ראש בראש מקדש מדיה לעומת מנוע WP השוואה בין אירוח אתרים ובוחנת תכונות חשובות כמו ביצועים, תמחור, יתרונות וחסרונות ועוד – כדי לעזור לכם להחליט לפני שתירשמו עם אחת מאותן חברות אירוח אתרים..


החלק ימינה

מקדש המדיה

מנוע WP

על אודות:רשת האירוח המשותפת Grid הייחודית של Media Temple מספקת יציבות סולידית, אך חלק מהמחירים שלהם יקרים מעט. התכונה החיובית העיקרית בנושא אירוח אתרים זה היא שמספקת יציבות ניכרת לעומת עמיתים בשוק כפי שמספק הרשת המשותפת ברשת המובחנת.מנוע WP הוא מארח וורדפרס מנוהל לחלוטין, מאובטח ואמין המציע תכונות מדהימות כמו עדכוני אבטחה אוטומטיים, גיבויים יומיים, נקודות שחזור בלחיצה אחת, מטמון אוטומטי + ועוד
נוסד ב:19982010
דירוג BBB:א+א+
כתובת:בית מקדש מדיה 8520 National Blvd #A Culver City, CA 90232רחוב Lavaca 504, סוויטה 1000, אוסטין, TX 78701
מספר טלפון:(310) 841-5500(512) 827-3500
כתובת דוא”ל:[מוגן בדוא”ל][מוגן בדוא”ל]
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס
מיקום מרכז נתונים / שרת:אשברן, וירג’יניה ואל סגונדו, קליפורניה18 מיקומי שרת גלובליים
מחיר חודשי:החל מ 20.00 $ לחודשהחל מ- 28.00 $ לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:לאלא
אחסון נתונים ללא הגבלה:לאלא
אימיילים ללא הגבלה:לאלא
מארחים דומיינים מרובים:כןכן (למעט תוכנית אישית)
לוח בקרה אירוח / ממשק:פורטל לקוחות מדיה מקדשפורטל לקוחות WP Engine
אחריות לזמן הפעולה של השרת:99.90%99.90%
אחריות להחזר כספי:30 ימים60 יום
אירוח ייעודי זמין:כןכן
בונוסים & תוספות:הדרכות Sidekick ו- WP101 WordPress. ערכות נושא מעוצבות של MediaTemple.CDN (Network Delivery Content) כלול בתוכניות מקצועיות ועסקיות. טכנולוגיית EverCache מאיצה את זמן טעינת העמודים. התקנות הניתנות להעברה והעברת חיוב. בואו להצפין תעודת SSL בחינם. כלי בודק מהירות דף.
הטוב: אירוח רשת: טמפלטים ארכיטקטורת אדריכלות מקבצי רשת של רשת מגדילים אתרים עם מאגר של מעבדי שרתים, תוך שמירה על מהירויות גם אם התעבורה גבוהה בכל הזמנים.
מספר האתרים המותרים: אפילו אם אתה מתכוון לתוכנית האירוח המשותפת הנמוכה ביותר ב- Media Temple, אתה יכול לארח מייד מאה אתרים.
תמיכת לקוחות: תמיכת לקוחות של Media Temple מעניקה לך סיוע מסביב לשעון מצוות העובדים הבקיא ושפע של אפשרויות עזרה עצמית.
מיטוב עבור וורדפרס: WP Engine ממוקד במתן חוויית אירוח וורדפרס הטובה ביותר האפשרית.
קנה מידה לגודל: כלי הזזה של WP Engine עוזרים לך למצוא את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.
אבטחה ממוקדת וורדפרס: ל- WP Engine יש DDoS והפחתת כוחות ברוט, ניטור רשת בזמן אמת והתקנה מתמדת של התיקונים והעדכונים החדשים ביותר כדי להבטיח אבטחה מרבית עבור אתר האינטרנט שלך..
הרע: מחיר: אם העסק שלך מתקציב מצומצם, אולי תרצה לחפש אפשרויות אחרות שכן מקדש המדיה הוא אחד ממארחי האינטרנט היקרים יותר..
לינוקס בלבד: Media Temple אינו מציע סביבות אירוח של ASP.net.
אין תכונות ללא הגבלה: בניגוד לספקים אחרים, Media Temple אינו מציע אחסון בלתי מוגבל או תכונות רוחב פס בלתי מוגבלות.
כלי בניית אתרים: בונה אתרים של Media Temple Virb הוא מנוי נפרד ואופציונלי ואינו כלול בשירותי אירוח משותפים או VPS שלהם..
מספקת רק אירוח וורדפרס: WP Engine מציע באופן בלעדי אירוח וורדפרס מנוהל.
תוכניות יקרות: התוכניות של WP Engine כוללות סט יקר של תגי מחיר. אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, זהו שירות מעולה ואיכותי.
סיכום:מקדש המדיה? אירוח אתרים פרימיום ושירותי ענן מפעילים יותר ממיליון וחצי אתרים ב 100 – מדינות שונות. ניתן לנהל אתרי וורדפרס מפרויקטים בודדים ללקוחות עסקיים מאסיביים. ישנם עדכוני ליבה אוטומטיים, אופטימיזציות של וורדפרס וגם קשה לקחת אותם. לעסקים בכל הגדלים ניתן להגיע אליהם באמצעות שירות אירוח זה. זה גם די טוב באירוח משותף ו- VPS.באמצעות WP Engine (סקירה) אתה מקבל תכונות מדהימות כמו גיבויים יומיים וסריקות זדוניות בחומת אש. זהו גם SSL מוכן ל- SSL ו- CDN מוכן בשחזור של לחיצה אחת. לקוחות מעוניינים יכולים לנסות את המוצר למשך 60 יום, ללא סיכון. יש למשתמשים גם גישה לתוסף WP Engine Migration להעברה נוחה של האתר שלך. ישנה גם סביבת איזור שימושי מאוד שבה ניתן לבדוק נושאים או תוספים.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me