כיצד להאיץ את אתר וורדפרס שלך?

לעתים קרובות אנשים בוחרים בוורדפרס לפרויקטים ברשת שלהם, מכיוון שהוא קל יותר לשימוש ודורש מומחיות טכנית פחות בהשוואה למקביליהם. משתמש עם ידע מוגבל או חסר ידע בקידוד יכול גם לבנות אתר באמצעות הפלטפורמה, העיצובים והתוספים הזמינים כמעט לכל נישה..


אבל הפעלת אתר מצליח דורשת יותר מסתם נושאים ותוספים.

אי אפשר להבין את החשיבות של מהירות וורדפרס. דמיין שאתה מבקר באתר ונדרשת חצי דקה לטעינה. הצרות והתסכול שהוא יכול לגרום הם בלתי נסבלים. עכשיו, מה אם אתר הוורדפרס שלכם גורם לאותם צרות ותסכול למבקרים שלכם?

כיצד להאיץ את אתר הוורדפרס שלך - -

המבקרים שפיתחתם לאורך זמן ואחרי שעבדתם כל כך על הפקת התוכן הנכון ופעלו על פי שיטות השיווק הטובות ביותר. הכל מבזבז כיוון שהסיכוי הוא דל מאוד שהם אי פעם יחזרו לאתר שלך שוב.

ניתן להימנע מכל הטרחה והבלגן שאם אנו יודעים כיצד לייעל את אתר הוורדפרס שלנו. מיטוב אולי נשמע מעט מורכב וזה אולי יתן לך את הרושם שתצטרך לכתוב הרבה קוד אבל למזלך זה לא המקרה.

למעשה, במאמר זה פירטנו רק את השיטות שאינן דורשות קידוד או מורכבות כלשהי. אלה שיטות פשוטות ויעילות, שיכולות להאיץ את אתר וורדפרס שלך.

בכוונתנו לכסות את הטכניקות הבאות במאמר זה כיצד תוכלו להאיץ את אתר וורדפרס.

 • אירוח אתרים
 • נושא קל משקל
 • מטמון
 • דחיסת Gzip
 • הפחתת CSS ו- JS
 • מיטוב בסיסי נתונים
 • מיטוב תמונה
 • רשת למסירת תוכן (CDN)
 • שיטות עבודה מומלצות

ספק אירוח אתרים

התחשבות רבה נדרשת בעת ההחלטה באיזו חברת אירוח תבחר לארח את האתר שלכם.

אירוח אתרים

לספק האירוח בו אתם משתמשים יש השפעה עצומה על ביצועי האתר הכוללים וזה לא שונה במקרה של וורדפרס. ישנן חברות אירוח רבות המציעות אירוח מותאם אישית של וורדפרס אשר מוגדר מראש להפעלת וורדפרס בצורה חלקה ומהירה.

יתכן שאתה מקבל שטח בלתי מוגבל ורוחב פס מספק ספק האירוח המשותף הנוכחי שלך, אך זה רק על הנייר. במציאות, שטח בלתי מוגבל ורוחב פס זה משותפים גם למאות אתרים שונים אשר גורמים לאתרים איטיים ופגיעים.

אם אתה מתכנן לנהל את העסק שלך לטווח ארוך ובסופו של דבר רוצה לייצר ממנו הכנסות, אז לבזבז כסף על אירוח וורדפרס טוב כמו Cloudways או Kinsta שנחשב לאחד מארחי הענן הטובים ביותר של וורדפרס..

Cloudways מציעה גם ערימת אופטימיזציה בשילוב שכבות מטמון שונות המסייעות בשיפור זמן טעינת העמודים; הגדרת אופטימיזציה בדיוק עבור וורדפרס עם כלי אחסון במטמון נהדרים (נדון בהמשך מאמר זה).

היבט נוסף שצריך לחפש הוא מיקום מרכז הנתונים שלך. מומלץ לבחור במרכז הנתונים קרוב יותר לשוק הממוקד שלך בכדי להימנע מאיחור ולהעלאת מהירות האתר.

השתמש בנושא מהיר וקל משקל

למשתמשים בוורדפרס יש אפשרות לבחור מבין אלפי ערכות נושא זמינות באינטרנט. נושאים אלה עשויים להיראות כמו התאמה מושלמת לעסק שלך, אך התקנתם יכולה להאט את האתר שלך. הסיבה לכך היא שלא כל הנושאים מקודדים היטב ומותאמים לביצועים הטובים ביותר.

ערכות נושא של סטודיאפרס ג'נסיס לילדים

ישנם מספר נושאים של וורדפרס טעונים במהירות, בחינם וגם בתשלום, בחוץ.

אסטרה היא נושא קל משקל הפועל בצורה חלקה וטעינה מהירה יותר מרוב הנושאים שם בחוץ. זהו נושא רב-תכליתי אשר יכול לשמש בלוגרים, סוכנויות ומפתחי פרילנסרים.

מטמון

מטמון משחק תפקיד חשוב בהעברת אתר וורדפרס מהיר למבקרים שלך. זה מאחסן את התצוגה של אתר וורדפרס שלך כדי למנוע עיבוד שוב ושוב עבור כל משתמש.

המטמון מתבצע הן ברמת השרת והן ברמת הלקוח. ברמת השרת אנו יכולים להשתמש לכה עבור מטמון פרוקסי הפוך של HTTP. כלי נוסף המשמש לקובץ שמור בצד השרת הוא NGINX המשמש לאיזון עומסים כדי להתמודד עם עומסי תנועה כבדים.

תוסף טוב למטמון וורדפרס טוב יכול לעזור לך ביישום מנגנון מטמון יעיל לאתר וורדפרס שלך.

בריזה

Breeze הוא אחד מהתוספים הפופולריים של זיכרון המטמון של וורדפרס התומך בכל רכיבי המטמון הגדולים.

תוסף בריזה

זהו קל משקל ותומך במיניציה, דחיסת GZIP, זיכרון מטמון בדפדפן, מסד נתונים ואופטימיזציה וכו ‘. זהו תוסף בחינם אותו ניתן להוריד מ- WordPress.org.

רקטת WP

WP Rocket הוא תוסף שמור למטמון בשימוש נרחב עבור אתרי וורדפרס.

רקטת WP

התוסף מציע תכונות כמו זיכרון מטמון של דפים, דחיסת GZIP, זיכרון מטמון בדפדפן, אופטימיזציה של מסדי נתונים ומיניפציה וכו ‘. את התוסף ניתן לקנות מהאתר הרשמי שלו.

דחיסת Gzip

כולנו חווינו צמצום בגודל כאשר רוכסן תיקיה גדולה. מושג דומה ניתן ליישם גם כאן באמצעות GZIP Compression באתר וורדפרס שלך.

זה מקטין את גודל קבצי האתר שלך שנטען מהר יותר בסוף המשתמש. שיטה זו נאמרת כדי להפחית את גודל תוכן האתר שלך ב- WordPress ב- 70%.

כדי להחיל דחיסת GZIP בתוסף Breeze, עבור לתוספים אפשרויות בסיסיות לחץ וסמל את התיבה מול דחיסת GZIP ולחץ על שמור שינויים להחיל את השינויים.

פתק: ניתן ליישם דחיסת Gzip רק אם היא נתמכת על ידי השרת שלך.

הפחתת CSS ו- JS

בדרך כלל וורדפרס משתמשת בהרבה קבצי CSS. CSS הוא גיליון סטיילינג המעניק צורה וצבע לפריסת האתר שלך. צמצום פירושו לצמצם את גודל הקובץ על ידי הסרת רווחים והערות ששימשו בעת הפיתוח ואם בשלב מסוים האתר שלך אינו משתמש ב- CSS מסוים, אין לקרוא לו.

כדי להחיל מיניפציה בבריזה, עבור אל אפשרויות בסיסיות וסמן את כל התיבות עבור HTML, CSS, JS, Inline JS ו- Inline CSS.

מלבד מיניפיקציה, יש להימנע גם מביצוע CSS חוסם. CSS חוסם עיבוד יכול להאט את הצגת האתר באופן תקין. כדי למנוע זאת; השתמש בפחות מספר קבצי CSS ונסה לשלב כמה באחד במידת האפשר.

להחלת קיבוץ בבריזה, עבור אל אפשרויות מתקדמות וסמן את שתי התיבות מול קבצי הקבוצה כדי לאפשר קיבוץ של קבצי CSS ו- JS.

מיטוב בסיסי נתונים

עם הזמן מסד הנתונים נסתלק עם טבלאות ומידע מיותר מתוספים שונים. העומס הזה יכול להאט את זמן התגובה של השרת שלך. ניקוי קבוע של מסד נתונים יכול להאיץ את אתר וורדפרס שלך מכיוון שיהיו פחות שאילתות להפעלה ובסיס נתונים יהיה פחות צפוף.

אם אתה משתמש בבריזה כתוסף המטמון שלך, תוכל למצוא מספר אפשרויות לייעל את מסד הנתונים בפנים מאגר מידע הכרטיסייה של התוסף. אתה יכול לבחור את כל האפשרויות או לבחור רק את האפשרויות שנבחרו על ידי סימון התיבה שלפניה.

מיטוב תמונה

אתר לא מלא בתמונות. חלקם משתמשים פחות בעוד שאחרים משתמשים בהמון תמונות בהתאם לסוג האתר. תמונות יכולות להאט אתרי וורדפרס בזמן שלוקח זמן להוריד ולעבד. כדי לטפל בבעיות אלה, יש לנו יישומי פלאגין גדולים העושים אופטימיזציה של תמונות על ידי הקטנת הגודל שלהם ושמירה על איכות גבוהה.

דחיסה תמונה חלקה

נקרא בעבר Smush, זהו תוסף לדחיסת תמונות.

תוסף מרוח

לאחר ההתקנה, התוסף מבצע סריקה אוטומטית ומתחיל לדחוס תמונות קיימות המשמשות באתר שלך. זה מייעל אופטימיזציה של תמונות בכמויות גדולות ודחיסה אוטומטית של תמונות חדשות המועלות באתר וורדפרס.

דחיסת WP

WP Compress הוא עוד תוסף נהדר לאופטימיזציה של תמונות.

wp תוסף לדחיסה

מנגנון הדחיסה המתקדם שלהם כולל שלוש רמות אופטימיזציה שבאמת חוסך לך כל פיסת מקום אחרונה. תוסף זה קל מאוד לשימוש ויש לו גם אפשרויות שינוי גודל.

רשת למסירת תוכן (CDN)

כלי חובה במיוחד עבור אותם אתרי וורדפרס עם קהל עולמי. CDN עובד כמו מטמון והוא שומר עותק של האתר שלך ברשת שלו פרוס בכל רחבי העולם. זה מבטיח משלוח מהיר של תוכן סטטי ודינמי כאחד של האתר שלך אפילו לאנשים הגולשים הרחק ממיקום השרת המתארח שלך.

ל- CDN יתרונות רבים ובחירת ה- CDN הנכון אינה משימה קלה. לבחירת ה- CDN הנכון רצוי לבדוק את הביצועים שלו בתרחישים של עבודה אמיתית וביצוע מידות CDN הוא הדרך הטובה ביותר לבדוק זאת.

שיטות עבודה מומלצות אחרות

זה שיטה טובה לבצע סריקה מלאה של אתר וורדפרס שלך באמצעות כל תוסף אבטחה טוב כמו Sucuri או MalCare.

זה מסיר תוכנות זדוניות ותסריטים גרועים שעלולים לגרום לבעיות ביצועים באתר וורדפרס שלך. כמו כן בעת ​​התקנת כל תוסף חדש, הקפד לבדוק את התאימות שלו ואת העדכון האחרון. אם זה לא מתעדכן לעתים קרובות על ידי המפתחים שלו, נסה לחפש את האלטרנטיבות שלה.

בצע ביקורת על הגדרת WordPress הנוכחית שלך עבור תוספים ותמות מיושנים, מכיוון שהם יכולים לגרום לבעיות ביצועים ואבטחה. הקפד לעדכן לעתים קרובות ולקחת גיבוי מלא לפני כל שדרוג גדול.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map