Bluehost לעומת HostMonster

ראש בראש Bluehost לעומת HostMonster השוואה תוך התבוננות מעמיקה בתכונות, ביצועים, מחירים, יתרונות וחסרונות ועוד, כדי לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת בין שני שירותי אירוח אתרים אלה..


תוצאה סופית

Bluehost

תוצאה סופית

HostMonster

Bluehost הוא “הזוכה” המובהק כאן והוא מארח האינטרנט האידיאלי אם אתה מחפש שירות אירוח אתרים זול, קל לשימוש וידידותי למתחילים..

גם כשמדובר בפופולריות של המותג, Bluehost הוא מותג שחיפש הרבה יותר בגוגל לעומת HostMonster, כפי שמראים הנתונים של Google Trends להלן:

Bluehost לעומת hostmonsterhttps://trends.google.com/trends/explore?date=2018-01-01%202018-12-31&גיאוגרפי = ארה”ב&q = bluehost, hostmonster

טבלת ההשוואה של Bluehost לעומת HostMonster

החלק ימינה

Bluehost

HostMonster

על אודות:Bluehost מספקת שירותי אירוח עם רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אירוח וחשבונות דוא”ל. יש לו מוניטין של ביצועים חזקים, תמיכת לקוחות מעולה ותמחור תחרותי.HostMonster מציע תכונות הגון במחירים נוחים, אך תצטרך לשלם עבור תוכניות יקרות יותר אם תרצה להימנע ממכסי משאבים.
נוסד ב:19961996
דירוג BBB:א+א-
כתובת:Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 84097560 Timpanogos Pkwy, אורם, UT 84097
מספר טלפון:(888) 401-4678(866) 573-4678
כתובת דוא”ל:לא רשוםלא רשום
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס
מיקום מרכז נתונים / שרת:פרובו, יוטהפרובו, יוטה
מחיר חודשי:החל מ- 2.95 $ לחודשהחל מ- 10.99 $ לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:כןכן
אחסון נתונים ללא הגבלה:כןכן
אימיילים ללא הגבלה:כןכן
מארחים דומיינים מרובים:כןכן
לוח בקרה אירוח / ממשק:cPanelcPanel
אחריות לזמן הפעולה של השרת:לא99.90%
אחריות להחזר כספי:30 ימים30 ימים
אירוח ייעודי זמין:כןלא
בונוסים & תוספות:כלי הגשת מנוע חיפוש. אשראי פרסום בגוגל בסך 100 דולר. אשראי מודעות בפייסבוק בסך 50 דולר. רשימת דפי צהוב חינם.שם דומיין בחינם וזיכוי של גוגל אדוורדס בסך 100 דולר ואשראי בינג / יאהו 100 דולר. פלוס הרבה יותר.
הטוב: מגוון תכניות אירוח: Bluehost מציעה אירוח משותף, VPS, אירוח ייעודי וענן, כמו גם אפשרויות כמו אירוח וורדפרס מנוהל, מה שמאפשר לך את הגמישות להרחיב בקלות את האתר שלך לצרכי האירוח המשתנים שלך..
תמיכה 24/7: בנוסף לכמה ממשאבי העזרה העצמית הטובה ביותר של כל מארח, ל- Bluehost יש צבא אמיתי של מומחים הפועלים במהירות שמוכנים לסייע לכם 24/7 באמצעות כרטיס תמיכה, מוקד, או צ’אט חי.
מדיניות החזר כספי טובה: Bluehost תעניק לך החזר מלא אם תבטל תוך 30 יום, והחזרים מדורגים אם תבטל מעבר לתקופה ההיא..
רוחב פס בלתי מוגבל: HostMonster אינו מגביל את התעבורה באתר שלך והעברת נתונים חודשית, כך שתוכל ליהנות מקבלת מבקרים ועוקבים יום-יום..
אירוח-הוכחה עתידי: מלבד אירוח אתרים משותף, HostMonster מציע VPS ושרתים ייעודיים לאתר שלך, כלומר אתה יכול לבקש שדרוג במידת הצורך.
הקצאה מיידית: ניתן לפרוס שרת VPS וגם שרתים ייעודיים תוך דקות מרגע הרישום שלך, כך שתוכל להיפרד מהמתנות ארוכות.
תקופת ההחזר הכספית: התוכניות של HostMonster מכוסות בערבות של 30 יום כספי להחזר כספי, כך שתוכל לנסות את שירותיהם ללא סיכון.
הרע: אין התחייבות לזמן קצר: Bluehost לא מציע לך פיצוי על זמן השבתה ממושך או בלתי צפוי.
דמי העברת אתרים: בניגוד לחלק ממתחרותיה, Bluehost גובה עמלות נוספות אם ברצונך להעביר אתרי אינטרנט קיימים מראש או חשבונות orcPanel..
הקצאת שטח אינטרנט מוגבלת: לרוע המזל, HostMonster שומרת על אחסון בלתי מוגבל עבור התוכניות היקרות ביותר שלה.
שיעורי התחדשות יקרים: למרות ששיעורי ההיכרות של HostMonster זולים למדי, המנוי שלך יתחדש בתעריפים קבועים שהם מעט יותר כבדים.
סיכום:Bluehost (סקירה כאן) ידוע גם בפתרון ההגנה על המשאבים הקנייני שלה שהוגן להגנה על משתמשי אירוח משותף ממשתמשים פוגעניים אחרים באותו שרת. לקוחות ומשתמשים יכולים להתקין יישום באמצעות SimpleScripts 1 התקנות לחץ. זמינים גם VPS ו- Hosting Dedicated Hosting.מפעל אירוח אתרים זה מספק תכונות נהדרות בעלויות לא יקרות, אך משתמשים שרוצים לא להגביל את השימוש במשאבים יצטרכו לתכנן תוכניות אירוח במחיר גבוה יותר כדי להתייעל. יש תכונות כמו תחום חופשי, הגדרה מיידית, בוני אתרים בחינם ואפילו התקנת וורדפרס בלחיצה אחת. יש לו גם תמיכה 24/7 אשר מתאימה למשתמשים. משתמשים יכולים ליהנות מניסוי לוח הבקרה המותאם אישית לניהול אפליקציות ואתרים.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map