התוכניות הטובות ביותר לאירוח אתרים

אירוח אתרים הוא אחד הטובים ביותר נישות שיווק שותפים משתלמות שם. הנה רשימת הטובים ביותר איפה שתוכלו הרוויח עד 7,000 $ עמלה עבור כל לקוח אירוח אתרים שאתה מפנה אליו.


אם מישהו היה אומר לך שהם מרוויחים אלפי דולרים בזמן שהם ישנים, מה היית אומר להם? סביר להניח שתבטל את התביעה כזיוף, תקרא להם משוגעים ותמשיך הלאה, במחשבה שאי אפשר להרוויח כל כך הרבה (או בכלל) מבלי להיות בפועל “בעבודה”..

אבל איך הם מרוויחים את זה? התשובה היא פשוטה – שיווק שותפים.

אירוח אתרים ותכניות שותפים המארחים הטובים ביותר ב- WordPress בשנת 2020:

מארח אתריםעמלהקישור הרשמהסקירה
רשת נוזלית150 $ – 7,000 $תוכנית נזילות אינטרנט נזילות
קינסטה50 $ – 500 $תוכנית השותפים של קינסטה
מנוע WP200 דולר+תוכנית שותפים למנועי WP
דרכי ענן50 $ – 200 $תוכנית שותפים של Cloudways
A2 אירוח85 $ – 140 $תוכנית שותפים לאירוח A2
SiteGround50 $ – 125 $+תוכנית השותפים של SiteGround
iPage105 $ – 150 דולרתוכנית שותפים iPage
Hostgator50 $ – 125 $תוכנית שותפים של HostGator
Bluehost65 דולר+תוכנית שותפים Bluehost

אלפי בעלי אתרים ובלוגרים מצאו דרך לקיים את עצמם באמצעות זרם הכנסות פסיבי. איך? על ידי קידום חברות אירוח אתרים. האם ידעת ש Bluehost שילמה 5 מיליון דולר בעמלות לסניפים בשנה שעברה!

אני צריך להזכיר שאתר זה מרוויח משיווק שותפים. מכיוון שזה לא סוד שאני מפיק רווחים מאתר זה באמצעות שיווק שותפים, בעיקר ממארחי האינטרנט בהם השתמשתי במהלך השנים כמפתח אינטרנט..

כשמדובר בבחירת התוכניות המקושרות ביותר לאירוח אתרים, עליכם להיות זהירים. אל תבחר רק את זה שמשלם את העמלה הגבוהה ביותר; בחר את זה שהוא אמין, ידידותי למשתמש וידוע באיכותו.

אבל הכלל החשוב ביותר אתה תמיד צריך לנסות לעקוב, האם זה:

כשותף עליך להמליץ ​​רק על מארחי אתרים שאתה מכיר – ורק עליך להמליץ ​​על מארחי אתרים שבהם השתמשת בעבר וסייעו לך להשיג משהו.

אם אינך בטוח במוצר ואינך מרגיש שהוא יעזור לאנשים, אסור לקדם אותו.

אלא אם כן אתה מכיר את המוצר באמת, השתמשת בו בהצלחה בעצמך ויכול להוכיח כי בפני הקהל שלך, אתה לא יכול לצפות מאחרים פשוט לקחת את המילה שלך עבורו – פאט פלין מ- SmartPassiveIncome

הוא יודע על מה הוא מדבר מכיוון שהוא מרוויח סכום של 30 מיליון דולר בכל חודש מקידום Bluehost.

מכיוון שאם אתם מקדמים מוצר באיכות נמוכה הוא משתקף בכם רע. אתה יכול בסופו של דבר לאבד את הקהל שעבדת כל כך קשה לבנות. בחר את תוכניות השותפים שלך בזהירות ותוכל להרוויח מכך יותר.

התוכניות הטובות ביותר לאירוח אתרים לשיווק שותפים

התוכניות הטובות ביותר לאירוח אתרים

הנה, פירטתי ובדקתי כמה מהתכניות הטובות ביותר לאירוח אתרים שאפשר להצטרף אליך. אלה נבחרו על פי התשלום שלהם, אמינותם ואיכותם.

בואו לבדוק אותם ביתר פירוט!

1. תוכנית נזילות אינטרנט נזילות

תוכנית נזילות אינטרנט נוזלית

רשת נוזלית היא המובילה בתחום שטח האירוח המנוהל. הם מציעים מגוון שירותים החל משרתים ייעודיים “קלאסיים” ואירוח VPS, ושרתים ו- VPS ייעודיים בענן ועד אירוח WooCommerce ו- WordPress באופן מלא..

WooCommerce המנוהל שלהם ואירוח וורדפרס הם מהירים, אמינים ובטוחים. לאתרים המתארחים באינטרנט נוזלי יש המהירות המהירה ביותר עם 10 עובדי PHP, הגירת אתרים בחינם, תעודות SSL בחינם, ללא עמלות יתר, מגבלות תנועה או צפיות בדף מדודות..

WooCommerce ו- WordPress המנוהלים של LiquidWeb מגיעים עם תוסף בונה דפי Beaver Builder בחינם, כל תוספי ה- WP של Iconic, עגלת Jilt Abandonded, WP Affiliate ו- Glew Analytics.

תוכנית השותפים שלהם היא מהטובות בענף. לשותפים משלמים 150% של עלות חודשית עם עלות מינימלית לרכישה של $ 150 (אתה גם מרוויח בונוס של 50% עבור תוכניות ששולמו מראש.)

בהחלט כדאי להפנות לקוחות ל- LiquidWeb. להלן פירוט של טווחי רו”ח:

 • וורדפרס מנוהלת: 150 – 2,000 דולר להרשמה
 • WooCommerce מנוהל: $ 150 – $ 3000 להרשמה
 • אירוח VPS: 150 – 300 דולר להרשמה
 • אירוח ייעודי: 150 $ – 7,000 $ לכל הרשמה
 • אירוח בענן: 150 $ – 5,000 דולר להרשמה

כשותף סניף של LiquidWeb הם יספקו לך מגוון של תמריצים מצוינים שיעזרו לך להפנות לקוחות אליהם:

 • עמלות בהתאמה אישית
 • קודי קופון בלעדיים
 • דפי נחיתה במותג משותף
 • מכירות והצעות בלעדיות
 • מתנות חינם ללקוחות (כמו חברות אימונים של WP101)

זה הופך את תוכנית השותפים של Liquid Web לאחת הטובות ביותר. זהו מארח אינטרנט מעולה שהלקוחות אליהם אתם מפנים יאהבו, ותתוגמלו בנדיבות על הרשמתם.

התשלום הוא 150 עד 7,000 דולר למכירה

2. תוכנית השותפים של קינסטה

תוכנית השותפים של קינסטה

קינסטה הוא ספק אירוח וורדפרס מנוהל לחלוטין עם שרתי ענן המופעלים על ידי פלטפורמת הענן של גוגל. אתרים שמתארחים עם Kinsta טוענים במהירות הבזק, מאובטחים ומגיעים עם כל הטכנולוגיות העדכניות ביותר כמו SSL, PHP7, HTTP / 2 CDN, אזורי הבמה והמון המון.

תוכנית השותפים שלהם היא אחת הטובות ביותר, אם לא הטובות ביותר בענף האירוח. לכל מכירה שאתה מפנה אתה יכול הרוויח עד 500 $ + תקבל 10% עמלות חודשיות לכל החיים.

הנה כמה מהסיבות לכך שתוכנית השותפים של קינסטה היא מהטובות בעסק:

 • הרוויח בין $ 50 ל- $ 500 עבור כל לקוח שאתה מפנה אליו (בהתבסס על סוג התוכנית שאתה מפנה)
  • תוכנית התחלה (עמלה של 50 $)
  • תוכנית פרו (עמלה של 100 $)
  • תוכניות עסקיות (עמלה של 150 דולר)
  • תוכניות ארגוניות (עמלה של 500 $)
 • עוגיית מעקב בת 60 יום, והרווחים משולמים בחלון המרות של 60 יום
 • 10% עמלות חודשיות לכל חיי הלקוח אליו הפנית
 • של קינסטה שיעור הנטישה הוא מתחת לחמש%, שמשמעותה עמלות חוזרות ונשנות
 • תשלומים חודשיים לחשבון PayPal שלך
 • מעקב בזמן אמת שם אתה יכול לראות נתוני שותפים בזמן אמת, כמו גם צפיות בדף, מנויים, פרטי תכנית מעמיקים
 • ספרייה ענקית של באנרים וקידומי מכירות לקידום מכירות, כמו גם מדריכים ומשאבים לסניפים.

כל הסיבות הללו הופכות את תוכנית השותפים של Kinsta לאחת הטובות ביותר. זהו מארח אתרים פנטסטי ויחד עם תוכנית השותפים המתגמלת שלהם הופך את זה למתכון מסוים להצלחה. אני ממליץ לך בחום לבדוק את התוכנית שלהם ולהתחיל להרוויח הכנסות מסניפים.

התשלום הוא 50 עד 500 דולר למכירה

3. תוכנית שותפים למנועי WP

תוכנית אירוח אתרים של WP Engine אירוח אתרים

אם אתה כותב בעיקר על נושאים ותוספים של וורדפרס, WP Engine יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

ל- WP Engine יש אחת מתוכניות השותפים בעלות השכר הגבוה ביותר, ומציעה מינימום של 200 $ למכירה. תשולם לך ב- 20 בכל חודש ועליך ליצור חשבון ShareASale כדי לקבל את התשלום שלך.

כגורם שלוחה, אתה מקבל עמלה רגילה של 200 $ עבור כל מכירה או 100% מההכנסות של החודש הראשון (תלוי באיזו תוכנית הקורא שלך רוכש) – מה הגבוה ביותר. זו עסקה מתוקה אחת, לא?

מנוע WP היא אחת הפלטפורמות המובילות לאירוח אתרים בתחום; על ידי קידום אותם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בשיעורי היפוך נמוכים. אתה יכול גם להיות בטוח שאתה ממליץ על מוצר באיכות גבוהה לקהל שלך.

הבה נבחן כמה סיבות לכך שתוכנית השותפים של WP Engine היא בין הטובות בעסק:

 • עמלות חסונותהתוכנית מציעה מינימום 200 דולר בכל מכירה. כמעט אף תוכנית אחרת לא מתקרבת להתאמת המספר הזה. נקודת הבונוס? אם הלקוח שלך יבחר בתכנית יקרה יותר, תקבל 100% מההכנסות של החודש הראשון שלהם.
 • בונוס נוסף על הפניות נוספות: התוכנית נועדה לתמרץ את השותף בכדי לעודד מכירות. אם יש לך טווח הגעה רחב יותר ואתה מסוגל להפנות יותר מחמישה מבקרים באתר שירות האירוח, אתה יכול לסמוך על להרוויח יותר מ- 200 $ לכל מכירה. עבור כל חמש מכירות, אתה מקל, אתה מקבל 100 דולר נוספים. עבור 10 מכירות אתה מקבל 250 $. אם 60 מההפניות שלך יומרו, תקבל עמלה בסך 1500 דולר, מה שהופך סך של 15,475 דולר!
 • שיעורי היפוך נמוכים: אנשים שבוחרים בשירות אירוח WP Engine הם בדרך כלל משתמשי וורדפרס ייעודיים המחפשים פלטפורמת אירוח מתקדמת. ו- WP Engine לא מאכזב. לכן שיעורי ההיפוך נמוכים בהרבה משאר התוכניות, מה שאומר שאתה שומר יותר על התשלום שלך.
 • נציבות מחברות משנה: פוטנציאל ההשתכרות של WP Engine הוא אפילו גבוה יותר מכיוון שהוא נותן לך עמלה עבור כל מכירה שתחת השותפים שלה מבצעים. עבור כל המרה של חברות המשנה שלך, אתה מרוויח 50 $.
 • עותק & הדבק חומרי קידום מכירות: WP Engine מספקת לסניפיו באנרים ותבניות נהדרות לשימוש כתוכן פרסומי. זה מקטין מאוד את המאמץ שלך תוך כדי הגדלת ההמרות, מכיוון ש- WP Engine מבצע באופן קבוע בדיקות A / B על הבאנרים שלהם. הוא גם מריץ מבצעי קידום מכירות לסירוגין בהם תוכלו להשתמש כדי להגדיל את הפניות שלכם.
 • משך העוגיות ארוך יותרבאופן כללי, קובצי Cookie פגיים בעוד 30 יום עבור רוב התוכניות המסונפות. עם זאת, WP Engine מאפשר תקופה של 180 יום. המשמעות היא שאם מבקר מאתר האינטרנט שלך לחץ על קישור השותף שלך ורוכש תוכנית אירוח מ- WP Engine בכל עת בטווח של 180 יום, תקבל את עמלתך הראויה..

כל הגורמים הללו הופכים את תוכנית השותפים של WP Engine לאחת האפשרויות הטובות ביותר. החיסרון היחיד הוא שפחות אנשים נוטים להירשם אליו מכיוון שתוכניות האירוח שלו מעט יקרות יותר. יהיה עליכם למקד לקהל שלכם בהתאם.

התשלום הוא 200 $ + לכל מכירה

4. תוכנית שותפים של Cloudways

תוכנית אירוח אתרים של Cloudways אירוח אתרים

דרכי ענן הוא מארח אינטרנט מנוהל המאפשר לך לפרוס במהירות אתרים לשרתי ענן כמו DigitalOcean, AWS, Vultr, Linode ועוד.

אז אם אתה בלוג על פיתוח וורדפרס, ערכות נושא ותוספים, Cloudways יכול להיות הבחירה הגדולה בשבילך.

Cloudways היא אחת מתוכניות השותפים בעלות השכר הגבוה ביותר המציעה עמלות של עד 200 $ למכירה.

הם רק לאחרונה שיפצו את תוכנית השותפים שלהם כדי להציע לסניפים של מבני עמלות טובים וגמישים יותר. ישנם שלושה מבני עמלה שונים שיעזרו לך להרוויח את הדרך שאתה רוצה:

 • לוח (מבוסס ביצועים) – הרוויח בין 50 ל 125 דולר למכירה
 • היברידי (ביצועים + מבוסס חוזר) – הרווח 30 דולר להרשמה + 7% עמלה לכל החיים
 • מותאם אישית (מבוסס ביצועים) – הרוויח עד 200 דולר למכירה

בואו נסתכל על כמה סיבות לכך שתוכנית השותפים של Cloudways היא מהטובות בעסק:

 • מבנה עמלות נדיב וגמיש: ככל שאתה מבצע ביצועים טובים יותר, העמלות שלך גבוהות יותר. אתה יכול לבחור בין מבנה עמלות מבוסס ביצועים, או אם אתה נוטה להכנסות פאסיביות, מודל העמלה ההיברידית נהדר אם אתה נמצא בטווח הארוך.
 • מנהלי סניפים ייעודיים: אתה מקבל מנהל שותפים ייעודי שיעזור לך לעבור בכל שלב בתוכנית השותפים המארחים בענן. היא או היא תענה על כל שאלה שיש לך ותעניק לך גישה להדרכה של מומחים.
 • משאבי למידה : אתה מקבל גישה למשאבים שונים, כולל כתובות דוא”ל ומדריכים בנושא, עלוני חודשי, בלוגים ומאמרי benchmark..
 • מעקב בזמן אמת: לוח המחוונים המסונף של Cloudways מגיע עם קובצי cookie למעקב המפקחים על כל מבקר והפניות כך שלא תאבדו את העמלה היחידה..
 • דיווח על ביצועים: אתה יכול לגשת לדוחות ביצועים מפורטים בלוח השותפים שלך כדי להעריך את מאמצי השיווק שלך במסעות פרסום ולבצע אופטימיזציה לאסטרטגיות לקבלת תוצאות משופרות.

Cloudways מספקת אירוח ענן בעל ביצועים גבוהים ואירוחי אבטחה הן לאתרי וורדפרס והן לאתרי WordPress שאינם. כל הסיבות הללו הופכות את ה- Cloudways לאחת מתוכניות השותפים הטובים ביותר לאירוח עם כמה משיעורי ההמרה הגבוהים ביותר.

הרוויח עד 200 דולר להפניה

5. תוכנית שותפים לאירוח A2

תוכנית A2 אירוח אירוח אתרים

A2 אירוח הוא שם ידוע בענף אירוח אתרים המציע פתרונות לאירוח וורדפרס.

העמלה המוצעת על ידי תוכנית השותפים A2 Hosting מתחילה ב 85 $ ועולה ל 140 $. הסכום גדל בהתבסס על מספר ההמרות, בעקבות מבנה בונוס שהושרה. התשלום מתבצע ב -15 בכל חודש באמצעות PayPal. הוא מציע גם 10 $ כבונוס הרשמה.

כדי שהתשלום ישוחרר, עליכם לגעת במדד 100 $. אם אינך מרוויח $ 100 בחודש, התשלום ישוחרר בחודש הבא (או בכל פעם שהסף יגיע).

בואו נסתכל על כמה מהתכונות של תוכנית השותפים A2 Hosting ונבין מדוע זו אחת התוכניות הטובות ביותר שקיימות.

 • תשלומים גבוהים: המציעה 85 דולר בכל מכירה, העמלה שמציעה A2 Hosting היא יותר מזו של תוכניות כלולות אחרות. יתר על כן, ככל שההמרות שלך גדלות, העמלה שלך עולה. עבור המרות בין 11 ל -20 אתה מקבל עמלה של 100 $ למכירה. עבור המרות בין 21 ל -30 התשלום גדל ל -120 דולר למכירות. לבסוף, עבור המרות מעבר ל- 31, אתה מקבל 140 דולר למכירה.
 • בונוס דו-שכבתי: כמו WP Engine, A2 Hosting גם נותן לך את האפשרות להרוויח בכל פעם שסניפי המשנה שלך מבצעים המרה. עבור כל הפניה של שותף המשנה שלך שרוכש מ- A2 Hosting, אתה מקבל 5 $.
 • מדיניות קובצי cookie: אירוח A2 מאפשר תקופה של 90 יום לפני תפוגת העוגיה. פירוש הדבר שאם ההפניה שלך מבצעת רכישה בכל עת בתוך שלושה חודשים מלחיצה על קישור ההמלצה שלך, תהיה זכאי לעמלה שלך.
 • לוח בקרה מעולה: במסגרת תוכנית השותפים שלה, A2 Hosting מספקת לוח בקרה הכל כלול – המכונה iDevAffiiliates – לסניפים שלה. סניפים יכולים להשתמש בתוכנה כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים על מכירותיהם. הם יכולים למצוא באנרים וכל חומר פרסומי אחר. לתוכנה יש גם קטעי וידאו ומדריכים להנחות כלולות לעבר המרות טובות יותר.

תוכנית השותפים A2 Hosting ביססה את עצמה כתוכנית מובילה עבור בלוגרים המעוניינים להפיק רווחים. אירוח A2 מציע תכניות אירוח מרובות, כאשר התוכנית הבסיסית מתחילה במחיר של 3.92 דולר לחודש. זה מקל על משיכת הקהל לפורטל.

מ- 85 $ ל 140 $ למכירה

6. תוכנית שותפים של SiteGround

תוכנית שותפים אירוח אתרים ב- SiteGround

הייתי בענף זה למעלה מעשור, SiteGround הטביע את חותמו כאחת הפלטפורמות הטובות ביותר לאירוח אתרים שם. יש לו תמונת מותג מהממת שהופכת את תוכנית השותפים שלה לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר עבור בלוגרים.

SiteGround היא פלטפורמת אירוח עצמאית וידידותית למשתמש המציעה איכות מעולה. תוכנית השותפים של SiteGround מיועדת לתגמל נפח, עם עמלה מינימלית של 50 $ למכירה. זה יכול לעלות לסכום של $ 125 הגון, תלוי במספר ההפניות שאתה ממיר.

בואו נראה כמה מהתכונות שהופכות את תוכנית השותפים של SiteGround לבחירה המובילה.

 • מבנה נציבות מבוסס ביצועיםהתוכנית מציעה עמלה של 50 $ עבור כל מכירה שמתרחשת באמצעות המלצתך. השיעור עולה עם מספר ההמרות. בזמן שאתה מקבל 50 דולר עבור עד 5 מכירות, בין 6 ל -10 המרות תקבלו 75 דולר. המרות בין 11 ל -20 זכאיות לעמלה בסך 100 $ למכירה ואם חוצים 20 המרות, אתה זכאי לעמלה נדיבה של $ 125 לכל הפניה.
 • אין מכירות מינימליות: אחת התכונות הטובות ביותר של תוכנית השותפים של SiteGround היא שאתה לא צריך להגיע לסכום מסוים כדי לקבל את העמלה שלך. גם אם תבצע מכירה אחת בלבד בחודש, העמלה שלך תשוחרר.
 • תשלומים שבועיים: שלא כמו מערכת התשלומים החודשית הרגילה, SiteGround מבצע תשלומים שבועיים. זה פונה לבלוגרים בקנה מידה קטן המחפשים תזרים כספי קבוע יותר. העמלה משוחררת 30 יום לאחר המכירה הראשונה.
 • תמיכה חזקה בסניפים: מלבד לספק לסניפי הדואר כרזות מעוצבות ומותאמות אישית לקידום, זה גם נותן להם גישה למנהל שותפים שאפשר לפנות אליו לכל סיוע..

SiteGround הוא בין השמות המוכרים ביותר בענף; לכן אתה יכול להיות סמוך ובטוח עם המרות גבוהות והיפוכים נמוכים

עמלות מבוססות ביצועים מ- $ 50 ל- $ 125+

7. תוכנית שותפים iPage

תוכנית אירוח אתרים של iPage

iPage הוא שם ידוע בתחום שירות האירוח, המציע תכניות שונות המתאימות לצרכים של בעלי ויזמים פרטניים. היא נמצאת בענף מאז 1998 והיא חלק מקבוצת Endurance International Group (EIG) הענקית..

תוכנית השותפים של iPage משלמת את אחד השיעורים הטובים ביותר בענף, כאשר עמלות מתחילות בשיעור קבוע של 105 דולר. הוא מציע תעריפים שונים עבור תוכניות אירוח שונות, החל מ- $ 105 לחשבונות משותפים ו- VPS המגיעים עד 150 $ לתוכנית אירוח ייעודית..

עיבוד התשלום לוקח בין 15 ל -30 יום. אתה יכול לבחור שישולם באמצעות המחאה, PayPal או אשראי (אם אתה משתמש ב- iPage).

בואו לבדוק כמה תכונות ספציפיות של תוכנית השותפים של iPage Hosting. מה הופך אותה לאופציה אטרקטיבית לסניפים?

 • שיעורי הוועדה המובילים: בתור סניף, יש לך הזדמנות להרוויח עד 150 $ עמלה למכירה. זוהי אחת התשלומים הגבוהים ביותר על ידי תוכנית שותפים. אפילו תעריף הבסיס של 105 $ גבוה ממרבית העמלות הסטנדרטיות ואין שום סכום לכמות שאתה יכול להרוויח.
 • גישה לחומרי קידום: iPage מעניקה לסניפים שלה גישה למגוון חומרי קידום מכירות כמו באנרים לתצוגה, קישורי טקסט ועוד, בהם הם יכולים להשתמש באתר שלהם לקידום שירותי אירוח של iPage. זה גם מספק לך קוד הפניה משלך שאתה יכול להשתמש בו במודעה שלך.
 • המרות גבוהות יותר: iPage מציעה כמה מתוכניות האירוח הזולות ביותר בענף. המשמעות היא שהיא מאפשרת שיעור המרה גבוה יותר עבור הפניות שלך.
 • עצמאות גאוגרפית: אתה יכול להיות מבוסס בכל מקום בעולם ולהיות סניף של iPage. עם זאת, התשלום מתבצע רק בדולרים אמריקניים.

iPage מציעה גם לשותפים שלה מרכז משאבים חזק בו הם יכולים להשתמש כדי להגדיל את ההמרות שלהם. מכיוון שהוא חלק מ- EIG, iPage הוא שירות אירוח אמין ומהימן.

בין 105 $ ל 150 $ למכירה

8. תוכנית שותפים של HostGator

תוכנית אירוח אתרים של HostGator

חבר נוסף בקבוצת Endurance International, HostGator הוא אחד משירותי האירוח הוותיקים בענף. יש לה מיליוני משתמשים הפזורים בכל רחבי העולם.

תוכנית השותפים של HostGator היא בין תוכניות השותפים הפופולריות ביותר. יש לו גם מבנה עמלות מבוסס ביצועים המתגמל נפח המרות גבוה; העמלה הבסיסית מתחילה ב 50 $.

HostGator מציע תוכניות לאירוח VPS, אירוח וורדפרס, אירוח בענן ואירוח חשבון ייעודי, ומשתמש ב- Impact Radius כדי להפעיל את תוכנית השותפים שלה. הבה נעמיק בתכונות שלו.

 • עד 125 דולר עמלה: אתה יכול להרוויח עמלה גבוהה של $ 125 למכירה באמצעות תוכנית השותפים של HostGator. זה עוקב אחר מבנה מבוסס נפח, שבו אתה מרוויח 50 $ עבור עד 5 המרות, 75 $ עבור 6 עד 10 המרות, 100 $ עבור 11 עד 20 הפניות ו 125 $ עבור הפניה מעבר ל 20.
 • תנאי תשלום: אתה מקבל תשלום על בסיס חודשי, והמכירות מאומתות חודשיים לאחר שבוצעו. התשלום מתבצע שבוע לאחר אימות המכירות. אתה צריך להרוויח מינימום 100 דולר כדי שהשירותים ישוחררו, אך אין גבול עליון.
 • מערכת תמיכה של סניפים: HostGator מציע הדרכה רבה לסניפים הכלולים. הוא מספק גם מגוון כרזות וחומרים אחרים. לבסוף תוכל להתייעץ עם מומחים אם תרצה לשפר את שיעורי ההמרה שלך.

מכיוון שהתכניות של HostGator ידועות ופופולריות מאוד, תוכלו לקדם את שירותיה בקלות ולהרוויח יותר כתוצאה מכך. תוכנית השותפים הזו היא ללא ספק אחת הנחשבות ביותר בענף.

עמלות מבוססות ביצועים מ- $ 50 ל- $ 125

9. תוכנית שותפים Bluehost

תוכנית אירוח אתרים של Bluehost אירוח אתרים

Bluehost הוא גם חבר ב- EIG, מה שהופך אותו לדומה לאתרי אירוח אחרים ברשימה זו.

Bluehost היא פלטפורמת אירוח אתרים המפורסמת בהיצעיה האיכותיים והעלות הנמוכה; לפיכך, לתוכנית השותפים שלה יש מעוז בקרב בלוגרים המעוניינים להרוויח הכנסה.

Bluehost עוקב אחר מבנה עמלות שטוח, המציע 65 דולר למכירה. עם זאת, העמלה יכולה לעלות לסכום של $ 120, תלוי במספר ההפניות שתבצע.

עיין במספר הצעות ייחודיות של תוכנית השותפים Bluehost שלהלן:

 • עמלות מתגמלות: אתה יכול להרוויח סכומי כסף עצומים אם יש לך יכולת להביא מכירות נפח. עם עמלת בסיס של 65 $ למכירה, אתה זכאי לתעריף גבוה יותר אם אתה משווק היטב את התוכניות שלהם ומעביר מספר רב של הפניות לפורטל שלהם.
 • תנאי תשלום: אם תירשם לתוכנית השותפים Bluehost, תקבל את העמלה שלך 45 יום לאחר סוף חודש הרכישה הזכאי. התשלום מעובד בין היום ה -16 ליום האחרון של החודש. אתה צריך להרוויח מינימום של $ 100 כדי שהתשלום ישוחרר; צריך להיות לך חשבון PayPal.
 • מעקב מעולה: ל- Bluehost אחת מתוכנות המעקב המתוחכמות ביותר; מכירה אחת שאינה מפנה אליך אינה מוסמכת. מערכת המעקב המתקדמת שלה מבחינה טכנולוגית הופכת אותה לתוכנית שותפים יציבה ואמינה.
 • ליווי ותמיכה: ההצטרפות לתכנית השותפים של Bluehost מעניקה לך גישה לשפע של משאבים להגדלת שיעור ההמרות שלך. זה גם מספק לשותפים עם כרזות תצוגה וקישורי מודעות לצורך העיון בהם. לבסוף, לבעלי האתרים יש גישה לצוות מומחים שיכולים להנחות אתכם להרוויח יותר כסף באמצעות העמלה.
 • המרות נוספות, היפוכים נמוכים: Bluehost הוא מותג מבוסס בתחום אירוח אתרים וכבר משתמשים בו מיליוני לקוחות בכל מקום. המשמעות היא שקל יותר לסניף לדחוף את שירותי האירוח שלה למבקרים קבועים. מכיוון ששירות האירוח מתקבל בקרב קהילת המשתמשים, תוכלו להניע יותר המרות ולשמור על שיעורי ההיפוך נמוכים.

Bluehost מציעה מגוון תוכניות למשתמשים שלה. ומאחר ושירותו הקבוע זוכה להערכה רחבה, תוכלו לקדם אותו בקלות. בתור סניף אירוח אתרים, אינך יכול להשתבש עם תוכנית השותפים Bluehost.

הרווח $ 65 + עבור כל הרשמה

מהו שיווק שותפים?

שיווק שותפים הוא מושג בו אתה, כמשותף, ממליץ על מוצר של צד שלישי באתר האינטרנט שלך. כשמישהו רוכש מוצר זה דרך הקישור שלך, אתה מקבל עמלה. פשוט, לא??

איך עובד אירוח אתרים בשיווק שותפים

זו כרגע אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח הכנסה פאסיבית, במיוחד אם כבר יש לך בלוג שמושך אליו מספר מכובד של מבקרים.

האם אתה מנהל בלוג שמתמקד באירוח אתרים, נושאי וורדפרס, בלוגים או כל נושא שקשור לשיווק דיגיטלי? אם תעשה זאת, השלב הבא הוא להצטרף לתוכנית שותפים לאירוח אתרים. זוהי הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסה פסיבית משמעותית.

מדוע האם אירוח אתרים שיווק שותפים משתלם??

במילים פשוטות, שיווק שותפים עוזר לך להרוויח כסף. הרבה בלוגרים הצליחו להשתמש בקישורי הפניה לטובתם. תוכניות שותפים לאירוח אתרים בולטות מכיוון שהן חלק מתוכניות השותפים הגבוהות ביותר שמשתלמים בשוק.

כל שעליכם לעשות (קל יותר לומר מאשר לעשות אני יודע) הוא לכתוב פוסט אחד העוסק בפלטפורמת אירוח אתרים ותוכלו להרוויח עמלה ענקית (תלוי בקהל שאתם מושכים).

בלוגרים רבים המכסים נושאים כמו אירוח אתרים, בלוגים, שיווק באינטרנט וטכנולוגיה יכולים להרוויח טוב מאוד. הם עושים זאת על ידי קידום שירותי אירוח אתרים באתר האינטרנט שלהם.

אבל כמו שאמרתי בתחילת הפוסט הזה, ואני לא יכול להדגיש מספיק עד כמה זה חשוב:

כמשווק שותפים אתה צריך רק להמליץ ​​על מארחי אתרים שאתה מכיר – ורק להמליץ ​​על מארחי אתרים שבהם השתמשת בעבר ועזרו לך להשיג משהו.

אם אינך בטוח במארח האינטרנט ואינך מרגיש שהוא יעזור לאנשים, אסור לך לקדם אותו.

איך זה עובד?

ישנן כמה דרכים לקדם שירות אירוח אתרים בבלוג שלך. ראשית, תוכלו לכתוב פוסט הסוקר את שירותיו. סיים את פוסט הבלוג עם קישור לשירות אירוח אתרים.

שנית, באפשרותך להציג באנרים באתר האינטרנט שלך. כמעט כל תוכניות השותפים נותנים לך את הבאנרים של המותג שלהם וחומרי פרסום אחרים. אתה יכול להשתמש באלה באתר שלך או להטביע את הקישור שלהם בכותרת התחתונה או הכותרת העליונה של האתר שלך. אתה יכול גם להשתמש בקודי קופון הנחה כדי לעודד את המבקרים שלך לבחור בשירות האירוח.

בכל פעם שמבקר בודק את האתר שלך, לוחץ על קישור ההמלצה ובסופו של דבר קונה את שירות אתר האירוח, אתה מקבל עמלה. עמלה זו יכולה להיות בין $ 50 ליותר מ- $ 1,000, תלוי לאיזו תוכנית שותפים לאירוח אתה שייך ומה מבנה העמלה שלהם..

בשביל מי זה?

תוכניות שותפים לאירוח אתרים מיועדות בעיקר לבלוגרים שכותבים על נושאים דומים כמו SEO, יצירת אתרים ובלוגים ושליטה באינטרנט. אפילו בעלי אתרים כלליים יכולים להיות שותפים לאירוח אתרים ולקדם את שירות האירוח המועדף עליהם.

אם אתה רוצה להיות מסוגל להשפיע על הקהל שלך לנסות את ההמלצות שלך, הצעד הראשון הוא לבנות את אמונו. אתה יכול להתחיל ביצירת תוכן מומחה בבלוג שלך.

ברגע שתעשה זאת, לא קשה מאוד להפנות אותם לפלטפורמת אירוח אתרים מסוימת. לדוגמה, אתה יכול פשוט לכלול כותרת תחתונה שעליה כתוב “מתארח על ידי SiteGround” ולהניע את המבקרים באתר SiteGround.

אם אתה כבר מכיר את השיווק הרגיל של שותפים עצמאיים וגם מבלוג בנושאים אלה, נסה לתוכניות שותפים לאירוח אתרים!

מילים אחרונות

אירוח אתרים שיווק שותפים פועל להפליא עבור בלוגרים שמוציאים באופן עקבי תוכן נהדר. מספר ההמרות שאתה יכול לבצע תלוי מאוד בדירוג מנועי החיפוש של הבלוג או האתר שלך, וזו הסיבה שהתוכן כל כך חשוב.

בחירת המשימה אינה משימה קשה במיוחד עבור בלוגרים. למעשה, עליכם לדעת כבר על קיומם של שירותי אירוח פופולריים אלה. עם זאת, כשבוחרים את מה שאתה רוצה לקדם, קח בחשבון את כל הגורמים. לא מדובר רק בהצבת עמלה גבוהה, אלא גם בשמירה על התוכן שלך לגיטימי.

כל תוכניות השותפים עליהם דיברנו קיימות זמן רב; הם נותנים לבלוגרים הזדמנות נהדרת לייצר הכנסה פסיבית גבוהה יותר. לדוגמה, הבלוגר המהולל פט פלין משתמש ב- Bluehost ומרוויח עמלה חסרה באמצעות הפניות.

אם אתה בלוגר ואתה מעוניין להצטרף לתכנית שותפים לאירוח אתרים, קח את הצעדה והודיע ​​לנו איזו תוכנית מתאימה לך ביותר!

האם התגעגעתי למשהו חשוב שלדעתך צריך לכלול כאן? ואז אשמח לשמוע על כך בתגובות כאן למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map