7 החלופות הטובות ביותר להוציט

אם אתה רוצה להגדיל את הנוכחות שלך במדיה החברתית כעסק או משפיע, אתה צריך ליצור ולפרסם תוכן רב. זה המקום בו כלי ניהול מדיה חברתית אוהב Hootsuite נכנס. אבל יש גדולים שם.


לא משנה איזו פלטפורמה תרצו להרחיב את הבאות שלכם, החלק החשוב ביותר הוא פרסום תוכן חדש באופן קבוע כדי לעקוב אחר העוקבים שלכם. למרות שיצירת תוכן היא דבר שאי אפשר לבצע אוטומציה, אתה יכול להפוך אוטומטית לפרסם אותו במדיה החברתית באמצעות כלים כמו Hootsuite..

החלופות הטובות ביותר ב- Hootsuite בשנת 2020:

 • הכי טוב בסך הכל: הוא הכלי הטוב ביותר לניהול מדיה חברתית בחוץ לדעתי, לתזמון וניהול תוכן לכל חשבונות המדיה החברתית שלך..
 • המפתח, הטוב בסך הכל: אל תגיע עם תוכנית בחינם, אך יש לה תוכנית פרמיה זולה יותר המחברת עד חמישה חשבונות מדיה חברתית. אני אוהב גם את יכולות האיסוף של התוכן של SocialPilot.
 • החלופה הטובה ביותר בחינם להוטסויט: הוא האתר הטוב ביותר לניהול מדיה חברתית בחינם כמו Hootsuite שם בחוץ, התוכנית החינמית בואו תוכלו לחבר לשלושה מתוך כל שילוב של, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ולינקדאין..

מה זה הוטסויט?

החלופות הטובות ביותר לחלל

Hootsuite מאפשר לך נהל את כל פרופילי המדיה החברתית שלך מלוח מחוונים אחד. אבל זה לא החלק הכי טוב. ה החלק הטוב ביותר השימוש בהוטסויט הוא שזה מאפשר לך צור לוח שנה לקידום תוכן.

במקום ליצור ולפרסם תוכן חדש כל יום, אתה יוצר המון תוכן מראש ו להפוך את הפרסום לאוטומטי באמצעות Hootsuite.

תזמון פוסטים ברשתות החברתיות הוא רק חלק אחד ממה שיש להוטסויט להציע. זה גם מאפשר לך פרסום אוטומטי מחדש של תוכן. בלי כלי כמו Hootsuite, אין לך שום דרך לדעת כיצד מתפקדים פוסטים שלך במדיה החברתית.
Hootsuite מספק לוח מחוונים בו תוכלו לבדוק את ביצועי התוכן שלכם בפלטפורמות של מדיה חברתית כמו פייסבוק, טוויטר, פינטרסט ואינסטגרם..

תכונות ותוכניות של Hootsuite

Hootsuite הוא יותר מסתם כלי תזמון לפרסום ברשת המדיה החברתית. זה מאפשר לך נהל את כל פרופילי המדיה החברתית שלך ממרכז שליטה אחד ומציע מבט ממעוף הציפורים על ביצועי העסק שלך בכל המדיה החברתית.

תוכניות hootsuite

Hootsuite מאפשר ניהול 35 רשתות חברתיות הכוללות פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב, לינקדאין, פינטרסט ועוד ועוד. זה מאפשר לך לתזמן פוסטים ללא הגבלה בכל הפלטפורמות הללו. הוא מציע גם כלים לאיסוף תוכן שיעזרו לך ליצור יותר תוכן בפחות זמן.

תוכנית המתנע של Hootsuite מאפשרת לך לנהל עד 10 פרופילי מדיה חברתית. תוכנית המתחילים מוצעת בשעה 29 דולר לחודש כאשר משולמים מדי שנה.

היתרונות והחסרונות של Hootsuite

Hootsuite יכול לעזור לך אוטומציה של ניהול המדיה החברתית שלך וחוסך לך שעות בכל חודש שתוכל לבזבז ביצירת תוכן נוסף. זה מציע גם ניתוח לכל חשבונות המדיה החברתית שלך מה שיכול לתת לך מבט ממעוף הציפורים על ביצועי הפוסטים שלך במדיה החברתית ואיפה אתה יכול לעשות טוב יותר.

אם אתה מנהל עסק, Hootsuite יכול לחסוך לך הרבה בעיות ולהפוך את שיווק התוכן ליעיל עוד יותר עבורך בכך שתאפשר לך תכנן את קידום התוכן שלך.
Hootsuite מציע מאות תכונות ויכולות להוות שיפור דרסטי באופן ניהולך בנוכחות המדיה החברתית שלך.

אבל יחד עם זאת, זה יכול להיות מעט יקר אם אתה רק מתחיל לצאת. הוא מיועד לעסקים ולא לאנשים פרטיים או משפיעים שרק מתחילים לצאת לדרך.

החלופות הטובות ביותר בהוציטייט בשנת 2020

תהא הסיבה אשר תהיה, הנה כמה מהסיבות לכך החלופות הטובות ביותר של Hootsuite אתה יכול למצוא באינטרנט:

1. לשלוח

ניתן לשלוח

 • מתכנן החל מ- $ 29 לחודש או 24 $ לחודש, כאשר מחויבים מדי שנה (ניסיון חינם למשך 30 יום)
 • אתר: https://www.sendible.com/

ניתן לשלוח הוא כלי לניהול מדיה חברתית המשמש למעלה מ- 10,000 עסקים ברחבי העולם. הוא תומך בתזמון פוסטים לפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, פינטרסט ואתרי מדיה חברתית רבים אחרים. הוא מציע גם לתזמן פוסטים בפלטפורמות הבלוגים כולל WordPress, Medium, Blogger ו- Tumblr.

עם Sendible, אתה מקבל גישה לתכונות כגון ניתוח מובנה לכל פלטפורמות המדיה החברתית הנתמכות ו- מיחזור אוטומטי של תוכן ירוק-עד. בעזרת Sendible תוכלו להפוך אוטומטית את נוכחות המדיה החברתית שלכם.

Sendible מאפשר לך ליצור ולנהל את שלך לוח שנה לקידום תוכן לכל המדיה החברתית ופלטפורמות הבלוגים במקום אחד. אתה יכול בקלות לתזמן פוסטים חודשים מראש.

תוכניות שניתן לשלוח:
Sendible מציע תקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום שתוכלו להירשם אליהם מבלי להזין את פרטי כרטיס האשראי שלכם. בתוכנית המתחילים שלהם אתה מקבל תזמון בלתי מוגבל עבור עד 12 שירותים (חשבונות מדיה חברתית) בלבד 29 דולר לחודש.

מדוע Sendible היא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
Hootsuite מאפשר רק לחבר עד 10 חשבונות מדיה חברתית בתוכנית המתחילים שלהם שעולה 29 $ לחודש; Sendible, לעומת זאת, מאפשרת עד 12 חשבונות מדיה חברתית.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • מתכנן החל מ- $ 99 לחודש או $ 89 לחודש, כאשר הם מחויבים מדי שנה (ניסיון חינם למשך 28 יום)
 • אתר: https://agorapulse.com/

AgoraPulse משמש יותר מ 17,000 משווקי מדיה חברתית ברחבי העולם. זהו כלי ניהול מדיה חברתית שנבנה לבעלי עסקים וסוכנויות רציניים המטפלים בעשרות לקוחות.

זה לא רק מקל על זה לתזמן תוכן עבור פלטפורמות מדיה חברתית, אבל זה גם עוזר לך לנהל ולהגיב לתגובות באמצעות תיבת דואר נכנס פשוטה שכל חברי הצוות שלך יכולים לגשת אליהם.

החלק הטוב ביותר באגורה פולס הוא שהיא מציעה מובנה ב- CRM כדי לעזור לך לנהל את כל הלקוחות שלך בפלטפורמות המדיה החברתית. אתה יכול לחבר ולנהל את חשבונות הפייסבוק, הטוויטר, האינסטגרם, YouTube והלינקדאין שלך עם AgoraPulse ממרכז שליטה יחיד..

למרות ש- AgoraPulse מציע עשרות תכונות מדהימות שיכולות לשנות את הדרך בה אתה מנהל מדיה חברתית, אני לא ממליץ על הכלי הזה אם אתה פשוט מתחיל לצאת מכיוון שהוא יכול להיות יקר מעט למתחילים.

תוכניות AgoraPulse:
התוכניות של AgoraPulse מתחילות בשעה 99 דולר לחודש ולאפשר חיבור של עד 10 חשבונות מדיה חברתית עם עד 2 חשבונות משתמש (לניהול).

מדוע AgoraPulse היא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
AgoraPulse מתאים יותר לעסקים עם הרבה לקוחות. הוא מציע CRM פשוט בו תוכל להשתמש כדי לנהל ולעקוב אחר הלקוחות שלך בפלטפורמות המדיה החברתית הנתמכות.

3. נבוט חברתי

נבטים חברתיים

 • מתכנן החל מ- $ 99 לחודש (ניסיון חינם למשך 30 יום)
 • אתר: https://sproutsocial.com/

נבוט חברתי משמש בכמה שחקנים גדולים בשיווק מקוון כגון Glassdoor, Grubhub ו- Vice. זה מציע דרך פשוטה לנהל את הנוכחות שלך במדיה החברתית על פני פלטפורמות ותזמון תוכן רגיל.

זה נותן לך את הכלים הדרושים לך כדי ליצור ולנהל לוח זמנים לקידום תוכן ברשת המדיה החברתית. עם Sprout Social, אתה יכול גם לפקח על המדיה החברתית למילות מפתח, פרופילים ומיקומים.

זה גם נותן לך את היכולת לנהל הערות מכל פרופילי המדיה החברתית שלך ישירות מתיבת דואר נכנס אחת שכל הצוות שלך יכול לגשת אליהם. זה מקל בצורה מדהימה להגיב לתגובות ולהישאר בקשר לדברים שעוקבים אחריכם מדברים.

ממש כמו AgoraPulse, Sprout Social אינו מתאים למתחילים או לעסקים רק מתחיל עם שיווק במדיה חברתית. עלויות תוכנית המתחילים של Sprout Social 99 דולר לחודש למשתמש ומאפשר לנהל רק 5 פרופילים. אבל Sprout Social מועיל להפליא אם יש לך הרבה עוקבים במדיה החברתית.

הנבט תוכניות חברתיות:
תוכנית המתחילים של Sprout Social מאפשרת ניהול של עד 5 פרופילי מדיה חברתית ועולה 99 דולר למשתמש לחודש.

מדוע Sprout Social היא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
Sprout Social בנוי לצוותים שרוצים לנהל אלפי עוקבים מתיבת הדואר הנכנס היחידה. Sprout Social מציע פונקציות CRM וניהול לקוחות טובות בהרבה מההוטסויט.

4. SocialPilot

חברתי

 • מתכנן החל מ- $ 30 לחודש או $ 25 לחודש בעת חיוב שנתי (ניסיון חינם למשך 14 יום)
 • אתר: https://socialpilot.co/

פיליפס חברתי הוא כלי לניהול שיווק במדיה חברתית הכל-אחד, המשמש את אוהבי גורו השיווק ניל פאטל. זה מאפשר לך לתזמן פוסטים לכל הפלטפורמות החברתיות הגדולות כמו טוויטר, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם וכדומה.

זה גם מאפשר לך תזמן פוסטים חזותית באמצעות תצוגת לוח שנה. בניגוד לכלים אחרים ברשימה זו, SocialPilot בנוי לעסקים קטנים, בלוגרים ואלו שרק מתחילים את דרכם. תוכנית המתנע שלהם מציעה לחבר עד 25 פרופילים, 3 חשבונות משתמש ותזמון בלתי מוגבל תמורת 30 דולר לחודש בלבד.

תוכניות SocialPilot:
תוכנית המתנע של SocialPilot מאפשרת ניהול ותזמון של פוסטים של עד 25 פרופילים בלבד 30 דולר לחודש או 25 $ לחודש אם אתה משלם מדי שנה.

מדוע SocialPilot היא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
SocialPilot זול פי שלושה מההואסויט שכן הוא מאפשר חיבור של 25 פרופילי מדיה חברתית ושלושה חשבונות משתמש תמורת 30 $ לחודש בלבד ואילו הווסויט מאפשרת רק 10 פרופילים וחשבון משתמש אחד תמורת 29 $ לחודש..

5. eClincher

eClincher

 • מתכנן החל מ- $ 59 לחודש ו -15% הנחה בעת חיוב שנתי (ניסיון חינם למשך 14 יום)
 • אתר: https://eclincher.com/

eClincher הוא כלי תזמון רב-עוצמה של מדיה חברתית שעובד עם פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, לינקדאין ופלטפורמה גדולה יותר של מדיה חברתית. זה מגיע עם כל מה שאתה צריך כדי לנהל ולהגדיל את הנוכחות שלך במדיה החברתית.

אתה מקבל לוח תוכן אליו תזמן הודעות שבועות או חודשים מראש. אתה מקבל גם א תיבת דואר נכנס חברתית לנהל את כל התגובות והשיחות עם הלקוחות והעוקבים שלך במקום אחד.

דבר אחד שאני לא אוהב בכלי זה הוא שמחייב אותך להירשם לתוסף שעולה 50 $ לחודש לפרופיל אם אתה רוצה תכונות CRM של טוויטר. כלים אחרים ברשימה זו מציעים זאת בחינם.

תוכניות eClincher:
התוכנית הבסיסית של eClincher מאפשרת חיבור של עד 10 פרופילים ומאפשרת תזמון פוסטים ללא הגבלה בלבד 59 דולר לחודש.

מדוע eClincher היא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
eClincher הוא כלי ניהול מדיה חברתית מתקדמת שנוצר עבור משתמשים מתקדמים. אם אתה רוצה עוד תובנות ותכונות מתקדמות, eClincher הוא בחירה מצוינת.

6. חוצץ

חוצץ

 • תוכנית חינם (מוגבלת) ותוכניות פרמיה החל מ- $ 15 לחודש (ניסיון חינם למשך 14 יום)
 • אתר: https://buffer.com/

חוצץ הוא אחד מכלי התזמון הוותיקים והפופולאריים ביותר למדיה חברתית. הם קיימים זמן רב מאוד ומציעים עשרות תכונות לפשט תזמון מדיה חברתית ויצירת תוכן.

אם אתה רק מתחיל לצאת, אני ממליץ לך ללכת עם Buffer בתור שלהם התוכניות הן מאוד נוחות והכלי הוא אחד הקלים ביותר ללימוד / שימוש.

מלבד תזמון מדיה חברתית בלבד, אתה מקבל גישה למאגר סיומת דפדפן המאפשרת לך לתזמן פוסט במדיה החברתית מבלי לצאת מהדף שאתה קורא.

לדוגמה, אם ברצונך לציוץ מאמר מעניין שאתה קורא, אתה יכול לתזמן ציוץ בלחיצה אחת בלבד על סמל התוסף של דפדפן המאגר..

דבר אחד שלא מוצא חן בעיני במאגר זה שהוא מאפשר רק לתזמן עד 100 פוסטים בו זמנית בתוכנית המתנע. רוב הכלים האחרים ברשימה זו מאפשרים לתזמן מספר בלתי מוגבל של פוסטים בכל עת.

תוכניות חיץ:
תוכנית המתנע של Buffer מאפשרת לתזמן 100 פוסטים בכל זמן נתון, עד 8 פרופילי מדיה חברתית בלבד 15 דולר לחודש.

מדוע מאגר הוא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
אם אתה רק מתחיל לצאת, Buffer הוא אלטרנטיבה טובה בהרבה להוציט, מכיוון שעבור 15 $ לחודש אתה יכול לתזמן עד 100 פוסטים עד 8 פרופילי מדיה חברתית..

7. דו”ח חברתי

דוח חברתי

 • מתכנן החל מ- $ 49 לחודש (ניסיון חינם למשך 30 יום)
 • אתר: https://www.socialreport.com/

דוח חברתי הוא כלי מדיה חברתית פשוט וניהול מעורבות שהוא אלפי עסקים ברחבי העולם. זה מאפשר לך לתזמן פוסטים לכל פלטפורמות המדיה החברתית הגדולות כולל פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, יוטיוב ולינקדאין.

דוח חברתי מעניק גם לך ולצוות שלך את היכולת לעשות זאת נהל את כל השיחות שלך (הערות והודעות) עם העוקבים שלך במקום אחד. הוא מציע גם עשרות תכונות מדדים ואנליטיקה כדי לתת לך מושג לגבי ביצועי התוכן שלך באתרי מדיה חברתית.

תוכניות דוח חברתי:
עלויות תוכנית המתחילים של הדוח החברתי 49 דולר לחודש ומאפשר תזמון פוסטים ללא הגבלה לעד 25 פרופילים.

מדוע דוח חברתי הוא אלטרנטיבה טובה להוטסויט:
הדו”ח החברתי מציע הרבה תכונות ניתוח וניהול מתקדמות אשר חסר ב- Hootsuite. זה גם נותן לך את היכולת להפריד פרופילים על בסיס מרחבי שמות של פרויקט.

חלופות Hootsuite: סיכום

אז מהם אתרי המתחרים הטובים ביותר כמו Hootsuite?

אם אתה רק מתחיל לצאת ורוצה לחסוך כסף, אני ממליץ ללכת עם אחד מהשניים מאגר או SocialPilot. המאגר מאפשר לתזמן 100 פוסטים של עד 8 פרופילים במחיר של 15 $ בלבד לחודש.

לעומת זאת, חברת SocialPilot עולה 30 $ לחודש ומאפשרת לנהל 25 פרופילים ומאפשרת לך לתזמן פוסטים ללא הגבלה. אם אתה קשור במזומן, מאגר הוא האפשרות הטובה ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map