7 החלופות הטובות ביותר לדקדוק

בדקדוק אחד מ כלי הדקדוק והכתיבה הפופולריים ביותר באינטרנט. זהו שדרוג ענק מבודקי האיות המובנים ל- Microsoft Word ודפדפני אינטרנט כמו גוגל כרום. אבל יש שם חבורה של ממש טובים. להלן אוסף הטובים ביותר.


למרות שדקדוק יכול לעזור לך לתקן שגיאות דקדוק ולשפר את סגנון הכתיבה שלך, ייתכן שהיא לא האפשרות הטובה ביותר עבורך. ישנם כלים אחרים שם אתה צריך לבדוק לפני שאתה נכנס ל- All-in לדקדוק.

בכדי לחסוך לכם שעות של מחקר, ריכזנו עבורכם כמה האלטרנטיבות הטובות ביותר לדקדוקי יש בשוק.

החלופות הטובות ביותר לדקדוק בשנת 2020:

 • הכי טוב בסך הכל: הוא הרבה יותר מסתם בודק דקדוק. זה מנטור לכתיבה שמנתח את סגנון הכתיבה שלך ומציע הצעות לשיפורו.
 • המפתח, הטוב בסך הכל: הוא כלי בודק דקדוק, פיסוק ובדיקת איות קל לשימוש ב- All-in-One, המזהה ומתקן אוטומטית מילים ושגיאות דקדוק שנעשה בהן שימוש שגוי..
 • אלטרנטיבה SEO הטובה ביותר לדקדוק: הוא עוזר כתיבה עבור SEO, משווקים וקופירייטרים. היא עושה את מה ש- Grammarly עושה אבל היא גם נותנת לך ניתוח טקסט ואופטימיזציה של תוכן לגילוי נושאי SEO, כך שתוכל לתקן אותם ולקבל דירוגים טובים יותר..

מה זה דקדוקי?

החלופות הדקדוקיות הטובות ביותר

דקדוק זה כלי חינמי זה בודק את הכתיבה שלך טעויות דקדוק, טעות כתיבs, והצעות הצעות על שיפור סגנון הכתיבה שלך. זה יכול לעזור לך להימנע מטעויות לפני שתלחץ על כפתור השליחה בדוא”ל הבא שלך.

אין עוד הודעות דוא”ל הגהה מאה פעם לפני שתלחץ על כפתור השליחה. דקדוק עושה את זה בשבילך ועושה את זה הרבה יותר טוב מבודקי האיות המוגדרים כברירת מחדל שמציעים מערכת ההפעלה והדפדפן שלך.

תכונות דקדוקיות

הדקדוק זמין לכל הפלטפורמות בהן תוכלו לכתוב. זה זמין כהרחבה לדפדפני אינטרנט כמו Google Chrome ו- Firefox. זה זמין גם כיישום שולחן עבודה עצמאי עבור Mac ו- Windows. לא רק זה, אלא שהוא מגיע גם עם אפליקציה לאנדרואיד ו- iOS שיכולה להחליף את המקלדת המוגדרת כברירת מחדל שלך לדקדוק.

אפליקציות דקדוקיות

בדקדוק בדוק יותר מ -200 טעויות דקדוק שאתה עשוי לעשות בטקסט שלך. הוא מציע גם הצעות לשיפור סגנון הכתיבה שלך כך שיתאימו לטון הקולי שאתה רוצה להעביר.

עם גרסת הפרימיום, תקבלו 250 בדיקות דקדוק נוספות, איתור פלגיאט מתקדם והצעות לשיפור אוצר מילים..

תכונות דקדוקיות

יתרונות וחסרונות דקדוקיים

דקדוקי זמין בחינם לכל המכשירים שלך ויכולים לתפוס בקלות טעויות דקדוק פשוטות. אבל אם אתה רוצה את הטוב ביותר שיש לכלי זה להציע, אתה צריך להוציא את הארנק.

ה גרסת מקצוען של דקדוק בודק את הטקסט שלך מול הרבה יותר שגיאות דקדוקיות ואפילו בודק את הטקסט שלך על פי פלגיאט.

למרות שגרסת ה- Pro יכולה לתת לך יד בהגהה של הכתיבה שלך, היא עולה 139 דולר לשנה או 59 דולר לרבעון או שאתה יכול ללכת עם היקרים מכל התוכניות, התוכנית החודשית, שעולה 29 דולר לחודש.

אם אתה רק מתחיל לצאת או שיש לך תקציב נמוך, גרסת ה- Grammarly pro אינה הפיתרון הטוב ביותר עבורך.

מיטב החלופות הדקדוקיות

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid משמש אלפי סופרים, עורכים ותלמידים מקצועיים ברחבי העולם. זה הרבה יותר מסתם בודק דקדוק. זה מנתח את סגנון הכתיבה שלך והצעות הצעות כדי לשפר את זה.

זה גם מתנהג כמו א מנטור כותב עוזר לך לשפר את הכתיבה שלך בכל פעם שאתה משתמש בה. זה פועל בכל אפליקציות הכתיבה והאתרים המועדפים עליך כולל Google Docs, Microsoft Outlook, Open Office וכו ‘.

תכונות

 • אפליקציות ותוספים זמינים עבור כל הדפדפנים שלך כולל Google Chrome ו- Firefox.
 • עובד עם יישומים כמו Microsoft Outlook, Microsoft Word, Google Docs, Scrivener ו- Open Office.
 • בודק דקדוק, עורך סגנון וחונך כתיבה ארוז בכלי אחד.

מדוע להשתמש ב- ProWritingAid במקום בדקדוק

אם אתה רוצה יותר מבודק דקדוק, עליך לנסות ל- ProWritingAid. זה מנתח את הכתיבה שלך ומציע לך הצעות לשיפור הכתיבה שלך ומשמש כמנטור לכתיבה כדי לעזור לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך.

תוכנת ג’ינג’ר

תוכנת זנגביל

תוכנת ג’ינג’ר אחד מ בודק הדקדוק הטוב ביותר כלים באינטרנט. זה זמין עבור Chrome, Firefox ו- Safari כתוסף לדפדפן. זה זמין גם ל- iOS ולאנדרואיד, כך שתוכלו לכתוב ללא שגיאות בכל המכשירים בהם אתם משתמשים.

הג’ינג’ר סיומת דפדפן עובד כמעט בכל האתרים, כולל אתרים בהם אתה משתמש בתדירות הגבוהה ביותר, כגון טוויטר ופייסבוק, או Slack ו- Zendesk, אם אתה מנהל עסק

תכונות

 • יישומים זמינים למכשירי אנדרואיד ו- iOS.
 • תוספי דפדפן פועלים בכל אתרי האינטרנט, כולל אתרים פופולריים כמו פייסבוק וטוויטר.
 • מנתח את הכתיבה שלך ומציע הצעות לשיפור סגנון הכתיבה שלך.

מדוע להשתמש בג’ינג’ר במקום בדקדוק

ג’ינג’ר עובד באתרים רבים יותר מדקדוקי. זה עובד טוב מאוד עם יישומים עסקיים כמו Zendesk, Slack ואחרים.

בקופירייטינג

בקופירייטינג

שלא כמו הכלים האחרים ברשימה זו, בקופירייטינג נוצר למטרה היחידה של יצירת תוכן מותאם SEO. הוא מנתח את התוכן שלך ומציע הצעות לשיפורו הן לאנשים והן למנועי חיפוש. זה בודק בטקסט שלך גם טעויות דקדוק וגם טעויות כתיב. הוא מציע גם הצעות לשיפור סגנון הכתיבה שלך.

משתמשים בו באלפי קופירייטרים, משווקים ועורכים שרוצים ליצור את התכנים הטובים ביותר לקהל שלהם.

החלק הטוב ביותר בכלי זה הוא שזה מנתח את תוכן המתחרה שלך ומציע הצעות על ביצוע אופטימיזציה טובה יותר למנועי חיפוש. זה גם מגיע עם עשרות תבניות משימות מובנות שיעזרו לך למקם את הכתיבה שלך בקלות לקופירייטרים פרילנסרים. זה גם בודק את הטקסט שלך בעניין של פלגיאט.

לא רק זה, אלא שהוא גם מנתח את התוכן שלך לצורך צפיפות מילות מפתח הימנע מעונשים אלגוריתמיים של גוגל. זה מאפשר לך לאתר מלית מילות מפתח ולשפר את יחסי המיקוד לפי מילות מפתח. זה גם נותן לתוכן שלך ציון קריאות ומציע הצעות לשיפורו.

תכונות

 • זה עוזר לך ליצור תוכן שאוהב על ידי אנשים וגם על מנועי חיפוש.
 • אחת הדרכים הקלות ביותר לייעל את התוכן שלך עבור מנועי חיפוש מבלי לאבד את האיכות.
 • הוא מציע הצעות לתיקון שגיאות דקדוק ושגיאות כתיב. הוא מציע גם הצעות לשיפור סגנון הכתיבה שלך.

מדוע להשתמש בקופירייט במקום בדקדוק

קופירייטלי מיועד לקידומי אתרים ומשווקי תוכן שרוצים לייצר את התוכן האיכותי ביותר שיכול לדרג גבוה במנועי חיפוש ואהוב על ידי הקוראים.

עורך המינגווי (אפליקציית שולחן עבודה)

עורך המינגווי

עורך המינגווי, שלא כמו כלים אחרים ברשימה זו, הוא כלי לניתוח כתיבה ש עוזר לך לשפר את הכתיבה שלך. למרות שהוא אינו מציע בדיקת דקדוק, הוא מנתח את הטקסט שלך ומציע לך מאות הצעות לשיפורו.

עורך המינגוויי הוא אפליקציה למחשבים שולחניים עבור Windows ו- Mac OSX, והיא עולה 19.99 דולר.

כתיבה בהמינגווי לא רק הפוך את הכתיבה שלך לקריאה יותר אבל גם כן שפר את סגנון הכתיבה שלך בכל פעם שאתה משתמש בו. זה אומר לך מתי קשה לקרוא את הכתיבה שלך או מתי עליך להחליף מילים בחלופה טובה יותר. החלק הטוב ביותר בכלי זה הוא שמעניק לתוכן שלך דירוג קריאות.

תכונות

 • כלי כתיבה המשמש בלוגרים וכותבים מקצועיים רבים.
 • זה עוזר לך לנתח את הכתיבה שלך ומציע הצעות להפיכתה לקריאה בהרבה.
 • השתמש בכלי זה יחד עם כלי בדיקת דקדוק אחרים כגון Grammarly כדי להפיק ממנו את המרב.

מדוע להשתמש בעורך המינגוויי במקום בדקדוק

עורך המינגוויי אינו בודק דקדוק או בודק איות. זהו כלי כתיבה שעוזר לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך ולהפוך אותו לקריא ונגיש יותר לכולם. כאשר משתמשים בו יחד עם דקדוק או כלי אחר לבדיקת דקדוק, זה יכול לעזור לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך ולהפוך אותו לקריא יותר.

עשן לבן

עשן לבן

עשן לבן היא מהוותיקות והגדולות ביותר בדיקת דקדוק פופולרית כלים באינטרנט. WhiteSmoke הוא הרבה יותר מסתם בודק איות. זה מגיה שעוזר לך לתקן הכל, החל מטעויות דקדוקיות פשוטות ועד טעויות סגנון. חברת WhiteSmoke משמשת מותגים פופולריים כמו Dictionary.com, פירסון, מקגיל ואוניברסיטת טורונטו.

תכונות

 • אחד מבודקי הדקדוק הוותיקים והאמינים ביותר באינטרנט.
 • זה עוזר לך לתקן שגיאות דקדוק ומציע הצעות לשיפור סגנון הכתיבה.
 • זמין להתקנים שולחניים וניידים כאחד, כך שתוכל לכתוב ללא שגיאות בכל המכשירים שלך.

מדוע להשתמש ב- WhiteSmoke במקום בדקדוק

WhiteSmoke הוא כלי הגהה מובחר שמשתמש בטכנולוגיות העדכניות ביותר לשפות טבעיות כדי לעזור לך לכתוב טוב יותר ואף לשפר את הכתיבה שלך.

PaperRater

PaperRater

PaperRater הוא כלי מקוון שבודק את הכתיבה שלך שגיאות דקדוק וכתיב, ופלגיאט. זה זמין רק ככלי מקוון, כך שאין צורך להוריד יישום לשולחן העבודה או להתקין תוסף לדפדפן. הגרסה החינמית של האפליקציה מאפשרת לבדוק עד 5 עמודים להגשה.

המנוי לפרמיה, לעומת זאת, מאפשר לבדוק עד 20 עמודים להגשה.

תכונות

 • כלי חינמי הבודק את הכתיבה שלך אחר טעויות דקדוק ושגיאות כתיב.
 • מאפשר בדיקת פלגיאט בטקסט.
 • הוא מציע הצעות שיעזרו לך לשפר את הכתיבה ונותן את הכתיבה שלך לציון.

מדוע להשתמש PaperRater במקום בדקדוק

PaperRater ניתן בחינם עד 50 הגשות לחודש. זה מנתח את הכתיבה שלך ומעניק לו ציון. הוא מציע גם הצעות שיעזרו לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך.

לימודי שפה

לימודי שפה

לימודי שפה היא תוכנת הגהה המציעה הצעות לתיקון שגיאות דקדוק ושגיאות כתיב בטקסט שלך. זה זמין כתוסף לדפדפן עבור Google Chrome וגם של Firefox.

זה אחד הסעיפים הכלים הטובים ביותר כשמדובר בהגהה. זה יכול לעזור לך לתקן טעויות דקדוקיות ולשפר את סגנון הכתיבה שלך. גרסת הפרימיום של כלי זה בודקת את הטקסט שלך מול 2500 שגיאות שונות ומציעה הצעות לשיפור הכתיבה שלך.

החלק הטוב ביותר בכלי זה הוא שהוא עובד איתו שפות רבות ושונות כולל אנגלית, גרמנית, צרפתית, הולנדית וכו ‘. היא בודקת שגיאות בכתיבה שלך בכל השפות הנתמכות.

תכונות

 • עובד עם הרבה שפות אחרות מאשר רק אנגלית.
 • בודק את הטקסט עבור למעלה מ 2500 שגיאות.
 • זה עוזר לך לתקן שגיאות דקדוק וכתיב אך גם עוזר לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך.

מדוע להשתמש ב- LanguageTool במקום בדקדוק

הדקדוק תומך באנגלית בלבד. LanguageTool מגיע עם תמיכה בשפות רבות שאינן אנגלית כולל גרמנית, צרפתית, רומנית והולנדית.

סיכום

אז האם הדקדוק טוב? תהיה בטוח! Grammarl y הוא אחד העוזרים לכתיבה המתקדמים והקלים לשימוש לשימוש בכדי לחסל את הדקדוק, האיות והפיסק..

כל הכלים ברשימה זו הצע גרסה בחינם לבדיקה שלך לפני שאתה קונה אותה. אני ממליץ לבדוק לפחות אלטרנטיבה אחת או שתיים ברשימה זו לפני שתסתפק באחת שאתה אוהב. רוב הכלים הללו יציעו הצעות שיעזרו לכם לשפר את סגנון הכתיבה שלכם.

אם המיקוד שלך משפר את סגנון הכתיבה שלך, אני ממליץ ללכת איתו עורך המינגווי. זה זמין לשני הקורים והן כיישום שולחן עבודה עצמאי. הוא אינו מציע בדיקת דקדוק, לכן אנו ממליצים להשתמש בה יחד עם כלי בדיקת דקדוק כגון Grammarly או Ginger..

אם אתה רוצה כלי שיכול לעזור לך לשפר את סגנון הכתיבה שלך ולבדוק אם יש שגיאות בטקסט שלך, אני ממליץ ללכת איתו ProWritingAid. זה יעזור לך לשפר את הכתיבה שלך ולבדוק אם יש שגיאות בכתיבה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map