7 החלופות הטובות ביותר של LastPass

סיסמאות חלשות הן אחת הסיבות העיקריות לכך שחשבונות מקוונים נפרצים. הסיבה הבאה ברשימה היא שימוש באותה סיסמה עבור אתרים מרובים או עבור כל החשבונות שלך. מעבר אחרון הוא מנהל סיסמאות מעולה אבל יש טובים באמת שם.


כאן נכנסים מנהלי סיסמאות כמו LastPass. הם לא רק עוזרים לך לייצר סיסמאות חזקות יותר, אלא שהם גם זוכרים אותן בשבילך.

החלופות הטובות ביותר ל- LastPass בשנת 2020:

 • הכי טוב בסך הכל:. זהו מנהל הסיסמאות המועדף עלי בגלל ממשק המשתמש הנקי והפשוט, האבטחה שלו ומגיע עם ניטור VPN ו- Dark Web בחינם.
 • המפתח, הטוב בסך הכל:. המפתח הוא 1Password בזכות קלות השימוש, התכונות והאבטחה המעולה.
 • החלופה הטובה ביותר בחינם ל- LastPass: הוא מנהל הסיסמאות החינמי הטוב ביותר בשוק, הוא מלא בתכונות אך הוא לא הכי קל לשימוש והממשק מרגיש מיושן..

מהי LastPass (ואיך זה עובד)

החלופות הטובות ביותר לפסח האחרון

LastPass הוא כלי פשוט המנהל את הסיסמאות שלך ומגביר את האבטחה של כל החשבונות המקוונים שלך. LastPass מאחסן את כל הסיסמאות שלך בחשבון LastPass שלך מאחורי סיסמת אב. שימוש בכלי לניהול סיסמאות כגון LastPass יכול להכיל פי 10 את האבטחה המקוונת שלך. במקום להשתמש באותה סיסמה חלשה בכל האתרים, אתה יכול להשתמש ב- LastPass כדי ליצור ולאחסן סיסמאות חזקות עבור כל האתרים שבהם אתה משתמש..

ומכיוון ש- LastPass מטפל בחלקכם של סיסמאות הזכירה, אינך צריך לבחור סיסמאות חלשות או קלות לזכור. LastPass הוא יותר מסתם מנהל סיסמאות. זה יכול לאחסן לא רק סיסמאות, אלא גם מידע חשוב אחר כמו פרטי כרטיס האשראי שלך, פרטי חשבון הבנק שלך, ואפילו פרטי ניהול שרתים (אם אתה מסתובב עם דברים כאלה).

יתר על כן, זה יכול אחסן פרטים אישיים כגון שם, כתובת, מספר טלפון וכו ‘. מידע זה ימלא בדפדפן בלחיצה אחת בלבד במקום להזין הכל בעצמך. אתה יכול לגשת למידע זה בכל מכשיר שעליו התקנת LastPass. LastPass מציעה אפליקציות לכל המכשירים והתוספים כמעט לכל הדפדפנים.

תכונות ותכניות של LastPass

למרות ש LastPass מציע עשרות תכונות אבטחה, ממשק המשתמש לניהול כל הסיסמאות והמידע האישי שלך הוא פשוט ככל שיהיה. חוץ מ לאחסן ולזכור את כל הסיסמאות שלך עבורך, הוא מציע גם תכונות אבטחה כגון מנהג מותאם אישית אימות שני גורמים מערכת בה תוכלו להשתמש ביישומים שאולי תרצו לאבטח, כגון אפליקציות הקשורות לבנקאות.

תוכניות מעבר אחרון

ברגע שתפעיל 2FA (אימות שני גורמים), האפליקציה שתפעיל אותה תבקש סיסמה חד פעמית שתוכל לגשת אליה מ- LastPass. אבל זה לא כל מה שיש ל- LastPass להציע. זה מגיע גם עם תכונה פשוטה המאפשרת לך לשתף את הסיסמאות שלך בקלות ובבטחה עם אחרים (אם וכאשר אתה צריך). 

היתרונות והחסרונות של LastPass

ישנן הרבה סיבות לכך שתרצה להשתמש ב- LastPass כדי לנהל את הסיסמאות שלך. ראשיתו פשטות ונגישות. ללמוד להשתמש ב- LastPass לוקח פחות מדקה או שתיים.

והוא מציע יישומים לכל המכשירים והפלטפורמות כולל אנדרואיד, iOS, Mac, הרחבות דפדפן והאינטרנט. לאן שלא תלך, כל מכשיר שתשתמש בו אתה יכול לגשת בקלות לכל הסיסמאות שלך עם כמה לחיצות או ברזים. סיבה נוספת לכך שאנשים אוהבים את LastPass היא שהיא יכולה למלא את כל פרטי המשתמש שלך עבורך בלחיצה אחת על כל המכשירים שבהם היא זמינה..

במקום שתצטרך לחפש למעלה, ואז העתק והדבק את הסיסמה שלך בכל פעם שאתה רוצה להיכנס לאתר, LastPass עושה זאת עבורך בלחיצת כפתור או שתיים. אתה יכול גם לאפשר מילוי אוטומטי או אפילו התחברות אוטומטית תכונה לאתרים המועדפים עליך. למרות שיש הרבה סיבות לכך שאנשים אוהבים את LastPass, יש כמה סיבות לכך שאולי תשקול אפליקציות אחרות למנהל סיסמאות.

סיבה אחת כזו היא שאפליקציית שולחן העבודה היא, כפי שדיווחו על ידי חלק מהמשתמשים, מעט באגי והיא זמינה רק ל- Mac ולא ל- Windows. יתר על כן, הגרסה החינמית אינה מציעה את כל תכונות השיתוף ומגבילה את השימוש במאמת LastPass. גם אם אתה חושב ש- LastPass הוא האפשרות הטובה ביותר עבורך, הנה כמה חלופות שעליך לקחת בחשבון לפני שאתה הולך הכל עם מנהל סיסמאות:

החלופות הטובות ביותר LastPass כרגע

1. דשלאן

מנהל סיסמאות

 • Dashlane היא האלטרנטיבה הטובה ביותר ל- LastPass
 • תכניות חינם ותוכניות פרימיום החל מ- $ 3.33 לחודש
 • אתר: https://dashlane.com/

דשלאן הוא אחד ממנהלי הסיסמאות הפופולריים ביותר בשוק. הוא מציע ממשק משתמש נקי ופשוט לאחסון ולניהול כל הסיסמאות שלך. הוא מציע אפליקציות לכל המכשירים והפלטפורמות כולל חלונות, מק, iOS ואנדרואיד.

החלק הטוב ביותר בדשליין הוא שתוכנית הפרימיום שלה מגיע עם ניטור VPN בחינם ו- Dark Web Monitoring. אם אתר אינטרנט נפרץ, הסיסמאות הגנובות נמכרות בדרך כלל באינטרנט האפל. ניטור רשת כהה עוקב אחר חשבונות המשתמש שלך מול רשימות של אתרים שנפרצו ומזהיר אותך אם הוא מוצא את שם המשתמש שלך ברשימות אלה. זה נותן לך הזדמנות לשנות סיסמאות לפני שמישהו ישתמש לרעה בחשבונות שלך.

דשלאן מתכנן:
למרות ש תוכנית חופשית מציע עשרות תכונות מדהימות וזה מספיק עבור מרבית המשתמשים, זה רק מאפשר לך אחסן 50 סיסמאות וניתן להשתמש בהם רק במכשיר אחד. גרסת הפרימיום של דשלאן, לעומת זאת, מאפשרת סיסמאות ומכשירים ללא הגבלה. הוא מציע גם ניטור רשת כהה ושירות VPN מלווה בחינם.

מדוע Dashlane היא אלטרנטיבה טובה ל- LastPass:
Dashlane זמין במכשירים ופלטפורמות רבים יותר מ- LastPass והתכנית המובחרת מגיעה עם שירות VPN.

2. סיסמא 1

1 סיסמא

 • הקל ביותר לשימוש במנהל הסיסמאות בשוק
 • תכניות חינם ותוכניות פרימיום החל מ- $ 2.99 לחודש
 • אתר: https://1password.com/

1Password מומלצת על ידי עשרות פרסומים כמו Fast Company, The Wirecutter, Wired ו- TrustPilot. זה אחד הסעיפים הקלה ביותר לשימוש באפליקציות לניהול סיסמאות בשוק. הממשק מינימלי ולא מציפה אותך באלף אפשרויות.

אפליקציה זו מציעה עשרות תכונות שיעזרו לכם לשמור על כל החשבונות המקוונים שלכם מאובטחים כמו ניטור אחר כניסות נפגעות ואתרים התומכים ב- 2FA. הוא מציע אפליקציות עצמאיות עבור מערכת ההפעלה Mac, iOS, Windows, Android, Linux ו- Chrome. 

1 תוכניות סיסמא:
ה גרסה חינמית – – מגביל משתמשים למכשיר אחד בלבד. אך גרסת הפרימיום מאפשרת לך לאחסן סיסמאות ופריטים ללא הגבלה. זה גם מציע עד 1GB באחסון מסמכים.

מדוע 1Password היא אלטרנטיבה טובה ל- LastPass:
1Password מציע ממשק פשוט יותר מרוב היישומים האחרים למנהל סיסמאות.

3. סיסמא דביקה

סיסמה דביקה

 • מנהל הסיסמאות הטוב ביותר לנצח בחינם
 • תוכנית חופשית ותוכניות פרימיום החל מ- $ 29.99 לשנה
 • אתר: https://www.stickypassword.com/

סיסמא דביקה אחד מ מנהלי הסיסמאות החינמיים הטובים ביותר בשוק. הגרסה החינמית מאפשרת לך לאחסן סיסמאות ומסמכים רבים ככל שתרצה בכל המכשירים שלך. אפליקציה זו מגיעה עם אפליקציות לכל המכשירים והפלטפורמות כולל, Mac, iOS, Android ו- Windows. זה מאפשר לך לאחסן סיסמאות, הערות ומסמכים ללא הגבלה. זה מגיע גם עם אימות של שני גורמים.

הגרסה החינמית של Sticky Password דומה יותר לאפליקציה מקומית לניהול סיסמאות המאחסנת סיסמאות במכשירים שלך. שלא כמו מנהלי סיסמאות אחרים בנושא זה, הגרסה החינמית של סיסמת דביק אינה מציעה סנכרון בין כל המכשירים שלך. שלך סיסמאות נשמרות רק במכשירים שבהם אתה יוצר אותם. החלק הטוב ביותר בשימוש בגרסת הפרימיום של אפליקציה זו הוא שהם תורמים חלק מהתשלום שלך כדי לחסוך סנידי ים בסכנת הכחדה (כן, שודדים!).

תוכניות סיסמא דביקות:
למרות ש גרסה חינמית – – מציע תכונות אבטחה רבות כמו גרסת הפרימיום, הגרסה החינמית אינה מציעה סנכרון ענן וככזה הסיסמאות שלך לא יסונכרנו בין כל המכשירים שלך. תוכנית הפרימיום מסנכרנת את כל הסיסמאות והמסמכים שלך בכל המכשירים שלך ומגבה אותם בענן.

מדוע סיסמא דביקה היא אלטרנטיבה טובה ל LastPass:
סיסמה דביקה אינה מגבילה את השימוש שלך באימות סיסמה שני אפילו בתוכנית החינמית, שלא כמו LastPass.

4. לעטוף

לעטוף

 • מנהל הסיסמאות הלא מקוון הטוב ביותר
 • תכניות חינם ותכניות פרימיום החל מ- $ 11.99 (עלות חד פעמית)
 • אתר: https://enpass.io/

לעטוף מציע עיצוב ממשק מינימלי להפליא שמקל על ניהול כל הסיסמאות שלך. האפליקציות שלה זמינות ב- Android, iOS, Mac, Linux, ו- Windows. הגרסה החינמית מציעה כמעט כמה תכונות כמו גרסאות הפרימיום של אפליקציה זו.

המגבלות היחידות הן שאתה יכול אחסן רק 20 סיסמאות בגרסה החינמית ולא יכולים ליצור קמרונות מרובים כדי להפריד נתונים. העבר גרסאות פרימיום של אפליקציה זו מאפשרות אחסון סיסמאות ללא הגבלה ומאפשרות יצירת קמרונות שונים על בסיס מקרי שימוש כמו עבודה, משפחה וכו ‘..

הקף תוכניות:
הגרסה החינמית של אפליקציה זו מאפשרת לאחסן 20 סיסמאות בלבד. החלק הטוב ביותר באפליקציה הזו הוא שגרסאות הפרימיום זמינות בתשלום חד פעמי. למרות שאתה צריך לקנות את האפליקציה עבור כל פלטפורמה עליה תרצה להשתמש בה, אתה צריך לשמור עליה לאורך כל החיים תמורת 11.99 $ לפלטפורמה בלבד.

מדוע Enpass היא אלטרנטיבה טובה ל LastPass:
Enpass הרבה יותר זול מ- LastPass. במחיר המנוי השנתי של LastPass, אתה יכול לקבל את Enpass לכל החיים.

5. RoboForm

RoboForm

 • מנהל סיסמאות freemium הטוב ביותר
 • תכניות בחינם ותוכניות פרימיום החל מ- $ 1.99 לחודש
 • אתר: https://roboform.com/

RoboForm הוא מנהל סיסמאות בחינם הזמין לכל המכשירים והפלטפורמות כולל iOS, Android, Mac ו- Windows. זה זמין גם כהרחבת דפדפן לכל הדפדפנים כולל פיירפוקס, כרום, אופרה וספארי. המשתמש ממשק דומה ל- LastPass וקל לשימוש.

תוכניות RoboForm:
ה גרסה חינמית – – של אפליקציה זו מאפשרת לך לאחסן סיסמאות ללא הגבלה בכל המכשירים שלך אך אינה מציעה גיבוי בענן או סנכרון ענן בין המכשירים שלך. גרסת הפרימיום מציעה את כל זה ותכונות שיתוף מאובטחות.

מדוע RoboForm היא אלטרנטיבה טובה ל LastPass:
RoboForm זמין לפלטפורמות ומכשירים רבים יותר מ- LastPass.

6. שומר

שומר אבטחה

 • מנהל הסיסמאות הטוב ביותר בכיתה ממוקד אבטחה
 • תכניות חינם ותוכניות פרימיום החל מ- $ 2.49 לחודש
 • אתר: https://keepersecurity.com/

שומר הוא מנהל סיסמאות מאובטח משווק כלפי עסקים. שלא כמו אפליקציות אחרות ברשימה זו, Keeper מיועדת לעסקים וצוותים, וככזו מציעה עשרות מאפייני יתרונות ותועלות. זוהי אחת מהאפליקציות המובילות בעלות מנהל הסיסמאות כמעט בכל הפלטפורמות כולל גוגל פליי, G2Crowd, Apple Store, GetApp ו- Trustpilot. זה מגיע עם אפליקציות לכל המכשירים כולל אנדרואיד, iOS, Mac ו- Windows.

שומר מתכנן:
ה גרסה חינמית – – ניתן להשתמש רק במכשיר אחד. גרסת הפרימיום מאפשרת סנכרון בין מכשירים ללא הגבלה ומציעה עשרות תכונות אבטחה.

מדוע Keeper היא אלטרנטיבה טובה ל LastPass:
Keeper מיועד לעסקים וצוותים שרוצים לשמור על הנתונים שלהם ככל האפשר. Keeper מציע אבטחה טובה יותר מ- LastPass והוא מיועד לצוותים.

7. ביטוורדן

ביטוורדן

 • מנהל הקוד הפתוח הטוב ביותר וסיסמאות בחינם
 • תכניות חינם ותוכניות פרימיום החל מ- $ 1 לחודש
 • אתר: https://bitwarden.com/

ביטוורדן הוא חופשי מנהל סיסמאות קוד פתוח. הוא מציע אפליקציות לכל הפלטפורמות כולל חלונות, מק, לינוקס, אנדרואיד ו- iOS. זה מגיע גם עם תוספי דפדפן לכל הדפדפנים המודרניים. יתר על כן, אם אתה מומחה בטכנולוגיה או מפתח אינטרנט, אתה יכול אפילו לגשת אל Bitwarden מ- ממשק שורת פקודה. החלק הטוב ביותר בביטוורדן הוא שאם תרצו, תוכלו להגדיר אותו בשרת המותאם אישית שלכם בחינם.

תוכניות ביטוורדן:
ביטוורדן הוא לגמרי חופשי ומציע את כל התכונות שתזדקק אי פעם. הגרסה החינמית מאפשרת לאחסן ולסנכרן סיסמאות ללא הגבלה בין מכשירים ללא הגבלה. זה מגיע גם עם אימות דו-גורמי. גרסת הפרימיום של אפליקציה זו מציעה כמה תכונות אבטחה מתקדמות במיוחד ואחסון קבצים מוצפן 1GB.

מדוע ביטוורדן היא אלטרנטיבה טובה ל LastPass:
Bitwarden מציע בחינם את כל התכונות ש- LastPass גובה עבורן.

חלופות LastPass: סיכום

למרות ש LastPass הוא נהדר ומציע מאות תכונות אבטחה, הוא אינו הטוב ביותר עבור כולם.

אם אינך יכול להחליט עם אילו מהאלטרנטיבות האלה של LastPass ללכת, אני ממליץ ללכת עם דשלאן. זה מגיע עם כל התכונות שתזדקק להן אי פעם וקצת יותר לשימוש מאשר ב- LastPass.

החלק הטוב ביותר ב- Dashlane הוא שגרסת הפרימיום שלה מציעה שירות VPN בחינם שיסייע לאבטח את חווית הגלישה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map