41 דוגמאות לטכניקות פריצת צמיחה המשמשות מותגים מפורסמים

כאן אספתי כיצד מותגים מפורסמים ועסקים בעולם האמיתי פרצו את דרכם לצמיחה ?


טכניקות פריצה לצמיחה ודוגמאות

אבל קודם …

Contents

מה זה פריצת צמיחה?

פריצת צמיחה הוא ביטוי שטבע שון אליס בשנת 2010. אליס, היה הבחור “ללכת” בעמק הסיליקון כדי לסייע לחברות לצמוח את בסיס המשתמשים שלהן. הוא אמר ש:

האקר צמיחה הוא אדם שהצפון האמיתי שלו הוא צמיחה – שון אליס

האקר צמיחה הוא מישהו שהוא הכלאה בין משווק לקודד, מישהו שמטרתו היא לייצר צמיחה / בעקבות (כלומר “הצמיחה”) – מהיר ולעתים קרובות בתקציב הדוק (כלומר “ההאקר”)

האקר צמיחה מתמקד לעיתים קרובות בחלופות זולות יותר לשיטות שיווק מסורתיות ונוטה לעבוד בחברות הזנק קטנות וחברות סטארט-אפ אשר חסרות משאבים להתחרות בחברות מבוססות יותר..

עיין ברשימת המשאבים המצוינת הזו וברשימת הכלים האוצרת.

אתה צריך גם לבדוק את אוסף זה של 5+ רשימת בדיקות אסטרטגיית צמיחה עם תבניות, טיפים ודוגמאות. גלה כיצד לתכנן יעדים ברמה גבוהה, לזהות את התשומות החשובות ביותר ואפילו כיצד תוכל לבצע ניסויי צמיחה כדי להשיג יעדים אלה..

3 פריצות גדילה מפורסמות

 • מתי ש פייסבוק החלה את מטרתה לרכוש 200 מיליון משתמשים תוך 12 חודשים. גרזן צמיחה מפורסם אחד בכדי להשיג זאת היה על ידי מתן תגי ווידג’ט הניתנים להטמעה שמשתמשים יכולים לפרסם באתרי האינטרנט והבלוגים שלהם שקשרו אנשים לדף הפייסבוק שלהם. גרזן זה לבדו הוביל למיליוני הרשמות.
 • לינקדאין צמח משני מיליון ל -200 מיליון משתמשים על ידי הטמעת טכניקת פריצת צמיחה המאפשרת למשתמשים ליצור פרופיל ציבורי משלהם. זה היה מהלך מבריק של לינקדאין שכן הוא דאג שפרופילי המשתמש יופיעו באופן אורגני בתוצאות החיפוש של גוגל וזה עזר לצמיחה של המותג ובסיס המשתמשים של לינקדאין..
 • יוטיוב החל כפלטפורמה לשיתוף סרטונים וצמח מזה למנוע החיפוש השני בגודלו בעולם אחרי גוגל באמצעות טכניקת פריצת צמיחה זו. כשאתה מבקר ב- YouTube לצפייה בסרטון, אתה יכול לקבל קוד הטמעה המאפשר לך לשתף את הסרטון בבלוג שלך, באתר האינטרנט שלך או ברשת החברתית. זה מקל מאוד על המשתמשים להעלות סרטונים ולשתף אותם עם העולם.

עכשיו בוא נקפוץ לפריצות הצמיחה הספציפיות …

דוגמאות לטכניקות ואסטרטגיות של פריצת צמיחה

פריצות צמיחה לרכישה (שיווק חינם)

 1. האק לתנועה של קווורה

השתמש ב- SEMrush + Quora כדי לשפר את דירוג החיפוש האורגני שלך בגוגל על ​​ידי ביצוע פעולה זו:

 1. ב- SEMrush > תחום אנליטיקס > מחקר אורגני > חפש quora.com
 2. לחץ על מסננים מתקדמים וסנן מילות מפתח המכילות את מילת המפתח שלך, מיקומים פחות מ -10 ונפח גדול ממאה
 3. כנסו לקווורה וכתבו את התשובה הטובה ביותר לשאלה
חברות שעשו זאת:

Geckoboard

קרא עוד:

 1. ההדגמה של טופס ההופעה

בדף הנחיתה או בטופס ההצטרפות למגנט ההובלה החינמי שלך (נייר לבן, ניתוח מקרה, וידאו וכו ‘) כלול שדה’ כן / לא ‘נוסף נוסף בסוף הטופס שאומר “האם תרצה הדגמה של התוכנה שלנו ? ” כך שתוכל להזמין הדגמות עם אנשים שכבר מעוניינים לראות את התוכנה שלך.

חברות שעשו זאת:

KISSmetrics, Exchange Bounce

קרא עוד:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. האק המתקדם “מופעל על ידי”

השתמש בטקטיקה “מופעל על ידי”. חלק מהמבקרים הללו ילחצו עליו ויגיעו לדף הבית שלכם שם יש שיבקשו הדגמה. הוכח כי הוא מוביל לקדם מקדם ויראלי > 0.4, כלומר כל 10 משתמשים שיירכשו יפיקו 4 משתמשים נוספים. כדי לבצע אופטימיזציה להרבה המרות השתמש בהכנסת מילות מפתח דינמיות בדף הנחיתה שאליו אתה שולח אנשים עם שם החברה שהפנה אותם לאתר שלך.

חברות שעשו זאת:

אינטרקום, וויסטיה, קוואלארו

קרא עוד:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. גרזן צמיחת המחסור של Gmail

כשגוגל השיקה את ג’ימייל בשנת 2004 כולם השתמשו ב- Hotmail או ב- Yahoo. גוגל הפכה את בעיית האנדרדוג שלה ליתרון. עם שטח שרת מוגבל זמין, גוגל עשתה מעלה מתוך מחסור. כאשר הושק זה היה בהזמנה בלבד, החל מכ -1,000 משפיעים שהצליחו להפנות חברים. זה יצר את הרושם שכשאתה נרשם ל- Gmail הפכת להיות חלק ממועדון בלעדי.

חברות שעשו זאת:

Gmail

קרא עוד:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. האק של חלום 100 ABM

השתמשו בטכניקת שיווק פשוטה וברורה זו כדי לזהות את 100 הלקוחות החלומיים שלכם (או איזה מספר), גלה לאיזה מכללה ניגש מקבלי ההחלטות בכל חברה, שלח לו או לה כובע בייסבול מהמכללה שלהם עם הערה אישית על האופן שבו החברה שלך יכולה לעזור להם.

חברות שעשו זאת:

קופסא

 1. האק-וובינר האק

צור קשר עם משפיעים במרחב שלך שיש להם קהל גדול ועשו איתם סמינר משותף וובינרי. במקום למכור קשה בסמינר המקוון, בצע סמינר מקוון של 100% עם סקר בסוף הסמינר כדי שאנשים יוכלו לבחור אם הם מעוניינים בהדגמה של התוכנה שלך..

חברות שעשו זאת:

Hubspot, Unbounce, Uberflip

קרא עוד:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. גרזן שיווק נתונים של OKCuрid

היכרויות מקוונות הן ענף של מיליארדי דולרים, OkCupid מינפה נתונים משלהם כדי ליצור פוסטים בבלוג וזה עזר להם להפוך למעצמה בתעשיית ההיכרויות. מערך הנתונים הקולוסאלי של OKCupid הפך למכרה זהב שיווקי. פוסטים בבלוג של OkCupid בנויים בדרך כלל סביב מחקרי נתונים משלהם ומשולבים בכותרות clickbait ונושאים שנויים במחלוקת. אתה יכול להשתמש בנתונים כדי לעזור לספר סיפורי מגמות, תצפיות וניתוחים אמפיריים על התעשייה בה אתה נמצא.

חברות שעשו זאת:

OkCupid

 1. האק המוצר הוויראלי המינימלי

בנה משהו בעוד 1-2 יום’זה יותר ויראלי מהמוצר האמיתי שלך כדי לבדוק התאמה למוצרי הרגש ולבנות רשימת דוא”ל להשקת מוצר הליבה שלך. ודא שהמוצר הוויראלי שלך מיושר מקרוב למוצר הליבה שלך והתמקד בנפח המשתמשים כך שתוכל למקסם את ההמרות מהמוצר הוויראלי שלך למוצר הליבה שלך..

חברות שעשו זאת:

רגוע

קרא עוד:

 1. האק שוק האפליקציות

אם יש לך אינטגרציה עם חברת SaaS גדולה אתה יכול לנסות ולראות את האפליקציה שלך בשוק שלהם (למשל: Salesforce App Exchange, G Suite Marketplace, Xero App Marketplace).

חברות שעשו זאת:

Pipedrive, Insightly, ProsperWorks

קרא עוד:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. האק SEO החכם

בדוק את מילות המפתח הגבוהות ביותר שלך להמרה ב- AdWords, ואז צור אסטרטגיית קידום אתרים סביב גם קבלת מילות מפתח אלו לדרגה אורגנית. או אם לא תעשה זאת’לא להפעיל את AdWords במבט על דוח שאילתות החיפוש שלך במסוף החיפוש של גוגל כדי לראות אילו מילות מפתח משיגות קליקים לאתר שלך, אך הן בעמוד 2 וצריכות דחיפה לדף 1.

חברות שעשו זאת:

באופן מיטבי, מנוף, simPRO

קרא עוד:

http://searchengineland.com/how-to-leverage-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. האק אינטגרציות SEO חכמות

צור דף שמדבר על האינטגרציה שלך עם שותפי תוכנה אחרים, כך שכשמישהו יחפש מקרה שימוש ספציפי של תוכנת שותפי האינטגרציה שלך שתוכנתה פותרת, האתר שלך יעלה.

חברות שעשו זאת:

זאפייר, זירו, קליפפוליו

קרא עוד:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. האק של 3,000 שיווק בתוכן Word

כתוב 3,000 מאמרים בבלוג מעמיקים של מילים המסקרות בפרט נושא מסוים. במאמר, ציטוטים מהמשפיעים בתעשייה וקשר למחקר מבלוגים מכובדים אחרים, ואז שלח אותם בדוא”ל כדי ליידע אותם שהצגת אותם במאמר שלך כדי לקדם שיתוף חברתי.

חברות שעשו זאת:

Buffer, Moz, Shopify

קרא עוד:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-producing-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. תגובת הסקר

שלח סקר לרשימת התפוצה שלך והציע למשיבים את ההזדמנות לזכות בקאפקייקס. בחר באקראי 10 משתתפים מהסקר כדי לקבל תריסר קאפקייקס. הוכח שאנשים מעדיפים לקבל תריסר קאפקייקס מאשר אייפד.

חברות שעשו זאת:

RJMetrics

קרא עוד:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. האק הראשי בעל ההסמכה הגבוהה ביותר

ודא שכל מי שקונה את התוכנה שלך צריך קודם לעבור את התהליך הזה לפני שתעביר להם ניסיון או הדגמה של התוכנה שלך (אלא אם כן מדובר בהפניה). TOFU: תוכן משפך עליון-משפך (למשל: דוח, נייר עיתון, החלק קובץ וכו ‘), MOFU: פיסת תוכן באמצע המשפך (סמינר מקוון, וידאו וכו’), BOFU: החלק התחתון של תוכן המשפך (תיאורי מקרה, הדגמה, שיחת אסטרטגיה וכו ‘).

חברות שעשו זאת:

HubSpot

קרא עוד:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-not-facebook-4c6fe110a6e7

 1. האק לפרסום מחדש של התוכן

בצע את 5 השלבים הבאים.

 1. שלב 1: שלח דוא”ל לרשימה שלך עם המאמר שלך (בכל זמן שיש לך את שיעור הפתוח הגבוה ביותר, על סמך הסטטיסטיקה הדוא”ל ההיסטורית שלך).
 2. שלב 2: שתף מאמר על חשבונות מדיה חברתית ברגע שנשלח קמפיין בדוא”ל.
 3. שלב 3: חפש ערוצים הרלוונטיים לעסק שלך והגיש שם קישורים (למשל: פורומים, קבוצות FB, קבוצות רפויות).
 4. שלב 4: המתן מספר ימים לקבלת נתונים אנליטיים (נתונים סטטיסטיים, שיתופים והערות).
 5. שלב 5: שלח דוא”ל או עורכי ציוץ של מפרסמים גדולים המדווחים על נושא התוכן שלך עם צילום מסך של הוכחת המתיחה (למשל: “לפוסט שלי יש 50% שיעור מניות, מצורף צילום מסך, לפרסם מחדש אולי?”).
חברות שעשו זאת:

Uber, HubSpot, KISSmetrics

קרא עוד:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. האק לניכוי יחסי ציבור

מקבל יחסי ציבור גרועים? מואשמים כ”קרע-אוף “? בנה אתר ייעודי בו אתה פורש את הסיפור, מציג את העובדות ומציג הוכחה חברתית כדי להוכיח את גרסתך לסיפור ולהמיר שונאי לקוחות.

חברות שעשו זאת:

Freshdesk

קרא עוד:

http://ripoffornot.org/

 1. תהליך קפיצת הדרך של טוויטר

חלפו הימים שבהם יכולת לכתוב פוסט בלוג קצר בן 500 מילים בנושא ולצפות שמאות, אם לא אלפי מבקרים, ימצאו אותו ברשת. הימים ש”פרסמו והתפללו “עברו מזמן. כיום דרוש מאמץ רב יותר כדי להבחין בכך. להיכנס “שיטת קפיצת הדרך בטוויטר”. זהו תהליך שעוזר להעביר את המאמרים שפורסמו לאחרונה למאות קוראים מאוד ממוקדים.

 1. שלב 1: כתוב מאמר אחד 10x / badass בנושא שאתה מכיר היטב
 2. שלב 2: זהה אנשים ששיתפו מאמרים דומים במדיה החברתית
 3. שלב 3: שתף את המאמר שלך עם האנשים האלה
חברות שעשו זאת:

ג’ונטו

קרא עוד:

מסעות צמיחה לרכישה (שיווק בתשלום)

 1. האק לפרסום בתקציב נמוך

קבע מחדש אנשים שראו את דף המכירות של מוצר ה- SaaS שלך ולא קיבלו ניסיון / הדגמה בחינם / קנו AND שהם משתמשים בדפי מעריצים מסוימים (למשל: המתחרה הגדול ביותר שלך). עם מיקוד שכבתי זה, הקהל שלכם יהיה קטן מאוד, מה שמאפשר לכם להוציא פחות מ- 10 $ תקציב ליום, ליצור מודעה המדברת ספציפית לקהל היעד שלכם, כך שתוכלו להגדיל את שיעור הקליקים שלכם ולהרקיע את ההמרות שלכם, אשר תפנה תוריד את עלות המודעה שלך.

חברות שעשו זאת:

SamCart

קרא עוד:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. האק למיקוד חוזר נכנס

המר יותר מהתנועה הנכנסת שלך להפניות על ידי מיקומם מחדש על פני 8 רשתות המודעות האלה: GDN, Facebook, Gmail, YouTube, Instagram, Twitter, Taboola, Yahoo Gemini ו- AOL ONE.

חברות שעשו זאת:

בצורה מיטבית

קרא עוד:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-companies-leverage-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. האק SaaS של AdWords

מקד על מילות מפתח מתחרות ספציפיות לתכונות, ספציפיות לתעשייה והמרה גבוהה. הסע אנשים היישר לדפי נחיתה ספציפיים ותכונתיים ספציפיים לתעשייה באמצעות קריאה לפעולה לצורך הדגמה של התוכנה שלך כדי להביא אנשים לטלפון עם מכירות.

חברות שעשו זאת:

NetSuite, Zoho, Freshdesk

קרא עוד:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. האק PPC ההיפר-צמיחה

הרץ מודעות Google לדף נחיתה לצורך הרשמה לניסיון חינם או שיחת הדגמה. 1-10% יומרו. כדי להמיר את יתר 90% + האחרים למקם אותם מחדש באמצעות מודעות לידים של FB באמצעות מכירה רכה יותר (כמו נייר לבן). מההובלה המובילה שלהם לקמפיין אוטומציה שיווקית (כמו קורס מיני דוא”ל) ודחף אותם להתחיל משפט או להזמין הדגמה עם צוות המכירות שלך..

חברות שעשו זאת:

טפטוף, סקר מונקי, פרדו

 1. האק להחלפת הפיקסלים

מצא חברה אחרת שמוכרת לאותו לקוח יעד כמוך (אך אינה תחרותית) והציע לשתף עימם פעולה על ידי הצבת הפיקסלים המוגדרים מחדש באתר האינטרנט שלך, תוך שהם ממקמים את הפיקסלים שמכוונים מחדש באתר האינטרנט שלהם באמצעות כלי כמו Perfect Audience התחבר. השתמש במיקוד מחדש במודעות ברחבי פייסבוק כדי להוביל לידים חדשים וחסכוניים לחלק העליון של המשפך בעזרת מגנט מוביל TOFU.

חברות שעשו זאת:

שריד חדש, SendGrid, Runscope

קרא עוד:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-directly-target-others-sites-visitors-83518

 1. האק המתחרה של AdWords

אם יש מתחרה עיקרי במרחב שלך שאנשים רבים מחפשים, אך SaaS שלך מציע ערך טוב יותר לכסף, תכונות טובות יותר או מוניטין טוב יותר אתה יכול למקד לתנאי המותג שלהם. כדי לעשות זאת בהצלחה מבלי לבזבז את תקציב השיווק תחילה עליך לזהות את נקודת ההבדל הייחודית שלך (כלומר: ערך לכסף, תכונות, מוניטין). שנית, מקד מילות מפתח על בסיס USP שלך (כלומר: תכונות = [mailchimp], ערך תמורת כסף = [תמחור mailchimp], מוניטין = [סקירת mailchimp]). שלישית, צור דף נחיתה שמראה כיצד אתה טוב יותר מהמתחרה שלך באזור זה עם טבלת השוואה כך שהמודעה שלך רלוונטית יותר ותוצג.

חברות שעשו זאת:

אינטרקום, Quickbooks, Wrike

קרא עוד:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. הרשמת הניסיון לאלגוריתם בפייסבוק

הצב בפיקסל מעקב המרות של FB בדף שאנשים נוחתים עליו לאחר שנרשמים לניסוי התוכנה שלך, צרו קהל Lookalike מבוסס על אנשים שהגיעו לפיקסל מעקב ההמרות, ואז צור קמפיין FB במטרה “המרות אתר”. שליחת התעבורה של קהל היעד שלך לדף עם הצעת ניסיון בחינם. פייסבוק תשתמש באלגוריתם שלה כדי למקד לאנשים הדומים ביותר לאנשים שכבר נרשמו והמירו באתר שלך.

חברות שעשו זאת:

InVision, Treehouse, Asana

 1. האק TOFU של פייסבוק

השתמש במודעות לידים של FB כדי להביא אנשים למגנט עופרת (למשל: ניתוחי מקרה עבור אנכיים ספציפיים, נייר לבן וכו ‘). תגדיל את ההמרות מכיוון שכאשר מישהו לוחץ על מודעת ההפניה שלך, ייפתח טופס עם פרטי הקשר של FB מאוכלסים אוטומטית. לאחר מכן השתמש בדוא”ל אוטומציה לשיווק כדי לטפח את ההובלה לבקש הדגמה של התוכנה שלך.

חברות שעשו זאת:

Infusionsoft, Salesforce, InsightSquared

 1. מקרה מחדש של האק

קבעו מחדש את המבקרים באתר לדף לימוד מקרה (למשל: ראו כיצד בוב, מנהל עסקים ב- Zendesk השתמש בנו כדי לעשות XYZ) עם קריאה לפעולה בסוף מקרה המקרה לצורך הדגמה (הרחקו את רשימת המשתמשים בתשלום שלכם, כך אל תבזבזו את תקציב המודעות). קבץ את מבקרי האתר הרואים את תיאור המקרה לקהל ייחודי ואז הראו להם מודעות למקרה חדש כך שהסיכויים המעורבים ביותר שלך ימשיכו לראות מחקרי מקרה חדשים טריים בסדר העוקב שהגדרת..

חברות שעשו זאת:

simPRO

קרא עוד:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. קהל הקהלים המותאמים אישית לזיקה

צרו קהל מאנשים שביקרו באתרים ספציפיים שתגדירו (המתחרים, הבלוגים, הפרסומים בענף וכו ’) ואז מיקדו אותם באמצעות מודעות לתצוגה של גוגל. מישהו שרואה מודעת תצוגה אינו בהכרח מעוניין במוצר שלך עדיין, לכן הצע תוכן שלדעתך יהיה מועיל ויעיל ללקוחות שלך לבנות אמון ומודעות למותג (למשל: סמינר אינטרנט, נייר לבן וכו ‘).

חברות שעשו זאת:

זנדסק, אינטואיט, אמה

קרא עוד:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941?hl=iw-AU

 1. האק המתחרה של ג’ימייל

הצג מודעות Gmail לאנשים שמקבלים את דוא”ל המתחרים שלך. כדי להשיג את המיקוד המדויק ביותר, מקד לתחומי המתחרים שלך באמצעות מיקומי דומיין.

חברות שעשו זאת:

DigitalOcean

 1. האק של ערכת הטק בתשלום

השתמש בכלי רשימת לידים כמו BuiltWith כדי לבנות רשימה של מקבלי החלטות בחברות יעד אידיאליות המשתמשות בתוכנת המתחרה שלך. העלה את כתובות הדוא”ל של מקבלי ההחלטות לקהל מותאם אישית שאליו תוכל להציג מודעות. ואז צור קהל מראה דומה מאותו קהל מותאם אישית כדי למקד את המודעות שלך ללקוחות פוטנציאליים אפילו יותר (התחל בקהל של מראה אחוז של 1%, ואז הגדל את הרשימה כפי שאתה רואה תוצאות).

חברות שעשו זאת:

BuiltWith, Datanyze

 1. האק מודעות YouTube

השתמש במודעות זורם של YouTube כדי למקד לערוצי YouTube ספציפיים הרלוונטיים לשוק שלך ולשלם רק אם מישהו צופה ב -30 שניות האחרונות.

חברות שעשו זאת:

משאלת השוק, מכירות

קרא עוד:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. המודעות הילדותות

עיין בדוח ההמרות שלך ב- Google Analytics כדי לזהות את כתובות האתר לתוכן הבלוג שלך עם הכמות הגבוהה ביותר של
להוביל המרות. קדם את היצירה הגבוהה ביותר שלך להמרת תוכן בבלוג ברשתות מודעות כמו Taboola, Outbrain או Twitter.

חברות שעשו זאת:

נטפליקס

קרא עוד:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

שיעורי צמיחה של מונטיזציה

 1. ההתאמה האישית של הדואר הקולי

כאשר מישהו בוחר את אחד המגנטים המובילים שלך, אסוף את המספר הנייד שלו ואז השתמש ב- Slybroadcast כדי להקליט הודעה אישית שנשלחת לתא הקולי שלו..

 1. ההמרה לניסיון

שלח דוא”ל זה בן שבע מילים למקטע ניכר של הניסויים שלך שלא הוסב ללקוחות בתשלום באמצעות עותק דוא”ל זה: “{{שם}}, אתה עדיין מחפש {{product}}?” ואז התכוננו ליום עמוס של מענה על מיילים. שלב את זה עם האק ההצעה שאינה עומדת בפניך על ידי שליחת מעקב קצר המציע הנחה או ניסיון מורחב (במיוחד אם חלו שינויים במוצר מאז) כדי להחזירם.

 1. האק שמכוון מחדש את Onboarding

לאחר שמישהו נרשם לניסיון בחינם, נקה אותם מחדש במודעות שנכנסות לדף לסמינר מקוון בחינם או שיחה בחינם עם צוות ההצלחה של הלקוחות שלך, כדי לוודא שיש להם את כל מה שקורה בעסק שלו כדי להתכונן אליו לאחר סיום הניסיון..

חברות שעשו זאת:

הייו

קרא עוד:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. האקינג למיטוב ההטמעה

עקוב אחורה דרך לקוחות מצליחים המשתמשים במוצר שלך ובדוק מה הם עשו במהלך 7-14 הימים הראשונים. נסה למצוא את שלושת הדברים הנפוצים הראשונים שהאנשים עשו, ובנה אותם לציון המשתמשים במוצר. אלה הפעילויות שתרצו לבצע לידים. בצע אופטימיזציה של העברת ההודעות והאינטרנט שלך באפליקציה בכדי להוביל אנשים בדרך לביצוע שלושת הדברים האלה.

חברות שעשו זאת:

HubSpot

קרא עוד:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. האק ההצעה שלא ניתן לעמוד בפניו

אם ערך התוכנה שלך מדבר בעד עצמו, הוסף דוא”ל לאוטומציה השיווקית שלך עם תמריץ לקנות או להדגים את המוצר שלך (למשל: ראה כיצד התוכנה שלנו עובדת וקבל כרטיס מתנה של אמזון בסך 25 דולר). זה אולי נראה ספימי, אבל חברות ענק גדולות מסוג B2B SaaS משתמשות בו כדי לייצר הדגמות מוסמכות מכיוון שהוא יכול להעביר אנשים מכם למספר 101 ברשימת העדיפות שלהם ל -3..

חברות שעשו זאת:

LeadPages, Bizible

קרא עוד:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

שיעורי צמיחה ברכבה

 1. משוב הלקוח

לאחר שאדם נרשם ומשלים את כל הטיפים לכלי השילוב בתוך האפליקציה, שלח להם אפליקציה מברכת מברכת
הודעה ודוא”ל המציע לשלוח מתנה של מדבקות בדואר. בקישור הדוא”ל לתבנית typ שאוספת את המשתמש’כתובת הדואר. בתחתית, תן לאנשים שני שדות תגובה אופציונליים: 1) מה הביא אותך ל- [האפליקציה שלך]? איזו בעיה חיפשתם לפתור? 2) משהו שנוכל לעשות טוב יותר? כל פיצ’ר / מוצר שחסר לנו? השתמש בזפייר כדי לשלוח תגובות משני שדות אלה ללוח המוצר. השתמש בלוח מוצרים כדי לדלג ולדרג בקשות לתכונות לפי עדיפות של קבוצות משתמשים, ועל פי האופן שבו תכונה משתלבת בחזון הרחב שלך למוצר שלך.

חברות שעשו זאת:

CloudApp

קרא עוד:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. האק מחדש להפעלת המוצר

שלח דוא”ל זה באופן אוטומטי למשתמשים המקלטים’לא השתמש במוצר שלך במשך 30 יום: “תהיתי אם אתה יכול לחסוך שניה כדי ליידע אותי מה אתה חושב על המוצר ואם יש לך רעיונות מה נוכל לעשות כדי לשפר? בתמורה, אני’המשכנו והוספנו בחודש חודש מתוכנית המקצוענים בחינם.

חברות שעשו זאת:

CloudApp

קרא עוד:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. האק של המוצר הדביק

עבור כל רמת מנוי במוצר שלך, צור סדרה בת שלושה אימיילים עם CTA כדי לאפשר / להעביר אותם דרך התכונה החשובה ביותר ברמת התמחור (למשל: דוא”ל מס ‘1 > המתן יום אחד > דוא”ל מס ‘2 > המתן יומיים > דוא”ל מס ‘3 > סיום קמפיין). לאחר מכן התחל קמפיין שני בן שלוש אימיילים כדי לאפשר / להעביר אותם דרך התכונה החשובה הבאה במוצר שלך, כך שתוכל ליצור משתמשים דביקים שפחות נוטים לטפל בהם..

חברות שעשו זאת:

CoSchedule

קרא עוד:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. האק לדוחות המותאמים אישית

שלח אוטומטית את שליחת דוח מדדים חודשיים בהתאמה אישית הכולל סיכום של מה שהלקוח שלך השיג עם המוצר שלך במהלך החודש. השתמש בכלי נתוני לקוחות כמו פלח כדי להעביר את נתוני השימוש שלך מהמוצר לכלי אוטומציה לשיווק נתונים כמו Customer.io. הגדר מפעילי נתונים באמצעות היגיון “אם / אחר” כדי לתת ללקוחות שלך המלצות מעשיות היכן הם יכולים להשתפר.

חברות שעשו זאת:

AdRoll

קרא עוד:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. האק למשחק המוצר

כשלקוח פונה באבן דרך ספציפית באפליקציה שלך, שלח להם תגמול, טיפים להגיע לשלב הבא וקריאה לפעולה לשדרוג. לדוגמה, עבור תוכנת רשימת דוא”ל של סומו:

 1. מנוי דוא”ל 1 = מדבקה של סומו (בתוספת טיפים להגיע למאה מנויים בדוא”ל)
 2. 100 מנויים בדוא”ל = חולצת סומו (בתוספת טיפים להגיע ל -1,000 מנויים בדוא”ל)
 3. 1000 מנויים בדוא”ל = משקפי שמש של Sumo (בתוספת טיפים להגיע ל 10000 מנויים בדוא”ל)
 4. 10000 מנויים בדוא”ל = Sumo Hat (בתוספת טיפים להגיע ל 100000 מנויים בדוא”ל)
 5. 100000 מנויים בדוא”ל = ארוחת צהריים של סומו טאקו
חברות שעשו זאת:

AdRoll

קרא עוד:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. ה- NPS Churn Buster Hack

שלח דוא”ל לכל המשתמשים יום אחד לאחר סיום תקופת הניסיון בחינם. בהודעת הדוא”ל השתמש בסקר NPS ששואל את המשתמש שלך מה הסיכוי שהוא ימליץ על התוכנה שלך לחבר או קולגה בסולם של 0 עד 10. אם ציון NPS הוא <6 תודה להם על הכנות שלהם ולבקש משוב, אם זה 6-8 הצעה להאריך את תקופת הניסיון בחינם, אם כן >8 מציעים להם קידום שדרוג.

חברות שעשו זאת:

להזכיר

קרא עוד:

בסדר …

כעת, אתה מצויד בחבורה של טכניקות פריצת צמיחה “כיצד לעשות” שניתן לבצע בהן העתקה & הדבק והתחל לעבוד על ההפעלה שלך.

בהצלחה!

תודה וזיכויים ל: Spreadshare.co וסוכנות Rocketship על כך שהם מספקים את ההשראה ומקור הנתונים לפוסט זה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map