כיצד לדעת אם כדאי להשתמש בתוסף וורדפרס בחינם

הפעלת אתר וורדפרס אינה מטבעה קשה. עם זאת, יש הרבה אודות וורדפרס שבעלי אתרים רבים לא יבינו אותם עד שהם משתמשים בה כבר זמן מה.


לפחות ככה זה עבד לי בכל מקרה.

כשאתה יוצא לבנות אתר במערכת ניהול התוכן הפופולרית, הגמישה והקלה לשימוש בעולם (CMS), עליך להתחיל עם רעיון. משם מגיעים דברים כמו:

 • שם דומיין. רכוש את שם הדומיין של האתר שלך (המכונה גם כתובת האתר).
 • ספק אירוח. בחר ספק אירוח כדי לארח את קבצי האתר שלך.
 • התקנת וורדפרס. התקן את WordPress לאתר שלך. לדוגמה, SiteGround הופך את התקנת וורדפרס לסופר פשוטה במיוחד.

בקיצור, זה כל מה שנדרש כדי להניח את הבסיס לאתר טוב. עם זאת, כבעלים של אתר וורדפרס, תצטרך להוסיף את העיצוב הכללי הבסיסי של האתר שלך עם נושא וורדפרס, וליישם פונקציונליות נוספת באמצעות תוספי וורדפרס..

ולפעמים משמעות הדבר היא שימוש בערכות הנושא והתוספים החינמיים הזמינים למשתמשים בוורדפרס

אבל הם תוספי וורדפרס בחינם ששווה להשתמש בהם?

היום אני הולך לתת לך סקירה קצרה של מה זה תוסף וורדפרס, היכן למצוא אותם לאתר האינטרנט שלך, וכיצד ניתן לדעת אם כדאי להשתמש בתוסף בחינם.

מהו תוסף וורדפרס?

על פי קודקס וורדפרס, התוספים מציעים אתרים שהם בדרך כלל פונקציות מותאמות אישית קלות וגמישות יותר כדי לענות על הצרכים האישיים של בעל אתר..

תוספי וורדפרס הם חלקי תוכנה עם פונקציות מותאמות אישית המאפשרות תכונה חדשה באתר שלך או גורמות לאתר שלך לבצע פונקציה ספציפית (כגון להוסיף טופס יצירת קשר או חסימת דואר זבל).

תוספי וורדפרס כתובים בשפת תכנות PHP ומשתלבים בצורה חלקה בליבה של וורדפרס. יתר על כן, הם מקלים על בעלי אתרים בכל הרמות להוסיף תכונות לאתרים שלהם מבלי שהם צריכים להבין את האופי המורכב של הקוד.

תוספי וורדפרס בחינם - מאגר וורדפרסמאגר וורדפרס ומצא טונות של תוספים בחינם.

יש ממש אלפי תוספים של וורדפרס זמינים במאגר הרשמי של וורדפרס. למעשה נכון לעכשיו יש כאלה 51,090 תוספי וורדפרס בחינם לבחירה. עכשיו כמובן שלעולם לא תזדקק לכל כך הרבה תוספים באתר שלך.

הסיבה לכך היא כי תוספים רבים מציעים תכונות דומות מאוד. לכן אתה צריך לעשות את המחקר ולבחור את הטוב ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלך.

היכן למצוא תוספי וורדפרס

מלבד מאגר הוורדפרס, מקומות שוק רבים של צדדים שלישיים מציעים תוספים פרמיום בחינם למשתמשים בוורדפרס. לכן השיטפון באלפי האופציות וקבלת ההחלטה קשה.

החדשות הטובות הן, עם זאת, יש כל כך הרבה תוספי וורדפרס באיכות גבוהה בחינם שבחרתם בהשקעה בתוסף פרימיום היא לא תמיד האפשרות היחידה. לאמיתו של דבר, כמה תוספים חינמיים שקיימים בחוץ עולים בהרבה על מתחרים פרמיום המאפשרים לך להוציא כסף במקום אחר.

אבל איפה המקום הטוב ביותר למצוא תוספי וורדפרס בחינם?

ובכן, התשובה לכך אינה קלה. אמנם למאגר וורדפרס יש המון אפשרויות עבורך, אך יש גם כמה חברות ומפתחי צד שלישי מדהימים המספקים תוספי וורדפרס איכותיים במיוחד לבעלי אתרים, ללא תשלום.

לכן, במקום לרשום כל מקום בו תוכלו למצוא תוסף וורדפרס בחינם, אני הולך לשתף אתכם בכמה טיפים לדעת מתי להמשיך להתקין תוסף וורדפרס בחינם באתר האינטרנט שלכם ומתי להיות זהירים – לא משנה מאיפה זה מגיע.

טיפים לבחירת תוסף וורדפרס בחינם

1. אם זה בא מהמאגר .. זה טוב

תוספי וורדפרס בחינם - תוספים לדוגמה של מאגר וורדפרסישנם תוספים חינמיים לכל צורך בעיצוב ופונקציונליות; אתה רק צריך למצוא אותם.

אוקיי, אני יודע שכבר אמרתי שיש כמה חברות גדולות של צד שלישי ומפתחי תוספים בחוץ המספקים פלאגינים בחינם באיכות גבוהה לבעלי אתרים. ואני עדיין עומד בזה.

עם זאת, אם אתה באמת רוצה לוודא שהתוסף החינמי שלך טוב, קבל אותו ממאגר הוורדפרס הרשמי. ספריית התוספים ב- WordPress.org אינה מאפשרת לרשום שם כל תוסף וורדפרס בחינם.

למעשה, קיים תהליך סינון קפדני ביותר שנועד להגן על בעלי אתרים מפני תוספים נפוחים, מקודדים גרועים ופגיעים שעושים הרס באתרי אינטרנט..

2. הקפד על איכות קוד

תוספי וורדפרס בחינם - קוד נקיWPMU DEV הוא מקור אמין לתכני וורדפרס לתוכנות.

זה יכול להיות מאתגר אם תחליט להשתמש בתוסף שמקורו שאינו ספריית התוספים של וורדפרס. הסיבה לכך היא שכל אחד יכול לטעון שהפלאגין שלו “מקודד בצורה נקייה”, “נקי מתפיחות” ו”אמינה לשימוש “.

אבל האמת היא שיש טונות של תוספים בחינם שמקודדים בצורה לא טובה על ידי מפתחי תוספים לא מנוסים. גרוע מכך, ישנם שם בחוץ אשר מיועדים לחשוף את האתר שלך בפני האקרים ותוכנות זדוניות, תוך סיכון האתר שלך.

אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שהפלאגין החינמי שלך בטוח לשימוש היא לעשות קצת מחקר על מפתח התוספים. אם למפתח יש נוכחות איתנה בקהילה של וורדפרס, מנהל אתר וורדפרס ידוע, יש לו ניסיון של שנים בפיתוח תוספים, ויש לו הוכחות חברתיות מצד משתמשים קיימים, כנראה שהוא בטוח לשימוש.

3. בדוק את הנתונים הסטטיסטיים

תוספי וורדפרס בחינם - סטטיסטיקות Jetpackהתוסף הפופולרי (והחינמי) Jetpack מתגאה ביותר מ -3 מיליון משתמשים פעילים.

ישנן מספר נתונים סטטיסטיים שאתה יכול לבדוק כשמדובר בבחירת תוסף וורדפרס בחינם לאתר שלך:

 • עודכן לאחרונה. ודא שהפלאגין עודכן במהלך 6 החודשים האחרונים. לתוספים מיושנים עשויים להיות באגים שיכולים להפוך את האתר שלך לפגיע. בנוסף, ייתכן שעדכון לגרסת הוורדפרס שלך לא עובד טוב עם תוסף מיושן.
 • התקנות פעילות. ככל שאנשים משתמשים באופן פעיל בפלאגין באופן פעיל, כך סביר להניח שזה יגרום לכם לבעיות. לדוגמה,
  ליוסט יש יותר משלושה מיליון התקנות.
 • גרסת וורדפרס. ממש כמו לבחור תוסף מעודכן, חשוב שהתוסף יעבוד היטב עם הגרסה המעודכנת ביותר של וורדפרס.
 • דירוגים. הוכחה חברתית יכולה (ואולי צריכה) להשפיע על בחירות התוסף שלך.

תוספי וורדפרס בחינם - סטטיסטיקות Jetpack - דירוגיםיש לקחת בחשבון דירוגים בבחירת תוסף בחינם.

4. חפש תמיכה

תוספי וורדפרס בחינם - פורום התמיכה של Jetpackהפורום של Jetpack תומך תמיד בפעילות.

דבר אחד שתוספים חינמיים לא תמיד מגיעים אליו הוא תמיכה. אחרי הכל, אם אינך משלם עבור פלאגין, אין התחייבות מצד היזם לספק תמיכה מכל סוג שהוא. עם זאת, אין פירוש הדבר כי תמיכה מיותרת. אם יש לך בעיות עם התוסף שלך, טוב לדעת שמישהו שם בחוץ יעזור.

לכל תוסף באיכות גבוהה יהיה תמיכה כלשהי במקום. בדרך כלל, לפלאגינים בחינם יש פורום תמיכה. עם זאת, ישנם מפתחי תוספים שיעזרו לך ישירות. יתר על כן, לחברות צד ג ‘יש צוותי תמיכה שיעזרו לך, אפילו עם התוספים החינמיים שלהם.

5. בדיקת מהירות אתר

תוספי וורדפרס בחינם - מוניטור שאילתההשתמש בתוסף Query Monitor כדי לאמוד את ההשפעות של תוספים בחינם באתר האינטרנט שלך.

על מנת להבטיח שהתוסף החינמי בו אתה משתמש באתר שלך באמת קל משקל, חשוב מאוד למדוד את מהירות האתר ואת הביצועים שלו לפני ואחרי ומתקינים אותו. הנה כמה דרכים נהדרות לעשות בדיוק את זה:

 • השתמש בכלי מקוון כמו Pingdom או GTmetrix
 • השתמש בתוסף צג השאילתה
 • בדוק התקנת תוסף חדשה בסביבת בדיקה

מחשבות אחרונות

בסופו של דבר, אין שום סיבה שלא תשתמשו בתוספים חינמיים באתר וורדפרס שלכם. כל כך הרבה מהאמינים שם מספקים מספיק תכונות שלא תצטרכו לבזבז את המזומנים שהרווחת קשה על תוסף פרימיום “רק בגלל”.

עם זאת, בהחלט יש אמצעי זהירות שכדאי לנקוט בעת התקנת תוסף בחינם באתר האינטרנט שלך. במיוחד אם זה לא בא ממאגר וורדפרס אמין. וגם אז יש להשתמש בזהירות בתוספים מיושנים שאינם נתמכים.

בסך הכל, אם תשומת לב לעצותיי ותעשה את המחקר שלך, תמצא את עצמך עם ארסנל של תוספי וורדפרס איכותיים וחינמיים העונים על כל צורך שלך.

מה החוויה שלך עם שימוש בתוספי וורדפרס בחינם? האם השארתי טיפ חשוב מכריע להחליט האם תוסף בחינם שווה להשתמש או לא? אשמח לשמוע על כך בתגובות למטה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map