Bluehost נגד Shopify

ראש בראש Bluehost נגד Shopify השוואה תוך התבוננות מעמיקה בתכונות, ביצועים, מחירים, יתרונות וחסרונות ועוד, כדי לעזור לך לבחור בין שני אתרי אינטרנט פופולריים אלה ופלטפורמות בניית חנויות מקוונות..


תוצאה סופית

Bluehost

תוצאה סופית

Shopify

Bluehost היא פלטפורמת אירוח אתרים ואילו Shopify היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני. למרות שאתה יכול לבנות ולהפעיל אתר מסחר אלקטרוני עם Bluehost, אנו ממליצים לך ללכת עם Shopify שכן השירותים והכלים שלהם מיוצרים לבניית והפעלה של חנויות מקוונות..

עם Shopify, אינך צריך לדאוג להקמת שער תשלום מכיוון שזה כבר נעשה עבורך מכיוון ש- Shopify מציעה שער תשלום משל עצמם. אתה מקבל גישה גם לצוות תמיכה העוסק בבעיות מסחר אלקטרוני כל היום. רוב השאלות שלך ייפתרו תוך דקות אם אתה מארח את החנות המקוונת שלך עם Shopify.

Bluehost לעומת Shopify השוואה

Shopify היא המנצחת הברורה כתוכנת מסחר אלקטרוני לשימוש בעת יצירת חנות מקוונת. אבל אם אתה מעדיף לבנות חנות מקוונת ב- WordPress אז Bluehost היא הבחירה בשבילך.

החלק ימינה

Bluehost

Shopify

על אודות:Bluehost מספקת שירותי אירוח עם רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אירוח וחשבונות דוא”ל. יש לו מוניטין של ביצועים חזקים, תמיכת לקוחות מעולה ותמחור תחרותי.Shopify הוא פתרון תוכנה למסחר אלקטרוני מהשורה הראשונה בשוק למשתמשים שיעצב חנות מקוונת משלהם, עם מחירים נוחים.
נוסד ב:19962004
דירוג BBB:א+א+
כתובת:Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097רחוב אלגין 150, קומה 8, אוטווה, ON, קנדה, K2P 1L4
מספר טלפון:(888) 401-4678(888) 746-7439
כתובת דוא”ל:לא רשוםלא רשום
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס
מיקום מרכז נתונים / שרת:פרובו, יוטהאונטריו, קנדה
מחיר חודשי:החל מ- 2.95 $ לחודשהחל מ- $ 29.00 לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:כןלא
אחסון נתונים ללא הגבלה:כןכן
אימיילים ללא הגבלה:כןלא
מארחים דומיינים מרובים:כןלא
לוח בקרה אירוח / ממשק:cPanelShopify ממשק
אחריות לזמן הפעולה של השרת:לא99.90%
אחריות להחזר כספי:30 ימים14 ימים
אירוח ייעודי זמין:כןלא
בונוסים & תוספות:כלי הגשת מנוע חיפוש. אשראי פרסום בגוגל בסך 100 דולר. אשראי מודעות בפייסבוק בסך 50 דולר. רשימת דפי צהוב חינם.ניסיון חינם של 14 יום, ללא כרטיס אשראי. הרבה תבניות בחינם ושילמו. כל מה שאתה צריך All-in-One כדי להתחיל את החנות המקוונת שלך.
הטוב: מגוון תכניות אירוח: Bluehost מציעה אירוח משותף, VPS, אירוח ייעודי וענן, כמו גם אפשרויות כמו אירוח וורדפרס מנוהל, מה שמאפשר לך את הגמישות להרחיב בקלות את האתר שלך לצרכי האירוח המשתנים שלך..
תמיכה 24/7: בנוסף לכמה ממשאבי העזרה העצמית הטובה ביותר של כל מארח, ל- Bluehost יש צבא אמיתי של מומחים הפועלים במהירות שמוכנים לסייע לכם 24/7 באמצעות כרטיס תמיכה, מוקד, או צ’אט חי.
מדיניות החזר כספי טובה: Bluehost תעניק לך החזר מלא אם תבטל תוך 30 יום, והחזרים מדורגים אם תבטל מעבר לתקופה ההיא..
אתה מקבל שליטה מלאה על עיצוב החנות.
אתה יכול להוסיף מוצרים וריאנטים רבים ככל שתצטרך.
תצורת מוצר קלה ותמונות מוצר מרובות.
תהליך קל לתשלום.
קל להפעלת מכירות ושימוש באפליקציות Shopify תוכלו להגדיל את ההמרות.
עמלות עסקאות נמוכות.
הרע: אין התחייבות לזמן קצר: Bluehost לא מציע לך פיצוי על זמן השבתה ממושך או בלתי צפוי.
דמי העברת אתרים: בניגוד לחלק ממתחרותיה, Bluehost גובה עמלות נוספות אם ברצונך להעביר אתרי אינטרנט קיימים מראש או חשבונות orcPanel..
אירוח אימיילים ותחום אינו כלול.
לא הפלטפורמות הכי אינטואיטיביות.
סיכום:Bluehost (סקירה כאן) ידוע גם בפתרון ההגנה על המשאבים הקנייני שלה שהוגן להגנה על משתמשי אירוח משותף ממשתמשים פוגעניים אחרים באותו שרת. לקוחות ומשתמשים יכולים להתקין יישום באמצעות SimpleScripts 1 התקנות לחץ. זמינים גם VPS ו- Hosting Dedicated Hosting.Shopify היא פלטפורמה קלה לשימוש עם מספר רב של תבניות ועיצובים בחינם להפעלת useroff. זה מיועד למשתמשים החל ממכירת מדיה מקוונת וחברתית וכלה באלה שמוכרים מתא המטען של מכוניותיהם. קלות השימוש במארח אתרים זה היא כזו שלא נדרשים מיומנויות עיצוביות, מה שמאפשר למתחיל לבצע משימות. יו משיג הכל במקום אחד ביחס לתפקוד כאן.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map