל את השיווק במספר ערוצים הכוללים פייסבוק, אינסטגרם, Gmail ופלטפורמות רבות אחרות.

אם אתם מחפשים פיתרון חד-פעמי ליצירת מודעות העובדות ללא יותר מדי ניסויים וטעויות, AdRoll הוא הדרך ללכת.

גרפיקה זו מאתר האינטרנט שלהם מסבירה בצורה הטובה ביותר כיצד הפלטפורמה שלהם באמת עובדת:

adroll

במקום להגביל אותך לחיפוש או לתצוגה, הם מאפשרים לך להציג את המודעות שלך בפני הלקוחות הפוטנציאליים שלך באשר הם הולכים באינטרנט.

הם מאפשרים לך למקד ללקוחות המשתמשים בשניהם מודעות סטטיות ודינמיות. אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני או מוכר יותר ממספר מוצרים, תאהב מודעות דינמיות. הם מאפשרים לך להציג מודעות שקשורות למוצר שהלקוח שלך בדיוק צפה בו או שעשוי להתעניין בו.

לדוגמה, אם משתמש באתר שלך התבונן בשעונים שאתה מוכר, הגיוני להציג בפניו מודעות המקדמות שעונים אלה ולא נעליים או תכשיטים. בעזרת מודעות דינמיות אתה יכול להציג את המוצר המדויק שהלקוח שלך מעוניין בו.

AdRoll מדווחת כי הלקוחות שלהם מרוויחים מעל 240 מיליארד דולר בכל שנה. הם מייחסים את תוצאות הלקוחות שלהם ליכולת של הפלטפורמה לבצע אופטימיזציה והתאמה אוטומטית של המודעות המוצגות על סמך מה שהמשתמש עשוי לעניין אותו בהתבסס על התנהגות קודמת.

באמצעות AdRoll, אתה יכול למקד אוטומטית לכל מי דרך האינטרנט עם ההודעות הנכונות בכל מכשיר שהוא משתמש, בין אם זה המחשב הנייד, הטאבלט או הטלפון החכם שלו..

מיקוד מחדש בפייסבוק

פייסבוק היא הפלטפורמה הגדולה ביותר במדיה החברתית עם משתמשים הכוללים בני נוער לבני 80. אם תרצה למקד מחדש את הלקוחות שלך בפייסבוק, תצטרך להתקין תחילה את הפיקסל שלהם למיקוד מחדש באתר האינטרנט שלך. לחלופין, תוכלו גם להעלות רשימת לקוחות אליכם אתם רוצים למקד.

פייסבוק תתאים את דוא”ל הלקוחות שלך לחשבונות פייסבוק. כל הלקוחות שלך שיש להם פייסבוק יתווספו לרשימת מיקוד מחדש שלך. ברגע שהם יתווספו לרשימת המיקוד שלך מחדש, אינך מוגבל למקד אותם מחדש בפייסבוק. אתה יכול למקד אותם מחדש בכל האתרים והפלטפורמות שהם חלק מרשת הפרסום של פייסבוק כולל אינסטגרם, מאמרים מיידיים ומספר גדול של אתרים.

דוגמה לפייסבוק - -

פייסבוק מאפשרת לך למקד מחדש את המבקרים שלך על בסיס כל הפלטפורמות שלהם. אז אתה יכול תחילה למקד מחדש לקוח באמצעות מודעת הזנת החדשות בפייסבוק ואז להציג מודעת מעקב בעדכון האינסטגרם שלהם. הפלטפורמות הזמינות כוללות מסנג’ר, אינסטגרם ואפילו WhatsApp.

החלק הטוב ביותר בפרסום בפייסבוק הוא שיש לכם מספר בלתי מוגבל של לקוחות פוטנציאליים אליהם תוכלו להגיע. עם למעלה מ- 1.3 מיליארד משתמשים פעילים, פייסבוק יכולה לעזור לך להגיע לכל הלקוחות שלך ברחבי העולם.

כמה מחקרי מקרה גדולים מחדש שמראים לנו כיצד לעשות זאת נכון

אם אתה נרגש מההשקה של מסע הפרסום הראשון שלך למיקוד מחדש, כפי שאתה אמור להיות, ראשית עליך לקבל קצת השראה מאנשים שכבר מבצעים עבודה נהדרת בשיתוף מחדש. מקרי המקרה הבאים ייתן לך מושג מה אתה יכול לעשות בענף שלך, במצבך.

חנות Bebê השיגה המרות של 98%

 • תעשיה: מוצרי תינוקות
 • פלטפורמה: גוגל אדוורדס
 • תוצאה: עלייה של 98% בשיעור ההמרות

חנות Bebê הצליחה להשיג עלייה של 98% בשיעור ההמרות באמצעות כלי AdWords שנקרא כלי מיטוב ההמרות. כלי זה הוא חלק מפלטפורמת AdWords בה אתה יכול להשתמש בחינם לאחר שתתחיל להציג מודעות.

חנות Bebê, כפי שהשם מרמז, מוכרת מוצרי תינוקות הכוללים עגלות ילדים, צעצועים וכמובן חיתולים.

הם משתמשים במיקוד מחדש דינמי כדי להציג קרוסלה של מוצרים הקשורים למוצרים שאולי המבקרים שלהם כבר בדקו:

תיאור מקרה

כלי אופטימיזציית ההמרות בוחן את התנהגות הלקוחות שלך ומציג להם מודעות כאשר הם מוכנים לקנות.

הפטריוט האמריקני הפחית את עלות הרכישה שלהם ב -33%

 • תעשיה: השכרת בקתה
 • פלטפורמה: AdRoll
 • תוצאה: הפחתת עלות לרכישה ב- 33%

פטריוט אמריקני הצליח להפחית את העלות לרכישה בשיעור של 33% על ידי מעבר מ- Google Ads ל- AdRoll.

למרות שהם קיבלו רשמים באמצעות מודעות Google, הם לא קיבלו המרות כדובר מטעם הפטריוט האמריקני שהוזכר במחקר המקרה של AdRoll:

“לפני AdRoll השתמשנו במיקוד מחדש של גוגל, ובעוד בהחלט קיבלנו רשמים, לא קיבלנו המרות רבות.”

המעבר ל- AdRoll הפחית את עלות הרכישה שלהם ל -10 דולר בלבד ללקוח, שהיה 15 $ ללקוח בעבר. AdRoll משתמש ב- AI כדי למקד ולהציג את המסר הנכון ללקוח הנכון בכל המכשירים שלהם.

אתר הצפה העלה את ערך ההזמנה הממוצע ב -13%

 • תעשיה: שעוני יוקרה בבעלות פרטית
 • פלטפורמה: גוגל אדוורדס
 • תוצאה: הפחת את העלות לרכישה ב- 34%

Watchfinder הצליח להשיג 1,300% החזר ROI על הוצאות המודעות שלהם ולהקטין את העלות לרכישה ב -34% על ידי מיקוד מחדש של אנשים ב 20 קבוצות שונות שהציגו “כוונה לרכוש.”

ניתוח מקרה -

במקום לכוון לכולם, Watchfinder הוכפל כשפנה רק לאנשים שכבר ביקרו באתר שלהם והפגינו עניין ברכישת אחד מהמוצרים שלהם..

ההצלחה שלהם נבעה מהעובדה שקל מאוד למכור יותר דברים ללקוח קיים מאשר למכור למישהו שלא מכיר את המותג שלך..

מחזורי Myfix השיגו יותר מ -1,500% החזר ROI מהוצאות המודעה שלהם

 • תעשיה: אופניים
 • פלטפורמה: פייסבוק
 • תוצאה: שיעור קליקים בשיעור של 6.38% ו- ​​ROAS של 1,500%

Myfix Cycles היא קמעונאית לאופניים שבסיסה בטורונטו. הם השתמשו במודעות פייסבוק שניתנו שוב למקד כדי למכור אופניים שעולים מעל 300 $ בממוצע. לא קל למכור מוצר שהוא מעל 100 $. מחזור המכירות הולך וגדל וזקוק לאינטראקציות נוספות ככל שמחיר המוצר עולה.

הם התחילו לעשות מחדש מיקוד לאנשים שהוסיפו אופניים לעגלה אך מעולם לא השלימו את תהליך הקופה. הם הצליחו להשיג שיעור קליקים ממוצע של 6.38% עבור המודעות שלהם והרוויחו 15 דולר עבור כל דולר שהוציאו. הם הרוויחו מכירות של 3,043 דולר על ידי הוצאות של 199 דולר בלבד על מודעות פייסבוק. זוהי החזר של 1,500% על הוצאה על מודעות:

מחקרי מקרה של

מקרה מקרה זה מוכיח שאתה יכול להפיק תועלת ממיקוד מחדש גם אם יש לך תקציב קטן כמו 200 $.

WordStream השיגה עלייה של 300% במשך הביקור הממוצע

 • תעשיה: שירותי שיווק מקוונים
 • פלטפורמה: גוגל אדוורדס
 • תוצאה: הגדל את המבקרים החוזרים ב -65%

WordStream הצליחה להגדיל את מבקרי החזרה ב -65% ואת משך הביקור הממוצע ב -300%.

על פי מקרה המקרה, WordStream קיבלה אלפי מבקרים מדי חודש, אך אף אחד מאותם מבקרים לא ידע מה הם עשו או מוכרים. למרות שהם קיבלו מאות אלפי מבקרים בחינם ממנועי חיפוש, הם לא קיבלו מכירות מהתוכן שלהם.

זה היה עד שהחלו למקד מחדש את מבקרי האתר שלהם באמצעות מודעות פייסבוק. הם מיקדו לשלושה פלחים שונים של מבקרים באתר כולל אנשים שביקרו בדף הבית שלהם, אנשים שהשתמשו בכלי החינמי שלהם ואנשים שקראו את הבלוג שלהם. הם הצליחו להגדיל את שיעור ההמרות שלהם ב- 51% באמצעות מודעות שמגננות מחדש.

Takeaways מפתח

אם אינך ממקד מחדש את הלקוחות שלך, אתה מפסיד כסף באגרוף.

על ידי מיקוד מחדש של אנשים שכבר קנו ממך משהו, אתה יכול להגדיל את ערך חיי הלקוח שלך על ידי מכירת מוצרים נוספים לקונים הקיימים שלך.

אתה יכול גם ליהנות ממגוון מחדש של אנשים שמבקרים באתר שלך. אם מישהו מבקר באתר שלך ומגלה עניין במוצר על ידי ביקור בדף המוצר, אתה יכול למקד מחדש לאותו אדם על סמך התנהגות זו ולהראות לו מודעה למוצר בו התעניין..

מיקוד מחדש יכול לעזור לך הגדל את המכירות שלך ו להרוויח יותר כסף מכל מבקר שמבקר באתר שלך וכל אדם שקונה ממך.

אם מעולם לא ניסית למקד מחדש מודעות לפני כן, עליך לעשות זאת התחל עם פרסום בפייסבוק. המצע שלהם הוא הכי קל ללמוד ועובד גם אם יש לך תקציב קטן לעבוד עם.

מצד שני, אם נמאס לכם למקד באופן ידני ללקוחות בפלטפורמות הפרסום, עליכם להירשם אליו AdRoll. הם אופטימיזציה והתאמת המודעות שלך עבורך כדי להגיע ללקוחות היעד שלך באמצעות ההודעות הנכונות שעוזרות לסגור את המכירה.

אם אין לך רעיונות לאן להתחיל, עיין במחקרי המקרה שלמעלה כדי למצוא השראה היכן להתחיל ואיך למקד מחדש אנשים עבור החזר ה- ROI המרבי..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me