2020 כאן והאפוקליפסה הקמעונאית עומדת לרשותנו והכול בזכות מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות. לא מכיר אף אחד מהתנאים האלה? הגעת למקום הנכון.


מאמר זה ינחה את כל מה שאתה צריך לדעת על אופן עיצוב המסחר האלקטרוני והקניות המקוונות בשנת 2020. מכיוון להישאר מעודכן בסטטיסטיקות העדכניות ביותר בנושא מסחר אלקטרוני ומגמות הקניות המקוונות הוא חיוני לכל עסק מקוון השנה.

נתונים סטטיסטיים של מסחר אלקטרוני ועובדות קניות מקוונות 2020

ה אפוקליפסה קמעונאית מתייחס לסגירת מספר גדול של לבנים וטיח מיקומים, בעיקר חנויות רשת.

אפוקליפסה זו מתרחשת מאז המוקדמות שנות ה -2010 ויש אין סוף באופק. הסיבה? ה צמיחה של מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות ששום דבר לא מאפשר לנו לקבל מוצרים בהישג ידנו מבלי לפתוח קטלוג או לצאת לדלתות הכניסה שלנו.

מסחר אלקטרוני הוא פעולת הקנייה או המכירה של מוצרים ושירותים באופן מקוון. זה פורח מאז המוקדם שנות השבעים כאשר סטודנטים בסטנפורד ו- MIT השתמשו ב- ARPANET כדי להסדיר מכירת קנאביס.

כיום, מותגי מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות הם שמות ביתיים. האם שמעת פעם על אתר בשם אמזון? בתוך 2015, אחראי אתר הקניות המקוון חצי מכל גידול המסחר האלקטרוני. נושא זה הוא השער לעתיד וידיעת הסטטיסטיקות העדכניות ביותר בנושא מסחר אלקטרוני לשנת 2020 חשובה מכדי להיות בקיאות.

Contents

1. סטטיסטיקת התנהגות קנייה 2020

תשתף:

גברים מוציאים יותר בעסקה מאשר נשים – בערך 68 אחוז יותר

מקור: https://home.kpmg/bh/en/home/insights/2017/01/online-purchase- Behavior.html

על פי KPMG, גברים מוציאים כ -68 אחוז יותר כסף על העסקאות שלהם מאשר נשים. זה נובע מהעובדה שהם נוטים יותר לרכוש מוצרי יוקרה ואלקטרוניקה וגם לקנות בכמויות גדולות מאשר עמיתיהם הנשים. נשים נוטות יותר לרכוש אוכל ואיפור שהם פריטי עלות נמוכים יותר.

גברים ממקסמים את זמנם באופן מקוון ובכך בסופו של דבר מוציאים יותר כסף בגלל זה. אם אתה מחפש להגדיל את המכירות לקהל הגברי שלך בשוק המסחר האלקטרוני שלך, נסה להציע חבילות. יש סיכוי גבוה יותר שגברים יקדישו את הזמן להבין שהם יכולים לקנות חבילה גדולה יותר בבת אחת ולהוציא יותר כסף בפעם אחת – כך שהם לא צריכים לחזור מאוחר יותר – מאשר אישה.

צרכנים הם יצורי הרגל – 30 אחוזים מעדיפים לחזור לאתר שהם רכשו ממנו בעבר

מקור: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

אם יש לך חוויה חיובית עם מותג, המחקר אומר שלא צפוי להסתלק מאותו המותג לאחר מכן. זו אחת הסיבות לכך שכתובות דוא”ל המופנות ללקוחות לאחר שכבר רכשו מאתר פעם אחת כה יעילות. ממש כמו לחזור לאותה חנות מועדפת בקניון, הקניות ברשת דומות מאוד. אתה מכיר את המותגים שאתה סומך עליהם וכדאי לך ללכת אחרי זה.

זוכר את אמזון? כ 59 אחוז מהמילניאלים אומרים כי הם פנו לאמזון לפני כל אתר מסחר אלקטרוני אחר

מקור: https://whatmillennialswant.inviqa.com

מה זה אומר על שוק המסחר האלקטרוני? זה הכל נוחות. אמזון משווקת נוחות לפני כל דבר אחר. אפשרות המשלוח העיקרית שלהם היא תמצית הנוחות מכיוון שהיא מביאה את המוצר שלך לפתחך לפני שמספר מעקב אפילו זמין עבורך כדי לאתר את החבילה שלך.

ברגע שאמזון תשיג אותך, לעולם לא תחזור. בנוסף, אמזון מציעה כל כך הרבה פריטים שונים שאתה צריך, שלעולם אין צורך לחפש בשום מקום אחר.

צרכנים מקוונים הופכים פעילים יותר ברשת – כ- 30 אחוז מפרסמים משוב ומשאירים ביקורות

מקור: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

אמנם ביקורות אינן זמינות בחנויות לבנים וטיט, אך הן יכולות לקבל או לשבור את ההחלטה לבצע רכישה מקוונת. קחו בחשבון שכעת זהו חלק בלתי נפרד מחווית הקנייה המקוונת. השוק הוא כיום מרחב לקונים להחלפת עסקים ומוצרי מידע. זה יכול להועיל לצרכנים אך באמת יכול לפגוע במכירות אם המוצר לא עושה את מה שהוא אמור לעשות.

ההערכה היא כי עד 2040 כ- 95 אחוז מכל הרכישות יהיו באמצעות מסחר אלקטרוני

מקור: https://www.nasdaq.com/article/uk-online-shopping-and-ecommerce-statistics-for-2017-cm761063

אם היית לא מאמין עד לנקודה זו, זה רמז אחד לעלות על הסיפון. זה יכול להיות קשה אם אתה אוהב את חווית הקנייה של ללכת לקניון. עם זאת, זו פשוט לא דרך העתיד. עם האפוקליפסה הקמעונאית עלינו, אנו מסתכלים על המון

2. סטטיסטיקת עגלה נטושה 2020

תשתף:

לפעמים קשה לעקוב אחריו. העלויות הנוספות הבלתי צפויות הכרוכות בקניות מקוונות נוטשות את העגלות שלהם בקופה

מקור: https://baymard.com/lists/cart-abandonment-rate

העמלות הנוספות הללו הן אחת הסיבות לכך שאמזון הורגת את משחק המסחר האלקטרוני בשנת 2019. הקונים אוהבים לראות בדיוק מה הם הולכים להשיג מבחינת העלות. אם קונה הצליח להשיג עסקה מדהימה עד שלחץ על סמל העגלה שלו, אין פלא שהוא לא עובר בתשלום.

לאחר קניות מקוונות ואתרי מסחר אלקטרוני רושמים את הקונים בכל עמלה נוספת שתעלה מראש תוביל לתוצאה הרבה יותר שמחה בשני הקצוות.

כולם אוהבים עסקה – 54 אחוז מהקונים חוזרים לרכוש את הפריטים הנטושים בסלים שלהם אם המחיר יירד

מקור: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

אם תכניס אותו לעגלה שלך, בטח רצית אותה, אך העמלות הלא צפויות האלה הפחידו אותך. עם זאת, אם מחיר הסל שלך יורד, מדוע שלא תחזור לרכוש אותו? זו התנהגות של יותר ממחצית הקונים ברשת.

קונים אינם מתחייבים – 23 אחוזים לא ינסו לרכוש אם עליהם ליצור חשבון

מקור: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

אם אתה קונה מקוון, כנראה שהיית שם. זה לא יהיה אירוע נפוץ באתר כמו אמזון. עם זאת, אם אתה מנסה אתר חדש, אתה עשוי לראות כמה דברים שאתה אוהב ולהכניס אותו לסל שלך. לפני שאתה יודע זאת, אתה פונה לקופה והאתר מכה אותך “צור חשבון”.

בעוד שחלק מאתרי המסחר האלקטרוני התחכמו והוסיפו אפשרות “לבדוק אורח”, אחרים מתעקשים שתבצע חשבון. לפי ערוץ N, קונים 1 מכל 5 לא מנסים לעשות זאת. הם מחפשים לעבור דרך הצ’ק מבלי לוותר על מידע אישי. אתרי אינטרנט למסחר אלקטרוני שמחפשים מכירות נוספות יעשו להוסיף אופציה שאינה דורשת יצירת חשבון לרכישה.

3. סטטיסטיקות ביצועי פלטפורמה 2020

תשתף:

ענייני שירות לקוחות. בערך 80 אחוז מהמשתתפים אמרו שהם מפסיקים למסור את עסקיהם לחברות בגלל חווית שירות לקוחות לקויה

מקור: https://blog.hubspot.com/news-trends/customer-acquisition-study

יתכן שכבר זכור לך מקרה מסוים עם אינפוגרפיק סטטיסטי זה. האם נתקלת אי פעם בחברה ממש קשה לעבוד איתה? האם חווית אי פעם סתם חווית שירות לקוחות תהומית שהרסה עבורך חברה לנצח? אולי אפילו נשבעת שלעולם לא תעביר להם את העסק שלך בשיחת טלפון זועמת עם סוכן שירות לקוחות?

לא משנה מה קרה, זה היה בלתי נשכח. אם יש לך בשר בקר עם חברה, אתה לא מחפש לעבוד איתם שוב וככה רוב הצרכנים. קבלת שירות לקוחות טוב כשאין לך פנים עם הלקוחות שלך חשובה לא פחות כמו מפעל לבנים וטיט, אך מאתגר יותר ויותר.

צרכנים רוכשים במספר מכשירים. כ- 85 אחוז מהלקוחות יתחילו בכל רכישה נתונה במכשיר אחד וישלימו במכשיר אחר

מקור: https://www.thinkwithgoogle.com/consumer-insights/how-digital-connects-shoppers-to-local-stores/

רכישות ניידות מושפעות לרוב מהודעות דוא”ל שנשלחו מהקמעונאי. ככאלה, בעוד שצרכן עשוי להתחיל בטלפון או במחשב הנייד או באייפד שלו, הרכישה הושלמה במכשיר אחר מכיוון שהמידע כה נגיש מכל הפלטפורמות..

היזהרו מאתרים איטיים. אם לטעינה של האתר שלך לוקח יותר משלוש שניות, 57 אחוז מהצרכנים ילחצו במקום להמתין

מקור: https://www.pure360.com/warm-up-ip-address/

עם מהפכת המסחר האלקטרוני מגיע הצורך לספק את הצורך של הצרכנים באינטרנט מהיר. אם האתרים אטים אז המכירות יהיו מדי. ההמתנה לטעינה של דפים שווה ערך להמתנה בתורים בקניון, וקונים בשנת 2019 רוצים שכלום לא יעשה את זה עם זה.

4. סטטיסטיקת מסחר אלקטרוני בנושא תוכן וידאו 2020

תשתף:

התנועה האורגנית משתפרת עד 157 אחוזים עם סרטונים

מקור: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

האתרים שמניבים את הביצועים הטובים ביותר הם אלה עם קטעי וידאו. בין אם זה בגלל שסרטונים מועילים יותר לצרכנים ובין אם הם מעניינים יותר מחומר קריאה, כך או כך, התנועה עולה כשמדובר בסרטונים..

בעת ביצוע רכישה, 80 אחוז מהצרכנים מצאו שסרטונים מועילים

מקור: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

האם נתקלת אי פעם במדריך וידאו מועיל באמת או בהדגמת מוצר? אם יש לך, אתה יודע שזה יכול לשפר את חווית הקנייה שלך פי עשרה. חלק מהסיבה שחלק מהקונים אוהבים כל כך ללכת למיקום של לבנים וטיט היא שזה מאפשר להם להחזיק את המוצר הפיזי בידיהם..

אתה יכול לבלות כל כך מעט זמן עם פריט ולדעת שהוא לא בשבילך. אמנם זה לא מחליף לגמרי את החוויה, אבל לראות מישהו אחר מטפל במוצר יכול לעזור לך להעריך איך אתה רוצה את זה. אולי לראות את הז’קט שעוצב בדמות מישהו בגודל דומה או את כל הכיסים בתרמיל בסרטון, זה רק נקודת ההפצה שאתה צריך.

חזותיים הם חלק משמעותי מתהליך קבלת ההחלטות של הצרכן. תשעה מכל עשרה קונים אומרים שזה החלק החשוב ביותר בהחלטת הקנייה שלהם

מקור: https://www.jlbmedia.com/benefits-product-video-production/

האם תקנה משהו שמעולם לא ראית לפני כן? התשובה היא ככל הנראה, “בשום אופן!” בין אם הוויזואליים האלה הם סרטונים או תמונות, אתה רוצה לוודא שאתה יודע מה אתה מקבל לפני שאתה מזמין אותו. לפיכך, סרטונים מעודדים מעורבות באתרים מכיוון שהם מציגים מוצרים בזמן אמת. משתמשים יכולים לראות בדיוק כיצד הם משתמשים במוצר ואיך הוא נראה.

ארבעה פעמים קונים רבים מעדיפים לצפות בסרטון על מוצר

מקור: https://animoto.com/blog/business/video-marketing-cheat-sheet-infographic/

בואו נודה בזה. לקרוא על מוצר פשוט לא קל כמו לצפות במשהו עליו. אם תצפו לראות סרטון הדרכה או סרטון הדגמה, אתם יודעים בדיוק כיצד המוצר מיועד לשימוש באופן ידידותי למשתמש. זה לוקח פחות זמן ופחות מאמץ, ותהיה הרבה יותר קרוב לרכוש את הפריט הרצוי תוך זמן קצר.

5. סטטיסטיקה של מסחר אלקטרוני במדיה חברתית 2020

תשתף:

אם לחנות יש נוכחות במדיה חברתית, הם מגדילים את המכירות הממוצעות שלהם ב 32 אחוז

מקור: https://www.bigcommerce.com/blog/5-social-stats-for-online-storeowners/

באופן כללי, מרבית האנשים סומכים על עסקים שיש להם יותר ויותר נוכחות מקוונת. אם תוכלו למצוא את הפייסבוק או האינסטגרם שלהם, זה מגדיל את האפשרות שתוכלו להכיר את המוצרים שלהם. אם צרכנים יכולים לקיים אינטראקציה עם חנות דרך המדיה החברתית שלהם, סביר יותר שהם ירגישו בנוח ויבצעו רכישה. לפיכך, היא מגדילה את המכירות המקוונות של החנות ב- 32 אחוזים.

פייסבוק היא הפורום הפופולרי ביותר למסחר אלקטרוני. כ 85 אחוז מכל רכישות המסחר האלקטרוני באתר מדיה חברתית מגיעים מפייסבוק

מקור: https://www.shopify.com/infographics/social-commerce

אמנם אינך מכיר זאת, אולם המסחר האלקטרוני של פייסבוק עשוי להיות יותר ויותר רלוונטי בעתיד. נכון לעכשיו, כ- 85 אחוז מכל רכישות המסחר האלקטרוני במדיה החברתית נמצאות בפלטפורמה של מארק צוקרברג.

בעוד שלפייסבוק יש כיום את המונופול, הצלחתה הצומחת עשויה להתחיל לחקות על ידי כמה ענקיות מדיה חברתית אחרות כמו אינסטגרם או טוויטר. רק הזמן יגיד לאן המסחר האלקטרוני יכול להתרחב ולהמשיך להצליח.

אם התוכן הוא חזותי, סביר להניח שהוא ישתף פי 40 במדיה החברתית

מקור: https://www.dreamgrow.com/21-social-media-marketing-statistics/

תוכן חזותי מושך יותר את הצרכנים, ולכן יש סיכוי הרבה יותר לשתף אותו במעגלים הפנימיים שלהם. מדיה חברתית – ממש כמו מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות – משנה את אופן הצגת המוצרים. כעת ניתן להפנות מוצרים באופן מיידי לחברים ובני משפחה אם צרכן אחד מרוצה מכך. הפיכת מוצר לסחירה במדיה החברתית היא כעת חשובה לא פחות מאשר להבטיח שאתרך ידידותי למשתמש.

6. takeaways מפתח

תשתף:

אז מה הם התיקים העיקריים של ענף המסחר האלקטרוני והקניות המקוונות לשנת 2020 שמצביע על נתונים סטטיסטיים אלה?

 • ההבנה כיצד פועלים צרכנים חשובה להגדלת מכירות מסחר אלקטרוני וקניות מקוונות.
 • מיטוב אתרי אינטרנט לנייד יסייע לצרכנים לפעול טוב יותר ולהגדיל את המכירות. אתרי מוביילים שאינם מותאמים אופציונלי מפריע ללקוחות המשפיעים על סטטיסטיקות ביצועי פלטפורמה.
 • אמנם נטישת עגלת קניות תתרחש אפילו עם האתרים המוחלטים הטובים ביותר, אבל ההבנה, אם זה קורה רק בגלל שקונים אינם מחויבים או מכיוון שהאתר עצמו מהווה מכשול בפני הקונה, זה חשוב להפליא. אם זה האחרון, חשוב לבצע שינויים באתר עצמו. איך אולי נראה שינוי זה?
  • הודע לקונים על כל עמלות נוספות המוקדמות מראש כך שלא יהיה זעזוע מדבקה בעגלה.
  • אל תבקש ליצור חשבון כדי לרכוש פריטים.
  • שלח תזכורת בדוא”ל לאנשים שנטשו עגלות. אפילו טוב יותר, אם מכירה פוגעת בפריטים בעגלה שלהם, זה הופך אותם להרבה יותר סביר לקנות.
 • ביום ובעידן של מדיה חברתית, תוכן וידאו יכול לשפר את המעורבות ולעזור לצרכנים להבין את האופן שבו מוצרים עובדים בצורה יעילה יותר מתוכן כתוב או אפילו לצלם..
 • מדיה חברתית ושוקי המסחר האלקטרוני שלהם יכולים לעזור לבנות מודעות למותג. השימוש בשדרה זו יכול לסייע בשיפור העסק ולהיות תחרותי בענף חדש ופורח זה.

בסך הכל, תעשיית המסחר האלקטרוני והקניות המקוונות יהפכו במהרה לדרך לעתיד. הנתונים הסטטיסטיים המסחר האלקטרוני הזמינים מדגימים כי קיימות מגוון דרכים להציג את ההיבטים המועילים של קנייה ומכירה של שירותים באופן מקוון.

בין אם אתה מסתכל על התנהגות קונה, ביצועי פלטפורמה או סטטיסטיקות במדיה חברתית, ההיבט החשוב ביותר הוא רק הבנת אופן הפעולה של צרכנים כדי להמשיך ולגדול מסחר אלקטרוני.

עם 95 אחוז מהרכישה לכיוון השוק המקוון בכמעט 20 שנה, עדיף שתלמד כיצד להפיק את המרב מחוויית הקנייה או המכירה שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me