ביקורת אינטרנט נוזלית

רשת נוזלית הוא מוביל בתעשייה בכל הקשור לאירוח וורדפרס מנוהל ואירוח WooCommerce מנוהל. אם כי לא מיועד לבעלי אתרים בתקציבים צמודים, זהו מארח אתרים המציע אמינות, מהירות וזמני זמן מובטחים בכל עת.


אם אתם מחפשים פיתרון אירוח וורדפרס או WooCommerce מנוהלים עוצמתי החל מ -19 $ לחודש בלבד שלעולם לא נופלים מביצועים, אמינות או זמן פעולה., רשת נוזלית יכול להיות רק המארח בשבילך.

אינטרנט נוזלי הוא מארח אינטרנט נהדר עבור בעלי אתרים שצומחים באופן אקספוננציאלי וזקוקים, כל הזמן – 24/7/365.

כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הזו לפני שתתחיל להשקיע את המזומנים שהרווחת קשה, בסקירת האינטרנט הנוזלית הזו אני מסתכל על כל מה שיש להם להציע אתרי וורדפרס בקנה מידה גדול..

האינטרנט הנוזלי לא מסתמך על מטמון כדי להבטיח מהירות, במקום זאת, הם להתמקד בעובדי PHP האחראים על ביצוע PHP של אתר האינטרנט שלך. בכל תוכנית יש לפחות 10 עובדי PHP ייעודיים וחלק מתוכם מגיעים עם עד 300 עובדי PHP.

כל תוכניות האירוח המנוהלות של וורדפרס כוללות תוספים שהותקנו מראש, עדכונים אוטומטיים, הצבת אתרים, גיבויים ליליים, סנכרון iThemes, iThemes Security Pro, SSL בחינם, והכל .

רשת נוזלית בטח עושה משהו נכון (סביב מהירות ותמיכת לקוחות):

ביקורות נוזליות באינטרנט

הושטתי יד ושאלתי אותם על שלושת ה- S של אירוח, מהירות, אבטחה ותמיכה:

Contents

מה שמבדיל את ה- Liquid Web מהמתחרים בכל הקשור לשלושת ה- S של אירוח, מהירות, אבטחה ותמיכה?

“כשמדובר בשלוש ה- S של אירוח, מהירות, אבטחה ותמיכה, האינטרנט הנוזלי זורח. יש לנו אחריות לתמיכה בת 59 שניות, המבטיחה שירות מהיר, לכל התוכניות. הצעות האירוח המנוהלות והצעות היישומים המנוהלות שלנו נוצרו כולם באופן אינדיבידואלי תוך התחשבות בדרישות המהירות של איש המקצוע המודרני באינטרנט, וזה מראה: ארגונים קטנים ובינוניים סומכים עלינו בעסק שלהם במשך למעלה מ 20 שנה. למען האבטחה, אנו מציעים Mod Security ומחזיקים באישורי נתונים ואבטחה מרובים המופיעים כאן, ומשלבים מספר הגדרות אבטחה עם שיטות עבודה מומלצות שאנו עוקבים אחר כך באמצעות טכנולוגיית בדיקת האבטחה שלנו. “
לוגו אינטרנט נוזלי
כריסטי צ’ירינוס – מנהל מוצר WooCommerce בחברת Liquid Web

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

מה מכסה ביקורת אינטרנט נוזלית

 1. תכונות

כאן אתאר את ה- Liquid Web, במיוחד כשמדובר בשלושת ה- S של אירוח אתרים; מהירות, אבטחה ותמיכה.

 1. וורדפרס מנוהלת

הוא אחד המוצרים הבולטים שלהם וכאן אני אגיד לך למה.

 1. WooCommerce מנוהלת

זה משהו שהנוזל הנוזלי התמחה בו והצטיין בו. הנה הסיבה לכך.

 1. האם האינטרנט הנוזלי הוא דבר טוב?

לבסוף, בחלק האחרון, אני אסגור דברים ואודיע לך אם .

אודות האינטרנט הנוזלי

רשת Liquid הוקמה בשנת 1997 ומאז צמחה לאחת מחברות אירוח אתרים האמינות המציעות VPS, ענן מנוהל, ייעודי וניהול וורדפרס ו- WooCommerce פתרונות.

תוכניות אירוח

זהו פיתרון מושלם עבור חברות קטנות ובינוניות עם אתרים, חנויות, יישומים, אתרים קריטיים למשימה, מעצבים, מפתחים ואפילו סוכנויות דיגיטליות.

צוות הראשי של לווינג ווב, שבסיסו בלנסינג, מישיגן, שואף להיות בני האדם המסייעים ביותר ב- Hosting®. במילים אחרות, הם “מאמינים שככל שאתה זקוק לטכנולוגיה שתדלק את העסק שלך, כך אתה זקוק למומחים ואכפתיות שיהיו שם בשבילך.”

חברת אירוח אתרים ייחודית זו מתהדרת 30,000 לקוחות בכל 130 מדינות וממשיך לצמוח בכל שנה. שלא לדבר על כך, טענתה לתהילה היא בעלת שיעורי הנאמנות הגבוהים ביותר בענף. לכן, אם אתם מחפשים חברת אירוח אתרים שתוכלו לסמוך עליה, עליכם לשקול Liquid Web.

על אודות

אחת הדרכים הבולטות ביותר ש- Liquid Web מייחדת את עצמה בתעשיית האירוח היא על ידי התרחקות ממירוץ האירוח המשותף התחרותי ביותר. במקום זאת, היא מבקשת להציע רק שירותי אירוח באיכות גבוהה, פרמיום (חשוב יותר יקר ומלא ערך) שאנשים מוכנים לשלם עבורם.

בסופו של דבר, Liquid Web מעסיקה למעלה מ- 250+ מנהלים, מהנדסים וטכנאים המסורים והמועצמים להקל על חייך, כך שתוכל להתמקד בעבודה שאתה אוהב (ולתת להם לעשות את השאר). עבור אינטרנט נוזלי, הכל קשור לחשמל ™ ™ s פוטנציאל עסקי.

עם זאת, מה באמת מציע Liquid Web שמארחי אתרים אחרים וזולים יותר אינם מציעים? והאם המחיר הגבוה יותר שווה את זה? בואו נצלול לתוך ביקורת אינטרנט נוזלית ולגלות:

תכונות אירוח

1. אירוח מנוהל באופן מלא

מציעים אירוח אתרים מנוהל באופן מלא אומר רשת נוזלית עושה הכל בשבילך. זה כולל את כל התוכנות עדכונים ותיקוני אבטחה, כך שהאתר שלך תמיד פועל במהירות ולעולם לא נפגע.

אירוח אתרים מנוהל

לדוגמה, Liquid Web יעדכן כל תוספי וורדפרס שאתה מפעיל באתר האינטרנט שלך בכל לילה. מה שכן, הדבר נעשה בסביבת בדיקות מיוחדת כדי להגן על אתר האינטרנט שלך מפני פגיעויות של תוספים ולמניעת השבתה. ברגע שהצוות יבין את הכל, העדכונים שלך נדחפים לחיים.

כמו כן, Liquid Web עושה עבודה נהדרת ומציעה לבעלי אתרים את האפשרות ליצור פתרונות אירוח בהתאמה אישית העונים על צרכיהם ההולכים וגדלים.

לדוגמה, עזרה בתאימות ל- PCI ו- HIPAA, אירוח מפיצים, הגנה על אתרי מסחר אלקטרוני וכל כך הרבה יותר זמינים לבעלי אתרים המחפשים משהו ספציפי..

וכדי לחשוב עליו, כל פתרונות אירוח מותאמים אישית מגיעים עם מנהל חשבון ייעודי שיודע הכל אודות האתר שלך ומשתף פעולה עם צוות ה- IT שלך כדי להבטיח חווית אירוח חלקה.

2. מהירות דף מרשימה

אם אתה רוצה לשמח את מבקרי האתר שלך (ולהמיר) ולהגיע לדף הראשון של גוגל ולהישאר שם, אתה צריך שהאתר שלך יטען במהירות.

כשמדובר בזמני טעינה מהירים, נוזל האינטרנט לא מאכזב!

להלן תוצאת ה- מבחן מהירות העמוד שעשיתי.

לפני:

אתר הדגמה וורדפרס “לא מהקופסא” התארח באתר Liquid, תוך שימוש בתוכן אוטומטי המופעל ובאמצעות הקובץ השמור המובנה של Liquid Web מופעל:

טעינה פעמים לפני ביצוע אופטימיזציה

ב- GTmetrix האתר נטען 0.9 שניות. לא רע בכלל!

לאחר:

פשוט על ידי הפעלה וקביעת תצורה פשוטים של תוספי המהירות המוצעים של Liquid Web (Async JavaScript, Autoptimize, BJ Lazy Load, Compress JPEG & תמונות PNG & עומס עצל לתגובות – כבר מותקן אך לא מופעל):

תוספי מהירות

הביא להשפעה עצומה על מהירות העמודים:

מהירות העמוד לאחר מיטוב

ב- GTmetrix כעת האתר נטען 0.6 שניות. זה מהיר יותר ב- 0.3 שניות, זה מרשים – ומהר!

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

ביצועים גבוהים

ברשת Liquid יש ממוצע זמן טעינה מתחת לשנייה, וזה די טוב לתעשיית האירוח. אבל כשאתה מפרק את הדברים למרכזי נתונים (3 מהם ליתר דיוק), תגלה שבבסיס המיקום הגאוגרפי שלך, מהירויות האינטרנט הרבה יותר טובות:

 • אזור מרכז ארה”ב: 615 מ ‘
 • אזור ארה”ב-מערב: 330ms
 • האיחוד האירופי-מרכז: 867ms

אינטרנט נוזלי לא מפסיק שם. אחרי הכל, יש הרבה יותר באתר בעל ביצועים מהירים מאשר במהירויות טעינה.

תסתכל:

 • ל- Liquid Web למעלה מ- 25,000 שרתים במרכזי ליבה המופעלים בבעלות פרטית
 • למרכזי נתונים יש קירור מיותר, רשתות וכוח להבטיח זמן עבודה ומהירות
 • חיבור רוחב הפס Tier-1 ממזער את החביון והחיבורים המהירים לכל נקודות האינטרנט הגלובאלי
 • מומחים עוקבים אחר ביצועי הרשת 24/7/365
 • תקבל פיתרון מובנה לאופטימיזציה של תמונות עם חבילת האירוח שלך לשימוש באתר שלך
 • HTTP / 2 זמין, מה שלא רק מגביר את מהירות האתר ואת ביצועיו אלא מסייע באבטחת האתר

לבסוף, נוזל אינטרנט תומך ב- PHP 7. וזה דבר טוב גם מכיוון ש- PHP 7.0 כבר לא נתמך, PHP 7.1 נמצא בלוח זמנים לתיקון אבטחה בלבד, ו- PHP 7.2 עומד לעקוב אחריה מגיע בסוף 2019.

נוסף על כך, PHP 7.4 צפוי לצאת בחודש נובמבר 2019. לכן לכל מארח אתרים שאינו תומך ב- PHP 7 אין מהירות האתר וביצועיו בחשבון..

4. אירוח וורדפרס המהיר ביותר

האינטרנט הנוזלי הנדס אחת מפלטפורמות האירוח הטובות ביותר בוורדפרס כדי להפוך את האירוח לפשוט כדי שתוכל להתמקד בגידול האתר שלך. אירוח הוורדפרס המנוהל שלהם באופן מלא הוא פיתרון שלם והוא הבחירה הטובה ביותר עבור אתרי וורדפרס קריטי למשימה.

כל תוכנית מגיעה עם תוספים שהותקנו מראש, עדכונים אוטומטיים, הגדרת אתר, גיבויים ליליים, סינכרון iThemes, iThemes Security Pro, אישור SSL בחינם ותכונות נוספות המתאימות לכל סוג אתר..

שטח האירוח המנוהל של וורדפרס התפוצץ במהלך השנים האחרונות, מה שהופך את שירות האירוח המנוהל שלך ב- WordPress שונה וטוב יותר?

“הצעת הוורדפרס המנוהלת שלנו נוצרה מתוך מחשבה על צרכי מפתח WordPress המודרני. וורדפרס כבר אינה מיועדת רק לאתרי בלוגים ותוכן – אתרי וורדפרס רבים הם יישומים המופעלים במלואם, ודורשים את המשאבים כדי לפעול ככאלה. ההצעה המנוהלת שלנו של וורדפרס אינה מסתמכת על מטמון בכדי להבטיח מהירויות מהירות, במקום זאת בנינו פלטפורמה שלמה המתמקדת בבקשות במקביל.

דולר לדולר, Liquid Web מציע את המספר הגבוה ביותר של עובדי PHP במחיר הנמוך ביותר בהשוואה לשאר התחרות. אתרי חברות, לוחות מודעות וחנויות מסחר אלקטרוני יראו שיפורים דרמטיים בעת המעבר לרשת נוזלית.

לכל לקוחות WordPress המנוהלים יש אחריות לתגובה לתמיכה של 59 שניות עבור בקשות התמיכה הקשורות לשרת וגם לקבוצת וורדפרס, ובאמצעות מערכת היחסים של Liquid Web עם iThemes, כל התוכניות המנוהלות של WordPress כוללות iThemes Security Pro. עבור סוכנויות, פרילנסרים וכל מי שבונה אתרי וורדפרס רבים, הצעת הוורדפרס המנוהלת שלנו היא המובילה בשוק בערך. “
לוגו אינטרנט נוזלי
כריסטי צ’ירינוס – מנהל מוצר WooCommerce בחברת Liquid Web

פלטפורמת הוורדפרס המנוהלת שלהם הייתה בנוי בהתאמה אישית מהיסוד לספק מהירות ואמינות. הפלטפורמה שלהם לא מסתמכת על זיכרון מטמון כדי להבטיח את המהירויות הגבוהות, במקום זאת היא מתמקדת בקשות במקביל ומספר גבוה של עובדי PHP כדי להבטיח שיש לך את השירות המהיר ביותר, הכי יציב, ומאובטח ביותר לאתר שלך המופעל באמצעות WordPress.

אירוח מנוהל במלואו

 • אין דמי שימוש יתר, מגבלות תנועה או צפיות בדפים מדודים
 • עדכונים אוטומטיים של תוספים עם השוואה חזותית
 • אין מגבלות על תוספים בהם ניתן להשתמש (שלא כמו WP Engine ו- Kinsta)
 • תוסף אופטימיזציה של תמונות בחינם שמשפר את מהירות העמוד
 • עדכוני תוספים ליליים שנבדקו בסביבת הבמה (מדוע המארחים באינטרנט אינם עושים זאת?)
 • סנכרון iThemes ו- iThemes Security Pro
 • העברות אתרים בחינם בהן צוות שלם מוקדש לעזור לך להעביר את הנתונים שלך מהמארח הנוכחי שלך.
 • ערבויות מובילות בתעשייה המגובות בערבות של 100% ללא דאגות. 100% זמן פעולה או שהם יזכו אותך בסכום של פי 10.
 • גישה מלאה לשרת וכלים למפתחים (SSH, Git ו- WP-CLI)
 • תעודות SSL בחינם
 • אתרי הבמה
 • תמיכה בטלפון, בדוא”ל ובצ’אט חי 24/7/365

ה לוח המחוונים המנוהל של וורדפרס, כולל את כל התכונות והתצורות החיוניות:

לוח מחוונים מנוהל

אירוח WP מנוהל מגיע כלול עם חינם iThemes אבטחה:

פרו אבטחה חינם - -

תוכניות אירוח של וורדפרס מתחילות ב -19 דולר לחודש ללא עמלות נסתרות ולעולם לא נכללות בחוזים.

5. אירוח WooCommerce מתמחה

WooCommerce היא פלטפורמת המסחר האלקטרוני הנפוצה ביותר וטענת Liquid Web הם בנו את ה- פיתרון הכל-אחד-לא-אחר-כך עבור WooCommerce, המתחרה על פתרונות כמו Shopify.

השוואת אירוח woocommerce

זה יותר מסתם וורדפרס + התוסף WooCommerce. אירוח WooCommerce המנוהל שלהם הוא מהיר ואמין במיוחד מכיוון שהפלטפורמה עברה אופטימיזציה להפחתת עומסי שאילתה ב- 95%.

מה הופך את אירוח ה- WooCommerce המנוהל שלך שונה מאשר אירוח WooCommerce שמציע התחרות?

“Liquid Web המציא את הרעיון של אירוח מנוהל WooCommerce. בניגוד לתחרות, אירוח WooCommerce מנוהל של Liquid Web הוא הרבה יותר מ- WooCommerce המותקן בתוכנית WordPress מנוהלת. ראשית, Liquid Web יצר את התוסף ‘טבלאות ההזמנה המותאמות אישית’, את התוסף WooSimple, וכמה תוספים נוספים המגדילים את מהירות האתר על ידי הפחתת עומס שאילתות WooCommerce ב- 85%, מפשטים את דפי המוצר, ומוסיפים תכונות עשירות ל- WooCommerce, והוסיפו אותם לכל תוכנית.

בנוסף, יש לנו צוות מומחי WooCommerce אשר יבדקו את חנויות WooCommerce הנכנסות על הרציף ויתנו המלצות נוספות להגדלת הביצועים. משמעות הדבר היא שחנויות WooCommerce יראו שיפורים דרמטיים בעת מעבר ל Liquid Web. לאחר מכן, לקוח המנוהל של WooCommerce יכול לנצל שותפויות מוצרים שניהלנו משא ומתן עם כמה מהמחברים הפופולאריים ביותר של WooCommerce ו- plugin כדי למנף תכונות כמו עיבוד תשלום ללא תשלום, שחזור עגלה נטושה, ניתוח מתקדם, שיווק שותפים ועוד. ללא עלות נוספת – שווי של 6,000 $ לשנה.

וכמובן, ללקוחות המנוהלים של WooCommerce יש אחריות תמיכה של 59 שניות עבור בקשות התמיכה של השרת, WordPress ו- WooCommerce. זה די מדהים. “
לוגו אינטרנט נוזלי
כריסטי צ’ירינוס – מנהל מוצר WooCommerce בחברת Liquid Web

אירוח WooCommerce המנוהל של Liquid Web כולל התכונות הבאות:

 • טבלאות לאחסון נתוני הזמנות כדי להפחית עומסי שאילתה בכ- 95%
 • שירותי אימיילים נטושים של עגלה נטושים, מיילים ניתנים להתאמה אישית עם קישור בלחיצה אחת חזרה לעגלה הנטושה ובקרת תזמון.
 • בדיקות ביצועים של 20+ שתוכלו לרוץ כדי להתכונן לעלייה בתנועה
 • תמיכה בחנויות פיזיות, דיגיטליות, dropshipping ושווקים
 • הגירות באתר “כפפה לבנה” בחינם
 • בונה עמוד מובנה (בונה בונה) ליצירת אתרים קלה
 • נושא האסטרה הארוז מראש, המותאם במיוחד לחנויות מקוונות
 • מיטוב למובייל
 • תעודת SSL בחינם & iThemes Pro Pro
 • עדכוני תוספים אוטומטיים ללא דאגות עם השוואה חזותית
 • יותר מ -150 דולר לחודש בחבילות תוכנה וכלים בחינם

WooCommerce מנוהל מאינטרנט נוזלי כולל את הדברים הבאים צרורות המגיעים בחינם עם כל התוכניות:

 • BeaverBuilder – תוסף לבניית דפים מובחר (בשווי של 99 דולר לשנה)
 • IconicWP – כל תוספי ה- WooCommerce הפרימיים שלהם (בשווי של 200 $ + לשנה)
 • ג’ילט – תוסף עגלה נטוש פרמיום (בשווי של 850 $ לשנה)
 • שותףWP – תוסף ניהול שותפים מובחר (בשווי של 99 דולר לחודש)
 • GlewAnalytics – ניתוח מסחר אלקטרוני (בשווי של 199 דולר לחודש

תוכנית WooCommerce למתחילים מתחילה ב -19 $ בלבד לחודש, ללא עמלות נסתרות ולעולם לא תקועה בחוזה. אתה יכול לשדרג או לבטל בכל עת כדי להתאים לצרכים שלך.

תוכניות הביצועים הגבוהות של Liquid Web (Standard, Plus, Pro, & Enterprise) מגיעים עם Glew.io כלול. Glew.io (בשווי של 199 $ + לחודש) היא תוכנת הניתוח והדיווח האולטימטיבית עבור משווקי מסחר אלקטרוני ומאפשרת לך לעשות זאת ראה את כל הניתוחים באתר שלך ומשווקים כמו תאגיד ענק של מיליון דולר. לדוגמה, דמיין שאתה מסוגל לפלח את הלקוחות שלך בקבוצות כמו “לקוחות שהוציאו 500 $ + אך לא חזרו ב -6 החודשים האחרונים” או “לקוחות VIP שמבלים השנה יותר מ -1,000 דולר” והכל בלחיצה על כפתור..

6. תמיכה פרימיום, כולל בני אדם ידידותיים

תמיכה נוזלית ברשת

אחד הדברים היותר נחמדים ברשת האינטרנט הנוזלי הוא מה שאני מכנה אחריות התמיכה “59”.

כדרך להוכיח לך שאתה חשוב כלקוח אינטרנט נוזלי, Liquid Web מציע את 59 הבטחות התמיכה הבאות:

ערבות של 59 שניות / דקות

 • תגובה ראשונית של דלפק העזרה: בכל פעם שתגיש כרטיס תקלות באמצעות מערכת דלפק העזרה תקבל תשובה מטכנאי תוך 30 דקות. אם האינטרנט הנוזלי לא מצליח להגיב תוך 59 דקות, תקבל זיכוי פי 10 מכמות הזמן העולה על התחייבות ה- SLA. במילים אחרות, אם הכרטיס שלך יעבור שעה מעבר להבטיח התמיכה של 59 דקות, תקבל זיכוי אירוח של 10 שעות.
 • זמן תשובת טלפון: סוכן תמיכה חי יענה לשיחת הטלפון שלך תוך 59 שניות מרגע שתבחר את המחלקה שאיתו תרצה לדבר. אם לא, תקבל זיכוי אירוח של פי 10 מכמות הזמן שעוברת בערבות.
 • זמן תגובה ראשוני של צ’אט חי: נציג תמיכה בצ’אט חי יענה לצ’אט שלך תוך 59 שניות מרגע בחירת המחלקה לבחירתך ומילוי שאלות הסקר לפני הצ’אט. שוב, אם Liquid Web לא מצליח לעמוד במובטח של 59 שניות, תקבל אשראי אירוח פי 10 לחשבונך.

זכור, תמיכה נוזלית זמינה 24/7/365, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג ליצור קשר עם עזרה כשאתה זקוק לה ביותר.

לחברת Liquid Web יש גם בלוג, Knowledge Base, WooCommerce Resource Center, רכזת תוכן (פריצת תוכן לקטגוריות מסוג אירוח), פודקאסט של בעל חנות מסחר אלקטרוני (שנקרא בוני חנות), סמינרים מקוונים (נגישים בכל עת) ומערך אירועים למי שמעוניין ב השתתפות באירועי קהילת וורדפרס.

זקוק לעזרה עוד יותר? צור קשר עם היועץ האישי שלך או עם מנהל חשבון נוזלי באינטרנט ובקש ממנו!

7. אחריות 100% כוח ורשתות זמן עבודה ברשת

Liquid Web מצטרף לחברות אירוח אתרים מעטות המציעות ערבות של 100% זמן עבודה. במילים אחרות, היא מבטיחה כי כל מכשירי הניתוב העיקריים ברשתות נוזליות יהיו נגישים מהאינטרנט הגלובלי כל העת.

אחריות 100% רשת וזמני זמן

כמובן שיש כמה אי הכללות:

 • תחזוקה מתוכננת של רשת, חומרה או תוכנה
 • התקפות זדוניות (כגון התקפות DDoS גדולות)
 • פעולות משפטיות שננקטו כנגד אתר האינטרנט או החברה שלך
 • בעיות CPanel

אמנם אין אפשרות להשיג זמן של 100% זמן לנצח, אך Liquid Web עושה עבודה ממש טובה בכמעט לעשות זאת בכל מקרה. למעשה, Liquid Web שמרה על אורך זמן מרשים של 99.997% במהלך עשרה חודשים.

ובמקרה שאתה תוהה, נוזל האינטרנט אכן מציע אשראי פי 10 לכמות ההשבתה לכל לקוחות האירוח שנפגעו אם ההשבתה תהיה. במילים אחרות, אם האתר שלך יירד במשך שעה, תקבל זיכוי אירוח של 10 שעות לחשבונך.

8. הגירות באתר בחינם

בין אם מעבר פנימי בתוך נוזל אינטרנט או מעבר חיצוני ממארח ​​אינטרנט אחר, רשת נוזלית תעביר את האתר שלך לפלטפורמת האירוח שלה בחינם. ואם צוות המומחים שלה לא יכול להעביר את האתר שלך מכל סיבה שהיא, סמוך ובטוח שתקבל כל תמיכה שהצוות יכול להעניק לך בזמן שאתה עובד..

העברות אתרים בחינם

למרות שייתכן שזה לא נראה כמו תכונה כל כך נהדרת להציע לבעלי אתרים, ואתה אולי אפילו חושב שזה סטנדרטי בענף האירוח, סמוך עלינו כשאנו אומרים שזה לא. חברות אירוח אתרים רבות מכריחות אתכם להעביר את האתר בעצמכם או לגבות מכם עמלת כספים בכדי לעזור לכם.

אם ברצונך להעביר אתר וורדפרס (או אתרים) לפלטפורמת האירוח המנוהלת של וורדפרס מנוהלת בעצמך, תוכל להשתמש בתוסף Migrate To Liquid Web WordPress בחינם. התוסף דואג לכל דבר, החל מהעתקת כל הנתונים וכלה בהפיכת קבצי config וייבואם לשרת האינטרנט הנוזלי.

9. הגנת DDoS בחינם

הדבר האחרון שאתה רוצה להתמודד איתו הוא התקפת DDoS שמורידה את האתר שלך וגורמת לך הפסד במכירות או לידים.

הגנת ddos ​​בחינם

לכן Liquid Web מציע לכל בעלי האתרים אפשרות לאפשר זאת שירותי CDN בחינם ב- Cloudflare (כולל הגנת DDoS) בחשבון האירוח שלהם. שירותי ה- CDN של Cloudflare עושים יותר מאשר לספק תוכן אתרים ברחבי העולם באופן מיידי באמצעות שרתים הפזורים ברחבי העולם.

אך למקרה שתזדקקו לרענון, הנה הסיבות העיקריות לנצל את שירותי ה- CloudFlare CDN החינמיים:

 • קבצי הווידיאו או התמונות הגדולים שלך יאטו את האתר שלך
 • שימוש ברוחב פס גדול יאמץ את המשאבים
 • ניתן לשפר המוני תנועה אך שיעורי המרה נמוכים באמצעות משלוח תוכן מהיר יותר
 • שפר את מאמצי SEO שלך עם זמן טעינה מהיר יותר ומעורבות רבה יותר של משתמשים באתר

אך יותר מכך, Cloudflare מבודד את האתר שלך ומפיל אוטומטית תנועה זדונית כדי למנוע מהתקפת DDoS להפיל את האתר שלך..

למעשה, יש לו את היכולת המתקדמת של הבטחת תנועה לגיטימית שמעבירה לאתר האינטרנט שלך, אפילו במהלך מתקפה. ובמקרה שהאתר שלך יסתבך במתקפת DDoS, סמוך על כך ש- Liquid Web יודיע לך מייד.

רוצים משהו קצת יותר חזק? אתה תמיד יכול לרכוש שירותי DDoS Attack מניעת התקפות של Liquid Web שיעשו את הפעולות הבאות:

 • עקוב אחר כל תנועת הרשת שמגיעה לאתר שלך בזמן אמת
 • זהה באינטליגנציה התקפות לפני שהן מתרחשות ומגיב באופן יזום
 • גרד והפריד את כל התעבורה הזדונית לפני שהיא מגיעה לשכבה הקריטית של התשתית שלך

הגנת DDoS פרימיום מתחילה ב- $ 99 לחודש.

10. תעודות SSL בחינם

תעודות SSL נהדרות להגנה על:

 • בנקים, איגודי אשראי, או אתרים אחרים (כמו חנויות WooCommerce) המטפלים בעסקאות פיננסיות
 • חיבורים לשרת אינטרנט או דוא”ל
 • העברת קבצים (SFTP) מהמחשב לשרת
 • כניסות מקוונות לאפליקציות (כל אתרי אינטרנט המוגנים באמצעות סיסמה)

תעודת SSL תצפין את הנתונים המועברים בין שרת המארח שלך לדפדפן המשתמש שלך כך שאיש לא יוכל ליירט אותם בתהליך. בנוסף, זה ימנע מהאתר שלך להיות מסומן על ידי Chrome כ- “לא מאובטח.”

תעודת ssl בחינם

למזלנו, Liquid Web מציע לכל לקוחות האירוח תעודת SSL בחינם, וזה נחמד לראות מכיוון שמארחי רשת רבים יגבו מכם תשלום נוסף עבור שירות נחוץ זה.

תוכניות WooCommerce ו- WordPress מנוהלות של Liquid Web מגיעות אוטומטית חינם בואו להצפין SSL עבור הדומיין הראשי שלך שהגדרת בלוח הבקרה כאשר האתר שלך מופעל או אם אתה משנה את שם הדומיין הראשי בלוח הבקרה.

תכניות אירוח

אינטרנט נוזלי שונה מרוב מארחי האינטרנט בכך אינו מציע אירוח משותף (כמו SiteGround ו- Bluehost). הרשו לי לחזור – האינטרנט הנוזלי אינו מציע אירוח משותף.

אולם מה שהיא מציעה הם הסוגים הבאים של אירוח אתרים: ניהול שרתים ייעודיים, אירוח VPS מנוהל, וורדפרס מנוהל ו- WooCommerce.

אז בואו נסתכל על כל אחד מהם לפני שנצלול לתכונות שתוכלו לצפות בהן כשאתם משתמשים ב- Liquid Web כמארח האינטרנט שלכם.

אירוח וורדפרס מנוהל

אירוח וורדפרס מנוהל באינטרנט נוזלי

שירותי אירוח מנוהלים של וורדפרס שמטפלים באמת בכל זה יכול להיות קשה להגיע אליהם. אבל עם נוזל ווב אתה מקבל אפס עמלות יתר, מגבלות תנועה או צפיות בדפים מדודים להתחיל. המשמעות היא שתוכלו להמשיך ולהקים את אתר וורדפרס שלכם מבלי לחשוש שיינתקו עקב ההצלחה שלכם.

תכונות אירוח של וורדפרס

בנוסף תקבלו את התכונות הבאות עם אירוח וורדפרס מנוהל:

 • תמיכה ב- PHP 7
 • מהירות מהירה עם 10 עובדי PHP
 • נגינקס
 • מיטוב תמונה מובנה
 • העברות אתרים בחינם עם אפס השבתה
 • עדכוני תוספים ליליים שנבדקו בסביבת הבמה (מדוע המארחים באינטרנט אינם עושים זאת?)
 • סנכרון iThemes ו- iThemes Security Pro
 • גישה מלאה לשרת
 • גיבויים אוטומטיים יומיים (מאוחסנים מחוץ לאתר במשך 30 יום)
 • כלי מפתחים (SSH, Git ו- WP-CLI)
 • תעודות SSL בחינם
 • אתרי הבמה
 • תמיכה בטלפון, בדוא”ל ובצ’אט חי 24/7/365

המחירים המנוהלים של WordPress

תוכניות אירוח של וורדפרס מנוהלות התחל ב -19 $ לחודש עבור אתר אחד

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

אירוח WooCommerce מנוהל

אירוח מנוהל ברשת נוזלית WooCommerce

חברת Liquid Web מציעה לאלה עם חנויות WooCommerce שירותי אירוח מנוהלים המתמחה ב WooCommerce. כדי להתחיל, הצוות ב- Liquid Web מבין שאפילו אירוח וורדפרס מנוהל באיכות גבוהה עשוי לא לשמור במטמון בחנות המסחר האלקטרוני שלך כמו שהיא צריכה להיות. לכן הם לוקחים על עצמם לשמור במטמון בצורה חכמה את האתר שלך לקבלת ביצועים מרביים וחוויית משתמש יוצאת דופן.

תכונות אירוח של WooCommerce

אינטרנט נוזלי מעניק לבעלי חנויות WooCommerce תכונות כגון:

 • טבלאות לאחסון נתוני הזמנות כדי להפחית עומסי שאילתה בכ- 95%
 • שירותי דוא”ל נטושים של ג’ילט
 • בדיקות ביצועים של 20+ שתוכלו לרוץ כדי להתכונן לעלייה בתנועה
 • תמיכה בחנויות פיזיות, דיגיטליות, dropshipping ושווקים
 • הגירות באתר “כפפה לבנה” בחינם
 • בונה עמוד מובנה (בונה בונה) ליצירת אתרים קלה
 • נושא האסטרה הארוז מראש, המותאם במיוחד לחנויות מקוונות
 • מיטוב למובייל
 • תעודת SSL בחינם & iThemes Pro Pro
 • עדכוני תוספים אוטומטיים ללא דאגות עם השוואה חזותית
 • יותר מ -150 דולר לחודש בחבילות תוכנה וכלים בחינם

מחירי אירוח woocommerce מנוהלים

תוכניות אירוח של WooCommerce מנוהלות התחל ב -19 $ לחודש

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

שרתים ייעודיים מנוהלים

שרתים ייעודיים מנוהלים באינטרנט

אירוח שרתים ייעודי מנוהל של Liquid Web פירושו כי נתוני האתר והקבצים שלך מאוחסנים בשרת דיירים יחיד. לעולם אינך צריך לחלוק משאבים, אתה יכול להתאים אישית את סביבת האירוח שלך ויכול לבנות להזמין את פתרון האירוח שלך באמצעות לינוקס או Windows (מה שלא כל מארח אתרים עושה).

בנוסף, תיהנו מתכונות כמו:

 • ניטור בזמן אמת
 • אחריות של 100% כוח וזמן פעולה ברשת
 • הגנת DDoS רגילה
 • שירותי CloudFlare CDN
 • כונני גיבוי
 • גישה לשורש
 • כתובת IP ייעודית
 • אחסון SSD בדרגה עסקית לביצועים מקסימליים

תוכניות אירוח שרתים ייעודיות התחל ב 199 $ לחודש.

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

אירוח VPS מנוהל

אירוח VPS מנוהל באמצעות נוזלים

אירוח VPS המנוהל שלהם טוען כי זה אירוח VPS מנוהל השירותים מהירים יותר מ- AWS או Rackspace (שני פתרונות אירוח מובילים בענן בענף), Liquid Web מספק לבעלי אתרים את האמינות שהם צריכים ותכונות אבטחה מתקדמות כך שהם לעולם לא צריכים לדאוג.

בנוסף, אירוח VPS מגיע עם העוצמה של שרת ייעודי והגמישות של אירוח בענן. במילים אחרות, זה נהדר עבור אלה הזקוקים לשליטה בשרת ייעודי, אך רוצים לשמור על עלויות נמוכות.

להלן כמה מהתכונות הבולטות ביותר שאתה מקבל באמצעות אירוח Liquid Web VPS:

 • רוחב הפס של ג’יגה-ביט
 • אתרים ללא הגבלה
 • שירותי CloudFlare CDN
 • כתובת IP ייעודית
 • גיבויים מקומיים
 • גישה לשורש
 • חומת אש משולבת
 • הגנת DDoS
 • שינוי גודל קל למעלה או למטה
 • cPanel, Plesk או Interworx
 • אחריות של 100% כוח וזמן פעולה ברשת

תוכניות אירוח VPS התחל ב 29 $ לחודש.

השתמש בקוד WHR40VIP וקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

יתרונות וחסרונות אינטרנט נוזליים

כאן פירטתי את היתרונות והחסרונות של שירותי האירוח המנוהלים של וורדפרס ו- WooCommerce שלהם.

יתרונות אירוח מנוהלים של וורדפרס:

 • ביצועים גבוהים (עובדי PHP, SSD, PHP7, HTTP / 2, בואו להצפין SSL ו- Nginx)
 • אין עמלות של שימוש יתר או מגבלות על צפיות בדף או בתעבורה
 • סנכרון חינם של iThemes (ניהול אתרי WordPress מרובים ממרכז שליטה אחד) ו- iThemes Security Pro
 • תוסף אופטימיזציה של תמונה נאותה בחינם
 • אין נושאי וורדפרס או איסורי תוספים
 • העברות אתר “כפפה לבנה” בחינם
 • ערבות 100% זמן פעולה ופיצוי נדיב עבור השבתה
 • תמיכה 24/7/365 עם ערבויות מדהימות של 59 דקות / שניות
 • תוכנית זולה זולה החל מ 19 $ לחודש

יתרונות אירוח מנוהלים של WooCommerce:

 • מהירות WooCommerce ומיטוב ביצועים (SSD, PHP7, בואו להצפין SSL, HTTP / 2, Nginx, לכה & Redis Cache)
 • 30 עד 300 עובדי PHP כדי להבטיח מהירויות מהירות
 • צרור חינם כלל: תוסף בונה דפי בונה ביבר, כל תוספי ה- WP של Iconic, עגלת Jilt Abandoned, WP Affiliate ו- Glew Analytics
 • תוכנית מתחילים משתלמת החל מ- $ 19 לחודש שמציגה WooCommerce במלואה
 • PayPal בחינם & שילוב פס על כל התוכניות
 • העברות אתר “כפפה לבנה” בחינם

חסרונות וורדפרס מנוהלים ו- WooCommerce:

 • יקר (אין אירוח משותף לא יקר; מתאים לאנשים הזקוקים לביצועים, אמינות ותמיכה – וישלמו עבורו)
 • אין אירוח דוא”ל בחינם (תוספת פרמיום מתחילה במחיר של $ 1 לחודש)
 • ארה”ב & אירופה מרכזית; אין מרכזי נתונים באסיה הפסיפיק (עם זאת CDN מסייע בכיסוי גיאוגרפי באזורים אסיה-פסיפיק)
 • חבילות חבילות WooCommerce למתחילים ב 15 מוצרים בעסקאות ללא הגבלה או 150 הזמנות בחודש
 • אין התחייבות להחזר כספי – אם כי אין חוזה ותוכל לבטל בכל עת

סיכום: האם האינטרנט הנוזלי טוב?

ביקורת אינטרנט נוזלית - -

אז, האם נוזל אינטרנט טוב?

כן, נוזל אינטרנט נהדר עבור בעלי אתרים שצומחים באופן אקספוננציאלי וזקוקים להם מובטחת אמינות, מהירות וזמן פעולה כל הזמן.

אינטרנט נוזלי שונה מרוב מארחי האינטרנט בכך אינו מציע אירוח משותף. המשמעות היא כמובן שהמחירים שלהם יהיו גבוהים יותר.

למעשה, האינטרנט הנוזלי הוא בליגה משל עצמם כשמדובר בסוג אירוח אתרים הוא מציע ללקוחותיו. במקום זאת היא נוקטת בגישה יוקרתית ומבקשת להתבלט בין תעשיה רוויה החותרת לתת לבעלי אתרים את אותם סוגים של שירותים.

אינטרנט נוזלי הופך את העזרה לאנשים בראש סדר העדיפויות ובניהול אמיתי של האתר שלך למשהו שצריך לצפות בו. אחרי הכל, עם תג מחיר גבוה יותר ממרבית מארחי האינטרנט, הוא צריך להציע לך כל שירות שתצטרך להפעיל אתר מצליח (פלוס כמה!)

מעוניין לנסות את נוזל האינטרנט? בדוק כיצד נוזל אינטרנט יכול לעזור לאתר שלך להגיע לפוטנציאל שלו ולהמשיך לצמוח מעבר לחלומותיך הפרועים ביותר.

השתמש בקוד WHR40VIP ואתה מקבל 40% הנחה במשך חודשיים על כל מוצרי האירוח!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map