סקירת אירוח InMotion

עם ממש אלפי מארחי רשת בחוץ, סביר להניח שתצפו שהחדשים יותר יציעו תכונות חדשניות וטובות יותר. יתכן, אם כן, מפתיע ללמוד שאחד ממארחי האינטרנט הצומחים במהירות, המכובדת והאמינה ביותר הוא גם אחד העתיקים ביותר, והוא: אירוח InMotion.


נוסדה בשנת 2001, InMotion Hosting מיצבה את עצמה כחברת אירוח אתרים מהימנה המספקת ביצועים אמינים לאירוח במחלקת עסקים. InMotion מספק תערובת מושלמת של מחיר נמוך וחדשנות טכנית, אתה יכול לצפות להפעלת זמן, מהירות, ביצועים וטכניים מעולים כשאתה נרשם והופך ללקוח. סקירת InMotion Hosting זו מכוונת להכנס לכל הפרטים ולהעניק לכם את כל היתרונות והחסרונות.

תמיכת הלקוחות שלהם, טכנולוגיית Max Speed ​​Zone ומחיר של $ 3.99 לחודש הם שלושת הדברים העיקריים שאנשים הכי אוהבים עליהם.

ביקורות בטוויטררייטינג טוב ורע בטוויטר

בסקירה זו של InMotion Hosting אני אגיד לך אם זה באמת המקרה.

כאן אני הולך לבדוק מקרוב את היתרונות והחסרונות של שירות אירוח זה בכדי לראות כיצד הוא עומד במוניטין שלו כמארח אתרים אמין שיכול להתמודד עם כל צרכי אירוח אתרים עבור העסק המקוון ההולך וגדל שלך..

תן לי 10 דקות מזמנך, ואני אתן לך את כל המידע החובה על InMotion ואני עונה על שאלות כמו.

 • כמה עולה InMotion Hosting?
 • מה ההבדל בין התוכניות השונות?
 • האם תבחרו מיקום שרת?
 • מהם היתרונות והחסרונות של השימוש בהם?
 • האם הם נותנים לי גיבויים אוטומטיים של האתר שלי?
 • האם זה מגיע עם כונני SSD?
 • האם הם עוזרים בהעברת האתר שלי אליהם?
 • שהיא תוכנית האירוח הטובה ביותר לאתר וורדפרס?

לאחר שתסיים לקרוא את זה תדע אם זה שירות אירוח אתרים המתאים לשימושך, ואם עליך להירשם אליהם או לא.

בלחיצה על קישור זה אתה מקבל 50% הנחה של המחיר הקמעונאי של InMotion ויכול לארח את האתר שלך רק עבור 3.99 דולר לחודש.

Contents

סקירת InMotion Hosting: זה מה שתלמדו

 1. רשימת היתרונות והחסרונות

כאן אפרט יותר (או אקפוץ ישר אל או).

 1. תוכניות אירוח & מחירים

כאן אסקור ומה תקבלו ומה התכונות לכל תוכנית.

 1. שאלות נפוצות

כאן אענה על כמה מהכי הרבה .

 1. סיכום סקירת InMotion

כאן בשלי אגיד לך שהם טובים או אם אני חושב שכדאי לך להירשם למתחרה.

ישנם הרבה שירותי אירוח אתרים בחוץ, וזה יכול להיות קשה לנפות דרכם ולמצוא אחד עם תוכנית ותכונות המתאימות לכם ביותר..

ביקורת אירוח הרגש

אירוח InMotion היא אפשרות טובה מכיוון שהיא חותרת כמעט לכולם. שירות אירוח אתרים שלהם מציע כמה תוכניות אירוח במחיר סביר.

הם גם מספקים זמן עבודה טוב מאוד ושירות לקוחות מועיל שיעזור לענות על כל שאלה שיש לך במהלך הדרך.

להלן, אתאר את תוכניות האירוח המוצעות בסקירת ה- inMotion שלי ואעמיק יותר במה שנמצא לי מועיל בשירות שלהם, כמו גם את מה שלדעתי יכול להיות טוב יותר.

מקדמי אירוח של InMotion & חסרונות

אם אתה תוהה לגבי היתרונות והחסרונות, אז כיסיתי אותך.

מקדמי אירוח של InMotion

נתחיל במבט על המקצוענים.

שירות לקוחות

אם הייתה לך ניסיון קודם במארח אתרים, אתה יודע כמה קל להתעלם בתחילה מגורם שירות הלקוחות. אך ללא ספק, יהיו לך כמה בעיות, וכשהן יתבגרו אתה זקוק לתמיכה אמינה ומהירה.

תמיכה

העסק שלך ממש תלוי בזה, מכיוון שאפילו תקלה קצרה באתר שלך יכולה להיות הפסד של לקוחות רבים. ב- InMotion יש להם נקודות חוזק רבות בכל הנוגע לתמיכה בלקוחות:

תמיכה מבוססת ארה”ב

אחת ההטבות הגדולות ביותר בשימוש בהן היא שמובטח לך שתשיג תמיכה שבסיסה בארצות הברית. המשמעות היא זמן תגובה מהיר יותר כמו גם טיפול באיכות גבוהה יותר של לקוחות.

תודה לכולם על ההצעות. רק ביליתי את ארבע השעות האחרונות בסקירה של מה שנראה כמו אפשרויות אירוח בגזיליון. לאחר בחינה מדוקדקת (ובחלק בגלל תקציב הלקוחות והתניידות רבה), הלכתי עם Inmotion Hosting. להחזיק אצבעות! https://t.co/DgcLtqlYEa

– כל יום ליד האגם (@ EverydayLake) 14 בדצמבר 2018

בנוסף, הלקוחות חוזרים עליהם אתה מדבר הם למעשה בקיאים. כל צוות התמיכה נדרש לפחות 160 שעות אימון פנימי לפני שמותר להם לקיים אינטראקציה עם לקוחות.

גיליתי שלמעשה יש להם את המומחיות הנדרשת כדי לטפל כראוי בסוגיות הייחודיות שלך ולא מסתמכים רק על סקריפט לפתרון בעיות.

תהליך אחסון נהדר

יש להם גם תהליך פנטסטי להתחלת השימוש בשירותי האירוח שלהם. במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה מפעיל אתר משלך, זהו בונוס חשוב.

הם שולחים סדרת מועילים כתובות דוא”ל כדי לעזור לך בכל שלב בהגדרת האתר שלך בשרת שלהם. מה שעוזר במיוחד הוא שכתובות דוא”ל אלו מותאמות לסוג האתר הספציפי שלך ולמטרתו העיקרית, כך שתקבל הוראות התקנה רלוונטיות..

התוצאה הסופית היא שתהליך זה נמנע מקדימה מהרבה בעיות תמיכה אפשריות בהמשך הדרך לאחר הקמתה, מכיוון שהוא מטפל בהן ממש בהתחלה.

מספר ערוצי תקשורת

הם מציעים גם מספר רב של דרכים דרכם ניתן לקבל תמיכת לקוחות. אתה יכול לעשות א צ’אט חי באמצעות אתר האינטרנט שלהם, שלח אימייל, השתמש במסורתי מערכת כרטיסים, התקשר באמצעות סקייפ, או שאתה יכול טלפון בתוך בתאריך 888.321.HOST (4678).

מצאתי שזמן התגובה של כל אחד מהם מהיר. אתה יכול לצפות לקבל את התמיכה הדרושה לך בזמן, וזה חשוב מכיוון שכל דקה סופרת.

תמיכה 24/7

כמו כל שירות אירוח טוב, צוות התמיכה שלהם ידאג לכל האתגרים בהם אתם נתקלים, לא משנה כמה הם יהיו קשים – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

ישנם טונות של דברים טובים שאני אוהבת ב- InMotion Hosting. תמיכת לקוחות, בפרט, היא אחת מהן. במשך כל שנותיי איתם – התמיכה הטכנולוגית שלהם מעולם לא מצליחה להרשים אותי. צוותי תמיכה שאיתם דיברתי היו תמיד ידידותיים, מקצועיים, והכי חשוב, בקיאים. אם אתה מעדיף שמישהו ישגיח על הגב שלך כשהחרא יפגע במאוורר, IMH תמיד שם בשבילך. ג’רי לואו – סודי אירוח אתרים נחשף

ביצועי אירוח של InMotion & מהירות

תמיכת הלקוחות שלהם אינה הדבר היחיד שמצטיין ב- InMotion Hosting. המהירות והביצועים של השרתים שלהם גם הם מרשימים מאוד.

נכון להיום, מעולם לא עברו הפסקות משמעותיות ויש להם ניתוח זמן ממוצע של 99.97%, וזה די נאה לשירות בגודל שלהם. למעשה יש להם אחריות לשעה של 99.9% במקום.

יתר על כן, בניגוד לשירותי אירוח אתרים משותפים רבים אחרים שם, הם אינם מוכרים יתר על המידה על השרתים שלהם. במילים אחרות, הם אינם מאפשרים להתארח יותר מדי אתרים באותו שרת.

במקום זאת הם שומרים על כל שרת מוגבל למה שהוא יכול להתמודד בצורה לגיטימית, כלומר אפילו אם מספר אתרים פוגעים בשיא התנועה בו זמנית, השרת יכול להתמודד עם זה טוב יותר.

מלבד האמור לעיל ישנם מספר תכונות ייחודיות יותר ש- IMH משתמשת בכדי להבטיח זמן עבודה, מהירות ואבטחה עבור לקוחות האירוח שלהם:

כונני SSD עבור כל השרתים שלהם

ראשית, כל שרת יחיד נתמך על ידי כונני SSD (Solid-State Drive), במקום כונן HDD (כונן קשיח) מסורתי..

כי כונני SSD מבוססים על שבבים (לא מכני), במקום מבוסס דיסק, זה מהיר יותר באופן משמעותי באחזור הנתונים המאוחסנים.

המשמעות היא זמני טעינה מהירים יותר ושליפת נתונים מהירה יותר עבור אלו המשתמשים באתר שלך, מה שאומר שפחות אנשים עוזבים את האתר שלך מכיוון שזה לוקח זמן רב מדי.

כונני ssd

על פי InMotion ובדיקות פנימיות שביצעו:

 • מכשירי SSD מבצעים פי 20 יותר מהיר מ- HDDs
 • SSDs הצליחו לדחוף כ 65% נוספים של נתונים מהשרת
 • בתקופות של בקשות קלות / פלט גבוהות, מספרים אלה עלו לכ- 95% בהשוואה לדיסק הקשיח

מרכזי נתונים מרובים ואזורי מהירות מקסימאלית

אלמנט ייחודי נוסף ב- InMotion הוא שבמקום להחזיק מרכז נתונים אחד המשרת את המדינה כולה, יש להם מספר מרכזי נתונים.

כשאתם רוכשים את השירותים שלהם, תוכלו לבחור מיקום שמשרת אתכם בצורה הטובה ביותר (על סמך היכן עיקר הלקוחות או המבקרים שלכם).

כדי לראות באיזה מרכז נתונים המתאים ביותר למיקום שלך, יש להם אפילו בדיקת הורדת קבצים שתוכל להשתמש בהם באתר שלהם כדי להשוות איזה מרכז נותן לך שירות מהיר יותר!

אזורי מהירות מקסימום

מכיוון שיש להם מרכזי נתונים מרובים, יש להם גם את מה שהם מדובבים אזורי מהירות מקסימום המתייחסים למיקומים גיאוגרפיים בטווח מסוים של מרכזיהם. אם אתה נמצא באזור המהירות המרבי שלהם, הם מבטיחים שאתר האינטרנט והדוא”ל שלך יכולים לרוץ עד פי 6 מהר יותר.

התמקדות חזקה בביטחון

הם לוקחים את הביטחון ברצינות כמו שהם יתנהגו לפקח על אבטחת השרת 24/7. אתרי האינטרנט שלך מכוסים על ידי הגנת DDoS, מערכות חומת אש מתקדמות כמו ModSecurity כמו גם כללי חומת אש מותאמים אישית.

תכונות וורדפרס סולידיות

הם מציעים אירוח וורדפרס מנוהל בכל התוכניות, מבחינת עדכוני ההתקנה האוטומטית של WordPress והתיקון של חורי אבטחה נפוצים.

אירוח וורדפרס מנוהל

 • כל אתרי WordPress פועלים על CloudLinux פלטפורמה עם OptimumCache מופעל.
 • אתה יכול לבחור שיהיה וורדפרס הותקן מראש כשאתה נרשם, או שאתה יכול להגיש בקשת העברה לאתר לאחר מכן.
 • כל אתרי וורדפרס מגיעים עם שילוב WP-CLI (כלי שורת פקודה לניהול התקנת וורדפרס, כלומר אתה יכול לעדכן תוספים, להגדיר התקנה ועוד ועוד, מבלי להשתמש בדפדפן אינטרנט).
 • PHP 7 זמין באירוח InMotion WordPress. PHP 7 עוזר לאתרי וורדפרס לבצע ביצועים במהירות רבה פי שניים עד שלוש לעומת גרסאות PHP קודמות.

InMotion Hosting מציע אישורי SSL פרטיים בחינם על כל אירוח עסקי משותף, אירוח VPS ותוכניות שרת ייעודי. לקוחות IMH יכולים כעת לאבטח את אתרי האינטרנט שלהם בקלות לגלישה בטוחה בלחיצה אחת.

תכונות:

 • תחום מאומת SSL
 • הצפנה של 256 סיביות
 • מופעל על ידי Comodo ו- cPanel
 • חידוש SSL אוטומטי בחינם

מציעים אישורי SSL פרטיים בחינם זהו מהלך נהדר ומושלם עבור אתרי מסחר אלקטרוני, שכן תעודת SSL בחינם מאפשרת לקבל תשלומים ולהשלים עסקאות מקוונות ללא דאגות..

גיבוי אתרים בחינם

מלבד שירות לקוחות חזק וביצועי אירוח איכותיים, מצאתי שיש להם עוד כמה יתרונות רציניים שיש לקחת בחשבון.

אחד מאלה הוא שהם מציעים גיבוי אתרים בחינם – –. אין זה נדיר ששירותי אירוח מבצעים גיבויים באופן קבוע, אך לא שגרתי שהם מציעים אחזור גיבוי בחינם.

גיבוי אתרים בחינם - -

רוב שירותי האירוח גובים תשלום כאשר אתה זקוק לגיבוי חירום, אך InMotion אינו עושה זאת.

ישנם כמה מגבלות החלות על הגיבויים הכלולים בחשבונך. שחזור חשבונך הוא בחינם, אך מוגבל פעם בארבע חודשים. על כל שחזור נוסף יחול אגרה בסך $ 49. כמו כן אם האתר שלך גדול מ- 10GB אז הוא לא יגובה באופן אוטומטי.

הגירה באתר חינם

מקצוען נוסף הוא שאם אתה מעביר את האתר שלך משירות אירוח אחד לשלהם, הם מציעים שירות העברות אתרים בחינם – –. האתר שלהם גם מבטיח כי האתר שלך יחווה אפס השבתה כאשר יבצעו העברה זו.

הגירה באתר בחינם - -

ישנם כמה אזהרות שכדאי להיות מודעים אליהם. העברת חשבונות דוא”ל כלולה רק בהעברות cPanel. העברות שאינן cPanel עשויות לדרוש העברה של דוא”ל ידנית. עלויות עשויות לחול על העברות אתרים המורכבות מיותר משלושה אתרים ו / או מסדי נתונים או יותר מ- 5GB נתונים.

גמישות

לבסוף, עבור שירות אירוח אתרים שהוא, כל כך ישן, כל כך ישן לתעשייה שלו, הוא בהחלט לא מפגר אחרי התקופות. הם מציעים אפשרויות רבות שמשמעותן שיש לך לא מעט גמישות עם האתר / ים שלך..

כשאתה מארח דרכם, אתה מצוין שילוב אפליקציות של גוגל ובגלל השותפויות הרבות שלהם עם שירותי מסחר אלקטרוני, אתה יכול לקבל הרבה תמיכה מסחר אלקטרוני ושילוב יישומים.

הם מציעים גם שירות ייחודי עבור שילוב וורדפרס, כולל התקנה מראש של וורדפרס כאופציה בעת רכישת אירוח דרכם.

הם גם מספקים לך פרסום חינם בשווי 250 דולר. אתה מקבל 100 $ זיכויים של גוגל אדוורדס, 75 $ מנקודות זיכוי לפרסום בינג ו- 75 $ מנקודות זיכוי לפרסום של יאהו, כדי לעזור לך להעביר תנועה איכותית לאתר שלך.

בונה אתרים רב עוצמה

BoldGrid הוא שם שלהם בונה אתרים מובחר זה כלול בכל תוכנית אירוח. BoldGrid הוא עורך גרירה ושחרור קל המאפשר לבנות במהירות אתרים מדהימים ומגיבים המופעלים באמצעות WordPress.

בונה אתרים מודגש -

BoldGrid הוא אינטואיטיבי ופשוט לשימוש הודות לתכונות כמו עיצוב גרירה ושחרור, עיצובים בחינם שנבנו מראש ומגיבים. בנוסף זה כולל תכונות כמו SEO מובנה וביצוע אתרים.

ובניגוד לבוני אתרים אחרים, זה בחינם לחלוטין ויש לך 100% בעלות ושליטה מלאה באתר שלך.

חסרונות אירוח של InMotion

אז עכשיו סקרתי את המקצוענים, בואו נסתכל על כמה מהחסרונות בשימוש בהם.

נקודת מחיר

כנראה שהחסר הגדול ביותר הוא שלה נקודת המחיר גבוהה יותר מרוב שירותי אירוח משותפים אחרים המציעים שירותים דומים.

עם זאת, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, ועם אפשרויות שירות הלקוחות, וגיבוי בחינם & שחזור, שירותי הגירה בחינם, ומספר אפליקציות חינמיות אחרות, אני מאמין שהם מפצים על כך בתחומים אחרים.

חוזה לשנה

חסרון נוסף הוא שכאשר אתם רוכשים את שירותיהם, אתה נעול בחוזה לשנה. זה אומר שאתה לוקח קצת הימור שאתה תהיה מרוצה ממנו וזה יהיה שווה את הכסף.

עם זאת, הם מציעים ערבות נדיבה מאוד של 90 יום להחזר הכסף, כך שבסופו של דבר, הסיכון אינו גרוע. תקן תעשיה הוא ערבות להחזר הכספים של 30 יום.

הערבות מבטיחה במיוחד מחדש אם אתה משלם מראש למשך שנה שלמה כדי לקבל תמחור טוב יותר. עם זאת, שימו לב כי ערבות הכספים אינה כוללת רכישות נוספות כגון תעודות SSL או רישומי שמות דומיין.

מגבלה למספר אתרים

שלילי נוסף שמצאתי הוא שלקוחות מוגבלים בדרך כלל מספר האתרים שהם יכולים לארח בחשבון בודד אחד. עם זאת זה רק המקרה לחבילות ההשקה והכוח (חבילת ה- Pro מאפשרת אתרי אינטרנט ללא תוספות ללא הגבלה).

לכן, אם התוכנית שלך היא להפעיל מספר לא מבוטל של אתרים, ייתכן שתצטרך לשקול מארח אחר, או סתם להיות מוכן לשלם קצת יותר עבור חבילת ה- Pro. אבל אם אתה רק צריך כמה אתרים, זה לא אמור להשפיע עליך באמת.

הגדרת חשבון איטית

יש להם מדיניות קפדנית למניעת הונאה (וטוב שכך) וכל הלקוחות החדשים צריכים לאמת את רכישת האירוח שלהם על ידי תהליך אימות טלפון.

אך חשבון האירוח שלך יופעל באותו יום עסקים ממש.

אימות חשבונך הוא ללא טרחה וללא דאגות, אך פירוש הדבר שלא תוכל לגשת באופן מיידי לחשבון האירוח שלך, וזה יכול להיות לא נוח עבור משתמשים מסוימים, במיוחד עבור תושבים שאינם ארה”ב..

תוכניות אירוח של InMotion & מחירים

InMotion Hosting מציעה שירותי אירוח מגוונים החל מ- VPS ושרתים ייעודיים, ועד אירוח בענן וורדפרס. אבל כאן אני הולך רק לכסות את חבילות האירוח המשותפות שלהם.

הם מציעים 3 תוכניות אירוח משותפות: הפעלה, כוח ופרו.

תוכניות אירוח רגש

להלן התכונות העיקריות של כל תוכנית אירוח:

תוכנית השקת InMotion

 • אירח עד 2 אתרים
 • שטח דיסק רוחב פס בלתי מוגבל
 • 2 MySQL & מסדי נתונים של PostgreSQL
 • העברה והגדרת אתר בחינם
 • גיבויים באתר יומי בחינם
 • טכנולוגיית Max Speed ​​Zone
 • תמיכה בסיסית בארה”ב
 • הגנה מפני תוכנות זדוניות ודוא”ל
 • ערבות להחזר כספי של 90 יום

תוכנית כוח InMotion

 • אירוח עד 6 אתרים
 • שטח דיסק רוחב בלתי מוגבל
 • 50 MySQL & מסדי נתונים של PostgreSQL
 • העברה והגדרת אתר בחינם
 • גיבויים באתר יומי בחינם
 • עגלות קניות מוכנות לסחר אלקטרוני עם קליק אחד
 • טכנולוגיית Max Speed ​​Zone
 • תמיכה בסיסית בארה”ב
 • אישור SSL משותף כלול
 • הגנה מפני תוכנות זדוניות ודוא”ל
 • ערבות להחזר כספי של 90 יום

תוכנית InMotion Pro

 • אירוח אתרים ללא הגבלה
 • שטח דיסק רוחב בלתי מוגבל
 • MySQL ללא הגבלה & מסדי נתונים של PostgreSQL
 • העברה והגדרת אתר בחינם
 • גיבויים באתר יומי בחינם
 • עגלות קניות מוכנות לסחר אלקטרוני עם קליק אחד
 • טכנולוגיית Max Speed ​​Zone
 • תמיכה מבוססת ארה”ב ברמה המקצועית
 • אישור SSL משותף כלול
 • הגנה מפני תוכנות זדוניות ודוא”ל
 • ערבות להחזר כספי של 90 יום

השוואה בין תוכנית אירוח

איזו תוכנית אירוח עלי לקבל?

להלן השוואה בין InMotion Hosting הפעל מול כוח, ו כוח מול מקצוען, שם אני מפרט מה ההבדלים העיקריים בין חבילות ההשקה העסקיות המשותפות להשקה, כוח ו- Pro.

השקת אירוח InMotion לעומת סקירת כוח

ההבדל הברור בין תוכנית ההשקה לחשמל הוא כמובן המחיר. תוכנית ההשקה היא רמת הכניסה של InMotion ולכן תוכנית האירוח המשותפת הזולה ביותר שלה.

עם תוכנית הכוח אתה יכול מארח עד 6 אתרים והתוכנית באה מסחר אלקטרוני מוכן עם התקנות עגלת קניות בלחיצה אחת עבור WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce ו- DrupalCommerce. תוכנית הכוח נותנת לך גם אישור SSL משותף.

כדאי לשקול לבחור את תוכנית הכוח אם:

 • אתה רוצה להיות מסוגל לארח 6 אתרים במקום 2 אתרים
 • אתה מותקן בעגלות מסחר אלקטרוני וקניות
 • אתה רוצה אישור SSL משותף בחינם

InMotion אירוח כוח מול סקירת מקצוענים

ישנם כמה הבדלים בין תוכנית ה- Power ו- Pro. תוכנית ה- Pro מציעה כמעט ללא הגבלה (אתרים, תחומים, מסדי נתונים וכו ‘ותוכנית Pro נותנת לך בערך 4x משאבים נוספים כמו גם תכונות נוספות כגון תמיכה ברמה הפרוטית.

אם אתם מחפשים להרחיב ולארח יותר אתרים (יותר מ- 6 אתרים שתוכנת הכוח מאפשרת להם) אז תוכנית ה- Pro תהיה אפשרות טובה יותר עבורכם.

כדאי לשקול לבחור את תוכנית Pro אם:

 • אתה רוצה הכל “ללא הגבלה”
 • אתה רוצה שרת עם יותר משאבים
 • אתה רוצה תמיכה ברמה הפרוטית

איזו תוכנית אירוח של InMotion מתאימה לכם ביותר?

עכשיו אתה מקווה בעמדה טובה יותר לבחור את תוכנית האירוח המשותפת הנכונה מ- InMotion. זכור שתוכל תמיד לעלות ברמה ולשדרג לתוכנית אירוח גבוהה יותר אם אתה זקוק למשאבים ותכונות נוספות.

על סמך הניסיון האישי שלי, הנה ההמלצה שלי עבורך:

 • אני ממליץ להירשם לתוכנית ההשקה אם אתה מתחיל לצאת ומתכוון להריץ אתר בסיסי.
 • אני ממליץ להירשם לתוכנית Power אם אתה מתכוון להריץ א וורדפרס, CMS אחרת או מסחר אלקטרוני אתר מופעל.
 • אני ממליץ להירשם לתוכנית Pro אם אתה מתכוון להפעיל WordPress, CMS או אתר מסחר אלקטרוני אחר, אך צריך משאבים ותכונות נוספים.

שאלות נפוצות

כאן תוכלו למצוא תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר בנושא IMH.

מה זה InMotionHosting.com?

InMotion Hosting היא חברת אירוח אתרים שהוקמה בשנת 2001. יש לה משרדים בלוס אנג’לס, קליפורניה ובווירג’יניה ביץ ‘, וירג’יניה, בארצות הברית ולחברה יש שני מרכזי נתונים: אחד בלוס אנג’לס, ואחד בהרדון, וירג’יניה. חברת Inmotion Hosting מדורגת A + על ידי הלשכה לעסקים טובים יותר. האתר הרשמי שלהם הוא: https://www.inmotionhosting.com

אילו אמצעי תשלום מקבלים InMotion Hosting?

מקבלים תשלומי כרטיסי אשראי (ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי), כמו גם תשלום באמצעות המחאה והזמנת כסף. עם זאת תשלום באמצעות PayPal אינו מהווה אפשרות.

איזה תמיכה טכנית הם מספקים?

הם מציעים תמיכה מבוססת ארה”ב באמצעות טלפון, דוא”ל סקייפ וצ’אט חי. התמיכה זמינה 24/7/365. אתה יכול גם לצייץ אותם ב- @ inmotioncares. יש להם גם ערוץ יוטיוב עמוס במדריכי וידיאו טובים.

מהם שרתי שמות אירוח של InMotion?

שרתי השם שלהם הם: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 ו NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

כמה זמן לוקח להפעיל את חשבון האירוח שלי?

חשבונך יופעל באותו יום עסקים בו אתה מבצע את ההזמנה. אך כל הלקוחות החדשים צריכים לאמת את רכישת האירוח שלהם באמצעות תהליך אימות טלפוני.

האם InMotion Hosting מציע תחום בחינם?

לא, הם לא מציעים שם תחום בחינם עם תוכניות אירוח אתרים שלהם.

האם יש להם ערבות להחזר כספי?

InMotion Hosting מציעה ערבות נדיבה להחזר הכסף של 90 יום (רק אחריות של 97 יום של DreamHost נדיבה יותר) להזמנות חדשות (לא חידושים). אם אינך מרוצה מהשירות שלהם בשום צורה, הם יחזירו את כל חיובי האירוח ללא שאלות. האחריות אינה חלה על רכישות נוספות כגון שמות דומיין או אישורי SSL.

האם InMotion Hosting תעביר את האתר שלי ממארח ​​אינטרנט אחר?

כן, הם יעברו לאתר שלך אליהם. עלויות עשויות לחול על העברות אתרים המורכבות מיותר משלושה אתרים ו / או מסדי נתונים או יותר מ- 5GB נתונים.

האם InMotion Hosting מציעה גיבויים אוטומטיים?

כן, הם מבצעים גיבויים של כל אתרי האינטרנט בגודל של 10GB. ישנן אפשרויות גיבוי נוספות לאתרים מעל 10 ג’יגה-בתים, הזמינים לפי בקשה. שחזור האתר שלך הוא בחינם, אך מוגבל פעם בארבע חודשים. על כל שחזור נוסף יחול אגרה בסך $ 49.

האם InMotion Hosting מציעה תעודות SSL בחינם?

כן, כל תוכניות האירוח המשותפות שלהם מגיעות עם גישה לתעודות SSL משותפות ללא אישור SSL פרטי ללא כל תוכניות אירוח עסקי משותף, VPS אירוח ותוכניות שרת ייעודי (נכון ליום 28 ביולי 2017).

האם ביקורות InMotion Hosting על Reddit ו- Quora הן טובות כל?

כן לרוב קווורה ורדיט שניהם מקומות טובים לקרוא ביקורות מאנשים ולקוחות אמיתיים על InMotion. אתה יכול לקרוא ביקורות על Reddit ועל Quora. תוכל למצוא ביקורות של לקוחות ב- Yelp ו- TrustPilot.

האם יש חלופות טובות לאירוח של InMotion?

כן יש זוג, אבל אני מאמין כי InMotion Hosting הוא ספק אירוח אתרים איתן. שוב, עליכם לבצע מחקר משלכם ולבדוק גם שירותי אירוח אתרים אחרים שם בחוץ. שתי אלטרנטיבות טובות ל- InMotion Hosting שכדאי לבדוק בהן הן A2 Hosting ו- SiteGround.

היכן אוכל למצוא קודי קופונים של InMotion Hosting?

אירוח InMotion אינו מציע קודי הנחה כלשהם דרך אתרי צד שלישי. עם זאת הם מבצעים באופן קבוע מבצעים ומכירות שונים, וכדאי לכם לבקר באתר www.inmotionhosting.com לקבלת קודי קופון וקידום לגיטימיים..

האם אני ממליץ על InMotion Hosting?

כן אני כן ממליץ עליהם.

בפעמים בהן השתמשתי בהן מצאתי שזה מארח אתרים סולידי. הם מספקים טיפול מצוין של לקוחות, זמן עבודה יציב וביצועים גבוהים ותכונות אירוח משותפות עשירות, בחלקן הגדול בגלל היותה מבוססת ארה”ב וכוללת מרכזי נתונים מרובים המאפשרים טעינה מהירה של אתרים.

InMotion Hosting גם עולה על מעבר לציפיות עם חלק ניכר מהשירותים החינמיים שלהם ותכונות נוספות. לבסוף, עם מגוון חבילות ויכולות להוסיף, הן מוכנות לשרת מגוון רחב של סוגים ומטרות אתרים.

זה סיום הבדיקה הזו של InMotion Hosting ואם אתם עדיין יושבים על הגדר על ההרשמה, זכרו שהם מציעים לכל לקוח ולקוח ללא שאלות ערבות חזרה של 90 יום.

בלחיצה על קישור זה אתה מקבל 50% הנחה של המחיר המומלץ של InMotion ואתה יכול לארח את האתר שלך רק עבור 3.99 דולר לחודש.

גילוי FTC: כדי להשיג לך את המחיר הזול ביותר שאוכל, אני ארוויח עמלה קטנה אם תחליט לחתום באמצעות קישורי הביקורת שלי ב- InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map