סקירה של נושא אסטרה וורדפרס

האם אתה זקוק לנושא של וורדפרס שהוא באמת רב ​​תכליתי, נטען בוער במהירות ומגיע עם כל האלמנטים העיצוביים שיכולים להיות לך כדי ליצור חנות מקוונת, בלוג, עסק או תיק עבודות בולט? ואז אסטרה היא הנושא של וורדפרס שאתה צריך!


סיכום סקירת הנושא של אסטרה (נקודות מפתח)

סמל מידע על אודות
אסטרה הוא רב תכליתי באמת, טוען במהירות בוער, ידידותי לקידום אתרים ומגיע עם כל האלמנטים העיצוביים הנחוצים לך בכדי ליצור חנות מקוונת, בלוג, עסק או תיק עבודות מקוון בולט..
סמל דולר עלות
נושא האסטרה הוא לגמרי בחינם – עכשיו ולתמיד. תוסף ה- Pro (עם פונקציות נוספות ואתרי מתחילים) מתחיל בשעה 59 דולר לשנה או 249 דולר לכל החיים.
אייקון מקצוענים
בתור התחלה, לאסטרה יש 600,000+ התקנות פעילות וכמעט 3,200+ דירוגי חמישה כוכבים ב- WordPress.org. אסטרה היא תאימות לכל בוני הדפים העיקריים. אסטרה היא אחת מ הנושאים המהירים ביותר, בתוספת 100 שנות אתרי המתחילים המוכנים לשימוש, והאפשרויות הניתנות להתאמה אישית מדהימות.
סמל sadface - - חסרונות
אסטרה די מושלמת אבל החיסרון הוא זה תצטרך להוסיף את ה- Pro כדי לבטל את הנעילה התכונות המדהימות ביותר. עם זאת, Astra Pro מגיע במחיר שווה לכל נפש.
סמל פסק הדין פסק דין
אסטרה היא נושא פנטסטי מכיוון שמדובר בנושא וורדפרס נטול נצח המתמקד במהירות, SEO ועיצוב ותוכלו להשיג את גרסת ה- Pro תמורת 59 דולר עם תכונות נוספות ואתרי מתחילים נוספים..

wpastra.com
קפיצה אל: – – – – – WPAstra.com

בעבר יתכן שהתקשת למצוא נושא נהדר. אחרי הכל, יש כיום כמה נושאים מדהימים רב תכליתיים המתהדרים בערימה של תכונות. אך הבעיה היא שרבים מהקורבנות האלה מביאים את המהירות והביצועים של האתר שלך בכדי לתת לך את כל מה שאתה צריך (פלוס כמה).

עד עכשיו זהו.

אסטרה היא נושא וורדפרס רב תכליתי שנוצר על ידי כוח סיעור מוחות ומשמש 600,000 איש וספירה. הצוות שעומד מאחורי אסטרה פועל כבר עשור ומורכב ממפתחים, מעצבים, סופרים ומשווקים נלהבים שיודעים מה צריך כדי ליצור מוצרים שבעלי אתרים בוורדפרס זקוקים ואוהבים..

וכדי להוכיח לכם כי אסטרה שווה לקחת בחשבון עבור האתר שלכם, נתחיל בכך שנשתף כי זהו חלק מחמשת הנושאים הפופולריים ביותר שנמצאים בשימוש כרגע..

אסטרה היא נושא פופולרי

אבל אל דאגה, יש יותר נושא גמיש זה מאשר רק פופולריות. והיום אנו נבחן מדוע נושא וורדפרס זה שווה להסתכל וכיצד הוא יכול לעזור לך לעמוד ביעדים שלך.

מה זה אסטרה?

נושא אסטרה wordpress - -

אסטרה היא נושא וורדפרס המציע לבעלי אתרים מכל הסוגים דרך פשוטה, נוחה וקלה ליצור כל סוג של אתר. בין אם אתה מקצועי או מעציין ורוצה סגנון נקי ומינימלי או שאתה אמן שזורם יצירתיות וצבע, לאסטרה יש את מה שאתה צריך כדי להשיג את המטרות שלך..

אסטרה חצתה לאחרונה 600,000+ התקנות פעילות עם כמעט 3,200+ דירוגי חמישה כוכבים ב- WordPress.org.

להלן מבט מהיר על מה שאתה יכול לצפות כשאתה משתמש באסטרה:

 • ביצועים סופר מהירים
 • שילוב בונה דפים
 • ממשק ידידותי למשתמש
 • תאימות WooCommerce
 • נגישות מוכנה
 • סימון ידידותי לקידום אתרים
 • תרגום ו- RTL מוכן
 • קוד פתוח 100%

התחייבות 100% כספי ללא סיכון! הצטרפו ליותר מ- 600,000 אוהבי אסטרה!

עם כל כך הרבה נושאי וורדפרס שם בחוץ, מה גורם לאסטרה להתבלט מהתחרות?

מהירות – אסטרה מיוצרת למהירות. זהו הנושא הקל ביותר שקיים בשוק ומציע ביצועים שאין כמוה. עם נתוני וורדפרס ברירת מחדל, אסטרה נטענת פחות מחצי שניה אפילו עם כל המודולים מופעלים. הוא בנוי למהירות ומותאם באופן מלא לביצועים. גודל – הוא זקוק לפחות מ- 50 KB של משאבים בעוד שרוב הנושאים האחרים של WordPress דורשים לפחות 300 KB. 200+ אתרי מתחילים – נושא האסטרה מושלם למי שמתחיל לעבוד. לא רק שאתה יכול לשלוט בקלות במראה והתחושה של האתר באמצעות ההגדרות בהתאמה אישית של WordPress; אך באפשרותך גם לייבא בחינם אתר התנעה שלם באמצעות התוסף Astra Sites. התאמה אישית קלה – ללא שום ידע בקידוד, כל אחד יכול לשנות את העיצוב בקלות רבה באמצעות התאמה אישית של וורדפרס. זה הנושא הטוב ביותר לתוספים פופולריים של בונה דפים כמו Elementor, Beaver Builder, Thrive Architect, Gutenberg & אחרים. Astra Pro מגיע עם אפשרות הלבן. זה מועיל מאוד לסוכנויות לבצע מיתוג בהתאמה אישית שלהן. זוהי אפשרות שזה נדיר לראות בגירסת המקצוענים של הנושאים. איכות קוד – אסטרה מקודדת היטב והצוות שעומד מאחוריה מעולה בתמיכה. זה עובד גם בצורה מושלמת עם עורך הבלוקים החדש של וורדפרס וגם עם ביבר בונה ואלמנטור, כך שזו אפשרות נהדרת לא משנה איך תבנו את התוכן שלכם. אסטרה מספקת תמיכה מקצועית אחת לאחת ללקוחותינו באמצעות מערכת הכרטיסים. “
לוגו של נושא אסטרה
סוג’אי פאוואר – מייסד משותף של כוח סיעור מוחות

כעת בואו נסתכל לעומק על כל תכונות הליבה הללו.

התכונות הטובות ביותר של אסטרה

מהירות וביצועים סופר מהירים

כאחד הנושאים הקלים ביותר בשוק, אסטרה מובילה כאחת הנושאים העומסים המהירים ביותר ברחבי העולם. למעשה, אסטרה תוכננה תוך התחשבות במהירות.

ביצועים אסטרה ומהירות

זה מגיע ב 50KB, שזה הרבה פחות מרוב הנושאים של וורדפרס שמרחפים סביב סימן 300KB ללא תוכן אתר. בנוסף, זה מביא ציון טוב במבחני מהירות כמו Pingdom, Google Page Insights ו- GTmetrix.

כפי שתוכלו לראות כאן, אפילו עם קצת תוכן הדגמה, אסטרה נטענת כמעט שנייה ומרוויחה A על Pingdom:

מבחן מהירות pingdom

המפתחים של אסטרה השביתו גם את jQuery, שיכולים להפריע לאופטימיזציות המהירות החיצונית שלך. ובעוד השימוש באסטרה לא יבטיח לך את זמני הטעינה המהירים ביותר באינטרנט, אם אתה מזדווג אותה עם אופטימיזציות מהירות וביצועים אחרות לעולם לא תהיה לך בעיה.

שילובי בונה דפים

לא רק שאסטרה עובדת טוב עם הרבה תוספי וורדפרס, אלא שהיא גם תוכננה במיוחד כדי לעבוד טוב עם תוספי בונה דפים כמו גוטנברג, בונה בונה, אלמנטור, מקור אתר, מלחין חזותי, אדריכל משגשג ו- Divi.

שילובי בונה דפים

למעשה, אסטרה משתלבת בצורה חלקה עם:

 • ספריית אבני גוטנברג האולטימטיבית: נצל את ספריית חסימת גוטנברג החזקה כדי להתאים אישית את האתר שלך באמצעות עורך וורדפרס גוטנברג. הוסף דברים כמו תיבת מידע, כפתורים, מדור צוות, מחירון, לחצני שיתוף חברתי ואפילו המלצות, והכל ללא שום קוד.
 • Addons האולטימטיבי לבונה בונה: ליהנות מ- 60+ מודולים, 200+ קטעי שורה, ותבניות של 100+ דפים בענן התבניות (המהווה תכונת דגל של אסטרה) להתאמה אישית של האתר שלך. שלא לדבר על כך, תוכלו להשתמש בתכונה של התווית הלבנה, שהיא נהדרת לבניית סוכנות מכובדת.
 • Addons האולטימטיבי לאלמנטור: תוסף זה מגיע עם נושאים ייחודיים של Elementor ווידג’טים המוסיפים את הפונקציונליות לאתר שלך כדי לשפר את חווית המשתמש ולהגביר את ההמרות. יש לו אפשרויות עיצוב אינסופיות, עוזרות לך לבנות את האתר שלך מהר יותר, הוא תואם WooCommerce והוא מוכן לתרגום.

כשאתה משתמש בערכת הנושא של אסטרה, אתה יכול אפילו להתאים דברים על דף לפי עמוד אם תרצה. הסיבה לכך היא שכאשר אסטרה מופעלת, תיבת הגדרות חדשה בעורך מופיעה (ללא קשר לבונה הדפים בו אתה משתמש), מה שנותן לך את השליטה הדרושה לך כדי ליצור אתר שמייצג את המותג שלך..

הגדרות הנושא של אסטרה

התאמה אישית של וורדפרס ושינויים בזמן אמת

כדי להתאים אישית את נושא האסטרה עצמו, הוא משתמש בהתאמה אישית מקורית של WordPress. השינויים שתבצע באתר שלך נראים בלוח התצוגה המקדימה בזמן אמת, כך שתמיד תדע כיצד האתר שלך יבצע לפני שתלחץ על “פרסם”.

ובעוד שזה עשוי להיראות כמו תכונה כללית, מכיוון שרוב הנושאים של וורדפרס מספקים גישה מסוג זה, הדבר שמבדיל את אסטרה מהשאר הוא שיש כל כך הרבה אפשרויות להתאמה אישית של טאנג.

ההתאמה האישית לחיות

לדוגמה, אתה יכול להתאים אישית באופן גלובלי דברים כמו טיפוגרפיה, כך שאתר האינטרנט שלך יראה ותחושה עקבית.

הגדרות גלובליות של אסטרה

לחלופין, אתה יכול לשנות את אופן הצגת סרגל הצד שלך, לאפשר פירורי לחם, או אפילו לבצע שינויים בפוסטים בודדים מבחינת התמונה, הכותרת והבלוג, מטא נתונים, הערות, קטגוריה ואפילו מחבר..

התאמה אישית של פוסטרה

בסופו של דבר, אסטרה היא נושא וורדפרס הניתן להתאמה, המעניק לבעלי אתרים דרכים קלות לבצע את השינויים הדרושים ליצירת האתר המושלם..

מוכן לייבא אתרי Starter

אסטרה מגיעה עם 100 אתרי אינטרנט מעוצבים מראש שיעזרו לך לבנות אתר משלך. וכדי לגשת אליהם כל שעליכם לעשות הוא להתקין את התוסף בחינם לאתרי Starter Sites.

אך לפני שתעשה זאת, אסטרה נותנת לך את האפשרות לבחור באיזה בונה דפים תרצה להשתמש כדי לבנות את האתר שלך. זוהי תכונה שלא רואים בנושאים רבים אחרים בשוק.

בוני דפי אסטרה

לאחר שתבחר בונה דפים, תהיה לך גישה לאתרי המתחילים של אסטרה, כולם מחולקים לקטגוריות כמו בלוג, עסק ומסחר אלקטרוני כדי להקל על החיפוש שלך..

אתרי סטרה סטרה

ואם אתה מוצא תבנית שאתה אוהב, ייבוא ​​זה קל כמו לחיצה על “ייבא אתר”.

למרות שאסטרה מיועדת למתחילים (כלומר, לעולם אינך צריך לגעת בשום קוד), טוב לדעת שאסטרה מתאימה גם למפתחים מנוסים. יש המון ווים ומסננים להוספת תוכן לאתר בקלות. אסטרה היא גם 100% קוד פתוח, כך שאם אתה רוצה להסתכל על קוד הנושא, אתה יכול ב- Github.

ובמקרה שמישהו שאינו מפתח רוצה אותם סוגים של תכונות, תמיד יש את התוסף Astra Hook ליצירת תוכן וקוד ייחודיים מבלי שיהיה לו ידע טכני אחר..

ניתן גם להרחיב את אסטרה באמצעות תוספים, ישנם המון תוספים בחינם ב- WordPress.org המיוצרים במיוחד עבור אסטרה שתוכלו להשתמש בהם.

תוספות אסטרה וורדפרס - -

אסטרה: חינם לעומת מקצוען

אסטרה היא ללא עלות לחלוטין – עכשיו ולתמיד. עם זאת, אם ברצונך להשתמש בתכונות נוספות בלעדיות, קיימת גרסת פרימיום משתלמת של הנושא שמגיעה עם דברים כמו:

 • אתרי הדגמה מוכנים לייבוא ​​נוספים
 • גישה לכל התוספים למפתחים – Schema Pro, Convert Pro ו- WP Portfolio
 • התאמה אישית נוספת של כותרות כגון כותרות לתפריטים ניידים, דביקים ומגה
 • טיפוגרפיה ובקרת צבע מוגברת עבור חלקי כותרת התחתונה, לחצן סרגל הצד, בלוג ותוכן
 • אפשרויות פריסה נוספות כמו בנייה, תוכן קטעים, עימוד אחרון והעמסה אינסופית
 • פונקציונליות ספציפית של WooCommerce כמו תשלומי דו-שלבים, עגלות Ajax, תצוגה מהירה, גלילה אינסופית, ועוד
 • שילוב עם תוספים חזקים כמו LearnDash, LifterLMS והורדות דיגיטליות קלות
 • תמיכה בדוא”ל אחת לאחת

לכן, אם אתה זקוק למעט תוספת, השקעה ב- Astra Pro עשויה להיות הבחירה הנכונה עבורך.

הנושא החינמי של אסטרה הוא – בחינם, אך מהם היתרונות העיקריים בהשגת גרסת ה- Astra Pro?

“נושא האסטרה הוא נושא וורדפרס חינמי עם כל התכונות הדרושות כדי לבנות אתר. ואילו התוספת של Astra Pro מוסיפה תכונות ופונקציונליות מתקדמות יותר שיחסכו לכם זמן. באמצעות Astra Pro תקבלו מגוון פריסות אתרים לבחירה. אתה מקבל גם טיפוגרפיה טובה יותר, ריבוי צבעים & אפשרויות רקע, כותרת דביקה, פריסות מרובות בלוגים, תכונות ייחודיות בשילובי WooCommerce, פריסות בהתאמה אישית ועוד ועוד. “
לוגו של נושא אסטרה
סוג’אי פאוואר – מייסד משותף של כוח סיעור מוחות

התחייבות 100% כספי ללא סיכון! הצטרפו ליותר מ- 600,000 אוהבי אסטרה!

תוכניות ותמחור

ניתן להוריד את אסטרה בחינם ממאגר וורדפרס. זה תמיד היה, ותמיד יהיה – עכשיו ולתמיד.

עם זאת, יש כמה תוכניות פרימיום זמינות למי שרוצה את אסטרה פרו:

 • אסטרה פרו (59 $): כל תכונות המקצוענים, 20+ אתרי התחלה בחינם, תמיכה בדוא”ל אחת לאחת, הדרכה נרחבת, שימוש ללא הגבלה באתר
 • צרור סוכנויות מיני (169 דולר): כל תכונות ה- Astra Pro בתוספת 60+ אתרי Starter בחינם, תוסף WP Portfolio, והבחירה בין תוספות Ultimate עבור Elementor או Ultimate Addons עבור Beaver Builder
 • צרור הסוכנות (249 $): כל התכונות של Mini Agency Bundle פלוס 60+ אתרי התנעה של סוכנות, כל התוספים למפתחים, SkillJet Academy וכל תוספים עתידיים

אתה מוגן עם אחריות של 14 יום 100% החזר כספי, למקרה שתחליט שאסטרה (וכל מה שתקבל איתו) הם לא רק מה שאתה צריך.

שאלות נפוצות

להלן סיכום של כמה מהשאלות הנפוצות ביותר על אסטרה:

 1. האם נושא האסטרה הוא בחינם? כן, נושא האסטרה הוא חופשי לנצח. יש גם תוספת של Astra Pro שמוסיפה תכונות נוספות שמתחילות ב- $ 59 לשנה (או 249 $ לכל החיים).
 2. באילו בוני דפים אני יכול להשתמש עם אסטרה? אסטרה משתלבת עם כל התוספים הגדולים של בונה העמודים כמו גוטנברג, בונה בונה, אלמנטור, מוצא אתר, מלחין ויזואלי, אדריכל משגשג ו- Divi.
 3. מה זה אסטרה פרו? אסטרה פרו (59 $ לשנה או 249 דולר לכל החיים) הוא תוסף המספק תכונות נוספות כמו עיצובים של כותרות כותרות דביקות, פריסות מרובות אתרים, אתרי מתחילים מובחרים, פריסות בהתאמה אישית, טיפוגרפיה וצבעים, תיוג לבן ועוד.
 4. בכמה אתרים אוכל להשתמש באסטרה? אתה יכול להשתמש באסטרה ובפלאגינים במספר בלתי מוגבל של אתרים שיש לך.
 5. לאיזה סוג תמיכה אני יכול לצפות? אתה יכול לקבל תמיכה מועילה באמצעות פורום WordPress.org בעת השימוש בגרסה החינמית של אסטרה, או לקבל תמיכה בדואר אלקטרוני אחד לאחד בכל רכישה מובילה של נושא אסטרה..
 6. האם עלי לחדש את רישיון הנושא שלי בכל שנה? לא, אסטרה תמשיך לעבוד לאחר הרכישה הראשונית שלך לשנה. אתה צריך לחדש את הרישיון רק כל שנה אם אתה רוצה להמשיך לקבל עדכונים ותמיכה.
 7. האם יש ערבות להחזר כספי? יש ערבות להחזר כספי של 14 יום אם אתה בכלל לא מרוצה מהרכישה שלך.
 8. האם אוכל להשתמש בתוספים המצורפים לאתרים שאינם משתמשים באסטרה? כן, אתה יכול להשתמש בתוספים שלנו בכל אתר, ללא או בלי נושא האסטרה.
 9. באילו תוספים לבניית דפים משתמשים בהדגמות לאתר? אלמנטור, ביבר בונה או גוטנברג משמשים ליצירת אתר באמצעות אתר הדגמה.

סיכום

סקירה של נושא אסטרה

בסופו של דבר, אסטרה היא אחד הנושאים הטובים ביותר לשימוש בוורדפרס בשוק. בנוסף זה בנוי לקידום אתרים ומהירות. וכדי לחשוב עליו, זה גם אחד מהמחירים הזולים ביותר כי זה בחינם.

אסטרה מגיעה עם קלות השימוש שכל נושא הנושאים בוורדפרס צריך להיות בעל, כך שבעלי אתרים מתחילים יכולים ליצור אתרי אינטרנט יחידים מסוגם מבלי שיהיה להם ידע בקידוד או במיומנויות טכניות..

ותודות לאתרי ההדגמה המתחילים שנבנו מראש, כל אחד יכול להפעיל אתר אינטרנט פונקציונלי לחלוטין תוך זמן קצר. כדי להפוך את זה לנושא מגוון יותר, אסטרה מגיעה גם עם הרבה פונקציונליות מובנית למפתחים, מה שהופך אותה לאופציה מושלמת עבור מי שאוהב לבצע קידוד או לבנות אתרים מורכבים עבור לקוחות..

אז, בין אם אתה משתמש בגרסה החינמית של אסטרה או אסטרה פרו, כדאי לקחת בחשבון את אתר הוורדפרס הבא שתכנן לבנות..

התחייבות 100% כספי ללא סיכון! הצטרפו ליותר מ- 600,000 אוהבי אסטרה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map