סקירת מנוע WP

WP Engine מספקת אירוח וורדפרס מנוהל לאתרים ברחבי העולם המציעים תמיכה מדהימה, ואירוח בכיתה ארגונית המותאם במיוחד עבור WordPress. אבל האם WP Engine היא הבחירה הטובה ביותר עבורך?


כבעלי עסק מקוון המחפש להתאים ולהצליח, עליכם למצוא דרכים לחסוך זמן, לפגוע באבטחת האתר ולהבטיח למשתמשים שלכם את החוויה הטובה ביותר האפשרית בזמן הניווט באתר שלכם. זו הסיבה שבעלי אתרי וורדפרס רבים כל כך אוהבים מנוע WP.

ובמיוחד טכנולוגיות המהירות הנודעות שלהן. מכיוון ש- WP Engine הפך להיות ה- מארח וורדפרס הצליח לראשונה לאמץ את פלטפורמת הענן של גוגל התשתית החדשה ביותר, מכונות וירטואליות המותאמות לחישוב (VM) (C2).

WP Engine מציע כעת ביצועים שהם מהיר יותר ב- 40%. זה נוסף על אופטימיזציות תוכנה שהביאו לשיפור ביצועים של 15% בכל פלטפורמה.

טכנולוגיית המהירות של WP Engine היא תכונת המפתח שלקוחות הכי אוהבים אותם.

ביקורות בטוויטרביקורות חיוביות בעיקר מאנשים בטוויטר

בזה סקירת WP Engine אני אבדוק מקרוב את היתרונות והחסרונות ואבצע את שלי כדי לעזור לך להחליט לפני שתירשם איתם לאתר וורדפרס שלך..

על ידי לחיצה על קישור זה תוכלו לארח את אתר וורדפרס שלכם בלבד 25 דולר לחודש (בדרך כלל 30 $ לחודש) בתשלום מדי שנה.

Contents

מה תלמד בסקירה זו

 1. המקצוענים

כאן אני מתחבר במה שיש להם, כי יש המון חיוביות במיוחד סביב שלושת ה- S של אירוח אתרים; , ביטחון ותמיכה.

 1. הרמאים

הם מקבלים הרבה דברים, אבל כמו בכל שירות (אירוח) שם בחוץ, זה לא הכל מושלם, כאן אני מכסה את מה שלהם .

 1. תוכניות & מחירים

כאן אני עובר על השונות שלהם ומה התכונות שמגיעות לכלול בתוכניות השונות שלהם.

 1. האם מנוע WP טוב בכל מה שקשור לו?

לבסוף אני עוטף דברים בסיכום ומודיע לך אם הם שירות אירוח וורדפרס מנוהל .

אירוח וורדפרס מנוהל הוא שירות פרימיום שנועד לא רק לארח את נתוני האתר שלך ולהעביר אותם למבקרים באתר במהירות, אלא לעזור לבעלי אתרים לנהל את המשימות המייגעות שמגיעות עם הפעלת אתר שצומח..

למרות שלכל מארח וורדפרס מנוהל יש חבילת תכונות שונה, המוקד העיקרי צריך להיות מהירות האתר, ביצועים, שירות לקוחות ואבטחה..

סקירת מנוע wp - -

אז בואו נראה איך הם מסתדרים בסקירה זו של WPEngine.

WP Engine Pros

WP Engine, שנוסדה בשנת 2010 באוסטין, טקסס, יצאה לספק אירוח וורדפרס מיוחד כאשר מערכת ניהול התוכן של וורדפרס המשיכה להוכיח את עצמה כפלטפורמת הבלוגים הפופולרית ביותר הקיימת..

בנויה על תשתית רשת ברמה עולמית, ומשתלבת עם שותפי טכנולוגיה מהמעורבים הטובים ביותר כמו Google, AWS ו- New Relic. זוהי חברה בבעלות פרטית עם 18 מרכזי נתונים הפזורים ברחבי העולם..

WP Engine מאמין בכוחו של קוד פתוח. הם בנו את פלטפורמת החוויה הדיגיטלית של וורדפרס (DXP) המופעלת על ידי למעלה משלושים טכנולוגיות קוד פתוח.

אך האם הם הפיתרון המנוהל ביותר ב- WordPress כיום? בואו נסתכל ונראה.

1. מהירות בוערת

גורמים רבים מגלים מדוע האתר שלך, לא משנה באיזה גודל הוא, יטען במהירות ויבצע ביצועים טובים בכל עת. למרבה המזל, WP Engine עולה על כל זה.

אי אפשר להעריך את החשיבות של “מהירות”, והנה מה שיש להם לומר על זה:

יש אתר טעינה מהירה הכרחי כיום, באיזו מהירות טכנולוגית המהירות משתמש WP Engine?

מהירות האתר היא המייחדת העיקרית עבור WP Engine. זה אחד מסימני ההיכר העיקריים של הפלטפורמה שלנו שמבדיל אותנו מהמתחרים שלנו. הטכנולוגיה העומדת מאחורי זה כוללת שילוב CDN בלחיצה אחת, סיומת NGINX המותאמת אישית שלנו וטכנולוגיית SSD. ה- CDN מקצץ בצורה דרסטית את זמן ההמתנה לנכסים ומבטיח שהמשאבים ישוחררו לבקשות חשובות. שילוב NGINX מספק חוויה טובה יותר למבקרים שלך על ידי עדיפות לבקשות אנושיות על פני בקשות מערכת אוטומטיות. וטכנולוגיית SSD פועלת כדי להימנע מרוויה של זיכרון RAM ומשפרת את עיבוד ה- backend. לקבלת צלילה עמוקה יותר בערימה הטכנולוגית שלנו, עיין בדף זה.

מנקודת מבט כוללת של התשתית, אנו משתפים פעולה עם שירותי האינטרנט של אמזון ופלטפורמת הענן של גוגל כדי לספק ללקוחות מגוון פתרונות ברמה הארגונית המספקים חוויות מהירות, מדרגיות, זמינות ומאובטחות מאוד. בנוסף, בעלי שותפים איכותיים כמו אלה מאפשרים לנו לספק מרכזי נתונים במגוון רחב של מיקומים – 18 בסך הכל. נוכחות גלובלית זו מעניקה לנו את היכולת לשרת יותר לקוחות ברמה המקומית, שם הם רואים שיפור בביצועים ומהירות כתוצאה מכך.

לוגו WPEngine
רוברט קיילי – מנהל שותפים בחברת WP Engine

שירותי CDN

הם שיתפו פעולה עם StackPath (לשעבר MaxCDN) כדי לתת לכל הלקוחות שלהם גישה לשירותי משלוח ברשת התוכן. שימוש ב- CDN יכול להפחית בצורה דרסטית את השיהוי ולשפר את מהירות האתר מכיוון ששרתים המשתרעים על פני כל העולם פועלים יחד כדי לספק תוכן לאתר למשתמשים על סמך מיקומם הגאוגרפי. CDN בחינם עם כל התוכניות.

טכנולוגיית EverCache של WP Engine

הם בנו את אחד הארכיטקטים הוורדפרסיים הניתנים להרחבה ביותר אי פעם – שנקראו EverCache – כדי לספק מהירות ולטפל בדוקרני תנועה בכל אתרי האינטרנט שהם מארחים ללא השבתה..

כדי לגרום לזה לקרות, הלקוחות משתמשים בתערובת של שירותי CDN, מטמון אגרסיבי המתבצע על ידי EverCache, ועדכון מגיב בכל פעם שמשהו חדש עולה באתר האינטרנט שלך. במילים אחרות, האתר שלך מספק תוכן במהירות לאנשים ברחבי העולם, שומר את כל התוכן הסטטי במטמון, ואף מעדכן את האתר שלך בכל עת שאתה מבצע שינוי.

מטמון מנוע wp

מטמון דפים, זיכרון מטמון ושמירת אובייקטים (יש להפעיל בפורטל המשתמשים) מגיעים מכל המובנים וניתן לנקות אותם בקלות מתוך אזור הניהול של WordPress..

WP Engine מטמון בצורה אגרסיבית כל דבר, החל מדפים ועד עדכונים ועד להפניות מחדש 301 בתת-דומיינים; זה גורם לאתר שלך לטעון מהיר.

כלי ביצועי הדפים של WP Engine

בפורטל המשתמשים, לכל הלקוחות יש גישה לכלי ביצועי הדפים. כדי להשתמש בו כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר שלך ולראות את הביצועים הטובים ביותר.

כלי בדיקת מהירות מנוע wp

להלן פירוט של סוג הנתונים שהכלי הזה מספק:

 • המלצות לשיפור מהירות האתר וביצועיו
 • מספר השניות שלקח לדפדפן להציג את האובייקט הראשון על המסך
 • זמן ממוצע שלוקח לכל החלקים הגלויים באתר שלך להציג על המסך
 • מספר המשאבים המבוקשים על ידי דף האינטרנט שמנותח (כולל משאבים כמו תמונות, גופנים, HTML ותסריטים)
 • גודל הקובץ הכולל של כל האלמנטים שהועברו מהדף שלך לדפדפן המשתמש

אני חושב שההמלצות לבד ממש מסודרות. הם חוסכים לך את זמן הצורך להשתמש בכלים של צד שלישי כגון Google PageSpeed ​​Insights ומציעים משאבים רבים נוספים שיסייעו להסביר את ההמלצות למי שאינו מבין..

המלצות מהירות

לבסוף, WP Engine מגיע ל- PHP 7.2 ומוכן ואף נותן לכולם, בין אם הם משתמשים באירוח שלהם ובין אם לא, גישה לכלי המהירות הבלעדי של WP Engine (אם כי אתה צריך לספק כתובת דוא”ל כדי לקבל תוצאות, שאולי לא יושבות טוב עם כמה ).

כלי בדיקת מהירות בחינם - -

מבחן המהירות שלי

כאן רציתי לראות כמה מהר עומסים WPE, לא משתמשים בכלי בדיקת המהירות שלהם.

יצרתי אתר וורדפרס המתארח בתוכנית WP Engine של 25 דולר לחודש (בתשלום שנתי), ואז המשכתי להתקין את הגרסה החינמית של נושא ה- GeneratePress עם כמה פוסטים ודפים בבלוג של תוכן..

אז כמה מהיר WP Engine? ובכן ממש מהר בעצם …

בדיקת מהירות wp של מנוע ב- gtmetrix

על פי GTmetrix האתר שלי טעון במלואו 0.8 שניות. לא היה צורך לבצע אופטימיזציות ידניות נוספות, בזכות שמירת הדפים המובנית במטמון, זיכרון שמור ושמירת אובייקטים..

רציתי גם לראות כיצד ההופעה שלהם מתמשכת תחת מעט מתח, אז רצתי מבחן ההשפעה על עומס המדמה 30 מבקרים פעילים המגיעים לאתר במשך 3 דקות.

מבחן השפעת עומס

מה שמראה תרשים זה הוא שכאשר מספר המבקרים עולה (הקו הירוק), זמני טעינת העמודים (הקו הכחול) נשארים קבועים בסביבות 40 אלפיות השנייה (הקו הירוק).

זה דבר טוב באמת מכיוון שזה אומר שיותר מבקרים המגיעים לאתר לא יביאו לירידה בביצועים.

2. מאפייני אבטחה מתקדמים

WP Engine יודע עד כמה חשובה האבטחה לאתר, במיוחד עבור אתרים המשתנים בקנה מידה. לכן הם מציעים ללקוחותיהם מספר מאפייני אבטחה מובחרים המיועדים להגן על נתוני האתר שלך.

 • גילוי איומים וחסימה. הפלטפורמה שלהם בודקת את כל התעבורה באתר, מחפשת דפוסים חשודים וחוסמת אוטומטית התקפות זדוניות.
 • יישומי אינטרנט. התקפות של יישומי אינטרנט המתרחשים בשכבת וורדפרס וגם בשכבת nginx מזוהות ומתוקנות מייד, לפני שהן משפיעות לרעה על האתר שלך..
 • וורדפרס ליבה. לצוות המומחים של WP Engine יש את כל קהילת וורדפרס בראש, בין אם הם משתמשים בשירותי האירוח המנוהלים שלהם ובין אם לא. אם פותח תיקון ליבה של וורדפרס, הוא מועבר לקהילה של וורדפרס לשיקול.
 • תוספי וורדפרס. התקנות ועדכוני תוספים אינם מטופלים על ידי WP Engine, כך שאתה שומר על שליטה על העיצוב והפונקציונליות של אתר האינטרנט שלך. עם זאת, מפתחים של תוספי WP Engine מפקחים על פגיעויות של תוספים כך שלקוחותיהם לא ייפצעו טרף לפעילות זדונית.
 • תיקונים ועדכונים אוטומטיים. הם טלאים אוטומטית את ליבת WordPress, כך שאתה לא צריך לדאוג לפגיעויות.
 • גיבויים אוטומטיים. למקרה שמשהו יקרה לאתר שלך, ל- WP Engine יש גיבוי של האתר שלך שקל לשחזר אותו. למעשה, הם מבצעים גיבויים יומיים ויש להם אפשרות שחזור בלחיצה אחת.

בנוסף לכל אלה, WP Engine מציעה מניעה מפני התקפות DDoS, ניסיונות כוח ברוט, והתקפות הזרקת JavaScript / SQL. בנוסף, הם ידועים כמי שעבדו עם חברות אבטחה של צד שלישי כדי לבצע בדיקות קוד שגרתיות וביקורות אבטחה כדי לוודא שהכל מתעדכן..

והחלק הכי טוב? אם אתר וורדפרס שלך נפרץ, הם יתקנו אותו בחינם.

3. תמיכת לקוחות יוצאת דופן

WP Engine ידוע כבעל תמיכה בלקוחות מהממים. למעשה, עומדים לרשותם למעלה ממאתיים מומחי שירות 24/7/365 כדי לספק ללקוחות תמיכת לקוחות אחד על אחד.

ישנם שלושה מיקומי תמיכה גלובליים כך שמישהו זמין בכל עת. וכדי לחשוב עליו, צוות התמיכה לא עוזר לך רק עם בעיות האירוח שלך. הם גם מומחי וורדפרס שיכולים לעזור לך באבחון בעיות ולהמליץ ​​על אופטימיזציות אתרים.

אתה יכול לגשת למישהו התומך בערוצים הבאים:

 • מסביב לשעון תמיכה בצ’אט חי לכל שאלה בנושא מכירות שיש לך
 • תמיכה טלפונית 24/7 לשאלות מכירות
 • תמיכה בפורטל משתמשים בכל נושא אירוח טכני או וורדפרס
 • קטע ייעודי לתמיכה בחיוב לטיפול בדאגות בחשבונך
 • בסיס ידע כללי עם מאמרים הנוגעים למגוון נושאים

צוות התמיכה מתגאה בזמן תגובה של פחות משלוש דקות צ’אט חי וציון מקדם Net חזק של 82, מה שמוכיח כי אושר הלקוחות הוא המוקד העיקרי שלהם..

וכדי לבחון אותם, יצרתי קשר עם צוות התמיכה בשעה 04:45 מוקדמת ובטוח מספיק, תוך כ -30 שניות, מישהו היה שם כדי לענות על שאלותי.

תמיכה בצ'אט של מנוע wp

חבר הצוות שדיברתי איתו היה ידידותי ובעל ידע ושמח לענות על כל שאלות שהיו לי.

אם כבר מדברים על לקוחות …

WP Engine מציעה מגוון של תכונות ייחודיות, איזה תכונה או כלי הם הלקוחות שלך הכי אוהבים?

תיק המוצרים של WP Engine צמח משמעותית במהלך השנים האחרונות. למעשה, בדיוק השקנו את פיתרון האבטחה המתקדם והביצועים שלנו, Global Edge Security. בהתאם ללקוח, יתכן שתראה העדפות שונות לכלים שונים. לדוגמה, לקוחות בשרתים ייעודיים ממש נהנים מגישה של SSH Gateway. בצד הקטן יותר, עם התוכניות המשותפות, סוכנויות ומפתחי פרילנס תמיד משבחים את הקלות בסביבות הפיתוח והייצור בפלטפורמה שלנו, כשמאפיין ההתקנה הניתן להעברה שלו הוא גולת הכותרת מסוימת.

כלי התובנות הניתנות לפעולה שלנו, כמו ביצועי דף וביצועי תוכן הם תמיד להיט. עם זאת, בסך הכל, הכלי הפופולרי ביותר שלנו יהיה ביצועי יישומים. הוא מספק נראות ברמת הקוד כדי לעזור לצוותים לפתור בעיות במהירות רבה יותר, לייעל את חוויות הוורדפרס שלהם ולהגדיל את זריזות הפיתוח. זה נותן לצוותי פיתוח ותפעול IT את הנראות שהם צריכים לבנות ולשמור על חוויות דיגיטליות נהדרות של וורדפרס.

לוגו WPEngine
רוברט קיילי – מנהל שותפים בחברת WP Engine

4. ערבויות

כמעט כל חברות אירוח הוורדפרס המנוהלות מציעות ללקוחות ערבויות מסוג כלשהו. אחרי הכל, ערבויות הן דרך נהדרת להעניק אמון באלה שעדיין לא מכירים ואוהבים חברה.

הם מציעים את הערבויות הבאות:

 • אחריות לזמן הפעולה של שרת 99.95% ועבור זמן עבודה של 99.99% לאלה עם SLA משופר (לא כולל זמן השבתה מתרשם, כגון תחזוקה מתוזמנת או חירום, שירותי בטא ואפילו אירועי Force Majeure)
 • אמנם זה לא מושלם, אבל יש להם מאמר נהדר שמסביר את זמן הפעילות, את המציאות שמאחורי ההבטחות המסתוריות של 100% זמן ההפעלה, ואילו שאלות אתה באמת צריך לשאול מארח אתרים פוטנציאלי
 • אחריות להחזר הכסף של 60 יום בכל התוכניות למעט תוכניות מותאמות אישית

אתה יכול גם לטעון כי WP Engine מבטיח אבטחת אתרים מכיוון שהם יתקנו את האתר הפרוץ שלך בחינם, שעבור פיגוע גדול יכול לעלות לעסק אלפי דולרים לאבחון וניקוי..

5. סביבות בימוי

אחת התכונות המועדפות ביותר המוצעת לכל הלקוחות, ללא קשר לתוכנית האירוח שלהם, היא שלב האתר.

אתר שלב הוא באמת רק גרסה משובטת של האתר שלך בפועל שתוכל לבדוק בבטחה שינויים בפיתוח, עיצוב ותוכן.

בימוי מנהל WordPress - -

תכונה זו מציעה יתרונות רבים כגון:

 • הגדרה קלה של קליקים בלחיצה אחת בלוח המחוונים של וורדפרס (או בפורטל המשתמשים)
 • שכפול עצמאי של האתר שלך לבדיקת נושאים, תוספים וקוד מותאם אישית ללא חשש לשבור משהו ולחוות השבתה
 • היכולת לאתר שגיאות בעיצוב או בפונקציונליות לפני שהאתר שלך מופעל
 • הגדרה מקומית או מקוונת לנוחיותכם
 • העברה נוחה של האתר בין סביבות שלב לסביבת חיים

בין אם הצוות שלך עובד יחד כדי ליצור אתרי וורדפרס עבור לקוחות, או שאתה סתם רוצה לבדוק כמה דברים באתר האינטרנט שלך, ליצור, לפתח ולנהל סביבת בימוי עם סביבת הבימוי של WP Engine הוא פשוט מאוד.

6. גישה חופשית למסגרת Genesis ולמעלה מ -35 נושאים מובחרים

זו עסקת מפלצת אחת אם תשאל אותי.

WP Engine רכשה לאחרונה את StudioPress וכל הלקוחות מקבלים גישה למערכת מסגרת בראשית ו 35 נושאי אולפני וורדפרס פרימיום כלולים בהרשמות התוכנית שלהם להפעלה, צמיחה, קנה מידה, פרימיום ו- Enterprise.

מסגרת בראשית ונושאי סטודיאפרפרס

ערכות נושא של StudioPress, המופעלות על ידי Genesis Framework, מקלות על לקוחות WP Engine ליצור במהירות אתרי וורדפרס יפים ומקצועיים. כל הנושאים מותאמים למנועי חיפוש, טוענים במהירות עם תכונות אבטחה נעולות (אני יודע מכיוון שהאתר הזה בנוי על בסיס ג’נסיס).

הנה מה שיש להם לומר על הרכישה של סטודיופרס:

הרכישה של חברת WP Engine על סטודיופרס הפתיעה רבים, מדוע החלטת לרכוש את סטודיאפרפרס?

המוקד העיקרי של WP Engine היה, והוא ממשיך להיות, סביב תרומה לקהילה של וורדפרס. למען האמת, זהו עוד אחד מהערכים שלנו – מחויב להחזיר. ההתחייבות שלנו לזמן, כסף, כתיבה, קידוד ומנהיגות מחשבתית הסתכמו ביותר מ- 1.7 מיליון דולר בשנת 2018 עד כה. הרכישה של סטודיאפרס היא הרמה הבאה עבורנו במאמצי הקיבוע הללו. כאשר WP Engine עובר מחוזק לחוזק, יש לנו המשאבים לעזור למסגרת בראשית לצמוח ולפרוח. למעשה, 15% מכלל הלקוחות שלנו משתמשים בג’נסיס, כאשר 25% מהלקוחות הגדולים ביותר שלנו משתמשים בה. כחברה זו מסגרת שאנחנו כבר מכירים היטב.

במילותיו של מייסדנו ג’ייסון כהן, “אנו רואים הזדמנות להשקיע בג’נסיס להתפתח ולהמשיך לשרת את הקהילה הנסמכת עליה. זה יכלול השקעה במאמצי ההנדסה שמאחורי המסגרת, השקעה ביצירת נושאים חדשים
והשקעה בכלכלת המסגרת ובשותפים שמייצרים מוצרים התומכים וסומכים עליה. ” עם זאת, אנו מאמינים כי הרכישה תועיל הן ל- WP Engine והן לקהילה של וורדפרס ומדגימה באמת את שאיפותינו כחברה להחזיר..

לוגו WPEngine
רוברט קיילי – מנהל שותפים בחברת WP Engine

WP מנוע חסרונות

ל- WP Engine יש חסרונות, כמו שאפילו הדברים הטובים בחיים עושים.

הבה נבדוק אם הם דברים שיגרמו לך לרצות ללכת עם ספק אירוח מנוהל וורדפרס מנוהל אחר.

1. אין רישומי דומיין או אירוח דוא”ל

הם מציעים שירותי אירוח רק ללקוחותיהם, מה שאומר שאין רישומי שמות תחום זמינים.

זה לא רק לא נוח (מכיוון שתצטרך לרכוש שם דומיין באמצעות חברה של צד שלישי), אין שום תמריץ להשתמש בתוכניות האירוח שלהם כדי לקבל רישום של שם דומיין בחינם..

בנוסף לכך, אינך יכול לארח את שירותי הדוא”ל שלך באמצעות WP Engine. למרות שיש אנשים שמעדיפים לארח את הדוא”ל שלהם בפלטפורמות של צד שלישי, למקרה ששרתי המארח יירדו, אחרים לא יאהבו את זה.

תצטרך לקבל אירוח דוא”ל נפרד, למשל סוויטת G (בעבר Google Apps) החל מ- $ 5 לחודש לכתובת דוא”ל, או שטח Rack החל מ- $ 2 לחודש לכתובת דוא”ל.

2. תוספים שאסורים

כפי שציינו קודם, WP Engine משוכנע שהתשתית שלה כוללת את כל מה שאתה צריך כדי לשמור על האתר שלך מאובטח ופועל במהירות. כתוצאה, הם ריכזו רשימה של תוספים שלא אושרו שידועים כגורמים לבעיה בשירותיהם הפנימיים.

תוכל לראות רשימה מלאה של התוספים המורשים כאן. בינתיים, הנה כמה מהתוספים המוכרים ביותר שלא הורשו:

 • יישומי פלאגין למטמון כמו WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache ו- WordFence. FYI WP Rocket מותר / עובד.
 • תוספי גיבוי כמו גיבוי WP DB וגיבוי וורדפרס
 • תוספים של פוסטים קשורים כמו YARPP ופוסטים דומים
 • בודק קישור שבור
 • כלי אופטימיזציית התמונות של EWWW (אלא אם כן אתה משתמש בגרסת הענן)

הבעיה היא שאנשים רבים אוהבים לקבל שליטה בלוח המחוונים של וורדפרס על דברים כמו אבטחת אתרים, גיבויים, אופטימיזציה של תמונות ואפילו מהירות האתר באמצעות תוסף מטמון..

ולמרות ש- WP Engine טוענת שהם מטפלים בכל זה בשבילך, אנשים מסוימים עשויים שלא להיות מוכנים לוותר על כל השליטה ולוותר על השימוש בתוספים האהובים עליהם בתקווה ש- WP Engine יכסה אותם בכל עת.

3. אין cPanel

שוב, למרות שאולי לא מפריד עסקות מוחלט, אנשים רבים המחפשים ספק אירוח רגילים ומעדיפים את ה- cPanel המסורתי לניהול חשבונותיהם ואתרי האינטרנט שלהם..

עם זאת, ל- WP Engine יש פורטל משתמשים קנייני זה נראה אינטואיטיבי לשימוש.

פורטל המשתמשים במנועי wp

אבל עבור אלה שלא רוצים להתמודד עם משהו חדש, פורטל המשתמשים עשוי לפנות אותם מהשימוש בהם.

נוסף על כך, פורטל המשתמשים אכן מציג את מספר המבקרים, רוחב הפס ואחסון בו השתמשת, שנראה כמו דבר טוב?

ובכן, עד שתבין שלכל תכניות האירוח הזמינות יש מבקרים, רוחב פס וכובעי אחסון, שלא כל ספקי האירוח (מנוהלים או אחרת) עושים.

4. אתר מורכב (החזית)

למרות שזה אולי נראה חלקי עבור חלקי, מצאתי את זה אתר קצת קשה לניווט. אמנם יש מידע רב המסביר את הכל, אך הלוואי והיה פריסה פשוטה יותר.

למעשה, חלק מהתכונות הטובות ביותר שלהם הוחבאו עמוק בתוך מאמרי תמיכה, מה שהפך אותם לקשים למצוא. שלא לדבר, הייתי צריך לקרוא הרבה יותר תוכן ממה שהייתי רוצה לברר תשובות פשוטות לדברים שרציתי לדעת על WP Engine managed hosting.

עם זאת אני חייב לומר, כשאתה נרשם ומקבל גישה ל”תמיכה “הכל מסודר מאוד, פשוט וקל להבנה.

תוכניות אירוח WP Engine

ל- WP Engine יש 3 תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות לבחירה אלא אם כן אתה זקוק לתכנית מותאמת אישית, בה תצטרך לפנות לצוות ליצור.

תוכניות תמחור מנוע wp

כל תוכנית מגיעה עם מערך של תכונות ספציפיות שתוכלו לראות במלואן כאן. עם זאת, אנו נבחן את כל התוכניות ואת התכונות העיקריות שיש לכל אחת מהן, כך שתוכלו לראות את ההבדלים:

תוכנית הפעלה של מנוע WP (החל מ- $ 25 לחודש בתשלום לשנה)

תוכנית ההפעלה מושלמת לאלה שיש להם אתרי וורדפרס קטנים יותר אך עדיין זקוקים ליתרונות שמציע אירוח מספק.

להלן המאפיינים העיקריים של תוכנית זו:

 • אתר וורדפרס 1
 • עד 25 ביקורים בחודש
 • אחסון מקומי של 10 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס של 50 ג’יגה-בתים בחודש
 • העברות אתרים בחינם
 • CDN גלובלי
 • אישורי SSL אוטומטיים
 • כלי ביצועי דף
 • תמיכה בצ’אט חי 24/7

תוכנית צמיחת מנוע WP (החל מ 115 $ לחודש)

תוכנית הצמיחה מיועדת לאלה עם אתרי וורדפרס שממשיכים לראות יותר תנועה, או לפחות מתכוונים בעתיד הקרוב.

להלן המאפיינים העיקריים של תוכנית זו:

 • 5 אתרי וורדפרס
 • עד 100K ביקורים בחודש
 • אחסון מקומי של 20 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס של 200 ג’יגה-בתים בחודש

יש לו את כל שאר הדברים שיש בתוכנית ההפעלה, בתוספת אישורי SSL מיובאים, ותמיכה טלפונית 24/7.

תכנית בקנה מידה למנועי WP (החל מ- $ 290 לחודש)

תוכנית הסקאלה מיועדת לאתרי אינטרנט גדולים של וורדפרס הזקוקים לשירותי אירוח מנוהלים כדי לעזור להם להישאר מאורגנים ומוצלחים.

להלן המאפיינים העיקריים של תוכנית זו:

 • 15 אתרי וורדפרס
 • עד 400 ביקורים בחודש
 • אחסון מקומי של 30 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס 400GB לחודש

יש לו את כל השאר שיש בתוכנית הצמיחה.

בנוסף, הם רכשו לאחרונה את סטודיאפרפרס, לכל הלקוחות גישה מלאה למסגרת בראשית של ג’נסיס ומעל 35+ נושאים מובחרים, אשר הוא גניבה של עסקה אם תשאל אותי.

שאלות נפוצות

להלן תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר:

 1. איזה תוכניות אירוח זמינות באמצעות WP Engine? כל תוכניות האירוח מנוהלות אירוח וורדפרס. הם נבדלים זה מזה במחיר בהתבסס על דברים כמו מספר אתרי אינטרנט, רוחב פס, אחסון ומספר המבקרים הצפויים בחודש.
 2. באיזה סוג לוח בקרה משתמשים? פורטל המשתמשים המותאם אישית של WP Engine.
 3. מדוע פירושו של אירוח וורדפרס מנוהל? בקיצור, אירוח וורדפרס מנוהל פירושו שספק האירוח דואג לדברים כמו אבטחת אתרים, מהירות, עדכונים וגיבויים כך שלא תצטרכו.
 4. מה קורה אם האתר שלי עולה על מספר הביקורים המותרים בתוכנית שלי? ל- WP Engine ברור מאוד כמה מבקרים באתר יכולים לבקר באתר בחודש, תוך התחשבות בכך שקולות פתאומי בתנועה עשויים להתרחש. בהתאם לתכנית האירוח שלך, תקבל חיוב יתר על בסיס מספר הביקורים שעבר על חריגה באתר שלך. למידע נוסף, עיין בהסבר מפורט כאן.
 5. האם אקבל אישור SSL? כן, כל הדומיינים שמתארחים על ידי WP Engine מקבלים תעודת SSL SSL בחינם ונהנים מהתקנה של לחיצה אחת שמתבצעת בפורטל המשתמשים. ישנם גם סוגים אחרים של אישורי SSL מובחרים.
 6. האם אוכל לארח חשבון דוא”ל? לא, WP Engine אינו מארח שירותי דוא”ל בפלטפורמה שלהם. עם זאת, יש להם כמה פתרונות של צד שלישי שעשויים לעבוד בשבילך.
 7. האם WP Engine מציעה בניית אתרים? לא, הם מציעים רק שירותי אירוח של וורדפרס. עם זאת, הם אכן מספקים לכל הלקוחות גישה לכלי ביצועי הדפים בפורטל המשתמשים לצורך פיקוח על מהירות האתר וביצועיו. הם גם מעניקים ללקוחות את מסגרת ג’נסיס ולמעלה מ -35 נושאים של סטודיאפרס בחינם, כך שבניית אתר וורדפרס היא עניין מצומצם.
 8. לאיזה סוג תמיכת לקוחות אני יכול לצפות באמצעות WP Engine? לכל הלקוחות יש גישה לתמיכה בצ’אט חי כל היום, כל יום. ככל שתשקיע בתוכניות יקרות יותר, אז תקבל תמיכה טלפונית 24/7 וגישה לתמיכה אחד על אחד לייעול האתר שלך.
 9. איזה ערבויות יש? WP Engine מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.95%, כמו גם אחריות להחזר כספי של 60 יום.
 10. האם יש קוד קופון עבור WP Engine? כן השתמש בקוד הקופון של WP Engine wpe3free וקבל 4 חודשים בחינם (או 20% הנחה על החודש הראשון שלך בתכניות חודשיות).

האם הייתי ממליץ על WP Engine?

מנוע WP הוא ללא ספק אחד מהפתרונות המנוהלים הטובים ביותר בתחום וורדפרס המנוהלים כיום בשוק. הם לוקחים את אבטחה, מהירות וביצועים של אתר האינטרנט שלך ברצינות, ואינך מצליח להיכנס בכל מה שקשור לזה שירות לקוחות.

הנה מה שיש להם לומר על שלושת ה- S של אירוח:

מה שמבדיל את WP Engine מהמתחרים בכל הקשור לשלושת ה- S של אירוח: מהירות, אבטחה ותמיכה?

מהירות – WP Engine עובד בלעדית עם WordPress, כלומר הפלטפורמה שלנו מותאמת לחלוטין לספק חוויות וורדפרס מהירות ומאובטחות. וכאמור אנו משתמשים בשילוב בהתאמה אישית של טכנולוגיות בכדי להבטיח רמות גבוהות של ביצועי האתר. כל אלה פועלים בהרמוניה להשגת עומס ממוצע של העמודים
שיפור של 38% בעת מעבר מספקי אירוח אחרים. פלטפורמת WP Engine מיועדת לקנה מידה כך שלא תפחית את המהירות כאתרי הלקוחות ומאזני העסקים שלהם.

אבטחה – ב- WP Engine המשימה שלנו היא לעזור ללקוחות שלנו לנצח באופן מקוון. אנו יודעים שאתרי הלקוחות שלנו מייצגים את העסקים שלהם, את פרנסתם. הם סומכים עלינו שנגן עליהם מפני התקפות. כתוצאה משכבת ​​האבטחה שלנו אנו חוסמים מעל 150 מיליון בקשות רעות מדי חודש. אנו חוסמים באופן יזום מספר התקפות של יישומי אינטרנט, מספקים תחזוקת אבטחה ומייצרים תוסף / טלאים חד פעמיים ללקוחות פגיעים ומשדרגים אוטומטית את אתרי הלקוחות עם עדכוני האבטחה האחרונים..

תמיכה – צוות התמיכה שלנו הוא משואה זוהרת בתוך החברה. אנו מקיימים ציון NPS ברמה עולמית באמת של 86 יחד עם 3 פרסי זהב סטיבי זהב-אל-גב עבור שירות לקוחות כדי להוכיח זאת (עוד על זה כאן). הצוות מציע את המיטב בכל יום במאמץ לשרת את הצמיחה המקצועית של הלקוחות שלנו, וזה מראה במשוב שאנו מקבלים מהם. מנטליות זו תואמת מאוד את אחד מערכי הליבה שלנו – בהשראת הלקוח.

לוגו של WP Engine
רוברט קיילי – מנהל שותפים בחברת WP Engine

עם זאת, התוכניות שלהם הן מתומחרת קצת בצד הגבוה, וזה לא מועיל לאלה עם תקציבים מוגבלים. עם זאת, למי שמתכנן לגדול את עסקיהם בעתיד הקרוב, או שכבר מייצר הכנסות רבות, המחיר הגבוה שווה את השירותים שהם מספקים ואת השקט הנפשי שהאתר שלהם בטוח ותמיד פועל.

אם אתם מחפשים ספק אירוח וורדפרס מנוהל מאוד ברמה הגבוהה ביותר, אני מציע לך לתת מבט ל- WP Engine. עם תכונות כמו מובנה EverCache פיתרון, כלי ביצועי דף, אוטומטית גיבויים יומיים, ניטור אבטחה, ו CDN שירותים, לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי היכולת שלך לגדול ולספק למבקרים באתר את החוויה הטובה ביותר האפשרית.

על ידי לחיצה על קישור זה תוכלו לארח את אתר וורדפרס שלכם בלבד 25 דולר לחודש (בדרך כלל זה 30 $ לחודש) כאשר הם משולמים מדי שנה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map