אלמנטור נגד דיווי

בוני דפים הפכו לבוז עבור חלקם ומושיעים עבור אחרים. ללא קשר לנקודת המבט שלך, בוני הדפים כאן כדי להישאר. אבל, אתם קוראים את זה מכיוון שבטח כבר החלטתם לקחת את הצעד לתוך בוני הדפים בעצמכם. קפוץ ישר אל


לכן, זו לא שאלה אם בונה העמודים מתאים לך או לא, אלא איזה מהם לבחור.

TL; DR Divi vs Elementor: בחירה בין Elementor ל Divi עומדת לרדת על שני דברים. מחיר וקלות שימוש. Divi זול יותר אך בעל עקומת למידה תלולה וקשה יותר לשלוט בו. לעומת זאת, אלמנטור הרבה יותר קל ללמוד, להשתמש בו ולשליט אותו אבל זה עולה יותר. השימוש ב- Divi באתרים ללא הגבלה עולה 89 $ לשנה (או 249 $ עבור גישה לכל החיים). השימוש ב- Elementor באתרים ללא הגבלה עולה 199 $ לשנה (או 49 $ לשנה עבור אתר אחד בלבד).

גילוי נאות: חלק מהקישורים כאן הם “קישורי סניפים.” המשמעות היא שאם תלחץ על הקישור ורכש את הפריט, אקבל עמלת סניפים.

אולי אתה מתחיל, מתחיל או חובב וורדפרס מוחלט שמחפש לקחת את האתר שלך לשלב הבא בסטיילינג. אולי אתה מפתח WordPress שמחפש לנצל את זמנך בצורה יעילה יותר על ידי חסכון לעצמך שעות של קידוד ידיים בשינויים סגנוניים בעורך שלך.

מצד אחד, בוני דפים הם מסגד לידה עבור מי שאינו יודע לבצע קוד אך מעוניין ליצור אתרים יפים.

מצד שני, מפתחים מתלוננים כי בוני דפים מוסיפים משקל מיותר ונפיחות, מאט את מהירות האתר, הורס את SEO ומותיר אחריו בלגן של קודי קיצור לניקוי, אם תבחרו לשנות את בונה הדפים או אפילו את הנושא עצמו..

חוץ מזה, איזה מפתח אמיתי אפילו ירהר במחשבה להשתמש בונה דפים? השימוש בוני דפים הוא דומה לרכיבה על טוסטוסים, שניהם יכולים להיות מהנים עד שחבריך יראו אותך עם אחד.

בצחוק, בפוסט בבלוג זה אני לא מתכוון להיכנס לוויכוח אם בוני הדפים הם טובים או רעים.

אבל רק כדי להשוות שניים מבוני דפי וורדפרס הפופולריים ביותר כיום, אלמנטור ודיווי.

אלמנטור לעומת דיווי

שלא כמו ביקורות אחרות, לא יהיה זוכה מוצהר. בסוף ההשוואה הזו עליכם לדעת איזה בונה דפי וורדפרס הוא המתאים ביותר עבורכם.

ממשק חזית

נתחיל בממשקי החזית. שני בוני הדפים הם גרור ושחרר, כלומר פשוט לחץ על האלמנט הרצוי ואז גרור אותו למיקום שאתה רוצה שהוא יופיע בדף האינטרנט שלך ושחרר אותו למקומו. זה קל כמו זה.

דיווי

לוגו דיווי

דיווי האלמנטים שלהם מוצגים ממש בפריסת הדף עצמה.

בעיקרון, פשוט בחרו באלמנט הרצוי וסדרו אותו מחדש לפי הסדר שתרצו שיופיע בדף.

אתה יכול אפילו להוסיף אלמנטים נוספים מהמודולים הנוספים הכלולים בחבילה.

דיווי פרונטנד

אלמנטור

לוגו אלמנטור

ואילו עם אלמנטור, האלמנטים שלך לרוב, מסופקים בעמודה השמאלית, ובכך מעניקים לך פריסה ריקה על בד. לאחר מכן בחר באלמנט הרצוי ומסדר אותם באופן בו תרצה שיופיעו בדף שלך.

כמו עם דיווי, אתה יכול גם לבחור אלמנטים נוספים להוסיף מהמודולים הנוספים הכלולים בחבילה שלך, Basic או Pro (גרסת ה- Pro מעניקה לך אלמנטים רבים נוספים לבחירה).

חזית אלמנטור

מודולי תוכן

שני בוני הדפים מספקים לך מודולים נוספים בהם תוכל להשתמש כדי לשפר את המראה של דפי האינטרנט שלך ולהוסיף פונקציונליות רבה יותר לאתר שלך.

דיווי

לוגו דיווי

את כל דיווי המודולים כלולים בחבילה שלהם.

מודולי דיווי

אלמנטור

לוגו אלמנטור

בניגוד דיווי, אלמנטור כולל כמה מהמודולים שלהם בחבילה הבסיסית בחינם ואז מספק לך מודולים רבים נוספים כשאתה קונה את החבילה שלהם Elementor Pro.

מודולי אלמנטור(מודולים עם הלשוניות האדומות הקטנות בפינות הימניות העליונות כלולים רק ב- Elementor Pro)

ביקורות משתמשים & חוויות

אחרי שחיפשתי בפייסבוק ובטוויטר תגובות של משתמשים על החוויות שלהם ולא מצאתי הרבה, החלטתי להמשיך לרדיט שם ​​מצאתי הרבה יותר תגובות ממה שהייתי צריך ולא היה אכפת לי לרשום, אבל הנה כמה כדי לקבל מושג:

דיווי

לוגו דיווי

תגובה Redi Divi 1

תגובה Redi Divi 2

תגובה Redi Divi 3

תגובה Redi Divi 4

אלמנטור

לוגו אלמנטור

Reddit Elementor תגובה 1

Reddit Elementor תגובה 2

Reddit Elementor תגובה 3

חוט Reddit: Divi או Elementor?

להלן פתיל מעניין ב- Reddit הדן באותו נושא ממש. תבדוק את זה!

Reddit Divi vs Elementor

New to WordPress – Divi or Elementor? from WordPress

איזה בונה דפי וורדפרס הוא המתאים ביותר עבורך?

ישנן ביקורות רבות שם ומשוואות ומנוגדות בוני דפים שונים הקיימים כיום. במקור, רציתי לעשות א דיווי לעומת אלמנטור תחרות ראש בראש בחר את הזוכה האולטימטיבי.

אבל בוני דפים אינם כה חתוכים ויבשים. נראה שכאשר אחד יוצא עם עדכון ותכונות משופרות, הרי שהאחר בקרוב עוקב אחריו ולהפך.

תבניות אלמנטור

רבים מהשיפורים והתכונות החדשות הללו דומים, אם לא זהים, מה שמקשה על ההכרזה על זוכה אמיתי. עם זאת, שניהם ייחודיים מספיק בחוזקות ובחולשות שלהם כדי שתוכלו להחליט בעצמכם איזו מהן היא המתאימה לכם ביותר.

יש כאלה בקהילת המפתחים שמתנגדים בתוקף לשימוש בוני דפים כולם ביחד, מכיוון שהחסרונות העיקריים הם ערבוביות של קודים קצרים מבולגנים, עומסים עמודים איטי יותר כמו גם משקל מיותר ונפיחות של נושאים מקודדים בצורה נקייה אחרת. עם זאת, בין אם נרצה או לא, בוני דפים בינתיים, כאן כדי להישאר.

איזה בונה דפים המתאים ביותר עבורך תלוי לא רק בצרכים שלך, אלא גם בניסיון ורמת המיומנות שלך. בסופו של דבר, אני מאמין השניים הבאים הם הגורמים המכריעים ביותר ביניהם, והם שונים.

שני הגורמים הם: קלות שימוש / ידידותיות למשתמש ומחיר.

קלות שימוש / ידידותיות למשתמש

דיווי

לוגו דיווי

דיווי הוא אחד מאותם נושאים / בוני דפים, שמשתמשים אוהבים או שונאים. אחד היתרונות העיקריים של דיוויבונה העמודים הוא שלמרות שהוא בונה דפים אגנוסטי וניתן להשתמש בו בעיקר עם כל נושא וורדפרס, הוא נבנה במקור עבור דיווי הנושא עצמו. אז עדכונים של הנושא וגם של בונה הדפים חופפים זה לזה בצורה מושלמת.

יתרון נוסף של דיווי הוא שהם מקבצים את הפלאגין לנושא שלהם ולא בנפרד. נראה שזה לא מנפח את המחיר בהשוואה ל אלמנטור ואני מאמין שכן דיוויהדרך למשוך משתמשים לעולמם.

עכשיו, אני יודע שאולי אתה חושב, אני לא צריך את הנושא מכיוון שאני עובד עם ערכות נושא שונות וכו ‘. עם זאת, היתרונות של עבודה עם נושא אחד, בונה עמוד אחד שנבנה במיוחד עבור אותו נושא והפך למומחה בנושא הם מדי רבים ברשימה כאן.

אלמנטור

לוגו אלמנטור

אלמנטור עליית בונה דפי וורדפרס, יקום התוספים לא היה פחות מטאוריים. כיום משתמשים בו בלמעלה ממיליון אתרי אינטרנט וספירה. זה בעוד קצת פחות משנתיים ולא בכדי.

אלמנטור הוא לא רק פשטני בעיצוב, אלא שהוא גם מאוד אינטואיטיבי ונוח לשימוש. זה הופך אותו לאידיאלי עבור משתמשי וורדפרס בפעם הראשונה.

למפתחי אתרים מנוסים המחפשים לתת לבעלי דפים צילום, אלמנטור נראה שלא משאיר בלגן של קיצורי דרך שלא כמו דיווחים רבים מאת דיווי משתמשים.

אלמנטור לעומת דיווי תמחור

דיווי

לוגו דיווי

דיווי מאפשרת לך להשתמש לא רק בתוסף של בונה הדפים אלא גם בנושא באתרים ללא הגבלה. בין אם אתה הולך על החבילה השנתית שלהם במחיר של 89 $ לשנה ובין אם זה פעם אחת, מחיר לכל החיים של 249 $, מדובר בעסקה מדהימה.

תמחור דיווי

לא רק עבור בונה הדפים עצמו, אלא גם עבור הנושאים והעדכונים. למרות ש, דיווי אין גרסה חינמית, יש להם אחריות להחזר הכסף של 30 יום.

אם אתה מרגיש בנוח להתמודד עם קיצורי דרך או שאתה רוצה להיות מומחה לנושא אחד ובונה דפים תואם אז דיווי בשבילך. ניתן להשתמש בשילוב עוצמתי זה בכדי לשכפל אתרים מרובים עבור עצמכם או עבור לקוחות.

אלמנטור

לוגו אלמנטור

למרות שהגרסאות בתשלום של Elementor Pro הם יקרים יותר מ דיווי, הם מסוגלים לחבר משתמשים חדשים לבניית דפים בפעם הראשונה באמצעות הגרסה הבסיסית החינמית שלהם. כמו עם דיווי, זה אלמנטור דרך למשוך משתמשים גם לעולמם.

תמחור אלמנטורי

עם זאת, אחת האחיזות הגדולות ביותר לשימוש Elementor Pro זה התמחור. במחיר של $ 49 לשנה אתה מוגבל לאתר אחד וה- $ 99 לשנה נותן לך שני אתרים נוספים.

199 הדולר שלהם לאתרים ללא הגבלה הוא גם לשנה בלבד, שלא כמו 249 הדולר המחירים החדשים עבור אתרי אינטרנט ללא הגבלה דיווי הצעות. דיווי אפילו מקבץ את העיצובים שלהם בחבילה.

בשורה התחתונה, אלמנטור הוא טוב למעצבי אתרים חסרי ניסיון עם חווית קידוד מועטה ללא כל מי שרוצים לקחת את כישורי התפתחות האינטרנט שלהם לשלב הבא..

למפתחי אתרים מנוסים יותר, הוסף אלמנטור תוכל לחסוך אינספור שעות של קידוד ידיים בשינויים סגנוניים, מבלי שתצטרך להתמודד עם השארת יותר מדי קודים קצרים מבולגנים כדי להתמודד איתם בהמשך, אם תחליט לשנות נושאים, בוני דפים או פשוט בונים דפי תעלה כולם יחד..

Divi vs Elementor: איך הם מתאימים?

דיווי

לוגו דיווי

אלמנטור

לוגו אלמנטור

תוסף או נושא?

Divi נכנסת הן כתוסף וורדפרס והן כנושא וורדפרס. למעשה, כשאתה קונה אחד כזה, אתה מקבל את שניהם מכיוון שהתוסף לא נמכר בנפרד.Elementor מגיע כתוסף וורדפרס בלבד ועובד עם מרבית הנושאים (רשימה כאן) המכבדים את סטנדרטים הקידוד של וורדפרס.
ממשק עריכת חזיתית ידידותית למשתמש?של דיווי לבונה העמודים יש משהו לכולם. אם אתה מתחיל, תמצא במהירות את האלמנטים הבסיסיים של בונה הדפים קל מאוד ודי אינטואיטיבי לשימוש.

אם אתה מפתח מנוסה תגלה בקרוב את כל הפיצ’רים המתקדמים שיעזרו לך ליצור דפי אינטרנט דינמיים עבור הלקוחות שלך, בלי אינספור שעות כתיבת הקוד בעצמך.

היופי של אלמנטור בונה הדפים הוא בפשטותו. ברגע שתפעיל את התוסף, תראה שהממשק קל מאוד ומסביר את עצמו.

פשוט גרור ושחרר את האלמנטים על הבד הריק ואז מלא את התוכן שלך. אתה יכול גם להסתובב עם מודולי העיצוב והאנימציה עד שתשיג את המראה שאחריו.

שמירת תוכן לאחר ביטול?

כן, לאחר שתשבית את התוסף, התוכן שיצרת איתו נשאר.

עם זאת, אף אחד מהעיצוב והעיצוב אינו אלא קיצורי דרך. והקודים הקצרים האלה יכולים להיות מבולגנים.

כן, הדפים והתכנים שנוצרו באמצעות אלמנטור צריך להישאר זהה גם לאחר ביטול ההפעלה של התוסף. אם כי, כמה סגנונות ועיצוב הם מאוד תלויים אלמנטור וייתכן שלא יעבוד טוב. ביטול ההפעלה עשוי להשפיע על מספר לא מבוטל של הסגנונות והפורמטים שבהם נעשה שימוש. עם זאת, הדף עדיין נראה די קריא אפילו עם חלק מקודדי הקיצור שנותרו מאחור.
מהירות וביצועים?

בדוחות של משתמשים ובהשוואה לבוני דפים אחרים, דיווי נראה מעט איטי בהשוואה. זה נובע בעיקר מגדלי הקבצים של כל המודולים ואפשרויות הפונקציונליות שיש לתוסף זה. אז בהרבה מובנים אתה מקריב מהירות על אפשרות.בהתחשב באפשרויות שיש למשתמשים ביצירת דפי אינטרנט והפשטות שהפלאגין הזה מציע, המהירות והביצועים הם ממש שם למעלה עם הטובים שבהם. הם משיגים זאת על ידי הפיכת גודל הקבצים שמשתמש צריך להוריד קטן יותר ובכך להגדיל את המהירות והביצועים שלו.
פונקציונליות של קוד קצר?אם אתה מבצע קידוד, התוסף הזה בשבילך. דיווי נראה שיש לו קוד קצר לכל דבר. יש להם אפילו ספריה בשבילם. לא משנה מה התכונות העיקריות של בונה הדפים הזה או שאינן מכילות או אינן יכולות לעשות, בהחלט יהיה שם קוד קצר לשם כך. עם זאת, זה יכול גם ליצור כמה בעיות. אם תחליט להפסיק להשתמש בכלי לבניית הדפים, או להעביר לאחד אחר, יתכן שאתה משאיר אחריך ים גס של קודים קצרים בעקבותך כדי למיין.אלמנטור אין ספריית קיצורים כמו DIvi.

עם זאת, יש להם ווידג’ט שניתן להשתמש בו עבור כל קוד קצר הכולל קודי קיצור מהתוספים של צד שלישי, כמו גם קיצורי דרך מתבניות שנשמרו..

עיצובים ומערכות מוכנות לשימוש?

דיווי יש מעל 58 חבילות פריסה והם מוסיפים 2 פריסות חדשות בכל שבוע, בסדר מהקופסה. עם זאת זו רק ההתחלה. מתוך אותם 58+ ומספר פריסות מוקדמות מראש, אתה יכול ליצור מגוון פריסות אחרות כביכול אינסופיות, הכל בהתאמה אישית לצרכים של דף האינטרנט שלך או של הלקוח שלך. הכל ניתן לשמירה, כך שתוכלו להשתמש כתבניות מותאמות אישית משלכם.אלמנטור יש מעל 100+ עיצובים מוכנים ומוכנים לשימוש מראש.

נוסף על כך אתה יכול גם להתאים את אותם עיצובים מקוריים של 100+ שיצרו מראש לאינספור פריסות מעוצבות בהתאמה אישית. עיצובים אלה ניתנים לחיסכון.

מודולי תוכן

דיווי מגיע עם 46 מודולי תוכן. בנוסף תוספות רבות נוספות המיוצרות ממפתחי צד שלישי.אלמנטור מגיע עם 29 מודולי תוכן בגרסה החינמית + 30 נוספים עם גרסת המקצוען. זה בנוסף להרבה התוספות האחרות שנעשו על ידי מפתחי צד שלישי.
תאימות נושא?ה דיווי בונה הדפים תואם לרוב הנושאים של וורדפרס המכבדים את תקני הקידוד של וורדפרס (אם אתה רוצה להיות בטוח פשוט פנה לתמיכה שלהם ושאל).אלמנטור תואם לרוב הנושאים של וורדפרס המכבדים את תקני הקידוד של וורדפרס (אם אתה רוצה להיות בטוח פשוט פנה לתמיכה שלהם ושאל).
תאימות תוספים?כן. אם כי מבחינה הגיונית זה עובד הכי טוב עם דיווי נושא וורדפרס עצמו.כן. בגלל ה אלמנטור התוסף תוכנן כבונה דפים בלבד, כך שהוא בנוי לשימוש ברוב הנושאים של וורדפרס.
תמיכה?דיווי יש גם צ’אט מקוון וגם תמיכה בדוא”ל. אם הצ’ט תפוס, הם ישלחו אליך את תשובתך.אלמנטור יש תמיכה בדוא”ל בלבד.
קהילה?למרות ש, דיווי אין בפורום קהילתי באתר שלהם, יש להם כאן קבוצת פייסבוק פעילה: https://www.facebook.com/groups/DiviThemeUsers/אלמנטור אין בפורום קהילתי באתר שלהם, אבל יש להם כאן קבוצת פייסבוק פעילה: https://www.facebook.com/groups/Elementors/
ניסיון חינם?דיווי אינה מציעה גרסת ניסיון בחינם. עם זאת, הם מציעים 30 יום הכסף בחזרה אם אינך מרוצה מהמוצר שלהם.אלמנטור יש גרסה חינמית וכן גרסת פרו בתשלום. אין גרסת ניסיון בחינם לגירסת המקצוענים, אך יש לה אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום.
מחיר?דיווי הוא 89 דולר בשנה לאתרים ללא הגבלה. 249 דולר הוא תשלום חד פעמי עבור גישה ועדכונים לכל החיים.אלמנטור הוא 49 $ לשנה עבור אתר אחד. 99 דולר הוא לשנה עבור 3 אתרים. 199 דולר הוא לשנה לאתרים ללא הגבלה.

שאלות נפוצות

מה זה דיווי?

Divi הוא גם נושא וורדפרס וגם בונה גרירה ושחרור חזותי של עיצובים אלגנטיים. לנושא ה- Divi מובנה Divi Builder ואילו בונה העמודים של Divi עצמאי עובד עם כמעט כל נושא וורדפרס שיש בשוק. למידע נוסף עיין במאמר הסקירה שלי של Divi.

מה זה אלמנטור?

Elementor הוא תוסף וורדפרס של בונה גרירה ושחרור ויזואלי המחליף את העורך הקדמי של WordPress הקדמי בעורך משופר המופעל על ידי Elementor. Elementor מגיע גם בגרסה חינמית, מוגבלת, וגם בגרסת פרימיום הכוללת 50+ ווידג’טים ו- 300+ תבניות.

האם Divi טוב יותר מאלמנטור?

זה תלוי. Divi זול יותר אבל יש לו עקומת למידה תלולה וקשה יותר לשלוט בה. לעומת זאת, אלמנטור הרבה יותר קל ללמוד, להשתמש בו ולשליט אותו אבל זה עולה יותר. השימוש ב- Divi באתרים ללא הגבלה עולה 89 $ לשנה (או 249 $ עבור גישה לכל החיים). השימוש ב- Elementor באתרים ללא הגבלה עולה 199 $ לשנה (או 49 $ לשנה עבור אתר אחד בלבד).

האם דיווי ואלמנטור יעבדו עם גוטנברג?

כן, גם Divi וגם Elementor תואמים את גוטנברג ועובדים בצורה חלקה יחד.

אז איזה בונה דפי וורדפרס תקבל?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map