מנוע WP לעומת Bluehost

מנוע WP לעומת Bluehost השוואה ראש בראש בה נבדקות תכונות חשובות כמו ביצועים, תמחור, יתרונות וחסרונות – כדי לעזור לך לבחור לפני שתחליט להירשם לספקיות אירוח אתרים אלה..


תוצאה סופית

מנוע WP

תוצאה סופית

Bluehost

חושבים להירשם עם WP Engine לעומת Bluehost לאירוח אתר וורדפרס שלך? WP Engine היא חברת הידועות המפורסמת המנוהלת של וורדפרס בחוץ, ואילו Bluehost רק לאחרונה החלה להציע שירותי אירוח WP מנוהלים. אם תכונות וביצועים הם גורמים מרכזיים עבורך, עבור עם WP Engine, אך אם המחיר הוא גורם מרכזי עבורך, בחר Bluehost.

השתמש בטבלת ההשוואה להלן כדי ללמוד מה ההבדלים.

מנוע WP לעומת Bluehost השוואה

החלק ימינה

מנוע WP

Bluehost

על אודות:מנוע WP הוא מארח וורדפרס מנוהל לחלוטין, מאובטח ואמין המציע תכונות מדהימות כמו עדכוני אבטחה אוטומטיים, גיבויים יומיים, נקודות שחזור בלחיצה אחת, מטמון אוטומטי + ועודBluehost מספקת שירותי אירוח עם רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אירוח וחשבונות דוא”ל. יש לו מוניטין של ביצועים חזקים, תמיכת לקוחות מעולה ותמחור תחרותי.
נוסד ב:20101996
דירוג BBB:א+א+
כתובת:רחוב Lavaca 504, סוויטה 1000, אוסטין, TX 78701Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097
מספר טלפון:(512) 827-3500(888) 401-4678
כתובת דוא”ל:[מוגן בדוא”ל]לא רשום
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס
מיקום מרכז נתונים / שרת:18 מיקומי שרת גלובלייםפרובו, יוטה
מחיר חודשי:החל מ- 28.00 $ לחודשהחל מ- 2.95 $ לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:לאכן
אחסון נתונים ללא הגבלה:לאכן
אימיילים ללא הגבלה:לאכן
מארחים דומיינים מרובים:כן (למעט תוכנית אישית)כן
לוח בקרה אירוח / ממשק:פורטל לקוחות WP EnginecPanel
אחריות לזמן הפעולה של השרת:99.90%לא
אחריות להחזר כספי:60 יום30 ימים
אירוח ייעודי זמין:כןכן
בונוסים & תוספות:CDN (Network Delivery Content) כלול בתוכניות מקצועיות ועסקיות. טכנולוגיית EverCache מאיצה את זמן טעינת העמודים. התקנות הניתנות להעברה והעברת חיוב. בואו להצפין תעודת SSL בחינם. כלי בודק מהירות דף.כלי הגשת מנוע חיפוש. אשראי פרסום בגוגל בסך 100 דולר. אשראי מודעות בפייסבוק בסך 50 דולר. רשימת דפי צהוב חינם.
הטוב: מיטוב עבור וורדפרס: WP Engine ממוקד במתן חוויית אירוח וורדפרס הטובה ביותר האפשרית.
קנה מידה לגודל: כלי הזזה של WP Engine עוזרים לך למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.
אבטחה ממוקדת וורדפרס: ל- WP Engine יש DDoS והפחתת כוחות ברוט, ניטור רשת בזמן אמת והתקנה מתמדת של התיקונים והעדכונים החדשים ביותר כדי להבטיח אבטחה מרבית עבור אתר האינטרנט שלך..
מגוון תכניות אירוח: Bluehost מציע אירוח משותף, VPS, אירוח ייעודי וענן, כמו גם אפשרויות כמו אירוח וורדפרס מנוהל, מה שמאפשר לך את הגמישות להרחיב את האתר שלך בקלות לצרכי האירוח המשתנים שלך..
תמיכה 24/7: בנוסף לכמה ממשאבי העזרה העצמית הטובה ביותר של כל מארח, ל- Bluehost יש צבא אמיתי של מומחים הפועלים במהירות שמוכנים לסייע לכם 24/7 באמצעות כרטיס תמיכה, מוקד, או צ’אט חי.
מדיניות החזר כספי טובה: Bluehost תעניק לך החזר מלא אם תבטל תוך 30 יום, והחזרים מדורגים אם תבטל מעבר לתקופה ההיא..
הרע: מספקת רק אירוח וורדפרס: WP Engine מציע באופן בלעדי אירוח וורדפרס מנוהל.
תוכניות יקרות: התוכניות של WP Engine כוללות סט יקר של תגי מחיר. אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, זהו שירות מעולה ואיכותי.
אין התחייבות לזמן קצר: Bluehost לא מציע לך פיצוי על זמן השבתה ממושך או בלתי צפוי.
דמי העברת אתרים: בניגוד לחלק ממתחרותיה, Bluehost גובה עמלות נוספות אם ברצונך להעביר אתרי אינטרנט קיימים מראש או חשבונות orcPanel..
סיכום:באמצעות WP Engine (סקירה) אתה מקבל תכונות מדהימות כמו גיבויים יומיים וסריקות זדוניות בחומת אש. זהו גם SSL מוכן ל- SSL ו- CDN מוכן בשחזור של לחיצה אחת. לקוחות מעוניינים יכולים לנסות את המוצר למשך 60 יום, ללא סיכון. יש למשתמשים גם גישה לתוסף WP Engine Migration להעברה נוחה של האתר שלך. ישנה גם סביבת איזור שימושי מאוד שבה ניתן לבדוק נושאים או תוספים.Bluehost (סקירה כאן) ידוע גם בפתרון ההגנה על המשאבים הקנייני שלה שהוגן להגנה על משתמשי אירוח משותף ממשתמשים פוגעניים אחרים באותו שרת. לקוחות ומשתמשים יכולים להתקין יישום באמצעות SimpleScripts 1 התקנות לחץ. זמינים גם VPS ו- Hosting Dedicated Hosting.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map