כיצד להתקין ולהגדיר WP Rocket (עם הגדרות מומלצות)

האם זה לא מתסכל כשאתה לוחץ על אתר אינטרנט, אתה מחכה וממתין למה שמרגיש כמו עידנים, ולחץ על הכפתור האחורי מתוך תסכול. האמת היא שיש מעט מאוד שמרגיז את מבקרי האתר יותר מאשר אתר טעינה איטי וכאן רקטת WP מגיע ב


מחקר שערך פורסטר ייעוץ קובע כי “47% מהצרכנים מצפים שעמוד אינטרנט יטען תוך שתי שניות או פחות”.

הדבר העצוב הוא שרבים מבעלי אתרים אינם מבינים כי אתר טעינה איטית לא רק מתסכל את הגיהינום בקרב אנשים, הוא גם יכול להשפיע לרעה על דירוג גוגל שלך, ויש לו השפעה על הכנסות השורה התחתונה.!

דבר טוב שיש דרכים להאיץ את זמן הטעינה של אתר אינטרנט, במיוחד אם האתר מופעל על ידי וורדפרס. כי כאן אני הולך להעביר אותך איך להתחיל רקטת WP (וכן, זהו תוסף שאני משתמש בכדי להאיץ את האתר שלי).

כיצד להתקין ולהגדיר תצורת wp עם הגדרות מומלצות

הנה מה שתלמד בפוסט זה:

מה זה WP Rocket?

WP Rocket הוא תוסף מטמון וורדפרס מובחר ויעיל במיוחד להאיץ את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלך.

תוסף מטמון רקטות WP

WP Rocket מתכנן ותמחור:

 • 49 $ לשנה – שנה של תמיכה ועדכונים עבור אתר 1.
 • 99 דולר לשנה – שנה של תמיכה ועדכונים עבור 3 אתרים.
 • 249 $ לשנה – שנה של תמיכה ועדכונים עבור אתרים ללא הגבלה.

שלא כמו רוב התוספים השמור במטמון של וורדפרס הידועים לשמצה בגלל שהם מלאים באפשרויות והגדרות מבלבלות. למידע נוסף על WP Rocket, גלה מהן החלופות החינמיות הטובות ביותר ל- WP Rocket.

1. הורד & התקן את WP Rocket

ראשית, ראש אל המרכז אתר WP Rocket ולרכוש את התוסף WordPress.

בחר את התוכנית המתאימה ביותר עבורך ובצע את הצעדים הדרושים בכדי לבצע את ההזמנה שלך.

בשלב הבא תישלח אליך דוא”ל עם פרטי כניסה לחשבונך בכתובת wp-rocket.me. כנסו להתחבר, וב”חשבון שלי “תוכלו למצוא את קישור ההורדה. הורד ושמור את קובץ ה- zip במחשב שלך.

להוריד רקטות wp - -

בשלב הבא התחבר לאתר וורדפרס ועבור אל התוספים -> הוסף חדש -> העלה תוסף.

פשוט העלה והתקן את גרסת קובץ ה- zip של WP Rocket.

התקן רקטה

לבסוף, לכו והפעילו את WP Rocket והתוסף מותקן כעת. יש!

2. WP Rocket Best & הגדרות מומלצות

עכשיו הגיע הזמן לקבוע את התצורה של WP Rocket לפי ההגדרות המומלצות.

ראשית עבור אל הגדרות -> WP Rocket, ותועבר לדף ההגדרות של התוסף. יש 10 כרטיסיות או קטעים שתצטרך להגדיר ולהגדיר את ההגדרות עבור:

 1. (כרטיסיית ברירת מחדל)
 • בונוס:
 • בונוס:
 • בונוס:
 • בונוס:

כעת נעבור על קביעת התצורה של ההגדרות המומלצות עבור WP Rocket, עבור כל אחד מעשרת החלקים.

לוח מחוונים של רקטות WP

לוח מחוונים טילי wp

לוח המחוונים נותן לך מידע על הרישיון שלך ומתי הוא פג. אתה יכול גם להצטרף להיות בודק טילים (תוכנית בדיקת בטא) ו- רוקט אנליטיקס (אפשר ל- WP Rocket לאסוף נתונים באופן אנונימי). כאן תוכלו למצוא גם קישורים לתמיכה ושאלות נפוצות בנושא WP Rocket.

במרכז השליטה אתה יכול הסר את כל הקבצים במטמון (מומלץ לעשות לאחר שתגדיר את הגדרות WP Rocket), התחל טעינת מטמון (מייצר מטמון לדף הבית שלך ולכל הקישורים הפנימיים בדף הבית) ו- טיהור OPcache תוכן (מנקה את ה- OPcahce שמונע בעיות בעת עדכון התוסף WP Rocket).

הגדרות מטמון רקטות WP

הגדרות מטמון רקטות wp - -

1. אפשר מטמון למכשירים ניידים צריך להיות מופעל שכן הוא מאפשר מטמון למכשירים ניידים והופך את האתר שלך לידידותי יותר לנייד.

בחר גם הפרד קבצי מטמון למכשירים ניידים. מכיוון שהמטמון הנייד של WP Rocket עובד בצורה הבטוחה ביותר כששתי האפשרויות מופעלות. כאשר יש ספק, שמור על שניהם.

2. אפשר מטמון למשתמשי WordPress המחוברים, מומלץ לפעול רק כאשר יש לך אתר חברות, או דומה כאשר משתמשים חייבים להיכנס כדי לראות תוכן.

3. תוחלת חיים מטמון מוגדר אוטומטית ל 10 שעות וזה אומר שקבצים במטמון יוסרו אוטומטית לאחר 10 שעות לפני שהם יוצרים מחדש. אם לעיתים רחוקות אתה מעדכן את האתר שלך או שיש לך תוכן סטטי רב, אתה יכול להגדיל זאת.

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

WP Rocket CSS & הגדרות אופטימיזציה של קבצי JS

הגדרות מיטוב קבצים של WP Rocket CSS ו- JS

מזער קבצים צמצם את גודל הקבצים ויכול לשפר את זמן הטעינה. Minification מסיר רווחים והערות מקבצים סטטיים, מאפשר לדפדפנים ומנועי חיפוש לעבד מהיר יותר קבצי HTML, CSS ו- JavaScript..

שילוב קבצים ישרשר קבצים לקבוצות קטנות יותר על מנת להבטיח תאימות של נושא / תוסף וביצועים טובים יותר. עם זאת, לא מומלץ לכפות שרשור לקובץ אחד בלבד, מכיוון שהדפדפנים מורידים במהירות עד 6 קבצים קטנים יותר במקביל מאשר 1-2 קבצים גדולים..

שילוב של CSS ו- JS בפחות קבצים נחשב לשיטה הטובה ביותר תחת HTTP / 1, זה לא בהכרח המקרה ב- HTTP / 2. אם האתר שלך פועל ב- HTTP / 2, הנה הדברים שאתה צריך לקחת בחשבון מתי .

1. צמצם קובצי HTML יסיר את מרחב הלוח וההערות כדי לצמצם את גודל דפי האינטרנט באתר שלך.

2. שלב קבצי גופנים של גוגל תפחית את מספר בקשות HTTP (במיוחד אם אתה משתמש בגופנים מרובים).

.3 הסר את מיתרי השאילתה ממשאבים סטטיים יכולים לשפר את ציון הביצועים ב- GT מטריקס. הגדרה זו מסירה את מחרוזת שאילתת הגרסאות מקבצים סטטיים (למשל style.css? Ver = 1.0) ומקודדת אותה לשם הקובץ במקום (למשל style-1-0.css).

4. צמצם קבצי CSS יסיר את המרחב הלבן וההערות כדי לצמצם את גודל הקובץ של גיליון הסגנונות.

5. שלב קבצי CSS ממזג את כל הקבצים לקובץ אחד בלבד, אשר יפחית את מספר בקשות HTTP. לא מומלץ אם האתר שלך משתמש ב- HTTP / 2.

חשוב: זה יכול לשבור דברים! אם אתה מבחין בשגיאות באתר שלך לאחר שהפעלת הגדרה זו, פשוט בטל אותה שוב והאתר שלך יחזור לקדמותו..

6. אופטימיזציה למסירת CSS מבטל CSS חסימת עיבוד באתר האינטרנט שלך לזמן טעינה מהיר יותר. משמעות הדבר היא שהדף שלך יתחיל לטעון ללא סגנונות CSS וזה משהו שתובנות Google PageSpeed ​​מביאות בחשבון כשמהירות העמוד של ‘ניקוד’..

נתיב קריטי CSS פירושו שהדף שלך יתחיל לטעון ללא כל סגנונות ה- CSS שלו. פירוש הדבר שהוא יכול להיראות מעט מוזר לכמה רגעים בזמן הטעינה.

זה נקרא FOUC (הבזק של תוכן שלא מובנה). כדי להימנע מכך, עליך להשתמש במה שנקרא Critical Path CSS. משמעות הדבר היא שיש למקם את ה- CSS של התוכן בראש העמוד ישירות ב- HTML כדי להימנע מה- FOUC בזמן שהדף נטען..

כדי ליצור את הנתיב הקריטי CSS תוכלו להשתמש בכלי זה מחולל CSS נתיב קריטי.

7. צמצם קבצי JavaScript הסר מרחב לבן ותגובות כדי לצמצם את גודל קבצי JS.

8. שלב קבצי JavaScript שלב את פרטי JavaScripts של האתר שלך עם פחות קבצים, וצמצם בקשות HTTP. לא מומלץ אם האתר שלך משתמש ב- HTTP / 2.

חשוב: זה יכול לשבור דברים! אם אתה מבחין בשגיאות באתר שלך לאחר שהפעלת הגדרה זו, פשוט בטל אותה שוב והאתר שלך יחזור לקדמותו..

9. טען דחיית JavaScript מבטל JS חוסם render עבור האתר שלך ויכול לשפר את זמן הטעינה. זה משהו ש- Google PageSpeed ​​Insights לוקח בחשבון כשמהירות ‘ניקוד’ מהירות העמוד.

10. מצב בטוח עבור JQuery מבטיחה תמיכה להפניות jQuery מוטבעות מעיצוביות ותוספים על ידי טעינת jQuery בראש המסמך כתסריט לחוסם render..

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

הגדרות מדיה של רוקט של WP

הגדרות מדיה רקטות wp - -

1. תמונות טעונות עצלות פירושו שתמונות נטענות רק כאשר הן נכנסות (או עומדות להיכנס) לתצוגה, כלומר נטענות רק כאשר המשתמש גולל במורד הדף. טעינה עצלה מפחיתה את מספר בקשות HTTP שיכולות לשפר את זמני הטעינה.

(לפעמים אני מבטל טעינה עצלה של תמונות, רק מכיוון שכאשר טעינה עצלה מופעלת, קישורי עוגן המפנים למיקום מתחת לתמונה טעונה עצלה גוללים למיקום הלא נכון של דף האינטרנט)

2. טעינה iframes וסרטונים עצלניים פירוש הדבר כי iframes וסרטונים יוטענו רק כאשר הם נכנסים (או עומדים להיכנס) לתצוגה, כלומר רק נטענים כאשר המשתמש גולל במורד הדף. טעינה עצלה מפחיתה את מספר בקשות HTTP שיכולות לשפר את זמני הטעינה.

3. החלף את iframe של YouTube בתמונה מקדימה יכול לשפר משמעותית את זמן הטעינה שלך אם יש לך הרבה סרטוני YouTube בדף.

ניתן לכבות את Lazyload בדפים / פוסטים בודדים (אתה מוצא הגדרה זו בסרגל הצד של הפוסט / העמוד)

4. השבת אמוג’י יש להשבית מכיוון שיש להשתמש באמוג’י המוגדר כברירת מחדל של דפדפן המבקרים במקום לטעון אמוג’י מ- WordPress.org. השבתת זיכרון מטמון של emoji מקטינה את מספר בקשות HTTP שיכולות לשפר את זמני הטעינה.

6. מוטבעות וורדפרס צריך להיות מושבת מכיוון שהוא מונע מאחרים להטמיע תוכן מהאתר שלך, זה גם מונע ממך להטמיע תוכן מאתרים אחרים ומסיר בקשות JavaScript הקשורות לטבליות וורדפרס..

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

הגדרות טעינה מראש של טילי WP

הגדרות טעינה מראש של רקטות

1. טעינה מקדימה של Sitemap משתמש בכל כתובות ה- URL במפת ה- XML ​​שלך לצורך טעינה מוקדמת לאחר תום תוקף החיים של המטמון וכל הקובץ השמור נוקה.

2. מפת אתר XML של Yoast SEO. WP Rocket יאתר אוטומטית Sitemaps של XML שנוצר על ידי התוסף Yoast SEO. אתה יכול לבדוק את האפשרות לטעון אותה מראש.

3. טען מראש בוט יש להפעיל ולהשתמש רק בשרתים עם ביצועים טובים. לאחר ההפעלה, הוא מופעל אוטומטית לאחר הוספת או עדכון תוכן באתר האינטרנט שלך. שנה למדריך אם הדבר גורם לבעיות שימוש רבות במעבד או לבעיות ביצועים.

כשאתה כותב או מעדכן פוסט או דף חדש, WP Rocket מנקה את המטמון באופן אוטומטי עבור אותו תוכן ספציפי וכל תוכן אחר הקשור אליו. הבוט הטעון מראש יסרוק את כתובות האתרים הללו כדי לחדש את המטמון באופן מיידי.

4. קדימה בקשות DNS מאפשרת לרזולוציית שמות דומיין להתרחש במקביל (במקום לסדר עם) השגת תוכן העמוד בפועל.

ניתן לציין מארחים חיצוניים (כמו //fonts.googleapis.com & //maxcdn.bootstrapcdn.com) שניתן יהיה להקדים אותו מכיוון שהחלפת DNS יכולה לגרום לקבצים חיצוניים להיטען מהר יותר, במיוחד ברשתות סלולריות..

כתובות האתר הנפוצות ביותר לבחירה מראש הן:

 • //maxcdn.bootstrapcdn.com
 • //platform.twitter.com
 • //s3.amazonaws.com
 • //ajax.googleapis.com
 • //cdnjs.cloudflare.com
 • //netdna.bootstrapcdn.com
 • //fonts.googleapis.com
 • //connect.facebook.net
 • //www.google-analytics.com
 • //www.googletagmanager.com
 • //maps.google.com

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

הגדרות חוקים מתקדמות של WP Rocket

הגדרות קבצים סטטיים של WP Rocket

הגדרות אלה מיועדות לניהול מטמון מתקדם, לרוב לאי הכללת דפי עגלה וציוד באתרי מסחר אלקטרוני.

1. לעולם אל תשלח שמות של כתובות אתרים מאפשרת לך לציין כתובות אתרים של דפים או פוסטים שלעולם לא אמורים לעבור במטמון.

2. לעולם אל תשלח קובצי cookie במטמון מאפשרת לך לציין את מזהי העוגיות שכאשר הם מוגדרים בדפדפן האורח, אמור למנוע דף מטמון של דף.

3. לעולם אל תטמון סוכני משתמש מאפשרת לך לציין מחרוזות של סוכני משתמש שלעולם לא אמורים לראות דפים במטמון.

4. תמיד טיהרו כתובות אתרים מאפשרת לך לציין כתובות URL שאתה תמיד רוצה לנקות מהמטמון בכל פעם שאתה מעדכן פוסט או עמוד כלשהו.

5. מחרוזות שאילתות מטמון מאפשרת לך לציין מחרוזות שאילתה במטמון.

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

הגדרות מסד נתונים של רקטות WP

הגדרות מסד נתונים של רקטות WP

פרק זה מגיע עם מגוון הגדרות לניקוי ואופטימיזציה של וורדפרס.

1. ניקוי הודעה מוחק גרסאות, טיוטות אוטומטיות ופוסטים ודפים שנשלחו לאשפה. מחק את אלה אלא אם כן יש לך גרסאות ישנות של פוסטים (או פוסטים שנמחקו).

2. ניקוי הערות מוחק תגובות זבל וזרוק אשפה.

3. ניקוי מעברים מוחק נתונים מאוחסנים שאוהבים ספירות חברתיות אך לעיתים כאשר עוברים תוקפם פג הם נשארים בבסיס הנתונים וניתן למחוק אותם בבטחה.

4. ניקוי מאגרי מידע מיטוב טבלאות במסד הנתונים של וורדפרס.

5. ניקוי אוטומטי. לרוב אני מבצע ניקוי על בסיס אד הוק אבל אתה יכול גם לתזמן את WP Rocket להפעלת ניקוי אוטומטי של מסד הנתונים שלך..

באופן אידיאלי, עליך לגבות את מסד הנתונים לפני שתפעיל ניקוי, מכיוון שברגע שביצוע אופטימיזציית בסיס הנתונים, אין דרך לבטל אותו.

הגדרות CDN של רוקט WP

הגדרות CDN של רוקט WP

השימוש ברשת העברת תוכן (CDN) פירושו שכל כתובות האתרים של קבצים סטטיים (CSS, JS, תמונות) יכתבו מחדש ל- CNAME (ים) שתספק..

1. אפשר CDN. הפעל זאת אם אתה משתמש ברשת אספקת תוכן. WP Rocket תואם לרוב ה- CDN כמו Amazon Cloudfront, MaxCDN, KeyCDN (שאני משתמש בו) ואחרים. גלה מידע נוסף על השימוש ב- WP Rocket עם CDN

2. CDN CNAME (ים). העתק את ה- CNAME (התחום) שנמסר לך על ידי ספק ה- CDN שלך והזן אותו ל- CDN CNAME. פעולה זו תשכתב את כל כתובות האתרים לנכסים שלך (קבצים סטטיים).

3. אל תכלול קבצים מאפשרת לך לציין URL (ים) של קבצים שלא אמורים להיות מוגשים באמצעות CDN.

שמור ובדוק, ביסודיות! בטל את ההגדרות אם אתה מבחין במשהו שנשבר באתר שלך.

תוספות WP Rocket (Cloudflare)

תוספות WP Rocket (Cloudflare)

WP Rocket מאפשר לך לשלב את חשבון ה- Cloudflare שלך ​​עם פונקציית התוספות שלהם.

1. מפתח API גלובלי. תמצא את מפתח ה- API בפינה השמאלית העליונה בחשבון ה- Cloudflare שלך. פשוט עבור לפרופיל שלך וגלול מטה ותראה את מפתח ה- API הגלובלי שלך. אתה רק צריך להעתיק ולהדביק את זה ב- WP Rocket.

2. דוא”ל חשבון. זו כתובת הדוא”ל בה אתה משתמש לחשבון Cloudflare שלך.

3. תחום. זהו שם התחום שלך, למשל אתר האינטרנט.

4. מצב פיתוח. הפעל באופן זמני את מצב הפיתוח באתר האינטרנט שלך. הגדרה זו תכבה אוטומטית לאחר 3 שעות. זה טוב כאשר אתה מבצע שינויים רבים באתר שלך.

5. הגדרות אופטימליות. משפר אוטומטית את תצורת ה- Cloudflare שלך ​​למהירות, ציון ביצועים ותאימות. אפשרות זו מפעילה את הגדרות ה- Cloudflare האופטימליות.

6. פרוטוקול יחסי. יש להשתמש רק בתכונה ה- SSL הגמישה של Cloudflare. כתובות URL של קבצים סטטיים (CSS, JS, תמונות) ייכתבו לשימוש // במקום http: // או https: //.

כלי רקטות WP

כלי רקטות WP

1. ייצוא הגדרות מאפשרת לך לייצא את הגדרות ה- WP Rocket שלך לשימוש באתר אחר.

2. ייבא הגדרות מאפשרת לך לייבא את הגדרות ה- WP Rocket שהוגדרו מראש.

3. חזרה מאפשר לך לחזור לגירסה קודמת, אם גרסה חדשה של WP Rocket תגרום לבעיות עבורך.

קביעת תצורה של רקטת WP עבור HTTP / 2

HTTP / 2 הוא שדרוג ל- HTTP שקיים מאז 1999 לניהול התקשורת בין שרתי אינטרנט ודפדפני אינטרנט. HTTP / 2 סולל את הדרך לעומסים מהירים יותר באמצעות דחיסת נתונים, ריבוב של בקשות ושיפורי מהירות אחרים..

לשרתים ודפדפנים רבים יש תמיכה ב- HTTP / 2, ורוב מארחי האינטרנט, כמו SiteGround, תומכים כעת ב- HTTP / 2. בודק HTTP / 2 זה אומר לך אם האתר שלך מסוגל להשתמש ב- HTTP / 2.

אם האתר שלך מסוגל להשתמש ב- HTTP / 2 כך תוכל להגדיר את WP Rocket עבורו.

שרשור (שילוב) של כל קבצי CSS ו- JS לכמה שפחות קבצים אינה השיטה הטובה ביותר עבור HTTP / 2 ו- WP Rocket ממליץ לך לעשות זאת לא להפעיל שרשור קבצים בתוך ה .

קביעת תצורה של רקטת WP עבור HTTP / 2

WP Rocket ממליץ לך השאר את שתי התיבות האלה לא מסומנות. למידע נוסף ראה מאמר זה בנושא WP Rocket.

כיצד להשתמש ב- WP Rocket עם KeyCDN

הגדרת WP Rocket עם KeyCDN זה די פשוט. (FYI KeyCDN היא רשת אספקת התוכן בה אני משתמש וממליץ)

ראשית צור אזור משיכה ב- KeyCDN. לאחר מכן עבור אל הסימון ובדוק את האפשרות אפשר רשת אספקת תוכן.

כיצד להתקין רקטות WP באמצעות keycdn - -

כעת, עדכן את שדה החלפת שם המארח בשדה: “עם כתובת האתר שאתה מקבל ממרכז השליטה KeyCDN (תחת אזורים > כתובת אתר לאזור המשיכה שיצרת. כתובת האתר תיראה כמו משהו כמו: lorem-1c6b.kxcdn.com)

לחלופין, והאפשרות המומלצת, השתמש ב- CNAME של כתובת האתר שבחרת (לדוגמה https://static.websitehostingrating.com)

אילו מארחי רשת עובדים עם WP Rocket?

WP Rocket תואם כמעט לכל מארחי האינטרנט. עם זאת, ייתכן שמארחי וורדפרס מנוהלים במיוחד, אינם עובדים עם WP Rocket. אם ספק האירוח שלך לא מופיע בהמשך, זה לא אומר שהוא לא תואם ל- WP Rocket. הדרך הטובה ביותר להיות 100% בטוחה היא ליצור קשר עם מארח האינטרנט שלך ולשאול.

 • קינסטה: Kinsta תומך רק ב- WP Rocket גרסה 3.0 ומעלה. מטמון הדפים של WP Rocket מושבת אוטומטית כדי למנוע התנגשות עם המטמון המובנה של Kinsta. קינסטה היא שותפה רשמית של WP Rocket.
 • מנוע WP: WP Rocket הוא התוסף המטמון היחיד שמותר ב- WP Engine. WP Engine הוא שותף רשמי של WP Rocket.
 • SiteGround: WP Rocket תואם למטמון הסטטי, הדינמי והמאוחד השמור של SiteGround. SiteGround הוא שותף רשמי של WP Rocket.
 • A2 אירוח: WP Rocket תואם לחלוטין ל- A2 Hosting. אך עליך להתקין את WordPress באתר שלך לפני שתוכל להתקין את התוסף WP Rocket. A2 Hosting הוא שותף רשמי של WP Rocket.
 • WebHostFace: WebHostFace תומך (והוא שותף רשמי של) WP Rocket.
 • סבווי: Savvii תומך (והוא שותף רשמי של) WP Rocket.
 • FastComet: מציעה חבילה מותאמת במיוחד עבור WordPress ו- WP Rocket. FastComet הוא שותף רשמי של WP Rocket.
 • תוכניות וורדפרס מנוהלות על ידי Bluehost: וורדפרס מנוהלת על ידי Bluehost מתכננת תצורה של לכה מפרה את המינימום של WP Rocket, לכן עליכם לכבות את הלכה של Bluehost, או לכבות את המינימום של WP Rocket..
 • אירוח וורדפרס של Cloudways: בעת השימוש במיניפולציה של WP Rocket עם ‘לכה של Cloudways’, עליך ליצור כלל אי ​​הכללה עבור לכה בהגדרות היישום של Cloudways..
 • גלגל תנופה: עליך לפנות לתמיכה של גלגל תנופה ולבקש מהם להפעיל את WP Rocket.
 • תוכניות וורדפרס מנוהלות על ידי HostGator: WP Rocket אסור לבצע אירוח וורדפרס מנוהל על ידי HostGator.
 • סינתזה: W3 Total Cache מותקן מראש בסינתזה אך ניתן למחוק ולהחליף אותו באמצעות WP Rocket.
 • WebSavers.ca: WebSavers.ca הוא שותף רשמי של WP Rocket.

קרא עוד על מארח אינטרנט תואם עם WP Rocket ב https://docs.wp-rocket.me/article/670-hosting-compatibility.

הורד את קובץ התצורה שלי של ה- WP Rocket

הקלתי מאוד להוסיף את אותה תצורת WP Rocket בה אני משתמש כאן באתר שלי. פשוט הורד את קובץ התצורה של WP Rocket ואז ייבא אותו בקטע הכלים במנהל WP Rocket.

להורדה בחינם קובץ תצורת רקטות

קנו עותק של WP Rocket ואז גשו להוריד את קובץ התצורה של WP Rocket וייבאו את ההגדרות המדויקות עליהן אני ממליץ להשתמש באתר זה..

3. עזרה של רקטות WP & תיעוד רשמי

אם אתה מסיבה זו או אחרת נתקלת בבעיות עם WP Rocket יש המון מידע מועיל זמין באתר האינטרנט של WP Rocket. זכור שאתה מקבל גם שנה של תמיכה ברכישה שלך.

עזרה רקטות wp

להלן רשימה של שיעורי WP Rocket שמצאתי כמועילים ביותר:

 • מתחילים
 • תאימות אירוח
 • כיצד לבדוק אם טיל WP מטמון את הדפים שלך
 • SSL עם טיל WP
 • רקטת WP עם CDN
 • רקטת WP עם פרח ענן
 • לפתור 500 שגיאת שרת פנימית
 • פתרון בעיות במינימום
 • תצורת NGINX לרקטות WP

מה הניסיון שלך עם השימוש בתוסף ה- Cache במטמון של רוקט ל- WP עבור WordPress? האם השארתי מידע מכריע? אשמח לשמוע על כך בתגובות למטה!

אם מצאת שמדריך ההתקנה של WP Rocket מועיל, שיתוף זה בחברתיות תמיד מוערך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map