7 חלופות הטובות ביותר לטרלו

Trello היא תוכנה פופולרית וקלה לשימוש בקאנבן ותוכנת ניהול פרויקטים. אבל אם אתה צריך לנהל פרויקטים מורכבים יותר עם בעלי עניין רבים, הנה כמה מהפרטים שם.


שלום יש כ 50 מיליון משתמשים רשומים, עם 1.1 מיליון משתמשים יומיים פעילים. זה הופך את טרלו לאחת מתוכנות ניהול הפרויקטים המובילות שם בחוץ.

החלופות הטובות ביותר לטרלו בשנת 2020:

 • הכי טוב בסך הכל: היא תוכנת ניהול הפרויקטים הפופולרית ביותר שקיימת שם בזכות התכונות הקלות לשימוש, האינטואיטיבי והחזקה שלה, המסייעת לצוותים לתאם ולנהל את הפרויקטים שלהם..
 • המפתח, הטוב בסך הכל: הוא כלי רב-עוצמה לניהול פרויקטים המאפשר לעסקים קטנים וגדולים לתכנן, לתאם ולנהל עבודה עבור פרויקטים מורכבים בהם מעורבים מספר בעלי עניין..
 • חלופת Trello הטובה ביותר לשימוש אישי: תוכנית אישית (היא 100% חינם) abd מיועדת במיוחד לפרילנסרים, סטודנטים, משפחות ופרויקטים אישיים.

מקומות העבודה של היום מלאים בפרויקטים שצריכים להיות מועברים בזמן וביעילות. ניהול פרויקטים הוא כעת מיומנות הנדרשת יותר ויותר של עובדים. המורכבות של מרבית הפרויקטים המטופלים על ידי עובדים כיום תדרוש משאבים מסורתיים אדירים כמו ספר, יומנים, גיליונות excel וכו ‘כדי לנהל או לעקוב אחר יעילות אחר.

למרבה המזל, כיום ניתן לטפל ברוב המעקב וארגון המידע על פרויקטים על ידי תוכנות רבות בשוק. Trello היא אחת התוכנות המובילות המספקות כלים לניהול פרויקטים וקאנבן.

הוא מספק את הכלים לדיווח, ארגון, תכנון וביצוע בזמן של פרויקטים. השימוש בכלים כגון טרלו הפך להיות הכרחי לכל מי שרוצה לנהל ולפקח ביעילות פרויקטים.

טרלו מתגאה בכ- 50 מיליון משתמשים רשומים, עם 1.1 מיליון משתמשים יומיים פעילים. זה מציב את טרלו כאחת מתוכנות ניהול הפרויקטים המובילות שם בחוץ. עם זאת, טרלו אינה התוכנה היחידה לניהול פרויקטים שיש להשתמש בה. ישנם יותר מתריסר כלים לניהול פרוייקטים אחרים המספקים פונקציות זהות או יותר משל טרלו.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבות של טרלו, המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

מה זה טרלו?

שלום

שלום היא אפליקציה להכנת רשימה בסגנון קאנבן אשר הוצעה על ידי תוכנת פוג קריק בשנת 2011 ונמכרה לאחר מכן לאטלסיאן בינואר 2017.

זהו יישום מבוסס אינטרנט אך יש לו גם גרסאות אנדרואיד ו- iOS. טרלו זמין ב 21 שפות כולל אנגלית, פינית, צרפתית, גרמנית, פולנית, רוסית, איטלקית, יפנית וכו ‘.

Trello היא תוכנת פריון המאפשרת שיתוף פעולה בצוות בפרויקטים, ניהול פרויקטים וניהול משימות. באמצעות Trello, משתמשים יכולים ליצור משימות עם מספר עמודות הכוללות סטטוסים של משימות כמו לעשות, בתהליך ובוצע.

טרלו אידיאלי לשימוש אישי ועבודה כמו ניהול פרויקטים של תוכנה, עלוני בתי ספר, תכנון שיעורים, חשבונאות, עיצוב אתרים וכו ‘. טרלו מגיע עם ממשק API עשיר המאפשר שילוב חלק עם מערכות ארגוניות ושירותי אינטגרציה מבוססי ענן אחרים כמו IFTTT ו- Zapier.

תכונות של טרלו

טרלו בחינם לחלוטין לנצח לשימוש אישי, אולם, ה התוכנית בחינם באה עם מגבלות הכוללים 10 מגה בייט לכל קובץ מצורף, 10 לוחות צוות, הפעלה אחת ללוח, אוטומציה פשוטה למשימות שלך, הפקודות מוגבלות לכרטיס אחד, לוח ולחצן. אתה מקבל גם כלל אחד לכל לוח. עם זאת, יש לך לוחות אישיים ללא הגבלה, כרטיסים ללא הגבלה ורשימות ללא הגבלה.

תוכנית מחלקת העסקים של טרלו מגיעה ל- $ 9.99 לחודש. מנויים למחלקת העסקים שלה נהנים מלוחות אישיים ללא הגבלה, כרטיסים ללא הגבלה, רשימה בלתי מוגבלת, קובץ מצורף של 250 מגה-בתים, תמיכה בעדיפות, משקיפים, רקעים ומדבקות בהתאמה אישית. למשתמשים בתוכנית המחלקה העסקית יש גם תכונות צוות של לוחות צוות ואוספי לוח בלתי מוגבלים.

הפעלות קופצות מוגבלות ללא הגבלה עם שדות מותאמים אישית, רשימות, תצוגת מפה ואינטגרציות של יותר מ 100 יישומים. באטלר אוטומציה זמין גם הוא ומגיע עם מעל 1000 ריצות פקודה לצוות ומעל 200 למשתמש. תכונות ניהול ואבטחה כוללות אימות דו-גורמי, הרשאות ניהול מתקדמות, כניסה לאפליקציות של גוגל, הזמנה להגבלת דומיין וכו ‘..

תוכנית Trello Enterprise עולה 20.83 דולר למשתמש בחודש עבור 100 משתמשים, כאשר המחיר יורד ככל שמספר המשתמשים עולה מעל 100. התוכנית הארגונית כוללת את כל התכונות של מחלקת העסקים ועם הרבה יותר. יש לו הרשאות כוללות ארגון, מגבלות קבצים מצורפות ומינהל הפעלה.

טרלו היתרונות והחסרונות

לטרלו בהחלט יש כמה תכונות נהדרות. די בתכנית החינמית שלהם בכדי לטפל בפרויקטים אישיים ופרויקטים אחרים שאינם מורכבים מדי. עדכוני טרלו הם בזמן אמת ומהירים. יש לוח לכל פרויקט ותוכלו לראות את כל המידע בדף אחד, וקל ליצור בעיות ולהקצות אותם לאנשים..

עם זאת, לטרלו אולי אין את כל מה שאתה צריך. לדוגמה, אין תרשים Gantt זמין בטרלו. אתה גם לא יכול לכתוב מסמכים או wiki על לוחות. ואתה יכול לכתוב תיאורים פשוטים בלבד. בנוסף, יש גבול לגודל הצוות, שאולי לא עובד עבור חברה גדולה יותר. אז אם טרלו לא עובד טוב בשבילך אולי תרצה לשקול אלטרנטיבה אחרת.

להלן שבעה כלי תוכנה נוספים המציעים פונקציות דומות של טרלו לניהול פרויקטים וקאנבן.

1. אסאנה

אסאנה

אסאנה היא אפשרות נהדרת להגדרת יעדים ולהגעה אליהם. אתה יכול בקלות לתכנן ולארגן את הצעדים שצוותך זקוק להם כדי להגיע למועדים שלך. באסאנה יש לך אפשרות ליצור לוחות עם משימות ותתי משימות שהוקצו להם. יש המון אפשרויות למיון בקלות בין משימות אלה, כולל לפי תאריכי היעד האישיים שלהם. אתה יכול בקלות להעביר פריטים מתבצעת לשלמות. ואסאנה מאפשרת שדות מותאמים אישית ושינוי שם של אפשרויות עמודות.

משימות אסאנה

יש ציר זמן שמקצה אחריות ועוקב אחריו, המאפשר לך לשתף תוכניות ולעדכן במהירות את הצוות שלך. ניתן גם להעלות גליונות אלקטרוניים לאסאנה ליצירת קווי זמן. יש להם לוח שנה הניתן להתאמה אישית המאפשר לך להציג ולהתאים את תאריך היעד ואת משימות המשנה של הפרויקט. הצוות שלך יכול להשתמש בטפסי בקשה וליצור אוטומציה בהתאמה אישית כדי לפשט את תהליך העבודה שלך ולהימנע משגיאות נוספות.

אסאנה מעניקה לך למעלה ממאה אינטגרציות ומאפשרת לך להפריד פרויקטים לתיקים שונים. בנוסף, באפשרותך להציג עומסי עבודה שונים עבור חברי הצוות כדי לוודא שאף אחד לא יעבור על עומס יתר.

אסאנה יתרונות וחסרונות

היתרונות הייחודיים עבור אסאנה הם שיש להם את האפשרות לגיליון אלקטרוני להעלאה והאפשרות לאזן את עומס העבודה של הצוות שלך. החסרונות של אסאנה הם שהנופים הם בפלטפורמות נפרדות אם אתה רוצה תחושה מחוברת יותר עבור הצוות שלך.

מדוע אסאנה טובה יותר מטרלו

לאסאנה יש לוח שנה הניתן להתאמה אישית ויכולת להקצות משימות ומעקב בקלות לאחר השלמתם. לטרלו יש משימות קבוצתיות אך אין לה אפשרויות כמעט לתקשורת כצוות. תוכנת ניהול משימות / פרוייקטים של טרלו מבוססת כרטיסים, אסאנה עושה גם כרטיסים אך עומס של תכונות נוספות הופך אותה למגוונת וחזקה יותר..

2. Monday.com

monday.com

Monday.com מציע אפשרויות תצוגה מרובות. אלה כוללים תצוגות של קאנבן, ציר זמן, לוח שנה, מפה ותרשימים. זה כולל שטח אחסון של עד 50 ג’יגה-בייט עם למעלה מ -150 אוטומציות שונות כדי לייעל את זרימת העבודה שלך. לצד אפשרויות אפליקציות ושילובי דוא”ל, Monday.com כולל המון אמצעי אבטחה ותמיכה.

לוחות המחוונים של התוכנית מאפשרים לך לבחור סוגי עמודות שונים עם טפסים משובצים ותגים ייחודיים. אתה יכול לשתף את הלוחות שלך או לקבל הגדרות לוח פרטיות. אך אחת האפשרויות המעניינות ביותר ש- Monday.com מציעה היא יומן הפעילות.

Monday.com יתרונות וחסרונות

היתרונות הם ש- Monday.com מציע אחסון רב ודרך לעקוב אחר הפעילות והמידע של כל אחד מחברי הצוות באמצעות טפסים משובצים. החסרונות הם שרבים מהפונקציות הללו דורשות את התוכנית היקרה ביותר, כך שתצטרך לבצע שדרוג נוסף כדי להשיג את התכונות הרצויות לך..

מדוע Monday.com עדיף מטרלו

שלא כמו טרלו, Monday.com מעניק לך התאמה אישית של עמודות ותצוגות עבור לוח המחוונים שלך. אתה יכול לשתף לוחות שלמים עם הצוות שלך, ולא עם ארכיוני הכרטיסים שלהם.

3. לא נכון

wrike

Wrike היא אפשרות מצוינת לפרויקטים הכוללים נכסים דיגיטליים. תכונות התוספות שלהם כוללות אפשרויות למעקב ולניהול המשאבים הדיגיטליים שלך. אתה יכול לערוך, לבדוק ולפרסם אותם.

התוכנה עצמה כוללת פלטפורמה אחת ויחידה שתעזור לחברי הצוות שלך להישאר מחוברים יותר. אתה יכול אפילו לקבל מבט חי על איך הפרויקטים מסתדרים. זה יכול לעזור לקצץ בהודעות דוא”ל ומפגשים לא נחוצים כדי לחסוך זמן. ל- Wrike יש תצוגות לוח מחוונים בהתאמה אישית וביטחון חזק עם אפשרויות נתונים מוצפנות.

לוח מחוונים של רייק

יש להם המון רעיונות לתבניות פרויקט והם מציעים לוח שנה, תרשים גנט ודוחות עם ניתוחים. Wrike יכול להשתלב עם מאות אפליקציות. אבל המרגש ביותר שלהם הוא מעקב אחר זמן ותקציב שלהם. הם גם מאפשרים לך לשלוט בגרסאות המסמכים שאתה משתף.

יתרונות וחסרונות שגויים

היתרונות הם שלרייקי יש כל פלטפורמה אחת, כך שאנשי צוות יכולים להישאר מחוברים יותר, ויש להם מעקב אחר זמן ותקציב לצורך יעילות. החסרונות הם שתכונות ניהול הנכסים הדיגיטליים הם תוספות, במקום שייכללו במינוי הראשי הראשי שלך.

מדוע Wrike יותר טוב מטרלו

Wrike כולל תצוגות חיות של הפרויקט שלך כך שניהול הצוות שלך יכול לקבל תשובות ועדכונים בזמן אמת. Trello, לעומת זאת, מסתמך יותר על שיתוף קבצים.

4. Basecamp

מלחמת בסיס

Basecamp עוסק בהגעה עם הצוות וההנהלה שלך. זה כולל רשימות מטלות ולוחות זמנים, יחד עם פרויקטים משנה כדי לשמור על עצמך מאורגן יותר. אתה יכול לעקוב אחר כל מה שקשור לזמני זמן של הפרויקט, להקצות חברי צוות לדברים שצריך לעשות.

כדי להשאיר את כולם מחוברים, Basecamp מציעה לוחות הודעות ותכונת צ’אט קבוצתי. זה כולל גם הצבות צ’ק-אין באופן אוטומטי עם המנהל שלך. כך תוכלו לשמור על קשר, ובכל זאת מרגישים שיש לכם חופש לתפקד ולבצע. ל- Basecamp יש אפילו מבט נפרד של השקפות ההנהלה לעומת עמדות חברי הצוות.

תוכנה זו כוללת יכולות אחסון קבצים ומציעה תצוגת Hill Chart. זה גם מאפשר לך לקבוע בקלות את השעות הזמינות שלך, כך שלא תטרח מהשעון.

יתרונות וחסרונות של Basecamp

היתרונות של Basecamp הם שההנהלה יכולה להקצות בקלות רבה יותר משימות וצ’ק-אין באופן עקבי ואוטומטי עם חברי הצוות. היתרונות של Basecamp הם שאין להם הרבה תכונות הניתנות להתאמה אישית כמו חלק מהתוכנות האחרות.

מדוע Basecamp יותר טוב מטרלו

Basecamp כולל תרשים היל ולא תרשים גנט. Basecamp טוען שתצוגת תרשים היל למעשה טובה יותר מכיוון שהיא תמונה ברורה יותר של התקדמות הפרויקט שלך. במקום לראות מספר משימות שנותרו, אתה יכול להבין היכן הדברים עשויים להיות צוואר בקבוק.

5. ZenHub

זנהוב

אם אתה חובב GitHub, אז אתה תאהב את ZenHub. הוא כולל הרבה שיתופי פעולה של GitHub. אתה יכול ליצור מפת דרכים עבור הפרויקטים שלך, שהם למעשה צירי זמן שכולם בצוות שלך יכולים לראות. בתצוגות אלה, באפשרותך להתאים משימות כך שיתאימו לסדרי העדיפויות שלך, יחד עם בחירת תוויות ויכולות סינון. אתה יכול גם לקבוע אבני דרך כדי לעקוב אחר התקדמות הפרויקט שלך.

ZenHub מספק סביבת עבודה וירטואלית מחוברת יותר בה תוכלו להקצות חברי צוות שונים למשימות שלכם. תוכנית זו היא אפשרות נהדרת במיוחד אם אתה מנהל מוצרים ומלאי. ZenHub יעקוב אחר הפרויקטים שלך ויסייע לך להיזהר ממגבלות גב ולתפוס בעיות לפני שהן מתרחשות. אתה יכול גם לעקוב מקרוב אחר מגמות או בעיות צעד אחר מהדורות המוצר שלך.

ZenHub יתרונות וחסרונות

היתרונות של ZenHub הם שהם מאפשרים לך לנהל יותר שחרור מוצרים, לעזור לך להגדיל את הפרודוקטיביות שלך ולמנוע שגיאות. היתרונות של ZenHub הם שאין להם תכונות נוספות לתזמון כמו תצוגות לוח שנה או ניתוח דוחות.

מדוע ZenHub טוב יותר מטרלו

בעוד ש Trello משתמש בכרטיסים כדי לעקוב אחר הערות ומשימות, ZenHub יוצר עבורך מפות דרכים מלאות כדי לראות את קווי הזמן שלך למוצרים ולעמוד ביעדים שלך.

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask היא כנראה אחת האפשרויות הניתנות להתאמה אישית ביותר כדי לעזור לצוות שלכם ליהנות מזמן העבודה שלהם ולהגדיל את היעילות שלהם. זה כולל סמלים ורקע מותאמים אישית לסביבת העבודה הווירטואלית שלך.

לתוכנית זו יש הרבה אפשרויות אוטומציה ומאפשרת לך לחבר בין משימות שונות, כך שתוכל לראות בקלות כיצד הן משפיעות זו על זו. אתה יכול ליצור כמות בלתי מוגבלת של משימות ומשימות משנה, ו- MeisterTask נותן לך את האפשרות לעקוב אחר הזמן שאתה מקדיש להן. אם יש לך דברים שאתה עושה שוב ושוב, תוכנית זו מאפשרת לך ליצור משימות חוזרות עם שדות מותאמים אישית. זה יכול לעזור לך להימנע משגיאות ולגרום לעבודה שלך לעבור על דף מהיר יותר.

MeisterTask נותן לך אפשרויות שיתוף נהדרות בין קבוצות או בתוך פרויקטים. זה גם מאפשר לך לקבל מספר מנהלי מערכת עבור הצוות והקבוצות שלך. תכונה נהדרת נוספת היא שהיא כוללת המון דוחות לניתוח ומעקב אחריהם. אלה כוללים נתונים סטטיסטיים על הפרוייקט שלך ודוחות התאמה. ניתן גם לייצא נתונים. תכונה ייחודית אחת היא של- MeisterTask יש פתרונות לשילוב עם תוכנת ניהול אחרת, כולל טרלו.

MeisterTask היתרונות והחסרונות

היתרונות של MeisterTask הם שהם נותנים לך אפשרויות מעקב בזמן ואוטומציה ליעילות. היתרונות של MeisterTask הם שרבים מתכונות ההתאמה האישית שלהם מיועדות יותר למראה מאשר לפתרונות עבודה.

מדוע MeisterTask עדיף על טרלו

MeisterTask יכול למעשה להשתלב עם טרלו, ומאפשר לך לשלוף את המידע שלך מהפלטפורמה שלהם, כך שתוכל להשתמש בכל התכונות הנוספות של תוכנה זו..

7. לחץ על Update

קליק

משיכת המפתח ל- ClickUp היא אפשרויות הניהול של הצוות שלך. הם מציעים עבורך מספר תצוגות שונות לבחירתך כדי שסביבת העבודה הווירטואלית שלך תעבוד עבורך. באפשרותך להציג רשימה, תיבה, לוח, לוח שנה, קובץ או טופס תצוגה. אתה יכול לבחור גם תצוגת Gantt.

בהתאם למטרות הצוות שלך, אתה יכול גם לבחור את המורכבות של התצוגה שלך, יחד עם אפשרויות סינון. כשאתה מנהל את הצוות שלך, זה מאפשר לך להציג פרופילים שונים וליצור ולערוך עבורם בקלות משימות. המשימות הללו מופיעות אז במגש המשימות שלהן, מה שמאפשר להחליף ביניהן הלוך ושוב.

ClickUp כולל תכונה של פנקס רשימות ואחסון בענן. כשאתה משאיר הערות על מסמכי צוות אתה יכול למעשה להקצות פעולות או תפקידים בתגובה שלך, ויש גם אפשרות צ’אט חי.

לחץ על היתרונות והחסרונות

היתרונות של ClickUp הם שאתה יכול להתאים את המטרות שלך, כולל עריכת פרויקטים ומעבר בין משימות. היתרונות של ClickUp הם שזה יכול להיות קשה שלא להכפיל את המשימות, מכיוון שאתה יכול להקצות אותם במקומות רבים ושונים.

מדוע ClickUp עדיף על טרלו

ל- ClickUp אפשרויות ארגון רבות יותר משל טרלו, במיוחד בכל הנוגע לרשימות והתצוגות שלהם. יש להם אפשרויות מותאמות אישית יותר, יחד עם תכונות דיווח טובות יותר כמו גיליונות אלקטרוניים, קבצים ומעקב אחר זמן.

החלופות הטובות ביותר לטרלו: סיכום

חלופות טרלו

אם אתם מחפשים תוכנת ניהול פרויקטים פשוטה, אינטואיטיבית וקלה לשימוש, טרלו היא בחירה טובה, אך אם אתם רוצים אלטרנטיבה חזקה יותר לטרלו אז אסאנה היא בחירה בלתי מוחשית..

אמנם טרלו הוא כלי קל לשימוש ופונה באופן חזותי למראה Kanban ואידיאלי עבור צוותים קטנים יותר, אך לפרויקטים מורכבים גדולים יותר שבהם מעורבים יותר בעלי עניין, במיוחד כשמדובר באצלת משימות וניהול פרויקטים מרובים, אז Asana והתוכנה המתוחכמת והחזקה שלה היא הבחירה המתבקשת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map