pCloud לעומת Sync

pCloud וסינכרון שניהם ספקי הצפנה (קידוד מקצה לקצה) מצוינים עם אפס, תכונה שלא תמצאו אצל חברות כמו Google Drive ו- Dropbox. אבל איך שני ספקי אחסון הענן הללו נערמים זה בזה? זה מה שמטרתו זו לגלות.


אחסון בענן שינה את הדרכים בהן העולם לוכד נתונים. זה השתלט כשיטה העיקרית לאחסון נתונים – תשכח מחדרים מלאים בארונות תיוק, היום המידע נשמר, מרחוק ובטוח, בענן..

בזה השוואה של pCloud לעומת Sync.com, שניים מספקי אחסון הענן הממוקדים ביותר בפרטיות ובאבטחה הולכים זה מול זה זה מול זה.

pCloudסינכרון
החלק ימינהלוגו של pcloudלוגו של sync.com
סיכוםלא תתאכזב מאף אחד מהם – מכיוון שגם pCloud וגם Sync.com הם ספקי אחסון בענן מעולים. מבחינת האוברול תכונות, תמחור וקלות שימוש, pCloud יוצא כמנצח. למרות זאת, כשמדובר באבטחה, Sync.com טוב יותר מכיוון שהצפנת ידע אפס כלולה בחינם, עם pCloud עליכם לשלם תוספת תשלום עבור זה.
מחירהחל מ- 47.88 $ לשנה (או 175 $ לכל החיים!)החל מ 8 $ לחודש
הצפנת ידע אפסתוספת בתשלום (קריפטו pCloud)כלול בחינם
אחסון חינםשטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתיםשטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים (אך אתה יכול להרוויח עד 25 ג’יגה-בתים על ידי הפניית משפחה & חברים
יותראינו כפוף לחוק הפטריוט האמריקני.
ערבות 30 יום הכסף בחזרה.
אפשרויות סנכרון, שיתוף ושליפת קבצים נהדרות.
רוחב פס בלתי מוגבל.
פתרונות סינכרון מדהימים.
מהירויות העברה בלתי מוגבלות.
גדלי קבצים ללא הגבלה.
תוכניות חיים.
ערבות 30 יום הכסף בחזרה.
קלות שימוש⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐
אבטחה⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
תמורה לכסף⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐

בימינו אנשים מסתמכים על אחסון בענן כדי להחזיק את הנתונים שלהם, בין אם זה תמונות, מסמכים חשובים או קבצי עבודה. נוסף על כך, אנשים מחפשים אחסון ענן בר השגה שאמין וקל לשימוש.

שם נכנסים לשחק שחקני אחסון בענן כמו pCloud ו- Sync.com.

pCloud הוא פתרון אחסון ענן מקיף וקל לשימוש העונה על צרכיהם של אנשים פרטיים ועסקים כאחד. הצוות שעומד מאחורי pCloud מאמין שרוב שירותי אחסון הענן הם טכניים מדי עבור המשתמש הממוצע ולכן מתמקד בכך שהוא ידידותי למשתמש. ולמרות שהתוכנית החינמית מוגבלת לכאורה, ניתן לומר בביטחון שיש הרבה ערך אם אתה משקיע בתכנית פרמיה לכל החיים.

מצד שני, Sync.com הוא פתרון אחסון בענן של freemium שמטרתו להציב בראש ובראשונה את פרטיות המשתמשים באמצעות הצפנה מקצה לקצה. זה מגיע עם שכבות מפולסות, להשלים עם שטח אחסון נוסף, כמו גם את היכולת לאחסן, לשתף ולגשת קבצים מכל מקום. ובמקרה שתתקלו אי פעם בבעיות באחסון הענן שלכם, Sync.com מספקת תמיכה פנימית בעדיפות שתעזור לכם בכל מה שתצטרכו..

כמובן, זה לא מספיק מידע בשבילך לקבל החלטה מושכלת בכל הקשור לאחסון ענן. זו הסיבה שהיום, אנו נבחן מקרוב pCloud לעומת Sync.com ולראות מה לכל פיתרון יש להציע.

אז בואו נתחיל!

1. מחירים ותוכניות

כמו בכל דבר בחיים, המחיר תמיד יהיה גורם כשמדובר בקבלת החלטה לגבי שירות שאתה רוצה להשתמש בו. אז בואו נסתכל כיצד pCloud וגם Sync.com מתאימים זה לזה.

pCloud

pCloud מגיע עם ראשוני שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים מקום לכל מי שנרשם. בנוסף, pCloud מגיע עם היתרון של תשלום עבור תוכניות פרימיום על בסיס חודשי. אם אתה זקוק רק לכמות קטנה של אחסון בענן ותוכל להרשות לעצמך לשלם עבור כל השנה לפני כן, pCloud יעלה לך 47.88 דולר לשנה תמורת 500 ג’יגה-בייט שטח אחסון.

תמחור pcloud

ואם אתה צריך קצת יותר, אתה יכול לקום שטח אחסון של 2 טרה-בייט במחיר של $ 95.88 לשנה. זכור כי pCloud מגיע גם עם תוכניות משפחתיות ועסקיות המאפשרות לך לשתף ולשתף פעולה עם מספר משתמשים.

אולם הטוב מכל הוא pCloud תוכנית חיים לכל החיים, מה שעובד טוב לאוהבי החברה ורוצים להמשיך להשתמש בשירותי האחסון שלה. קבל שטח אחסון של 500 ג’יגה-בתים לכל החיים תשלום חד פעמי של 175 $ או שטח אחסון של 2 טרה-בתים לכל החיים תשלום חד פעמי של 350 $.

Sync.com

מצד שני, Sync.com לא מציעה אפשרות תשלום לחודש. ובניגוד ל- pCloud, כל מי שנרשם להשתמש ב- Sync.com עבור חינם מקבל רק שטח אחסון של 5 ג’יגה-בתים שטח.

תמחור sync.com

עם זאת, אין צורך בכרטיס אשראי, אתה יכול להרוויח אחסון בחינם נוסף של עד 25 ג’יגה-בתים שטח עם הפניות לחברים ותקבלו את אותם התכונות הנהדרות ש- Sync.com מציעה למשתמשים המובחרים שלה. לאלו שזקוקים לשטח אחסון רב יותר, תוכלו להשיג 2TB, 3TB, או אפילו 4TB שטח אחסון עבור 8 $ / 10 $ / 15 $ לחודש, בהתאמה, מחויב מדי שנה.

�� הזוכה: pCloud

גם pCloud וגם Sync.com מציעים שטח אחסון בענן במחיר תחרותי. עם זאת, pCloud מציע יותר מקום פנוי יש אפשרות לתשלום חודשי והיא מגיעה עם ה- אפשרות לשלם אגרה חד פעמית (וזה נהדר!) לגישה לכל החיים לשטח אחסון.

2. תכונות

פתרונות שטח אחסון מגיעים עם תכונות מגוונות ההופכות את האחסון והגישה של קבצים לקלים, נושאי הפרטיות אינם מדאיגים, ועוד ועוד. לכן חשוב לבחון מקרוב את השירות בו בחרתם להשתמש ולהשוות אותו לצרכים שלכם הוא כה חשוב.

pCloud

עם pCloud, יש לך אפשרויות שיתוף מרובות זמין ישר מממשק ה- pCloud הקל לשימוש. אתה יכול לשתף ולשתף פעולה עם המשתמשים המשתמשים ב- pCloud או לא, הבחירה היא שלך.

ממשק pcloud

בנוסף, יש לך אפשרות:

 • שלוט ברמות הגישה, כולל הרשאות “תצוגה” ו”עריכה “
 • נהל קבצים משותפים מכונן pCloud, pCloud לנייד או פלטפורמות אינטרנט
 • שתף קבצים גדולים עם חברים ובני משפחה על ידי שליחת קישורי הורדה קלים לשימוש באמצעות דואר אלקטרוני
 • קבע תאריכי תפוגה או להגן על סיסמת קישורי הורדה כדי להוסיף אבטחה
 • השתמש בחשבון pCloud שלך כשירות אירוח ליצור אתרי HTML, להטביע תמונות או לשתף את הקבצים שלך עם אחרים

ברגע שתעלה את הקבצים שלך ל- pCloud, הנתונים יסונכרנו בין כל סוגי המכשירים ודרך אפליקציית האינטרנט pCloud. יש גם תוספת אפשרות סנכרון קבצים שתאפשר לך לחבר קבצים מקומיים במחשב שלך עם כונן ה- pCloud. אתה יכול אפילו לגבות את כל התמונות והסרטונים שלך במכשירים ניידים בלחיצה אחת.

Sync.com

באמצעות Sync.com, אתה יכול להשתמש ביישומי Windows, Mac, iPhone, iPad, Android ואינטרנט גש לקבצים שלך מכל מקום ובכל זמן. ותודה ל סנכרון אוטומטי, גישה לנתונים שלך במספר מכשירים היא ביטול.

שיתוף סינכרון ושיתוף פעולה

בנוסף, Sync.com מאפשר העברת מניות ללא הגבלהs, שיתוף ושיתוף פעולה עם אחרים, ואפילו מאפשר לך ארכיב את הקבצים השמורים שלך בענן בלבד, כך שתוכל לפנות מקום במחשבים ובמכשירים שלך. אין לך גישה לאינטרנט? זה בסדר, עם Sync.com אתה יכול גש לקבצים שלך במצב לא מקוון גם.

�� הזוכה: pCloud

שוב, pCloud דוחף קדימה בזכות הדברים הקטנים כמו תפוגות קישור והגנה באמצעות סיסמה, היכולת להשתמש ב- pCloud כמארח, ואפשרויות שיתוף מרובות זמינות. עם זאת, Sync.com אכן משלו והיא דומה למדי כשמדובר בתכונות עיקריות כמו שיתוף וסנכרון.

3. אבטחה

הדבר האחרון שאתה רוצה לדאוג כשאתה מאחסן קבצים חשובים בענן הם דברים כמו אבטחה ופרטיות. עם זאת, בואו נראה מה העימות הזה של pCloud לעומת Sync.com חושף מבחינת אבטחה.

pCloud

pCloud משתמש הצפנת TLS / SSL כדי להבטיח את אבטחת הקבצים שלך. במילים אחרות, הנתונים שלך מוגנים כאשר הם מועברים מהמכשירים שלך לשרתי pCloud, כלומר איש אינו יכול ליירט את הנתונים בכל עת. בנוסף, הקבצים שלך מאוחסנים בשלושה מיקומי שרת, למקרה ששרת יתרסק.

עם pCloud, שלך הקבצים מוצפנים בצד הלקוח, כלומר לאף אחד חוץ ממך יהיו המפתחות לפענוח קבצים. ובניגוד לפתרונות אחסון ענן אחרים, pCloud הוא מהראשונים להציע תיקיות מוצפנות וגם לא מוצפנות באותו חשבון.

קריפטו pcloud

זה נותן לך את החופש להחליט אילו קבצים יש להצפין ולנעול, ואילו קבצים לשמור במצבם הטבעי וליישם פעולות קבצים. והחלק הטוב ביותר בכל זה הוא שזה מאוד ידידותי למשתמש להצפנה ולאבטחה של הקבצים שלך.

החיסרון היחיד לכל זה הוא זה אתה צריך לשלם תוספת על זה. למעשה, קריפטו של pCloud יעלה לכם תוספת של 47.88 דולר לשנה (או 125 דולר לכל החיים) להצפנה בצד הלקוח, פרטיות של אפס ידע והגנה רב שכבתית..

כשמדובר בעמידה ב- GDPR, pCloud מציע:

 • התראות בזמן אמת במקרה של הפרת אבטחה
 • אישור כיצד יעובד המידע האישי שלך ומדוע
 • הזכות למחוק את כל המידע האישי שלך משירות בכל עת

Sync.com

בדיוק כמו pCloud, Sync.com מציע הצפנת אפס ידע. למרות זאת, תכונה זו היא בחינם וחלק מכל תוכנית Sync.com. במילים אחרות, אינך צריך לשלם עבור אבטחה נוספת. כל זה באופן שבו Sync.com מתייחס ברצינות רבה לפרטיות ואבטחת המשתמשים.

אבטחה sync.com

זה גם כולל תכונות אבטחה כמו:

 • תאימות HIPAA, GDPR ו- PIPEDA
 • אימות דו-גורמי
 • נעילות למכשירים מרוחקים
 • הגנת סיסמה בקישורים
 • הגבלות הורדה
 • התנהלות חוזרת בחשבון (שחזור גיבוי)

�� הזוכה: Sync.com

Sync.com יוצא כזוכה המובהק בסיבוב זה מכיוון שהוא לא גובה תשלום עבור אמצעי אבטחה נוספים כמו pCloud. וכדי למחוק, יש לו אימות דו-גורמי, בשונה מ- pCloud, שמבטיח שהקבצים שלך יהיו בטוחים במיוחד בכל עת.

4. יתרונות וחסרונות

להלן מבט על היתרונות והחסרונות של pCloud וגם של Sync.com, כך שתקבל את ההחלטה הטובה ביותר האפשרית לצורכי אחסון הענן שלך..

יתרונות pCloud

 • ממשק קל לשימוש
 • תמיכה (טלפון, דואר אלקטרוני וכרטיס) בארבע שפות – אנגלית, צרפתית, גרמנית וטורקית
 • תוכניות גישה לכל החיים
 • שטח אחסון בחינם
 • אפשרויות קבצים מוצפנות ולא מוצפנות
 • קל להוריד ולהעלות תכונת קישור
 • אפשרויות תשלום חודשיות

חסרונות pCloud

 • pCloud Crypto הוא תוספת בתשלום (להצפנה בצד הלקוח, פרטיות של אפס ידע והגנה רב שכבתית)

יתרונות Sync.com

 • קידוד ברירת מחדל בצד הלקוח, פרטיות עם אפס ידע והגנה רב שכבתית, בתוספת אימות של שני גורמים
 • אין מגבלות להעברת קבצים
 • אפשרות סנכרון סלקטיבית
 • ארכיב של קבצים בענן כדי לפנות מקום במכשירים
 • מספר אפליקציות לגישה לקבצים בכל מקום

Sync.com Cons

 • הצפנה אוטומטית יכולה להאט את תהליך הצפייה
 • אין אפשרות לתשלום חודשי
 • אחסון מוגבל בחינם

�� הזוכה: pCloud

pCloud שוב חולף על פני Sync.com בתחרות היתרונות והחסרונות. אף ששני פתרונות האחסון מציעים שפע של תכונות נהדרות, המקצוענים של pCloud עולים על המצב היחיד שלה.

שאלות נפוצות

מהם pCloud.com ו- Sync.com?

pCloud ו- Sync הם שניהם ספקי אחסון ענן מעולים המעוצבים מתוך מחשבה על פרטיות. הם מציעים הצפנת ידע אפס, כלומר הם לא יכולים לקרוא את הקבצים שלך (שלא כמו Dropbox ו- Google Drive).

מה עדיף, pCloud או Sync.com?

שתיהן ספקיות נהדרות, pCloud רק קצת טוב יותר. זה קל יותר לשימוש ומגיע עם תכניות חיים חדשניות. עם זאת כשמדובר באבטחה Sync.com כבר קדימה, מכיוון שקידוד ידע אפס (קידוד מקצה לקצה) מגיע כברירת מחדל, אך עם pCloud, זהו תוספת בתשלום.

האם pCloud ו- Sync מגיעים עם אחסון בחינם?

pCloud מעניק לך אחסון בענן בחינם של 10 ג’יגה-בתים. Sync.com נותן לך אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים בלבד (עם זאת, אתה יכול להרוויח עד 25 ג’יגה-בתים על ידי הפניית משפחה וחברים).

pCloud לעומת Sync.com: סיכום

pcloud לעומת sync.com

בטח שמעת מישהו מדבר על “הענן” לאחרונה. למעשה, אולי אפילו התייחסת לענן בעצמך וכנראה שאתה משתמש בו בדרך כלשהי ברגע זה (למשל Google Drive). עם זאת, ההבנה שלך באחסון ענן עשויה להיות מינימלית, למרות כמה אתה משתמש בה בחיי היומיום שלך.

במונחים טכניים, אחסון בענן הוא רשת של מרכזי נתונים המאחסנים עבורך נתונים. אינך יכול לגעת פיזית בחומרה המאחסנת לך את הנתונים, אך אתה יכול לגשת אליהם דרך האינטרנט בכל עת ומכל מכשיר. במונחים פשוטים יותר, אחסון בענן הוא פשוט דרך נוספת לאחסן כמויות גדולות של נתונים מבלי שתצטרך למלא כונני הבזק ולדאוג לאבד אותם..

בחירת פיתרון אחסון ענן נכון לצרכים האישיים או העסקיים שלך ידרוש מעט מחקר. וזה יהיה תלוי בצרכים האישיים שלך אם שירות כמו pCloud או Sync.com יהיה הפיתרון הטוב ביותר עבורך.

אם האבטחה והפרטיות הם הדאגה העיקרית שלך, Sync.com הוא הטוב ביותר עבורך, מכיוון שהצפנת ידע אפס כלולה והם אינם כפופים לחוק הפטריוט האמריקני..

עם זאת, pCloud מגיע עם מעט יתרונות מאשר המתחרה Sync.com. בזכות תכונות כמו אפשרויות תשלום חודשיות, תוכניות לכל החיים, הצפנה אופציונלית של קבצים, תמיכה נדיבה ואחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים לכל המשתמשים, ל- pCloud יהיה מה שאתה צריך כדי לאחסן את הקבצים החשובים שלך בבטחה בענן ללא דאגה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map