Bluehost לעומת Fatcow

Bluehost לעומת Fatcow השוואה ראש בראש בוחנת תכונות, ביצועים, מחירים, יתרונות וחסרונות ועוד, כדי לעזור לכם לבחור בין שני שירותי אירוח אתרים פופולריים אלה..


תוצאה סופית

Bluehost

תוצאה סופית

פרה שמנה

שני מארחי אתרים הבולטים בכל הקשור לאירוח אתרים זול וידידותי למתחילים הם BlueHost ו- FatCow. שתי חברות אירוח אלה מציעות אירוח איכותי בהתחשב במחיר הזול שהן מציעות. עם זאת, Bluehost מספקת תכונות טובות יותר והיא גם חברה בעלת מוניטין רב יותר.

Bluehost לעומת FatCow השוואה

החלק ימינה

Bluehost

פרה שמנה

על אודות:Bluehost מספקת שירותי אירוח עם רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אירוח וחשבונות דוא”ל. יש לו מוניטין של ביצועים חזקים, תמיכת לקוחות מעולה ותמחור תחרותי.FatCow מציעה אירוח אתרים עבור ארגונים קטנים ובינוניים עבור משתמשים מתחילים וגם מנוסים. חברה זו מספקת פתרונות אירוח אתרים מלאים יחד עם תחומים.
נוסד ב:19961998
דירוג BBB:א+א-
כתובת:Bluehost Inc. 560 Timpanogos Pkwy Orem, UT 8409770 Blanchard Rd Burlington, MA 01803
מספר טלפון:(888) 401-4678(866) 544-9343
כתובת דוא”ל:לא רשוםלא רשום
סוגי תמיכה:טלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיסטלפון, תמיכה חיה, צ’אט, כרטיס
מיקום מרכז נתונים / שרת:פרובו, יוטהבוסטון מסצ’וסטס
מחיר חודשי:החל מ- 2.95 $ לחודשהחל מ- 3.15 דולר לחודש
העברת נתונים ללא הגבלה:כןכן
אחסון נתונים ללא הגבלה:כןכן
אימיילים ללא הגבלה:כןכן
מארחים דומיינים מרובים:כןכן
לוח בקרה אירוח / ממשק:cPanelלוח בקרה פרה שמנה
אחריות לזמן הפעולה של השרת:לא99.90%
אחריות להחזר כספי:30 ימים30 ימים
אירוח ייעודי זמין:כןלא
בונוסים & תוספות:כלי הגשת מנוע חיפוש. אשראי פרסום בגוגל בסך 100 דולר. אשראי מודעות בפייסבוק בסך 50 דולר. רשימת דפי צהוב חינם.אשראי גוגל אדוורדס בסך 100 דולר. אשראי פרסום בפייסבוק בסך 50 דולר. אשראי שיווק בחיפוש ב- $ 25 יאהו! / בינג. רשימת YellowPages.com. מספר טלפון בחיוג חינם (עם זאת בארה”ב בלבד).
הטוב: מגוון תכניות אירוח: Bluehost מציע אירוח משותף, VPS, אירוח ייעודי וענן, כמו גם אפשרויות כמו אירוח וורדפרס מנוהל, מה שמאפשר לך את הגמישות להרחיב את האתר שלך בקלות לצרכי האירוח המשתנים שלך..
תמיכה 24/7: בנוסף לכמה ממשאבי העזרה העצמית הטובה ביותר של כל מארח, ל- Bluehost יש צבא אמיתי של מומחים הפועלים במהירות שמוכנים לסייע לכם 24/7 באמצעות כרטיס תמיכה, מוקד, או צ’אט חי.
מדיניות החזר כספי טובה: Bluehost תעניק לך החזר מלא אם תבטל תוך 30 יום, והחזרים מדורגים אם תבטל מעבר לתקופה ההיא..
מגוון סוגי אירוח: FatCow מאפשר לך לבחור אירוח משותף, VPS או אירוח ייעודי, כך שאתה בטוח שתוכל למצוא תוכנית שמתאימה לצרכים שלך..
S הון למהירות: FatCow משתמשת באחסון מבוסס כונן מבוסס מצב כדי לספק ביצועים מרביים של זמן האתר במהירות הבזק.
הגנה מפני תוכנות זדוניות: FatCow משתמש בחומות אש וב- SiteLock, ספק אבטחה ידוע, בכדי לספק צרור אבטחה כמעט אטום לכל תכנית באורווה שלהם..
הרע: אין התחייבות לזמן קצר: Bluehost לא מציע לך פיצוי על זמן השבתה ממושך או בלתי צפוי.
דמי העברת אתרים: בניגוד לחלק ממתחרותיה, Bluehost גובה עמלות נוספות אם ברצונך להעביר אתרי אינטרנט קיימים מראש או חשבונות orcPanel..
שיעורי חידוש לא מושכים: בעוד שמחירי ההיכרות של FatCow אטרקטיביים למדי, המחירים הרגילים שלהם אינם כל כך ידידותיים לכיס.
משוב על תמיכת לקוחות מעורבת: בעת פנייה לצוות התמיכה שלהם נראה רוח עבור חלק מהלקוחות, אחרים חוו זמני המתנה ארוכים וחלקם נותרו עם בעייתם ללא פיתרון, המהווה דגל אדום גדול לכל שירות.
סיכום:Bluehost (סקירה כאן) ידוע גם בפתרון ההגנה על המשאבים הקנייני שלה שהוגן להגנה על משתמשי אירוח משותף ממשתמשים פוגעניים אחרים באותו שרת. לקוחות ומשתמשים יכולים להתקין יישום באמצעות SimpleScripts 1 התקנות לחץ. זמינים גם VPS ו- Hosting Dedicated Hosting.למרות שהמחירים של FatCow Hosting הם מעט גבוהים משאר התחרות, זה שווה את זה. התכונות כוללות שם דומיין בחינם, העברת דומיין בחינם ובוני אתרים פשוטים לשימוש. מאפיינים מרשימים נוספים כוללים 100 $ גוגל וקרדיטי בינג. יחד עם ערבות להחזר כספי, FatCow מספקת תמיכה מצויינת ללקוחות. ולמשתמשי וורדפרס, FatCow מספקת חבילת WP Essential עם מהירויות אתרים המהירות בכ 60% ממה שאפשר בדרך כלל.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map