pCloud הוא שירות אחסון ענן מאובטח וקל לשימוש המאפשר לך שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים, ומציע תוכניות לכל החיים במחיר סביר של עד 2 TB. אל תבינו אותי לא נכון זה שירות נהדר, אבל יש טובים שם בחוץ.


pCloud היא אחת מאפשרויות האחסון הפופולריות ביותר בענן בשוק. הוא מציע אחסון של 10 ג’יגה-בתים בחינם כשאתה נרשם, ועוד שלל תכונות נהדרות אחרות.

החלופות הטובות ביותר ל- pCloud בשנת 2020:

  • הכי טוב בסך הכל: הוא ספק אחסון ענן מצוין וזה דומה ל- pCloud, אבל כשמדובר באבטחה, Sync.com עדיף מכיוון שהצפנת ידע אפס כלולה בחינם, עם pCloud אתה צריך לשלם תוספת תשלום עבור זה.
  • המפתח, הטוב בסך הכל: היא בחירה מצוינת לעסקים וצוותים שיתופי פעולה, מכיוון שהיא מציעה הרבה יותר תכונות שיתוף פעולה ואבטחה מאשר pCloud.
  • החלופה הטובה ביותר בחינם ל- pCloud: היא האפשרות החינמית הטובה ביותר, והשילוב שלה עם Google Docs, Sheets ואפליקציות צד שלישי הופך את זה לאופציה נהדרת עבור המשתמש האישי..

הענן הוא מונח רחב המתייחס בדרך כלל לגישה ושימוש בשירותי מחשב מרוחקים דרך האינטרנט. זה כרוך באינטראקציה עם חומרת מחשב פיזית במיקומים מרוחקים באמצעות תוכנה ייעודית דרך האינטרנט.

כשאתה מעלה קובץ לשירות אחסון בענן כמו pCloud או Sync.com, הקובץ מאוחסן במיקום פיזי במרכז נתונים אי שם בעולם. מיקום מרכז הנתונים אינו רלוונטי מכיוון שכל מרכזי הנתונים מקושרים לאינטרנט וניתן לגשת אליהם מכל מקום בעולם.

השימוש בשירותי ענן משחרר אותנו משימוש באחסון האישי המסורתי שלנו כמו כוננים קשיחים שבהם המידע שלנו יכול לאבד בגלל גניבה, הרס או תקלה של הכונן הקשיח..

מה זה pCloud?

pCloud הוא ספק שירותי אחסון מבוסס ענן המאפשר לך לאחסן את הנתונים הדיגיטליים שלך בענן.

pcloud

pCloud מספק מקום אחסון אישי בו ניתן לאחסן את כל הקבצים והתיקיות שלך. ניתן לגשת לשירותיהם באמצעות התוכנה שלהם בצורה של יישומים שולחניים וניידים. pCloud זמין עבור iOS, Android, Windows, MacOSX ו- Linux. שטח האחסון נגיש בכל המכשירים, כלומר אם אעלה קובץ באמצעות המחשב שלי, הקובץ יהיה זמין בטלפון או בטאבלט שלי.

pCloud מספק גם אבטחה לקבצים המועלים. הם מבטיחים כי הקבצים בטוחים מפני האקרים ומפושעי רשת אחרים. עם תכונת האבטחה האחרונה שלהם, הנקראת pCloud Crypto, קבצים מוצפנים במחשב שלך עוד לפני שהם מועלים. ההצפנה נעשית באמצעות מפתח פרטי שנוצר ומוכר רק על ידי המחשב שלך. משמעות הדבר היא שאפילו pCloud אינו יודע איזה סוג קובץ אתה מעלה. ההצפנה היא מקצה לקצה.

תכונות pCloud

pCloud מספק למשתמשים את האפשרות לאחסן את הקבצים שלהם בענן, תוך הבטחה שהקבצים יישארו שלמים ומאובטחים..

ניתן לגשת לקבצים אלה מכל מקום בעולם, פשוט על ידי כניסה לחשבון pCloud. סנכרון מיידי מבטיח שהקבצים שהועלו במחשב אחד זמינים באופן מיידי בכל המחשבים האחרים לשימוש.

ממשק pcloud

pCloud מאפשר שיתוף קבצים ושיתוף פעולה. שיתוף קבצים יכול להיעשות בדרך כלל בשלוש דרכים, ראשית על ידי יצירת קישור ושיתוף עם כל מי שיכול להשתמש בקישור כדי להוריד את הקבצים. דרך נוספת לשתף קבצים היא על ידי הזמנת משתמשי pCloud אחרים לתיקיה. השליטה בתיקיה המשותפת נמצאת אך ורק בידי המזמין. המזמין יכול להעניק גישה לערוך כדי לאפשר שיתוף פעולה במסמך.

יתרונות וחסרונות של pCloud

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- pCloud הוא שאתה מקבל שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים על ההרשמה. אתה יכול גם להגדיל את שטח האחסון הפנוי שלך על ידי התקנת האפליקציה לנייד והפניית חברים ובני משפחה. זהו אחד מספקי אחסון הענן הזולים ביותר. שלה תוכניות הפרימיום מתחילות ב- $ 3.99 לחודש עם 500 ג’יגה-בייט.

pCloud מציע תוכניות גישה לכל החיים במחיר של 175 דולר. הוא מציע גם אינטגרציה עם פייסבוק, אינסטגרם, OneDrive ואחרים, כך שניתן לגבות מיידית קבצים ל- pCloud. pCloud מציע גם הצפנה בדרגה צבאית לביטחון. ל- pCloud יש גם ממשק קל ואינטואיטיבי לשימוש.

חסרונות ה- pCloud כוללים היעדר תכונות עריכה מקוונות כמו Google Docs. כמו כן, שלה קריפטו, תכונת הצפנה מקצה לקצה, זמינה רק בתור תוספת בתשלום. העדכונים הבלתי פוסקים שלו עשויים להפוך למדהימים ולצריכת נתונים עבור המשתמשים. בהמשך נדון חלופות נהדרות עבור pCloud.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com הוא ספק שירותי אחסון בענן שמקל על אחסון, שיתוף וגישה לקבצים שלך מכל מקום. תכונת האבטחה המובילה שלה היא הצפנה מקצה לקצה שמבטיחה כי קבצים שהועלו בטוחים במאה אחוז.

קל לשתף קבצים באמצעות sync.com. משתמשים יכולים לשתף קבצים בכל גודל ובכל פורמט, גם אם למקלטים אין חשבון סנכרון. משתמשים יכולים לשתף תיקיות ולהשתמש בתכונות אחרות כגון הגנת סיסמא, התראות, תאריכי תפוגה והרשאות כדי לשמור על השליטה בתיקיות המשותפות. עריכה בקבצים נרשמת ותוכלו לשחזר גרסה קודמת של מסמך. ניתן לשחזר קבצים שנמחקו גם בלחיצת כפתור.

התוכנית החינמית של Sync מציעה שטח אחסון בחינם של 5 ג’יגה-בתים, אם כי כמות העברת הנתונים מוגבלת. גם תוכניות בתשלום אינן יקרות, החל מ 49 $ לשנה, עם 500GB של שטח אחסון. תוכניות הפרימיום מציעות העברת נתונים ואחסון ללא הגבלה מ- 2TB, אשר אמורים להספיק לשימוש אישי. תמיכה בדוא”ל עדיפות זמינה עם יומני פעילות לתוכניות.

אפליקציות סינכרון זמינות לפלטפורמות חלונות, אנדרואיד, iOS ו- Mac. סינכרון זמין לכל פלטפורמה שתשתמש בה. לסנכרון יש סנכרון מיידי של קבצים, כך שתוכל לקבל את הקבצים שלך בכל מקום שאתה נמצא. לאפליקציות הניידות של Sync יש תכונה של נעילה מרחוק, המאפשרת למשתמשים לנעול את המכשיר שלהם מכל מכשיר אחר שנכנס לחשבון הסינכרון שלהם..

יתרונות וחסרונות של Sync.com

היתרונות של שימוש בסינכרון הם שיש לה מערכת הצפנה מקצה לקצה שמבטיחה כי נתוני המשתמשים נשמרים פרטיים ומאובטחים בכל עת. סינכרון שומר גם על גרסאות קודמות של מסמכים, דבר שמקל על המשתמשים לשחזר גרסה קודמת או קבצים שנמחקו.

היתרונות של שימוש בסינכרון הוא שהוא יקר יותר מ- pCloud. כמו כן, אחד מקבל שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים ב- pCloud, ואילו Sync מציע רק 5 ג’יגה-בייט.

מדוע סינכרון עדיף על pCloud

היתרון העיקרי של Sync על פני pCloud הוא של- Sync יש קידוד מקצה לקצה עבור כל המשתמשים. לסנכרון יש גם תכונה נעילה מרחוק כדי להגן על חשבונך אם אתה חושד בפעילות חריגה במכשירים המחוברים שלך. שתי התכונות הופכות את Sync לחלופה נהדרת עבור pCloud.

2. Dropbox

Dropbox

Dropbox היא גם ספקית שירותי אחסון בענן שהרחיבה את שירותיה כך שהיא כוללת שיתוף פעולה וגישה מתמדת לחומרים מאוחסנים בכל מקום בעולם. זהו מרחב העבודה החכם הראשון בעולם. Dropbox מאפשר לך להתמקד בדברים החשובים.

Dropbox נועד לגרום למשתמשים להישאר מסודרים. שינויים שיבוצעו ממכשיר אחד יסונכרנו על כל המכשירים, וביטלו את הצורך לשאת מכשירים או קבצים מסביב.

Dropbox מציעה מסמכי נייר של Dropbox המאפשרים למשתמשים ליצור ולערוך מסמכים – Microsoft Office ותבניות אחרות ישירות בחשבון Dropbox שלהם. זה מקצץ את הזמן שניתן היה להקדיש לחיפוש או מעבר בין אפליקציות במהלך העבודה. תכונה זו מאפשרת גם שיתוף פעולה נהדר, כלומר שני אנשים או יותר יכולים לערוך מסמך משותף.

Dropbox מנתח את פעילות המשתמשים כדי ליצור את חווית שולחן העבודה החכמה שלך, מציעה לך תוכן ועוזר לך להישאר מסודר כל הזמן. ההצעה החכמה מאפשרת לך גם לקפוץ חזרה לקבצים שסביר להניח שתזדקק להם, על ידי שמירה על כולם מוכנים עבורך.

התוכנית החינמית של Dropbox מציעה נפח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בייט וניתן לסנכרן אותו רק בשלושה מכשירים. התוכניות המקצועיות שלה מתחילות ב -10 דולר לחודש עם שטח אחסון של 2 טרה-בתים.

היתרונות והחסרונות של Dropbox

המקצוען העיקרי בשימוש ב- Dropbox הוא שיש בו תכונה ליצירה ועריכה של מסמכים המאפשרת שיתוף פעולה חלק על מסמכים. לוח השנה של Dropbox מציע גם באופן מושכל תוכן פגישה עם תבניות רישום פתקים, מה שהופך את תהליך אירוח הפגישה בקלות.

החסרונות של השימוש ב- Dropbox הם שהם לא זולים כמו pCloud. זה גם פחות מאובטח מאשר pCloud. הוא מציע שטח אחסון בחינם של 2 ג’יגה-בתים בלבד.

מדוע Dropbox עדיף על pCloud

Dropbox היא אלטרנטיבה נהדרת ל- pCloud מכיוון שהיא מאפשרת למשתמשים ליצור ולערוך מסמכים בו זמנית. כמו כן, למרות תכונותיו הרבות, Dropbox נותרה פשוטה מאוד לשימוש, וזה נהדר עבור הלומדים שיעדיפו משהו שקל ללמוד.

3. Box.com

box.com

Box.com הוא שירות ניהול ענן ושיתוף קבצים לעסקים. Box מציעה מקום אחד לאבטח, לנהל ולשתף תוכן. הוא כולל הגנת נתונים מקצה לקצה, עם 2FA וסימון מים למניעת דליפות נתונים.

Box תומך גם בשיתוף פעולה. באמצעות Box תוכלו ליצור סביבת עבודה מרכזית בה מאוחסנים קבצים, וצוותים יכולים לערוך, להגיב עליהם, לשתף קבצים בקלות ולהקצות משימות..

זרימת העבודה של Box מאפשרת למשתמשים לבצע אוטומציה של משימות שניתנות לחזרה תוך דקות. זה משחרר את המשתמש לבזבז יותר זמן על מה שחשוב ביותר. Box מספקת גם מגוון רחב של שילובים בלמעלה מ- 1,400 אפליקציות.

התוכנית החינמית שלה מגיעה עם אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים ואילו התוכנית המובחרת מציעה 100 ג’יגה-בייט תמורת 10 דולר לחודש.

יתרונות וחסרונות של Box.com

המקצוען הגדול ביותר בשימוש בתיבה הוא מגוון האינטגרציות הרחב שלה. המשמעות היא שלא משנה מה מקור המסמך שלך, אתה יכול לשלב אותו בצורה חלקה בתיבה. תועלת עיקרית בשימוש בתיבה היא שהיא יקרה מכיוון שהיא תוכננה לעסקים.

מדוע Box.com עדיף pCloud

Box.com היא אלטרנטיבה נהדרת ל- pCloud מכיוון שהיא מציעה מגוון רחב של שילובים שלא ניתן למצוא ב- pCloud. אם אתה תעבוד עם מגוון רחב של מסמכים, Box אתה צריך ללכת אליו.

4. Google Drive

גוגל דרייב

כונן גוגל הוא שירות אחסון בענן המסופק על ידי גוגל. כל אחד עם חשבון Gmail מחזיק באופן אוטומטי כונן Google, עם שטח אחסון של 15 ג’יגה-בתים. יתר על כן, גוגל תאחסן עבורך את התמונות בחינם, אם כי האיכות לא תהיה הטובה ביותר.

Google Drive מציע גם עריכת מסמכים מקוונת, באמצעות Google Docs לשיתוף פעולה חי. הוא גם מציע אינטגרציה עם Microsoft Office לצורך התממשקות חלקה של מסמכי Office ו- Google.

תוכנית הפרימיום של גוגל מתחילה ב -1.95 דולר לחודש עם אחסון של 100 ג’יגה-בייט.

היתרונות והחסרונות של גוגל דרייב

המקצוען הגדול ביותר בשימוש ב- Google Drive הוא שאתה מקבל אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים. Google Drive מאפשר גם גישה לא מקוונת. יתר על כן, השימוש ב- Google Drive מעניק לך כלי שיתוף ושיתוף פעולה מעולים.

החסרונות העיקריים של השימוש ב- Google Drive הם מגבלות גודל הקובץ. תמונות מוטבעות במסמכים אחרים לא צריכות לחרוג מ- 2MB והתווים במסמך טקסט מוגבלים ל -1,024,000.

מדוע כונן Google טוב יותר מ- pCloud

כונן גוגל הוא אלטרנטיבה נהדרת עבור pCloud מכיוון שהיא מספקת שיתוף פעולה רב יותר באמצעות Google Docs מאשר pCloud. כונן גוגל זול יותר גם מ- pCloud.

5. Microsoft OneDrive

של מיקרוסופט

OneDrive נמצא בבעלות ומופעל על ידי מיקרוסופט. שירותי הענן שלה נהדרים, והחשבון החינמי שלהם מגיע עם אחסון חינם של 5 ג’יגה-בתים. תוכניות OneDrive Premium מעניקות לך גם מנוי חינם למשרד של מיקרוסופט.

OneDrive מציע גם שילוב נהדר בין יישומים שונים. היישומים שלה זמינים גם בכל הפלטפורמות, אנדרואיד, iOS ו- Mac. תוכניות הפרימיום שלהם מתחילות ב -1.99 דולר לחודש עם אחסון בחינם של 100 ג’יגה-בייט.

היתרונות והחסרונות של OneDrive

המקצוען העיקרי של OneDrive הוא שהוא זול. כמו כן, תוכניות פרימיום מעניקות לך מנוי חינם למשרד של מיקרוסופט. האפשרות להשתמש ב- OneDrive היא שהיא אינה מציעה קידוד מקצה לקצה.

מדוע OneDrive עדיף על pCloud

OneDrive טוב יותר מ- pCloud מכיוון שהוא זול יותר. זה גם מציע אינטגרציה חלקה עם MS Office.

6. מגה

מגה

שירותי הענן של מגה מגיעים עם קידוד מקצה לקצה באמצעות AES 128 לכל הקבצים. הם מספקים אחסון בענן, ארגון תוכן, שיתוף פעולה ושיתוף. היישומים שלהם זמינים בפלטפורמות אנדרואיד, iOS, Windows ו- Linux. החשבונות החינמיים של מגה מגיעים עם אחסון בחינם של 15 ג’יגה-בתים, אך עם מכסת העברה מוגבלת לחודש.

מגה יתרונות וחסרונות

מגה מספקת קידוד מקצה לקצה להעברת קבצים. החיסרון העיקרי הוא שיש מגבלה על העברות בחודש.

מדוע מגה טובה יותר מ- pCloud

מגה היא אלטרנטיבה נהדרת ל- pCloud מכיוון שהיא מציעה קידוד מקצה לקצה ואילו הקריפטו של pCloud זמין רק כתוספת בתשלום..

7. iDrive

אני נוסע

שירותי הענן של iDrive ממוקדים בארגונים, אנשי מקצוע ועסקים. התוכנית החינמית שלהם מגיעה עם אחסון חינם של 5 ג’יגה-בייט ואילו התוכניות בתשלום מתחילות ב -59.12 דולר לשנה עם אחסון של 2 טרה-בתים. הם מציעים כלים לשיתוף פעולה ואפשרויות שחזור לקבצים שלך. היישומים שלהם זמינים בכל הפלטפורמות.

iDrive יתרונות וחסרונות

iDrive זול בהתחשב בשטח האחסון הגדול של 2TB במחיר של 59.12 דולר לשנה. החיסרון העיקרי של iDrive הוא שאין להם אחסון בלתי מוגבל.

מדוע iDrive עדיף על pCloud

iDrive היא אלטרנטיבה נהדרת ל- pCloud מכיוון שהיא זולה יותר בהתחשב באחסון הגדול של שטח 2TB הזמין עבור $ 50.12.

שאלות נפוצות

מה זה pCloud?

pCloud הוא ספק שירותי אחסון ענן מאובטח וקל לשימוש, המעניק לך אחסון בענן של 10 ג’יגה-בתים בחינם, והוא מציע תוכניות לכל החיים במחיר סביר של עד 2TB.

מהם היתרונות והחסרונות של pCloud?

pCloud מציע ממשק קל לשימוש, תמיכה 24/7, תכניות גישה לכל החיים במחיר סביר וכמות נדיבה של שטח אחסון בחינם של 10 ג’יגה-בתים. הרפיון העיקרי של pCloud הוא שהצפנה מקצה לקצה מגיעה רק כתוספת בתשלום.

מהן החלופות הטובות ביותר ל- pCloud?

החלופות המומלצות ביותר ל- pCloud הן Sync.com ו- Box.com. האלטרנטיבה החינמית הטובה ביותר היא גוגל דרייב.

החלופות הטובות ביותר ל- pCloud – סיכום

החלופות הטובות ביותר עבור pcloud

pCloud.com מציע שירותי אחסון ענן מעולים, אולם ספקי אחסון ענן אחרים מתחרים בהם. אם אתם מחפשים מקום אחסון פנוי ופשוט, אז עבור גוגל דרייב, עם אחסון ללא תשלום של 15 ג’יגה-בתים.

אם אתה חדש ורוצה משהו פשוט מאוד לשימוש, לכי על Dropbox עם ממשקי המשתמש הפשוטים שלהם. לאחסון ענן מוצפן מקצה לקצה מאובטח לעבודה ולעסקים, אני ממליץ בחום על Sync.com על התכונות הנרחבות והפשטות שלו..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me