מנוע WP לעומת GoDaddy השוואה ראש בראש בה נבדקות תכונות חשובות כמו ביצועים, תמחור, יתרונות וחסרונות – כדי לעזור לך לבחור לפני שתירשם לאחד מספקי אירוח אתרים אלה..


החלק ימינה

מנוע WP

קדימה אבא

על אודות:מנוע WP הוא מארח וורדפרס מנוהל לחלוטין, מאובטח ואמין המציע תכונות מדהימות כמו עדכוני אבטחה אוטומטיים, גיבויים יומיים, נקודות שחזור בלחיצה אחת, מטמון אוטומטי + ועודGoDaddy היה בתקשורת לאחרונה, במיוחד במודעות טלוויזיה ומדיה מודפסת. הוא מספק שמות דומיין וכן אירוח אתרים ידידותי למשתמש יחד עם תוכניות במחיר סביר וזמני פעולה מרשימים.
נוסד ב:20101997
דירוג BBB:א+א+
כתובת:רחוב Lavaca 504, סוויטה 1000, אוסטין, TX 7870114455 N. Hayden Rd. # 219 סקוטסדייל, AZ 85260
מספר טלפון:(512) 827-3500(480) 505-8877
כתובת דוא”ל:[מוגן בדוא”ל]לא רשום
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס, הדרכה
מיקום מרכז נתונים / שרת:18 מיקומי שרת גלובלייםבפיניקס, אריזונה
מחיר חודשי:החל מ- 28.00 $ לחודשהחל מ -4.99 דולר לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:לאכן (למעט בתכנית כלכלית)
אחסון נתונים ללא הגבלה:לאכן (למעט בתכנית כלכלית)
אימיילים ללא הגבלה:לאכן (למעט בתכנית כלכלית)
מארחים דומיינים מרובים:כן (למעט תוכנית אישית)כן (למעט בתכנית כלכלית)
לוח בקרה אירוח / ממשק:פורטל לקוחות WP EnginecPanel
אחריות לזמן הפעולה של השרת:99.90%99.90%
אחריות להחזר כספי:60 יום30 ימים
אירוח ייעודי זמין:כןכן
בונוסים & תוספות:CDN (Network Delivery Content) כלול בתוכניות מקצועיות ועסקיות. טכנולוגיית EverCache מאיצה את זמן טעינת העמודים. התקנות הניתנות להעברה והעברת חיוב. בואו להצפין תעודת SSL בחינם. כלי בודק מהירות דף.כלי ניהול DNS מובחר (תכנית אולטימטיבית בלבד). כוח עיבוד כפול וזיכרון (תוכנית אולטימטיבית בלבד). DudaMobile ממיר את האתר שלך אוטומטית לנייד (כל התוכניות למעט כלכלה). תעודת SSL (תוכנית Ultimate בלבד). מאיץ אתרים (תכנית אולטימטיבית בלבד). תעודת SSL (תוכנית Ultimate בלבד). סורק זדוני (תוכנית Ultimate בלבד).
הטוב: מיטוב עבור וורדפרס: WP Engine ממוקד במתן חוויית אירוח וורדפרס הטובה ביותר האפשרית.
קנה מידה לגודל: כלי הזזה של WP Engine עוזרים לך למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.
אבטחה ממוקדת וורדפרס: ל- WP Engine יש DDoS והפחתת כוחות ברוט, ניטור רשת בזמן אמת והתקנה מתמדת של התיקונים והעדכונים החדשים ביותר כדי להבטיח אבטחה מרבית עבור אתר האינטרנט שלך..
Uptime נהדר: הייתם מצפים שלחברה כמו GoDaddy תהיה אחת מהאופציות הכי טובות בתעשייה רק ​​נותנת את העובדה שהן כל כך ענקיות. אך טרם שמעתי תלונה על זמן הפעולה של GoDaddy. Uptime הוא אחד הדברים שאתה מצפה מחברת אירוח אתרים שתעביר עליהם ו- GoDaddy עושה זאת עם סגנון.
אירוח לינוקס וחלונות: GoDaddy הוא אחד מספקי האירוח המעטים הנדירים שנותנים לך אפשרות ללכת על Windows ולא על מערכת ההפעלה לינוקס הסטנדרטית בתעשייה. אם יש לך אתרי ASP.NET, זה המקום בשבילך.
תמיכה טכנית מעולה: פעם אחר פעם חברות אירוח אתרים מקבלות תלונות על שירות הלקוחות שלהן. בין אם זה חוסר ידע או זמני המתנה ענקיים, אבל GoDaddy שלף ארנב מכובעם בקסם זה. יש להם את שירות הלקוחות הטוב ביותר.
ידידותי למשתמש: רוב GoDaddy בנוי סביב הרעיון של לקוחות הקצה החדשים יותר. כל הכלים שלהם הם ???? newbie ???? ידידותי. באופן אישי אני אוהב את ה- PanP שלהם שאמור להיות סטנדרט בתעשייה בנקודה זו. כל מה שאני צריך נמצא ממש בהישג ידיי ואין לי שום טענות לגבי ה- UX שלהם.
הרע: מספקת רק אירוח וורדפרס: WP Engine מציע באופן בלעדי אירוח וורדפרס מנוהל.
תוכניות יקרות: התוכניות של WP Engine כוללות סט יקר של תגי מחיר. אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, זהו שירות מעולה ואיכותי.
ערך לא יקר: אלא אם כן אתה תופס את GoDaddy בעסקת קידום מכירות נהדרת, אתה תתבאס מעט מהמחירים שאתה משלם. אתה פשוט לא מקבל את אותה הביצועים עם חבילות השירות התחתונות של GoDaddy. אבל אם אתה תופס אותם במבצע, ארוחת העוף הזוכה במנצח.
תכונות חסרות חנות מקוונת: מבחינתי, ביום ובגיל זה, תוספות מסחר אלקטרוני אינן אמורות להיות מוחשיות. אתה צריך לקבל את כל הפעמונים והשריקות כי חברת אירוח אתרים בדרך כלל לוקחת נתח מהכסף שלך בכל מקרה. עבור GoDaddy הם מתגעגעים לסירה עם תכונות ושגיאות חסרות, פשוט תוקפים את החנות שלך בכל זווית.
סיכום:באמצעות WP Engine (סקירה) אתה מקבל תכונות מדהימות כמו גיבויים יומיים וסריקות זדוניות בחומת אש. זהו גם SSL מוכן ל- SSL ו- CDN מוכן בשחזור של לחיצה אחת. לקוחות מעוניינים יכולים לנסות את המוצר למשך 60 יום, ללא סיכון. יש למשתמשים גם גישה לתוסף WP Engine Migration להעברה נוחה של האתר שלך. ישנה גם סביבת איזור שימושי מאוד שבה ניתן לבדוק נושאים או תוספים.זמין גם בשירות אירוח אתרים זה הוא תמיכה נהדרת יחד עם התקנות אפליקציה בלחיצה אחת ועוד. ראוי לציין שקל להשתמש ברישום שמות מתחם בשילוב אירוח. משתמשים אינם צריכים לדאוג שהאתרים שלהם מוכנים לנייד או יבחרו בין לינוקס לחלונות. משתמשים יכולים גם לגשת לחשבונות באפליקציית הנייד של Go Daddy באמצעות האתרים עצמם שמופצים כדי לאפשר למשתמשים לגשת בקלות למידע על חשבון. תוכלו למצוא כאן אלטרנטיבות של GoDaddy.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me